Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Labas, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Labas

Atsiliepimai apie Labas, UAB

Išregistruotas: likviduotas juridinio asmens organų sprendimu.
NESILANKĖTE FORUM SPORTO KLUBE?
Parašyk savo nuomonę apie Labas, UAB

Apgailėtina, Labas!! Buvote mylimiausias tinklas, o dabar kokybė, kaina visiškai neatitinka, neįmanoma pasipildyti sąskaitos, laukiau ilgai tik po poros valandų atėjo žinutė, kad mano sąskaita papildyta, absurdas, personalas nemandagus, labai gaila, kad tenka pereidinėti į kitus planus, jūs rūpinatės tik savo reklama, bet manau pats laikas pasirūpinti kokybę!!!!
NElabas. jau dvi paros, kaip uzsakytas planas su 2GB, mygom nuimti 5, 49 eurai ir gautos trys mokamos sms su patvirtinimu to, bet... KUR TAS INTERNETAS IR KUR TIE PINIGAI????AR YRA KOKS BENT TRUPUTELI ATSAKINGAS ZMOGUS TAI PAAISKINTI?
..., , komentaras bus patvirtintas, kai gausi pranesima savo gmaile...'' nieko niekas nesiuncia, tavo laika gaisina. moka slepti kas negerai p, bet teisingai parasyta!
Man irgi jau taip nusibodo, ne galima tureti saskaitoi pinigu, nes iskarto uzsisako standartinis interneto planas. Dar karta uzsisakis, iskart keisiu i pildyk kortele.
Siaubas koks s... nenaudojau 3 menesius sim korteles ir tik pasipildziau sask.iskart nuskaiciavo uz intrrneta automatiskai..Ir kaip atsisakyti ? Mest lauk ta Labas korta
Milda 2019-01-20 18:33:51
Sveiki, tekefone mobilieji duomenys isjungti, bet pastoviai automatiskai isijungia Standartinis planas uz 79 cnt.
Speju kad jums tai labai naudinga ir kad klientu per daug turit ?
O jiems visiškai tas pats kaip pastebėjau. Nes žmonės piktinasi jau ne pirmą kartą, o jie jokių išvadų nedaro. Jie nedaro nieko kas nenaudinga jiems. Pati mastau išeit pas kitą operatorių ir, Jums siūlau pasvarstyti apie tai. Gal, jei pradės netekti klientų, susimastys ir sutvarkys trikžius. Nes iki šiol, panašu, kad jie į nieką nereaguoja ir žmonių neigiami komentarai jiems nerūpi.
Ir vėl ta pati nesamonė.. Kiek galite ? Gal taip kaip nuskaičiavot taip ir gražinkit į sąskaitą pinigus ? Eilinį kartą pats savaime užsisakė interneto planas " standartinis". Nors telefone internetas išjungtas. Įjungtas wi-fi, kuris prisijungęs prie interneto. Čia pas jus naujas sukčiavimo būdas ir vertimas naudotis jūsų internetu noriu to ar ne ?
Na matau daugelis su tokiais pat nusiskundimais.. taigi esant įjungtam wifi ir išjungtai mob. datai prie akių atėjo žinutė kad nuskaičiuoti pinigai už "standartinį" interneto planą dienai, nors nebuvo jungtasi į mob datą. Yra buvę tiek man tiek draugui užsisakius planą galiausiai pinigai leidžiasi iš likusios sąskaitos nes mat planas nebuvo užsakytas.. tada reikia pildyti iš naujo sąskaitą ir sakytis planą vėl. Bei paskutinis dalykas, iškalbėjus visas plano minutes žinutė apie iškalbtas minutes atėjo tik tada kai sąskaita buvo tuščia ~3.5 euro. Kažkas teisingai rašė, jog matyt per daug klientų turi:) žodžiu prieš porą metų labas buvo super, dabar pasakiau labas pildykui:)
Vakar uzsisakiau plana ir man poto atejo zinute, kad issiuntus zinute IMUDOVANA bus neriboti gb visa savaite. Ir ka jus galvojat, issiunciau ta zinute, gavau ale nemokamus gb. Siandien atsikeliu ryte ir gaunu zinute, kad mano saskaita tuscia ir is mano pries tai uzsakyto plano dingo gb uz kuriuos buvau sumokejusi. Nors turejau visa savaite narsyti nemokamai su tuo IMUDOVANA. Apgailetinas tinklas pasidare..
Taip taip LABAS yra s*****i kaip reikiant..jie padarys viska kad LABAS saskaita pildytumete kuo didesne pinigu suma o paskui is tos saskaitos istrauks paskutini centa.. Anksciau saskaitos galiojimas prasitesdavo papildzius 1eur o dabar jau pakoregavo - sask.galiojimo terminas pratesiamas tik papildzius 2eur! Einam toliau....siulo plana YES uz 2.89 € ar plana LUV uz 5.49 €, bet pildyti turi apvalia suma 3 arba 6 eurais - kodel nesuteikama galimybes pasipildyti butent tokia suma kokios man reikia planui uzsisakyti? o jei netycia saskaitoj atsirastu 79cnt tai ja momentaliai išsiurbtu 'priverstinis' internetas!
