Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Tipro Group, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Tipro Group

Atsiliepimai apie Tipro Group, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Tipro Group, UAB

Gaidys visiškas tas ONE.LT ir tie beprasmiai kvaili žaidimai NANOFERMA ir t.t. Žmonės nenaudokite one.lt pašto registravimuisi į tokias paskyras kaip Facebook nes prarasite savo duomenis ir nebegalėsite atkurti po to savo FB paskyros.
Nesaugi platforma, rizikuojate prarasti savo privačius asmens duomenis
Sveiki, po daug metų prisireikė laiškų iš seno pašto : muniux17@one.lt, įmanoma juos gaut kažkaip ?
Ruslanas 2020-07-12 11:33:46
Sveiki, uzmirsau slaptazodi ir negaliu uzeiti i Facebbok paskyra, slaptazodzio koda siuncia i one.lt el pasta. Nerandu one, lt pasto..
Labai reikalinga pagalba, , , ruslikasssss2@one.lt
Ir man tas pats pavyko kaip nors?
Modestas Jasiunas
2020-07-24 06:19:20 IP 2fcpn8k2
Sveiki, po daug metų prisireikė laiškų iš seno pašto : modemodexlt@one.lt, įmanoma juos gaut kažkaip ?
Labai reikalinga pagalba, , , ruslikasssss2@one.lt
Airidas 2020-03-30 20:00:46
Sveiki, kodel nebera el pasto ONE gal butu galimybe visus laiskus persiusti i sita mano adresa, is Airidas99@one.lt, laukiu svarbiu laisku, bet nera galimybes paziurete
laba diena ir man tas pats, man nepatvirtina rl pasto ir neleidzia y nano ferma yeit. gal savo naujovem atsisako zmoniu. jie kenke ne tik mums bet ir sau, grazintu y sena, kaip buvo butu geriause
Blainba kiek laiko reikia laukti ju atsakymo
Vika 2020-05-12 16:25:43
kur kreipėtės ar kaip į one.lt komandą?? Kad atsiųstų laikiną el.pašto nuorodą?
skaitykit žemiau
atB_LT 2020-04-30 19:34:41
Taip, per parą po užklausos š. m. kovo 1 d. gavau laikiną nuorodą į buvusią one.lt pašto dėžutę, ir išsisaugojau visus reikalingus dokumentus. Esu dėkingas one.lt. Tikiu, kitiems jie taip pat padės - kreipkitės drąsiai ir pagarbiai.
kur kreipėtės ar kaip į one.lt komandą?? Kad atsiųstų laikiną el.pašto nuorodą?
Kaip gauti bent laikiną el.pašto nuorodą???
Jau 2 menesius bandau susisiekti su one.lt suportu bet be jokiu rezultatu
Labai reikia one.lt el.pašto kad galėčiau persikelti svarbia informacija iš ten.
Dav 2020-04-30 17:42:05
Labas, ar čia šiais metais pavyko taip padaryti, nes man irgi to reikėtų.
atB_LT 2020-04-23 00:59:54
One.lt el. pašto paslauga yra išjungta nuo 2019 m. liepos mėn.*
Bet senus laiškus buvusius pašto dėžutėje pavyko išsisaugoti, gavus laikiną nuorodą iš one@amdigital.lt, kai kreipiausi pagalba@tipro.lt.
* https://lt.wikipedia.org/wiki/One.lt
Labas, ar čia šiais metais pavyko taip padaryti, nes man irgi to reikėtų.
vika 2020-04-15 15:51:27
Gal jau kam nors pavyko atgauti one.lt pasto duomenis, ar prisijungti prie pasto? Ar kam pavyko susisiekti su portalo seiminynkais?
One.lt el. pašto paslauga yra išjungta nuo 2019 m. liepos mėn.*
* https://lt.wikipedia.org/wiki/One.lt
man neveikia pasto dezute ka daryti ?
Antanas Rimdeikis
2020-04-13 14:11:36 IP 5f4sos13
Laba, nu kad atnaujinot one, tai atsidziaugt negaliu, neleidzia prisijungt, el pasto adresas mat nebetinka, kiek ivedu, vis nepriima ir neleidzia naudotis, nu pievų pieva, kitaip nepasakysi !!!!!!!!!
Gal organizuojame bendrą skundą kažkokį ? Pasidomėti reikia kur galima kreiptis dėl el.pašto panaikinimo, nes buvo naudojamas kaip pagrindinis. Gal pradžiai kreipiamas į žurnalistus? Jeigu kas norit jungtis į bendrą pretenziją susiekit Edilija94@gmail.com
