Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Open 24, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Open 24

Atsiliepimai apie Open 24, UAB

CROCS

Parašyk savo nuomonę apie Open 24, UAB

Sveiki nusivyliau iki 0. Pirkau batukus vaikams, vieni suplyso per pusantros savaites, kiti netiko- grazinti nebegaliu, nes nera etikeciu. Musu seima pirko apie 20 poru batu per egzistavima Open24. Tiesiog suvokiu., kad pastoviu klientu niekas nevertina. Ju nuomone verta siuksles.
Esu labai nusivylusi..Norejom ant rytojaus nusipirktą Crocs modelį pakeisti į kitą, nes per pirmas keliatą minučių vaikui iki kraujo nutrynė kojytes, batukus buvo apsiauti namuose, net ne lauke..atnešė ne be jokių devėjimo žymių, bet atsakymas buvo neigiamas..Buvom lojalūs klientai, be nuo šiol niekada nepirksime šito prekinio ženklo ir nerekomenduojame kitiems, nėra jokio elementaraus žmogiškumo nei supratimo..
Nepirkite jei nesate įsitikinę, kad tinka. Negražina pinigų už batus.
New balance batus gavau greitai, dydis atitiko, kokybė taip pat puiki. Ačiū labai! Rekomenduoju jūsų svetainę.
Nors dauguma pardavėjų apie Crocs avalynę Jums meluos, kad ji geriausia, kokybiškiausia ir t.t., tačiau visgi vienas pardavėjas prisipažino, kad 16 mėnesių pardavinėjo Crocsus žinodamas, kad jie netinkami klientų kojoms. Neva Crocs teigia, kad jų batai anti bakteriniai ir neprakaituojantys, bet tai melas. Taip pat Crocs teigia, kad jų batai tvirti ir saugūs, tačiau tai irgi melas. Tuo galima įsitikinti patiems apžiūrint batus vietoje, kokie silpni sutvirtinimai. Tokie batai visiškai netinka vaikams ir daug vaikštantiems žmonėms, be to, gali atsirasti ir skausmas kojose. Tai pardavėjo žodžiai, kuris ryžosi atskleisti tiesą apie Crocs batus. Deja, tačiau perkant Crocs batus Vilniuje, Ozo prekybos centre (juos pardavinėją įmonė UAB, , Open 24“) teko praktikoje tuo įsitikinti. Moteriški batai Crocs Olivia II nešiojant pasižymėjo minėtomis savybėmis: nekokybiški, kojos prakaituoja, pritrina, einant pastoviai girdimas šlykštus pašalinis garsas (perdimas, žlegsėjimas). Konsultantė-pardavėja specialiai nesuteikė visos informacijos apie parduodamą prekę, nes jos tikslas - parduoti kuo daugiau batų. Analogišką prekę galima nusipirkti ir internetinėje Open24 parduotuvėje. Jokie prekės trūkumai internetinėje parduotuvėje nepaminėti, todėl klientams nesuteikiama visa informacija apie prekę perkant prekę parduotuvėje ar internetu. Kas įdomiausiai, tai ne pigi klastotė iš turgaus, o neva originalai. Be to, Crocs, , originalai“ pasižymi labai aukštomis kainomis, todėl klientai galvoja, kad mokėdami daug tikrai gaus gerą produktą, bet jie klysta, nes pirkėjas nežino, kad jį apgauna. Jis pasitiki tik prekės ženklu, tačiau nesupranta, ką gauna už tai - problema Crocs batai, jų dizainas - guma-plastmasė ir atitinkamai įdiegtas labai blogas klientų aptarnavimas. Open24 parduotuvę Ozo prekybos centre teko aplankyti dar kartą - šį kartą norint grąžinti nekokybiškus batus, tačiau pardavėja informavo, kad tai normalu, jog batai su kiekvienu žingsniu skleidžia šlykštų pašalinį garsą ir, kad su jais prakaituoja koja, kurią jie dar ir pritrina. Matyt, jos kaip