Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nemuno vaistinė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nemuno vaistinė

Atsiliepimai apie Nemuno vaistinė, UAB

Vaistinių tinklas „Camelia“

"Mažų kainų vaistinė"!
Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Nemuno vaistinė, UAB

Jei nueini i vaistine tarp 13-15 val kai tipo tos akcijos, dirba tik viena vaistininke, o eile didele. Kitu laiku dirbo dvi?! Kaune Kovo - 11osios g. 73. Vaistininke aptarnavo nemandagiai.
praeitais metais užsakytas sauskelnes atveždavo, šiais metais neatveža. 8 800 77000 telefonas neatsako. prie +370 37 751 200 sėdi nežiniukas: skambink į dpd, pydėer, arba pirk tikroje nebankrutuojančioje vaistinėję.
Sveiki, atvažiavau į Nordika ir užėjau į Camelia vaisinę, paklausiau ar jie turi rankos įtvarą sulaužytai rankai ant kaklo pasikabinti (Standartinis įtvaras). Darbuotoja į mane pasižiūrėjo kaip į ateivį kažkokį, nes nesuprato kam ir kodėl reikalingas toks įtvaras, atsakė su tokia intonacija lyg aš atėjau į vaistinę batono pirkti. Buvau ne tik labai nemaloniai aptarnautas bet ir nustebintas kad vaistinė neturi tokio elementaraus dalyko.
Tokio neprofesionalumo ir akiplėšiškumo nesitikėjau tikrai.
2018.12.12 lankiausi Vilniuje Jeruzalės g. 17 adresu esančioje Camelios vaistinėje. Šiek tiek suglumau dėl kainos, mat internete ji pasirodė esanti kitokia ir jau beveik ruošiausi išeiti, tačiau Jūsų farmacininkė Birutė T. užkalbino mane ir viską paaiškino. Sumokėjau tiek, kiek tikėjausi, ir net mažiau, nes šis nuostabus žmogus pasiūlė pirkti didesnį kiekį ir to pasekoje gavosi sutaupyti dar daugiau. Taip pat priminė, į ką dar turėčiau atkreipti dėmesį mano situacijoje ir kokius vitaminus pasirinkti papildomai stiprinant organizmą. Be galo Jums dėkoju už žmogiškumą ir širdį!
Šiandien apsipirkau Camelia vaistinėje Vilniuje, Architektų g. 19. Mane aptarnavo jaunas vaikinas, deja vardo neįsidėmėjau. Pirmą kartą gavau tokį profesionalų, nuoširdų, malonų aptarnavimą ir konsultaciją! Labai dėkinga ir kad daugiau tokių profesionalų!
Sunku patikėti, kad tokia garsi UAB Nemuno vaistinė atleidžiant darbuotojus nesilaiko Darbo kodekso. Kaip tik šiuo metu atsisakant vaistininko asistento pareigybės, darbuotojai verčiami rašyti prašymus, kad savo noru išeina iš darbo. Jokių terminų ir kompensacijų....Neturi pinigų??? Ar sąžinės??? Prieš darbinantis šiame vaistinių tinkle, pagalvokit apie tai...
Žmonės, nesilankykite "Camelia" vaistinėje adresu Sodų g. 22 (Vilniaus autobusų stoties pastate), nes ten dirba toks vyriškis vaistininkas, kuris yra ypač arogantiškas, labai nemaloniai aptarnauja, vaistus išduoda savo nuožiūra pagal tai patinka jam klientas ar ne. Klientams, kuriems šis asmuo jaučia antipatijas vaistų neišduoda, nurodydamas, jog vaistinėje jie esą pasibaigę, o dublikatų jis neva be gydytojo pats neskirs. Pati asmeniškai nuo šio asmens esu nukentėjusi du kartus, kuomet šis "vaistininkas" nei iš šio nei iš to jausdamas antipatijas vaistų neišdavė, sakydamas, jog esą pasibaigę, o pakaitalo esą vaistinėje nėra. Skubėjau į autobusą, todėl tikėdama, kad "Camelia" vaistinėje nusipirksiu reikiamų vaistų, pasirinkau būtent "Camelia" Sodų g. 22, tačiau "dėka" šio vaistininko negavusi nusipirkti reikiamų vaistų, vėliau turėjau sveikatos sutrikimų.
" Camelia " vaistinėje Laukininkų g. 19 pirkau šampūną ir kremą veidui ir labai nusivyliau pirkiniu, nes šampūno galiojimo terminas turėjo baigtis po mėnesio, o kremo galiojimas turėjo pasibaigti po savaitės. Būčiau ėjusi atgal į vaistinę aiškintis, bet nebuvau pasiėmusi pirkimo čekio. Būkite atidūs kaip "Camelia" vaistinėse pirksite kosmetiką!
