Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ogmina, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ogmina

Atsiliepimai apie Ogmina, UAB

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Ogmina, UAB

Katherine Johnson
2020-08-01 01:51:31 IP 2nmtsj8a
Aš esu Katherine Johnson iš Nyderlandų, mirė 2 vaikų motina, vyras mirė, man yra 46 metai. Aš prisijungiu prie Iliuminatų, nes noriu suteikti savo vaikams geriausią visų laikų gyvenimą, kai lordas Patrikas užregistravo mane į Iliuminatus, kuriuose buvau. pervedęs į mano banko sąskaitą, jie nusipirko man namą ir automobilį mano šalyje, taip pat supažindino mane su gera veikla, o geriausia iliuminatų dalis nėra žmonių aukojimas. Jie padeda suprasti, kaip įgyvendinti jūsų svajones, ir įtraukia jus į tinkamoje gyvenimo vietoje, jūs taip pat galite prisijungti prie iliuminatų, ir jie suteikia jums visiems jūsų širdies norus, Susisiekite su lordu Patricku per „WhatsApp“ numerį +2348055329159 arba el. Paštu jam per agentpatrick5@gmail.com, kad gautumėte pagalbos, kaip galite būti nariu ir mėgautis visais gyvenimo pranašumais.
Šiandien teko apsilankyti Viršuliškėse PC Mada, esančioje parduotuvėje Ogmina, esu jų klientė, tad tikėjausi pakeisti vieną prekę į kitą, nes kaip viena is pardavėjų buvo minėjusi, kad tokia galimybė yra jei prekė nepažeista ir nenaudota, kadangi ji net nebuvo atidaryta maniau jog nebus problemų. Tačiau, pardavėjos VIRGINIJOS elgesiu buvau šokiruota, ji ne tik elgėsi pasibjaurėtinai, abejingai ir arogantiškai, aš nekalbu apie paslauguma, visdėlto buvau jų klientė, ji elgėsi tarsi būčiau tuščia vieta ar išmaldos būčiau atėjus prašyti. Teko susisiekti su parduotuvės direktoriumi, ačiū labai Jam už pagalbą, man pavyko prekę pakeisti!!! Po visko pardavėja VIRGINIJA tiesiog vengė net iš parduotuvės išėjo pasisėdėt kažkur... kadangi užtrukau parduotuveje ir ji pamatė, kad ten dar esu, apsisuko ir vėl spruko, pasivijusi ją pasiūliau tokio darbo nedirbti, o tada ji sumurmėjo ir pasiūlė nueiti i" WC". Tad ačiū poniai pardavėjai VIRGINIJAI už "suteiktas paslaugas", o aš jau kur norėsiu ten ir nueisiu. Sekmės OGMINAI!!!
Nesenai teko susidurti su vienu is uab, , Ogmina, , darbuotoju, absoliutus zemas intelektas kuris leidzia sau iskeikti kita zmogu darbo metu ivaireis rusiskais keiksmazodziais, manau tokios parduotuvese neverta pirkti nes nezinia ant kokio atsilikelio is Šios bendroves uztaikisi, zinoma yra video patvirtinimui.
Skirta: Jonui Girijotui

Bosch ir kiti tiekėjai siūlyčiau išmašimai peržiūrėti savo partnerius, dėl prekių vietų pardavimo, nes Ogmina jūsų prekių net nesiruošia parduoti. Agresyvūs veiksmai prieš klientą Ogmitos vadovo esančioje parduotuvėje Žirmūnuose.

