Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Luvesa, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Luvesa

Atsiliepimai apie Luvesa, UAB

NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Luvesa, UAB

Nusipirkau pries menesi per sia imone BMW 530 ir esu labai patenkinta. Pardavejas (rodos Tomas vardu) buvo super malonus ir labai nustebino, nes man automobili laike beveik savaite be jokiu rankpinigiu. Saziningesnio "perekupo" nesu macius, nuosirdziai pagerejo nuomone apie zmones. Automobilio "remontui" investavau tik 50eu tam kad praeiti tech apziura. Uzregistravau irgi be problemu. Gavau tikrai gera, myleta ir priziureta auto. Sekmes jums darbuose ;)
Beja, dar poniai Ritai norecau apsviesti apie pardaveju bendravimo kultura. Taigi Luvesoje lyg dirba apie 40 darbuotuoju, ir zinoma, neneigiu, kad is ju gal ir yra darbuotoju kurie is pirmo zvilgsnio gali pasirodyti arogantiski. Bet cia jau turetumet suprasti, kad ne sis verslas, o aplamai Lietuva, kaip salis isauklejo tokius skirtingus piliecius. Vieni malonus, kiti ne taip, bet cia kiekvienas skirtingai. Gi nesunku rasti arogantisku zmoniu visose srityse, ne tik auto versle, net ir paciame seime ju yra.... Taigi tokia ta musu Lietuvele, kartais grazi, kartais nelabai, su savo skirtingo intelekto zmonemis. Tad kaip mus sis krastas isauklejo kiekviena atskirai, tokie ir esame... :)
Ponia Rasa, nebukite pikta ant musu (automobiliu pardaveju), gal kita karta, Jums geriau pasiseks su automobilio pirkimu ir pakeisite nuomone apie mus.
Geros dienos Jums ! ;)
Rita 2018-02-03 14:34:16
Na kadangi mano atsakymą ištrynėte, ponas Alvydai, tai jį kartoju, manau kad nors keli žmonės suspės perskaityti.O jei ištrinsit, tą patį padarysiu su Jūsiškiu: Gerb. ponas Alvydai. Dėkoju už atsakymą. Aš esu pirkėjas, todėl noriu gauti čekį tokį (faktūrą), kiek sumokėjau. O pardavėjo išlaidos manęs nedomina - forminkitės jas kaip tai įpareigoja įstatymai. O dėl patarimo pirkti automobilį iš salono - dėkoju. Bet jau nusipirkau 1 metų senumo SUBARU iš Marijampolės. Ten, matyt, žmonės sąžiningesni ir pilietiškesni. Kiek sumokėjau, už tiek ir įformino. Ir pardavėjas nedarė jokios tragedijos. Nors automobilis jau buvo remontuotas taip pat. Todėl ir reikėtų tokiais "verslininkais" pasidomėti VMI. Su visa pagarba. Ir dar pridursiu, kad Lietuvos pirkėjai nėra išeiviai iš taigos. Gal ir galite apgaudinėti pirkėjus, kurie galbūt neturi kompiuterio bei nepaskaito teisininkų patarimų bei komentarų, bet tie, kurie perka automobilį už daugiau nei 1000-2000 tikrai tai padaro. Ir nereikia mūsų kvailiais laikyti "virkaujant" apie išlaidas. Mes puikiai žinom, kokį gabalą norit appžioti Jūs. Ir tai yra Jūsų teisė. Kiekvienoje šeimoje yra tokių verslininkų pažįstamų. Neskaičiuojam mes jūsų butų, auksinių grandinėlių, namų, kelionių ir t.t. Bet ir Jūs mūsų kvailiais nelaikykit. Rašiau ne tik apie Faktūrą, bet ir apie bendravimo kultūrą, bėgimą nuo tech.apžiūros.... Pats parašėt, kad mūsų teisė rinktis. Mes tai ir darom. Ir mūsų teisė komentuoti, taigi netrinkit atsakymų, nors jie Jums ir nepatinka. Aš įtariu, kad Jūs esat suinteresuotas asmuo, bet deja mano komentaro su tel numeriukais ištrint negalit.... Taigi tobulinkit turginių bendravimo kultūrą, tada viskas bus gerai, net jei ir neparduosit automobilio. Bent jau pirkėjo pykčio neiššauksit.... Dar kartą su visa pagarba. Rita
Ponia Rita, tik dabar perskaiciau Jusu laiska. As netryniau jokio Jusu laisko !, ir manau, kad ir noredamas tai padaryti, negaleciau. :))) Kiek matau, cia galima tik savo pasisakymus trinti, o kitu ne. Taigi nezinau, bet itariu, kad jei zinute Jusu dingo, tai gal pati ja ir istrynet :)))
Vis del to, pavydumas zmonese nesvetimas jausmas... :))) priskaiciavote cia mums visokiu turtu... :)
Tai jei mes taip gerai gyvenam, tai galit ir Jus prisijungti prie musu gretu, ir Jus tada turesit namu, butu, auksiniu grandiniu :))) kelioniu ir t.t. Visiems keliai atverti vienodai.
Norint kazka gyvenime tureti reikia nemazai dirbti... niekas uz dyka nieko neduoda ! Paminesiu kelis niuansus, kad gal geriau isivazduotumete musu darba. Kaip jau minejau daug metu tuo uzsiimu, taigi mates ir silto, ir salto per tuos metus... Is savo 20 metu darbo, apie koki 10 metu bunant Prancuzijoje yra naktys pramiegotos automobilyje ! nesvarbu ziema, ar vasara, na savaime suprantama, kad taupymo sumetimais. Dabar tik koki 10 metu vezame masinas tralais, pries tai jos buvo varomos sava eiga, techniskai tvarkingos ar netvarkingos, su vasarinemis padangomis, ziemos metu, snieguotais Vokietijos ir Lenkijos keliais, rizikuodami savo gyvybemis, kaip kokie "kamikadzes", be to, nemiegoje uz vairo 24 val per para, nes ziurek kokioj Lenkijoje dar be tu turimu bedu, gali dar ir ant reketininku uzsirauti. Taigi, taip panasiai atrodytu pirmas vaizdas musu darbo...
