Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tipro Group, UAB

Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Tipro Group, UAB

Rapolas 2021-09-03 11:01:55
Sveiki!

Prašau man suteikti laikiną nuorodą prisijungti prie one.lt pašto, į kurį gaunu asmeniškai svarbius laiškus. Šią funkciją galima bus deaktyvuoti po kelių dienų, kai žmonės pasikeis savo FB paskyrų atkuriamuosius paštus. Kai kuriems tai ypač svarbi informacija!
Ar pagaliau kam pavyko prisijungti prie one pasto?Prasau suteikit info.tatapdaila@gmail.com
Sveiki!

vitalijus 2021-08-04 20:40:31
gal kas zinot kaip prisijunkt prie one.lt pasto dezutes nes uzsiblokavau facebook. atsiuncia koda i one.lt dezute bet niekaip negaliu paziuriet.. gal kas zinot kokiu kitokiu budu kaip susigrazynt fb aciu
sveiki ar pavyko kam prisijungti prie one.lt
zjbs. kaip dabar fb paskyra atkurt? kas cia per huinia
Kaip man ieiti i one email pasta ten mano svarbiausi pranesimai????
negaliu niekaip prisijunkti prie paskyuros one kodel
Labai esu nusivylęs one.lt grąžinkite sena versija one.lt. Nes senoji one.lt būvo geriau ir įdomiau negu dabar dabar kažkokia pieva nes dauguma žmonių nori už seną versija negu nauja prašau į tai atsižvelgti pagarbiai Algirdas
Laba noreciau laikinos one. Lt el pasto nuorodos
Gražinkit one.lt pašta, man ten yra svarbiu išsaugotų laiškų!!!
Brigita 2020-10-20 10:15:28
Man jie į užklausą dėl prisijungimo atsakė, kad nieko padaryti negalima, o aš tuo tarpu patiriu ir finansinius nuostolius, nes negaliu atkurti savo facebook paskyros susijusios su darbu.
Šiandien išsiunčiau užklausą į vartotojų teises, taip pat kreipiausi į teisininkus, kadangi situacija dėl jų šio darbelio pas mane tapo nejuokinga ir labai nuostolinga.
Lauksiu iš visur atsakymų.
Gal kas norite prisijungti bendro ieškinio teikimui?
Noreciau prisijungt...
Man vis siunčia senuoju paštu laiškus ir svarbia informacija.O per jus aš negaliu ieiti ir pakeisti pašto.Gal pagaliau galit perkelt i šita nauja viska. O paskui senaji sunaikinti, kad nebebutu jo
Deividas 2020-10-21 12:06:07
Man va, ką parašė...
apgailestaujame, tačiau el. pašto paslauga yra išjungta nuo 2019m. liepos 1d. ir dabar tokios galimybės jau nėra. Apie planuojamą išjungimą vartotojus informavome siųsdami pranešimus portale.

Atsiprašome už nepatogumus.
One.lt
Taip, taip, jie čia visiems tą patį rašo turbūt...
Man va, ką parašė...

Atsiprašome už nepatogumus.
One.lt
Deividas 2020-10-20 15:34:51
Ne, nepavyko išgauti net mažiausio bandymo komunikuoti
Man lygiai taip pat, ir dar tas jų pasakymas laiško pabaigoje - atsiprašome už nepatogumus...Šakės, duotum į snukį....
Niekaip negaliu prisijungi prie email One.lt... Pamiršau Facebooko slaptažodį.... Kas čia per nesąmones, atnaujint sugebėjo, bet kam reikėjo email šalinti... Nesuprantu....
Brigita 2020-10-20 14:17:36
Sveiki, ar pavyko prisijungti, ar negavot jokio atsakymo iš jų?
Ne, nepavyko išgauti net mažiausio bandymo komunikuoti
Deividas 2019-08-04 10:43:37
Išjungė (panaikino) visą one.lt pašto servisą apie tai neįspėję. Pas mane ten buvo daugiau kaip per 10 metų surinktos svarbios informacijos. Padaryta žala, siūlau jungtis ir organizuoti grupinį ieškinį
Sveiki, ar pavyko prisijungti, ar negavot jokio atsakymo iš jų?
Lauksiu iš visur atsakymų.
Gal kas norite prisijungti bendro ieškinio teikimui?
Sveiki turiu paštą asacas@one.lt ir turiu paypal sąskaitas norėčiau gauti bent nuoroda kaip galėčiau prisijungti prie pašto.
Negaliu prisijungti prie One.lt pašto o lb reike feisbuko slaptažodį atsikurti nes pamiršau

