VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė NP5 Constructions

NP5 Constructions, UAB

TARNAUJANTI ARCHITEKTŪRA © - paprastumas, efektyvumas, tikslumas, universalumas, inovacijos.  
Įmonės kodas 303069353
PVM mokėtojo kodas LT100009502616
Vadovas Lidija Daugirdaitė, direktorė
Adresas Tilžės g. 151-6, LT-76297 Šiauliai
NP5 CONSTRUCTIONS Np5 Constructions NP5 CONSTRUCTIONS
NP5 PROJECTS Np5 Constructions NP5 PROJECTS
NP5 HOUSE Np5 Constructions NP5 HOUSE
NP5 INNOVATIONS Np5 Constructions NP5 INNOVATIONS
NP5 TECHNOLOGY Np5 Constructions NP5 TECHNOLOGY
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.np5.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/NP5House
Bankas AB Citadele
Atsiskaitomoji sąskaita LT097290000013467050
Darbo laikas 8.00-17.00
Darbuotojai 18 darbuotojų (apdraustųjų)
SD draudėjo kodas 2218170
Vidutinis atlyginimas 740,44 € (2021 m. vasaris)
Atlyginimų istorija »
VSD įmokų suma 2 716,38 € (2021 m. vasaris)
Creditinfo CO Creditinfo CO sistemoje skolų neregistruota
Pardavimo pajamos 2019: 500 001 - 1 000 000 € be PVM Pajamų istorija »
Transportas 2021-04: 4 automobiliai (priklauso)
Pranešimai
Užimtumo tarnyba: Darbdavys, gavęs subsidiją po prastovų ar išmokėtomis subsidijomis padengiantis dalį darbuotojų darbo užmokesčio (informacija atnaujinta 2021-01-31).
išmokėta už gruodžio mėn. - 2191,04 €,
išmokėta už lapkričio mėn. - 1907,72 €,
išmokėta už spalio mėn. - 3633,05 €.
INVEGA, SPSC Skaityti visus »
Įstatinis kapitalas 3 000,00 €
Įmonės amžius 7 metai 10 mėnesių 27 dienos
Įvertinimas
4.6 / 10 (įvertino 165)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę Plačiau »

Įmonės aprašymas:

NP5 yra Lietuvoje veikianti įmonių grupė, kurią sudaro statybos darbų, parduodamų namų, lengvo plieno karkaso konstrukcijų gamyba, pastatų projektavimo ir inovacijų kūrimas „NP5 Projects“, „NP5 Constructions“ , „NP5 House“ , „NP5 Technology” ir „NP5 Innovation“.

NP5 grupę įkūrė jauna ir ambicinga architektų, inžinierių ir technologų komanda. Nors plečiantis grupės veikloms, darbuotojų skaičius natūraliai auga, per visą grupės gyvavimo laikotarpį branduolys praktiškai nesikeitė. Jį sudaro aukščiausios kvalifikacijos specialistai, atsakingi už architektūrinių ir statybinių projektų valdymą. Maža rotacija bei išlaikytas kvalifikuotas ekspertų branduolys yra pagrindinė priežastis, dėl kurios NP5 grupė Lietuvoje yra siejama su pasitikėjimu ir darbų kokybe.

Mūsų komandos nariai – savo amato fanatikai, siekiantys savo pavyzdžiu įtvirtinti aukštesnį profesionalumo bei aptarnavimo kokybės standartą rinkoje. Į kiekvieną naują projektą žvelgiame kaip į iššūkį, kurio sprendimas – ne tik mūsų darbas, pareiga, bet ir didelis malonumas.

NP5 CONSTRUCTIONS

ŠVIEŽIAS POŽIŪRIS Į STATYBAS

Statybos darbai, betonavimo darbai, statybų produktai

NP5 STATYBA

užsiima vidutinio ir stambaus masto komercinių, administracinių, ūkinių ir kt. pastatų projektų rengimo ir įgyvendinimo, rekonstrukcijos bei renovacijos darbais. Atskiras bendrovės padalinys taip pat atlieka standartizuotus statybos darbus pagal kartotinius gyvenamųjų namų projektus.

Siekiant diegti produktinio bendradarbiavimo modelį, NP5 Constructions veikla maksimaliai standartizuota, išgrynintos unikalios bendrovės specializacijos kryptys, o statybos darbų modeliai optimizuoti pagal penkis svarbiausius gero produkto kriterijus.

