Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Odomena, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Odomena

Atsiliepimai apie Odomena, UAB

HUSH.LT

HUSH.LT JUMS DOVANOJA NEMOKAMĄ PRISTATYMĄ VISOJE LIETUVOJE!
Laikrodžių centras Šveicariški laikrodžiai su Jūsų firmine atributika
Parašyk savo nuomonę apie Odomena, UAB

Jolanta S 2020-02-14 07:31:26
Sarlatanu kompanija, i laiskus atsako automatinis laiskas... Kai pareikalavau grazinti pinigus - dingo vel, bet galiausiai atrase ir atsiprase uz tai, kad velavo atsakyti i užklausa ir, kad vis dar negaunu siuntos nors ir papildomos pora dienu praejo, kurias paminejo pirmojoje uzklausoje... Pasiule 30% nuolaida apsipirkimui kitam kaip dovana, kai pasakiau, kad man nieko nereikia is jusu daugiau ir turi but grazinti pinigai, taip pasakius dingo vel... Telefonu negalima normaliai susisiekti... Grynai sarlatanu kompanija!!! Zodziu matau, reikejo pries uzsakant pasiskaityt komentarus apie juos, nerekomenduoju niekam ju paslaugu!!!
Pamirsau parasyti, kad prekes gavau po menesio nervu gadinimo. Bet kokybe pasibaisetina
Edita 2020-02-10 16:16:27
Vilija, parašykite ar pavyko sulaukti pardavėjo reakcijos?
Po skundo kitą dieną susisiekė, paprašė dar keletą dienų palaukti. Jei ką, grąžins pinigus. Per tas kelias dienas prekės taip ir negavau, taigi pinigus grąžino. Vėliau visa tai patvirtinau ir tarnybai. Tiesiog gaila sugaišto laiko.
Vilija 2020-01-10 13:45:15
2019-12-08 iš šios įmonės valdomos hush.lt el. parduotovės pirkau ilgą žieminę striukę. Pagal jų dekalaruojamą ilgiausią pristatymo terminą prekę turėjau gauti iki 2019-12-31. Spėkite, ar gavau? Kreipiausi, kodėl vėluoja, tai pasiūlė 30 proc. nuolaidą kitam apsipirkimui ir dar luktelti. Paprašiau grąžinti pinigus, nes prekė sezoninė ir, kaip supratau, patys tiksliai nežino, kada aš ją gausiu. Primygtinai paprašius grąžinti pinigus, dingo iš eterio. Vakar surašiau prašymą Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai, kuri šiandien mane informavo, kad kreipėsi į pardavėją ir davė jam terminą taikiai išspręsti ginčą iki 2020-01-21. Dabar laukiu pardavėjo reakcijos. Siūlau ir visiems kitiems nukentėjusiems kreiptis į minėtą tarnybą.
Vilija, parašykite ar pavyko sulaukti pardavėjo reakcijos?
Aš irgi gavau labai prastos kokybės drabužį už tokią kainą. Kai tik prasidėjo kalba apie grąžinimą, dingo neatrašo ir nereaguoja. Niekada nesusidūriau ir net nepagalvojau, kad gali būti apgavystės: (Kreipiausi į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą, galbūt pagelbės...
a******u kontora, melagiai.gavau ne ta preke, tyli kaip subines, jokio atsakymo.nesuprantu, kaip tokios firmeles isvis egzistuoja.vartotoju teisese daug skundu jau yra, bet toliau apgaudinejami zmones.
Firma atidaryta vieno berno vardu ir dirba vienas darbuotojas.tikiuosi ilgai negyvuos tavo kontorele, aferiste.
Gavau kiaurai slapius batus, nubrozdintus ir ismera sumažinta, be to tiesiog suvinioti i popieriu, rašau nereaguoja, o kai parasiau is kito pasto iškart atsiliepė, parašiau kad arba pakeistu arba grazintu pinigus ir vel dingo.
Atsiuntė labai smarkiai per mažą prekę. Užpildžiau prašymą gražinti, negražino, neatsiliepia jokiais kontaktais. Nei el paštu, nei facebook puslapyje, telefonu nepasiekiama.
Negaunu siuntos jau 2 savaites! Prie siuntos sekimo parasyta, kad siunta paimta is siuntejo KINIJOJE! Apie tai informuota nebuvo! Tai cia ebay kokybes rubai kaip suprantu??
Noriu pagirti HUSH.LT komanda, nes noriai bendravo ir uz netinkama preke greitai sugrazino pinigelius.
ACIU
Tikra a******ų kontora, telefonu prisiskambinti neįmanoma, o į laiškus atsako visiems vienodai, siūlo 30% nuolaid kitam pirkiniui. Prekę užsisakiau dar lapkričio mėn., bet iki šiol jos dar negavau. Niekada daugiau nieko neužsisakinėsiu ir kitiems patarsiu to nedaryti tik pinigus iš žmonių vilioja ir viskas. Žodžiu a******ų a*******i.
Aš savo užsakymo 34691 laukiu jau nuo 2019 metų lapkričio mėn. pradžios. Blogiausia, kad sumokėjau pinigus.
Tai apgaulė, neprasidėkite.
Sveiki. Ir aš užkibau už šio a******ų kabliuko, Gruodžio 16 užsakiau prekę iš
Hush.lt. Po šiai diena negaunu užsakytos prekės. Į mano laiškus nereaguoja. Kaip suprantu reikia kreiptis į vartotojų tarnybą...
Prekės negaunu jau 60 dienų. Liūdna, kad klientai yra apgaudinėjami, būčiau žinojęs - neužsakinėčiau.
Aliexpress ir pats moku naudotis - per juos tiesiogiai dar greičiau ateina prekė, nei per šitus šaraškinus.

