Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Norfos Vaistinė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Norfos Vaistinė

Atsiliepimai apie Norfos Vaistinė, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Norfos Vaistinė, UAB

04.10 Kauno m. Juozapaviečiaus pr. norfos vaistinėje. Pirkau daug mamai vaistu nuo širdies nuo krūtinės anginos ir t.t. Vienu žodžio turim namie sunku ligoni pirkom uz savo pingus be receptu ir be kompecuojamu receptu nes taip ivyko kad pritruko vaistu. Tai Ponia Vaistininke dar su priekaistais ir nepasitenkinimu kreipesi, kad i seimos gydytoja nesikreipem del receptu anksciau ir kad vaikstom i vaistine be reikalo. Tokias atleist reiketu Ponias. Sitoms Ponioms palinkesiu.Duok Dieve, kad joms namie nebutu sunkiu ligoniu ir nepritruktu vaistu
Telšiuose Luokės g. 76 esančioje Norfos vaistinėje dirba visiškai žemo lygio darbuotojos, bendravimas nekompetetingas.
Atvykus ir paprašius vaistų (nuo žarnyno kirminų) dvi susispaudusios vaistininkės pradėjo juoktis. Nemanau, kad tai labai juokinga. Patirtis labai nemaloni, tačiau numojau ranka ir pamiršau.
Šiandien atvykau ir vėl į šią vaistinę. Paprašiau vaistų nuo akių niežėjimo, kadangi neturiu daug žinių apie tai kokių vaistų šiuo variantu reikia, pasakiau, kad močiutei labai niežti akis "susinervinus". Ir vėl ta pati situacija - vaistininkė nusijuokė, ir pasiūlė visu pirma pirkti vaistus nuo nervų ir gydyti nervus.
Koks kieno reikalas, ar reikia gydyti nervus ar ne, kai aš paprašiau VAISTŲ AKIMS???
Tai buvo paskutinis kartas, kai lankiausi šioje vaistinėje.
Labiausiai įdomu, jeigu taip juoktis ir kalbėti drįsta su jaunais žmonėmis, tai tuomet kaip tokios darbuotojos kalba ir elgiasi su vyresnio amžiaus žmonėmis.
BAISU.
Labas rytas. Siandien is ryto uzbegau i N.Vilnios vaistine Geniu g.10A. Reikejo nupirkti receptinius vaistukus. Zinoma atsistojau i ta eile kur ka tik priemusi klijenta vaistininke. Supratau kad jos yra pazystamos. Stovejau ilgai ir kantriai laukiau kol jie pasikalbes apie savo anukus. Pagaliau issiskyre. Prieinu as, paduodu dokemnta man vaistininke sako (lyg as kiekviena diena ateinu i ta vaistine) grubiai eikit i pirma kasa ten isduoda receptinius vaistus.
Pirmiausia jie man nieko neisdave o sumokejau uz vaistus:)
Antra taip ir susidaro vaistinej eile del pokalbiu savo reikalais
Trecia man neidonu kokia pas ja nuotaika ir neturi teises ant manes cia issilieti visa pykti
Nežinau ar vaistininkė, kuri vietoj to, kad padoriai paaiškintų ką rūpimu klausimu daryti, sako mažiau skaitykit informacinius lapelius, arba liepia išvis išmokti skaityti. Kalba nemandagiai, pakeltu balsu. Turėtų dirbti vaistininke.
