VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Mana mankšta

Mana mankšta, UAB

Kasdienė mankšta sukelia geras emocijas ir pagerina Jūsų sveikatą!
Įmonės kodas 304478926
Vadovas Venera Žilinskė, direktorė
Adresas Žemynos g. 2B, LT-06135 Vilnius
Telefonas Mana Manksta Telefonas
Mobilus telefonas Mana Manksta Mobilus telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.manamanksta.lt
Atsiskaitomoji sąskaita LT647300010151369053
Darbo laikas I-VII: 9-21 val.
SD draudėjo kodas 2940591
Apyvarta (be PVM) 2017: 10 001 - 20 000 €
Įmonės amžius 2 metai 2 mėnesiai 12 dienų
Įvertinimas
8.6 / 10 (įvertino 24)

Įmonės aprašymas:

MANA MANKŠTA – tai jauki ir šviesi treniruočių studija Vilniuje, kurioje laukiamas kiekvienas norintis sustiprėti fiziškai ir praturtėti dvasiškai. Pašilaičių sporto klube suteiksime Jums erdvę atsikvėpti nuo kasdienių darbų, atsiriboti nuo rūpesčių ir atsipalaiduoti. Po užsiėmimų pajusite daugiau gyvybingumo, pagerės koncentracija ir emocinė pusiausvyra. Užsukę į mūsų studiją pasikrausite teigiamos energijos, sutiksite naujų draugų ir pasimėgausite šilta arbata bendraminčių kompanijoje – laukiame Jūsų!

Atviri – visiems sportuojantiems!
Mana manšta – tai jauki, harmoninga treniruočių studija visai šeimai: vaikams ir paaugliams, suaugusiems bei vyresnio amžiaus žmonėms. Nesvarbu koks Jūsų fizinis pasirengimas, mes padėsime Jums rasti kelią į gerą savijautą bei geras emocijas!

Asmeninis trenerio dėmesys
Mes vertiname kiekvieno studijos nario individualumą, tad visiems skiriame asmeninį dėmesį, siekdami išsiaiškinti kokio pobūdžio treniruotė Jums tinka.

Draugiška treniruočių kaina
Mes tikime, kad sportas nėra privilegija ir turi būti prieinamas visiems. Taikome nuolaidas, rengiame specialius pasiūlymus ir norime, kad Mana Mankšta būtų prieinama visiems norintiems jaustis geriau.

Sveikata – ne vien mankšta
Norime, kad jaustumėtės visapusiškai sveiki, tad Mana Mankšta studijoje drauge mokysimės mitybos, psichologijos bei atsipalaidavimo subtilybių.

Bendruomenė
Mūsų studijos nariai lyg maža bendruomenė, kurios svarbiausias elementas yra žmonės, turintys tą patį interesą, žmonės, kuriuos sieja bendras tikslas – gera savijauta, gerai praleistas laikas ir geros emocijos.

Profesionalūs treneriai
Esame smalsūs, nuolat mokomės ir tobulėjame, ir visa tai tam, kad Mana Mankšta studijos nariams galėtumėme pasiūlyti tai, kas geriausia.

Kalanetika Vilniuje – tai harmoninga ir saugi mankšta, tinkanti bet kokio amžiaus ir bet kokio pasirengimo žmogui. Jos metu atliekami pasikartojantys mažos amplitudės judesiai – pulsavimai, kurių dėka veiksmingai treniruojami gilieji raumenys. Treniruočių metu lavinama jėga, lankstumas, ištvermė, koordinacija ir pusiausvyra. Po užsiėmimų gerėja savijauta, lieknėjama, sutvirtėja gilusis poodinis sluoksnis, stiprėja imuninė sistema, kūnas gauna daugiau energijos. Tai mankšta, kurios metu nuraminame protą ir sutelkiame dėmesį į tai kas vyksta “čia ir dabar”. Kalanetika – tai meditacija judant.