VENKITE!
Viktorija Gelezauske
2019-07-21 20:03:51 IP 2k1o0g9m
Preke užisisakiau, pristatymas sake bus per 5/15dienu. Siandien yra 23diena kaip laukiu. NEREKOMENDUOJU
Tikrai niekam nerekomenduoju. Užsakymas vėlavo dvigubai, nei nurodyta terminuose. Atrašyti į užklausas nenori. Telefono nr. nenurodytas. Prekės nekokybiškos, neatitinka dydžio. Ir dingsta, kai paprašai grąžinti pinigus. VENKITE!!! Reikės kreiptis į Vartotojų tarnybas, kad pasidomėtų šios įmonės veikla ir skelbiama klaidinga informacija el. sveteinėje hush.lt
Ina 2019-07-18 21:24:54
Gavau prekę iš Hush. Lt. Dydis netinkamas. Parašiau jiems laišką, kad pakeisti į kitą dydį, kad nurodytu adresą kur reikia grąžinti prekę, nes ant pakuotės buvo nurodytas adresas kiniškai. Jie atsakė, kad ši prekė galiu palikti sau dovanų, o jie atsius man nauja preke. Buvau nustebęs. Praėjo mėnesis ir jokiu žinių. Nei prekę sugrąžinti, nei pinigus atgal gauti. Suknele surasiu kam atiduoti, bet patirtį su jais turiu ir kitiems nerekomenduočiau nieko iš jų pirkti.
Pirmiausiai, ne cia rasote savo komentara.Pazourekite atidziau- pardavejas UAB ODOMENA. Antra, kreipkites i valstybine vartotoju teisiu apsauga. Nes jei tylesite, savo pinigeliu neatgausite. Patikekit, visa tai praejau ir atgavau €€. Ir visi kas kreipesi, atgavo. Tad netylekit, registruokit skunda. Tam ir yra valst vartotoju teisiu apsauga. :)
Milda 2019-07-16 12:46:25
a*******i, s*****i, iš žmonių suka pinigus. Atsiunčia niekam tikusia prekę iš ali, kurios vertė keli eurai, poto neatsako į žinutes, nėra kur prekės grąžint, ir pinigai nuplaukia.
buvusi kliente , susiduriau
2019-07-19 06:02:48 IP 2g5vff8e
Elona 2019-07-18 00:05:10
Sarlatanu kompanija, laukiu siuntos po 14 darbo dienu, kurios jau seniai praejo, parasiau, i laiskus nereguoja, o jei sureguoja atsakymas buvo t.y. atsiprasymas ir dave suprast, kad po poros dienu tureciau gaut, kad preke vis dar jusu nepasieke gal del tam tikru aplinkybiu. Praejo dar viena savaite pagal uzsakymo Nr. patikrinau ir jie man uzsakyma issiunte 22d birzelio, o jau liepos 17, i laiskus atsako automatinis laikas... Galiausiai atsake is laisko supratau, kad zmogus. Kai pareikalavau grazinti pinigus - dingo vel, bet galiausiai atrase ir atsiprase uz tai, kad velavo atsakyti i užklausa ir, kad vis dar negaunu siuntos nors ir papildomos pora dienu praejo, kurias paminejo pirmojoje uzklausoje... Pasiule 30% nuolaida apsipirkimui kitam kaip dovana, kai pasakiau, kad man nieko nereikia is jusu daugiau ir tu atsiprasymu jau klausyt nebenoriu ir 30% manes nepapirks uz tai, kad jie nesugeba laikytis savo pateiktu salygu ir mane tai nedomina tolimesnis bendradarbiavimas ir turi but grazinti pinigai tai toliau atsake vel ju tas automatinis laiskas ir kaip pasakius dingo is bendravimo gyvas asmuo vel... Telefono nera pateikta, kad butu galima normaliai susisiekti... Grynai sarlatanu kompanija!!! Zodziu matau, kad ne man vienai, reikejo pries uzsakant pasiskaityt komentarus apie juos, nu bet tikrai nerekomenduoju niekam ju paslaugu!!! Ir net neleidzia komentuot jie savo Facebook puslapyje :D, dar birzelio men leido
:D...
Tik nepalikit visko taip! Tam yra valstybine vartotoju teisiu apsaugos tarnyba. Susisiekite su tarnyba. Galite tiek gyvai atvykus, tiek paskambinus.Ten malonus suprantantys zmones dirba. Viska paaiskins, ka toliau daryti. Visa tai praejau. Ir musu jau nemazai, kam grazino €€. :)
Odomena 2019-07-16 22:20:36
Laba diena, Gerb. p. Asta,