Tokia vaistininkė dirba Utenoje Aušros g 28-25 Norfos vaistinėje. Į tokią vaistinę nei pati eisiu, nei kitam patarsiu eiti
Laba diena, norėčiau pasiteirauti ar N vaistinėje esančioje adresu Dariaus ir Girėno g. 77, Jurbarkas 74185 vaistininkė Raja Bružienė gali savavališkai sugadinti receptą kuris yra skirtas pakartotiniam naudojimui? O situacija buvo tokia 2019.12.02 N vaistinėje kaip jau minėjau esančioje adresu Dariaus ir Girėno g. 77, Jurbarkas 74185 mane aptarnavo Raja Bružienė pateikiau jei reikiamu vaistu recepta, dėje tik nuėjusi iki mašinos pastebėjau jog man buvo paduoti ne tie vaistai jie buvo silpnesni nei nurodyta recepte, žinoma aš tuoj pat grįžau į ta pačia vaistine ir pas ta pačia vaistininke kuri mane aptarnavo, dar karta parodžiau jei recepta ir vaistus bei pateikiau čekį ir pasakiau jog man padavė ne tuos vaistus, ji iš kart pradėjo sakyti, kad recepte nenurodyta kokio stiprumo vaistai man reikalingi, nors tuos vaistu perku jau du metus ir prieš tai jokiu problemų nebuvo. Kaip pasakiau vaistininkei jog jau ilga laika perku šiuos vaistus ir jokių problemų nebuvo, ji paiimė mano receptą ir nubraukė skaičius nurodančiu man reikalingų vaistų stipruma. Taigi ar taip gali elgtis vaistininkė???
2019-12-01 Telšiuose, Luokės g. 76 esančioje Norfos vaistinėje dirbusi vaistininkė labai nemandagiai aptarnavo: kalbėjo pakeltu tonu, tujino. Daugiau šios vaistinės klientu nebebūsiu!
Vilija Bierontienė
2019-11-28 08:35:38 IP 2i24rbd0
Sveiki, noriu padėkoti Norfos vaistinės kolektyvui, Utena, Basanavičiaus 127, už malonų aptarnavimą, už patarimus.
Perku šioje vaistinėje tiek kompensuojamus, tiek nereceptinius vaistus.
Ypač maloni ir profesionali yra vaistininkė G.Pretkelytė, vyrukas bei prie papildų ir kosmetikos dirbanti moteris.
Ačiū
Laba diena. Norime pranešti ar parašyti...Kad Mažeikiuose, Gamyklos gt 8 Norfos vaistineje jau senai neveikia ta švislente..ar kaip ja ten pavadinti...Nematome: kokia suma, kaina reikia moketi klijantams.... Paklausus, kodel taip yra, vaistininke atsako, kad sugedusi...Bet tas jau tesiasi senai ir nesiimama jokiu priemoniu kliučiai pašalinti-. Pataisyti ar pakeisti nauja...Iš anksto dekojame !!!
Mažeikiuose, Norfos vaistinėje Sedos g. 18, dirba vaistininkė LINA ŽUKIENĖ, kuri šioje vaistinėje yra įsirengusi savo šeimos vaikų kambarį ir valgyklą.
Dirbu valytoja įmonėje, kuri turi sutartį su NORFA, todėl dirbu vaistinėje kiekvieną mėnesį po valandą. Man 69 metai, turiu 2 grupės neįgalumą, dirbu šioje vaistinėje 5 metus, pavargau šiai poniai tarnauti ir lakstyti išpaskos jos vaikų ir vyro nebesiruošiu.
Ponios vyras po mano išvalymo primindo patalpas, nurodinėja kur man padėti rankų valymui servetėles, pridergia virtuvę.
Ponios vaikai toje virtuvėje aplamai daro ką nori, žaidžia kompiuteriu, teršia patalpas, šildosi maistą, primėto šiukšlių, pridergia klozetą.
Ir šitaip aš tai poniai tarnavau 5 metus, pakol neištvėriau ir pasakiau, kad aš negaliu taip toliau tarnauti, ir lakstyti su šluota iš paskos jos šeimos narių.
Tada ši ponia, mane pavadino KIAULE ir išgirdau grasinimą, kad jos vyras sulygins mane su SIENA.
Klausimas ar gali toks žmogus dirbti vaistinėje, ar jis nusipelno vaistininko vardo?
Ar man priklauso TARNAUTI tai šeimai?
