Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Vilmers, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Vilmers

Atsiliepimai apie Vilmers, UAB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Vilmers, UAB

Sveiki, gaila, bet anksčiau pateikti komentarai apie įmonę yra teisingi. Rašau atsiliepimą, kad kas nori čia dirbti susidarytų bent jau bendrą vaizdą.

Minusai:

1. Dėl darbo - įdarbina į tam tikras pareigas, tačiau gausite taip, kad Jus pastoviai siuntinės atlikti tokių darbų, kurie Jums nepriklauso. Kitas svarbus aspektas - ar norėsite pastoviai aukotis ir eiti dirbti savaitgaliais už tą atlyginimą?
2. Dėl atlyginimų - žemi t.y. bent jau lyginant rekvizitų duomenis, cvbanko skelbimų duomenis. Gamyboj atlyginimai maži, bet ir administracijoje dirbantiems moka nedaug. Su dabartinėm kainom išvis neapsimoka dirbti ten, nes pietų nekompensuoja, kuro (bent jau man) taip pat. Galit pasižiūrėti skelbimus cvbanke, nes pastoviai ieško, darbuotojų kaita yra beprotiška. Įmonė geriau vešis užsieniečius dirbti. Gal ir nebeliko vietinių, kurie ten norėtų eiti, nes darbuotojus jie "degina" itin sparčiai - darbuotojų kaita kai kuriose pozicijose itin didelė. Gaunasi taip, kad maži atlyginimai = minimalios pastangos, visi nepatenkinti ir nemotyvuoti.
3. Dėl pagarbos paprastam darbuotojui. Įmonėje vyksta mobingas siuvyklos sk. Siūlau ten niekam neiti, nebent norite nuolat patirti didžiulį stresą, nuolatinį žeminimą ir pan. Mobingą nuolatos vykdo meistrė J. Kas be ko, įmonės vadovybė yra informuota ir visą šią situaciją žino, tačiau kaip supratau, meistrė J. turi labai daug patirties įmonėje ir yra savo srities specialistė, todėl jai daug, kas atleidžiama ir žiūrima pro pirštus.
5. Problemos su parkingo vietomis, ypač, jei pamaina ne nuo 8 val.
Pliusai:
1. Yra kavos aparatai (mokami), rūkymo zona.
2. Atlyginimą bent išmoka laiku ir kaulyt eit nereikia.
3. Gera vieta pradėti be patirties, nes kai kuriose vietose apmoko, paskui galima ieškotis normalios darbo vietos geresnėje kompanijoje.
4. Atmetus meistrę J. iš siuvyklos sk. kiti meistrai, technologai yra normalūs, dažniausiai patys patiria įtampą dėl J.

Tai yra mano asmeninė nuomonė.

Sėkmės ieškant darbo. Siūlau aplenkti šią įmonę, ypač, jei turite patirties ir išmanote savo darbą.
Pradirbau sioje imoneje beveik 2 metus. Imonei buvo sunkus laikotarpis, vadovai prasydavo dirbti sestadieniais, vasaros metu net sekmadieniais dirbdavau, kad tik kuo greiciau pagerinti rezultata, aukojau seima ir savo laika. Prie kimpiuterio prasedeti virsvalandziai darbo… Bet galiausiai pasiaukojimas atsirugo tuo, kad sugalvojo atleisti arba kitaip sakant PACIAM graziu noru iseiti. Labai gaila, kai imoneje dirba ir vadovauja gimines. Jeigu vienam nepatikai nepatiksi ir kitiems :)
Siulau labai gerai pagalvoti pries isidarbinant, nes pastovus gamybos atsilikimai tures buti kompensuoti jusu darbu savaitgaliais, praktiskai kiekvienais, o per darbo pokalbi jums to nepasakys:) cia galioja tiek gamybai tiek administracijai. O galu gale kazkam neitikus busite atleisti:) pagalvokit Vilmersas, nes kazka ne taip darot ir ne tuos zmones statot gamybai vadovauti:)
Darbuotojas 2020-10-21 11:45:44
Atlyginimas mažas, kad susirinkti minimaliai reikalaujamas valandas BŪTINA ateiti anksčiau ir dirbti šeštadieniais, vilioja žmones dideliais atlyginimais kuriuos gauna tik seni darbuotojai dirbantys po 10val kiekvieną dieną be pertraukų ir ateina šeštadieniais.Už prastovas, kurios vyksta kiekvieną dieną, niekas nemoka, už viršvalandžius taip pat, savaitgaliai irgi paprastu įkainiu skaičiuojami. Darbas tiems kuriems užtenka truputi didesnio nei minimumas atlyginimo sunkiai nedirbant. Tiems kurie nori užsidirbti NEREKOMENDUOJU
Ačiū už jūsų paliktą komentarą ir pastabas, mes jas išanalizuosime.
Įmonė daug investuoja į procesų tobulinimą, viskas sprendžiama, siekiant užtikrinti geriausius rezultatus.
O galimybės užsidirbti suteikiamos visiems. Sutinkame, kad darbas tikrai nėra sunkus.
Kornelija 2020-09-14 22:50:06
Nuoširdžiai siūlau aplenkti šią vietą. Su darbuotojais elgiasi kaip su šiukšlėmis. Vadovė siaubingai nevertina besistengiančių ir didelį įmonei pelną nešančių žmonių. Gėda.
Ačiū, už paliktą komentarą, apgailestaujame jūsų karčia patirtimi.
Įmonė rimtai žiūri į visus darbuotojus, siekiame sukurti tokią aplinką, kad visi jaustųsi vertinami.
Kristina staliulioniene 2020-04-26 22:41:53
Sveiki, kokia garantija jūsu sofkutem su pasikelencia tehnika ?
Ačiū už jūsų komentarą.
Mūsų visiems gaminamiems produktams galioja įprasta Europos sąjungos nustatytas garantinis laikotarpis.
Daugiau informacijos apie garantija rasite pateiktoje nuorodoje. https://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/shopping/guarantees-returns/index_lt.htm

