Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Norfos Vaistinė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Norfos Vaistinė

Atsiliepimai apie Norfos Vaistinė, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Norfos Vaistinė, UAB

Gegužės 24 dieną, 13.50 Babilono Norfos vaistinėje vaistininė elgėsi bjauriai, kėlė balsą. Paprašius parekomenduoti tarpdančių šepetėlius, pakėlė balsą, kad rinktis reikia patiems. O paparašius parodyti dantenų gelį, atsakė, kad tokio nežino ir nuėjo nuo mūsų. Žmonių tuo metu nebuvo.
Aš niekada nekomentuoju, bet žinot nebeiškenčiau... 2019.05.14d. Link vakaro dirbo jauna moteris. Tauragėje, Gedimino g. 28. Aptarnavimo lygis baisus!!! Ne pirmas kartas, kai pas šitą moterį papuolu. Nesiskaito visiškai su žmonėmis, akis drasko, žemina. Daugiau ten kojos nebekelsiu.
Šiandien likau pakraupusi Jūsų darbuotojos aptarnavimu vaistinėje, esančioje adresu Ukmergės g.298 Norfos vaistinė. Prieš mane prie kasos stovėjo viena klientė, aš, pastovėjusi eilėje, nuėjau pasiimti kontaktiniams lęšiams skirto tirpalo, gryžusi buvau paprašyta užleisti dar vieną, vėliau už mane atejusią moterį. Taip ir padariau. Negaila. Bestovint ėmė slysti mano prekių maišelis, kurį, norėdama surišti ir geriau suimti pasidėjau ant prie kasos stalo esančio krašto. Buvau kone iškoneveikta Jūsų darbuotojos, neva aš esu akla, kad nematau užrašo prieiti po vieną, kur aš lendu ir ką sau leidžiu... Manau, elementarus žmogiškumas bei mandagumas turėtų būti vienas iš svarbesnių faktorių, kas liečia Jūsų darbuotojus. Beje darbuotis ji irgi neskubėjo, nors žmonių jau rinkosi nemažai. Maža to, palydėjo mane dar ivairiomis replikomis, kurių jau net nebeklausiau. Prekės savaime aišku net nebepirkau, palikau ant stalelio. Taigi, daugiau tikrai nebūsiu Jūsų ten esančios vaistinės klientu ir labai linkiu pasidaryti elementarias išvadas bei teikti aptarnavimo instrukcijas ten esantiems, nelabai noriai dirbantiems ir konkrečiai šios dienos pakankamai grubiai aptarnaujančiai darbuotojai. Labai gaila, neįsidėmėjau vardo, pavardės.
Šiandien 2019.04.26 likau pakraupusi Jūsų darbuotojos aptarnavimu vaistinėje, esančioje adresu Ukmergės g.298 Norfos vaistinė. Prieš mane prie kasos stovėjo viena klientė, aš, pastovėjusi eilėje, nuėjau pasiimti kontaktiniams lęšiams skirto tirpalo, gryžusi buvau paprašyta užleisti dar vieną, vėliau už mane atejusią moterį. Taip ir padariau. Negaila. Bestovint ėmė slysti mano prekių maišelis, kurį, norėdama surišti ir geriau suimti pasidėjau ant prie kasos stalo esančio krašto. Buvau kone iškoneveikta Jūsų darbuotojos, neva aš esu akla, kad nematau užrašo prieiti po vieną, kur aš lendu ir ką say leidžiu... Manau, elementarus žmogiškumas bei mandagumas turėtų būti vienas iš svarbesnių faktorių, kas liečia Jūsų darbuotojus. Beje darbuotis ji irgi neskubėjo, nors žmonių jau rinkosi nemažai. Maža to, palydėjo mane dar ivairiomis replikomis, kurių jau net nebeklausiau. Prekės savaime aišku net nebepirkau, palikau ant stalelio. Taigi, daugiau tikrai nebūsiu Jūsų ten esančios vaistinės klientu ir labai linkiu pasidaryti elementarias išvadas bei teikti aptarnavimo instrukcijas ten esantiems, nelabai noriai dirbantiems ir konkrečiai šios dienos pakankamai grubiai aptarnaujančiai darbuotojai. Labai gaila, neįsidėmėjau vardo, pavardės.
