Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tipro Group, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tipro Group

Atsiliepimai apie Tipro Group, UAB

Solemlux NUOLAIDOS NET IKI 80%
Parašyk savo nuomonę apie Tipro Group, UAB

sveiki kada pajunksite one.lt pasta nes gavau svarbu laiska kurio dabar negaliu atidaryti čia gal man atvykti pas jus y buveine rasiau kruva laisku niekas neatraso sitas pastas visur buvo nurodytas kai pagrindinis visi slaptazodziai viskas eina jy ji kiek galima laukti ar cia kreiptis kur auksciau sutvarkykit pasta nes cia tas pats kai jus pasisavinat svetima informacija
Kodel neleidzia nuotrauku isideti ir istrinti.kiek galima rasyta jums.raso klaida.butu miela kad sutvarkytumet.jau tikrai atsibodo trukdziai.
sutvarkykit pagaliau one.lt, kad eitu prisijungti, nesuprantu kame problemos! yra svarbiu zmoniu, kontaktu, nuostolis!!!!
Egis 2019-10-08 12:12:04
Užsilenkė ta one.lt su visam. Pernai dar dirbo 16 žmonių, nuo šios vasaros liko 1. Sistemingai viskas striginėjo, tik reklamos buvo be trikdžių.
atidaro puslapi, tik kai ivedi prisijungimus neleidzia paspausti prisijungti kazkodel, tikekimes pasalins problema
Laba diena. Kur dingo one.lt puslapis.Neduoda pasijungti ir rodo kad ryšys su šia svetaine nėra saugus ir nerandamas serverio IP adresas. Kada bus išspręsta problema.
Neįmanoma prisijungti prie el.pašto ten yra likę svarbūs duomenys, kurie man būtinai reikalingi. Prašau sutvarkyti problemą!
Kodėl neranda one.lt puslapio? Kur jis dingo? Kodėl nesutvarkote problemos????!
Sveiki.kiek galima pastoviai rasyti jums.sutvarkykite sita saita.kad veiktu normaliai viskas.tai kam tas saitas yra.mano anketoje nerodo nuotraukos, neleidzia isideti foto ir istrynti neleidzia.kaip bandau isideti foto arba istrinti, raso klaida.
Išjungė (panaikino) visą one.lt pašto servisą apie tai neįspėję. Pas mane ten buvo daugiau kaip per 10 metų surinktos svarbios informacijos. Padaryta žala, siūlau jungtis ir organizuoti grupinį ieškinį
Neįmanoma prisinungti prie pašto one.lt, kuriame liko daug svarbios info. Apie trigdžius niekur neskelbiama. Padaryta žala
Parašius atsiliepima su one el. paštu jo patalpinti negalima :) Kodėl aš turiu nurodyti kitą el. paštą, jei kažkokie besmegeniai panaikino šį, niekam apie tai iš anksto nepraneše. Nusispjaut, kad gal pašte svarbi informacija liko, ar, kad paštas kaip kontaktinis nurodytas buvo labai daug kur. Visiška betvarkė. Vartotojų teisės nepažeistos?
Kas su ta One darosi, jokių foto negalima pridėti. Tai trugdziai, neisisiuncia žinutės normaliai. Visose saitose leidžia visokias foto siųsti, o čia neįmanoma. Tai kam šitą svetainė sukurta. Sutvarkykite normaliai viską.
Gal dar galite padaryt, kad "One gyvai" veiktų? nes dabar neveikia. manau labai faina funkcija
Nes gaunu žinutės, ir visos tuščios būna. Kodėl? Gal galit sutvarkyti, šią problemą.
Labas rytas. Noriu pranešti Jums, kad Michailo Selishevo anketa turi netinkamos fotografijos