2019 06 21 apsilakęs jūsų parduotuvėje dėl specifines prekes kavos aparato Bosch buvau pakraupęs jūsų darbuotojo ir vadovo pasisakymais.
Apžiūrinėdamas išdėstytas prekes netoli nuo manęs už nugaros visada sekiojo ir garsiai dūsavo jūsų darbuotoja, po kelių minučių paklausiau, ar yra galimybė įjunti man domintį aparatą pažiūrėti kokia spalva esantis ekranėlis, ji atsake ne jokiu būdu, tai ir liesti negaliu, ji atsake jūs negalite liesti nei vieno daikto.
Dominčiai prekei buvo taikoma nuolaida pasiteiravus iki kada nurodyta nuolaida galioja, bet niekas nežinojo tuo metu pakviestas vadovas taip pat negalėjo atsakyti į pateiktą kausimą, net į darbuotojų pasisakymus atsakymas buvo “sekantis klausimas“.
Malonu apsilankyti be bilieto muziejuje, kur darbuotojai ir pats vadovas nieko nežino ir nenori-nesiruošia-nesiteikia parduoti prekes.
Pakraupęs jūsų darbuotojų ir paminėtos parduotuvės vadovo veiksmais.
2019m sausio 16 d. Pries du men. pirkta pas juos preke blogai veikia, neatlieka savo funkciju. Parduotuves darbuotojai neina net i kalbas, kad ji blogai veikia. Prasom preke pakeisti i kita su musu priemoka, prasom parduoti tokia preke, kad ji atliktu savo funkcija, jokio atsako, kalbi kaip su siena. Didziausias absurdas, ne parduotuve, o nesamoniu rinkinys, darbuotojai nekompetetingi, net neaisku ko jie ten visi susirinke, apie parduodamas prekes supratimas nulis. Parduotuves principas vienas - gavo pinigus uz preke ir viso gero. Grynai sovietinis mentalitetas.
2018 03 23 ryte apie 11 užėjau į parduotuvę Ogmina Vilniuje Lukšio 23. Parduotuvėje tą rytą be pardavėjų buvau vienintelis žmogus. Atėjau su labai konkrečiu noru įsigyti vaizdo kamera Panasaonic HC-VX980 HD, kadangi jau turiu vieną to gamintojo pigesnę kamerą ir esu labai patenkintas jos darbo parametrais ir patikimumu, filmuojant įvairius renginius (mano kanalai YouTube: zarraza filmai ir zarraza filmai 2) vitrinoje kaip tik stovėjo Panasaonic HC-VX980 HD, todėl paprašiau vieno iš konsultantų paaiškint ir patikrinti praktikoje ar minėtas prietaisas gali veikti prijungtas per HDMI jungtį ir tuo pačiu metu būtį valdomas iš planšetės per vi-fi, kadangi planšetę turėjau atsinešęs su savimi tikėjausi, kad pardavėjams nesudarys problemų patikrinti prekę prieš ją parduodant, nes mano pigesnis modelis HC-V 770 leidžia pasirinkt tik vieną iš minėtų funkcijų. Nustebino konsultanto elgesys kuris pats tiksliai nežinodamas ar tas veikia ant jo parduodamos prekės atsisakė ištraukti iš vitrinos ir patikrinti minėtą kameros funkciją pajungdamas HDMI laidą prie monitoriaus ar televizoriaus. Juk mokant beveik 700€ norisi būt užtikrintam, kad prekė garantuotai atlieka funkcijas dėl kurių ir nori ją įsigyti. Pasijaučiau, kad esu ne parduotuvėje kur pardavėjai išmano savo darbą ir nori pagelbėt klientui pasirenkant prekes, o muziejuje kur visos darbuotojų funkcijos yra vien stebėti, prekė gražiai atrodytų vitrinoje. Kai kreipiausi į antrą konsultantą jis taip pat pasirodė nieko neišmanantis apie prekę ir atsisakė ištraukt iš vitrinos ir patikrinti praktikoje jos veikimą. Jei ir kituose skyriuose dirba tokie "specialistai" tuomet nesistebiu, kad parduotuvė kartais būna visiškai tuščia, todėl siūlau Ogmina savininkams atsiunčiant slaptus "pirkėjus" patikrinti savo darbuotojų kvalifikaciją su tikslu sumažinti jų aroganciją ir siekiant geresnių pardavimų rodiklių. Darbo birža jums tikrai pasiūlys padorų pasirinkimą norinčiųjų dirbt už tokį atlyginimą kaip gauna mano minėtieji eksponatų prižiūrėtojai.
ogminoje vilniuje virsuliskiu 40 Madoje, du nesiojami kompiuteriai buvo pirkti tai abu veike tik > asus 4 men. ir delas 6men.. tai nutareme pas juos nieko nepirkti..
