Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Nemuno vaistinė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Nemuno vaistinė

Atsiliepimai apie Nemuno vaistinė, UAB

Vaistinių tinklas „Camelia“

"Mažų kainų vaistinė"!
Parašyk savo nuomonę apie Nemuno vaistinė, UAB

2022-07-04 11:17:49 IP 2i24ubv0
Rūta 2022-05-25 16:00:32
Camelia vaistinėje internetu darau užsakymus bent 5 kartus per metus. Niekada nebuvo problemų atsiimant užsakymus iš vaistinės, bet šiandien (05.25) mane nustebino Camelia, esančios Šaulių g. 37 Marijampolė, darbuotojos, negebančios surasti vaistinėje esančio užsakymo, kažką spaudančios kompiuteryje ir tvirtinančios, kad užsakymas dar negautas į vaistinę, nors prekes užsisakiau vakar ryte ir vakare gavau žinutę ir el. laišką, kad jau galiu atvykti atsiimti. Labai apmaudu, kad pati nėjau atsiimti ir nusiunčiau mamą, kuri tikrai ne kažkokia pensininkė, bet turėjo gaišintis iki 20 min vien dėl vaistininkių nekompetetingumo. Įprastai užsisakau prekes atsiimti Kudirkos g.1 vaistinėje (kur visuomet jokių problemų nebūna, viskas randama), bet kadangi šios vaistinės tarp pasirinkimų šįkart kažkodėl nebuvo, pasirinkau kitą, artimesnę, bet dėl tokios patirties ateityje privengsiu atsiimti užsakymus būtent Šiaulių g. esančioje Camelia.
Laba diena, Rūta. Dėkojame Jums už žinutę ir apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Sieksime, kad panašios situacijos nepasikartotų. Jei turėsite klausimų, kviečiame su mumis susisiekti telefonu 8 697 03000 arba el. p. [email protected]
2022-07-04 11:15:47 IP 2i24ubv0
Ramunė 2022-06-17 13:44:17
Vaistinė Utenoje Bartašiaus gatvėje parduotuvėje IKI, (06. 17) nuėjus paimti internetinio užsakymo 20 minučių teko stovėti už durų, vaistininkės pareiškė kad joms priklauso pietūs. Užsakyme trūko prekių, nors vakar gavau pranešimą, kad užsakymas paruoštas. Uždaryta buvo nuo 12, 15iki 12, 35 tuo metu kai daugumai žmonių pietų pertrauka.
Laba diena, Ramune. Dėkojame Jums už žinutę. Visus klausimus siekiame operatyviai išspręsti. Jei turėsite klausimų, kviečiame su mumis susisiekti telefonu 8 697 03000 arba el. p. [email protected]
2022-05-23 09:48:56 IP 2i24ubv0
Janina 2022-05-20 13:15:45
Kodel uzsakant internetu preke pristatyti i vaistine kainuoja pigiau negu gyvai atvykus pirkti i ta pacia vaistine?Kuom remiantis????Iseina kad vyresni zmones nesinaudojantis internetu turi moketi brangiau?????
Laba diena, gerb., Janina. Dėkojame Jums už laišką.

Apskritai, prekės kaina susideda iš tiekėjo kainos, valstybės nustatyto muito mokesčio ir visų kainų, kurias prideda pardavėjas. Ši kainos dalis nustatoma atsižvelgiant į pardavėjo patiriamas sąnaudas prekę sandėliuojant, paskirstant tarp skirtingų miestų ir suteikiant jai prekybinį plotą, kurį reikia įrengti bei išlaikyti. Pardavėjo patiriamas sąnaudas didina ir klientus aptarnaujančių darbuotojų išlaikymas.

Kodėl internete kainos mažesnės?

Kai prekė parduodama internetu, o ne fizinėje parduotuvėje, šiuo atveju - vaistinėje, pardavėjas patiria gerokai mažesnes išlaidas, nes:

• Nereikia išlaikyti didelės darbuotojų komandos - užsakymas sukomplektuojamas sandėlyje, o jį klientui pristato kurjeris.
• Nereikia įrengti ir išlaikyti prekybinio ploto daugelyje vietų ar skirtingų miestų - internetu parduodamos prekės laikomos viename sandėlyje.
• Pigesnis prekių sandėliavimas - čia prasideda atsargų vadyba. Kuo trumpiau prekės stovi sandėlyje, tuo pigiau jas ten laikyti.

