Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Lėvuo, AB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Lėvuo

Atsiliepimai apie Lėvuo, AB

Juodasis gintaras
Parašyk savo nuomonę apie Lėvuo, AB

Esu nusivylusi Kauno Laisvės alėjos Etam parduotuvės personalu, ateinu į parduotuvę mane pasitinka miela, besišypsanti pardavėja. Pasakiau ko man reikia ir ji man padėjo surasti prekes. Bet pamačiau, kad mergina dirba su sulaužyta koja ir sunkiai vaikšto, ar čia normalu!?!? Apsidairiau aplinkui nėra nei kėdžių, nei kur prisėsti. Paklausiau merginos ar visą darbo diena ji ir stovi su tokia koja, atsakė teigiamai. O jums jūsų darbuotojai nors kiek rūpi? Kaip jūs galite leisti dirbti merginai su sulaužyta koja?? Čia jau yra virš žmogiškųjų ribų. Dėl merginos aptarnavimo nusiskundimu neturiu, ji savo darbą atlieką puikiai, nusiskundimas jos darbdavui kuris šitaip elgiasi su ja ir liepia dirbti tokiomis sąlygomis, gėda!
Šiandien apsipirkau Vilniaus Ozo Esprit parduotuvėje. Pardavėja Yana buvo labai draugiška ir paslaugi. Nors nekalbu rusiškai lengvai pavyko susikalbėti anglų kalba ir buvo labai smagu pamatyti besišypsančią darbuotoją. Perduokite jai ačiū ir sėkmės nuo patenkintos pirkėjos :)
Noriu ispeti moteris ir merginas, neikit dirbti i Vilniaus PANORAMA "ESPRIT".Dabartine vadove Gabriele nesiskaito su pardavejom, drasko akis, elgiasi nemandagiai ir netaktiskai, labai isnaudoja ir sokdina kaip tik moka.Del to ten pastoviai keiciasi darbuotojos, o dar ir alga tikrai juokinga, kai reikia dirbti slenkanciu grafiku.Jei nenorit gadintis nervu ir aukoti laiko, nepatarciau is vis cia darbintis.
Įėjus į "Etam" parduotuvę (Klaipėdos Akropolyje) buvome labai šiltai ir maloniai sutikti, o išreiškus savo pageidavimus parduotuvės darbuotoja iškart suskubo padėti. Profesionalumas ir maloni šypsena privers grįžti dar ne kartą. (2021-07-21).
Uzsisakiau preke, taciau dydziai isvis neatitinka tradiciniu ir juokingiausia tai, kad grazinimo islaidas turiu sumoketi pati, nu ok, bet gal parasykit, kad dydziai neatitinka tradiciniu ????
Buvusi darbuotoja
2021-01-02 11:58:23 IP 55p9a7e9
Skaistė 2019-11-07 16:20:42
Pirkau moteriškas kelnes Etam parduotuvėje Akropolyje, Vilniuje, kadangi jos man netiko panorau grąžinti į parduotuvę (su visom parduotuvės etiketėm). Priimti prekę atgal buvo griežtai atsisakyta, direktorė motyvavo tuo, kad tai yra apatinių prekių parduotuvė, nors ant etiketės aiškiai parašyta, jog tai nėra apatinis trikotažas, o moteriškos kelnės. Direktorė parodė į lentelę esančią prie prekystalio, kad prekės negrąžinamos. Direktorės teigimu jų įmonė taip dirba ir prekės nepriims. Davė man blanknotą pasiskaityti apie prekių grąžinimą, kuriame niekur nebuvo parašyta, kad šios prekės grąžinti negaliu, bet vistiek atsisakė priimti prekę atgal.
Pasikalbėjus su vartotojų teisėmis jos man išaiškino, kad galiu prašyti prekę grąžinti, bet su tuo vistiek direktotė nesutinka. Parašiau skunda... Lauksiu tęsinio :)
Tikiuosi kasnors iš valdžios galėsite reaguoti į šį komentarą.
Nuoširdžiai
Buvusi lojali klientė
Sveiki, esu buvusi viena iš darbuotojų, kuriai priklauso Etam, bet dirbau kaune. Galiu pasakyt, kad kiekvienai darbuotojai yra svarbus dienos planas, dėl kurio padarys bet ka, įkiš prekes, kurios klaikiai atrodo ant jūsų, kad gauti pinigų :) tad šiuo atveju nenorėjo grazinti prekes turbūt dėl plano, kad arba nueis į minusą arba mažas aplamai buvo :))
Nežinau ar visose šios įmonės parduotuvėse taip, bet kaikuriose parduotuvėse dirbdami savaitgaliais ar švenčių dienomis, gausite tą patį kaip ir paprastą darbo dieną. Apgailėtino požiūrio i savo darbuotojus įmonė. Nerekomenduočiau niekam aukoti tiek savo nervų bei sveikatos dėl skatikų.
Tikiuosi kasnors iš valdžios galėsite reaguoti į šį komentarą.
