Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nemuno vaistinė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nemuno vaistinė

Atsiliepimai apie Nemuno vaistinė, UAB

Vaistinių tinklas „Camelia“

"Mažų kainų vaistinė"!
Melga
Parašyk savo nuomonę apie Nemuno vaistinė, UAB

Tėvelių ir savo vardu norime padėkoti Alytaus Naujoji 48 Camelios konsultantei Kristinai. Tai darbuotoja kuri myli savo darbą, tas pasijaučia kada ji pasitinka vos įėjus į vaistinę. Senyvo amžiaus žmogui padedama įeiti, visada pasiūloma išmatuoti kraujospūdį, atsigerti vandens. Malonus bendravimas. Ačiū Kristinai už jos nuoširdų bendravimą ir kvietimą sugrįžti. Mes tikrai sugrįšime į šią vaistinę tik dėl susitikimo su šia konsultante.
Atvykau, į vaistinę Pramonės pr. 6.Kaunas. Kasoje pasitiko darbuotoja tamsiais plaukais, paprašius rekomenduoti vaistus, lengvinančius atsikosėjimą, taip pat, ką nors iš vaistų, jog nuimtų spazmus nuo kvėpavimo takų. Buvo pasiūlytos pastilės. Paklausus gal yra daugiau pasirinkimo apart pastilių? Atsakymas griežtas NE. Daugiau variantų lengvinančių atsikosėjimą nėra :D Profesionalu ir solidu. Reklama informatyviau nei vaistininkė :D Nes asortimente daugiau vaistų pavadinimų nežino. Nei Acc nei kitų vaistų. Nerekomenduoju.
Nerekomenduoju prekintis camellios vaistinėje: šiandien bandžiau nusipirkti vaistų su receptu, vaistininkė nepardavė nes 2 rūšių vaistai buvo išrašyti ant vieno recepto. Vieni buvo receptiniai kiti ne. Paklausus priežasties, pasakė kad jiems rašo aktus ir nuobaudas ir tai yra neteisingai išrašytas receptas, grubiu tonu liepė grįžti pas gydytoją arba bandyti kitą vaistinę. Nuėjus į kitą vaistinę niekas nė pusė klausimo nekėlė. Camellia vaistinė galėtų pagerinti klientų aptarnavimą, nes po šio įvykio aš tikrai ten nebegrįšiu. Veiksmas vyko Mažeikių Iki prekybos centre. Aptarnavo grubi, tamsiaplaukė, vyresnio amžiaus vaistininkė.
Nepažįstamajai
2020-08-11 18:06:50 IP 28m87875
nepažįstamoji 2017-06-18 21:20:10
Žmonės, nesilankykite "Camelia" vaistinėje adresu Sodų g. 22 (Vilniaus autobusų stoties pastate), nes ten dirba toks vyriškis vaistininkas, kuris yra ypač arogantiškas, labai nemaloniai aptarnauja, vaistus išduoda savo nuožiūra pagal tai patinka jam klientas ar ne. Klientams, kuriems šis asmuo jaučia antipatijas vaistų neišduoda, nurodydamas, jog vaistinėje jie esą pasibaigę, o dublikatų jis neva be gydytojo pats neskirs. Pati asmeniškai nuo šio asmens esu nukentėjusi du kartus, kuomet šis "vaistininkas" nei iš šio nei iš to jausdamas antipatijas vaistų neišdavė, sakydamas, jog esą pasibaigę, o pakaitalo esą vaistinėje nėra. Skubėjau į autobusą, todėl tikėdama, kad "Camelia" vaistinėje nusipirksiu reikiamų vaistų, pasirinkau būtent "Camelia" Sodų g. 22, tačiau "dėka" šio vaistininko negavusi nusipirkti reikiamų vaistų, vėliau turėjau sveikatos sutrikimų.
Jūs apsirikote, parašiusi čia komentarą. Jums reikia kreiptis į Verygą - jis yra psichiatras. Turėtų padėti. O mes kaip lankėmės šioje vaistinėje, taip ir lankysimės, kadangi ten dirba ne tik puikūs savo srities žinovai, bet ir pilietiški žmonės.
Oksana 2020-07-21 15:25:06
Šiandiena teko lankytis Camelia vaistinėje Eišiškėse. Su mažu keliu mėnesiu kudikėliu, norėjau nusipirkti jūros vandens į nosyte ir "pataisu sporos" pudrą. Pralaukiau eilėje 40 min. Vaistininkės matė, kad stoviu su vėžimėliu ir laukiu eilėje, beto vaikutis čiaudėjo ir kosėjo. Tačiau dėmesio į mus nekreipė. Trūkus kantrybei paklausiau ar yra kasa, kurioje su mažu kudikėliu galėtu aptarnauti be eilės, juk mūsų prekės buvo tik kelios, tačiau viena vaistininkė atsakė, kad nėra, čia jums nemiestas! Apsisukau ir išėjau. Svarbiausia, kad vaistus receptinius jos parduoda be receptu, teigdamos, jog bus laiko išsirašykite receptą, savo miestelio pažystamiems žmonėms, o mamos su mažu vaiku aptarnauti be eilės jos negali. Tokios nekompetetingos, nemalonios ir nepatenkintos darbuotojos neturėtu dirbti tokio darbo.. Tokiame miestelyje tikrai yra žmoniu kurie galėtu su šypsena aptarnauti pirkėjus ir mamas su mažais vaikais. Labai gaila, kad tokiam mažam miestelyje, Camelia vaistinėje yra netvarka ir niekas nieko nedaro.
Atleiskit, tačiau net matau jūsų portretą prieš akis, esate visiškai kvaila "super mamytė", jei jums reikia kažkokio specialaus aptarnavimo, nes mat turite vaikelį... Vaiką gali pasaugoti vyras, tuo labiau jis gali nupirkti jums prekių. Šlykštu skaityti tokius komentarus, nes matau, kad lietuvaičių merginų mentalitetas eina žemyn. Negalvokite, kad aš atstovauju šiam tinklui, pats susidūriau su keletų sunkumų jame, kurie tikiuosi išsispres, tačiau jūs tikrai esate visiškai buka...
R. 2020-07-22 14:06:47
Nusivyliau Camelia internetine prekyba.