Yogalates Vilniuje – tai treniruotė, kuri susideda iš dviejų aukštos kokybės sistemų jogos ir pilateso. Joga – tai senovės Indijos technika, kurios pagalba siekiama fizinio ir dvasinio tobulėjimo. Pilatesas – sistema, kurios pagrindinis tikslas yra sustiprinti ir sustangrinti raumenis, bei padėti tapti lankstesniais ir grakštesniais, ir tuo pačiu metu, gauti teigiamų emocijų, atsipalaiduoti ir pailsėti. Suderinus dvi geriausias sistemas, yogalates apima sklandžius, švelnius judesius ir pozas. Yogalates pratimai tinka beveik visoms, besitreniruojančių asmenų, amžiaus grupėms, nes šioje sistemoje, nėra varginančių jėgos pratimų. Pagrindinis dėmesys skiriamas kvėpavimo, atsipalaidavimo, teigiamoms emocijoms bei galimybei padidinti raumenų jėgą, raumenų tonusą ir viso kūno lankstumą. Yogalateso pratimų kompleksas padės užtikrinti greitus rezultatus svorio mažinimui, gerai sveikatai ir gerai nuotaikai.

Kalanetika su vaikais Vilniuje – ši treniruotė skirta mamoms, norinčioms sutvirtėti ir padailinti kūno formas, o taip pat gerai praleisti laiką su savo mažyliais. Kol mama sportuoja, mažylis smagiai ir saugiai leidžia laiką šalia mamos. Rekomenduojamas mažylių amžius nuo 3 mėnesių. Kiek vyresni vaikai gali smagiai leisti laiką spalvindami knygeles, piešdami ar atlikdami įvairias užduotėles.

Kineziterapinė mankšta Vilniuje – tai grupinės gydomosios mankštos įvairaus amžiaus žmonėms. Treniruotės metu atsižvelgiama į klientų amžių, fizinę būklę bei darbo pobūdį ir parenkami saugūs pratimai, tausojantys sąnarius ir kitas kūno struktūras. Šių užsiėmimų metu pasitelkę savo kūno svorį, pusiausvyrą bei koordinaciją, kamuolius ir kitas nesudėtingas priemones mes surasime ir „pažadinsime“ apsnūdusius giliuosius raumenis, bei priversime juos pilnai atlikti savo funkciją. Fizinis aktyvumas gali sustiprinti sveikatą, prailginti gyvenimo trukmę ir pagerinti jo kokybę.

Mankšta nėščioms Vilniuje – Sportas ir nėštumas tikrai suderinama. Jeigu sportavote iki nėštumo – saugu tai tęsti ir toliau. Jeigu nesportavote – tai puikus laikas pradėti. Treniruotės metu atliekami pratimai pritaikyti pakitusioms moters kūno formoms. Treniruojami dubens dugno raumenys, gerinama laikysena, mokomės teisingai kvėpuoti. Treniruotės metu raginama klausytis savo kūno, nepersistengti, sekti savo širdies ritmą, viską daryti savo tempu, savo pajėgumais, sportuojama dėl to, kad organizmas būtų sveikas, o ne siekiant sportinių aukštumų. Saugi mama ir vaisius – tai pagrindinis fizinio užsiėmimo metu keliamas uždavinys.

Kalanetika Express Vilniuje – raumenų stangrinimo ir tempimo pratimai, susikaupimas, dėmesys ir įsiklausymas į savo kūno pojūčius. Tai kiek trumpesnė, bet ne mažiau efektyvi kalanetikos treniruotė skubantiems.

Žodis „Yoga“ Sanskrito kalba reiškia “susijungimą”, sąjungą tarp proto, kūno ir dvasios; tai kūno pusiausvyros kūrimas, ugdant jėgą ir lankstumą kartu. Joga susideda iš įvairių fizinių bei mentalinių pratimų: asanų, pranajamų ir meditacijų. Atliekant jogos pratimus stiprinamas ne tik kūnas, bet ir žmogaus emocinė būklė: mažinama įtampa, nerimas ir stresas. Reguliariai atliekami jogos pratimai didina kūno lankstumą, raumenų jėgą, sąnarių judesių amplitudę taip pat gerina sąnarių aprūpinimą maistingomis medžiagomis. Jogoje raumenys treniruojami saugiai, jų neperkraunant ir nežalojant.