Šiauliuose gumbines gatvėje pasikeitė vaistinė darbuotojai. Ir viena iš jų pasižiūri receptą, pradaro viena stalčių.. ne neturim šitų vaistų. Nors visada būna. Paprašius užsakyti ji atiduoda receptą į tai nekreipdama dėmesio. Prieš tai dirbo jaunos darbuotojos tai malonu buvo užeiti pastoviai žiūri kompiuteryje ar yra, kas dar turi ir pan. O čia neranda ir sako jog nėra ir viskas. Nu klaiku
Noriu padėkot Pakruojo Norfos vaistininkei Vandutei-tai Vaistininkas iš didžiosios raidės-malonus aptarnavimas, patarimas, tolerancija ir atjauta lydi mus -ištikimus Vandutės pacientus
jau ko nesitikejau kad vaistininkai nemoka skaityt, norfos vaistinej Alytuj Topoliu gatvej tokiu yra. Isduoda ne tuos vaistus kur israsyta.Bukit budrus.
Dekoju uz profesionalu ir ir malonu aptarnavima Garliavos Norfos vaistines kolektyvui. Bukit sveikos Mielosios ir geru Jums svenciu!
Esu senjorė ir dažnokai lankausi UAB 'NORFOS VAISTINĖ ", Kaune Šiaurės prospekte Nr 44 esančioje vaistinėje.
Gerb.administracija prašau įvertinti labai geru žodžiu vaistininkę KRISTINĄ GUDAITYTĘ, dirbančią šioje vaistinėje.
Visada pataria, maloniai nusišypso, ko mums senjorams ir reikia. Kad daugiau tokių gerų vaistininkų mūsų mieste.
Nuoširdus ačiu, gerb. KRISTINA Jums, už nuoširdumą, būkite laiminga.
Norfos vaistinė skelbiasi, kad labai sutaupysime pirkdami. Tai "sutaupiau". Vakar Camelia vaistinėje pirkau adrenaliną inhaliacijoms, sumokėjau 4, 16 e, kadangi pagal gyd. nurodymą paskaičiavau, kad truks tai nuvykau į netoliese esančią Norfos vaistinę nusipirkti dar pakuotę minėto tirpalo. Tai sumokejau 8, 30 e. Norėjau grąžinti, bet buvo vaistininko paaiškinta, kad grąžinti negali, nes pažeistų įstatymus, bet, kad permokėjau dvigubai įstatymai nepažeisti.Ačiū, šito tinklo vaistinėse daugiau nepirksime.
Įdomu kokius antakius gali dėti vaistinių tinklai, jei taip ženkliai kainos skiriasi ir niekas jų nekontroliuoja.
Pro šalį važiuodamas užsukau į Elektrėnų Norfos vaistinę. Visko mačiau, bet tokio aptarnavimo tikrai ne...!!! Atrodo, kad vaistininkė užsilikusi nuo tarybinių laikų. Kaimietiška kalbos maniera, žargonai tikrai neprideda kompetencijos kaip vaistininkui. Sakykite ką norit, bet tokie pensininkai jau turi sėdėti namuose, o ne dirbti, kai jau negali suregzti logiško sakinio, tik mekena. Likau labai nepatenkintas aptarnavimu...
2017.11.26 apie 14val. Norfos vaistineje Lentvaryje buvau labai nemaloniai " nustebinta" Leokadijos Savičienės aptarnabimu. Paprašius oilatum aliejuko voniai buvo suteikta neteisinga informacija, kad šios prekės nebeturi tiekėjo ir aš jos niekur nerasiu. tuomet pasiūlė kitą variantą žinoma brangesnį. aš jį nusipirkau ir išėjau iš vaistinės patalpos tačiau ne iš prekybos centro. nusprendžiau patikrinti ar tikrai niekur negaliu įsigyti oilatum prekės ir internete iškart radau už ženkliai žemesnę kainą. http://www.vitaminukas.lt/dermotologine-produkcija/oilatumemollient-sausaiodai