Kyla pagrįstų abejonių ar ši įmonė neapgaudinėja klientų su procentinėmis akcijomis. Šiuo metu skelbiama burnos higienos prekėms iki - 30%. Patikrinus (dabar taikoma 20% nuolaida) kokia kaina pirkau anksčiau tą pačią prekę, reali nuolaida yra 11, 5 %.

Konkrečiai: Dantų pasta ECODENTA su hialuronu, 100ml - prieš akciją, reguliari kaina buvo 2, 96 EUR. Akcijos metu, reguliari kaina pasidarė 3, 3 EUR, po nuolaidos prekė kainuoja - 2, 64 EUR.

Ko gero, tenka pripažinti, kad ši, klientus negerbianti, praktika užvaldo vis daugiau mūsų šalies įmonių.

Būkime mažiau pakantūs tokiems verslams!!!

Dėkojame už pastebėjimą. Labai apgailestaujme, kad taip nutiko. Šiuo metu aiškinamės šios probemos priežastį. Apie jos sprendimą informuosime asmeniškai.
Nusivyliau Camelia internetine prekyba.

Būkime mažiau pakantūs tokiems verslams!!!
Teko nusipirkti Camelia vaistinėje (Jonava, Kosmonautų g. 1) vienkartines kaukes. Firma WEALTHWISE. Pakuotė 50 vnt. Made in china.Kaina 32, 99 eurų. Pradėjome naudoti...... Ir prasidėjo : vienos kaukės be šniūriuko, kitos kaukės be metaliuko. Kitų kaukių nuplyšo šniūreliai. Pirkinys pasaka, nieko negaliu pasakyt i. Ir dar už tokią kainą.
Internetu užsakinėjau vaikiškas veido kaukes, specialiai prašiau - tamsesnių spalvų, tik ne baltos... Atsiuntė vaikui baltos spalvos kaukę... Pirkau tik todėl, kad reikia būtent dabar....
Zita Žakevičienė
2020-04-16 11:40:50 IP 28mcsmdg
Noriu padėkoti savo ir kaimynų vardu Ramygalos, , Camellia'' vaistininkei Daivai Marozaitei - Ji ne tik maloni, rupestinga, paslaugi, bet padeda kiekvienam geru žodžiu, suteikia informaciją. Malonu apsilankyti vaistinėje kur suteikia pagalbą, pataria.
Padėka ir malonu, kad turite tokius darbuotojus.
Camelia vaistine, kuri yra Kauno autobusu stotyje, viskas su ja butu gerai jei ne pardavejos.Tiesiog viena vaistininke nezinia ka vaidina. Jokios etikos su klientais. Turbut nezino kas yra kartu kaip ir pardavejos ir farmacininkes pareigos bei geros manieros aptarnaujant klientus. Visada be nuotaikos, labai nemaloni ir kai ateina tavo eile pirkti, visada pagalvoji, kodel butent pas ja. Kita pardaveja aptarnauja su telefonu. Einu i sia vaistine, nes arciausiai namu, taciau, kad nesusigadinti nuotaikos greiciausiai nuvaziuosiu toliau, negu eisiu i sia vaistine.
Camelijos vaistinė - mažų nuolaidų vaistams lyderė! Skelbiama, jog nuolaidos suteikiamos iki 30%. Deja, 30% nuolaidų turbūt mažiausia. Kaip bebūtų keista, dažniausiai suteikiama tik 15%, o neretai ir 2% nuolaidėlė. Tad, mielieji pirkėjai, perkant brangius vaistus, vaistininko reikliai klauskite kokią nuolaidą suteikia konkrečiam vaistui. Kitaip liksite su 2% nuolaidėle, o vaistininkas "įjungęs" rimtą miną suburbuliuos, jog nuolaida pritaikyta. Tiesiog marketingas ir noras parduoti prekių kuo daugiau už didesnę kainą. Taip atsitiko ir man. 2019-07-24 d. 14val. UAB "Nemuno vaistinė" fil. nr. 48, Laisvės pr. 77B, Vilniuje. Norėjau