VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Pelias

Pelias, UAB

Lietuvos kenkėjų kontrolė

PELIAS - LIETUVOS KENKĖJŲ KONTROLĖ. ATLIEKAME DEZINFEKCIJĄ NUO COVID-19
Įmonės kodas 300051720
PVM mokėtojo kodas LT100001233018
Vadovas Darius Čepulis
Adresas Jovarų g. 3A, LT-47192 Kaunas
Telefonas Pelias Telefonas
Mobilus telefonas Pelias Mobilus telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.pelias.lt
Darbo laikas I-V: 08.00-17.00
Darbuotojai 19 darbuotojų (apdraustųjų)
Vidutinis atlyginimas 1 844,91 € (moterų 1 337,31 €; vyrų 1 971,81 €) (2022 m. kovas)
Atlyginimų istorija »
Atlyginimų mediana 1 686,84 € (2022 m. kovas)
Plačiau »
Pardavimo pajamos 2020: 1 976 895 € Pajamų istorija »
Grynasis pelnas 2020: 368 518 € Plačiau »
Transportas 2022-01: 21 automobilis (8 priklauso, 13 išperkamų arba nuomojamų)
Pranešimai
Statistikos departamentas: 90-100% įmonės darbuotojų yra imunizuoti nuo COVID19 (2022-04-03 duomenimis)

VASPVT Skaityti visus »
Įstatinis kapitalas 4 000,00 €
Įmonės amžius 17 metų 8 mėnesiai 21 diena
Įvertinimas
7.0 / 10 (įvertino 56)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę Plačiau »

Įmonės aprašymas:

PELIAS - LIETUVOS KENKĖJŲ KONTROLĖ. ATLIEKAME DEZINFEKCIJĄ NUO COVID-19

FUMIGACIJA; DEZINSEKCIJA; DERATIZACIJA; TERMINIS APDOROJIMAS; VANDENTIEKIO SISTEMŲ DEZINFEKCIJA; MONITORINGAS

KENKĖJŲ KONTROLĖ VERSLUI

KENKĖJŲ KONTROLĖ MAISTO PRAMONĖS SEKTORIUJE

Labai svarbu apsaugoti maisto produktus ir jų žaliavas visuose gamybos ir realizavimo etapuose. Lietuvos Respublikos maisto įstatymas bei kiti teisės aktai įpareigoja maisto pramonės įmones tvarkyti maistą ir užtikrinti jo saugumą taikant rizikos veiksnių analizės ir svarbiųjų valdymo taškų (RVASVT) sistemos principus. Lietuvos higienos norma HN 15:2005 „Maisto higiena“ nustato maisto saugos užtikrinimo bei RVASVT sistemos reikalavimus, kurių viena sudėtinių dalių yra graužikų ir kitų kenkėjų kontrolė. Svarbu, kad įmonėje būtų vykdoma rizikos veiksnių valdymo kontrolė, išaiškinami svarbūs maisto saugai veiklos etapai, kur maistas gali tapti nesaugus, nustatomi jų rizikos taškai, kuriuose turi būti atliekama nuolatinė stebėsena bei valdymas. Visos šios procedūros turi būti reguliariai prižiūrimos, analizuojamos, dokumentuojamos ir, jei reikia, tobulinamos.
HACCP - Hazard analysis and critical control points (RVASVT- rizikos veiksnių analizės ir svarbiųjų valdymo taškų) RVASVT sistema apima efektyvias ir racionalias priemones, įgalinančias užtikrinti maisto saugą „nuo lauko iki stalo“. Šioje sistemoje numatomos higienos laikymosi technologinėse linijose ir pastatuose taisyklės. Pradedant pastatų išplanavimu ir baigiant kiekvienu įmonės kampeliu, kruopščiai įgyvendinamos sanitarijos priemonės sukuria sistemą. IFS - International food safety (Tarptautinis maisto standartas) Šį protokolą sukūrė Vokietijos ir Prancūzijos urmo prekiautojai. Jis susideda iš Kokybės vadovo bei Saugos vadovo ir kartu su Didžiosios Britanijos urmo konsorciumu (BRC) yra didžiausią vertę turintis sertifikatas, kurį gali gauti maisto produktų gamybos įmonės ir su maisto sauga siejamos gamybinės įmonės.
BRC - British Retail Consortium (Didžiosios Britanijos urmo konsorciumas) Šį protokolą parengė Didžiosios Britanijos urmo prekiautojai. Jis susideda iš Kokybės ir Saugos vadovų.