Nuoširdžiai
Buvusi lojali klientė
Noriu pasidžiaugti Vilniaus Akropolio ESPRIT konsultantės darbu - neįkyriai pasiūlė drabužių variantus, nuoširdžiai padėjo su reikiamais dydžiais, maloniai bendravo. Vardo kortelės nebuvo prisisegusi, tad už puikų aptarnavimą tiesiog dėkoju
merginai su akiniais ir tatuiruote ant dešinės rankos :)
Oi, kokios mes pikčiurnos
Akvile 2019-08-09 17:58:18
Jeigu kas tik zinotu, kad ta parduotuves vadove (Alina) net neturi jokio normalaus issilavinimo, o vadovauja kolektyvui kur yra universitetus baigusiu paneliu. Vadove net jokiu uzsienio kalbu nemoka, kai ateina klientai uzsienieciai tai budama saleje net nesugeba susikalbeti su jais, tai kaip ji isviso gali vadovauti kolektyvui issilavinusiu zmoniu? Retorinis klausimas.
Jeigu teisingai supratau, tai Akvilė (atseit, nes darbuotojos tokiu vardu tame kolektyve net nėra) ir yra ta, universitetą baigusi ir užsienio kalbas mokanti panelė.Taip ir norisi paklausti ar panelė Akvilė yra tik išsilavinusi ar dar ir išsiauklėjusi, nes šitaip pilti purvą viešoje erdvėje ant žmogaus yra labai nemandagu.
Anonimas 2019-02-28 13:45:04
Niekada neikite dirbti į Gedimino 22 parduotuvę!! Su darbuotojais elgiamasi, kaip su vergais. Darbo grafikai yra siaubingi, o parduotuvės vadovė išeina namo kada nori ir sąlygos darbo yra siaubingos, net nėra normalaus kambariuko darbuotojams. Apie priedus pamirškite tikrai negausite, o jei gausite max 20eur. Vadovai apsiperka su 95% nuolaida, prekės su defektais yra pakabinamos atgal ir parduodamos. Baisi baisi įmonė.
Vakar apsipirkinėjau ESPRIT parduotuvėje panoramoje, labai noriu pagirti konsultantę Dianą, kurį man padėjo išrinkti drabužius, atnešė visus didžius. Labai maloni ir paslaugi, jos dėka, dažniau lankisiuos šioje parduotuvėje.
Buvusi darbuotoja
2018-12-20 19:59:48 IP 28m86245
Jokiais būdais 2016-02-15 14:55:40
Jokiais būdais nepatariu eiti dirbti į šią įmonę. Kalba vieną, daro - kitą. Atlyginimai visiškai nesutampa su žadamais priedais, nuskaičiuoja neaiškius mokesčius. Labai idomiai paskirsto dienos planų sumas, be jokios logikos. Užkrauna daugelį kitų darbų o moka vistiek tik minimumą. Visiškas žmonių išnaudojimas ir vergovė.Apie Vilniaus Akropolio Espirt adminstratorė Rūta B. geriau išvis patylėti. Norint išeiti iš darbo neišleidžia ir priskaičiuoja net darbo kodekse nenumatytų darbo dienų. Paskutines dienas atidirbti būna išvis kažkoks košmaras. Reikėtų kreiptis į atitinkamas institucijas tačiau to niekas nedaro, tad bent jau jūs nepadarykite klaidos..!
SIULAU KREIPTIS, SITA IMONE, , ZUVU" FABRIKELIS.NUSILEISIT, UZLIPS ANT GALVOS, SUMINKYS SU ZEME!
Kad mazai moka ir apiplesineja darbuotojus tai cia ir taip senai aisku. Vadovai pasistate didziausias vilas uz paprastu pardaveju triusa (nes tik jos krauna jiems kapitala), o pardavejos gauna kapeikas is kuriu vos isgyvena. Negana to visa vadovybes seima ir gimine apsipirkineja su 95% nuolaida, taip sumazindami pardavejoms galimybe padaryti menesio planus. Taip pat yra imami daiktai is parduotuviu i ivairiausius renginius, o paskui panesiojus grazinami, vardais neminesiu siu zmoniu. Todel pries pirkdami pas juos prabangiu zenklu apranga ir avalyne butinai gerai apziurekite ju kokybe, ar nera nesiojimo zymiu.
Patarimas naujoms darbuotojoms - saigokites senu darbuotoju, ypac parduotuviu vedeju, nes labai daznai yra taikomas mobingas kai pamatoma, kad atejo jaunas, perspektyvus ir protingas zmogus i kolektyva. Seni vilkai bijo prarasti savo pozicijas ir statusa, todel tai pastebeje labai daznai taiko mobinga.
labai nerekomenduoju, nebent norit vergaut uz centus, tada prasom. Alga maza + pasakius, kad iseini is darbo nieks taip lengvai neisleidzia, stengiasi apgaut kiek imanoma!!!! neikit i ab"LEVUO"