Joga Vilniuje – tai ne tik pratimai ar meditacija, bet ir sąmoningas, šviesus požiūris į gyvenimą. Tai kelias į sielos, kūno ir proto susivienijimą bei visiškos ramybės ir palaimos patyrimą. Jogos mokytojai teigia, kad atliekant kompleksinius tempimo, kvėpavimo ir meditacijos pratimus, atrandama kūno ir sielos pusiausvyra, išmokstama įsiklausyti į tikruosius savo kūno poreikius, išvaduoti kūną nuo streso bei įnešti ramybę ir taiką į žmogaus sąmonę.

Kalanetika su priemonėmis Vilniuje – kalanetikos užsiėmimas kurio metu naudojami svareliai, maži kamuoliukai, elastinės juostos, balansavimo pagalvėles ar dideli gimtastikos kamuoliai.

Pilates Vilniuje – tai dvasios ir kūno treniruotė. Ši unikali mankšta padeda įsisąmoninti taisyklingus biomechanikos principus, išmokina protą būti atsakingu už kūną ir jo judesius. Pratimai atliekami lėtai, susikoncentravus, susitelkus į save, preciziškai ir tiksliai. Mankštos metu ypatingas dėmesys skiriamas pilateso technikos principams: koncentracijai, kontrolei, aktyviam kūno centrui, tikslumui, plastiškumui, kvėpavimui ir vizualizacijai. Užsiėmimuose skiriama laiko įtemptų, „persidirbusių“ raumenų atpalaidavimui ir mažiau aktyvių raumenų įdarbinimui. Tokia kūno treniruotė stiprina ir formuoja raumenyną, gerina laikyseną, lankstumą bei pusiausvyrą. Tai mankšta kuri sujungia kūną ir dvasią.

Oro joga Vilniuje – tai mankšta apjungianti į visumą tradicinės jogos, gimnastikos, pilateso ir akrobatikos pratimus, atliekamus šilkinės juostos pagalba. Joga ore, tai ne tik mankšta kūnui, tai daug gerų emocijų suteikiantis užsiėmimas. Mankštinantis juostoje, aktyviai įdarbinami gilieji raumenys, ypač stiprėja juosmens, nugaros ir galūnių raumenys. Elastingos juostos dėka padidėja lankstumas ir judrumas, gerėja laikysena. Nauji nesvarumo ir lengvumo pojūčiai juostoje padeda nugalėti asmenines baimes ir įgyti daugiau pasitikėjimo savimi.

Oro jogą praktikuoti nepatartina turintiems aukštą kraujospūdį, akispūdį, sergantiems širdies ligomis, epilepsija, po endoprotezavimo procedūrų, nėščiosioms ir menstruacijų metu.

Mana Manšta gerų emocijų studijos komanda, treneriai:

Viktorija Bessonova: „Daug geriau žinoti, kad išdrįsai siekti savo svajonių, nei nugyventi gyvenimą snaudžiant ir apgailestaujant.“

Venera Žilinskė: „Didžiausias iššūkis gyvenime yra įveikti savo paties nusistatytas ribas ir eiti taip toli, kaip niekada nebūtum nė svajojęs.“

Jurgita Valkiūnienė: „Yra tik du būdai, kaip gyventi. Vienas – galvoti, jog stebuklų nebūna. Kitas – galvoti, jog viskas yra stebuklas“

Jolita Ramanauskienė: „Tu tiesiog judi pirmyn. Kiekvienas pasiekia daugiau, jei laikosi šios minties“

Greta Rudžinskaitė: „Rūpinkitės savo kūnu. Tai vienintelė ir nepakeičiama vieta, kurioje gyvenate.“

Edita Buiko: „Kad ir kaip sunku būtų vakar, visada šiandien gali pradėti iš naujo.“

Mana Mankšta sporto klubo treneriai visada pasiruošę Jums padėti jei iškyla klausimų ar problemų, tačiau jei norite, asmeninės, tik Jums pritaikytos treniruotės – skambinkite, rašykite arba ateikite į mūsų studiją. Aptarsime Jūsų poreikius ir pasiūlysime geriausią sprendimą.

