Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nuomis, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nuomis

Atsiliepimai apie Nuomis, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Nuomis, UAB

GERIAU NETURET REIKALU!!, pries nuomojant aiskiai pasikalbejom viskas aptarem, kaip bus ir kas vazines su autobusais, kad mes tik imone juos nuomojam savo vairuotojams ir jei bus kokiu nesklandumu skambink, rasyk man nurodysiu kas vairavo, bet deja jam giliai dzin. Patariu, nesinuomuokit, nes imones vadovas nieko nesigilina ir apgauna tave, nes jam ant kliento giliai dzin. Dar atvejis kaip sugedo autobusas ir liepe atvaziuot jis apkeis, pasake is kur paemiai ten ir grazink, sakau jei butu nesugedes vaziuojantis normalus auto, tai atvaryciau as tau ji i Vilniu, bet dabar neturiu laiko, kad sugedusi tavo autobusa transportuoti 120km tai labai supyko ponas direktorius, bet atviaziavo ir apkeite. Tikrai yra daug kas nuomoja autobusus, jei norite maziau tureti reikalu, rinkites kita imone.
Niekada neuzsimineju tusciai komentarai ir nesigilinu labai, bet si imone kaip jai sumoki tukstancius uz paslauga ir su tavim net nesneka, ir nesprendzia problemu tai yra labai apgailetina
Aleksandr 2016-04-01 22:58:35
LIKAU NAGLAI APGAUTAS sumokėjau 105.00 eurų vietoj 45.00 eurų.

Paskambinau telefonu užrezervavau VW Crafter, sutarta diena ir laika atvykus atsiimti sužinojau kad be užstato automobilius nerezervuoja (teko nuomoti kas buvo VW LT) nors telefonu sutarėme aiškiai.
Nuoma parai sąlygos: rida ne daugiau kaip 500km, kiekvienas papildomas 1km/0, 1eur/cnt.
Paklausiau apie vėlavimą, atsake kad nieko tokio svarbu praneškite. Grįžęs sužinojau kad „nieko tokio“ kainuoja 15 euru valanda.

Aš už nuoma sumokėjau (1para + 3val) = 105 eurų (500km+150km=650km)
Dvi paros kainuoja 2 x 45 = 90 eurų (500km x 2=1000km)

Prašiau pratęsti nuoma dar parai, kas kainuotu 2x45=90euru i ką gavau nepagirstamai neigiama atsakymą. Net argumentai kad mes pastovus klientai nepakeitė direktoriaus požiūrio.

Su Stanislav Sapkevič nepavyko gražiuoju susitarti, diplomatijos nulis, nustebės dėl žmogaus ne sukalbamumo ir logikos. Nauda žiuri tik i savo puse, toks jausmas kad dėl keletą dešimtis euru butu pasiruošęs bylinėtis teisme :) visai «kontoros vadovui» nerupi kad klientas liktu patenkintas ir norėtų kita kartą kreiptis pas juos.

Norisi tikėti žmonėmis o reikėjo įdėmiai skaityti sutarti kurio kopijos jie net ne duoda klientui. Kitam kartui ieškosiu sąžiningesnes organizacijos.
Butent slidus tipelis tas Stanislav ar kaip jis
Jokiu budu neduokit grynu ir siaip slidus tipai siems vaikinukams maniskius 20eur paeme tipo palaikysim masina iki pirmadienio, paprasiau sutarties aj tai sako kam cia del 20, veliau paprasiau grazint sako negrazinsim...
A 2014-09-10 13:14:19
Netvarkinga imone, nevertina ir negerbia savo klientu. Nepatarciau naudotis sios imones paslaugomis.
Mieli, kolegos konkurentai prašytume Jūsų sukonkretinti Jūsų nepasitenkinimą ? Gražios dienos
LIKAU NAGLAI APGAUTAS sumokėjau 105.00 eurų vietoj 45.00 eurų.

Aš už nuoma sumokėjau (1para + 3val) = 105 eurų (500km+150km=650km)
Dvi paros kainuoja 2 x 45 = 90 eurų (500km x 2=1000km)

Buvau išsinuomavęs VW Crafter labai patiko, automobilį gavau švaru ir techniškai tvarkinga, nuvažiavau iki Italijos ir atgal be problemų, tikrai rekomenduoju.

Admita
AUTOMOBILIŲ NUOMA

Adresas: Oslo g. 5, LT-04123 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "ADMITA" automobilių nuoma – tai nauji ir patikimi automobiliai Jūsų kelionei. Suprasdami jūsų lūkesčius ir kelionės svarbą, siūlome naujus ir patikimus automobilius – užtikriname geriausią kainą ir malonų aptarnavimą. Paprastas dokumentų pildymas, greitas automobilio paėmimas – grąžinimas oro uoste. UAB...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių šaldymo įranga; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...
Eglaidija
Sunkvežimių remontas, mobilus servisas

Adresas: Ateities pl. 30B, LT-52163 Kaunas.
Veiklos sritys: sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; pagalba kelyje.
"EGLAIDIJA" - SUNKIASVORIO TRANSPORTO IR LENKTYNIŲ PROFESIONALAI Specializuojamės sunkaus transporto remonto ir aptarnavimo srityje. Patirtį kaupiame dalyvaudami tarptautinėse sportinių automobilių lenktynėse. Esame iškovoję ne vieną aukso medalį kelis metus iš eilės lenktynių čempionatuose. Varžybose, kaip ir...
TOKVILA
TOYOTA

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Apie UAB „Tokvila“ buvo įkurta 1994 metais. Tai yra pirmasis, didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA pardavimo, techninio aptarnavimo ir remonto centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks - Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų plotą užimančiame TOYOTA centro pastate yra...

Lenkijoje atidaromas "Google" debesijos centras, investicijos vertinamos 2 mlrd. USD 04-14 18:40
JAV technologijų milžinė "Google" trečiadienį Varšuvoje atidarė naują regioninį debesijos centrą "Google Cloud". Tai pirmasis tokio tipo "Google" padalinys Vidurio ir Rytų Europoje.
A. Dulkys: "AstraZeneca" galima skiepyti sparčiau
A. Dulkys: "AstraZeneca" galima skiepyti sparčiau 04-14 18:40
Antrąja "AstraZeneca" vakcinos doze žmones galima skiepyti ir anksčiau nei po 12 savaičių, sako sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.
Turgaus prekiautojai ir vėl nusivylę: dirbti dar neleidžia
Turgaus prekiautojai ir vėl nusivylę: dirbti dar neleidžia 04-14 18:05
Vyriausybei planuojant jau kitą savaitę leisti veikti prekybos centrų parduotuvėms, o uždarų turgaviečių paviljonų veiklą atverti tik gegužės pradžioje, turgaus prekiautojai jaučiasi toliau...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Wells Fargo 39,79 -2,40%
IBM 131,18 -2,53%