Greater Outdoors
HIATUS, COLUMBIA, DIDRIKSONS, JACK WOLFSKIN

Adresas: Ozo g. 18, LT-08243 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; avalynė, batai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; pramogos ir poilsis; sporto, turizmo reikmenys; vaikų prekės.
UAB „Greater Outdoors“ valdo specializuotas parduotuves „Hiatus“ ir „Hiatus Go“, kuriose prekiaujama pasaulyje gerai žinomų ir pripažintų prekės ženklų „Columbia“, „Didriksons“, „Jack Wolfskin", „Picture“, „Zo-on“, SIGG ir kt. aktyviam laisvalaikiui skirtais drabužiais, avalyne ir aksesuarais vyrams, moterims ir...

Adresas: Trakų g. 3, LT-01132 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto parduotuvės; apranga, drabužiai; kosmetika, parfumerija.
Euroliuksas
Santechnikos prekės ir internetinė prekyba

Adresas: Stoties g. 5, LT-90115 Plungė.
Veiklos sritys: santechnika; apranga, drabužiai; baldai (prekyba); betonas ir betono gaminiai; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; kita veikla; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; pirtys ir baseinai; pramonės įrengimai; sporto, turizmo reikmenys; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šildymas, įrenginiai; šviesos sistemos, šviestuvai; tvirtinimo detalės, elementai; ūkio prekės; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas; ventiliacija, kondicionavimas; židiniai, krosnys.
Euroliuksas, UAB - didmeninė prekyba santechnikos prekėmis. Santechnikos prekių tiekimas ir gamyba. Šildymo, kanalizacijos ir vandentiekio įrangos detalės, įmantraus dizaino vonios kambario baldai bei virtuvės aksesuarai. Granito gaminių prekyba bei sodo prekės – metalinių tvorų segmentai ir polikarbonatiniai...

Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius.
UAB „Pigu“ įkurta 2007 m. birželio mėnesį. Pirmoji e-parduotuvė „Pigu.lt“ atidaryta 2008 m., 2011 m. veikla išplėsta Latvijoje įsigijus e-parduotuvę „220.lv“, Estijoje - 2013 m., įsigijus e-parduotuvę „dlb.ee“ (dabar žinoma kaip „kaup24.ee“). 2021 m. „Pigu“ susijungė su Suomijos e-prekybos milžine „Hobby Hall“ ir...
GIFTIKA
VERSLO DOVANŲ GIDAS

Adresas: Pramonės g. 15, LT-78137 Šiauliai.
Veiklos sritys: dovanos; apranga, drabužiai; keramikos gaminiai; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
GIFTIKA - verslo dovanos, reklaminė tekstilė, reprezentaciniai gaminiai. Mūsų koordinuojamus projektus rasite paspaudę ant nuorodų apačioje! JUOSTELES.LT - identifikavimo priemonių asortimentas: kontrolinės juostelės, kaklajuostės, apyrankės, ženkliukai, atšvaitiniai gaminiai, vardo kortelės ir kt. PUODELIAI.EU -...

Naujausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "Matebook D16": išmanus, greitas ir itin lengvas 08-16 23:01
Į Lietuvos rinką žengė iki šiol pažangiausias "Huawei" nešiojamas kompiuteris "MateBook D16". Šis įrenginys išsiskiria laisvalaikio ir darbo funkcijų gausa, todėl puikiai tiks tiek besimokantiems...
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu?
Augantis franšizių populiarumas – saugesnė verslo pradžia sudėtingu metu? 08-16 22:56
Šie neramūs laikai sukuria daug ir įvairių verslo galimybių, tačiau tuo pat metu išaugusi infliacija, medžiagų trūkumai ir net prastėjančios nuotaikos, ne tik apkartina naujo verslo pradžią, bet...
Ką verslui rinktis kibernetinių grėsmių kontekste: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą ar paslaugą 08-16 22:52
Augančių kibernetinių grėsmių kontekste vis daugiau įmonių susiduria su dilema, ką pasirinkti: nuosavą saugumo įvykių valdymo sprendimą (SIEM) ar SIEM kaip paslaugą? Kas geriau – visiška duomenų...

Ar dėl infliacijos teko apriboti savo išlaidas?

Cisco 49,37 +5,81%
Nasdaq 192,12 -0,86%