Gražinkite į Norfos vaistinę Vingio 21 Klaipeda, prieš tai dirbusius merginą ir vaikiną. Jie yra tikri vaistininkai. Dabar ten dirbanti pagyvenusi vaistinkė netinka šioje vietoje. Nesulyginami dalykai. Nenoriu aš čia daug varyti ant moters, bet reikėtų, aš ir mano pažystami, dabar apeiname šitą vaistinę.
Noriu dideli aciu pasakyti Alytaus Topoliu gatv.vaistininkei deja vardo nemaciau bet dirbo 7m.25d.kadangi mano gyd.atostogauja ir susirgau, nuejau i vaistine ir mane taip.maloniai aptarnavo, patare, ir nepirmas kartas kai si vaistininke tokia maloni, nereikia nei gyditojo, visa konsultacija gauni nuo A Iki Z aciu labai!!!!!!
JOLANTA NARVYDIENE
2019-07-08 20:26:21 IP 2e8b9qdv
SIANDIEN 2019.07.08 14.05 VAL UZEJAU I NORFOS VAISTINE TUO TARPU VAISTINEJE DIRBO ONA NORKIENE SKUODE ESANCIAJOJE NORFOS VAISTINEJE. PAPRASIUS REIKIAMU VAISTU JI PRADEJO REIKST PRIEKAISTUS KAS CIA DABAR KODEL TIEK DAUG ISRASYTA O KAME REIKALAS AS SAKAU NEZINAU DAKTARE ISRASE PRADEJO KLAUSINET KODEL IR KAIP TADA IS STALCIAUS ISTRAUKUSI VAISTU DEZUTES PRADEJO SKANUOT NEPASITARUSI SU MANIM NEI VAISTO KAINOS NEI PRIEMOKOS TA VAISTA MES ANKSCIAU GAUDAVOM BE PRIEMOKOS ARBA PRIEMOKA BUDAVO LABAI MAZA EKRANE PAMACIUS SUMA ELEMENTARIAI PAKLAUSIAU ATSIPRASAU AR SITIE VAISTUKAI DABAR SU PRIEMOKA NU TAIP GRUBIAI PASAKE JI TADA AS PAKLAUSIAU BET PREITA SYKI MOKET NEREIKEJO NU TAIP ANKSCIAU NEREIKEJO BET DABAR REIKIA IR TADA ATSISUKO IR PASAKE VIENA VAKARA TAVO VYRAS SU KVAPELIU UZEJES KELIOS MINUTES IKI DARBO GALO BUVO LIKUSIOS MATAI VAISTU PRIREIKE AS PAKLAUSIAU PRIE KO MANO VYRAS IR VAISTAI VAISTINEJE TUO TARPU BUVO ZMONIU IR KA AS PATYRIAU IS NORFOS VAISTINES VAISTININKO NEGALIU APSAKYTI ZODZIAIS TIKRA NESAMONE PO TO PAREISKE KAD MANO BENDRAVIMAS KAIP TURGAUS BOBOS IR TIK TURGUI MAN SEDET APSALAU IR PASAKIAU KAD ONOS NORKIENES KOLEGE GERA MALONI SVELNI MALONIAI APTARNAUJA TAI SAKO KO CIA ATEJAI IR EIK PAS JA DAUG SMULKMENU NEIMANOMA APRASYTI KOKIA NESAMONE PATYRIAU UZEJUS VAISTU NUSIPIRKT AS VAISTININKES NEPAZYSTU IR SITAIP TIKRAI NEPALIKSIU PADUOSIM NORFOS VAISTINE IR ONA NORKIENE UZ MUSU SEIMOS IZEIDIMUS LYGIOI VIETOI NORECIAU KAD Y MANO LAISKA ATKREIPTU DEMESI NORFOS VAISTINES ATSAKINGI ASMENYS NES KA AS PATYRIAU TAI NEREALU
Gegužės 24 dieną, 13.50 Babilono Norfos vaistinėje vaistininė elgėsi bjauriai, kėlė balsą. Paprašius parekomenduoti tarpdančių šepetėlius, pakėlė balsą, kad rinktis reikia patiems. O paparašius parodyti dantenų gelį, atsakė, kad tokio nežino ir nuėjo nuo mūsų. Žmonių tuo metu nebuvo.