Dekoju:)
Po ilgos pertraukos grįžau i LABAS ir labai sunervino kai nuskaičiavo pinigus už mobilius duomenys, kurie buvo išjungti !!! man pasibaigė planas vakare ir iškarto išjungiau mobilu internetą, namuose visada naudoju tik wifi,. Sąskaitoje buvo 2eurai, ryte pasipildžiau sąskaita dar 2 eurais, kad prasitęstu planas, ir man atsiunčia sms, kad nepakanka pinigu. Pažiūrėjau išklotinę ir pamačiau, kad per naktį man išgaravo 2 eurai už mobilų internetą, nors nesinaudojau juo. Viskas buvo atjungta, bet kažkaip LABAS ryšys vis tiek sugeba ištuštinti sąskaita. Paskambinau ir paaiškinau visa situacija, keista, bet gražino man į sąskaitą pinigus, prasitęsė planas (bet apkaltino mane kad aš kažko nesijungiau) Kai baigsis planas tikrai čia neliksiu.. IR KITIEM PATARIU NEPRASIDĖTI SU ŠIA VAGIŲ KOMPANIJA, NES NE PIRMAS KARTAS
Speju kad jums tai labai naudinga ir kad klientu per daug turit ?
Mobilus duomenis isjungti, telefonas nenaudojamas, bet gaunama zinute kad atskaiciuojami 79 centai uz interneta, kaip suprasti?
Esu labai nepatenkinta jog neturint užsisakius jokio plano jis įsijungė automatiškai, nors visi mobilūs duomenis išjungti ! Vagiat pinigus.
Gauni žinute, kad nuskaito tau 79centus už tai kad įjungti mobilieji duomenis, nors telefonu niekas nesinaudoja ir mobilus duomenys yra isjungti.
iki 2018-09-05 buvo pratęstas planas Begalybė už 4, 34. 09-05 gavau žin, kad sask. likutis (1, 66) nepakankamas pratęsti, pasipildžius, prasitęs automatiškai. 09-07 Papildžiau 5 eur. Pakalbejus kelias minutes, sask vel liko tučšia (00-00). Nors likutis 07 dienai buvo 6, 66 eur. Kur dingo pinigai?
Turėjau planą pokalbiams į visus tinklus neribotai už 3 99 Eur. mėnesiui, kaip atėjo laikas pratęsti planą, sąskaitoje trūko vos kelių centų, bet žinutės pratęsti mano norimo plano negavau, bet už tai pylėsi žinutės pasirinkti kitą, man nežinomą planą už 5.49 Eur. Tiek to, pati kalta dėl to, kad prakalbėjau beveik 4.00 Eur. per pusdienį be plano, bet kaip papildžiau sąskaitą už 6.00 Eur., senas planas (kalbėjau neribotai į visus tinklus už 3.99 Eur.) išnyko, o įpiršo man neužsakant planą už 5.49 Eur. Prašome atsakyti, kodėl taip daroma.
Julija.
Atejo lakas begti is LABAS...........jau vien tokio dalyko-kaip papildymo uz 1€....nes tokiu atveju saskaitos ir NR galiojimas nepratesiamas (pas PILDYK ar EZYS-nieko panasaus!).....taip praradau NR kuri turejau apie 20 metu (tuo momentu uzdarbiavau uzsienyje-o saskaita papildydavau 1EUR kad pratesciau NR galiojima., betkazkokiu momentu BITE pakeite taisykles savo naudai...)
Zodziu, visiškas nonsensas- kuo greiciau nešti kudašiu is LABAS nes jie siulo visiška šuda.....
Nors PILDYK giriasi kad pigiausia, bet mano nuomone EZYS geriausia....nes pvz: mano sode Tele2 interneto 97% kad negausiu, o TELIA (ezio interneta) pagaunu 90%...............
Ir dar didelis klausimas del LABAS papldymo sumos----jeigu siulote paplidyma uz 1 eura>>>prateskite sask.galiojima................o jei siulote plana uz 2.89 ar uz 5.49>>>tai suteikite galimybe saskaita pasipildyti vieno cento tikslumu..t.y..ir uz 2.01aura...ir uz 2.89aura..ir uz 5.49 aura...ir uz 7.99 EUR'us.........zodziu darykit isvadas Labas-BITES atstovai!
Labai gaila, bet teks pereiti pas kitą operatorių. Naudojausi planu "Norma", sugalvojo pakelti kainą prie plano pridėdami 2 GB interneto. Kaip ir viskas gerai, bet.. man to interneto nereikia ir kodėl aš turiu mokėti brangiau ir pirkti tai ko man nereikia vien tik todėl, kad jie taip sugalvojo..