BRC reikalavimai įmonėms:
Įmonė yra atsakinga už kenkėjų atsiradimo teritorijoje rizikos sumažinimą.

 • Turi būti parengta ir visoje teritorijoje veikianti bei įmonės kontroliuojama prevencinė kenkėjų kontrolės programą.
 • Įmonė turi pasisamdyti kenkėjų kontrolės įmonę arba tinkamai apmokyti personalą, kuris reguliariai tikrintų teritoriją ir imtųsi priemonių atbaidyti arba naikinti kenkėjus. Patikrinimų dažnumas turi būti nustatytas atsižvelgiant į rizikos įvertinimą ir dokumentuojamas. Jei yra samdoma kenkėjų kontrolės įmonė, tuomet sutartyje turi būti aiškiai apibrėžtos teikiamos paslaugos ir priemonės, kurios bus naudojamos vykdyti kenkėjų kontrolę teritorijoje.
 • Siekiant išvengti kenkėjų patekimo į pastatus, turi būti naudojamos atsargumo priemonės. Pastatas turi būti tinkamai izoliuotas, kad kenkėjai negalėtų patekti per duris, langus, vamzdžius, kabelių įėjimo taškus.
 • Kenkėjų atsiradimo atveju nedelsiant turi būti imtasi veiksmų, kurie leistų sumažinti pavojų. Veiksmai turi identifikuoti, įvertinti potencialų užteršimo ar žalos mastą ir užkirsti kelią bet kokio galimo paveikto produkto išleidimui į rinką. Kenkėju atsiradimo atveju arba atitinkamais intervalais įmonė turi gauti sugavimų analizę iš skraidančių vabzdžių kontrolės ir prevencijos įrenginių ( insekticidinių vabzdžių gaudymo lempų) tam kad būtų identifikuotos probleminės sritys.
 • Kenkėjų kontrolės procedūros, išsamūs patikrinimų įrašai apie kenkėjų naikinimą ar prevencines priemones turi būti dokumentuoti ir peržiūrimi. Į juos turi būti įtraukta tokia informacija:
 1. atnaujintas ir patvirtintas teritorijos planas, kuriame būtų pažymėti kenkėjų kontrolės prietaisai;
 1. teritorijoje naudojamų jaukų/kontrolės prietaisų aprašymas;
 2. aiškiai apibrėžtos atsakomybės už teritorijos priežiūrą ir nurodyta kenkėjų priežiūros įmonė;
 3. išsami informacija apie kenkėjų kontrolės vietose naudojamas priemones ir jų naudojimosi instrukcija;
 4. detalūs įrašai apie buvusius kenkėjų kontrolės patikrinimus, rekomendacijos kenkėjų atsiradimo atveju.
 5. įmonė yra atsakinga už tai, kad kenkėjų kontrolės aptarnaujančios įmonės arba vidinių auditorių pateiktos svarbios rekomendacijos būtų įvykdytos laiku ir efektyviai.


Integruota kenkėjų kontrolė verslui apima:

 • Graužikų kontrolės programa
 • Vabzdžių kontrolės programa
 • Monitoringas

KENKĖJŲ KONTROLĖ ŽEMĖS ŪKIO SEKTORIUJE

Žemės ūkio kilmės produktai nukeliauja ilgą kelią nuo lauko iki stalo. Šiame kelyje, dėl žmonių tikslinės veiklos, aplinkos veiksnių ir biologinių cheminių bei fizinių pokyčių, produktai keičiasi. Perdirbamas maistas įgyja naujų siekiamų savybių, bet ilgai saugant ir transportuojant gali atsirasti bakterijų, virusų, parazitinių pirmuonių bei kitų kenkėjų, kurie kelia tiesioginę grėsmę žmogaus sveikatai. Maisto saugos valdymas, atsiradęs urbanizacijos procese, nuolat tobulėjo. Šiuolaikiniai sprendimai grindžiami moksliniais metodais ir duomenimis.
Maisto saugos procesams valdyti svarbu nustatyti ir įvertinti pavojaus riziką, parinkti valdymo metodus ir juos veiksmingai naudoti. Maisto saugai svarbu sisteminiu požiūriu ištirti pavojaus veiksnius visuose produkto kelio nuo lauko iki stalo etapuose ir juos sėkmingai valdyti. Maisto saugos procesas neįsivaizduojamas be profesionalaus UAB „PELIAS“ kenkėjų kontrolės specialistų indėlio. Mes padedame užtikrinti maisto saugą nuo ūkio iki stalo, nesvarbu kokiame žemės ūkio sektoriuje Jūs specializuojatės, mes visada pasiruošę profesionaliai Jums patartį ir suteikti aukščiausio lygio kenkėjų kontrolės paslaugas.