nusprendus prekę grąžinti (praėjus maždaug 3 minutėms nuo įsigijimo) pardavėja pakeltu tonu atsisakė tai padaryti.
Klausimas, kodėl buvau suklaidinta ir apmeluota, kad tokios prekės aš jau niekur negalėsiu įsigyti? Tam kad įsigyti dvigubai brangesnę prekę??? Čia taip vaistininkai sugeba " padėti ir patarti"??? Galbūt vertėtų vaistininkams labiau pasidomėti kokios prekės yra išimtos iš prekybos ir neskleisti klaidingos informacijos norint įkišti brangesnę prekę???
Visi mes megstam skustis...o va si kart davai biski kitaip... Personalas Juozapavičiaus pr Kaune yra super!!! Teko uzsukti pora kartu per paskutini menesi ir jie visad buvo laaaabai malonūs. Gaila nepaziurejau kokie vardai ju, bet reikia daugiau tokiu darbuotoju aptarnavimo sferoje. :) Pades, patars, prieis ir paklaus ar reikalinga pagalba, kreivai neziuri o ir sypsosi maloniai... ;) smagu!!!
Vilniuje, Savanorių 176 esančioje Norfos vaistinėje dirbanti Žydrūnė MICHAILOVIENĖ yra itin nemaloni ir neturėtų dirbti su žmonėmis. VISADA perkant pas ją išeinu susinervinusi, ko paklausi to negausi, sulaukiu priekaištų, jei noriu daugiau informacijos. Jausmas, kad aš jai labai trukdau ir erzinu. Pavyzdžių daug. Kiekvieną kartą ką nors nemalonaus pasako. Prašau, atleiskit ją iš šito darbo, nes akivaizdu, kad moteris nėra jame laiminga!
Klientas 2016-09-19 10:58:35
Vaistinėje esančioje Šiauliuose-Brukline, dirba labai neprofesionali vaistininkė. Paprašius 2 metu vaikui sirupo nuo kosulio ir jį nusipirkus, po pirkimo pastebėjus užrašą ant dėžutės, kad tinka vyresniems nei 12metų paaugliams, sugrįžus į vaistinę ir paprašius pakeisti, jų nekeitė ir įrodinėjo, jog ji nekalta ir vaistai yra negražinami, nors yra pirkti prieš kelias minutes. Visiškas neprofesionalumas rizikuojant vaikų sveikata. Kažkaip Norfos vadovybė galėtų išskirtiniais atvejais leisti vaistininkėms padaryti vaistų pakeitimą, juk visi mes žmonės ir visi mes klystame.
Vaistineje esancioje Utenoje ausros g.79 pirkau vaistus hjertemagnyl, taciau net neisejusi is to pastato prisiminiau kad nepaklausiau ar tos tabletes neirios skrandyje, pasiteiravus vaistininkes ji pasake kad irios skrandyje ir as ju vartoti negalesiu nes man negalima del skrandzio problemu, taciau vaistininke kategoriskai atsisake man vaistus pakeisti, buvau labai nustebus, zinau kad vaistai nekeiciami, bet as nebuvau net is pastatao isejus pakuote ten uzklijuota is karto matosi kad nepazeista, negaliu patiketi kad neliko jokio zmogiskumo nejaugi vaistineje toks kasos aparatas, kad negalimas grazinimas siais technologijos laikais, ar vaistineje negalima suklysti, pamirsti nes is karto busi nubaustas jej per metra pasitrauksi nuo kasos, ypac vaistineje turi buti supratingumas, mandagumas, profesionalumas aptarnaujant klijienta viso sito labai pasigedau, vaistininke aptarnavo sakyciau netgi abejingai ir nemandagiai.
Rugsėjo 5-tą d., 11.30 val, nuėjau į Ukmergės PC "Eifelis" Norfos vaistinę su receptu (galvos kraujagyslėms) vaistams. Vaistininkė pardavė kitokius vaistus (skirtus širdžiai) nei buvo išrašyti, argumentuodama, kad šie vaistai yra lygiai tokie patys (tokios pačios grupės). Nusipirkusi vaistus grįžau į ligoninę, kad med. seselė man suleistų vaistus, o ji pamačiusi, ką nusipirkau, liepė grįžti į vaistinę ir paklausti, kodėl vaistininkė padavė vaistus, kurie net nepanašūs į išrašytuosius ir net brangesni. Grįžusi į vaistinę išsakiau savo nepasitenkinimą. Vaistininkė su ironija teiravosi "iš kur radau tokią gudrią seselę, kuri tiek daug išmano apie vaistus" ir dar paaiškino, kad pardavė būtent tuos vaistus, kurių turėjo pardavime daugiau. Esu tuo labai nepatenkinta. Nerekomenduoju lankytis šioje vaistinėje.