Apgailestaujame, dėl susiklosčiusios situacijos. Nuoširdžiai nemalonu, kad įvyko nesusipratimas ir siuntos jums vis dar nepristatė. Prašome susisiekite el.paštu info@hush.lt, dėl užsakymo #15490, kadangi nematome jūsų duomenų - ir būtinai jūsų klausimą išspręsime jums priimtiniausiu būdu.

Hush.lt
Teisybės dėlei noriu pasakyti, kad į pretenziją sureagavo nedelsiant ir grąžino pinigus už laiku nepristatytą prekę. Manau, kad vertėtų peržiūrėti rinkodaros politiką ir nurodyti realius pristatymo terminus. Linkiu sėkmės veikloje.
:D...
Nieko verta firmelė. Užsisakiau batelius kuriuos gavau su broku. Išsiunčiau nuotraukas, o atsakymo jokio. Bandysim issireikalaut sumoketus pinigus. NEREKOMENDUOJU PIRKTI ČIA
Penkta savaitė jau negaunu užsakymo, normaliose internetinėse parduotuvėse taip nėra. Žinoma, kad prekes siunčiasi iš Wish ir Aliexspress. Taip, kad permokame Jiems gerokai.....
Odomena 2019-07-16 22:08:09
Laba diena, Gerb. p. Irina,

dėkojame, kad susisiekėte. Būtinai išspręsime jūsų klausimą.Tikimės, kad susipažinote su pristatymo terminais ir atsiprašome už sukeltus nepatogumus.
Laukiame jūsų atsakymo.