Apsikirkti internetu gali mūsų kolegos, susisiekite telefonu: 8 697 03000
2022-05-17 10:35:19 IP 2i24ubv0
Andrius 2022-04-29 15:15:15
Darbuotojų trūkumas sprendžiamas ne priimant į darbą naujų, o esamiems užkraunant papildomus krūvius. Tie patys žmonės priversti dirbti 2, 3 (buvo ir 4) vaistinėse. Nežinau, ar pas jus taip visoje Lietuvoje, ar tik Klaipėdos regione.
Laba diena, gerb. Andriau. Dėkojame Jums už žinutę. Su darbuotojais visuomet kalbamės, kartu sprendžiame problemas, ieškome išeičių. Jei tik iškyla koks nesusipratimas, darbuotojus raginame nedelsti ir susisiekti su savo vadovu. Sprendimas tikrai bus rastas!
2022-05-17 10:19:26 IP 2i24ubv0
Lijana 2022-04-21 00:07:32
Sveiki. Savo bendradarbių ukrainiečių merginų vardu, noriu pasakyti Ačiū Alytaus Camelios vaistinėje, Naujojoje g. dirbančiai Kristinai. Merginos dėkoja už tai, kad rusų kalba labai tikslingai ir iki smulkmenų paaiškinama ir patariama. Visuomet šiltas ir malonus bendravimas.Ačiū Kristinai
Laba diena, gerb. Lijana. Dėkojame, kad radote laiko mūsų darbuotojai parašyti gerą žodį - tai mus visus labai džiugina! Perdavėme Kristinai Jūsų žinutę ir kartu su ja džiaugiamės. Lauksime Jūsų sugrįžtant.
2022-04-08 15:48:21 IP 2i24ubv0
Salvina 2022-04-08 09:52:49
Norėčiau pasidalint patirtim. 2022, 04, 06 dieną po darbo nueinu ne į Camelios vaistinę nupirkt mamai vaistų, kurie išrašomi jos sveikatos palaikymui, bet jau nebe gydymui.Žmogus turi ligų puokštę, kuri gali bet kurią dieną nuvyst.Vaistininkė pradėjusi atrinkinėt vaistus pamatė, kad sistemoje Jiezno Camelia esanti Vytauto gatvėje juos visus 7 užrakinus.Kaip suprast?Paklausiau tai ką dabar daryt?Vaistų man būtina nupirkt.Patarė kreiptis į ligonių kasą, bet jie nukreipė mane, kad skambinčiau į Camelią ir klausčiau kame problema.Taip pat jau kelintam žmogui mūsų rajone lygiai tokia pati situaciją prasitarė vaistininkė.Būtent užrakinta ir jiems buvo Jiezno Camelios vaistinės.Sekantį rytą paskambinus jie sakė patikrins ir jei užrakinti atrakins.Kam ir kokiu tikslu ta vaistinė taip daro?Ar kad tik pas juos pirkt vaistus ar kaip?Aš suprantu, kad galima netyčia 1 ar 2 suklyst užrakinus, bet ne visus 7.Po geros valandos jie man paskambina ir sako, kad jau atrakinti vaistai ir galiu jų nupirkt.Aišku vėl po darbo nulekiu į vaistinę ne Camelią, nes jie dirba po 17, 00.Taip vaistai buvo jau atrakinti.Nusipirkau, viskas gerai.Bet kokią teisę jie turėjo užrakinti vaistų pirkimą?Kas čia per savivalė?Kaip galima būt garantuotai, kad vėl tai nepasikartos ir galėsiu nusipirkt bet kurioje Lietuvos vaistinėj?Kas tą gali garantuot???
Sveiki, gerb. Salvina. Apgailestaujame dėl nemalonios situacijos ir atsiprašome už nepatogumus. Turėjome sistemos sutrikimų, juos pavyko išspręsti ir dabar pacientų aptarnavimas vyksta sklandžiai.
2022-04-08 15:37:59 IP 2i24ubv0
Vaidotas 2022-04-07 14:43:27
Labas, internatinėje parduotuvėje paspaudus prekę pirkti ršė, kad sandėlyje yra. Užsakiau užsakymą, praėjus 4dienoms pasitikrinau savo užsakymą camelija puslapyje. Mano užsakymas atšauktas, kadangi tai deficitinė prekė mano manymu kažkokiam darbuotojui jos prireikė labiau. Su kitomis prekėmis per 3metus nėra taip buvę. Atsakymas akivaizdus iš įmonės kaip visada atsiprašome už nepatogumus.
Sveiki, gerb. Vaidotai. Dėkojame Jums už žinutę. Apgailestaujame, dėl techninių kliūčių užsakymas turėjo būti atšauktas. Padarysime viską, kad tai nepasikartotų.
2022-04-08 15:28:48 IP 2i24ubv0
Živilė 2022-03-31 21:53:52
Labai noriu pasidžiaugti Klaipėdoje Mogiliovo g. (Čia) esančios vaistinės darbuotojomis! Visada maloniai priima, visada pataria, pakonsultuoja ir su šypsena išlydi! Pačios didžiausios rekomendacijos! Labai malonu grįžti, pasikonsultuoti ir įsigyti tai, ko reikia. :) Širdis džiaugiasi, jog dar įmanoma su tokia puikia, malonia nuotaika grįžti iš vaistinės namo! :)
Laba diena, gerb. Živile. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų skirtą laiką mūsų vaistinės darbuotojams parašyti gerą žodį. Jūsų įvertinimas mums visiems yra labai svarbus! Sėkmės ir puikios Jums sveikatos!