Sugędus kraujo spaudimo aparatui (garantinis laikotarpis) nuvykau į Vilkaviškio Norfos vaistinę, esančioje Nerpriklausomybės gatvėje (prekė pirkta Norfos vaistinėje). Išsakius problemą, vaistininkės nemandagiai išrėžė, kad jos nieko dėtos ir dėl visų problemų, susijusių su šiuo aparatu privalau kreiptis asmeniškai į garantinio aptarnavimo centrą, nors puikiai žinau, kad visas problemas turi spręsti tas, kas parduoda, šiuo atveju Norfos vaistinė. Pridedu nuorodą, kur aiškaii nurodyta vartotojo teisės.
Labai džiaugiuosi, kad jokių problemų neiškilo šiuo klausimu nuvykus į Marijampolės "Norfos" vaistinę, esančią Draugystės gatvėje, kur buvau maloniai aptarnauta ir problema buvo išspęsta 5 min. bėgyje.
Vaistinėje esančioje Šiauliuose, dirba labai neprofesionali vaistininkė. Vaistus paduoda tik tuos kuriuos pasakai. Niekada nesulauksi jokio patarimo, o paklausus paskaito kas parašyta. Tačiau šiandien jau buvo viršūnė papršius tepalo nuo peršalimo kūdikiui ji pardavė tepala skirtą ne jaunesniems nei 2 metų vaikams. Paprašius pakeisti ji jų nepakeitė ir įrodinėjo, jog ji nekalta. Visiškas neprofesionalumas rizikuojant kitų žmonių sveikata.
Norfos vaistinėje, esančioje Plungėje, pirkau vaistų. Prie vienų vaistų buvo pridėtas užrašas DOVANA. Vaistininkė kiek įmanydama ilgai skaičiavo, kažką pasižymėjo lapelyje ir atmetusi man gražą ėmė aptarnauti kitą pirkėją.Nedavė net čekiaus. Išėjau, bet vis nedavė ramybės kas ten per dovana man priklausė. Gryžau atgal. Paklausiau, kokia man dovana priklausė perkant tuos vaistus?! O ji šypsojosi ir atsakė :priklausė, tad reikėjo pasiimti.
Na atsiprašau...Prie prekės nebuvo parašyta kokią dovaną turiu pasiimti. Tada nuėjo ir padavė man pakuotę VITAMINO C PROLONG pakuotę, kurios vertė 32 lt.
Daugiau į šią vaistinę neisiu ir kitam pasakysiu, kad atidžiai žiūrėtu etiketes.
Norėčiau pagirti Kauno, Lukšio g. 70 Norfos vaistinėje dirbančius vaistininkus už jų profesionalumą, žmogiškumą ir kitas geras savybes, kurias galima įžvelgti jiems dirbant. Dažniausiai tenka sutikti dirbančius du darbuotojus - jauną vyruką bei jauną tamsių plaukų moterį. Stengiuosi eiti tik į šią vaistinę, nes žinau, jog man bus patarta teisingai, sulauksiu nuoširdžių patarimų bei pagalbos. Tikrai esu patenkita tokių gerų darbuotojų kompetencija - jie tikri šaunuoliai.
o man atrodo, kai tai jūsų pačių neatsakingumas ir dėl savo nesėkmių noras kaltinti kitus. Jei naudojate vardinius vaistus, turėtumete žinoti, kad jie turi būti pacientui pristatyti per 3 sav, nes jie įvežami iš užsienio šalių kitokia tvarka nei vaistai, registruoti Lietuvoje. Ir jei vaistai naudojami jau ne pirmą mėnesį ir žinot, kad tą ir tą dieną jums jų reikės, ar negalima pasirūpinti tuo iš anksto. Suprantu jūsų nepasitenkinimą, bet ir patiems į tai reikia žiūrėti atsakingiau.
š, m, gegužės mėn 4d 15 oo val atėjau užsakyti vardinių vaistų akims į norfos vaistinę Molėtuose, tačiau pareiškė, kad užsakymų jau nepriima, 5d irgi primti negali, užsakys pirmadienį ir atveš tik antradienį ar gali ligonis tiek laukti ar nebuvo galimybės padėti, man pasirodė visiškas vaistininko abejingumas ir nenoras.