Visa tai leido sukurti galimybę užsakovui objektyviau pasirinkti, palyginti ir dažniausiai mažesne kaina užsitikrinti galutinius statybos darbų rezultatus.

PRAMONINIAI PASTATAI

Pramoninės statybos projektams reikia organizuotos ir profesionalios kompanijos, kurios patikimumą įrodo ne tik patirtis, bet ir patenkintų klientų atsiliepimai. Į komercinę naudą orientuoti statiniai privalo būti tinkamai suprojektuoti, o statybų procesas vykdomais atsakingai laikantis ekspertų parengto plano.

NP5 Constructions komanda sukaupusi ilgametę patirtį projektuojant, statant bei prižiūrint pramoninių objektų statybą (logistikos ir sandėliavimo centrai, gamybos objektai, grudų elevatoriai, atliekų perdirbimo centrai ir t.t.)

KOMERCINĖS PASKIRTIES PASTATAI

Kiekvienas verslas patvirtins, jog renkantis statybų partnerį, šiandien svarbiausia - greitas ir kokybiškas rezultatas, o ne į procesą orientuotos paslaugos, kurios tik vilkina laiką ir ilgina išlaidų eilutes. Todėl NP5 Jums siūlo tai, ko šiandien rinkoje labiausiai pasigendama – konstruktyvumą. Tiek abipusėje komunikacijoje, tiek veiksmuose.

Aiškūs terminai, tiksliai apibrėžti kaštai, partnerio pažinimas ir abipusis pasitikėjimas yra aspektai, kuriems dirbdami su komercinės statybos projektais teikiame pirmenybę. Standartizavus savo veiklą ir optimizavus bendrovės statybos darbų modelius, NP5 verslo klientams gali pažadėti galutinį produktą, kurio niekam nereikės papildomai užbaiginėti.

GYVENAMOJI STATYBA

Gyvenamosios statybos darbams pasirinkus NP5 paslaugas, nebereikės gaišti jėgų ir laiko ieškant gretutinių partnerių pagalbos. NP5 komanda apima plataus profilio veiklas, įskaitant ir statybų remonto darbus bei išorės ir vidaus apdailos darbus.

STATYBOS DARBAI

Statybos darbų organizavimas, vykdymas ir priežiūra yra svarbiausia NP5 specializacijos kryptis. Ji apima plataus profilio veiklas, kurių apimtis kasmet vis didėja.

BETONAVIMO DARBAI

NP5 atlieka monolitinio betonavimo, gelžbetoninių konstrukcijų betonavimo, visų rūšių bei tipų pamatų konstrukcijų, atraminių sienų, sijų, kolonų, pramoninių grindų ir kitų konstrukcijų betonavimo darbus.

Savo klientams betonuojame įvairių paskirčių objektus, pradedant sandėliais, grudų elevatoriais, žemės ūkio statiniais, baigiant gyvenamaisiais objektais, monolitiniais daugiaaukščiais pastatais ir kt.

PRAMONINĖS GRINDYS

Pramoninių grindų tipai: betoninės grindys, liejamos grindys, betoninės grindys su barstomuoju kietikliu, betoninės grindys su cheminiu kietikliu. Didelę reikšmę visavertei ir efektyviai eksploatacijai pramoniniams ir sandėliavimo objektams turi patikimos ir ilgaamžės pramoninės grindys. Statant ir remontuojant pramoninius ir sandėliavimo objektus, didžiausią dėmesį reikia skirti kokybiškų ir tvirtų pramoninių grindų betonavimui

NP5 HOUSE

SURENKAMI MODULINIAI NAMAI

greičiau, pigiau, moderniau

Laikas – viena didžiausių vertybių. Todėl surenkami karkasiniai moduliniai namai yra puikus sprendimas tiems, kurie renkasi pažangias technologijas ir galutinį rezultatą, o ne laikui imlų, išlaidas didinantį ir nemalonių netikėtumų kupiną standartinį statybų procesą.

Pažangi NP5 grupės taikoma modulių technologija leidžia statyti šiaurietiškus standartus atitinkančius aukščiausios šiluminės varžos ir tvarumo namus bei akivaizdžiai sumažina galutinę namo kainą.

