Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Oflex, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Oflex

Atsiliepimai apie Oflex, UAB

Greater Outdoors
Parašyk savo nuomonę apie Oflex, UAB

Sveiki visi, turejau progos susipazinti su ponia vilma, bendrauti ir su ponu viliumi. Ji raso kad pinigai nesvarbu, tikrai to nepasakyciau, nes tuo momentu ji bent nebuvo altruiste. Sekmes darbuose bet pievu geriau nerasineti
Vilma 2022-08-17 11:19:08
P. Gintarai,

Reikia remtis tikrais faktais. Ne iš piršto laužtomis "ale" Jūsų tiesomis :)

Sėkmės ir Jums!
Vilma, Jus rimta čia viską tai rašinėjate ir taip mąstote? Jus save reprezentuojate kaip gera, sociali įmonė, bet Jūsų komentarai parodo Jūsų tikrą įmonės veidą. Oflex teigia, Jus Vilma esate įmonės darbuotoja ir Jūsų žodžiai yra įmonės žodžiai, kad aš žmogus kuris norėjo kažkokių santykiu su įmonę, pradėjas apie ją domėtis, rekvizituose radau komentarus apie įmonę kurie man sukėlė įtarimus, parašiau savo nuomonę, į kuria Jūsų gerbiamas įmonė direktorius atsakė labai profesionaliai, o Jus Vilma aiškiai parodėte įmonės poziciją ir mano galva tikrą įmonės veidą. Komentarus apie įmonę gali rašyti žmogus tik gavęs įmonė leidimą ir tik toje platformoje kur įmonė suteiks leidimą. Visą tai patvirtina, kad visi žemiau rašyti geri apie įmonę komentarai yra įmonės leidimą gave žmonės kur parašyti komentarą ir kokį komentarą. Labai žemas lygis. Bet čia Jūsų kaip įmonės pasirinkimas. Pirmame savo komentare parašiau savo nuomonę kokį įspūdį man paliko įmonė. Man faktų, kad išreikšti savo nuomonę nereikia, nes pačius faktus sudeliojote Jūs patys su savo parašytais komentarais man :) Ačiū, manau dabar komentarų skaitytojams susidialios aiškesnė nuomonė apie įmonę :) Neprašikyte tiktais Rikvizitų atstovų panaikinti komentarų, bukite atviri iki galo ir leiskite žmonėms patiems susidaryti apie Jūs nuomonę. Sėkmės :)
Gintaras 2022-08-17 10:29:24
Oh, Vilma, labai atsiprašau, kad parašiau savo susidariusia nuomonę apie įmonę neatsiklausus Jūsų leidimo. Kviečiate pas save dirbti, bet neleidžiate išsakyti savo nuomonės, kažin ar tikrai jau viskas taip gerai pas Jus. Įmonė kuri viešumoje teigia, kaltina potencialų klientą ar darbuotoją, kuris iš šono ar praeivis ar mąstytojas parašęs savo nuomonę, kad jo niekas to neprašo ir už jį nusprendžia ir dar sako kur nereikia. Vilma, o kur reikia parašyti? Tai visi komentarai parašyti čia yra įmonės parašyti ? Dviveidiškumas įmonės akivaizdus :) Mes geri, bet tik nuomonę gali reikšti kam duotas leidimas ir ten kur reikia, kitaip nuomonės rašytojai yra praeiviai ir niekas :) Vilma Jus aukštumoje, taip ir toliau su savo potencialiais darbuotojais ar klientais. Sėkmės
P. Gintarai,

Reikia remtis tikrais faktais. Ne iš piršto laužtomis "ale" Jūsų tiesomis :)

Sėkmės ir Jums!
UAB Oflex Vadybininkė Vilma 2022-08-16 16:59:12
P. Gintarai,

Kaip įdomu, kad atsiranda iš šono "praeiviai" -mąstytojai, kurie nepraleidžia progos įkišti savo "trigrašį" kur nereikia ir niekas neprašo ;)

