VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė NP5

NP5, UAB

TARNAUJANTI ARCHITEKTŪRA
Įmonės kodas 301637711
PVM mokėtojo kodas LT100010062018
Vadovas Renaldas Marcišauskas, direktorius
Adresas Kreivoji g. 7, LT-78109 Šiauliai
Vadovo telefonas Np5 Vadovo telefonas
Statyba Np5 Statyba
Gamyba Np5 Gamyba
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.np5.lt
Facebook paskyra https://www.facebook.com/NP5House/
Bankas AB Citadele
Atsiskaitomoji sąskaita LT657290000005402917
Darbo laikas I-V 09:00-18:00
Darbuotojai 8 darbuotojai (apdraustieji)
Vidutinis atlyginimas 826,55 € (moterų 883,97 €; vyrų 769,12 €) (2022 m. kovas)
Atlyginimų istorija »
Pardavimo pajamos 2020: 138 482 € Pajamų istorija »
Grynasis pelnas 2020: 14 976 € Plačiau »
Eksporto dalis 2020: 30% nuo apyvartos (Suomija, Nyderlandai, Norvegija)
Transportas 2022-01: 3 automobiliai (priklauso)
Pranešimai
Statistikos departamentas Skaityti visus »
Įstatinis kapitalas 2 896,00 €
Įmonės amžius 14 metų 1 mėnuo 29 dienos
Įvertinimas
7.1 / 10 (įvertino 179)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę Plačiau »

Įmonės aprašymas:

NP5 vykdo statybos darbus, gamina lengvo plonasienio plieno konstrukcijas, projektuoja pastatus, parduoda pagamintus namus, kuria inovacijas. „NP5 Projects“, „NP5 Construction“ , „NP5 House“ , „NP5 Technology” ir „NP5 Innovation“.

2008 metais NP5 įkūrė jauna ir ambicinga architektų, inžinierių ir technologų komanda. Nors plečiantis veikloms, darbuotojų skaičius natūraliai auga, per visą gyvavimo laikotarpį branduolys praktiškai nesikeitė. Jį sudaro aukščiausios kvalifikacijos specialistai, atsakingi už architektūrinių ir statybinių projektų valdymą. Maža rotacija bei išlaikytas kvalifikuotas ekspertų branduolys yra pagrindinė priežastis, dėl kurios NP5 Lietuvoje yra siejama su pasitikėjimu ir darbų kokybe.

Mūsų komandos nariai – savo amato fanatikai, siekiantys savo pavyzdžiu įtvirtinti aukštesnį profesionalumo bei aptarnavimo kokybės standartą rinkoje. Į kiekvieną naują projektą žvelgiame kaip į iššūkį, kurio sprendimas – ne tik mūsų darbas, pareiga, bet ir didelis malonumas.

NP5 HOUSEPROJECTS

NAMŲ PROJEKTAI, NAMŲ PROJEKTAVIMAS

INDIVIDUALUS PROJEKTAVIMAS, ARCHITEKTAI


NP5 HOUSEPROJECT

turi nemažą pasirinkimą kartotinių modernių namų projektų. Taip pat užsiimame ir individualių namų projektavimu - Visada rasime Jums tinkamus sprendimus.

NP5 CONSTRUCTIONS

ŠVIEŽIAS POŽIŪRIS Į STATYBAS

Statybos darbai, betonavimo darbai, statybų produktai

NP5 STATYBA

užsiima vidutinio ir stambaus masto komercinių, administracinių, ūkinių ir kt. pastatų projektų rengimo ir įgyvendinimo, rekonstrukcijos bei renovacijos darbais. Atskiras bendrovės padalinys taip pat atlieka standartizuotus statybos darbus pagal kartotinius gyvenamųjų namų projektus.

Siekiant diegti produktinio bendradarbiavimo modelį, NP5 Constructions veikla maksimaliai standartizuota, išgrynintos unikalios bendrovės specializacijos kryptys, o statybos darbų modeliai optimizuoti pagal penkis svarbiausius gero produkto kriterijus.