Per dešimtmetį aktyvios veiklos Lietuvos statybų sektoriuje sukūrėme, išgryninome ir išbaigėme tuos namų projektus, kurie labiausiai pasiteisino bei sulaukė daugiausiai naujakurių simpatijų. Ne atsitiktinai visi šie namų projektai parengti vadovaujantis tarnaujančios architektūros © kriterijais. Rinkdamiesi NP5 modulinį namą, Jūs nerizikuojate įsigyti „namo-vidutinioko“ ir gaunate garantiją, jog galutinis produktas atitiks Jūsų gražių, komfortiškų, ekologiškų ir energetiškai efektyvių namų viziją.

DĖMESYS EKOLOGIJAI IR ŽMOGAUS JUSLĖMS

Statybų projektuose taikoma lengvoji plieninė konstrukcija yra kelis kartus mažesnė nei iš tradicinių medžiagų, dėl šios priežasties mažėja transportavimo, surinkimo išlaidos..NP5 užtikrina ne tik vizualinę estetiką, bet ir pasirūpina gera garso izoliacija, rekuperacine sistema, moderniu vėdinimu. Naudojamos kokybiškos ir natūralios statybinės medžiagos.

NP5 HOUSEPROJECTS

NAMŲ PROJEKTAI, NAMŲ PROJEKTAVIMAS

INDIVIDUALUS PROJEKTAVIMAS, ARCHITEKTAI

NP5 HOUSEPROJECT

turi nemažą pasirinkimą kartotinių modernių namų projektų. Taip pat užsiimame ir individualių namų projektavimu - Visada rasime Jums tinkamus sprendimus.

NP5 TECHNOLOGY

TECHNOLOGIJOS LENGVESNIAM GYVENIMUI

Lengvo plieno konstrukcijos gamybą – tai pirmaujanti statybos sistema, grindžiama naujausiais statybų srities mokslo ir technikos atradimais.

„Mūsų įranga leidžia kurti vidaus erdves iki 24 m, nenaudojant papildomų atraminių konstrukcijų. Dėl šių galimybių architektai ir dizaineriai gali įgyvendinti pačius drąsiausius ir šiuolaikiškiausius būsto interjero sprendimus. Karkasinių statinių iš lengvo metalo išskirtinė charakteristika – tiksli geometrija ir aukšto lygio tvirtumas.

STATYBOS PRODUKTAI:

 • Sienų plokštės;·
 • Santvaros;·
 • Perdangos;·
 • Pastatai:·
 • gyvenamosios paskirties pastatai·
 • pagalbinio ūkio paskirties pastatai·
 • viešbučių paskirties pastatai·
 • transporto paskirties pastatai·
 • sandėliavimo paskirties pastatai·
 • gamybos,pramonės paskirties pastatai
 • paslaugų paskirties pastatai·
 • administracinės paskirties pastatai·
 • poilsio paskirties pastatai

PROJEKTAVIMAS

Metalo karkaso projektavimas – vienas fundamentaliausių NP5 darbų etapų. Kad galutinis statybų produktas maksimaliai atlieptų klientų lūkesčius, projektavimą atlieka daugiametę patirtį turintys ir savo darbą mylintis kompanijos specialistai, pasitelkdami moderniausią inžinerinę programinę įrangą.

NP5 INNOVATIONS

KARTU SU LAIKU

PROTINGAS NAMAS

Per pastaruosius metus išmaniosios technologijos diktuoja dramatiškus pokyčius statybų sektoriuje bei smarkiai prisideda prie mūsų kasdienio komforto. Sujungus inovacijas į vieną visumą, gimsta namų automatizavimo sistema, vadinama išmaniuoju namu. Ji apima pastato apsaugos, klimato, apšvietimo, multimedijos ir kt. sisteminius modulius, kurių automatizuota kontrolė pereina į pastato šeimininko rankas. Rinkdamiesi protingo namo technologijas, žmonės renkasi gyventi ne tik saugiai ir patogiai, bet ir ekonomiškai: NP5 protingo namo sprendimai, palengvindami buitį, taupo išteklius bei padeda išsaugoti pastato funkcionalumą ilgus metus.

LENGVO PLIENO KONSTRUKCIJOS

Mokslo inovacijų diegimas statybų sektoriuje lėmė ypač spartų lengvųjų plieno konstrukcijų technologijos (LPKT) populiarėjimą.