Teida
Parduotuvės "Sveikatos reikmenys"

Adresas: Birštono g. 12, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB „Teida“ atstovauja daugiau kaip 40 gamintojų iš viso pasaulio ir savo klientams siūlo bene didžiausią Lietuvoje sporto ir reabilitacijos, slaugos priemonių, neįgaliųjų technikos asortimentą bei medicinos įrangos nuomos ir techninio aptarnavimo paslaugas. Įmonė siūlo virš 5000 sveikatinimui skirtų priemonių: nuo...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Analizė
Primario

Adresas: Margirio g. 1C, Akademija, LT-53348 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
Didmeninė prekyba medikamentais, odontologinėmis ir vaistinės medžiagomis - pagrindinės Analizė, UAB veiklos. UAB „Analizė“ – odontologinių medžiagų lyderė Lietuvoje, atstovaujanti tokius pasaulyje gerai žinomus prekių ženklus kaip Cavex, 3M, Kulzer, GC, HW ir t.t. Pasinaudojus išplėtota 1991m. įkurtos įmonės...
Skaitmeninės Lankos
MED.I.S.

Adresas: Maumedžių g. 8-33, LT-08309 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; laboratorijos, įranga; medicininė įranga; medicinos įstaigos, paslaugos; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB „Skaitmeninės lankos“ pagal Lietuvos Respublikos įstatymus įsteigta ir veikianti įmonė, juridinio asmens kodas 301791321. Įmonė įsteigta 2008 metais. Įmonės veiklos kryptis yra specializuotų informacinių sistemų sveikatos priežiūros įstaigoms kūrimas ir diegimas. UAB „Skaitmeninės lankos“ sukurta medicinos...

"Aušros Maldeikienės traukinys" į laisvą vietą Seime kels R. Žemaitės kandidatūrą 05-27 15:23
"Aušros Maldeikienės traukinys" lyderei laimėjus Europos Parlamento (EP) mandatą į atlaisvintą vietą Seime Žirmūnų apygardoje kels Rasos Žemaitės kandidatūrą.
D. Grybauskaitė pažadėjo paramą G. Nausėdai
D. Grybauskaitė pažadėjo paramą G. Nausėdai 05-27 15:10
Išrinktajam prezidentui Gitanui Nausėdai ruošiantis užimti aukščiausias pareigas šalyje kadenciją baigianti valstybės vadovė Dalia Grybauskaitė pažadėjo savo ir dabartinės prezidentūros komandos...
G. Surplys: atsakysiu į visus G. Nausėdos klausimus
G. Surplys: atsakysiu į visus G. Nausėdos klausimus 05-27 14:48
Išrinktajam prezidentui Gitanui Nausėdai dar kartą pareiškus apie ketinimus užduoti papildomų klausimų žemės ūkio ministrui Giedriui Surpliui, šis teigia laukiantis susitikimo ir yra pasiruošęs...

Kur atostogausite šią vasarą?