Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Luhex

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Luhex

Atsiliepimai apie UAB "Luhex"

LTU Recruit

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Luhex"

Darbai atlikti profesionaliai ir per sutartą laiką. Papildomų nesklandumų nekilo. Kainos adekvačios ir jokie papildomi kaštai neišaugo. taip pat padėjo ir su kitais neplanuotais darbais už simbolinį mokestį.
Rekomenduoju, dirba profesionaliai ir greitai. Sėkmės!

Visuomet galima kreiptis ir ap=i8r4ti atliktus darbus namie.
Griovimo darbai baigti. Anga 1.80m tarp virtuves ir kambario padaryta, kaip ir norejau, tualetas sujungtas su vonia ir koridoriumi. Visas darbas buvo atliktas greitai.
Griovimas uztruko puse darbo dienos.
Siuksliu surinkimas ir isvezimas apie 1 val. +-
Suvirinimo darbai apie 4 val. (Nuo pradzios iki pabaigos uztruko 1 savaite)
Po atliktu darbu, reikalingi dokumentai greitai sutvarkyti.
Esu patenkintas.
Visiems Geras Nebūsi
Vilija L. 2018-10-06 09:19:01
Pasirinkau Griovikus pagal užsakovų atsiliepimus ir neapsirikau. Dauguma vertinimų buvo "gerai" arba "labai gerai". Per mažiau nei valandą po mano užklausos su manimi susisiekė Gytis. Sekančią dieną Saulius apžiūrėjo griovimo zoną. Pats procesas truko 3 dienas (buvo reikalų) ir negaliu nepagirti tų vyrukų, kurie darbavosi - dirbo tvarkingai, profesionaliai, kilus bent menkiausiam klausimui, viską derinome telefonu, jokių "rūkymo pertraukėlių" ir t.t. Viską padarė, išvalė, išvežė laužą. Kaina už darbus visiškai reali sugaišto laiko, įdėtų pastangų ir naudojamos technikos atžvilgiu. Jokių priekaištų. Mano vertinimas - "labai gerai" ir Griovikus rekomenduoju visiems, kas turi ką nugriauti. Patikėkite, jie sugeba...:))
ten mes dirbome tie du vyrukai ir esame labai nusivyle grioviku vadovais : (engia darbuotojus, meluoja ishsisukineja ir ttt.... joja ant kito sprando....
cia irgi kazkas panasaus buvo:Negražiai pasielgė UAB „Luhex“, pažadėję minimalų atlygį - dirbau beveik mėnesį darbo (skambučiai klientams, įmonės griovimo paslaugų svetainės griovikai.lt pristatymas telefonu ir el.paštu, skelbimų dėjimas į visas nemokamas svetaines). Rezultatas: už balandžio mėn. nei avanso, nei atsiskaitymo pasibaigus darbui, tik darbdavio atstovo Valdo P. pažadai. Netgi išrašyta 150eur suma Gyčiui P. kažkodėl per didele tapo. Išrašiau sąskaitą net nusiderėtai 100eur sumai. Tačiau vėl tušti pažadai bei nauja taktika: įrodinėjimai, esą nieko gero nenuveikiau per tas savaites. Tikrai gėda! Apmaudu jaustis apgautai, nes save gerbiantys vadovai nemeluoja, tuščiai nežada ir nesumenkina žmonių darbo. Deja, pabaiga skaudi ir moraliai, ir finansiškai. Labai negarbingas toks "Luhex" vadovo Gyčio P. elgesys.
Dalia 2018-10-04 14:57:12
Na jūs tik nejuokinkite, "puikūs darbuotojai"...visi blogi atsiliepimai ištrinti iskarto, o gerus rašo pažįstami.BAILIAI!!! a*******i ir nemokšos !!! SKAITYKITE, ŽMONES, VAKARŲ EKSPRESAS REMONTAS LIEPŲ G.!!! Ir baikite čia paistyti, kokie jūs čia puikūs, nes paduosiu į teismą su visom kokybės ir mokesčių inspekcijomis.
Ponia Dalia. Esu 100% įsitikines, kad jūs maišote įmones. Spręskites ginčus savo erdvėje. Ir į teismą butinai kreipkites, jeigu negalite išsiaiškinti tarpusavį.
Puiku atlieka savo darbo kaip griovimo srityje, tiek ir staybos.Visko padaryta laiku ir professionaliai. Turi geru ir darbstu darbininku.