Įmonė darbina ir pagal vokiškas darbo sutartis. Todėl ir žmonių ne tiek jau daug, dirbančių pačioje įmonėje nuomos pagrindais. Imame iš vokiečių klientų tik pačius geriausius pasiūlymus. Mums nesvarbi kiekybė, o svarbu, kad abi pusės būtų patenkintos. Nesame gigantai, bet patikimi ir augame. Kviečiu su mumis išvažiuoti dirbti ir įsitikinsite, kad mūsų teigiami komentarai, - ne iš piršto laužti. Mes dirbame atsakingai! Gal todėl, kad dar nesusirgę " pinigų liga", kaip kitos įmonės šioje sferoje :)

Vadybininkė Vilma
UAB Oflex
UAB Oflex Vadybininkė Vilma
2022-08-16 16:59:12 IP 2nom59aa
Gintaras 2022-08-06 16:44:16
Rimtą įtarimą kelianti įmonė. 1. Įmonei 11 mėn. pirmas darbuotojas įdarbintas rugsėji ir jau 7 atsiliepimai 6 iš jų atsiliepimai kurie patenkinti ir vienas kuris rašo, kad jo blogą atsiliepimą ištrynė, įmonės metais dirba ir tiek atsiliepimų neturi, nes žmogus toks padaras, kad gerą atsiliepimą parašytu tikrai įmanoma, tik procentaliai tai būtu koks 1 procentas gal 2, o čia 22 dirbantis ir 6 geri atsiliepimai ir vienas nepatenkintas :) Stebuklas :) 2. per savo egzistavimo laiką su tiek mažai darbuotojų ir tokiais gražiais atsiliepimas turėjo ne vieną mėnesį skolų valstybei.
3. Nebent tikite stebuklais :) Nesakau, kad jinai bloga ar gera, bet... tiesiog įjunkite žmonės logiką ir tiek. Sėkmės visiems. Viliau Šutai ir Oflex, jei ištrinsite komentarą šitą, reiškia dar Jūs labai silpni :)

Vadybininkė Vilma
UAB Oflex
Gintaras 2022-08-06 16:44:16
Sveiki Gitarai. Dėkojame už komentarą :) 1. Atsiliepimų yra daug, todėl, kad patys prašome darbuotojų juos palikti, dėl tos pačios priežasties - įmonė yra jauna, o mums geri atsiliepimai yra ypač svarbūs. Niekas gero atsiliepimo tikrai nepaliktų, jei įmonėje būtų blogos sąlygos. 2. Įsiskolinimai sodrai kuriuos matote yra juokingai maži ir aplamai jie yra tik todėl, kad pateikus sodrai kas mėnesį visus duomenis, neteisingai pateikta buhalterija sudaro įsiskolinimą - t.y sodra fiksuoja skolą, nors patys tiesiog atsiunčia pranešimą, kad turime pakoreguoti to mėnesio sumos skirtumą, kurį tikrai visada apmokame. 3. Atsiliepimų rekvizitai.lt nėra įmanoma ištrinti. Turime vieną "blogą" atsiliepimą tik todėl, kad patikėkite manimi, žmogus kuris jį paliko tikrai nėra šventas, mes per jį patyrėme labai didelius nuostolius, tačiau situacijos viešinti tikrai nėra būtinybės. Patikėkite, jei įmonė yra sukčiaujanti, ar pan, komentarų apie ją tikrai rastumete lengvai ir visur. Jei turite dar kokių pastebėjimų ar komentarų, mielai į juos atsakysime :)
Jokiu priekaistu, dirbam kartu su zmona.
Parasiau atsiliepima aplink oflex fb, uzblokavo bjaurybes, bijo tiesos
Jau du menesiai dirbu tiesiogiai ant vokisko kontrakto idarbino prie plastiku rusiavimo.. Su kolega givenam naujam 2 kambariu bute netoli darbas viskas yra ko reikia.. Kiek ko reikejo, visada padeda firma rekomenduoju
Labai gera įdarbinimo agentūra. Nemažai agentūrų esu perėjęs, bet šita geriausia. Rūpinasi, kad žmogaus poreikiai būtų patenkinti, ieško tinkamiausio sprendimo, tiek darbo tiek apgyvendinimo problemomis. Nepalieka žmogaus bėdoje ir nežinioje. Ypač didelis ačiū vadybininkei VILMAI...
Pasitikėjimo verta įmonė! Esu patenkintas, į ją pakliuvęs dirbti. Pakvietė draugas, joje ir dabar dirbantis. Rekomenduoju!
Patikima įmonė, viskas taip kaip buvo sutarta su vadovu
Pasinaudojome Oflex paslaugomis darbui Vokietijoje.parode darbo video, buto video.... nuvykus viskas atitiko.Financiniai dalykai visada laiku.....Rekomenduoju......