Profesionaliai pritaikyta, ši technologija yra ne tik tvari, bet ir kur kas efektyvesnė bei pigesnė, lyginant su klasikinėmis senesnio pobūdžio konstrukcijomis. Išskirtinė tokių konstrukcijų savybė – lengvumas – leidžia atpiginti statinio pamatus. Be to, tai aplinkai nekenksminga medžiaga, neturinti jokio kvapo ar poveikį sveikatai galinčių sukelti medžiagų.

NP5 užtikrina ypač konkurencingą šios technologijos kainą bei gerokai lankstesnius darbų atlikimo terminus. Taip yra dėl to, kad lengvų plieno konstrukcijų sudėtinės dalys paruošiamos dar gamykloje, o statybų aikštelėje belieka atlikti jų surinkimą. Šiuo būdu klientai išvengia bereikalingo broko, statybos atliekų bei kitų iššūkių, įprastų tradicinėse statybose.

NP5 CONSTRUCTIONS +370 657 49639
NP5 PROJECTS +370 606 92737
NP5 HOUSE +370 679 41770
NP5 INNOVATIONS +370 657 71922
NP5 TECHNOLOGY +370 606 92737

Įmonės nuotraukos:
NP5 ConstructionsNP5 Constructions nuotraukaFoto NP5 Constructions (303069353)Įmonės NP5 Constructions nuotraukosNP5 yra Lietuvoje veikianti įmoniųNP5 Constructions, UAB nuotraukaFoto NP5 Constructions, UAB (303069353)Įmonės NP5 Constructions, UAB nuotraukosnp5 statybos beiNP5 ConstructionsNP5 ConstructionsNP5 ConstructionsNP5 ConstructionsNP5 ConstructionsNP5 ConstructionsNP5 ConstructionsNP5 ConstructionsNP5 Constructions
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: 2 aukštų namo projektas, a+ namo statybos kaina, angarai, angarai kaina, angarai kainos, angaras kaina, angaro kaina, angaro konstrukcijos, angaro statyba, angaro statybos kaina, angaru konstrukcijos, angaru statyba, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 303069353
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės NP5 Constructions, UAB (įmonės kodas 303069353) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

A. Vasiljevas savo mados kolekciją perkėlė į Visaginą
A. Vasiljevas savo mados kolekciją perkėlė į Visaginą 04-20 18:42
Rusijos kolekcininkas ir mados istorikas Aleksandras Vasiljevas savo fondą ir 0,5 mlrd. Eur vertės kolekciją perkėlė į saugyklą Visagine – buvusią vaikų polikliniką, pranešė "lrt.lt". Anksčiau...
Seime skinasi kelią draudimai dienpinigius ir darbo užmokestį mokėti grynaisiais
Seime skinasi kelią draudimai dienpinigius ir darbo užmokestį mokėti grynaisiais 04-20 18:28
Seimas antradienį ėmėsi pataisų, kuriomis siūloma uždrausti dienpinigius ir darbo užmokestį bei kitas su darbo santykiais susijusias išmokas mokėti grynaisiais. Jos turėtų būti mokamos tik į banko...
Transporto sektoriui numatoma 320 mln. Eur investicijų programa
Transporto sektoriui numatoma 320 mln. Eur investicijų programa 04-20 17:56
Darniam judumui, alternatyvių degalų infrastruktūrai ir skaitmeninimui per 2021–2026 metų laikotarpį planuojamos investicijos iš ES Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano (RRF).
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar esate patenkinti savo atlyginimu?

Akcijų kainos

Harley-Davidson 44,29 +9,68%
Manchester United 17,26 +6,74%
Goodyear 17,92 +1,07%
Humana 439,92 +1,07%
eBay 63,79 -1,76%
Texas Instruments 187,06 -2,54%
Twitter 67,94 -3,11%
NVIDIA 614,47 -3,46%

Žaliavų kainos pasaulyje

Benzinas 1,76 +12,82%
Auksas 1808,17 -3,15%
Jautiena 4,66 +4,48%
Vištiena 1,81 0,00%
Dyzelis 1,79 +13,29%
Varis 8470,94 +6,26%
Kava 3,66 +3,39%
Nafta 63,13 -0,52%