nusipirkti pigiau man skirtų medikamentų, kurių vienas kainavo 141, 05 eurus. Todėl nuvykau į minėtą vaistinę nuolaidas suteikiačiomis valandomis nuo 13 iki 15 val. Nuolaidą "pritaikė" mane aptarnavęs Mindaugas R. nesugebėjo pasakyti, jog brangiai kainuojančiai prekei galioja tik 2% NUOLAIDA!!! Suprantu, kai prekė kainuoja 20 ar keliolika eurų. Manyčiau, jog minėtasis Mindaugas R. privalėtų klientą konkrečiai informuoti apie "tariamą" nuolaidą. Labai nusivyliau suteikta paslauga ir ateityje niekam nerekomenduoju pirkti prekių šios UAB vaistinių tinkle. Pagarbiai, Sigita.
Jei nueini i vaistine tarp 13-15 val kai tipo tos akcijos, dirba tik viena vaistininke, o eile didele. Kitu laiku dirbo dvi?! Kaune Kovo - 11osios g. 73. Vaistininke aptarnavo nemandagiai.
praeitais metais užsakytas sauskelnes atveždavo, šiais metais neatveža. 8 800 77000 telefonas neatsako. prie +370 37 751 200 sėdi nežiniukas: skambink į dpd, pydėer, arba pirk tikroje nebankrutuojančioje vaistinėję.
Sveiki, atvažiavau į Nordika ir užėjau į Camelia vaisinę, paklausiau ar jie turi rankos įtvarą sulaužytai rankai ant kaklo pasikabinti (Standartinis įtvaras). Darbuotoja į mane pasižiūrėjo kaip į ateivį kažkokį, nes nesuprato kam ir kodėl reikalingas toks įtvaras, atsakė su tokia intonacija lyg aš atėjau į vaistinę batono pirkti. Buvau ne tik labai nemaloniai aptarnautas bet ir nustebintas kad vaistinė neturi tokio elementaraus dalyko.
Tokio neprofesionalumo ir akiplėšiškumo nesitikėjau tikrai.
2018.12.12 lankiausi Vilniuje Jeruzalės g. 17 adresu esančioje Camelios vaistinėje. Šiek tiek suglumau dėl kainos, mat internete ji pasirodė esanti kitokia ir jau beveik ruošiausi išeiti, tačiau Jūsų farmacininkė Birutė T. užkalbino mane ir viską paaiškino. Sumokėjau tiek, kiek tikėjausi, ir net mažiau, nes šis nuostabus žmogus pasiūlė pirkti didesnį kiekį ir to pasekoje gavosi sutaupyti dar daugiau. Taip pat priminė, į ką dar turėčiau atkreipti dėmesį mano situacijoje ir kokius vitaminus pasirinkti papildomai stiprinant organizmą. Be galo Jums dėkoju už žmogiškumą ir širdį!
Šiandien apsipirkau Camelia vaistinėje Vilniuje, Architektų g. 19. Mane aptarnavo jaunas vaikinas, deja vardo neįsidėmėjau. Pirmą kartą gavau tokį profesionalų, nuoširdų, malonų aptarnavimą ir konsultaciją! Labai dėkinga ir kad daugiau tokių profesionalų!
Sunku patikėti, kad tokia garsi UAB Nemuno vaistinė atleidžiant darbuotojus nesilaiko Darbo kodekso. Kaip tik šiuo metu atsisakant vaistininko asistento pareigybės, darbuotojai verčiami rašyti prašymus, kad savo noru išeina iš darbo. Jokių terminų ir kompensacijų....Neturi pinigų??? Ar sąžinės??? Prieš darbinantis šiame vaistinių tinkle, pagalvokit apie tai...
" Camelia " vaistinėje Laukininkų g. 19 pirkau šampūną ir kremą veidui ir labai nusivyliau pirkiniu, nes šampūno galiojimo terminas turėjo baigtis po mėnesio, o kremo galiojimas turėjo pasibaigti po savaitės. Būčiau ėjusi atgal į vaistinę aiškintis, bet nebuvau pasiėmusi pirkimo čekio. Būkite atidūs kaip "Camelia" vaistinėse pirksite kosmetiką!