Žemės ūkio kontrolė verslui apima:

 • Graužikų kontrolės programa
 • Vabzdžių kontrolės programa
 • Sandėliuojamų produktų apsauga
 • Monitoringas

KENKĖJŲ KONTROLĖ VIEŠAJAME SEKTORIUJE

Kenkėjai nesirenka gyvenimo vietos priklausomai nuo objekto paskirties ar jame vykdomos veiklos. Viešasis sektorius apjungdamas tokius epidemiologiškai svarbius objektus kaip; ikimokyklines įstaigas, vaikų darželius, mokyklas, universitetus, policijos nuovadas, kalėjimus, socialinės globos įstaigas, ligonines ir daugelį kitų yra neatsiejamas nuo kenkėjų kontrolės prevencijos vykdymo. UAB „PELIAS“ įvertina kiekvieną epidemiologiškai svarbų objektą ir individualiai parenka bei pritaiko efektyviausius ir ekonomiškiausius sprendimo metodus.


Viešojo sektoriaus kontrolė verslui apima:

 • Graužikų kontrolės programa
 • Vabzdžių kontrolės programa
 • Monitoringas

KENKĖJŲ KONTROLĖ HORECA SEKTORIUJE

Maisto tvarkymo, realizacijos įmonės yra epidemiologiškai svarbūs objektai, kurie yra įtraukti į epidemiologiškai svarbių objektų sąrašą, patvirtinta Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministro. Europos Sąjungos teisės aktuose ir maisto saugą bei higieną reglamentuojančiose nacionaliniuose teisės aktuose numatyta, kad graužikų, vabzdžių ir laukinių paukščių kontrolė yra viena būtiniausių maisto tvarkymo subjektų programų. UAB „PELIAS“ pasitelkdami profesionalias žinias ir didelę darbuotojų patirtį teikiant kenkėjų kontrolės paslaugas, restoranams, viešbučiams, parduotuvėms neleidžia kenkėjams menkinti i Jūsų prestižo ir nepriekaištingo įvaizdžio.

HORECA kontrolė verslui apima:

 • Graužikų kontrolės programa
 • Vabzdžių kontrolės programa
 • Monitoringas

KENKĖJŲ KONTROLĖ GYVENTOJAMS

GRAUŽIKAI

Naminių pelių, juodųjų žiurkų, pilkųjų žiurkių, graužikų stebėjimas, atbaidymas, naikinimas, naudojant specialius metodus ir priemones.

Paslaugos

 • Graužikų kontrolės programa
 • Deratizacija

Inventorius

 • Vyliaus stotelės graužikams
 • Lipnios priemonės graužikams

SKRAIDANTYS VABZDŽIAI

VABZDŽIŲ DEZINSEKCIJA - skraidančių ir ropojančių vabzdžių kontrolė ir naikinimas, tai priemonių kompleksas apimantis vabzdžių stebėjimą, atbaidymą, naikinimą, naudojant specialius metodus ir priemones.

Drabužinių kandžių, aklių, mašalų, plėšriamusių, sliekinių musių, maliarinių uodų, paprastųjų uodų, geltonosios karštinės, uodų, sparvų, vaisinių muselių, drozofilų, rudeninių musių, didžiųjų zvimbeklių, vapsviškųjų musių, musių plėšrūnių, juodagalvių mėsinių musių, mėlynųjų mėsinių musių, musių maitėdžių, musių kandiklių, naminių musių, kambarinių musių, vapsvų, širšių, vabzdžių stebėjimas, atbaidymas, naikinimas, naudojant specialius metodus ir priemones.

Paslaugos

 • Vabzdžių kontrolės programa
 • Vabzdžių dezinsekcija

Inventorius

 • Gaudymo lempa su lipniu ekranu
 • Elektra mušanti gaudymo lempa
 • Lipnios priemonės vabzdžiams

PAUKŠČIAI

Balnotųjų kirų, Kovų, Kovarnių, Kranklių, Kregždžių, Naminių karvelių, Rudagalvių kirų, Varnų, Pilkųjų varnų, Žvirblių, Naminių žvirblių, paukščių stebėjimas, atbaidymas, naikinimas, naudojant specialius metodus ir priemones.

