Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Logspot, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Logspot

Atsiliepimai apie Logspot, MB

E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Logspot, MB

Tvirtai rekomenduoju. Logspot įdarbino mane Vokietijoje sklandžiai ir greitai, ir atvažiavęs į vietą radau kad kalbantis apie darbo ir apmokėjimo sąlygas Paulius nepagrąžino situacijos. Prie Leipzigo dirbom šeši žmonės, nemokantys vokiečių kalbos, ir tik jo pagalba galėjome susitvarkyti įvairius klausimėlius, o jis visada pasiekiamas telefonu ar el. paštu. Ir kai nuspręndžiau jog nenoriu dirbti naktimis Paulius surado naują darbo vietą Vokietijoje vos per kelias dienas!
Kiek firmų, agentūrų abskambinau coronos metu, tik jūs vieni padejote per dieną į sidarbyti tokių agentūrų maža, rekomenduoju
Netavo reikalas 2019-11-11 11:54:59
Nerekomenduoju. Eiline a******u kontora kaip ir dauguma. Uz 2savaites pervede 300€ algos tai uz menesi taip iseina 600€ tyciojasi is zmoniu, darbo pozicijos konkrecios neturi, meto per visas vietas. 2h gali prekes surinkineti po to likusias darbo valandas su sluota sluosi ar su siurbliu sandeli sluosi. Busto kaina taip pat kosmine po 300€ uz menesi asmeniui.
cia dar nieko, per tikdarba varyk, po 600mokesi i men uz buta budos diduma dviem asmenim:)
Teko išvažiuoti per šią įmonę padirbėti į Vokietiją, esu patenkintas šios įmonės vadovu, kadangi visuomet padės, visuomet galima rasti bendrą kalbą. Darbu taip pat esu patenkintas, draugiškas kolektyvas, padėjo susitvarkyti dokumentus ir visas kitas iškilusias problemas. Ačiū dar kartą įmonės vadovui Pauliui, už suteiktą šansą pabūti ir užsidirbti Vokietijoje!
Rekomenduojam! Įmonė rūpinasi žmonėmis ir yra draugiški, padėjo mums, kai kita įmonė apgavo jau būnant Vokietijoje. Greitai ir atsakingai surado naują darbo vietą. Jau tą pačią dieną galėjome vykti į naują būstą, likome labai patenkinti ir dėkingi.
Sveiki. Rekomenduojam ir esam patenkyti darbo vieta pirmąjį menesy gali iškilti nesklandumų dėl atlyginimų dėl neteisiklingai užpildytų popierių ar yveltos klaidos bet viskas yra su tvarkoma ir grąžinama nes tai privaloma.
Netavo reikalas 2019-11-11 11:54:59

Apgailestaujame už patirtus nesklandumus. Prašau susisiekite su mumis tiesiogiai, kad padėtume išspręsti susidariusią situaciją.

Nermeka
HireLabas Group

Adresas: Vasaros g. 24, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas Grupė – tai tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Ukrainoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog...
Headex
HEADEX Group

Adresas: Švitrigailos g. 11B, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; personalo atranka.
Viena didžiausių Lietuvoje sėkmingai veikianti tarptautinė įmonių grupė teikianti darbuotojų nuomos, kitaip vadinamos personalo nuoma ar laikinu įdarbinimu, paslaugas.
Work by team inhouse logistics
Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 38, LT-44307 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; personalo atranka; sandėliavimas.
Mes, work by team inhouse logistics, UAB, vykdome darbuotojų paiešką ir atranką vokiško kapitalo įmonėms. Ieškome vadovų, kvalifikuotų ir nekvalifikuotų darbuotojų darbui logistikos sektoriaus sandėliuose Vokietijoje. Galime pasiūlyti konkurencingus darbo pasiūlymus tiek vyrams, tiek moterims, tiek poroms, kurios...
Vorkis
Workis - darbdavių ir darbuotojų platforma

Adresas: Gedimino pr. 26, LT-01104 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka.
Workis - tai inovatyvių darbdavių ir pažangių darbuotojų platforma. IEŠKAI GREITO UŽDARBIO? Siūlome modernų būdą susirasti darbą rytojui savo išmaniajame telefone kad ir kur bebūtum. KAIP TAI VEIKIA? Prisiregistruoji workis platformoje. Darbdaviai sukuria darbo skelbimus, nurodant tikslų valandinį darbo užmokestį...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VAIRUOTOJAMS, VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...

Konservatorių suvažiavime – partnerių pagyros valdančiajai koalicijai
Konservatorių suvažiavime – partnerių pagyros valdančiajai koalicijai 09-26 12:31
Centro-dešinės valdančioji dauguma ir Vyriausybė yra geriausia, kas galėjo nutikti su tiek skirtingų iššūkių pastaruoju metu susidūrusiai Lietuvai, sako Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen.
N. Roubini. Gresia rimtas stagfliacijos pavojus
N. Roubini. Gresia rimtas stagfliacijos pavojus 09-26 12:04
Jau keletą mėnesių bandau perspėti, kad dabartinis nesibaigiančios skatinamosios pinigų, kreditų ir fiskalinės politikos derinys pernelyg stipriai stimuliuos visuminę paklausą ir prives prie...
Šeštadienį nustatytas 1.251 koronaviruso atvejis, mirė 13 žmonių
Šeštadienį nustatytas 1.251 koronaviruso atvejis, mirė 13 žmonių 09-26 09:41
Šeštadienį Lietuvoje nustatytas 1.251 koronaviruso atvejis, mirė 13 žmonių, praneša Statistikos departamentas.

Ką reiktų daryti su Vilniaus oro uostu?

Nike 149,59 -6,26%