Visa tai leido sukurti galimybę užsakovui objektyviau pasirinkti, palyginti ir dažniausiai mažesne kaina užsitikrinti galutinius statybos darbų rezultatus.

PRAMONINIAI PASTATAI

Pramoninės statybos projektams reikia organizuotos ir profesionalios kompanijos, kurios patikimumą įrodo ne tik patirtis, bet ir patenkintų klientų atsiliepimai. Į komercinę naudą orientuoti statiniai privalo būti tinkamai suprojektuoti, o statybų procesas vykdomais atsakingai laikantis ekspertų parengto plano.

NP5 Constructions komanda sukaupusi ilgametę patirtį projektuojant, statant bei prižiūrint pramoninių objektų statybą (logistikos ir sandėliavimo centrai, gamybos objektai, grudų elevatoriai, atliekų perdirbimo centrai ir t.t.)

KOMERCINĖS PASKIRTIES PASTATAI

Kiekvienas verslas patvirtins, jog renkantis statybų partnerį, šiandien svarbiausia - greitas ir kokybiškas rezultatas, o ne į procesą orientuotos paslaugos, kurios tik vilkina laiką ir ilgina išlaidų eilutes. Todėl NP5 Jums siūlo tai, ko šiandien rinkoje labiausiai pasigendama – konstruktyvumą. Tiek abipusėje komunikacijoje, tiek veiksmuose.

Aiškūs terminai, tiksliai apibrėžti kaštai, partnerio pažinimas ir abipusis pasitikėjimas yra aspektai, kuriems dirbdami su komercinės statybos projektais teikiame pirmenybę. Standartizavus savo veiklą ir optimizavus bendrovės statybos darbų modelius, NP5 verslo klientams gali pažadėti galutinį produktą, kurio niekam nereikės papildomai užbaiginėti.

GYVENAMOJI STATYBA

Gyvenamosios statybos darbams pasirinkus NP5 paslaugas, nebereikės gaišti jėgų ir laiko ieškant gretutinių partnerių pagalbos. NP5 komanda apima plataus profilio veiklas, įskaitant ir statybų remonto darbus bei išorės ir vidaus apdailos darbus.

STATYBOS DARBAI

Statybos darbų organizavimas, vykdymas ir priežiūra yra svarbiausia NP5 specializacijos kryptis. Ji apima plataus profilio veiklas, kurių apimtis kasmet vis didėja.

BETONAVIMO DARBAI

NP5 atlieka monolitinio betonavimo, gelžbetoninių konstrukcijų betonavimo, visų rūšių bei tipų pamatų konstrukcijų, atraminių sienų, sijų, kolonų, pramoninių grindų ir kitų konstrukcijų betonavimo darbus.

Savo klientams betonuojame įvairių paskirčių objektus, pradedant sandėliais, grudų elevatoriais, žemės ūkio statiniais, baigiant gyvenamaisiais objektais, monolitiniais daugiaaukščiais pastatais ir kt.

PRAMONINĖS GRINDYS

Pramoninių grindų tipai: betoninės grindys, liejamos grindys, betoninės grindys su barstomuoju kietikliu, betoninės grindys su cheminiu kietikliu. Didelę reikšmę visavertei ir efektyviai eksploatacijai pramoniniams ir sandėliavimo objektams turi patikimos ir ilgaamžės pramoninės grindys. Statant ir remontuojant pramoninius ir sandėliavimo objektus, didžiausią dėmesį reikia skirti kokybiškų ir tvirtų pramoninių grindų betonavimui

NP5 HOUSE

SURENKAMI MODULINIAI NAMAI

greičiau, pigiau, moderniau

Laikas – viena didžiausių vertybių. Todėl surenkami karkasiniai moduliniai namai yra puikus sprendimas tiems, kurie renkasi pažangias technologijas ir galutinį rezultatą, o ne laikui imlų, išlaidas didinantį ir nemalonių netikėtumų kupiną standartinį statybų procesą.