Pagarbai
Hush.lt
Parašiau Jums nurodytu elektroniniu paštu. Lauksiu argumentuoto atsakymo, kur šiuo metu yra užsakyta prekė ir kodėl savo reklama apie pristatymą per 10-14 d.d. klaidinate pirkėjus, kai realus pristatymo terminas mėnuo ir daugiau. Kaip matau iš atsiliepimų, ne man vienai čia taip pasisekė. Beje, bandžiau sekti prekę pagal pateiktą siuntos numerį, panašu, kad ji jau kokį trečią ratą aplink pasaulį skrenda :). Jei prekė manęs nepasieks liepos 19 d., tai liepos 20 d. noriu matyti grąžintus pinigus savo sąskaitoje. Vėliau jos man tiesiog nereikės, o Jūsų veikla laikas rimtai susidomėti Vartotojų teisių ir Konkurencijos tarnyboms.
As ta 2019-07-16 20:23:38
Užsakymą #15490 apmokėjau birželio 10 d. Vis dar kantriai laukiu. Ir pikta ir juokinga. Dabar jau sportinis interesas - kiek laiko hush.lt trunka 14 dienų. Gal kas nors norite lažintis? Kai gausiu, būtinai informuosiu :). Panašu, kad jie vadovaujasi patarle "Ruošk roges vasarą, o ratus - žiemą". Reikėjo užsisakyti birželį ne basutes, o žieminius batus. Būtų pats tas, kaip tik Kalėdoms :). Ir gal kas nors žinote, kokia bauda už klaidinančią reklamą ?
Laba diena, Gerb. p. Asta,

Irina 2019-07-16 00:40:19
Šiandien jau liepos 15 diena, baigėsi. Sumokėjau birželio 20d. Prekes negavau, pinigų neatgaunu, faisbuke trina mano komentarus apie jų prasta darbą. Visa informacija apie prekes ir pristatymą pateikiama apgaulingai. Labai nepatikimi. Užsako prekę kaip supratau iš aliexpreso ir tikrai neturi sandėlyje ir nesiunčia per 24 val.
Laba diena, Gerb. p. Irina,

Laukiame jūsų atsakymo.

Pagarbai
Antanina 2019-07-15 15:11:57
Užsakiau pas jus kremą kodas #22492 noriu sužinoti kur prekę jau 2 savaites po uzsakymo
Sveiki Gerb. p. Antanina,

Dėkojame už Jūsų komentarą / klausimą. Užsakymas, kurio numeris yra #22492 buvo atliktas Liepos 13 dieną (prieš 2 dienas), taigi, numatytas pristatymo terminas dar nėra suėjęs. Išsiuntėme Jums el. laišką su daugiau informacijos.

Rasma 2019-07-15 10:31:04
Vakar padariau ir vakar anuliavau uzsakyma nr: #22657, kai padariau uzsakyma iskart parejo atsakymas, o kada anuliavau jau tyla, siandien priskambinti irgi neina. Kada atgausiu savo pinigus, iki rytojaus negavus atsakymo kreipsiuos i visas reikalingas institucijas.
Sveiki, Gerb. p. Rasma,

Dėkojame už Jūsų komentarą. Norime informuoti, jog atlikto užsakymo pranešimai yra siunčiami sistemos automatiškai, o Jūsų kreipimąsis dėl užsakymo atšaukimo yra peržiūrimas ir atsakomas klientų aptarnavimo specialistų. Išsiuntėme Jums atsakymą el. paštu.

Gerb. p. Donalda,

Dėkojame, kad susisiekėte. Jūsų siunta registruota. Užsakymo informaciją išsiuntėme jūsų el.paštu.
Atsiprašome už nepatogumus.