beveik pornografija! Nuogas kūnas! Jo rekvezitai

El. paštas: Mishel64@one.lt

NAUDOJIMOSI TINKLAPIU TAISYKLĖS

5.1.11.kurioje platinama, propaguojama ir/ar reklamuojama pornografija, taip pat propaguojamos ir/ar reklamuojamos seksualinės paslaugos, lytiniai iškrypimai;
kaip susisiekti su one.lt?
visiskai neimanoma naudotis normaliai paskutiniu metu one.lt pastoviai meta klaida kur nors, o galiausiai dabar net perziuret nieko negalima ismeta lauk automatiskai atjungia. panaikinkit tada sita svetaine jei nera kam jos priziureti.
Nuo siu metu Sausio men. prasidejo "laikini pasto" sutrikimai - kurie tesiasi jau 5-tas menuo.
Anksciau nors Administracija atsakydavo i laiskus, ramindavo- kad tik laikina problema.
Dabar - net nesivargina atsakyti i laiskus. Tinklapyje- daro kas ka nori..... Jokios kontroles.
Teko atsisakyti paslaugu - nes jau nervai nelaike.
Jei butu mano valia- uzdaryciau n...... tokius "Pramogu portalus"
jau kiek laiko trunka vadinamieji techniniai nesklandumai one.lt ir del to negaliu matyt anksciau atsiustus laiskus. Taip pat nematau vakar atsiusto lb svarbaus laisko. Kada pradesit dirbt ir atstatysit?
kodel nebegaliu jau kelinta savaite iveiti i savo elektronini pasta
JURATE 2014-07-24 19:17:46
KUR ŽADĖTI PINIGAI PERSIUNČIAU 340LT Į JŪSŲ PORTALO SASKAITA Aplankykite http://www.skelbimai.lt/

Prisijungti su šia informacija:
El.paštas: dr.owenharris1@gmail.com
Slaptažodis: admin

PAKOLKAS LAUKIU
Užskaitė tik dalį mokėjimų ir už nepatogumus pridėjo 5 lt., bet dar liko skolingi 12 lt.
Š.m rugpjūčio 7 d. skelbimai.one.lt norėjau užsisakyti mokamas paslaugas. Tam reikėjo papildyti savo skelbimai.one.lt profilio sąskaitą. Išsiunčiau net 4 sms po 10 Lt., pinigų neužskaitė, dar rugpjūčio 10 d. išsiunčiau 10 Lt. ir 2 Lt. vertės sms, pinigų neužskaitė.
Stipriai nepergyvenau, nes tokie dalykai atsitinka. Parašiau administracijai el. paštu pagalba@skelbi.lt, kuris nurodytas svetainės apačioje. Laiške pranešiau, kad pinigų neužskaitėte. Dar ir Verozona parašiau, ar tikrai nuskaitė pinigus nuo mano mob. sąskaitos, jie patvirtino, kad taip. Jau keturios dienos praėjo, bet Tipro group administracija tyli, jokio atsakymo negavau ir skelbimai.one.lt sąskaitoje vienas didelis nulis LT.

Tipro Group administracija, jus arba man atsakote ir papildote skelbimai.one.lt sąskaitą, arba pinigus grąžinate. Priešingu atveju kreipsiuos į policiją, dėl apgavystės.

Prisijungti su šia informacija:
El.paštas: dr.owenharris1@gmail.com
Slaptažodis: admin