Pažangi NP5 grupės taikoma modulių technologija leidžia statyti šiaurietiškus standartus atitinkančius aukščiausios šiluminės varžos ir tvarumo namus bei akivaizdžiai sumažina galutinę namo kainą.

Per dešimtmetį aktyvios veiklos Lietuvos statybų sektoriuje sukūrėme, išgryninome ir išbaigėme tuos namų projektus, kurie labiausiai pasiteisino bei sulaukė daugiausiai naujakurių simpatijų. Ne atsitiktinai visi šie namų projektai parengti vadovaujantis tarnaujančios architektūros © kriterijais. Rinkdamiesi NP5 modulinį namą, Jūs nerizikuojate įsigyti „namo-vidutinioko“ ir gaunate garantiją, jog galutinis produktas atitiks Jūsų gražių, komfortiškų, ekologiškų ir energetiškai efektyvių namų viziją.

DĖMESYS EKOLOGIJAI IR ŽMOGAUS JUSLĖMS

Statybų projektuose taikoma lengvoji plieninė konstrukcija yra kelis kartus mažesnė nei iš tradicinių medžiagų, dėl šios priežasties mažėja transportavimo, surinkimo išlaidos..NP5 užtikrina ne tik vizualinę estetiką, bet ir pasirūpina gera garso izoliacija, rekuperacine sistema, moderniu vėdinimu. Naudojamos kokybiškos ir natūralios statybinės medžiagos.

NP5 TECHNOLOGY

TECHNOLOGIJOS LENGVESNIAM GYVENIMUI

Lengvo plieno konstrukcijos gamybą – tai pirmaujanti statybos sistema, grindžiama naujausiais statybų srities mokslo ir technikos atradimais.

„Mūsų įranga leidžia kurti vidaus erdves iki 24 m, nenaudojant papildomų atraminių konstrukcijų. Dėl šių galimybių architektai ir dizaineriai gali įgyvendinti pačius drąsiausius ir šiuolaikiškiausius būsto interjero sprendimus. Karkasinių statinių iš lengvo metalo išskirtinė charakteristika – tiksli geometrija ir aukšto lygio tvirtumas.

STATYBOS PRODUKTAI:

 • Sienų plokštės;·
 • Santvaros;·
 • Perdangos;·
 • Pastatai:·
 • gyvenamosios paskirties pastatai·
 • pagalbinio ūkio paskirties pastatai·
 • viešbučių paskirties pastatai·
 • transporto paskirties pastatai·
 • sandėliavimo paskirties pastatai·
 • gamybos,pramonės paskirties pastatai
 • paslaugų paskirties pastatai·
 • administracinės paskirties pastatai·
 • poilsio paskirties pastatai

PROJEKTAVIMAS

Metalo karkaso projektavimas – vienas fundamentaliausių NP5 darbų etapų. Kad galutinis statybų produktas maksimaliai atlieptų klientų lūkesčius, projektavimą atlieka daugiametę patirtį turintys ir savo darbą mylintis kompanijos specialistai, pasitelkdami moderniausią inžinerinę programinę įrangą.

NP5 INNOVATIONS

KARTU SU LAIKU

PROTINGAS NAMAS

Per pastaruosius metus išmaniosios technologijos diktuoja dramatiškus pokyčius statybų sektoriuje bei smarkiai prisideda prie mūsų kasdienio komforto. Sujungus inovacijas į vieną visumą, gimsta namų automatizavimo sistema, vadinama išmaniuoju namu. Ji apima pastato apsaugos, klimato, apšvietimo, multimedijos ir kt. sisteminius modulius, kurių automatizuota kontrolė pereina į pastato šeimininko rankas. Rinkdamiesi protingo namo technologijas, žmonės renkasi gyventi ne tik saugiai ir patogiai, bet ir ekonomiškai: NP5 protingo namo sprendimai, palengvindami buitį, taupo išteklius bei padeda išsaugoti pastato funkcionalumą ilgus metus.

LENGVO PLIENO KONSTRUKCIJOS

Mokslo inovacijų diegimas statybų sektoriuje lėmė ypač spartų lengvųjų plonasienio plieno konstrukcijų technologijos (LPPK) populiarėjimą.