Antakalnio 86. Nemandagi ir įžūli vaistinininkė (jauna, vardo nežinau). Rinkausi papildus, lyginau kainas. Nei iš šio nei iš to nepatenkintu tonu pasakė, , vaikine, tu jau antrą kartą, ateik čia ir išsirink, nekelk gėdos man ir sau" (gėdos? Kokios dar gėdos?!). Tik pati sau gėdą kelia tokiais kultūra ir apskritai adekvatumu prasilenkiančiais pasisakymais. Ramiai atsakiau, jog pagalbos nereikia. Žinoma, po to tokio bendravimo norėjosi kuo greičiau eiti iš ten. Išeinant, pretenzingu piktu tonu tarė, , viso gero". Tada kantrybė trūko, atitinkamai išpyliau viską į akis.
Iš dalies suprantu kai klientai tampo kantrybę, ar elgiasi taipogi įžūliai ir išprovokuoja. Bet prie ramaus nieko blogo nedarančio kliento taip tarsi išsilieti yra žemiau žemo. Tokiu bendravimu ir, , pagalbom" tik išeiti į gretimą vaistinę ir skatinate.
Taip tik patvirtinu ponios Dalios nuomonę. Tiek, , Camelia" tiek, , Benu" vaistinės sukčiauja prieš tai pakeldami vaistų kainą 20-30%, o paskui skelbia akcija 2%, o, , Benu"vaistinė, , 6". Visur vaistai be akcijos kainuoja gerokai pigiau negu 6iose vaistinėse taikoma akcija. Pvz. Neurorubin leidžiamieji vaistai kainuoja 5 eurai 5vnt., o Camelijoje 6, 18 euro ir 2% akcija. Tai pasityčiojimas iš pirkėjo-ligonio. Kol kas verta tik naudotis, , Norfos " vaistinių paslaugomis, nes ten per nuolaidų valandas galima nupirkti beveik dvigubai pigiau tuos pačius vaistus negu, , Camelijoje"'
Šis tinklas mėgsta apgavystes. Daug klaidinančių reklamų:
- mažų kainų vaistinė. Daug vaistų ir kitų priemonių kitose vaistinėse pigiau. Blogiausia, kad apgauna labiausiai pažeidžiamą sluoksnį pirkėjų pensininkus, kurie juos renkasi galvodami kad jie prekiauja pigiausiai vaistais.
- "Pasirinkus prekių atsiėmimą vaistinėje „Camelia“ užsakytos prekės į pasirinktą vaistinę pristatomos per 1 darbo dieną nuo užsakymo patvirtinimo užsisakius jas iki 11 val. " Pateikus užsakymą šeštadienį vaistų reikia laukti iki ketvirtadienio. Viena diena vėl melagystė.
Tik nepirkite DOVANŲ kuponų Camelijoje. Jei Jums padovanos (dovanotam arkliui į dantis nežiūrima), o jums nieko nereikia, ar jūs isvaziuosite ir užmirsite, ir jei norėsite kuponą pratęsti ir atiduoti kam jo reikia, tai technikos ir kompiuterių amžiuje bus neįmanoma misija. Prieš daug metų gal 10 turėjau kuponą parfumerijai dar buvusioje SARMOS parduotuvėje, JOKIŲ PROBLEMŲ> Nuėjau į AKROPOLĮ ir KOMPIUTERIU pratęsė dar 3 mėnesiams. Ir kuponas buvo panaudotas. Camelijoje nors ir metai dar nepasibaigę ir viskas yra kompiuteryje - misija pratęsti kuponą neįmanoma - pinigus padovanosite Camelijai. (Mano atveju 28, 96 eur arba 100 litu.)
BŪKITE ATSARGŪS SU TAIS KUPONAIS.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Neužkibkite ant tokių DOVANŲ
Tai pirmas ir paskutinis susidūrimas su šia sistema CAMELIA