robotai yra išmokytos kartoti tą pačią frazę apie kokybišką prekę, kurios grąžinti neįmanoma. Tiesą sakyti neužprogramuoto roboto-pardavėjo funkcija nėra laimingas klientas, jam tiesiog svarbu iškišti produkciją ir jos jokiu būdu nepriimti atgal. Jei galvojate, kad aukšta kaina garantuoja ir aukštą kokybę, tuomet labai apsirinkate. Ir jei galvojate, kad po to kas nors Jums grąžins pinigus už netikusią prekę - irgi klystate. Crocs - nuosprendis Jūsų piniginei ir Jūsų kojoms. Tai prarastas laikas, sugadinti nervai. Nešvaistykite savo laiko ir pinigų - Crocs to neverti. Verta paminėti vieno nelaimingo pirkėjo atsiliepimą, kai šis nusipirko brangius žieminius Crocs batus, tačiau su jais negalėjo vaikščioti niekur į lauką, nes ir jam vaikštant batai skleidė šlykštų pašalinį garsą - žlegsinti guma. Idiotiški Crocs batai yra guminiai, o guma yra prasta idėja kuriant batus, todėl su jais tikrai gėda žmogui buvo išeiti į lauką, tad pasiliko juos kaip priminimą apie tai, ko negalima daryti - negalima pirkti Crocs avalynės. Tu būsi apgautas. Tu sumokėsi labai daug, bet gausi prastą daiktą. Brangi guma, kurios nepanaudosi praktikoje. Po prekės nupirkimo Jus tiesiog ignoruos, nes tikslas yra pasiimti pinigus, išparduodi guminius-plastmasinius batus, išvalyti sandėlius, o Jūs galite tuos batus nors ant galvos nešioti - jiems nusispjauti į Jus. Guma už didelius pinigus. Ar norėtumėte išmėginti Crocsus?
Gana verkslenti apie darba. Laisva valstybe, nepatinka nedirbkit, nera problemos. Gal kas gali normalu atsiliepima parasyti apie prekes? Saugu uzsisakyti? Pristatymas laiku? Prekes kokybiskos?
Dirbau, bet trumpai - netrukus susiradau padoresnį darbą
O, iš ties, buvau ten, bet girdėjau tokius riksmus, matyt, kažkokio vadovo, kad galvojau, jog net ir priėmus bandysiu kuo greičiau pasišalint. Ačiū Dievui, neatrinko.
Mila 2013-12-20 09:52:31
Kambariokė dirbo, tai sakė, kad pasityčiojimas didžiausias. Dabar Villeroy and Boch dirba ir bėdos nemato. O ten tai skylė kažkokia.
Nu nezinau negaliu nieko pasakyt. Trumpai dyrbau ten
O, tai turbūt Veikalas Vidmantas, mėgėjas pasipudruoti. Dirbau prieš kurį laiką, bet kai susipažinau su kaimyninėm pardavėjom, supratau, koks varganas tas Open
Buvau neseniai pokalbyje del pardavejos. Nenoriu ten dirbti. Visiska nepagarba. Kalbejaus su tokiu vadovu, tai toks mandras ir savimi besigerintis tipelis. Atranka tokia tarsi kandidatuociau i pacius vadovus. Viso poklabio metu sudare toki ispudi, kad nieko neismanau ir esu visiska tupa. Nors sekmingai metus pradirbau Promode. Skambino po to, kad pasirinko, bet as atsisakiau. Nesinori veliau kentet nuo tokiu nepilnaverciu personu.
Kur paskutinį kartą lankėtės? Open24? Ir ką, nuliūdusios mergaitės? Gumos kvapas? Vaikščiojantis Veikalas? Ir kaip perspektyvos?
nesazininga imone, kiek uzdirbi, tiek atskaito. Minimumas lieka. Vadovai nuolat keiciasi. Per 3 men pasikeite visas kolektyvas.
Jei dirbi už minimumą be galimybės tobulėti turi rimtai pagalvoti, kas geriau tau - ar skaityti knygas ir nedirbti, ar kažkam kitam uždirbti, o sau nedirbti? Ir eikvoti savo laiką
Jei savininkas melagis ir s*****s, ar gali įmonė sveikai augti? Pamąstymui.

