Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Mesoderma, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Mesoderma

Atsiliepimai apie Mesoderma, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Mesoderma, UAB

Neseniai teko dalyvauti „Mesoderma“ organizuotame seminare apie „Nee Make Up“ kosmetiką. Labai džiaugiuosi atėjusi, tikrai išgirdau daug naudingų patarimų. Seminaro dėstytoja kalbėjo išsamiai, jos klausytis buvo labai įdomu ir tos kelios valandos visai neprailgo. „Mesodermos“ vadybininkės maloniai pakonsultavo ir padėjo išsirinkti pačius tinkamiausius produktus mano odos tipui, jau išbandžiau kelias priemones ir kol kas viskuo esu labai patenkinta! Kalbėdama su jomis tikrai jaučiau, jog yra įsiklausoma į mano poreikius. Esu pripratusi, kad žmonės siūlo prekes net patys negalėdami argumentuoti, kodėl jos tokios geros, o šiuo atveju gavau išsamią konsultaciją, man padėjo išsirinkti atspalvius, paaiškino, kaip naudoti kiekvieną produktą.
Viktoras 2022-05-23 17:08:14
Kodėl Jus meluojate?
1. Kurjerių vėlavimo nebuvo, tiesiog Jus prekes per vėlai išsiuntė ir nepasivarginote apie tai pranešti. Vadinasi klaidinate savo klientus puslapyje nurodydami laiką, per kurį nespėjate išsiųsti prekių.
2. Prekės supakuotos nekokybiškai, ko pasekoje dalis turinio išbėgo ant pačių prekių.
3. Sureagavote į manę tik po kelių dienų ir kai parašiau visiems Jūsų darbuotojams (įskaitant direktorę).
4. Taip, pasiūlėte nuolaidą sekančiam užsakymui, tačiau net neįvardinote kokio dydžio.
5. Paprašius nuolaidą pritaikyti jau esamam užsakymui, tiesiog nieko nebeatrašėte.

Galiu pasidžiaugti tik tuo, kad grąžinote pinigus.
Nesiekiame niekam meluoti ar tuo labiau ką nors apgauti. Jūsų užsakymas buvo pateiktas kovo 14 dieną, o prekės jus pasiekė kovo 20 dieną. Atsiprašome dėl vėlavimo bei pripažįstame, kad užsakymas buvo supakuotas nekokybiškai, siekdami išvengti tokių nutikimų pasikartojimo padidinome sandėlio darbuotojų skaičių ir kokybės kontrolę, dėl to darbuotojams tenka mažesnis krūvis ir kiekvienam užsakymui skiriama daugiau laiko.

Pirmą jūsų laišką gavome kovo 19 dieną, jums atrašyta buvo kovo 22 dieną - trys darbo dienos yra įprastas atsakymo laikas. Gavęs siuntos metu pažeistą prekę, raštu reikalavote tik kompensacijos bei įsakėte kuo greičiau „pasiimti savo prekes“. Buvome pasiruošę suteikti pilną kompensaciją, nemokamą prekių keitimą bei nuolaidą kitam užsakymui, tačiau įvykdėme jūsų anksčiau minėtą prašymą.

Pripažįstame, kad padarėme klaidų vykdydami jūsų užsakymą, tačiau ši patirtis paragino keistis bei tobulėti, todėl dabar galime džiaugtis turėdami tūkstančius ištikimų, patenkintų klientų visose Baltijos šalyse.