Aš niekada nekomentuoju, bet žinot nebeiškenčiau... 2019.05.14d. Link vakaro dirbo jauna moteris. Tauragėje, Gedimino g. 28. Aptarnavimo lygis baisus!!! Ne pirmas kartas, kai pas šitą moterį papuolu. Nesiskaito visiškai su žmonėmis, akis drasko, žemina. Daugiau ten kojos nebekelsiu.
Šiandien likau pakraupusi Jūsų darbuotojos aptarnavimu vaistinėje, esančioje adresu Ukmergės g.298 Norfos vaistinė. Prieš mane prie kasos stovėjo viena klientė, aš, pastovėjusi eilėje, nuėjau pasiimti kontaktiniams lęšiams skirto tirpalo, gryžusi buvau paprašyta užleisti dar vieną, vėliau už mane atejusią moterį. Taip ir padariau. Negaila. Bestovint ėmė slysti mano prekių maišelis, kurį, norėdama surišti ir geriau suimti pasidėjau ant prie kasos stalo esančio krašto. Buvau kone iškoneveikta Jūsų darbuotojos, neva aš esu akla, kad nematau užrašo prieiti po vieną, kur aš lendu ir ką sau leidžiu... Manau, elementarus žmogiškumas bei mandagumas turėtų būti vienas iš svarbesnių faktorių, kas liečia Jūsų darbuotojus. Beje darbuotis ji irgi neskubėjo, nors žmonių jau rinkosi nemažai. Maža to, palydėjo mane dar ivairiomis replikomis, kurių jau net nebeklausiau. Prekės savaime aišku net nebepirkau, palikau ant stalelio. Taigi, daugiau tikrai nebūsiu Jūsų ten esančios vaistinės klientu ir labai linkiu pasidaryti elementarias išvadas bei teikti aptarnavimo instrukcijas ten esantiems, nelabai noriai dirbantiems ir konkrečiai šios dienos pakankamai grubiai aptarnaujančiai darbuotojai. Labai gaila, neįsidėmėjau vardo, pavardės.
Šiandien 2019.04.26 likau pakraupusi Jūsų darbuotojos aptarnavimu vaistinėje, esančioje adresu Ukmergės g.298 Norfos vaistinė. Prieš mane prie kasos stovėjo viena klientė, aš, pastovėjusi eilėje, nuėjau pasiimti kontaktiniams lęšiams skirto tirpalo, gryžusi buvau paprašyta užleisti dar vieną, vėliau už mane atejusią moterį. Taip ir padariau. Negaila. Bestovint ėmė slysti mano prekių maišelis, kurį, norėdama surišti ir geriau suimti pasidėjau ant prie kasos stalo esančio krašto. Buvau kone iškoneveikta Jūsų darbuotojos, neva aš esu akla, kad nematau užrašo prieiti po vieną, kur aš lendu ir ką say leidžiu... Manau, elementarus žmogiškumas bei mandagumas turėtų būti vienas iš svarbesnių faktorių, kas liečia Jūsų darbuotojus. Beje darbuotis ji irgi neskubėjo, nors žmonių jau rinkosi nemažai. Maža to, palydėjo mane dar ivairiomis replikomis, kurių jau net nebeklausiau. Prekės savaime aišku net nebepirkau, palikau ant stalelio. Taigi, daugiau tikrai nebūsiu Jūsų ten esančios vaistinės klientu ir labai linkiu pasidaryti elementarias išvadas bei teikti aptarnavimo instrukcijas ten esantiems, nelabai noriai dirbantiems ir konkrečiai šios dienos pakankamai grubiai aptarnaujančiai darbuotojai. Labai gaila, neįsidėmėjau vardo, pavardės.