Sėkmės panaudojant man dovanotus pinigus.

Irena

Natural Pharmaceuticals
Adresas: K. Donelaičio g. 62-1, LT-44248 Kaunas.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “ Natural Pharmaceuticals “ buvo įsteigta Lietuvoje 2013 m., daugiausia dėmesio skiriant Norvegiškų Omega-3 maisto papildų tiesioginiam platinimui. Nuo tada mūsų produktų pasiūla išaugo ir šiuo metu apima maisto papildus sąnariams, daugybę vitaminų (įskaitant vitaminą K2) ir mineralų. Visi mūsų produktai yra...
Ruvera
Didmeninė prekyba ir gamyba

Adresas: Žemaitės g. 145, LT-76139 Šiauliai.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; gyvuliai, žvėrys, paukščiai ir jų veisimas; higienos reikmenys; importas; kosmetika, parfumerija; veterinarija.
UAB „Ruvera“ – lietuviško kapitalo įmonė sėkmingai dirbanti jau nuo 1994 metų. Įmonės veikla yra didmeninė prekyba pašarais (pašarų papildais, pieno pakaitalais ir kt.), veterinariniais vaistais, dezinfekciniais ir apsaugos preparatais, gyvūnų priežiūros ir kenkėjų kontrolės priemonėmis. Viena pagrindinių įmonės...
Teida
Prekyba internetu www.teida.lt

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB TEIDA įkurta 1994 m. Kaune. Šiuo metu įmonės filialai-parduotuvės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei Druskininkuose. Įmonė bendradarbiauja su specializuotos medicinos bei sporto įrangos gamintojais, mokslo įstaigomis ir savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Analizė
Adresas: Margirio g. 1C, Akademija, LT-53348 Kauno r.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; medicininė įranga; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
Didmeninė prekyba medikamentais, odontologinėmis ir vaistinės medžiagomis - pagrindinės Analizė, UAB veiklos. UAB „Analizė“ – odontologinių medžiagų lyderė Lietuvoje, atstovaujanti tokius pasaulyje gerai žinomus prekių ženklus kaip Cavex, 3M, Kulzer, GC, HW ir t.t. Pasinaudojus išplėtota 1991m. įkurtos įmonės...

Teismas: "Lifosa" turi sumokėti daugiau nei 14 mln. Eur VIAP mokesčio
Teismas: "Lifosa" turi sumokėti daugiau nei 14 mln. Eur VIAP mokesčio 10-21 11:52
Rusijos koncerno "Eurochem" valdoma Kėdainių fosforo trąšų gamykla "Lifosa" privalo sumokėti daugiau nei 14 mln. Eur skolą su palūkanomis už viešuosius interesus atitinkančias paslaugas (VIAP)...
Startuolis teiks metanu varomo transporto patrauklumą didinančius pasiūlymus
Startuolis teiks metanu varomo transporto patrauklumą didinančius pasiūlymus 10-21 11:46
Kelių gamintojų ir vietinių įmonių iniciatyva skatins krovinių vežėjus vietoje dyzelinių rinktis metanu ir biometanu varomas transporto priemones.
Kaip nuo pandemijos pradžios keitėsi pinigų kaina?
Kaip nuo pandemijos pradžios keitėsi pinigų kaina? 10-21 11:37
Baimė, trumpalaikė panika, susitaikymas ir atsargus sambūvis – tai etapai, kuriuos prasidėjus pandemijai išgyveno ne tik gyventojai, bet ir visa ekonomika. Lietuvos įmonės, kurios norėjo šiemet...

Už kurią partiją balsuosite antrame rinkimų ture?

IBM 117,37 -6,49%

Auksas 1968,63 +6,61%