Sveiki dar karta.neleidzia persikelti ir isideti foto tikiuosi nereiks laukti menesio, kaip praita syki, nors ir jums rasiau ir skambinau.dabar pries savaite laiko rasiau jums, bet nieks nieko.tas pats.nieks nesutvarkyta.
Labai didele zala, kad el.pasta isjunge. Visur jis buvo priskirtas pagrindiniu o dabar kaip juo naudotis kai visi el.laiskai ten keliauja?
Siaip ne taip po menesio sutvarket jau nerodo klaidos.bet vistiek neleidzia isideti foto.
Tai kiek galima laukti kol sutvarkysite jau menuo praejo ir nieks nieko nesutvarket.neleidzia nei foto pakeisti, nei istrynti.raso klaida.
sveiki kada pajunksite one.lt pasta nes gavau svarbu laiska kurio dabar negaliu atidaryti čia gal man atvykti pas jus y buveine rasiau kruva laisku niekas neatraso sitas pastas visur buvo nurodytas kai pagrindinis visi slaptazodziai viskas eina jy ji kiek galima laukti ar cia kreiptis kur auksciau sutvarkykit pasta nes cia tas pats kai jus pasisavinat svetima informacija
Kodel neleidzia nuotrauku isideti ir istrinti.kiek galima rasyta jums.raso klaida.butu miela kad sutvarkytumet.jau tikrai atsibodo trukdziai.
sutvarkykit pagaliau one.lt, kad eitu prisijungti, nesuprantu kame problemos! yra svarbiu zmoniu, kontaktu, nuostolis!!!!
Egis 2019-10-08 12:12:04
Užsilenkė ta one.lt su visam. Pernai dar dirbo 16 žmonių, nuo šios vasaros liko 1. Sistemingai viskas striginėjo, tik reklamos buvo be trikdžių.
atidaro puslapi, tik kai ivedi prisijungimus neleidzia paspausti prisijungti kazkodel, tikekimes pasalins problema
Laba diena. Kur dingo one.lt puslapis.Neduoda pasijungti ir rodo kad ryšys su šia svetaine nėra saugus ir nerandamas serverio IP adresas. Kada bus išspręsta problema.
Neįmanoma prisijungti prie el.pašto ten yra likę svarbūs duomenys, kurie man būtinai reikalingi. Prašau sutvarkyti problemą!
Kodėl neranda one.lt puslapio? Kur jis dingo? Kodėl nesutvarkote problemos????!
Sveiki.kiek galima pastoviai rasyti jums.sutvarkykite sita saita.kad veiktu normaliai viskas.tai kam tas saitas yra.mano anketoje nerodo nuotraukos, neleidzia isideti foto ir istrynti neleidzia.kaip bandau isideti foto arba istrinti, raso klaida.
Išjungė (panaikino) visą one.lt pašto servisą apie tai neįspėję. Pas mane ten buvo daugiau kaip per 10 metų surinktos svarbios informacijos. Padaryta žala, siūlau jungtis ir organizuoti grupinį ieškinį
Neįmanoma prisinungti prie pašto one.lt, kuriame liko daug svarbios info. Apie trigdžius niekur neskelbiama. Padaryta žala
Parašius atsiliepima su one el. paštu jo patalpinti negalima :) Kodėl aš turiu nurodyti kitą el. paštą, jei kažkokie besmegeniai panaikino šį, niekam apie tai iš anksto nepraneše. Nusispjaut, kad gal pašte svarbi informacija liko, ar, kad paštas kaip kontaktinis nurodytas buvo labai daug kur. Visiška betvarkė. Vartotojų teisės nepažeistos?
Kas su ta One darosi, jokių foto negalima pridėti. Tai trugdziai, neisisiuncia žinutės normaliai. Visose saitose leidžia visokias foto siųsti, o čia neįmanoma. Tai kam šitą svetainė sukurta. Sutvarkykite normaliai viską.
Gal dar galite padaryt, kad "One gyvai" veiktų? nes dabar neveikia. manau labai faina funkcija
Nes gaunu žinutės, ir visos tuščios būna. Kodėl? Gal galit sutvarkyti, šią problemą.
Labas rytas. Noriu pranešti Jums, kad Michailo Selishevo anketa turi netinkamos fotografijos