Paslaugos

 • Tinklo paukščiams montavimas
  Spąstų paukščiams įrengimas
  Garsinės laukinių paukščių atbaidymo sistemos montavimas
  Spyglių paukščiams montavimas
  Elektro šoko juostospauščiams įrengimas

Inventorius

 • Spąstai paukščiams
  Garsinės priemonės paukščiams
  Spygliai paukščiams
  Tinklas paukščiams
  Elektro šoko juosta

GRŪDŲ KENKĖJAI

Aruodinių straubliukų, Aruodinių kandžių, Ugniukų, Didžiųjų milčių, Mažųjų milčių, Surinaminių aruodvabalių, Duoninių skaptukų, Paprastųjų apsimetėlių, Miltinių erkių, Malūninių ugniukų, grūdinių kenkėjų stebėjimas, atbaidymas, naikinimas, naudojant specialius metodus ir priemones.

Paslaugos

 • Monitoringas
  Terminis apdorojimas
  Fumigacija
  Dezinsekcija

Inventorius

 • Rūko Generatoriai
  Gloria purkštuvai
  Lipnios monitoringo priemonės

ROPOJANTYS VABZDŽIAI

Vorų, Blusų, Blakių, Skruzdėlių, Tarakonų, ropojančių vabzdžių stebėjimas, atbaidymas, naikinimas, naudojant specialius metodus ir priemones.

Paslaugos

 • Vabzdžių kontrolės programa
  Vabzdžių dezinsekcija

Inventorius

 • Monitoringo dėžutės vabzdžiams
  Lipnios priemonės vabzdžiams

KARANTININIAI KENKĖJAI

Žirninių grūdinukų, Kapravabalių, Vakarinių lapgraužių, Kukurūzinių dykrinukų, Gelsvapilvių saulinukų, Smaliukų, Usuočių, Skaptukų, Obelinių blizgavabalių, Skaptukų Usuočių, Žalą medienai darančių vabalų, karantininių kenkėjų stebėjimas, atbaidymas, naikinimas, naudojant specialius metodus ir priemones.

Paslaugos

 • Fumigacija
  Dezinsekcija

Inventorius

 • Rūko Generatoriai
  Gloria purkštuvai
  Lipnios monitoringo priemonės

KURMIAI

Kurmių stebėjimas, atbaidymas, naikinimas, naudojant specialius metodus ir priemones.

Paslaugos

 • Kurmių naikinimas

Inventorius

 • Spąstai kurmiams

APIE MUS

PELIAS dirbdama Norvegijoje nuo 1986 metų, įgijo didelę patirtį aplinkos nukenksminimo srityje (dezinfekcija, dezinsekcija, deratizacija, paukščių kontrolė). Įdiegusi ISO 9001 kokybės standartus įmonė sėkmingai dirba Norvegijoje ir yra pirmaujanti savo šalyje. Lietuvoje UAB PELIAS pradėjo veiklą 2004 metų rugsėjo mėn. Tai Lietuvos-Norvegijos įmonė, kurios pagrindinė veikla yra privalomasis profilaktinis aplinkos kenksmingumo pašalinimas (kenkėjų kontrolė). Įmonei yra suteikta licencija visuomenės sveikatos priežiūros veiklai Lietuvoje. Mūsų įmonė dirba su medžiagų gamintojais įvairiose pasaulio šalyse, importuoja aukščiausios kokybės produktus iš Europos šalių ir JAV. Naudojame tik sertifikuotas, atitinkančias ES kokybės standartus, saugias žmonių sveikatai medžiagas. Tiesioginis ir ilgalaikis bendradarbiavimas su gamintojais mums suteikia galimybę atlikti savo paslaugas laiku, kokybiškai ir tikrai priimtinomis kainomis.

UAB „PELIAS“ įmonės veikla yra apdrausta Civilinės atsakomybės draudimų, taip parodome, kad esame atsakingi verslo partneriai Lietuvos ir užsienio kolegoms.

Nuo 2009 metų UAB „PELIAS“ yra oficialus Amerikiečių kompanijos „CURTIS DYNA-FOG“ rūko generatorius gaminančios įmonės atstovas Baltijos šalyse. 2010 metais UAB „PELIAS“ tampa GAFTA –The grain & feed trade association (Javų ir pašarų prekybos asociacija ) nariais, taip pirmieji savo srities veikloje Baltijos šalyse išsikeliame tikslą teikti paslaugas remiantis pasauliniais standartais.

UAB „PELIASnuo 2010 metų tampa IMFO – The international Maritime Fumigation Organization, ( Tarptautinė Jūrų laivybos fumigacijos asociacija) nariais, taip įrodome savo įmonės profesionalų požiūrį į teikiamas fumigacijos paslaugas, pirmieji Baltijos šalyse galime pasiūlyti fumigacijos ir krovinio ventiliacijos paslaugas visuose pasaulio kontinentuose.