Dar kartą atsiprašome ir siūlome 25 procentų nuolaidą kitam pirkiniui.
Elvyra 2017-03-31 16:23:34
Noriu palikti atsiliepima verta 100% ir dar daugiau verto kokybes ir profesionalumo! Esu apakusi kokio supratimo profesionalai dirba šioje įmoneje. Produktų krepšelis parinktas iš pirmo karto tinka? Taip, man tiko. Rekomenduoju visoms kosmetologems ir ne tik, čia viskas tik pagal tavo norus, greitai, taikliai ir labai kokybiškai!
Esame be galo dėkingi už nuoširdžius padėkos žodžius, mums tai - didžiausias įvertinimas ir papildoma motyvacija tobulėti. Išties malonu girdėti, kad likote patenkinta aptarnavimu ir įsigyta produkcija. Ačiū, kad pasirinkote mus!
Sandra 2017-04-23 13:14:21
Patiko, geros kainos, greitas pristatymas ir prekių kokybė puiki :) O aptarnavimo iš jūsų daug kam reikėtų pasimokint. Ačiū :)
Margarita 2018-02-05 12:38:26
Malonus aptarnavimas, kokybiškas darbas.
Rima 2021-08-09 16:35:41
Sveiki, seniau labai dziaugiausi sia imone, bet dabar patarciau susirupinti vadyba, nes tokio bardako jau senai nesutikau. Dvieju savaiciu laikotarpyje, niekas nesugebejo susisiekti su meistre del mokymu. Skambinau ir rasiau, deja jokio atsako. Pas popieziu turbut lengviau gauti audencija, negu Mesodermoje suderinti mokymu laika ir aplamai ar tie mokymai bus pravesti.
Nuoširdžiai apgailestaujame dėl patirtų nemalonumų. Situacija išties neįprasta, mūsų vadybininkų komanda dažnai organizuoja mokymus bei įvairius seminarus, po kurių sulaukiame gausybės pagyrų ir padėkos žodžių. Džiaugiamės galėdami prisidėti prie kiekvieno kliento profesinio tobulėjimo, o iš savo klaidų mokomės. Atsiprašome dėl jus nuvylusios patirties.
Vaida 2021-09-03 10:09:48
Puikus aptarnavimas. Vadybininkas buvo labai malonus ir profesionalus, daug žino apie produkciją ir gali patarti. Puikiai pristatė AMI lasers, atsakė į visus klausimus ir suorganizavo pabandymą. Išsirinkome kokybišką produkciją ir labai ja džiaugiamės. Ačiū už bendradarbiavimą ir linkime sėkmės.
Esame be galo dėkingi už tokius nuoširdžius padėkos žodžius, mums tai - didžiausias įvertinimas ir papildoma motyvacija tobulėti. Išsamiai pristatome produkciją ir paruošiame klientus darbui su ja, kad užtikrintume saugų ir efektyvų naudojimą, teiksiantį optimalią naudą ilgus metus. Išties malonu girdėti, kad likote patenkinta aptarnavimu ir įsigyta produkcija. Ačiū, kad pasirinkote mus!
Marlita 2022-05-23 16:45:08
Apgailestaujame dėl jūsų nemalonios patirties. „Mesodermos“ komanda nuoširdžiai stengiasi dėl kiekvieno kliento, nes jūsų pasitenkinimas yra mūsų prioritetas. Tiesa, reikia atkreipti dėmesį, jog šalia geros valios veikia ir nuo mūsų nepriklausančios aplinkybės, tokios kaip užsakymų kiekis ir netikėtai padidėjęs kurjerių užimtumas - dėl to ne visada pavyksta išvengti vėlavimų. Suprantama, jog likote nusivylęs - situacija išties nemaloni. Pajutę, jog nepatenkinome klientų lūkesčių, mes klaidas ištaisome suteikdami nuolaidą kitam pirkiniui, pakeisdami brokuotą prekę ir ieškodami kitų abi puses tenkinančių kompromisų, atidžiai analizuojame kiekvieną nesėkmės atvejį. Skiriame daug dėmesio tam, jog tokios situacijos nepasikartotų. Dar kartą apgailestaujame dėl nepatogumų, kuriuos patyrėte.
Kodėl Jus meluojate?

Galiu pasidžiaugti tik tuo, kad grąžinote pinigus.
Viktoras 2022-04-20 19:25:51
Kažkokia tragedija, o ne įmonė. Panašiai lyg pirktum mersedesą iš a******o, gautum jį visą sudaužytą ir liktum pats dėl to kaltas. Internetiniame puslapyje meluoja. Prekės neateina žadėtu laiku, dėl to niekas neįspėja. Kai galiausiai gauni prekes, jos supakuotos i maišą, viskas apibėge, lipnu ir riebaluota. Į laiškus ar skambučius arba neatsako, arba atsako labai "ant px". Nerekomenduoju turėti reikų.
Malonus aptarnavimas, kokybiškas darbas.
Esu sudalyvavusi permanentinio makiažo mokymuose, likau labai patenkinta, nes meistrė puikiai išdėstė visą tiek teorinę, tiek praktinę informaciją labai aiškiai. Produkcija yra labai kokybiška, po mokymų, pati pradėjau dirbti su Mesoderma produkcija ir tikrai esu patenkinta, pigmentai puikiai išlieka ir nekeičia spalvos. Kolektyvas taip pat labai malonus.
Šiais laikais moterys savo grožį gali puoselėti įvairiais inovatyviais būdais. Kaip kiekviena moteris suprantu, kad metai negailestingi grožiui, tad ieškojau procedūros, kuri galėtų kuo natūraliau atjauninti veido odą. UAB Mesoderma mokymų metu, man buvo atlikta PRP procedūra, kuri, kaip paaiškino gydytoja, yra visiškai natūrali, be chirurginės intervencijos ir cheminių preparatų atjauninanti odą. Ji nesukelia jokių alerginių ar atmetimo reakcijų, nes atliekama mano pačios trombocitais praturtinta kraujo plazma. Po minėtos procedūros mano veido oda tapo daug skaistesnė, lygesnė, stangresnė, o aplinkiniai apipylė komplimentais! Atrodžiau tiesiog natūraliai atjaunėjusi. Rekomenduoju UAB Meoderma, nes čia procedūras atlieka patikimi ir patyrę specialistai, kurių darbo rezultatais esu labai patenkinta.