Tik turbut Jums ponia Rita sedint kazkur siltai kabinete viskas kitaip - lengviau atrodo.
Taigi ponia Rita, noriu dabar Jusu paklausti, ar per tiek sio "lengvo" darbo metu, gal ir nusipelneme kazka uzgyventi ? kas buta, kas nama, ar kas auksine grandine :)))
O del VMI, Jus galiu nuraminti, kad kiekvienais metais visos be isimties imones, tame tarpe ir Luvesa, yra tikrinamos, ir jei randama kokiu pazeidimu, yra mokamos baudos.
Tai tiek siam kartui :)))
Labai rekomenduoju. Ir ypatingai dekoju Arunui uz malonu bendravima. Aciu. (Perskaicius neigiamus atsiliepimus dvejojau, ar pirkti is sios imones, bet dziaugiuos, kad jie nepasitvirtino)
Alvydas 2018-02-02 11:57:44
Raso zmones visai nesuprasdami apie tai, kaip is tikruju viskas vyksta su automobiliais parvezamais is vakaru saliu. Taip kai kuriais atvejais mokesciai yra rodomi ne visi, bet tam yra priezastys.
Paaiskinsiu kaip viskas vyksta. Ir pvz. Ritos noreto pirkti automobilio atveju. Fakturoje 8700 todel, kad Prancuziska faktura, yra pvz. 8000, bet tai nereiskia, kad lietuvis pirkejas tiek ir sumokejo pardavejui Prancuzijoje ! tai oficiali faktura ! Neoficialiai, dar FR pardavejas kisasi sau i kisene grynais, kiek tik imanoma daugiau, pas juos stabdziu ir saiko nera ! (mano asmenine patirtis) Taigi, oficiali faktura 8000, plius sumoketa grynais FR pardavejui, na koki 1500, (cia skirtingais atvejais skirtingai), automobilio tikra kaina jau 9500, parvezimas skaiciuojamas 500-700, priklausomai kurioje RF dalyje randasi masina. Jau turime 10200 tikraja automobilio kaina. Parvezus ja i Lietuva visada reikia kazka remontuoti, padazyti, poliruoti, valyti salona, zodziu paruosti ja pardavimui, nes Prancuzai idealiu masinu nepardavineja, cia vel ivairiai gali kainuoti, na jei didesniu gedimu nera tai gali kainuoti pvz 500 euru. Na ir jau turime tikraja kaina 10700 euru, Ir kaip matote, jau ta tikroji automobilio kaina visai panasi i ta kurios praso pardavejas Lietuvoje. Taigi, taip tie naudoti automobiliai atkeliauja iki vartotojo lietuvio.
Noreciau pacios Ritos paklausti, kai kazkur pvz. vaziuoji remontuoti automobili, ar visada reikalauji cekio? ar renkiesi ta meistra kuris su mazesnem islaidom, bet be cekio suremontuos pacios sugedusi automobili. Tai ten taip pat vyrauja seseline ekonomika !
Galiu pasakyti savo nuomone is savo patirties, automobiliu verslu uzsiimu jau virs 20metu. tiek Lietuvoje, tiek toje pacioje Prancuzijoje, seseline ekonomika gyvuoja. Nori gauti preke, turi moketi grynais, realiai pasakysiu taip, tik kokie 5 proc. pardaveju Prancuzijoje neima taip vadinamu kysiu, like 95 proc. tai daro be jokio gedos, ar dar kokio kitokio jausmo !
Taigi, nesipleciant i detales, tokia butu realybe. O jei netenkina pigesni automobiliai, kartais gal su mazesne faktura. Tai niekas gi jusu nevercia pirkti cia, galite vaziuoti i oficialu auto salona, Audi, BMW, na ir t.t. ten irgi yra devetu automoliliu, bet ten kaina bus 2000-5000 brangiau nei pvz. Taurageje. Taigi, jusu pasirinkimas laisvas, kur norite ten perkate ;)
PEACE !
Rita 2017-05-19 16:50:56
Pritariu Piliečio nuomonei - VMI derėtų pasidomèti śio UAB veikla.
Tiems, kas domisi informacija, pateiksiu faktus. Važiavom 300km apžiūrėti automobilio. Kol vyko procesas-viskas buvo norma. Kai prasidėjo derybos-jos tapo cirku. Sutarta suma buvo 110000 EUR. Pardavėjas sutiko oficialiai rodyt 87000 (VMI - atkreipkite dėmesį!!!!!!!!!!!!!!!). Gerai, suderėjom, sukirtom rankom. Ir.........Paprašėm, kad mašina praeitų tech.apžiūrą. Pasirodo-tai misija neįmanoma. Pardavėjas supanikavo, jam labiau buvo svarbu nuvažiuot į kirpyklą :) :) :-D. Ilgai kažkam skambinęs (apie pusvalandį)-pagaliau sutiko. Tik nuvažiavus į Regitrą, pradėjo šaukti, kad jis neturi laiko laukti. Na, jei 2300 EUR neverti 2 valandų laukimo, tai tada aš nieko nebesuprantu. Tada puolė skambint rytojaus klientui (kurio balsas buvo puikiai girdimas salone, ir kuris "nieko nesuprato"........ Na, mes sutikom, kad automobilis būtų parduotas rytojaus klientams. Mielieji, tie, kurie ketina pirkti automobilį iš žmogaus, kurio tel. Nr +37065660985 arba jo brolio 869079455, būkite budrūs!!!!! Duočiau 100 EUR, kad sužinočiau priežastį, kodėl kirpykla ar kita asmeninė veikla svarbesnė už 11000 EUR sutartį :). Gal net TV galėtų reportažą susukti :-D :-D :-D
PEACE !
Pritariu Piliečio nuomonei - VMI derėtų pasidomèti śio UAB veikla.
Pilietis 2017-04-08 16:16:04
VMI derėtų pasidomèti śio UAB veikla. Perkant automobilį nepasirašomos pirkimo-pardavimo sutartys, kur būtų fiksuota tikra kaina.Drąsūs gi žmonès ten dirba.Tiesiai šviesiai pirkėjui sako, kad jei rodys pilną sumą-" pareis mokesčiai".Ant įmonès auto nenusipirksit, fizinis asmuo taip pat to nepadarys, jei bus suinteresuoti elgtis sąžiningai ir neremti mokesčius slepiančios UAB Luvesa.
Pritariu Jums, slepia mokesčius ir dar supr bukai arogantiški pardavėjai !!!!!!

ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
TOKVILA
TOYOTA

Adresas: Žalgirio g. 122, LT-09300 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Apie UAB „Tokvila“ buvo įkurta 1994 metais. Tai yra pirmasis, didžiausias Japonijos automobilių gamintojos TOYOTA pardavimo, techninio aptarnavimo ir remonto centras Lietuvoje ir bene vienintelis toks - Vilniaus miesto centre. Erdviame ir moderniame, apie 4000 kv. metrų plotą užimančiame TOYOTA centro pastate yra...
Autojuta
VOLKSWAGEN | AUDI | SEAT

Adresas: Chemijos g. 8, LT-51344 Kaunas.
UAB “Autojuta” - oficialus VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT atstovas Lietuvoje. Prekyba naujais ir naudotais VOLKSWAGEN, AUDI ir SEAT automobiliais, originalios dalys ir aksesuarai, automobilių diagnostika, priežiūra ir servisas, garantinis ir pogarantinis aptarnavimas. VOLKSWAGEN komercinis transportas – prekyba...
UAB "Fakto" autocentras
FaktoAuto

Adresas: Laisvės pr. 1, LT-03150 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai.
"Fakto" autocentras yra vienas didžiausių ir moderniausių Nissan centrų Baltijos šalyse. Sostinės Laisvės prospekte įsikūrusio "Nissan" autocentro „Fakto Auto" plotas sudaro 3000 kvadratinių metrų, iš kurių 550 m² skirta prekybos salonui. Lietuvos atstovybė „Fakto Auto", kuri laikoma didžiausiu ir moderniausiu...
JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Trumpalaikė ir ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma trumpesniam bei ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo...

I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose
I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose 05-24 21:37
Tiksint paskutinėms prezidento rinkimų agitacijos valandoms, penktadienio vakarą Daukanto aikštėje Vilniuje rengiami kandidatų į prezidentus, Gitano Nausėdos ir Ingridos Šimonytės, debatai...
I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose
I. Šimonytė ir G. Nausėda paskutinį kartą susiremia debatuose 05-24 20:49
Lione sprogęs paketas sužeidė kelis praeivius
Lione sprogęs paketas sužeidė kelis praeivius 05-24 20:26
Liono mieste Prancūzijoje gatvėje nugriaudėjęs sprogimas sužeidė bent aštuonis praeivius.

Kur atostogausite šią vasarą?

Intel 44,53 +1,20%
Coca-Cola 49,85 +0,40%