Daugiau informacijos apie produktus rasite oficialioje mūsu svetainėje.
Joje taip pat galėsite pateikti užklausą apie norimą produktą.
Pilietis 2018-03-28 17:25:46
Reikia kurti įmonėje profesinę sąjungą, kuri padės sureguliuoti darbo santykius bei padės išspręsti esančias problemas. Pvz. UAB "Interscalit" susikūrė profesinė sąjunga, kuri padeda spręsti įvairias problemas. Taip pat planuoja pasirašyti įmonės Kolektyvinę sutartį, kuri galiotu tik profsąjungos nariams. Taigi, sėkmės!
Ačiū, už komentarą.
Jau procese.
Anonimas 2018-02-12 08:17:56
Darbas neblogas, tačiau vyksta vadovų mobingas prieš žemesnius darbuotojus. Siekiant pagerinti situaciją, į akis sakoma viena, o daroma viskas atvirkščiai. Personalo vadovė siekia įtikti ne paprastam darbuotojui ir būti teisingai, o tam, kam palankiau. Kalbant apie atlyginimus, tai viršvalandžius nemoka. Pažymi kaip papildomi darbai, kurių įkainis žemesnis nei minimumas.
Ačiū už paliktą komentarą.
Labai gaila, kad jūsų patirtis įmonėje nemaloni. Ačiū už pastabas, mes jas išanalizuosime ir priimsime atitinkamus sprendimus.
Norime pasidžiaugti, kad šiuo metu įmonėje dirba profesionalus personalas, kuris pasiruošęs spręsti įvairias problemas, greitai, skaidriai ir kokybiškai.
Giedrius 2017-05-06 19:59:05
Nepatariu eiti dirbti tenai nes alga bus maza.neina uzsidirbti tenai taip jie turi padare
Kad sau pinigus krauna paziurekit kiek uzdirba jie y metus.pritariu joanai visiska teisybe.
Ačiū, už paliktą komentarą, gaila, kad jūsų patirtis dirbant įmonėje neišpildė jūsų lūkesčių.
Įmonėje naudojama atlyginimų sistema yra skaidri.
Užtikriname, stabilumą, siekiame, kad įmonėje mokamas VDU būtų, lyderiaujantis bendrame Lietuvos kontekste.
Linkime sėkmės naujame darbe.
darbuotojas 2015-03-18 15:28:56
Papriestarausiu joanai. imoneje suteikiamos visos salygos uzdirbti daugiau ir atlyginimai niekuomet nevelavo. jeigu turi noro ir sugebi atlikti savo darba. zmones neisbando arba netobulina savo sugebejimu isvaziuoja i uzsieni tenai dirba daug daugiau ir sunkiau (be pertrauku) o grize didziuojasi uzdirbdami daugiau. dirbkime lietuvoje taip kaip uzsienyje ir uzdirbsime daugiau.
Ačiū, už teigiamą komentarą, mes labai tai vertiname.
Įmonė ir toliau visais įmanomais būdais, siekia tobulinti procesus geresniems rezultatams siekt.
Džiaugiamės užtikrindami stabilumą.
joana 2014-09-30 13:25:59
jei norite imonei padidinti kapitala o savo kisene sumazinti tik tada eikit dirbti nes imone sugeba nurasyti uzdirbtus pinigus sau o darbuotoja palikti be algos
Šiuo metu įmonė turi keletą sistemų atlygimui skaičiuoti, priklausomai nuo jūsų pareigų.
Tai gali būti fiksuotas atlyginimas arba kintamas pagal išdirbį.
Kristina staliulioniene
2020-04-26 22:41:53 IP 2e7r446d
Sveiki, kokia garantija jūsu sofkutem su pasikelencia tehnika ?