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, OZAS PPC, 1 aukštas, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...
RM STOKAS
Didmeninė prekyba drabužiais, avalyne, aksesuarais

Adresas: V. Sirokomlės g. 40, Nemėžis, LT-13260 Vilniaus r.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; eksportas; galanterija; importas; vaikų prekės.
UAB “RM Stokas” pagrindinė veikla - didmeninė prekyba vyriškais, moteriškais, vaikiškais drabužiais bei aksesuarais. Didmeninė prekyba GEOX, DIESEL, LIUYJO, ir MOSCHINO, ANTONY MORATO, TOMMY HILFIGER, bei BORSALINO, RINASCIMENTO, STATE OF ART naujais drabužiais, avalyne, rankinėmis bei kitais aksesuarais. Nauji...
Pirmas žingsnis, UAB
Ortopedijos prekės

Adresas: Vytauto pr. 37B, LT-44352 Kaunas.
Veiklos sritys: avalynė, batai; gamyba; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai.
UAB “Pirmas žingsnis” – tai profesionalus, kūrybingas kolektyvas, artimai bendradarbiaujantis su daugeliu Kauno, bei kitų Lietuvos gydymo ir reabilitacijos įstaigų bei vykdantis prevencines programas vaikų stuburo ir pėdų deformacijoms išvengti. Mūsų įstaiga “Pirmas žingsnis” yra įkurta 1993 spalio 29 dieną ir...
Atvila
VENNER

Adresas: Savanorių pr. 180, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: avalynė, batai; darbo apranga; darbo sauga; didmeninė prekyba.
UAB "ATVILA" - vienas iš lyderių darbo pirštinių didmeninėje prekyboje Lietuvoje. Mes sėkmingai vykdome savo veiklą jau 20 metų. Mes garantuojame prekių kokybę, užtikriname reguliarų prekių tiekimą bei asortimento atnaujinimą ir papildymą. Nuolatiniams klientams taikome lanksčias nuolaidų sistemas. Partneriški...
Inaigė
Didmeninė prekyba avalyne ir drabužiais

Adresas: V. Landsbergio - Žemkalnio g. 22, LT-49267 Kaunas.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys.
DIDMENINĖ PREKYBA VYRIŠKA, MOTERIŠKA BEI VAIKIŠKA AVALYNE UAB „Inaigė“ vykdo žinomų pasaulinių prekių ženklų avalynės, drabužių ir aksesuarų didmeninę prekybą. Turėdami 15 metų patirtį galime pasiūlyti aukštos kokybes prekių už patrauklią kainą. Turime daug tiekėjų Europoje, todėl prekes gauname iš pirmų rankų...

"Palmių aliejaus prakeiksmas" MO muziejuje
"Palmių aliejaus prakeiksmas" MO muziejuje 07-22 19:06
Vilniuje, MO muziejuje, iki liepos 26 d. rodomas Viktorijos Mickutės virtualios realybės filmas "Palmių aliejaus prakeiksmas" kviečia pamąstyti apie palmių aliejaus gamybos įtaką klimato kaitai.
Karaliaučiaus turistiniai perlai: nuo "Šokančio miško" iki povandeninių laivų
Karaliaučiaus turistiniai perlai: nuo "Šokančio miško" iki povandeninių laivų 07-22 18:48
Nuo liepos 1 d. pradėjus dalinti nemokamas e. vizas į Karaliaučių, ten plūstelėjo Lietuvos turistai. Kaliningrado turizmo ministras įvardija penkis įdomiausius Karaliaučiaus turistinius objektus...
"Klaipėdos naftos" vadovo konkurse – 26 paraiškos
"Klaipėdos naftos" vadovo konkurse – 26 paraiškos 07-22 18:48
Vadovauti AB "Klaipėdos nafta" pretenduoja 26 kandidatai. Vakar baigusi priimti paraiškas vadovų atrankos kompanija "AIMS International Lietuva" patvirtins galutinį kandidatų sąrašą.

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Kraft Heinz Co 31,54 +1,58%
American Express 124,82 -2,79%