2022-03-29 17:31:49 IP 2i24ubv0
Viktorija 2022-03-23 15:30:11
Mažeikių rajonas, Sedos miestelis, Camelia vaistinė. Aptarnavimas labai blogas. Vaistininkė labai nemaloni, nepadeda, nepataria. Negerbia nei jaunesnio nei vyresnio amžiaus žmonių. Labai gaila, jug visi ateiname į vaistinę ieškoti pagalbos, o gauname pažeminimą ir patyčias. Tikiuosi greitu metu situacija pasikeis, nes tokio aptarnavimo nelinkėčiau niekam. Nuo dabar važiuosime į vaistinę į Mažeikius, kur aptarnavimas žmogiškas.
Laba diena, Viktorija. Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Dėkojame Jums už informaciją. Situaciją nuodugniai išnagrinėjome, pasistengsime, kad tai nepasikartotų.
2022-03-29 17:31:14 IP 2i24ubv0
Milda 2022-03-23 21:50:05
Mažeikių rajonas Seda. Šiandien 2022.03.23 apsilankius Camelia vaistinėje teko labai nusivilti vaistininkės aptarnavimu, bendravimo kultūros ne stoka, o visiškas nebuvimas! Jau ne vieną kartą stovint eilėje tiesiog negaliu patikėti, jog su žmonėmis bendraujama šiurkščiai, arogantiškai, atmestinai! Apie pagalbą ir patarimą nė nekalbu. Kyla klausimas ar tikrai šita vaistininkė geba ir gali dirbti tokį darbą?
Sveiki, Milda. Apgailestaujame dėl susiklosčiusios situacijos. Dėkojame Jums už informaciją. Situaciją nuodugniai išnagrinėjome, pasistengsime, kad tai nepasikartotų.
2022-03-23 11:17:19 IP 2i24ubv0
Klientė 2022-03-22 17:34:17
Sveiki. Klaipėdoje esanti vaistinė vingio gatvė 16. Dirbanti vaistininkė kažkas baisaus. Klientus išvadina kaip nori. Jokios kompetencijos darbui nerasta pas ją. Pareikalavusi vedėjos numerio išsiaiškinti situacijos klientas buvo išrašytas lauk. Nesu nei mačiusi nei girdėjusi šito. Daugiau tenai nebesilankysiu. Važiuosii toliau, bet ten kur aptarnavimas yra žmogiškas.
Laba diena. Dėkojame Jums už žinutę. Apgailestaujame, kad teko patirti nemalonių emocijų. Nuodugniai išnagrinėsime situaciją.
2022-03-18 09:19:16 IP 2eehi6vs
Aušra 2022-03-18 08:58:10
Mažekių raj. yra miestelis Seda. Ten turime tik vieną, Camelia vaistinę. Ar tikrai toks žmogus, kaip dabar dirbanti vaistininkė, turėtų aptarnauti klientus? Į vaistinę žmonės ateina ne obuolių nusipirkti, o tikėdamiesi būti suprasti, tikėdamiesi pagalbos ir paslaugumo. Dabartinė vaistininkė nesugeba net pasisveikinti, jau nekalbu apie tai, kad galima būtų tikėtis sulaukti malonesnės pagalbos, ar patarimo. AR TIKRAI, TOKS ŽMOGUS GALI DIRBTI TOKIOJE VIETOJE...? Juk pagrindinė klientūra senyvo amžiaus, ligoti žmonės
Laba diena, p. Aušra. Dėkojame už Jūsų nuomonę. Apgailestaujame, kad teko patirti nemalonių emocijų. Nuodugniai išnagrinėsime situaciją.
2022-03-16 15:19:25 IP 2i24ubv0
Diana 2022-03-16 11:28:47
Užsiskiusi prekes el parduotuvėje ir atėjus jų pasiimti man reikiamų prekių neradau. Tuomet kam ši vaistinė vykdo el prekybą, jei patys kontroliuoja kurias prekes palikti krepšelyje, o kurias išimti????
Laba diena, p. Diana. Dėkojame, kad mums parašėte. Tikriausiai per klaidą arba dėl tam tikrų priežasčių prekės nebuvo Jūsų el. užsakyme. Jei reikia pagalbos išspręsti nesusipratimą, parašykite mums el. p. [email protected] Laiške prašome nurodyti užsakymo numerį ir prekę, kurios nebuvo užsakyme. Su klientais visuomet bendradarbiaujame ir išsprendžiame bet kokius nesusipratimus. Atsiprašome už nepatogumus!
2022-03-16 15:12:48 IP 2i24ubv0
klientas 2022-03-16 11:41:28
Sveiki, esu pastovus pirkėjas Jūsų tinkle. Tačiau, apsilankius Camelijoje Šeškinės 28, Vilnius, bendravau su vaistininke Liudmila.Ši vaistininkė labai nustebino savo grubumu, nemandagumu, o apie patarimą, įsigyti vieną ar kitą produktą, iš vis nėra kalbos.Susidaro vaizdas, kad žmogui tiesiog sutrukdžiau ramiai sėdėti darbo vietoje. Esu, kaip pirkėjas, labai nustebintas, kad tokioj vietoj, kaip vaistinė, dirba toks nekomunikabilus darbuotojas, kuris teršia visos vaistinės darbuotojų vardą.Nenoriu pakenkti žmogui, tiesiog išsakau nuomonę.
Pagarbiai, Camelia pirkėjas