Diamedica
NAUJA LABORATORINĖ ĮRANGA

Adresas: Gėlių g. 2, Avižienių k., LT-14184 Vilniaus r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; eksportas; importas; laboratorijos, įranga; mažmeninė prekyba; vaistai, medicininės medžiagos.
Įmonė priklauso Baltijos šalyse didžiausiai medicininės diagnostikos grupei DIAMEDICA. Veiklą vykdome Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. UAB Diamedica teikia kompleksines paslaugas, suteikiant galimybę optimizuoti Lietuvos medicinos ir mokslo įstaigų bei biotechnologijų ir farmacijos pramonės veiklą. Pagrindinės...
Teida
Medicinos ir sporto įranga www.teida.lt

Adresas: Puodžių g. 4-1, LT-44288 Kaunas.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sporto, turizmo reikmenys; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB TEIDA įkurta 1994 m. Kaune. Šiuo metu įmonės filialai-parduotuvės veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei Druskininkuose. Įmonė bendradarbiauja su specializuotos medicinos bei sporto įrangos gamintojais, mokslo įstaigomis ir savo klientams siūlo aukščiausios kokybės gaminius, atitinkančius ES...
Medicinos įranga
NAUJA MEDICINOS ĮRANGA

Adresas: Žalgirio g. 20-1, Ringaudų k., LT-53331 Kauno r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; konsultacijų paslaugos; mažmeninė prekyba; vaistai, medicininės medžiagos.
UAB “Medicinos įranga” yra specializuotos paskirties prekybos bei serviso įmonė, skirta medicinos srities profesionalams, kurie orientuojasi į diagnostinius sprendimus. Atstovaujame šiuos gamintojus: SAMSUNG – diagnostinės ultragarso tyrimų sistemos, rentgeno sistemos, CT sistemos. DRGEM – nešiojamos, mobilios bei...
MEDA LT
Reabilitacinė medicinos įranga

Adresas: Šaltalankių g. 1-1, Klevinės vs., LT-14180 Vilniaus r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; laboratorijos, įranga; mažmeninė prekyba; medicinos įstaigos, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
MEDA LT - vieni didžiausių reabilitacinės medicinos įrangos tiekėjų Lietuvoje, aprūpinantys gydymo įstaigas moderniausia ir pažangiausia gydymui bei reabilitacijai skirta medicinine įranga. Įmonės darbuotojai turi ilgametę patirtį, kas leidžia įgyvendinti didelės apimties ir skirtingo sudėtingumo projektus. Įmonė...
Analizė
Adresas: Margirio g. 1C, Akademija, LT-53348 Kauno r.
Veiklos sritys: medicininė įranga; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; odontologija, paslaugos; vaistai, medicininės medžiagos.
Didmeninė prekyba medikamentais, odontologinėmis ir vaistinės medžiagomis - pagrindinės Analizė, UAB veiklos. UAB „Analizė“ – odontologinių medžiagų lyderė Lietuvoje, atstovaujanti tokius pasaulyje gerai žinomus prekių ženklus kaip Cavex, 3M, Kulzer, GC, HW ir t.t. Pasinaudojus išplėtota 1991m. įkurtos įmonės...

Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Mūsų pačių kraujyje slypintis sveikatos šaltinis
Daugiafunkcis sporto centras Dariaus ir Girėno gatvėje – žengtas svarbus žingsnis 06-27 08:51
Klaipėdos rajono savivaldybė skelbia tarptautinį konkursą daugiafunkcio centro statyboms. Dariaus ir Girėno gatvėje iškilsiančiam sporto ir pramogų kompleksui būsimas rangovas turės paruošti ne...
Tiksliosios technologijos tvariai užaugintam kokybiškam maistui – Lietuvos ūkių dabartis 06-24 22:27
Neįtikėtinu greičiu tobulėjančios šiuolaikinės technologijos ir inovatyvūs sprendimai keičia Lietuvos agrosektoriaus veidą. Pasitelkdami dronus, naudodami tiksliąsias technologijas Lietuvos...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

FedEx 243,24 +6,62%
AIG 52,77 +6,39%