Sūnus pirko OGMINOJE pelę, pradėjus naudotis pelė vaikščiojo netiksliai, nunešus į parduotuvę ir patikrinus konsultantui ir pastebėjo kad pelė kvailioja, tada nešė kažkur į sandėliuką pas vadybininką kuris patikrino ir pareiškė kad pelė tinkama naudotis tik jai dar būtinai reikalingas kilimėlis, konsultantas pagrasino jeigu jie siūs į garantinį tai bet kuriuo atveju ar pelė bus gera ar sugedusi reikės mokėti diagnostikos mokestį. Tai matosi kad kompetencijos trukumas pas OGMINA darbuotojus. O pabandžius susisiekti su įmonės direktoriumi buvo pareikšta kad direktorius jau išėjo namo, nors buvo apie 15 valandą. Nusipirkus kitoje parduotuvėje pelę veikė be jokių kilimėlių ir pilnai tvarkingai. TAI IŠVADA JEIGU PIRKSI, , OGMINOJ, , IR PREKĖ SUGES TURĖSI TVARKYTI PREKĘ PATS UŽ SAVO LĖŠAS, TAI GERIAU OGMINOJE NIEKO NEPIRKTI, NES TEN IR KONSULTANTAI NELABAI IŠMANO SAVO DARBĄ.
Likau nemaloniai nustebinta isgirdusi jog negaliu grazinti isigytos prekes, kuri netiko. Tai buvo philips barzdaskute, ji nebuvo panaudota, tik ispakuota apziurejimui. Bet konsultante pareiske kad tokios prekes negrazinamos, labai nemalonu, tikejausi preke pakeisti kuom nors kitu. Teks apsilankyti pespektyvesneje parduotuveje.
P S. Kalbu apie PLC Molo skyriu, gera zinia kad salia yra avitela, ir ogminai dar toli iki tokio lygio
Pritariu 100%. Jie net neismano kaip bendrauti su klientais. Konsultantai apie prekes zino maziau nei eilinis vartotojas. Esu isigijes daug buitiniu prekiu, taciau tik cia tiek konsultantai, tiek vadovai auksti mesugeba tinkamai aptarnauti ar pasirupinti esamomis problemomis
Norėčiau pagirti Ogminos personalą Kaune (Mole). Išties malonus personalas. Pirkau tik maišelių dulkių siurbliui, bet mane aptarnavo lyg pirkčiau daug didesnį pirkinį. Stengėsi padėti, patarti, "nepasiuntė toli", kai pasakiau, kad nežinau, koks tiksliai dulkių siurblio modelis. Dabar tikrai norisi ten sugrįžti ir dar ką nors pirkti būtent dėl tokio malonaus aptarnavimo.
2013m gruodžio 29d. UAB Ogmina parduotuvėje Kaune (Molo prek.centre) pirkau televizorių Sharp LC46LE730EVNET 3D LED. 2014.04.08 jis sugędo. Išsikviečiau pažįstamą kompiuteristą, jis apžiūrėjo ir pasakė, kad televizorius tikrai sugędęs ir tikrai niekuo negali padėti, nes jis net nepasikrauna įjungus į tinklą. Ieškodama garantinių dokumentų, radau televizoriaus dėžėje užkištą UAB „Emtoservis“ remonto darbų atlikimo aktą, pagal kurį darbų užsakovas - UAB Ogmina, darbų atlikimo data 2013.07.31, atlikti darbai - MAIN BOARD keitimas. Jame įrašytas šito televizoriaus kodas ir serijos Nr. Televizorius man buvo parduotas kaip naujas, supakuotas tvarkingai. Niekas nesakė tokio dalyko, kad jis buvo jau remontuotas. Aš pirkau naują televizorių. Akivaizdžiai buvau apgauta. Per išpardavimą man įkišo brokuota prekę, kuri po nepilnų keturių mėn. sugędo. Ogminos vadybininkai pamiršo ištraukti iš dėžės remonto darbų atlikimo akto lapelį. Kai kreipiausi Į UAB Ogmina, vadybininkas man liepė parašyti prašymą, kad noriu prekę grąžinti ir priduoti viską į Kauno Elektromarkte esantį UAB Emtoservis priėmimo punktą. Kai nuvežėme ten televizorių, jo nepatikrino (kaip dabar supratome, specialiai, nes taip buvo jau sutarta), o supakavo viską ir pasiėmė. Buvo pasakyta, kad mums televizoriaus atgal negrąžins, o atsiųs tik defektavimo aktą ir pagal jį grąžins pinigus. Taip garantavo ir Ogminos vadybininkas, ir servise. Deja, viskas buvo kitaip. Televizorių parvežė atgal ir akte parašė, kad jis sveikas, nebuvo jokio gedimo. Ir tik po didelių ginčų, grąsinimų teismais, mes 2014.05.13 atsiėmėm pinigus. UAB Ogminos darbuotojai net neatsiprašė už tai, kad pardavė brokuotą televizorių. Mano vyras tiek susinervino, kai pamatė, kaip mus apgavo Ogmina, kad sekančią dieną po televizoriaus sugedimo gavo infarktą ir atsidūrė klinikų reanimacijoje. Nukentėjome labai stipriai visapusiškai, ir finansiškai, ir sveikata sutriko. Įspėjimas visiems: 1) būtinai pasitikrinkite visą pakuotę parsivežę, ar tikrai niekur neįplėšta, ar nebuvo išpakuota prekė, 2) išpakavę pažiūrėkite, ar nėra kokių nors kabinimo žymių ar kitokių naudojimosi požymių (mes nepastebėjome, kad televizoriuje buvo kabinimo žymės, jis buvo jau naudotas), 3)priduodami garantiniam remontui į UAB Emtoservis būtinai prekę prie jų įjunkite, kad nustatytų, kad tikrai sugędusi, nes ir ten apgaus, 4) netikėkite, kad UAB Emtoservis nepriklausoma serviso įmonė, jie dirba kartu, ir kartu stengiasi apgauti klientą, 5) NEPIRKITE NIEKO UAB OGMINOJE, NES JIE APGAUDINĖJA KLIENTUS, PARDUODA JAU REMONTUOTĄ PREKĘ KAIP NAUJĄ.