Laba diena. Dėkojame už suteiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusią situaciją, kuri sukėlė Jums nepatogumų ir nemalonių emocijų. Išnagrinėsime Jūsų atsiliepime pateiktą informaciją ir imsimės reikalingų veiksmų užtikrinti, kad tokios situacijos nepasikartotų.
Pagarbiai, Camelia pirkėjas
2022-03-07 12:37:07 IP 2i24ubv0
Lina 2022-03-04 09:54:53
Šiuo jautriu momentu, ypač skaudu susidurti su Camelia vaistinės darbuotojų šlykščiu, akiplėšišku aptarnavimu (šį kartą aptarnavo jauna mergina su akiniais, šviesiais plaukais). Sunku įvardinti žodžiais, su kokiomis emocijos teko išeiti iš Taikos pr 119, Klaipėda esančios vaistinės.
Grubiu tonu tėškė, kad insulino receptas išrašytas neteisingai (nors jau dešimt metų vaistai kitose vaistinėse būdavo perkami be jokių problemų), jį iš kart blokavo, be galimybės įsigyti vaistus kitur. Ji teigia: "tegul pagaliau gydytojai išmoksta rašyti receptus". Šiuo pasakymu, gydytojo tai neišmokys, bet nukentės mano močiutė. Ir tai ne vienintelis atvejis. Kiek teko lankytis šioje vaistinėje, išeidama jaučiuosi, kaip gavusi su "šlapiu skuduru" per veidą.
Prie šio skundo prisijungia mano kolegos ir artimieji.
Nežmoniškas elgesys negali būti pateisinamas, prašome atkreipti dėmesį į Jūsų darbuotojų aptarnavimo kokybę !!!
Laba diena, p. Lina. Dėkojame už suteiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusią situaciją, kuri sukėlė Jums nepatogumų. Išnagrinėsime Jūsų atsiliepime pateiktą informaciją ir imsimės reikalingų veiksmų užtikrinti, kad tokios situacijos nepasikartotų.
2022-03-07 12:36:06 IP 2i24ubv0
M.n 2022-03-05 10:56:37
Laba diena, pasikeiskite darbo laiką prašau
Laba diena, gal galite patikslinti? Lauksime jūsų laiško [email protected]
Laba diena, pasikeiskite darbo laiką prašau
Prie šio skundo prisijungia mano kolegos ir artimieji.
2022-02-28 09:35:40 IP 2i24ubv0
Liuda 2022-02-27 08:23:50
Dažnai naudojuosi Camelia vaistinės Baisogaloje paslaugomis.Labai pavyko, kad ten dirba vaistininkas Gediminas Lukošiūnas. Visada profesionaliai pakonsultuos ir duos praktiškų patarimų, o ir bendravimas malonus - tiek su senu, tiek su mažu.Sėkmės Jūsų nelengvame darbe.
Laba diena! Dėkojame už gražius žodžius, juos perduosime vaistininkui. Sveikatos!
2022-02-23 15:15:28 IP 2i24ubv0
Vilma 2022-02-17 09:41:06
Architektų g. 152, Vilnius 04007 vaistinėje pirkti nuo skausmo vaistai vaikui (nepigūs vaistai, kaip ir visur). Parduoti vandens neturėjo, paprašius vandens kad ir iš krano dvi nuobuodžiaujančios darbuotojos iniciatyvos neparodė, nurodė kur randasi Maxima. GĖDA. Negi jau vaistinėje neatsiranda vienkartinio puodelio ir vandens??? Tragiška.
Laba diena, p. Vilma. Dėkojame už suteiktą informaciją ir atsiprašome už susidariusią situaciją, kuri sukėlė Jums nepatogumų. Išnagrinėsime Jūsų atsiliepime pateiktą informaciją ir imsimės reikalingų veiksmų užtikrinti, kad tokios situacijos nepasikartotų.
2022-02-07 08:34:42 IP 2i24ubv0
Lana 2022-02-01 20:59:08
Perku paskutini kartą vaistus iš Camelia vaistinės. Lauki ne 2-3 d.d. bet džiaugies kad išvis gauni.Vieną užsakymą teko atšaukti, kito vis dar laukiu, paskambinau tai pasiteisino inventarizacija.Gavau sąskaitą tai dar ne visus vaistus gausiu. Baisu, niekam nerekomenduoju kreiptis į Camelia.
Sveiki. Apgailestaujame, kad turėjote nesklandumų apsiperkant. Laikinus sutrikimus jau išsprendėme, viliamės, kad ateityje pateisime Jūsų lūkesčius!
Sveiki, Camelia vaistinė reprezentuoja save kaip profesionalias konsultacijas teikiantis vaistinių tinklas. Tačiau, manau, kad reikėtų peržvelgti darbuotojų kompetencijas ir skirti laiko nekvalifikuotus darbuotojus paversti kvalifikuotais.
2022-01-27 12:18:47 IP 2eehi6vs
Inga 2022-01-14 21:55:06
Nelabai matau kuo cia dziaugtis, kad taip greit surenka uzsakyma.o man uz tai kad surinko vaistinej dar mokesti priskaiciavo????kai tuo tarpu kitoje vaistineje atsiimant nieko neskaiciuoja.
Sveiki.Kaip nurodoma mūsų apmokėjimo ir pristatymo taisyklėse, prekių pristatymas į vaistinę yra nemokamas perkant už 10 Eur ir daugiau. Užsisakius prekių į vaistinę už mažiau nei 10 Eur, pristatymas kainuos 0, 45 Eur.
CAMELIA vaistinė 2022-01-07 11:30:29