Šiauliuose gumbines gatvėje pasikeitė vaistinė darbuotojai. Ir viena iš jų pasižiūri receptą, pradaro viena stalčių.. ne neturim šitų vaistų. Nors visada būna. Paprašius užsakyti ji atiduoda receptą į tai nekreipdama dėmesio. Prieš tai dirbo jaunos darbuotojos tai malonu buvo užeiti pastoviai žiūri kompiuteryje ar yra, kas dar turi ir pan. O čia neranda ir sako jog nėra ir viskas. Nu klaiku
Noriu padėkot Pakruojo Norfos vaistininkei Vandutei-tai Vaistininkas iš didžiosios raidės-malonus aptarnavimas, patarimas, tolerancija ir atjauta lydi mus -ištikimus Vandutės pacientus
jau ko nesitikejau kad vaistininkai nemoka skaityt, norfos vaistinej Alytuj Topoliu gatvej tokiu yra. Isduoda ne tuos vaistus kur israsyta.Bukit budrus.
Dekoju uz profesionalu ir ir malonu aptarnavima Garliavos Norfos vaistines kolektyvui. Bukit sveikos Mielosios ir geru Jums svenciu!
Esu senjorė ir dažnokai lankausi UAB 'NORFOS VAISTINĖ ", Kaune Šiaurės prospekte Nr 44 esančioje vaistinėje.
Gerb.administracija prašau įvertinti labai geru žodžiu vaistininkę KRISTINĄ GUDAITYTĘ, dirbančią šioje vaistinėje.
Visada pataria, maloniai nusišypso, ko mums senjorams ir reikia. Kad daugiau tokių gerų vaistininkų mūsų mieste.
Nuoširdus ačiu, gerb. KRISTINA Jums, už nuoširdumą, būkite laiminga.
Norfos vaistinė skelbiasi, kad labai sutaupysime pirkdami. Tai "sutaupiau". Vakar Camelia vaistinėje pirkau adrenaliną inhaliacijoms, sumokėjau 4, 16 e, kadangi pagal gyd. nurodymą paskaičiavau, kad truks tai nuvykau į netoliese esančią Norfos vaistinę nusipirkti dar pakuotę minėto tirpalo. Tai sumokejau 8, 30 e. Norėjau grąžinti, bet buvo vaistininko paaiškinta, kad grąžinti negali, nes pažeistų įstatymus, bet, kad permokėjau dvigubai įstatymai nepažeisti.Ačiū, šito tinklo vaistinėse daugiau nepirksime.
Įdomu kokius antakius gali dėti vaistinių tinklai, jei taip ženkliai kainos skiriasi ir niekas jų nekontroliuoja.
Pro šalį važiuodamas užsukau į Elektrėnų Norfos vaistinę. Visko mačiau, bet tokio aptarnavimo tikrai ne...!!! Atrodo, kad vaistininkė užsilikusi nuo tarybinių laikų. Kaimietiška kalbos maniera, žargonai tikrai neprideda kompetencijos kaip vaistininkui. Sakykite ką norit, bet tokie pensininkai jau turi sėdėti namuose, o ne dirbti, kai jau negali suregzti logiško sakinio, tik mekena. Likau labai nepatenkintas aptarnavimu...
2017.11.26 apie 14val. Norfos vaistineje Lentvaryje buvau labai nemaloniai " nustebinta" Leokadijos Savičienės aptarnabimu. Paprašius oilatum aliejuko voniai buvo suteikta neteisinga informacija, kad šios prekės nebeturi tiekėjo ir aš jos niekur nerasiu. tuomet pasiūlė kitą variantą žinoma brangesnį. aš jį nusipirkau ir išėjau iš vaistinės patalpos tačiau ne iš prekybos centro. nusprendžiau patikrinti ar tikrai niekur negaliu įsigyti oilatum prekės ir internete iškart radau už ženkliai žemesnę kainą. http://www.vitaminukas.lt/dermotologine-produkcija/oilatumemollient-sausaiodai

nusprendus prekę grąžinti (praėjus maždaug 3 minutėms nuo įsigijimo) pardavėja pakeltu tonu atsisakė tai padaryti.