Jūsų geri įvertinimai, pagyrimai, padėkos, nuomonės, skundai, atsiliepimai, komentarai – paskata mums tobulėti ir dirbti dar geriau! Mana mankšta sporto klubo ir geros savijautos studijos klientų įvertinimas:

Aplinka - 100%
Kokybė - 100%
Švara - 100%
Pagalba - 100%
Kompetensija - 100%

TRENIRUOČIŲ PASIŪLYMAS ĮMONĖMS

Norime pakviesti Jūsų kolektyvą sportuoti į jaukią ir šiltą gerų emocijų studiją “Mana mankšta

Įtampa, stresas, pervargimas mažina darbo našumą ir darbuotojų produktyvumą. Kviečiame sportuoti kartu nes tikime, kad sportuojantys darbuotojai – tai sveikas, laimingas ir efektyviai dirbantis kolektyvas!

Siūlome Jums asmeninį dėmesį treniruočių metu. Mūsų studijoje gali mankštintis iki 15 žmonių, o tai suteikia galimybę atsižvelgti į kiekvieno lankytojo fizinį pasirengimą, esamas sveikatos problemas ir skirti daugiau dėmesio kiekvienam klientui.

Priklausomai nuo sportuojančių žmonių skaičiaus, Jūsų įmonės darbuotojams suteiksime galimybę įsigyti abonementus itin palankiomis kainomis.

Ligos, atostogų ar komandiruotės atveju galėsite pasinaudoti iki 2 savaičių abonemento sustabdymo galimybę.

Atsižvelgdami į studijos treniruočių tvarkaraštį galime derinti užsiėmimų laiką pagal Jūsų kolektyvo poreikius (tai priklauso nuo ketinančių sportuoti žmonių skaičiaus).

Dėl konkretaus pasiūlymo kreipkitės el.paštu arba telefonu.

Gerų emocijų studija “Mana mankšta”
Tel. 8-684 91919, info@manamanksta.lt

Įmonės nuotraukos:
Mana mankštaMana mankšta nuotraukaFoto Mana mankšta (304478926)Įmonės Mana mankšta nuotraukosMANA MANKŠTA – tai jauki irMana mankšta, UAB nuotraukaFoto Mana mankšta, UAB (304478926)Įmonės Mana mankšta, UAB nuotraukostai mankšta kūnoMana mankštaMana mankštaMana mankštaMana mankštaMana mankštaMana mankštaMana mankštaMana mankštaMana mankštaMana mankštaMana mankšta
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: Sporto klubas Vilniuje, treniruočių salė Vilniuje, kalanetika Vilniuje, Joga Vilniuje, Pilates Vilniuje, Yogalates Vilniuje
kontaktinės informacijos QR kodas 304478926
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Mana mankšta, UAB (įmonės kodas 304478926) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Taip pat rekomenduojame

Forum Fitness
Forum sporto klubas

Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08105 Vilnius.
Veiklos sritys: pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; sporto organizacijos; sporto paslaugos, sporto klubai.
FORUM sporto klubas didžiuojasi tuo, jog jau nuo 2003 metų Lietuvoje siūlo aukščiausios kokybės visapusiško sveikatingumo paslaugas. Sukaupta patirtis mums leidžia klubo nariams pasiūlyti tai, kas jiems svarbiausia: nepriekaištingą paslaugų kokybę, komfortą ir asmeninį dėmesį kiekvienam bei išskirtines sąlygas...
E. parkas
Epower Arena

Adresas: Ukmergės g. 298, Norfa XXL požeminė aikštelė, LT-06143 Vilnius.
Veiklos sritys: motociklai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; sporto paslaugos, sporto klubai.
Išbandykite elektrinius kartingus ir motociklus Vilniuje, Pašilaičiuose. Naujas kartodromas Vilniuje jau veikia. Epower Arena įsikūrusi po stogu, todėl čia laiką puikiai praleisite bet kokiu oru. Elektrines transporto priemones jums parinksime pagal jūsų norus ir patirtį. Pasimėgauti aštriais pojūčiais galėsite be...
Laipiojimo centras
Miegantys drambliai