Sveiki, Jurgita. Dėkojame, kad pasidalinote malonia patirtimi pas mus apsiperkant! Visuomet stengiamės, kad klientas savo prekes gautų kuo greičiau! Linkime sėkmės ir sveikatos!
loreta sinkeviciene
2022-01-10 13:28:43 IP 65hihqa9
CAMELIA vaistinė 2022-01-07 15:25:03
Laba diena, Natalija. Ačiū už Jūsų atsiliepimą ir pastebėjimą. Pabendrausime su vaistininke. Jei turite konkrečių pastebėjimų, lauktume jų el. p. [email protected] Dėkojame!
AS IR DABAR INTERNETE NEGALIU PRISIJUNGTI PRIE JUSU VAISTINES KAD KA NUPIRKTI
2022-01-10 12:49:28 IP 2i24ubv0
loreta sinkeviciene 2021-12-20 11:17:27
pirkdavau internetu camelia vaistus, bet prisijungt tapo neimanoma, tai ne tas gmail tai slaptazodis netinka.vaistineje surenka vaistus is to ka turi ir paduoda, kaip kada ideda i maiseli jei daugiau vaistu, eurovaistine visada sudeta i dezute jame ataskaita ka pirkai kkek kainavo, aptarnavimas kitas.pas jus pirkt noorejau du uz vienos kaina.keli buvo parodyti paskui nebuvo kurie cia vaistai kas du, pas jus neperku perku kas reikia eurovaistineje
Sveiki, Loreta. Dėkojame Jums už išsakytas mintis ir pastebėjimus! Jei iškyla problemų dėl prisijungimo, galite mums parašyti el. p. [email protected] arba paskambinti bendruoju numeriu 8 697 03000. Jei slaptažodis, kurį suvedate į laukelį, netinka, jį galite atkurti bandant prisijungti, žemiau slaptažodžio laukelio paspaudus mygtuką „Pamiršote slaptažodį?“. Jums reikės įvesti savo el. p. adresą, kuriuo esate prisiregistravusi mūsų svetainėje ir netrukus gausite laišką su naujuoju slaptažodžiu. Jei kyla problemų, susisiekite su mumis anksčiau minėtais kontaktais.
Prekių, kurios užsakytos internetu ir pasirenkama jas atsiimti vaistinėje, į dėžutes nededame, nes tausojame gamtą ir taupome jos išteklius, kad Jums reikalingas prekes galėtume pasiūlyti už mažą kainą. Internetinius užsakymus įdedame į maišelį, jei pasitaikė atvejų, kad prekės nebuvo įdėtos į maišelį - labai apgailestaujame, stengsimės, kad tai nepasikartotų.
Sąskaitų už apsipirkimą, renkantis pristatymą į vaistinę, taip pat nespausdiname taupant gamtos išteklius. Jei sąskaita Jums reikalinga, informuokite vaistininką ir ją pateiksime atsiimant užsakymą. Apsipirkimo informacija taip pat pateikiama pirkimo čekyje, jei užsakymą apmokate vaistinėje. Geros dienos!
2022-01-07 15:25:03 IP 2i24ubv0
2022-01-07 11:30:29 IP 2i24ubv0
Jurgita 2022-01-04 13:37:04
Laba diena, labai norėčiau pasidžiaugti Camelia internetine vaistine. Užsakymas buvo suformuotas 2022.01.04 00:34 (naktį), o 2022.01.04 12:36 užsakymas vaistinėje paruoštas atsiėmimui. Dar nei viena vaistinė taip greitai nebuvo paruošusi mano siuntos. Ačiū! :)
2022-01-07 11:25:48 IP 2i24ubv0
Mariana 2021-12-29 15:48:25
Laba diena, norėčiau padėkoti Rinvydui B. dirbančiam Dariaus ir Girėno g.18, Vilnius už malonų, išsamų, dėmesį, aptarnavimą, žmoniškumą ir jo kompetenciją.
Sveiki, Mariana. Džiaugiamės skaitydami gražius Jūsų žodžius, juos perdavėme vaistininkui. Dėkojame, kad radote laiko! Sėkmės ir sveikatos!
2022-01-07 11:23:13 IP 2i24ubv0
Aldona 2021-12-10 21:27:09
Labai noriu pasidžiaugti mūsų vaistinių darbuotojais. Kadangi dažniausiai lankausi Camelios vaistinėje Svanorių pr. 1, Vilnius, apie juos galiu pasakyti daugiau: jie yra ypač malonūs, taktiški, nepaisant sunkaus jų darbo. Čia visas personalas labai korektiškas, profesionalus, paslaugus, draugiškas ir sparčiai dirbantis. Rasa, Virgilija, Agnė, Ugnius ir visi kiti (gal ne visų vardus įsidėmėjau) labai gražiai bendrauja, visada nuoširdžiai ir profesionaliai pataria, išsamiai paaiškina, kurie vaistai ar papildai dera tarpusavyje, kurie ne, kaip vartoti ir t.t. Tarsi jie būtų kiekvieno pirkėjo artimiausi draugai. Gera čia pirkti, jaučiuosi kaip namie. Ačiū Jums už šitą šiltą jausmą, už profesionalius patarimus! Labai Jus myliu, gerbiu ir vertinu. Jūs tikrai šaunūs!
Laba diena, Aldona. Nuoširdžiai dėkojame, kad radote laiko pagirti mūsų vaistininkus, atsidėkoti jiems už rūpestingą ir profesionalų jų darbą. Linkime sveikatos!
loreta sinkeviciene
2021-12-20 11:17:27 IP 65hihqa9