Profesionaliai pritaikyta, ši technologija yra ne tik tvari, bet ir kur kas efektyvesnė bei pigesnė, lyginant su klasikinėmis senesnio pobūdžio konstrukcijomis. Išskirtinė tokių konstrukcijų savybė – lengvumas – leidžia atpiginti statinio pamatus. Be to, tai aplinkai nekenksminga medžiaga, neturinti jokio kvapo ar poveikį sveikatai galinčių sukelti medžiagų.

NP5 užtikrina ypač konkurencingą šios technologijos kainą bei gerokai lankstesnius darbų atlikimo terminus. Taip yra dėl to, kad lengvų plieno konstrukcijų sudėtinės dalys paruošiamos dar gamykloje, o statybų aikštelėje belieka atlikti jų surinkimą. Šiuo būdu klientai išvengia bereikalingo broko, statybos atliekų bei kitų iššūkių, įprastų tradicinėse statybose.

NP5 CONSTRUCTIONS +370 657 49639
NP5 PROJECTS +370 606 92737
NP5 HOUSE +370 69 2 69 555
NP5 INNOVATIONS +370 657 71922
NP5 TECHNOLOGY +370 69 2 69 555

Įmonės nuotraukos:
NP5NP5 nuotraukaFoto NP5 (301637711)Įmonės NP5 nuotraukosNP5 vykdo statybos darbus, gamina
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: 2 aukštų namo projektas, a+ namo statybos kaina, angarai, angarai kaina, angarai kainos, angaras kaina, angaro kaina, angaro konstrukcijos, angaro statyba, angaro statybos kaina, angaru konstrukcijos, angaru statyba, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 301637711
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės NP5, UAB (įmonės kodas 301637711) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Išrinkta geriausia metų jaunoji bendrovė: gamina tvarų produktą ir meta iššūkį Europai
Išrinkta geriausia metų jaunoji bendrovė: gamina tvarų produktą ir meta iššūkį Europai 05-25 08:57
Iš beveik 900 jaunųjų bendrovių – mokinių mokomųjų verslų – Nacionalinėje "accelerator_x" programos eXpo pergalės laurus pelnė komanda iš Klaipėdos, dar keliolika išsidalino vardines "Lietuvos...
Tvaraus ir efektyvaus žemės ūkio link: svarbiausi pokyčiai Lietuvoje jau įsibėgėjo
Tvaraus ir efektyvaus žemės ūkio link: svarbiausi pokyčiai Lietuvoje jau įsibėgėjo 05-24 16:58
Jeigu reikėtų įvardyti vieną įdomiausių, o tuo pačiu – ir sudėtingiausių ekonominės veiklos sričių, rimtas kandidatas į šį titulą galėtų būti žemės ūkis. Mažai kuriame versle vyksta tokių sandūrų...
"StrongPoint" ragina jau dabar ruoštis kasos aparatų naudojimo pokyčiams
"StrongPoint" ragina jau dabar ruoštis kasos aparatų naudojimo pokyčiams 05-24 13:02
Šių metų pabaigoje prekybininkų laukia įtemptas laikotarpis – pasikeitus kasų aparatų naudojimo taisyklėms, bus privaloma per trumpą laiką kasose įdiegti naujus technologinius sprendimus. Prekybos...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Akcijų kainos

AutoZone 1910,22 +5,82%
Philip Morris 106,62 +3,61%
McDonald's 244,52 +2,74%
Colgate-Palmolive 78,12 +2,09%
NVIDIA 161,54 -4,40%
Google 2118,52 -5,14%
Twitter 35,76 -5,55%
Facebook 181,28 -7,62%

Žaliavų kainos pasaulyje

Sidabras 24,55 -3,00%
Benzinas 3,19 +0,31%
Apelsinai 0,91 +18,18%
Cukrus 0,81 +1,25%
Dyzelis 4,04 +6,88%
Varis 10161,38 -0,68%
Vištiena 3,67 +9,88%
Auksas 1936,86 -0,56%