Aleftina 2019-07-12 09:48:05
Sveiki. Kadangi neatrašote į laiškus paštu tenka rašyti į skundus. Bet jei Jums tai naudinga, tebūnie..
Užsakymą ir pinigų pavedimą padariau birželio 14 d. Jau tie batukai tapo neaktualūs, bet jų vis negaunu. Užsakymo nr. #16470. Ar galėčiau tikėtis jos pamatyti kada nors? Ar turėčiau reikalauti pinigų grąžinimo per atitinkamas instancijas?
Gerb. p. Aleftina,

Dėkojame, kad susisiekėte. Išsiuntėme jums atsakymą el.paštu. Tikimės, kad susipažinote su pristatymo terminais. Lauksime jūsų atsakymo.

Ilona 2019-07-12 19:51:11
Nu žinokit, kantrybė jau senka! Pinigai pervesti birželio 22d, o dabar ką mes turim? Liepos 12d, tuoj menesis!!! Kur Jūsų tos 14dienu?!!! Fecebooke komentarus istrynet, galiausiai uzblogavot... Telefonas kur duotas net neegzistuoja! Į žinutes neatsakot, jau patylėsiu apie tai kad perparduodat šlamštą iš alieexpres! Reikalauju grąžinti pinigus tuojau pat!!! Kreipsiuos visur kur tik įmanoma kad būtumėte nubausti už apgaudinejima!!!
Laba diena, Gerb. p. Ilona,

Dėkojame, kad susisiekėte, kaip ir kalbėjome, išsiuntėme jums informaciją el.paštu.

Jurgita Lekavičienė
2019-07-14 15:45:56 IP 28mcp90u
Pirkau antakių epiletorių.Uzsakymo nr19534.Kuris kainavo 15.30euro.
Jis nepašalina nei vieno plaukelio, tik tiek, kad burzgia.
Esu baisei nusivylusi ir pikta.
greta 2019-06-17 14:41:31
Neapsigaukite. kinijoje preke 2eur, ju puslapyje 49eur, po dvieju nuostabiuju nuolaidu pirkau uz 12eur. ju vienintelis darbas tai nurode ali mano adresa. prekes atkeliavo tiesiai is kinijos, net nepasivargino persiuntimo padaryti ir pasimaskuoti. skelbiama, kad prekiu pristatymas 7-14 dienu, bet atejo po menesio, kaip ir iprasta perkant is ali. gerai, kad nesusigundziau pirkti dvieju vienetu, antraji vieneta bent is ali pigiau nusipirksiu :D
Cia ne sitie pardavejai.
Pardavejas yra nurodytas elektronines parduotuves puslapyje ir pinigu pervedimo kvite - tai yra UAB ODOMENA. Tai kad jus ne cia rasot. Rasykit i rekvizitus UAB ODOMENA.!Atgavau savo €€ po skundo i valst vart teisiu apsauga. Tad pirmyn!
Pritariu 2019-06-28 15:45:49
Pritariu, tikrai nepirkrite, kažkas labai lengvai nori užsidirbinėt. Nesuprantu, kaip tas puslapis dar veikia?
beata 2019-07-05 18:52:18
sveiki, nesulaukiu is Jusu atsakymo. Kada bus issiustas mano pirkinys???
Vita 2019-07-08 20:35:21
Sveiki visi,
Nepirkite čia prekių. Lauksite mėnesį ar net daugiau, gausite skudurą, neatitinkantį vaizdo nuotraukoje ir neatitinkantį dydžių lentelės. Bandysite susisiekti, telefonu niekas neatsakys, o parašius į el. paštą ateis automato atsakymas.
Cia ne sitie pardavejai.
Pardavejas yra nurodytas elektronines parduotuves puslapyje ir pinigu pervedimo kvite - tai yra UAB ODOMENA. Tai kad jus ne cia rasot. Rasykit i rekvizitus UAB ODOMENA.! Rasykit i rekvizitus UAB ODOMENA.! Atgavau savo € tik po skundo i valst vartotoju teisiu apsauga.
maryt4 2019-07-11 11:54:52
s*****i, kur žiūri teisėsauga ir savivaldybė, renka tik pinigus, krepsimės į tam tikras institucijas
Jurgita Lukoševičienė
2019-07-12 23:14:32 IP 28mcu72v
Alioo!!!aūūūū???nereaguoja niekas į mano žinutes, noriu atšaukt užsakymą ir atgaut savo pinigėlius.berots 22, 99€už suknelę"isadora"
Julija Damalienė 2019-07-11 13:08:42
2019-07-10 gavau siuntą Ne.#20170, kurioje turėjo būti Boho stiliaus marškinėliai už 22, 99 euro.Tačiau tas daiktas, vadinamas marškinėliais, grynas brokas.Petelių skirtumas 3, 7 cm, priekinių dalių ilgio skirtumas 2, 2 cm.Visas šis gaminys atrodo, kaip beformis skuduras.
Prašau pranešti, kaip jums grąžinti nekokybišką prekę ir atgauti visas išlaidas.
Jeigu negausiu atsakymo iš jūsų, kalbėsime padedant Vartotojų teisių apsaugai.
Pridedu "marškinėlių" foto
Julija
Gerb. p. Julija,