beveik pornografija! Nuogas kūnas! Jo rekvezitai

El. paštas: Mishel64@one.lt

NAUDOJIMOSI TINKLAPIU TAISYKLĖS

5.1.11.kurioje platinama, propaguojama ir/ar reklamuojama pornografija, taip pat propaguojamos ir/ar reklamuojamos seksualinės paslaugos, lytiniai iškrypimai;
kaip susisiekti su one.lt?
visiskai neimanoma naudotis normaliai paskutiniu metu one.lt pastoviai meta klaida kur nors, o galiausiai dabar net perziuret nieko negalima ismeta lauk automatiskai atjungia. panaikinkit tada sita svetaine jei nera kam jos priziureti.
Nuo siu metu Sausio men. prasidejo "laikini pasto" sutrikimai - kurie tesiasi jau 5-tas menuo.
Anksciau nors Administracija atsakydavo i laiskus, ramindavo- kad tik laikina problema.
Dabar - net nesivargina atsakyti i laiskus. Tinklapyje- daro kas ka nori..... Jokios kontroles.
Teko atsisakyti paslaugu - nes jau nervai nelaike.
Jei butu mano valia- uzdaryciau n...... tokius "Pramogu portalus"
jau kiek laiko trunka vadinamieji techniniai nesklandumai one.lt ir del to negaliu matyt anksciau atsiustus laiskus. Taip pat nematau vakar atsiusto lb svarbaus laisko. Kada pradesit dirbt ir atstatysit?
kodel nebegaliu jau kelinta savaite iveiti i savo elektronini pasta
JURATE 2014-07-24 19:17:46
KUR ŽADĖTI PINIGAI PERSIUNČIAU 340LT Į JŪSŲ PORTALO SASKAITA Aplankykite http://www.skelbimai.lt/

Prisijungti su šia informacija:
El.paštas: dr.owenharris1@gmail.com
Slaptažodis: admin

PAKOLKAS LAUKIU
Užskaitė tik dalį mokėjimų ir už nepatogumus pridėjo 5 lt., bet dar liko skolingi 12 lt.
Š.m rugpjūčio 7 d. skelbimai.one.lt norėjau užsisakyti mokamas paslaugas. Tam reikėjo papildyti savo skelbimai.one.lt profilio sąskaitą. Išsiunčiau net 4 sms po 10 Lt., pinigų neužskaitė, dar rugpjūčio 10 d. išsiunčiau 10 Lt. ir 2 Lt. vertės sms, pinigų neužskaitė.
Stipriai nepergyvenau, nes tokie dalykai atsitinka. Parašiau administracijai el. paštu pagalba@skelbi.lt, kuris nurodytas svetainės apačioje. Laiške pranešiau, kad pinigų neužskaitėte. Dar ir Verozona parašiau, ar tikrai nuskaitė pinigus nuo mano mob. sąskaitos, jie patvirtino, kad taip. Jau keturios dienos praėjo, bet Tipro group administracija tyli, jokio atsakymo negavau ir skelbimai.one.lt sąskaitoje vienas didelis nulis LT.

