Netflow, UAB apyvarta
Netflow, UAB apyvarta
| Metai | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pardavimo pajamos | 1 678 584 € | 8 496 743 € | 15 550 277 € | 23 041 061 € | 30 580 644 € |
| Pelnas (nuostoliai) prieš mokesčius | 168 495 € | -15 757 813 € | -43 622 255 € | -24 866 724 € | -34 735 603 € |
| Pelningumas prieš mokesčius | 10,04 % | -185,46 % | -280,52 % | -107,92 % | -113,59 % |
| Grynasis pelnas (nuostoliai) | 141 595 € | -15 757 813 € | -41 968 241 € | -26 520 738 € | -34 724 129 € |
| Grynasis pelningumas | 8,44 % | -185,46 % | -269,89 % | -115,10 % | -113,55 % |
| Nuosavas kapitalas | 151 595 € | -12 441 445 € | -52 204 558 € | -77 355 570 € | -110 411 881 € |
| Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai | 1 097 289 € | 1 275 021 € | 14 711 168 € | 83 055 631 € | 117 639 230 € |
| Ilgalaikis turtas | 16 268 € | 235 445 € | 3 418 283 € | 3 784 570 € | 5 701 156 € |
| Trumpalaikis turtas | 1 232 314 € | 1 689 154 € | 1 068 214 € | 1 876 881 € | 1 432 082 € |
Rasti įmones pagal pelną ar pajamas galite detalioje paieškoje »
- Ilgalaikis turtas - turtas, kuris įmonėje bus naudojamas ilgiau nei metus.
- Trumpalaikis turtas - susidaro iš gautinų sumų, trumpalaikio materialaus turto, atsargų, sumokėtų avansų, kitų gautinų sumų, piniginių lėšų.
- Nuosavas kapitalas (savininkų nuosavybė) – tai yra kas lieka iš turto sumos atėmus įsipareigojimų sumą.
- Mokėtinos sumos ir įsipareigojimai – tai yra įmonės ilgalaikės ir trumpalaikės skolos tiekėjams, darbuotojams, kreditoriams, biudžetui ir kt.
- Pardavimo pajamos – ekonominės naudos padidėjimas per ataskaitinį laikotarpį dėl prekių pardavimo ir paslaugų teikimo.
- Pelnas prieš mokesčius - visos įmonės pajamos atėmus visas įmonės sąnaudas.
- Pelningumas prieš mokesčius - pelno prieš apmokestinimą ir pardavimo pajamų santykis.
- Grynasis pelnas – tai yra visos įmonės pajamos atėmus visas įmonės sąnaudas ir pelno mokesčius.
- Grynasis pelningumas - grynojo pelno ir pardavimo pajamų santykis. Atskirais atvejais pelningumas gali viršyti 100% - taip dažniausiai nutinka, kai bendrovė turi kitų veiklos pajamų, kurios nėra laikomos pardavimo pajamomis, nes yra gaunamos iš netipinės veiklos. Kaip pavyzdys galėtų būti investavimo pajamos, kurios nėra priskiriamos pagrindinei veiklai, bet teigiamai veikia rezultatą skaičiuojant grynąjį pelną. Tokiu atveju pelningumas gali viršyti 100 proc., nes netipinė įmonės veikla neša daugiau pajamų, nei pagrindinės veiklos pardavimo pajamos, iš kurių skaičiuojamas pelningumas.
Taip pat rekomenduojame
Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai
Kitos naujienos
Logistikos bendrovė „Linėja Transport“ mini 15 metų sukaktį, pristato atsinaujinusį pavadinimą ir įvaizdį
Sparčiai auganti logistikos bendrovė „Linėja Transport“ nuo šiol vadinsis ,,Linėja Logistics”. Šiemet ji žymi reikšmingą veiklos etapą: gegužės 12-ąją įmonė švenčia 15 metų sukaktį ir ta proga...
"Omberg Group" užbaigė vieną sėkmingiausių NT projektų – "YZY Kartos"
Nekilnojamojo turto plėtros bendrovė "Omberg Group" užbaigė Vilniaus Šeškinėje vystytą projektą "YZY Kartos". Daugiau nei 100 butų projektas tapo Vilniuje vienu sėkmingiausių tokio dydžio projektu...
Verslas kviečiamas stiprinti visuomenės pasirengimą krizėms ir jungtis prie Lietuvos Raudonojo Kryžiaus iniciatyvos "1 iš 1000"
Tik 3 iš 10 Lietuvos gyventojų jaučiasi pasirengę ekstremaliosioms situacijoms, todėl Lietuvos Raudonasis Kryžius savo iniciatyva "1 iš 1000" kviečia šalies verslus bei organizacijas suvienyti...