Dėkojame, kad susisiekėte. Išsiuntėme jums atsakymą el.paštu.
Atsiprašome, jeigu atvyko nekokybiškas gaminys, būtinai išspręsime jūsų klausimą.

Marija Merkeliene 2019-07-11 17:25:45
Padariau uzsakyma ir pinigus pervedziau birzelio 18d. Iki sios dienos prekes dar negavau. Uzsak. Nr. #17674. Dar palauksiu kokia dienele ir kreipsiuosi i policija. Sitaip negali buti.
Gerb. p. Marija,

Malonu, kad susisiekėte. Jūsų siunta registruota. Išsiuntėme jums užsakymo informaciją el.paštu.

Ieva 2019-07-11 09:56:09
Sveiki, atrašinėjate sunkiai. Siuntos vis negaunu. Užsakymas pateiktas ir pinigai sumokėti birželio 15 d. kiek dar galiu laukti, o galiausia parašėte, kad siuntą gavus. NIEKO AŠ N E G A V U S. Prašau kuo skubiau su manimi susisiekti ir informuoti apie esamą situaciją. Greitu metu kreipsiuosi į vartotojų teises ginančias institucijas. Taip elgtis negalima. Laukiu informacijos skubia!
Gerb. p. Ieva,

Išsiuntėme jums laišką, kad patikslintumėte savo užsakymo numerį, kadangi neužtenka jūsų pateiktų užsakymo duomenų, kuriuos atsiuntėte. Laukiame jūsų atsakymo.

Hush.lt

Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis.

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.

Vilniuje šiuo metu statomi ir planuojami 27 verslo centrai
Vilniuje šiuo metu statomi ir planuojami 27 verslo centrai 07-16 18:23
Karantino metu plėtotojai nestabdė pradėtų verslo centrų statybų. O tie, kurie realių darbų dar nebuvo pradėję, turbūt pasinaudos galimybe stabtelėti ir iš naujo įsivertinti situaciją rinkoje...
JK kaltina Rusiją kibernetinėmis atakomis prieš vakciną kuriančias bendroves
JK kaltina Rusiją kibernetinėmis atakomis prieš vakciną kuriančias bendroves 07-16 17:20
Jungtinės Karalystės (JK) Nacionalinis kibernetinio saugumo centras teigia, kad hakeriai, palaikomi Rusijos vyriausybės, taikosi į JAV, Kanados ir JK farmacijos bendroves, kuriančias vakciną nuo...
Gynimo taryba: Kruonio HAE nebus panaudota Astravo AE rezervui
Gynimo taryba: Kruonio HAE nebus panaudota Astravo AE rezervui 07-16 17:09
Prezidento Gitano Nausėdos vadovaujama Valstybės gynimo taryba (VGT) dar sykį patvirtino, kad Lietuvoje veikianti Kruonio hidroakumuliacinė elektrinė (KHAE) negali būti panaudota netrukus...

Ar dar jaučiate karantino pasekmes?

eBay 58,39 -1,17%
PepsiCo 133,69 -1,35%