Rekomendoju
Puikiai atlikti buto remonto darbai, viskas buvo atlikta laiku ir kokybiškai, puiki apdailininkų komanda.
Rekomenduoju visiems.
Darbai atliekami profesionaliai ir nebrangiai
Darbas atliktas laiku ir profesionaliai, rekomenduoju kreiptis.
Aciu dar karteli. Darbas atliktas tobulai. Neturime jokiu nusiskundimu. Greita, profesionalu ir gera kaina. Rekomenduoju.
Darbų kokybės ir kainos santykis geras, atlikta greitai.
Labai greitai atliko kapitalines sienos griovimo darbus, likome labai patenkinti! Nuosirdziai rekomenduoju sia imone! Aciu jums!!
Klaipėdos lopšelis - darželis "Pumpurėlis"
2018-06-08 09:04:31 IP 83.171.17.35
Užsakytas statybinių atliekų konteineris buvo pristatytas laiku ir pastatytas teritorijoje ten, kur buvo paprašyta. Jokių nusiskundimų nėra, paslauga esame patenkinti. Kaina buvo mažiausia Klaipėdos mieste ir rajone.
Savo srities specialistai, akimirksniu apskaičiuoja sąmatą ir laiku skuba į pagalbą. Vadovai Valdas ir Gytis patys viską apžiūri ir greitai priima sprendimus.Rekomenduočiau.
Rimta įmonė, labai greitai ir profesionaliai atlikti darbai. Greitai apskaiciuoja darbu samata, kainos geros ir daro nuolaidas. Rekomenduociau visiem
Rimta firma su kompetetingais zmonem. Darbas kurio labiausiai bijojau (kapitalines sienos griovimas blokiniame bute) buvo lengviausias darbas visame buto remonte, tereikejo susirinkti namo gyventoju parasus, o visa kita padare Luhex, iskaitant ir projekta. Darbas atliktas laiku, labai greitai ir profesionaliai. Garantuotai geriausias kainos ir kokybes santykis rinkoje.
Griovikai atliko kapitalinės senos griovimo darbus. Darbai atlikti operatyviai, profesionaliai. Rekomenduoju.
Norime padėkoti už puikiai atliktus remonto darbus!
rekomenduojam!!
Noriu padėkoti šauniai komandai už greitai ir kokybiškai atliktus griovimo darbus, vyrukai atsakingi, tikrai patikimi, esu labai patenkinta, turiu svajoniu namus, taip pat ir kaina gera, tikrai rekomenduoju.
Norime padėkoti už puikiai atliktus remonto darbus. Atliktu darbu kokybe, komunikacija, terminas ir kainos santykis puikus. Ačiū! Rekomenduoju!!!
Puikiai atliktas darbas
Greitai, kokybiskai ir patikimai atlikti darbai. Drasiai rekomenduoju.
Noriu padekoti uz gerai atliktus darbus ir sazininga bendradarbiavima.Sekmes visur ir visada.
Atcargei su sita ymone. Klaipedoje vadovai Valdas ir Gytis. Neatciskaito uz atliktus darbus
s*******o kontora:neformina, uz atliktus darbus neatciskaito, bukite atcargus.Atcargiai tarkites su vienu is vadovu Valdu
Laiku ir kokybiškai atlikti darbai nepaliko abejonių, jog šita įmone galima pasitikėti.
Ačiū Jums už puikiai atliktus griovimo darbus. Griovimo darbai buvo atlikti taip kaip sutarta, jei ateityje reiktu griovimo ar demontavimo darbų būtinai kreipsius tik i Jus.

Regina Ston

Acg Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: automatizavimas, automatika; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; siuvimas, medžiagos; technologinė įranga.
UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. KAS MES ESAME: Esame tarptautinė kompanija – dukterinė ACG Nystrom AB (Švedija) įmonė, Lietuvoje įsteigta 1993 m. ACG Nystrom AB dukterinės bendrovės taip pat veikia Estijoje, Latvijoje, Suomijoje, Danijoje ir Ukrainoje. ACG Nystrom įmonės yra Švedijos...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; projektavimas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Idėjų parkas
BALDŲ GAMYBA IR PROJEKTAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 76, LT-46407 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; prekybos įranga; restoranų, kavinių, barų įranga.
Įmonė UAB „Idėjų Parkas“ – teikia baldų gamybos ir projektavimo paslaugas viešosioms erdvėms. Ilgametė darbo patirtis užtikrina profesionalų gamybos procesą bei efektyvų projektų valdymą. Pagrindiniai privalumai Aukščiausia kokybės garantija, kurią užtikrina daugiau nei 60 kvalifikuotų darbuotojų; Medienos, metalo...
Milviteka
Adresas: Maciuičių k., LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; pramonės įrengimai; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...

P. Porošenka paskelbė apie nuo Maskvos nepriklausomos Ukrainos stačiatikių bažnyčios įkūrimą 12-15 18:14
Ukrainos Prezidentas Petro Porošenka Kijeve pasibaigus istoriniam ortodoksų sinodui paskelbė apie atskiros Ukrainos stačiatikių autokefalinės bažnyčios sukūrimą. Šiuo žingsniu Ukraina galutinai...
P. Porošenka paskelbė apie Ukrainos stačiatikių autokefalinės bažnyčios sukūrimą 12-15 18:11
Ukrainos Prezidentas Petro PorošenkA Kijeve pasibaigus istoriniam ortodoksų sinodui paskelbė apie atskiros Ukrainos stačiatikių autokefalinės bažnyčios sukūrimą. Šiuo žingsniu Ukraina galutinai...
Daugiabučio statybos Žygimantų gatvėje sostinėje lieka sustabdytos
Daugiabučio statybos Žygimantų gatvėje sostinėje lieka sustabdytos 12-15 16:55
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas (LVAT) neleido atnaujinti daugiabučio statybos sostinės centre, Žygimantų gatvėje.

Jūs esate..

AT&T 30,22 +1,04%