Nermeka
Ilgalaikis ir trumpalaikis darbas užsienyje

Adresas: Vasaros g. 24, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
Tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Ukrainoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog darbuotojas yra didžiausia...
Headex
HEADEX Group

Adresas: Švitrigailos g. 11B, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; personalo atranka.
Viena didžiausių Lietuvoje sėkmingai veikianti tarptautinė įmonių grupė teikianti darbuotojų nuomos, kitaip vadinamos personalo nuoma ar laikinu įdarbinimu, paslaugas.
Work by team inhouse logistics
Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 38, LT-44307 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; personalo atranka; sandėliavimas.
Mes, work by team inhouse logistics, UAB, vykdome darbuotojų paiešką ir atranką vokiško kapitalo įmonėms. Ieškome vadovų, kvalifikuotų ir nekvalifikuotų darbuotojų darbui logistikos sektoriaus sandėliuose Vokietijoje. Galime pasiūlyti konkurencingus darbo pasiūlymus tiek vyrams, tiek moterims, tiek poroms, kurios...
Vorkis
Workis - darbdavių ir darbuotojų platforma

Adresas: Gedimino pr. 26, LT-01104 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka.
Workis - tai inovatyvių darbdavių ir pažangių darbuotojų platforma. IEŠKAI GREITO UŽDARBIO? Siūlome modernų būdą susirasti darbą rytojui savo išmaniajame telefone kad ir kur bebūtum. KAIP TAI VEIKIA? Prisiregistruoji workis platformoje. Darbdaviai sukuria darbo skelbimus, nurodant tikslų valandinį darbo užmokestį...
MARINO PERSONALAS
BALTIC EMPLOYEES

Adresas: Mokyklos g. 33-1 aukštas, LT-91260 Klaipėda.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; laivų remontas, statyba; personalo atranka; statyba.
Įmonė UAB MARINO PERSONALAS – personalo nuomos agentūra rinkoje žinoma kaip BALTIC EMPLOYEES – nuolat auganti ir savo veiklos sritis plečianti tarptautinė įmonė. BALTIC EMPLOYEES turi sukaupusi didelę patirtį personalo atrankos, paieškos, administravimo srityse. Preciziškais, atsakingais, finansiškai skaidriais...

Kas yra geras CTO įmonėje? Jau antrą kartą organizuojami geriausiųjų rinkimai!
Kas yra geras CTO įmonėje? Jau antrą kartą organizuojami geriausiųjų rinkimai! 10-06 09:14
Iki spalio 7 d. laukiama paraiškų "Lietuvos Metų CTO" rinkimuose. Juose apdovanojami labiausiai nusipelnę šalies technologijų vadovai.
Ateities lyderystė: kokių lyderių reikės artimiausius 10 metų?
Ateities lyderystė: kokių lyderių reikės artimiausius 10 metų? 10-06 07:43
Dar XX a. pradžioje vadybos srityje iškilęs lyderystės klausimas svarbos nepraranda ir šiandien. Priešingai – nuolat evoliucionuojanti lyderystės samprata tapo ypač aktuali hibridinio ir...
Vilniaus oro uostas tapo Baltijos šalių lyderiu: aplinkosaugos pasiekimai pripažinti tarptautiniu lygiu 10-06 00:54
Vilniaus oro uostas skelbia pasiekęs reikšmingą tarptautinės aplinkosaugos programos "Airports Carbon Accreditation" (ACA) pripažinimą. Didžiausiam Lietuvos oro uostui per kelerius metus pavyko...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

Nike 91,10 +2,78%
Goldman Sachs 309,00 -1,86%