Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Metausta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Metausta

Atsiliepimai apie Metausta, UAB

SportoSistemos.lt

Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Metausta, UAB

Sudinesnes imones kai power sport Kaune manau nera Lietuvoj.Siulau nereaguoti i ju reklamas nes melagiu melagiai. Stuburo korektoriu uzsakem dar Liepos menesi.Paskambinus po menesio male suda.Taip ir negavom Manau turetu is vis jureklamas uzdrausti
NEREKOMENDUOJU.
Prekę užsakiau (pristatyti žadėjo per 1-2 d.d.), bet pasirodo tokios prekės neberanda savo sandėlyje. Siūlo alternatyvą, bet galiausiai paaiškėja, kad tokios taip pat neturi.
PASKUTINĘ PRISTATYMO DIENĄ PATI SKAMBINU IR SUŽINAU, KAD NIEKO NEGAUSIU.
SUGAIŠAU LAIKĄ.
Užsakymas darytas 04.29, po šiai dienai nėra pilnai gautas. Gautos dvi iš keturiu prekių, jokios info iš jų pusės.Susisiekti neįmanoma, į el laiškus neatsako. Nerekomenduoju
Labai nusivyliau šia įmome..pirkau begimo takelį insportline t40i. Po metų lužo privirinta dalis laikantį bėgimo takelio begtakį. Skambinau virš 7 kartų tęsėsi iki 3mėn kol peržiūrėjo nuotraukas tada paėmė kurjeriai takelį. Tada vėl dvi savaites tyla ir vėl skambinu, niekas nieko nežino..perskambino sako čia negarantinis, nes bėgiojot kojelių neatlenkus, todėl sulūžo. Kokio proto reikia būt kad bėgt neatlenkus kojelių. Toks jausmas nežinojo prie ko prisikambint tai rado bent jau tokią priežastį. Aiškinu jiems lužo per suvirinimo vietas, o jie man sako taip, bet jus blogai jį naudojot matyt kad taip atsitiko.. arba labai storas žmogus bėgo..esu labai nusivylus jų personalu ir kokybe bei nemokėjimu pripažint savo prekių trūkumų. Po pykčių sutvarkė metaliniais kampukais ir varštais suveržė bet kai atvežė kurjeriai ir išpakavau tai pamačius supratau kad toks remontas vėl kokiems keliems metams. Nes padaryta kad tik padaryt ir atiduot.
Aptarnavimas nekoks. Apšaukt gali jei ne taip ko paklausi. Nors patys nevisai supranta, ką pardavinėja.
Nežinau kaip kiti darbuotojai, bet tas Dovydas....
tai gėdų gėda...Neįsivaizduoju kaip jis dar ten dirba ir ko jį ten dar laiko.
Vien tik pažadai, jokio lojalumo ar bent pagalbos klientui.
Jokios atsakomybės, vien tik tušti pažadai.
Nerekomenduoju turėti reikalų.
Puikiai sprendžia problemas, pripažįsta savo klaidas. Šaunu, 10/10.
Rošo, kad prekę pristatys per 1-3 darbo dienas, bet pristatė po 8 darbo dienų.
Ar Jūs patys, dirbantys šioje įmonėje, skaitėt prekių pirkimo pristatymo taisykles tvarkas kurias skelbiate viešai? Nuo užsakymo praėjus beveik mėnesiui staiga iš kurjerių gaunam sms kad bus pristatyta siunta. Juk patys skelbiate, kad jeigu prekės nepristatysit per 1-4 dienas informuosit pirkėją. Rašote, kad pristatymas gali užtrukti iki dviejų savaičių. Nemanot, kad praėjus mėnesiui protinga būtų pasiteirauti ar dar pirkėjui reikia Jūsų prekių???? Aš asmeniškai prekių atsisakau. Dar nesu susidūrusi su tokia nepatikima įmone. Nerekomenduoju ir kitiems.
Pirkau prekę kurią turėjau gauti per tris dienas, po.dviejų savaičiu pasidomėjus, kur ji, gavau atsakymą, kad ji dar keliauja iš užsienio, paprašius perskambintinir pasakyti, kada prekė bus, skambučio nesulaukiau, to pasekoje prisiskambinti nebepavyko į Kauno parduotuvę. Pasukus Vilniečiams, atsiliepus mergina, pasakė, kad ji turi daug darbo, tad su manim bendrauti davė vyrą, kuris paaiškinęs, kad tos prekės jie net neturi pasiūlė kitą prekę, ji pigesnė, skirtumą gražins, bet ji yra sandėlyje. Paklausus, kada ji bus, vėlgi buvo pasakyta, lad trys dienos. Šiandien atėjo trečioji diena, prekės nėra, pinigai negražinti. Ypatingai prastas aptarnavimas, apsoliučiai nekompetetingi darbuotojai, jei tik turit galimybę apeiti šitą įmonę, tai tą būtinai padarykite.
Venkite pirkti is ten. Jausmas lyg pirmokai ten dirbtu. Nurodai savo adresa, tai ne gana to, kad lauki 10 dienu, bet dar ir tos prekes neturi, siulo kita preke, pasakai, kad gerai, siuskite ta kita prekę, bet vistiek sugeba ivesti klaidinga adresa negu nurodziau.. Praejo 12 dienu, prekės dar neturiu. Aciu uz profesionalu Jusu darba.
a*******i paskutiniai, konkretus cirkas..be zodziu
Pirkome Kaune bėgimo takelį G6414TFT BH F1 TFT powersport.lt. Sugedo po kelių mėnesių naudojimo. Pardavėjai powersport.lt prieš pardavimą pabrėžė, kad gedimo atveju jų parduotuvėje pirkti įrenginiai be problemų taisomi jų servise. Po kreipimosi į juos dėl gedimo, vis kažko jiems trūko, kad galėtų pataisyti gedimą. Po ilgų skambinėjimų jiems, pasiūlė atsiųsti mums į namus detalę, kurią patys turėtume pakeisti. Nesutikus, vėl tempiamas laikas, praėjus apie 4 mėnesius niekas vis dar nesutvarkyta. Filmuką įdėjome čia: https://www.youtube.com/watch?v=OruqecoBZAQ
Užsakėme keletą prekių, po penkių dienų pradėjus ieškoti, kur tas mūsų užsakymas, pasirodė, kad vienoz iš prekių neturi (kitą gali išsiųsti).
Komunikacija 100 balų. Atrodo, lyg ir būtų galima informuoti klientą per tiek laiko.
Pirkau aerobikos stepą, kaina pigiausia rinkoje, per 3 d.d. pristatė, viskas puikiai. Teko ir apsilankyti parduotuvėje Vilniuje, tikrai nenuvylė ir asortimentas, ir kainos.
Užsisakiau prekę, rašė kad pristatymas 1-3 d.d, pravedu pinigus, o po to gaunu laišką, kad prekė užsakoma ir reiks laukti savaitę ar dvi, jai užtruks praneš......nu karočia, juodas išdurimas. Užsisakiau vandens padanga prie katerio, tai reik laukti žiemos kol ji parkeliaus. Atsakymą atšaukiau, pasakiau kad grąžintų pinigus, sakė bus nuo 5 iki 7 d.d pravesta.Skambinu po 7 d.d.sako buhalterė atostogauja, tai grąžinimo nepadavė, tai sako bus gal po dar 5 dienų, jai ką vėl skambinti, nu nah.....tokia įmonę, gyvenimę nieko pas jų neužsakinėsiu ir niekam nesiūlau, matau kad nė vienas čia skundžiasi.
Pirkome ne vieną kartą, kol kas nusivilti neteko, pristatė greitai, prekių kokybė tikrai gera.
Pirkom aukstesnes klases krepsinio stova. Atvaziavo sumontavo, labai patenkinti.
3 metai praejo - ta pati situacija:

svetaineje informuojama, kad prekes pristatys per 1-3 dienas, bet padarius uzsakyma pasirodo, kad neturi uzsakytos prekes ir negali pateikti net palaukus, siulo kitos spalvos alternatyva. Pries isigyjant ka nors is ju siulyciau pasiskambinti ar tikrai turi vietoje.
Nors nurodo, kad prekės pristatymas 1-3 darbo dienos, iš tikrųjų jos vietoje neturi ir siūlo brangesnę alternativą
Prekės teko laukti ilgiau nei 2 savaites, nors perkant prekę buvo nurodytas terminas 3-8 d.d. Parduotuvės atstovas su manim susisiekė pranešdamas, kad ne tik, kad prekė bus vėliau, nei nurodyta, bet, kad ir visai nebus pasirinktos prekės spalvos. Nesulaukus prekės praėjus atstovo nurodytam terminui, vėl kreipiausi į parduotuvė, prekės pristatymą dar kartą atidėjo. Pagaliau gavus pranešimą, kad prekė jau pas kurjerį, PowerSport darbuotojas net nesugebėjo tinkamai užrašyti mano adreso ir prekė nukeliavo visai į kitą Lietuvos galą. Labai nusivyliau šia įmone, sugadino mergaitės gimtadienio proga turėjusią būti staigmeną.
Nusivyliau ir as lb jais, uzsisakiau grifa 80cm be be sriegio atsiunte su sriegiu, be jokios saskaitos be nieko ivyniotas i plevele, ir kas svarbiausia net be uzsukimu jokiu, nezinau as arba neturi prekiu ir deda kas yra arba nenusimano sporto inventoriui, staigiai reikejo grifo tik todel paimiau is kurjerio, kitu atveju buciau grazines iskart uzsukimus nuo hanteliu uzdejau tai tiek, tikrinkit prekes vietoi kad veliau nebutu problemu
Uzsakius preke, su manimi susisieke ir pasake, kad neturi tokios prekes (nors puslapyje buvo parasyta kitaip), ir bande isiulyti visiskai kitas prekes. Pasakes kad noriu tik uzsakytos savo prekes, tai man atsake, kad gerai, kol uzsakysime is tiekejo praeis kelios dienos ir tik tada issiusime jums. Gaves prekes (baltymus uzsakynejau), paragavau, ir vistiek atsiunte ne tai ko prasiau ir pirkau. I tai man atsake tik, kad jei esu neatidares prekes, tai galimas keitimas, bet kadangi as jau juos esu atidares, tai viskas...del ju klaidos, gavau ne tai ka norejau...nusivyliau...
powersport klientas
2015-05-19 23:12:49 IP 28mcu69g
Svetaineje prie daugumos prekiu raso, kad prekes pristatys per 1-3 dienas, bet padarius uzsakyma pasirodo, kad nei uzsakytos, nei jokios alternatyvos vietoje neturi, o greita pristatyma nurodo, kad sugundytu. Dar vienas studentu eshopas... Pries isigyjant ka nors is ju siulyciau pasiskambinti ar tikrai turi vietoje...