PAKOLKAS LAUKIU
labai keistas poziuris i savo valdomus produktus, nemaza laika i banga.lt renkasi psichiskai nesveiku zmoniu grupele ir kelia panasaus ir baisesnio pobudzio nuotraukas https://www.dropbox.com/s/2yg6zoa6m87doht/3-6-2014%2012-13-50%20AM.jpg o is Tipro group jokios reakcijos, susimastyciau vietoje reklamos uzsakovu, nes per kelis zmones ir del atsainaus poziurio i savo produkta, labai sumazejo lankomumas.
Norėčiau išreikšti pastebėjimą apie demotyvacija.lt portalo moderatorius. Dažnai jų komentarai yra įžeidžiantys, netolerantiški, pikti, pažeidžiantys LR įstatymus. Taip pat tarp narių vyksta nesąžiningumas, vieni vartotojai yra blokuojami dėl kitų asmeninės nuomonės. Ypač norėčiau atkreipti dėmesį į http://www.demotyvacijos.lt/Ignassin/profilis.html
kodel vis dar neatidaro nuo ryto, , one lt, , puslapio ir kada jis prades veikti
Daugiau kaip menuo man draudziama prisijungti prie banga.lt, jokios reakcijos, nors skambinau, rasiau el. laiskus, jokio paaiskinimo...Tipro Group administruoja ir tyciojasi, nesugeba atsakyti I pateiktas uzklausas.

Sales partners
TEXUS | Interneto svetainių kūrimas

Adresas: Užupio g. 30, LT-01203 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Šiuolaikiškų interneto svetainių kūrimas Dirbame nuo 2007m., turime ~1000 klientų. Interneto svetaines kuriame pagal šiuolaikinių svetainių standartus, orientuojamės, kad jos būtų patogios, tinkamai reprezentuotų Jūsų įmonę, būtų tvarkingai suprogramuotos. Labai svarbu ne tik pati interneto svetainė, bet ir jos...
Imas ir Ko
iMAS

Adresas: Jasinskio g. 14A-2, LT-01112 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas.
Internetinių projektų kūrimas. Mobiliųjų aplikacijų kūrimas. Internetinių svetainių kūrimas. CRM programavimas. Verslo valdymo sistemų programavimas Konsultacinės paslaugos. SMS siuntimo paslaugos. Viber žinučių siuntimo paslaugos. www.imas.lt www.mobilusmarketingas.lt
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Seohelis
"SEO ir Google AdWords paslaugos"

Adresas: Laisvės al. 59, LT-44305 Kaunas.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Sertifikuota Google partnerė Lietuvoje UAB “SEOHelis” turi vieną tikslą – užtikrinti profesionalių internetinės reklamos paslaugų teikimą savo klientams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Aukšti įmonės standartai lemia, kad ypatingas...
Impress up
Adresas: Verkių g. 23-49, LT-08246 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos.
Impress Up – sparčiai besiplėčianti „branding‘o“ ir rinkodaros agentūra, padedanti prekiniams ženklams augti! Teikiame rinkodaros paslaugas nuo A iki Z. Dirbame vedini didelio užsidegimo, tad mūsų klientai gali jaustis ramiai ir užtikrintai. Kodėl mes? Impress Up pagrindinis tikslas – pasiūlyti efektyviausius...

Švietimo ministerija kuria mokiniams ir mokytojams skirtą "Patyčių dėžutę"
Švietimo ministerija kuria mokiniams ir mokytojams skirtą "Patyčių dėžutę" 10-13 20:47
Švietimo, mokslo ir sporto ministerija (ŠMSM) inicijuoja naują priemonę kovai su patyčiomis mokyklose – elektroninę platformą "Patyčių dėžutė".
M. Statulevičius: mokančiųjų NT mokestį ateityje daugės
M. Statulevičius: mokančiųjų NT mokestį ateityje daugės 10-13 20:01
Valdžiai ketinant išplėsti nekomercinio nekilnojamojo turto (NT) apmokestinimo bazę, Lietuvos nekilnojamojo turto plėtros asociacijos (LNTPA) direktorius Mindaugas Statulevičius sako, kad...
Ką skaito pasaulio milijardieriai
Ką skaito pasaulio milijardieriai 10-13 19:11
Elonas Muskas, inovacijų kūrėjas ir inžinierius, "Tesla" ir "SpaceX" įkūrėjas, į klausimą, kaip jis išmoko konstruoti raketas, atsakė paprastai – "Aš skaitau knygas". Tinklalapis "CEO World"...

Pasaulinis atšilimas..

Caterpillar 128,40 +4,65%