Klausimas, kodėl buvau suklaidinta ir apmeluota, kad tokios prekės aš jau niekur negalėsiu įsigyti? Tam kad įsigyti dvigubai brangesnę prekę??? Čia taip vaistininkai sugeba " padėti ir patarti"??? Galbūt vertėtų vaistininkams labiau pasidomėti kokios prekės yra išimtos iš prekybos ir neskleisti klaidingos informacijos norint įkišti brangesnę prekę???
Visi mes megstam skustis...o va si kart davai biski kitaip... Personalas Juozapavičiaus pr Kaune yra super!!! Teko uzsukti pora kartu per paskutini menesi ir jie visad buvo laaaabai malonūs. Gaila nepaziurejau kokie vardai ju, bet reikia daugiau tokiu darbuotoju aptarnavimo sferoje. :) Pades, patars, prieis ir paklaus ar reikalinga pagalba, kreivai neziuri o ir sypsosi maloniai... ;) smagu!!!
Vilniuje, Savanorių 176 esančioje Norfos vaistinėje dirbanti Žydrūnė MICHAILOVIENĖ yra itin nemaloni ir neturėtų dirbti su žmonėmis. VISADA perkant pas ją išeinu susinervinusi, ko paklausi to negausi, sulaukiu priekaištų, jei noriu daugiau informacijos. Jausmas, kad aš jai labai trukdau ir erzinu. Pavyzdžių daug. Kiekvieną kartą ką nors nemalonaus pasako. Prašau, atleiskit ją iš šito darbo, nes akivaizdu, kad moteris nėra jame laiminga!
audrone kuliesiene
2016-10-10 21:24:10 IP 2ivrq6g5
Klientas 2016-09-19 10:58:35
Vaistinėje esančioje Šiauliuose-Brukline, dirba labai neprofesionali vaistininkė. Paprašius 2 metu vaikui sirupo nuo kosulio ir jį nusipirkus, po pirkimo pastebėjus užrašą ant dėžutės, kad tinka vyresniems nei 12metų paaugliams, sugrįžus į vaistinę ir paprašius pakeisti, jų nekeitė ir įrodinėjo, jog ji nekalta ir vaistai yra negražinami, nors yra pirkti prieš kelias minutes. Visiškas neprofesionalumas rizikuojant vaikų sveikata. Kažkaip Norfos vadovybė galėtų išskirtiniais atvejais leisti vaistininkėms padaryti vaistų pakeitimą, juk visi mes žmonės ir visi mes klystame.
Vaistineje esancioje Utenoje ausros g.79 pirkau vaistus hjertemagnyl, taciau net neisejusi is to pastato prisiminiau kad nepaklausiau ar tos tabletes neirios skrandyje, pasiteiravus vaistininkes ji pasake kad irios skrandyje ir as ju vartoti negalesiu nes man negalima del skrandzio problemu, taciau vaistininke kategoriskai atsisake man vaistus pakeisti, buvau labai nustebus, zinau kad vaistai nekeiciami, bet as nebuvau net is pastatao isejus pakuote ten uzklijuota is karto matosi kad nepazeista, negaliu patiketi kad neliko jokio zmogiskumo nejaugi vaistineje toks kasos aparatas, kad negalimas grazinimas siais technologijos laikais, ar vaistineje negalima suklysti, pamirsti nes is karto busi nubaustas jej per metra pasitrauksi nuo kasos, ypac vaistineje turi buti supratingumas, mandagumas, profesionalumas aptarnaujant klijienta viso sito labai pasigedau, vaistininke aptarnavo sakyciau netgi abejingai ir nemandagiai.