Dusėtai
Baldai namams

Veiklos sritys: baldai (prekyba); interjero apdailos medžiagos; kita veikla; mažmeninė prekyba; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Baldai Namams atstovauja daugiau nei 60 skirtingų Italijos baldų gamintojų. Daugiau kaip 20 metų Lietuvoje bei už jos ribų veikiantis baldų salonų tinklas prekiauja baldais iš Italijos, Vokietijos ir Lenkijos. Visi baldai gali būti tiek modernaus, tiek klasikinio stiliaus. Atstovaujamų gamintojų asortimentas...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Ažuona
Baldų namams gamyba ir prekyba, HORECA projektai

Adresas: Taikos pr. 125B, LT-47270 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
"Sofaforma" baldų salonuose Vilniuje ir Kaune bei internetu prekiaujame svetainės, miegamojo, valgomojo baldais namams bei įvairiais interjero aksesuarais. Pas mus rasite gausų kėdžių, sofų, minkštų kampų, fotelių ir lovų asortimentą. Aukščiausios kokybės baldai pagaminti siekiant maksimalaus patogumo, todėl į...
Gintaro baldai
Baldai visiems namams

Adresas: Akmenų g. 12, LT-92347 Klaipėda.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); interneto parduotuvės.
Mes padedame klientams kurti jaukius namus nuo 2002 m. „Gintaro baldų“ istorija prasidėjo Klaipėdoje nuo pirmojo baldų salono ir sėkmingai tęsiasi iki šiol Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Šiuo metu galime pasidžiaugti, jog esame didžiausias baldų salonų tinklas Lietuvoje. Manome, kad kiekvieni namai nusipelnė...
Balt Furn
EASE

Adresas: Vytenio g. 20-110, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; šviesos sistemos, šviestuvai.
EASE. Mano namų stilius Baldų salonai: Vytenio g. 20,Vilnius P. Lukšio g. 32, Vilnius „Domus Galerija" EASE. Mano namų stilius - tikras jūsų namų ambasadorius. Laikas namuose dažnai yra ribotas, bet itin vertingas siekiant vertingai praleisti laiką su šeima ar individualiai, pailsėti ir paskui pilnomis jėgomis, bei...

Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu?
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu? 08-16 22:56
Šie neramūs laikai sukuria daug ir įvairių verslo galimybių, tačiau tuo pat metu išaugusi infliacija, medžiagų trūkumai ir net prastėjančios nuotaikos, ne tik apkartina naujo verslo pradžią, bet...
Ką verslui rinktis kibernetinių grėsmių kontekste: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą ar paslaugą 08-16 22:52
Augančių kibernetinių grėsmių kontekste vis daugiau įmonių susiduria su dilema, ką pasirinkti: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą (SIEM) ar SIEM kaip paslaugą? Kas geriau – visiška duomenų...
Žalą bendrovei padariusius vadovus ir net valdybų narius asmeninė atsakomybė gali pasivyti net ir po kelerių metų po įmonės nemokumo bylos iškėlimo ar akcijų perleidimo 08-16 09:27
Per pastarąjį pusmetį Lietuvos Aukščiausiais Teismas (toliau – LAT) ne kartą nagrinėjo ne tik vadovų, bet ir įmonių dalyvių (akcininkų) bei valdybų narių asmeninės civilinės atsakomybės ir žalos...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Nasdaq 193,78 +1,14%
IBM 137,79 +0,90%