Adresas: Krėvės pr. 49, 2 aukštas, LT-49438 Kaunas.
Veiklos sritys: pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai; sporto, turizmo reikmenys; vaikų būreliai.
UAB "Laipiojimo centras" - laipiojimo entuziastų susibūrimo vieta. Kuo ypatingas UAB "Laipiojimo centras"? Nedidelė „Miegančių dramblių“ laipiojimo salė įkurta 2007 m. 2015 metais išaugo į vieną didžiausių laipiojimo centrų Baltijos šalyse Laipiojimo centre daug šviesos ir erdvės, viskas sukurta mūsų pačių rankomis...
Euroatletas
Sporto prekės, treniruokliai, nardymo įranga

Adresas: Birželio 23-iosios g. 27A, LT-50202 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai; pramogos ir poilsis; sporto paslaugos, sporto klubai; sporto, turizmo reikmenys.
UAB "EuroAtletas" - sporto įrangos tiekimas, gamyba ir montavimas. GAMYBA - viena iš esminių mūsų veiklos krypčių, gaminame labai įvairią sporto įrangą, ir jos asortimentas pastoviai didinamas: Krepšinio stovų gamyba Kaune Rankinio vartų gamyba Kaune Stovų inventoriui gamyba Kaune Lauko sporto įrengimų gamyba Kaune...
Eurosportas LT
Adresas: Perkūnkiemio g. 3, LT-12127 Vilnius.
Veiklos sritys: grindys, grindų dangos; mediena, jos gaminiai; plastikas, guma, jų gaminiai; sporto paslaugos, sporto klubai; sporto, turizmo reikmenys; statyba.
UAB „Eurosportas LT“ specializuojasi sporto salių, sporto aikštynų bei stadionų, o taipogi vaikų žaidimo aikštelių, aktyvaus poilsio zonų įrengime tiek patalpų viduje tiek ir lauke. Mes taipogi prekiaujame pačių įvairiausių sporto šakų įranga bei inventoriumi tiek profesionaliam tiek mėgėjiškam sportui. Siūlome ne...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

"Litgrid" akcininkai pritarė sinchronizavimo sutarties pasirašymui
"Litgrid" akcininkai pritarė sinchronizavimo sutarties pasirašymui 05-20 20:30
Lietuvos elektros perdavimo tinklo operatorės "Litgrid" akcininkai pirmadienį pritarė Baltijos šalių sinchronizavimo su žemynine Europa prisijungimo sutarties pasirašymui. Artimiausiu metu sutartį...
Kanų festivalio "Garbės auksinė palmės šakelė" A. Delonui kelia aistras
Kanų festivalio "Garbės auksinė palmės šakelė" A. Delonui kelia aistras 05-20 20:29
72-ojo Kanų festivalio "Garbės auksine palmės šakele" (Palme d‘Or) apdovanotas Alainas Delonas (g. 1935), gyva legenda ir pasauline kino ikona vadinamas prancūzų aktorius.
Po skandalų "Facebook" sunkiai sekasi rasti darbuotojų
Po skandalų "Facebook" sunkiai sekasi rasti darbuotojų 05-20 20:28
Kadaise geriausia darboviete JAV laikytai bendrovei "Facebook" sunkiai sekasi rasti darbuotojų. Jos patrauklumą talentų akyse nusmukdė su duomenų apsauga susiję skandalai.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%
Humana 247,82 +2,31%
Philip Morris 86,81 +1,52%
Macy's 21,77 +1,26%
Texas Instruments 106,79 -2,22%
NVIDIA 156,53 -2,28%
Caterpillar 122,76 -3,04%
FedEx 169,92 -3,33%

Žaliavų kainos pasaulyje

Dujos (JAV) 2,65 -9,86%
Auksas 1285,91 -1,15%
Apelsinai 0,57 -12,31%
Benzinas 2,04 +12,71%
Varis 6438,36 -0,02%
Dyzelis 2,06 +3,52%
Nafta 62,87 +1,37%
Cukrus 0,59 +1,72%