Antakalnio 86. Nemandagi ir įžūli vaistinininkė (jauna, vardo nežinau). Rinkausi papildus, lyginau kainas. Nei iš šio nei iš to nepatenkintu tonu pasakė, , vaikine, tu jau antrą kartą, ateik čia ir išsirink, nekelk gėdos man ir sau" (gėdos? Kokios dar gėdos?!). Tik pati sau gėdą kelia tokiais kultūra ir apskritai adekvatumu prasilenkiančiais pasisakymais. Ramiai atsakiau, jog pagalbos nereikia. Žinoma, po to tokio bendravimo norėjosi kuo greičiau eiti iš ten. Išeinant, pretenzingu piktu tonu tarė, , viso gero". Tada kantrybė trūko, atitinkamai išpyliau viską į akis.
Iš dalies suprantu kai klientai tampo kantrybę, ar elgiasi taipogi įžūliai ir išprovokuoja. Bet prie ramaus nieko blogo nedarančio kliento taip tarsi išsilieti yra žemiau žemo. Tokiu bendravimu ir, , pagalbom" tik išeiti į gretimą vaistinę ir skatinate.
Taip tik patvirtinu ponios Dalios nuomonę. Tiek, , Camelia" tiek, , Benu" vaistinės sukčiauja prieš tai pakeldami vaistų kainą 20-30%, o paskui skelbia akcija 2%, o, , Benu"vaistinė, , 6". Visur vaistai be akcijos kainuoja gerokai pigiau negu 6iose vaistinėse taikoma akcija. Pvz. Neurorubin leidžiamieji vaistai kainuoja 5 eurai 5vnt., o Camelijoje 6, 18 euro ir 2% akcija. Tai pasityčiojimas iš pirkėjo-ligonio. Kol kas verta tik naudotis, , Norfos " vaistinių paslaugomis, nes ten per nuolaidų valandas galima nupirkti beveik dvigubai pigiau tuos pačius vaistus negu, , Camelijoje"'
Šis tinklas mėgsta apgavystes. Daug klaidinančių reklamų:
- mažų kainų vaistinė. Daug vaistų ir kitų priemonių kitose vaistinėse pigiau. Blogiausia, kad apgauna labiausiai pažeidžiamą sluoksnį pirkėjų pensininkus, kurie juos renkasi galvodami kad jie prekiauja pigiausiai vaistais.
- "Pasirinkus prekių atsiėmimą vaistinėje „Camelia“ užsakytos prekės į pasirinktą vaistinę pristatomos per 1 darbo dieną nuo užsakymo patvirtinimo užsisakius jas iki 11 val. " Pateikus užsakymą šeštadienį vaistų reikia laukti iki ketvirtadienio. Viena diena vėl melagystė.
Tik nepirkite DOVANŲ kuponų Camelijoje. Jei Jums padovanos (dovanotam arkliui į dantis nežiūrima), o jums nieko nereikia, ar jūs isvaziuosite ir užmirsite, ir jei norėsite kuponą pratęsti ir atiduoti kam jo reikia, tai technikos ir kompiuterių amžiuje bus neįmanoma misija. Prieš daug metų gal 10 turėjau kuponą parfumerijai dar buvusioje SARMOS parduotuvėje, JOKIŲ PROBLEMŲ> Nuėjau į AKROPOLĮ ir KOMPIUTERIU pratęsė dar 3 mėnesiams. Ir kuponas buvo panaudotas. Camelijoje nors ir metai dar nepasibaigę ir viskas yra kompiuteryje - misija pratęsti kuponą neįmanoma - pinigus padovanosite Camelijai. (Mano atveju 28, 96 eur arba 100 litu.)
BŪKITE ATSARGŪS SU TAIS KUPONAIS.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neužkibkite ant tokių DOVANŲ
Tai pirmas ir paskutinis susidūrimas su šia sistema CAMELIA

Sėkmės panaudojant man dovanotus pinigus.

Irena

Teida
Parduotuvės "Sveikatos reikmenys"

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB „Teida“ atstovauja daugiau kaip 40 gamintojų iš viso pasaulio ir savo klientams siūlo bene didžiausią Lietuvoje sporto ir reabilitacijos, slaugos priemonių, neįgaliųjų technikos asortimentą bei medicinos įrangos nuomos ir techninio aptarnavimo paslaugas. Įmonė siūlo virš 5000 sveikatinimui skirtų priemonių: nuo...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Analizė
Primario

Adresas: Margirio g. 1C, Akademija, LT-53348 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
Didmeninė prekyba medikamentais, odontologinėmis ir vaistinės medžiagomis.

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%