Rugsėjo 5-tą d., 11.30 val, nuėjau į Ukmergės PC "Eifelis" Norfos vaistinę su receptu (galvos kraujagyslėms) vaistams. Vaistininkė pardavė kitokius vaistus (skirtus širdžiai) nei buvo išrašyti, argumentuodama, kad šie vaistai yra lygiai tokie patys (tokios pačios grupės). Nusipirkusi vaistus grįžau į ligoninę, kad med. seselė man suleistų vaistus, o ji pamačiusi, ką nusipirkau, liepė grįžti į vaistinę ir paklausti, kodėl vaistininkė padavė vaistus, kurie net nepanašūs į išrašytuosius ir net brangesni. Grįžusi į vaistinę išsakiau savo nepasitenkinimą. Vaistininkė su ironija teiravosi "iš kur radau tokią gudrią seselę, kuri tiek daug išmano apie vaistus" ir dar paaiškino, kad pardavė būtent tuos vaistus, kurių turėjo pardavime daugiau. Esu tuo labai nepatenkinta. Nerekomenduoju lankytis šioje vaistinėje.
Sugędus kraujo spaudimo aparatui (garantinis laikotarpis) nuvykau į Vilkaviškio Norfos vaistinę, esančioje Nerpriklausomybės gatvėje (prekė pirkta Norfos vaistinėje). Išsakius problemą, vaistininkės nemandagiai išrėžė, kad jos nieko dėtos ir dėl visų problemų, susijusių su šiuo aparatu privalau kreiptis asmeniškai į garantinio aptarnavimo centrą, nors puikiai žinau, kad visas problemas turi spręsti tas, kas parduoda, šiuo atveju Norfos vaistinė. Pridedu nuorodą, kur aiškaii nurodyta vartotojo teisės.
Labai džiaugiuosi, kad jokių problemų neiškilo šiuo klausimu nuvykus į Marijampolės "Norfos" vaistinę, esančią Draugystės gatvėje, kur buvau maloniai aptarnauta ir problema buvo išspęsta 5 min. bėgyje.
Vaistinėje esančioje Šiauliuose, dirba labai neprofesionali vaistininkė. Vaistus paduoda tik tuos kuriuos pasakai. Niekada nesulauksi jokio patarimo, o paklausus paskaito kas parašyta. Tačiau šiandien jau buvo viršūnė papršius tepalo nuo peršalimo kūdikiui ji pardavė tepala skirtą ne jaunesniems nei 2 metų vaikams. Paprašius pakeisti ji jų nepakeitė ir įrodinėjo, jog ji nekalta. Visiškas neprofesionalumas rizikuojant kitų žmonių sveikata.
Norfos vaistinėje, esančioje Plungėje, pirkau vaistų. Prie vienų vaistų buvo pridėtas užrašas DOVANA. Vaistininkė kiek įmanydama ilgai skaičiavo, kažką pasižymėjo lapelyje ir atmetusi man gražą ėmė aptarnauti kitą pirkėją.Nedavė net čekiaus. Išėjau, bet vis nedavė ramybės kas ten per dovana man priklausė. Gryžau atgal. Paklausiau, kokia man dovana priklausė perkant tuos vaistus?! O ji šypsojosi ir atsakė :priklausė, tad reikėjo pasiimti.
Na atsiprašau...Prie prekės nebuvo parašyta kokią dovaną turiu pasiimti. Tada nuėjo ir padavė man pakuotę VITAMINO C PROLONG pakuotę, kurios vertė 32 lt.
Daugiau į šią vaistinę neisiu ir kitam pasakysiu, kad atidžiai žiūrėtu etiketes.