Tipro Group administracija, jus arba man atsakote ir papildote skelbimai.one.lt sąskaitą, arba pinigus grąžinate. Priešingu atveju kreipsiuos į policiją, dėl apgavystės.

Prisijungti su šia informacija:
El.paštas: dr.owenharris1@gmail.com
Slaptažodis: admin

PAKOLKAS LAUKIU
labai keistas poziuris i savo valdomus produktus, nemaza laika i banga.lt renkasi psichiskai nesveiku zmoniu grupele ir kelia panasaus ir baisesnio pobudzio nuotraukas https://www.dropbox.com/s/2yg6zoa6m87doht/3-6-2014%2012-13-50%20AM.jpg o is Tipro group jokios reakcijos, susimastyciau vietoje reklamos uzsakovu, nes per kelis zmones ir del atsainaus poziurio i savo produkta, labai sumazejo lankomumas.
Norėčiau išreikšti pastebėjimą apie demotyvacija.lt portalo moderatorius. Dažnai jų komentarai yra įžeidžiantys, netolerantiški, pikti, pažeidžiantys LR įstatymus. Taip pat tarp narių vyksta nesąžiningumas, vieni vartotojai yra blokuojami dėl kitų asmeninės nuomonės. Ypač norėčiau atkreipti dėmesį į http://www.demotyvacijos.lt/Ignassin/profilis.html

CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Seohelis
"Reklamos agentūra Whatabout"

Adresas: Laisvės al. 59, LT-44305 Kaunas.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Sertifikuota Google partnerė Lietuvoje UAB “SEOHelis” turi vieną tikslą – užtikrinti profesionalių internetinės reklamos paslaugų teikimą savo klientams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Aukšti įmonės standartai lemia, kad ypatingas...
Impress up
Adresas: Veiverių g. 9B-62, LT-11346 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos.
Impress Up – sparčiai besiplėčianti „branding‘o“ ir rinkodaros agentūra, padedanti prekiniams ženklams augti! Teikiame rinkodaros paslaugas nuo A iki Z. Dirbame vedini didelio užsidegimo, tad mūsų klientai gali jaustis ramiai ir užtikrintai. Kodėl mes? Impress Up pagrindinis tikslas – pasiūlyti efektyviausius...

"Litgrid" pajamos šiemet augo 9,7%, grynasis pelnas – beveik 4,9 karto
"Litgrid" pajamos šiemet augo 9,7%, grynasis pelnas – beveik 4,9 karto 08-05 21:03
Elektros perdavimo sistemos operatorė "Litgrid" paskelbė, kad pirmąjį šių metų pusmetį gavo 9,7% arba 9 mln. Eur daugiau pajamų, kurios siekė 101,5 mln. Eur. Bendrovės grynasis pelnas sudarė...
Išrinkti Lietuvai "World Summit Awards" atstovausiantys sprendimai
Išrinkti Lietuvai "World Summit Awards" atstovausiantys sprendimai 08-05 19:54
Kasmetinio skaitmeninio turinio sprendimų konkurso "Naujasis knygnešys 2020" finalininkai šiemet iš viso pristatė 23 inovacijas, iš kurių atrinkti 8 nugalėtojai (po vieną kiekvienoje...
Premjeras: mokslo metai šiemet prasidės ugdymo įstaigose
Premjeras: mokslo metai šiemet prasidės ugdymo įstaigose 08-05 19:08
Mokslo metai šiemet prasidės ugdymo įstaigose, sako premjeras Saulius Skvernelis.

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Microsoft 213,29 -1,50%
Moody's 276,00 -1,65%