Pasirinkdami UAB „PELIAS“ kaip partnerį Jūs būsite saugus ir garantuoti, kad paslauga ar prekė kuria Jums suteikė mūsų įmonė yra aukščiausios kokybės.

VIZIJA

Tapti : pripažintu lyderiu Lietuvos kenkėjų kontrolės rinkoje, bendrove, teikiančia pačias kokybiškiausias kenkėjų kontrolės paslaugas, pajėgiančia įsisavinti naujausias technologijas ir užtikrinti aukščiausią paslaugos kokybę. Tapti visais atžvilgiais patrauklia bendrove čia dirbantiems žmonėms ir savo veikla prisidėti prie krašto gerovės kėlimo.

MISIJA

Laiku ir profesionaliai vykdyti įsipareigojimus klientams bei tiekėjams, plėtojant ilgalaikį bendradarbiavimą naudojantis pažangiomis technologijomis ir valdymo sistemomis, kurti didžiausią įmanomą vertę, bendrovės akcininkams ir klientams.

UAB "PELIAS"

Jovarų g. 3A, LT-47192 Kaunas
Tel. +370 37 410200
Mob. tel.: +370 699 15651
El. paštas: [email protected]

Vilnius:
+370 650 42421

Klaipėda:
+370 652 22247

Panevėžys:
+370 652 52224

Įmonės nuotraukos:
PeliasPelias nuotraukaFoto Pelias (300051720)Įmonės Pelias nuotraukosPELIAS - LIETUVOS KENKĖJŲ KONTROLĖPelias, UAB nuotraukaFoto Pelias, UAB (300051720)Įmonės Pelias, UAB nuotraukoskenkėjų kontrolės maistoPeliasPeliasPeliasPeliasPeliasPeliasPeliasPeliasPeliasPeliasPelias
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: garsinės laukinių paukščių atbaidymo sistemos, vabzdžių dezinfekcija, deratizacija, Graužikų kontrolė, Skraidančių vabzdžių kontrolė, Paukščių kontrolė, Grūdų kenkėjų kontrolė, Ropojančių vabzdžių kontrolė, Karantininių kenkėjų kontrolė, Kurmių kontrolė, Graužikų naikinimas, Skraidančių vabzdžių naikinimas, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 300051720
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Pelias, UAB (įmonės kodas 300051720) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Žemės ūkio ateitis – kaip išgauti daugiau su mažiau?
Žemės ūkio ateitis – kaip išgauti daugiau su mažiau? 05-22 17:34
Žemės ūkis patiria vieną didžiausių iššūkių savo istorijoje – šalia klimato kaitos ir tvarumo reikalavimų, spaudimą kuria geopolitinė situacija ir brangstančios žaliavos. Apie tai, kaip tai...
"Agrochema": šiandien grūdų augintojai turi gerai paskaičiuoti, kurie sprendimai racionalūs
"Agrochema": šiandien grūdų augintojai turi gerai paskaičiuoti, kurie sprendimai racionalūs 05-22 17:25
Gerardas Brazaitis, skystų azoto trąšų lyderės Lietuvoje ir grūdų supirkimo bendrovės "Agrochema" komercijos direktorius, agroverslo situaciją dėl didelės geopolitinės įtampos, Ukrainoje...
Komercinės paskirties statinių mokestinės vertės – kaip jos apskaičiuojamos ir kur jas rasti?
Komercinės paskirties statinių mokestinės vertės – kaip jos apskaičiuojamos ir kur jas rasti? 05-22 16:56
Kasmet nekilnojamojo turto savininkai pildydami nekilnojamojo turto (NT) mokesčio deklaracijas turi Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) sumokėti mokestį už jiems priklausančius statinius. Tai...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Akcijų kainos

Pfizer 52,47 +3,59%
Cisco 42,94 +2,92%
Twitter 38,29 +2,68%
Oracle 68,63 +2,37%
Caterpillar 197,82 -4,32%
Boeing 120,70 -5,07%
Macy's 18,16 -6,20%
AutoZone 1771,68 -6,23%

Žaliavų kainos pasaulyje

Benzinas 3,19 +0,31%
Varis 10161,38 -0,68%
Vištiena 3,67 +9,88%
Jautiena 6,13 -1,92%
Apelsinai 0,91 +18,18%
Anglis 196,95 +16,09%
Dujos (JAV) 6,53 +33,81%
Sidabras 24,55 -3,00%