Natural Pharmaceuticals
Adresas: V. Krėvės pr. 57B, LT-50358 Kaunas.
Veiklos sritys: vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “ Natural Pharmaceuticals “ buvo įsteigta Lietuvoje 2013 m., daugiausia dėmesio skiriant Norvegiškų Omega-3 maisto papildų tiesioginiam platinimui. Nuo tada mūsų produktų pasiūla išaugo ir šiuo metu apima maisto papildus sąnariams, daugybę vitaminų (įskaitant vitaminą K2) ir mineralų. Visi mūsų produktai yra...
Diamedica
NAUJA LABORATORINĖ ĮRANGA

Adresas: Gėlių g. 2, Avižienių k., LT-14184 Vilniaus r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; eksportas; importas; laboratorijos, įranga; mažmeninė prekyba; vaistai, medicininės medžiagos.
Įmonė priklauso Baltijos šalyse didžiausiai medicininės diagnostikos grupei DIAMEDICA. Veiklą vykdome Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. UAB Diamedica teikia kompleksines paslaugas, suteikiant galimybę optimizuoti Lietuvos medicinos ir mokslo įstaigų bei biotechnologijų ir farmacijos pramonės veiklą. Pagrindinės...
Teida
Medicinos ir sporto įranga www.teida.lt

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB TEIDA įkurta 1994 m. Kaune. Šiuo metu įmonės filialai-parduotuvės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei Druskininkuose. Įmonė bendradarbiauja su specializuotos medicinos bei sporto įrangos gamintojais, mokslo įstaigomis ir savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Medicinos įranga
NAUJA MEDICINOS ĮRANGA

