Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Pardavykla LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Pardavykla LT

Atsiliepimai apie Pardavykla LT, UAB

Stiklo ir jo gaminių centras

Veidrodžių su LED apšvietimu gamyba !
E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Pardavykla LT, UAB

UAB Pardavykla LT 2021-08-08 18:46:16

mes Jūsų nepažystame, todėl Jūs tikrai nesate mūsų klientas. Esame dėkingi.
Ar klientu laikomas tik tas kur jau susimokėjęs? Iki tol jis niekas? Atsakyti nereikia, čia pasvarstymui jums :)
UAB Pardavykla LT
2021-08-08 18:46:16 IP 2i23u3u9
Klientas 2021-07-29 07:54:22
Nusivylęs. Atmestinas požiūris į klientą.

mes Jūsų nepažystame, todėl Jūs tikrai nesate mūsų klientas. Esame dėkingi.
Nusivylęs. Atmestinas požiūris į klientą.
Aurelijus Kadziauskas
2020-05-12 19:26:10 IP 2i250bg3
Rūta 2020-05-12 19:16:41
puikūs darbai, tvarkingi darbuotojai, jokių vėlavimų :). Turim veidrodžius bei vonios sienelę - viskas super!!!
Ačiū Jums Rūta už įvertinimą ir šiltus žodžius :)

Vilniuje prasidėjo 20 aukštų daugiabučių statybos už 34 mln. Eur
Vilniuje prasidėjo 20 aukštų daugiabučių statybos už 34 mln. Eur 09-17 12:25
Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė "Omberg" skelbia Vilniaus Viršuliškėse pradedanti 20 aukštų daugiabučio statybas, į kurias investuoja 34 mln. Eur.
Prezidentui socialinės politikos klausimais patarinės V. Budzevičienė
Prezidentui socialinės politikos klausimais patarinės V. Budzevičienė 09-17 12:15
Prezidento komandą papildė nauja patarėja – nuo penktadienio Gitanui Nausėdai socialinės politikos klausimais patarinės Vaida Budzevičienė.
VŽ rekomenduoja: renginiai savaitgalį ir ne tik
VŽ rekomenduoja: renginiai savaitgalį ir ne tik 09-17 11:58
Šio savaitgalio renginiai – Europos paveldo dienos, tarptautinis teatro festivalis "Sirenos", ankstyvojo kino festivalis "Pirmoji banga" ir dar keli nusitęsia ir į ateinančią savaitę. Bus ir...

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Goldman Sachs 396,68 -1,31%