Euroatletas
Sporto prekės, treniruokliai, nardymo įranga

Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: sporto, turizmo reikmenys; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai.
UAB "EuroAtletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas: Krepšinio stovų gamyba Kaune Rankinio vartų gamyba Kaune Stovų inventoriui gamyba Kaune Lauko sporto įrengimų gamyba Kaune...

Adresas: Žalgirio g. 114, LT-09300 Vilnius.
Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
„Hiatus“ – „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiai Lietuvoje. Esame pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, prekiaujanti išimtinai „Columbia“, „Sorel“, „Didriksons“ ir „Jack Wolfskin“ prekių ženklų drabužiais, avalyne ir aksesuarais. Šie amerikiečių...
Teida
Prekyba internetu www.teida.lt

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB TEIDA įkurta 1994 m. Kaune. Šiuo metu įmonės filialai-parduotuvės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei Druskininkuose. Įmonė bendradarbiauja su specializuotos medicinos bei sporto įrangos gamintojais, mokslo įstaigomis ir savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Minske sulaikyta per 300 žmonių, "Nexta" paskelbė VRM darbuotojų duomenis
Minske sulaikyta per 300 žmonių, "Nexta" paskelbė VRM darbuotojų duomenis 09-19 20:57
Teisėsaugos pareigūnai šeštadienį Minske sulaikė per 300 moterų maršo dalyvių, praneša "meduza.io", remdamasis žmogaus teisių centru "Vesna".
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos 09-19 18:21
Rumunijoje policija atrado apie 200 retų ir vertingų knygų, pavogtų per sudėtingą sandėlio apiplėšimą Londone 2017-aisias, pranešė Europos teisinio bendradarbiavimo institucija "Eurojust".

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?