Adresas: Žalgirio g. 20-1, Ringaudų k., LT-53331 Kauno r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “Medicinos įranga” yra specializuotos paskirties prekybos bei serviso įmonė, skirta medicinos srities profesionalams, kurie orientuojasi į diagnostinius sprendimus. Atstovaujame šiuos gamintojus: SAMSUNG – diagnostinės ultragarso tyrimų sistemos, rentgeno sistemos, CT sistemos. DRGEM – nešiojamos, mobilios bei...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas
Finansų įstaigoje užčiuopė verslo nišą: parūpina ir milijonines paskolas 07-04 00:43
Vienoje kredito bendrovėje kelerius metus dirbęs Matas Kadžiulis netruko suprasti, kad rinkoje konkurencija įtempta, o kai kuriais atvejais tereikia geriau paieškoti ir paskolą, lizingą ar kitokio...
Investavimas į NT: kodėl vis daugiau investuotojų renkasi sutelktinio investavimo platformas vietoj tiesioginio būstų pirkimo? 07-04 00:37
Beveik istorinius rekordus siekiantys lietuvių indėliai bankuose, kurių bendra suma šiandien, Lietuvos banko duomenimis, siekia beveik 20 mlrd. eurų, kelia ne džiaugsmą, o galvos skausmą daugeliui...

Kokiu kuru varomas Jūsų automobilis?