Daneka
Virtuvės ir vonios kambario buitinė technika

Adresas: Vinkšnų tak. 13, LT-52317 Kaunas.
Veiklos sritys: buitinė technika; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; restoranų, kavinių, barų įranga.
Daneka, UAB - didmeninė prekyba buitine technika bei mažmeninė prekyba buitine technika Kaune, prekyba virtuvės įranga ir kitomis elektros prekėmis virtuvei ir buitinė technika voniai. Naudota buitinė technika ir buitinė technika su defektais prekyba Kaune bei įmontuojama buitinė technika Daneka, UAB virtuvės ir...
Serviso kontraktų centras
Pratęstos garantijos paslaugos

Adresas: J. Basanavičiaus g. 51, LT-57283 Kėdainiai.
Veiklos sritys: buitinė technika; kompiuteriai ir programinė įranga; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB „Serviso kontraktų centras“ sėkmingai veikia nuo 2003 m. Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – Pratęsto garantinio aptarnavimo sertifikatų pardavimas ir administravimas. UAB „Serviso kontraktų centras“ tikslas – teikti aukštos kokybės buitinės technikos, kompiuterinės įrangos, sodo/daržo technikos, įrankių...

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis.

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Baltarusijoje nerimsta protestai, A. Lukašenkos rezidenciją saugo šarvuočiai
Baltarusijoje nerimsta protestai, A. Lukašenkos rezidenciją saugo šarvuočiai 09-20 19:06
Minsko centre sekmadienį į opozicijos organizuotą protestą, skaičiuojama, susirinko apie 10.000 žmonių, apie šešios dešimtys sulaikyta. Protesto akcijos vyksta ir kituose miestuose.
Dizaino darbai vėl varžysis "NAPA Baltic"
Dizaino darbai vėl varžysis "NAPA Baltic" 09-20 15:48
Lietuvos dizaino asociacija (LDA) produktų pakuočių kūrėjus ir verslus kviečia teikti paraiškas į jau šeštus metus organizuojamus Baltijos ir Šiaurės šalių pakuotės dizaino apdovanojimus "NAPA...

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?