Norėčiau pagirti Kauno, Lukšio g. 70 Norfos vaistinėje dirbančius vaistininkus už jų profesionalumą, žmogiškumą ir kitas geras savybes, kurias galima įžvelgti jiems dirbant. Dažniausiai tenka sutikti dirbančius du darbuotojus - jauną vyruką bei jauną tamsių plaukų moterį. Stengiuosi eiti tik į šią vaistinę, nes žinau, jog man bus patarta teisingai, sulauksiu nuoširdžių patarimų bei pagalbos. Tikrai esu patenkita tokių gerų darbuotojų kompetencija - jie tikri šaunuoliai.
o man atrodo, kai tai jūsų pačių neatsakingumas ir dėl savo nesėkmių noras kaltinti kitus. Jei naudojate vardinius vaistus, turėtumete žinoti, kad jie turi būti pacientui pristatyti per 3 sav, nes jie įvežami iš užsienio šalių kitokia tvarka nei vaistai, registruoti Lietuvoje. Ir jei vaistai naudojami jau ne pirmą mėnesį ir žinot, kad tą ir tą dieną jums jų reikės, ar negalima pasirūpinti tuo iš anksto. Suprantu jūsų nepasitenkinimą, bet ir patiems į tai reikia žiūrėti atsakingiau.
š, m, gegužės mėn 4d 15 oo val atėjau užsakyti vardinių vaistų akims į norfos vaistinę Molėtuose, tačiau pareiškė, kad užsakymų jau nepriima, 5d irgi primti negali, užsakys pirmadienį ir atveš tik antradienį ar gali ligonis tiek laukti ar nebuvo galimybės padėti, man pasirodė visiškas vaistininko abejingumas ir nenoras.

Natural Pharmaceuticals
Adresas: K. Donelaičio g. 62-1, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “ Natural Pharmaceuticals “ buvo įsteigta Lietuvoje 2013 m., daugiausia dėmesio skiriant Norvegiškų Omega-3 maisto papildų tiesioginiam platinimui. Nuo tada mūsų produktų pasiūla išaugo ir šiuo metu apima maisto papildus sąnariams, daugybę vitaminų (įskaitant vitaminą K2) ir mineralų. Visi mūsų produktai yra...
Teida
Prekyba internetu www.teida.lt

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB TEIDA įkurta 1994 m. Kaune. Šiuo metu įmonės filialai-parduotuvės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei Druskininkuose. Įmonė bendradarbiauja su specializuotos medicinos bei sporto įrangos gamintojais, mokslo įstaigomis ir savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Analizė
Adresas: Margirio g. 1C, Akademija, LT-53348 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
Didmeninė prekyba medikamentais, odontologinėmis ir vaistinės medžiagomis - pagrindinės Analizė, UAB veiklos. UAB „Analizė“ – odontologinių medžiagų lyderė Lietuvoje, atstovaujanti tokius pasaulyje gerai žinomus prekių ženklus kaip Cavex, 3M, Kulzer, GC, HW ir t.t. Pasinaudojus išplėtota 1991m. įkurtos įmonės...

PSO sako norinti toliau bendradarbiauti su JAV
PSO sako norinti toliau bendradarbiauti su JAV 06-01 21:08
Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) pirmadienį pareiškė norinti ir toliau bendradarbiauti su Jungtinėmis Valstijomis, nepaisant amerikiečių prezidento Donaldo Trumpo sprendimo nutraukti ryšius...
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo neužregistruota naujų mirčių nuo COVID-19
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo neužregistruota naujų mirčių nuo COVID-19 06-01 20:26
Ispanijoje pirmąkart nuo kovo nebuvo užfiksuota naujų mirties nuo koronavirusinės infekcijos COVID-19 atvejų, pirmadienį pranešė Sveikatos apsaugos ministerija.
Kino projektams paskirstyta beveik 400.000 Eur, skirtų kovai su koronaviruso krize 06-01 19:51
26 kino projektams paskirstyti 394.000 Eur, skirtų sektoriui spręsti koronaviruso sukeltas problemas, pirmadienį informavo Lietuvos kino centras (LKC).

Ar gavote valstybės paramą karantino metu?

Cisco 47,82 +4,87%