Kaip galėčiau gauti prisijungimą prie mano el. pašto. dziukai@one.lt
Gintarė 2020-09-24 22:06:01
Sveiki ar gavote iš one. Lt laišką dėl emailo
Negavau
mantas 2020-09-24 19:02:30
Kaip gauti bent laikiną el.pašto nuorodą?
Sveiki ar gavote iš one. Lt laišką dėl emailo
Kaip gauti bent laikiną el.pašto nuorodą?
laba diena pamirsau fb slaptazodi ka dabar daryti ? el pasto onei tai neber kas pasakys ???
Milda 2020-08-29 23:45:50
Sveiki, pamiršau facebook slaptažodi, o kad jį atkurti siunčia email i one.lt 6 simbolius, bet niekaip neišeina rasti pašto one.lt tinklalapyje. Prašau padėkite mildamazyte@one.lt
Analogišką situaciją turiu ir aš
atB_LT 2020-04-30 19:34:41
Taip, per parą po užklausos š. m. kovo 1 d. gavau laikiną nuorodą į buvusią one.lt pašto dėžutę, ir išsisaugojau visus reikalingus dokumentus. Esu dėkingas one.lt. Tikiu, kitiems jie taip pat padės - kreipkitės drąsiai ir pagarbiai.
nei velnio nepadeda, prasiau, rasiau laisku, kaip dar ju prasyti. Neispejo, niekur nesiskelbe, man nuostoli padari, kaip atsakys dabar? Issisukineja, daug metu, daug pinigu investavau ir ka dabar. Sudetinga spresti jų paciu suveltas bedas, turi isspresti, o ne mazdaug, na isjungem, na mazdaug ko dar tu nori..... Apgailestaujam, man to nereikia, reikia to uz ka jie atsakingi, mano duomenis saugo jie, reikalauju to oas man priklauso... Kazkoks apsurdas. Neprisiima jokios atsakomybes.
Dar kartą prašau susisiekite su manimi eglebucyte039@gmail.com ir duokite bent laikina koda.
Sveiki feisbuko slaptažodį siunčia į one paštą negaliu niekaip papulti y savo onepasta
Monika Kvietkutė
2020-08-19 23:07:46 IP 2fbavp3v
Sveiki. Negaliu niekaip prisijungti prie One.lt el. pašto. Labai svarbu man prisijungti. Ką daryti tokiu atveju?
Gaidys visiškas tas ONE.LT ir tie beprasmiai kvaili žaidimai NANOFERMA ir t.t. Žmonės nenaudokite one.lt pašto registravimuisi į tokias paskyras kaip Facebook nes prarasite savo duomenis ir nebegalėsite atkurti po to savo FB paskyros.
Nesaugi platforma, rizikuojate prarasti savo privačius asmens duomenis
Sveiki, po daug metų prisireikė laiškų iš seno pašto : muniux17@one.lt, įmanoma juos gaut kažkaip ?
Ruslanas 2020-07-12 11:33:46
Sveiki, uzmirsau slaptazodi ir negaliu uzeiti i Facebbok paskyra, slaptazodzio koda siuncia i one.lt el pasta. Nerandu one, lt pasto..
Labai reikalinga pagalba, , , ruslikasssss2@one.lt
Ir man tas pats pavyko kaip nors?
Modestas Jasiunas
2020-07-24 06:19:20 IP 2fcpn8k2
Sveiki, po daug metų prisireikė laiškų iš seno pašto : modemodexlt@one.lt, įmanoma juos gaut kažkaip ?
Labai reikalinga pagalba, , , ruslikasssss2@one.lt
Airidas 2020-03-30 20:00:46
Sveiki, kodel nebera el pasto ONE gal butu galimybe visus laiskus persiusti i sita mano adresa, is Airidas99@one.lt, laukiu svarbiu laisku, bet nera galimybes paziurete
laba diena ir man tas pats, man nepatvirtina rl pasto ir neleidzia y nano ferma yeit. gal savo naujovem atsisako zmoniu. jie kenke ne tik mums bet ir sau, grazintu y sena, kaip buvo butu geriause
Blainba kiek laiko reikia laukti ju atsakymo
Vika 2020-05-12 16:25:43
kur kreipėtės ar kaip į one.lt komandą?? Kad atsiųstų laikiną el.pašto nuorodą?
skaitykit žemiau
atB_LT 2020-04-30 19:34:41
kur kreipėtės ar kaip į one.lt komandą?? Kad atsiųstų laikiną el.pašto nuorodą?
Kaip gauti bent laikiną el.pašto nuorodą???
Jau 2 menesius bandau susisiekti su one.lt suportu bet be jokiu rezultatu
Labai reikia one.lt el.pašto kad galėčiau persikelti svarbia informacija iš ten.
Dav 2020-04-30 17:42:05
Labas, ar čia šiais metais pavyko taip padaryti, nes man irgi to reikėtų.
atB_LT 2020-04-23 00:59:54
One.lt el. pašto paslauga yra išjungta nuo 2019 m. liepos mėn.*
Bet senus laiškus buvusius pašto dėžutėje pavyko išsisaugoti, gavus laikiną nuorodą iš one@amdigital.lt, kai kreipiausi pagalba@tipro.lt.
* https://lt.wikipedia.org/wiki/One.lt
Labas, ar čia šiais metais pavyko taip padaryti, nes man irgi to reikėtų.
vika 2020-04-15 15:51:27
Gal jau kam nors pavyko atgauti one.lt pasto duomenis, ar prisijungti prie pasto? Ar kam pavyko susisiekti su portalo seiminynkais?
One.lt el. pašto paslauga yra išjungta nuo 2019 m. liepos mėn.*
* https://lt.wikipedia.org/wiki/One.lt
man neveikia pasto dezute ka daryti ?
Antanas Rimdeikis
2020-04-13 14:11:36 IP 5f4sos13
Laba, nu kad atnaujinot one, tai atsidziaugt negaliu, neleidzia prisijungt, el pasto adresas mat nebetinka, kiek ivedu, vis nepriima ir neleidzia naudotis, nu pievų pieva, kitaip nepasakysi !!!!!!!!!

CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
Seohelis
What about

Adresas: Laisvės al. 59, LT-44305 Kaunas.
Veiklos sritys: seo paslaugos; reklamos paslaugos.
Skaitmeninės rinkodaros agentūra, sertifikuota „Google“ partnerė Lietuvoje „What about“ (UAB „SEOHelis“) užtikrina veiksmingos internetinės reklamos paslaugų teikimą partneriams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Integruotos arba...
VERSLO IDĖJŲ PARTNERIAI
Google

Adresas: Kareivių g. 6-402, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
GOOGLE ADS REKLAMA Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle. Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas. SEO PASLAUGOS IR OPTIMIZAVIMAS Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas. SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra. GOOGLE ANALYTICS IR TAG MANAGER Google...

Baltarusijos pasienyje apgręžti 44 migrantai, vienas įleistas
Baltarusijos pasienyje apgręžti 44 migrantai, vienas įleistas 09-26 09:24
Šeštadienį Lietuvos pasieniečiai neleistinose vietose iš Baltarusijos neleido patekti 44 migrantams, vienas į šalį įleistas, sekmadienį informavo Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT).
Šveicarija balsuoja referendume dėl homoseksualių porų santuokų
Šveicarija balsuoja referendume dėl homoseksualių porų santuokų 09-26 08:42
Šveicarijoje sekmadienį vyksta referendumas, kurio balsavimas lems ar leisti tos pačios lyties poroms tuoktis ir įsivaikinti.
Vyksta pasaulinis festivalis, skirtas kovai su klimato kaita, pandemija ir badu
Vyksta pasaulinis festivalis, skirtas kovai su klimato kaita, pandemija ir badu 09-26 07:37
Dešimtys garsiausių atlikėjų dalyvauja šeštadienio vakarą startavusiame 24 val. trunkančiame muzikos festivalyje "Global Citizen".

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%