Labai pasipiktinau, kai gavau žinutę, jog man įjungtas paros interneto planas Standartinis, už kurį nuskaičiavo 0, 79. Mobilieji duomenys išjungti, telefonu tuo metu net nesinaudojau. Labas konsultantas paaiškino, jog mato, kad įjungti mobilieji duomenys, kai aš tuo tarpu mačiau, jog jie išjungti ir net jų visai nejunginėjau. Ši problema buvo ir vyro telefone, net bitės konsultantai negalėjo sutvarkyti, kad savaime neįsijunginėtų tas paross planas Standartinis (o tai kartojosi vos ne kas mėnesį), teko užblokuoti mobilius duomenis, nes nieko kito padaryt negalėjom. Dabar ši nesąmonė prasidėjo ir mano telefone.Parašiau žinutę į savitarnos svetainę, kol kas atsakymo negavau. Pasipiktinau, kad negaliu valdyti pati savo paslaugų ir kategoriškai atsisakau, kad tas AUTOMATAS junginėtų man internetą, už kurį turiu mokėti.Ir tik nereikia mesti kaltės kažkokiems tai atnaujinimams, kurie telefone'įjungia" internetą. O kodėl aš galų gale turėčiau atsisakyti tų atnaujinimų, jeigu taip ir būtų? Vardan to STANDARTINIO plano? Kažkaip čia logikos trūksta. Tai man primena telefoninius s*****s, kurie paskambinę pasako, jog mato, kaip kažkas jungiasi prie banko (kaip ir konsultantas "mato" mano neva įjungtus mobilius duomenis.) Graudu ir juokinga. Eikim lauk iš to Labas.
Mobilieji duomenys išjungti, gauni žinute, kad nuskaito tau 79centus už tai kad jie įjungti, nors išjungti, o nuėjus į labas pusalpį, tu net negali to plano padaryti, taip kad jis niekados nebūtu aktyvuojamas iš oroi, jie tyčia iš tavęs pinigus nulupa... Gėdos net neturi, išeinu iš labas praradote klientą, daugiau nei 10metu klientas, bet taip su klientais elgtis negalima!!!!
AS perejau i tele2, nes labas is esmes gerai ir pigu yra, internetas norma veikia kaime 4g.. bet buvo pokalbiu planas tik baigesi internetas norejau pora dienu pabuti be jo, bet pasirodo automatiskai uzsakineji labas ji man, , del to pasirinkau kita tinkla... bet idomu, bite negali jei pvz nesijungei interneto? neuzsakinet jo jei zmogus nenori.. negalite perdaryti sistema?
arba tik paciam panorejos ji uzsakyti. Lauksiu atsakymo? Aciu!
Eilini karta, kai net nėra inungti mobilieji duomenys, iš niekur nieko ateina žinutė, kad man ijungtas internetinis planas parai. Suprantu, jei tai butų nutikę vieną kartą, bet dabar tikrai bye bye labas!
Jus gal juokaujat? Uzsisakiau plana HUYEU uz 9.99eur. Uzsisake planas nuskaite pinigus. Bet kazkaip neleidzia nei siust zinuciu nei nieko i uzsienietiska nr. Kaip cia suprast?
Esu labai nusivylusi paslaugomis. Pirkdama papildymą vis viliuosi, kad nors kartą nenuvils, bet visada dar blogiau. Planai negalioja, nors ir užsakai. Nebūna išpildytos aprašomos paslaugos. Pati blogiausia telekomunikacijos bendrovė. Vis žadu pereiti, bet dabar tai tikrai išeisiu į konkurentus. a*******i!!!
Nesu ta ”fanė” kuri pamačius klaidą, tuoj pat bėga rašyti prastą atsiliepimą, bet šįkart tenka. Pirmiausia noriu pagirti, kad Labas administratorių komandą sutvarko greitai įvairiausias problemas tas tikrai yra nuostabu!!! Visada Labas buvo mano favoritas!! Nes planai ir kokybė atitiko lūkesčius, bet deja jų populiarumo viršūnė baigėsi, nes pamačiau pakeltas kainas kurios mane deja nuliūdino, taip suprantu kiekvienas nori užsidirbti, bet kainas reikėtų kelti mažiau na pvz : internetas para kainavo 55cnt dbr 89cnt atrodo kas gi tokio tie 34 cnt bet, kai aš užsisakinėju dažnai man tas nuoširdžiai jaučiasi žinoma taip pat automatinis labas planų pratesimas ir problemos su vasaros naktimis ir taip toliau. Tad linkiu Labas komandai klestėti, keistis, ir nuoširdžiai atsižvelgti į klaidas juk, kiekvienas jų darome.
Esu labai nepatenkinta ir pereisiu i kita tinkla! Uzsisakius parai interneta nuskaiciavo 0, 58€ tada dar automatiskai prasitese planas kuri kazkada turejau savaite uz 1, 29€ galiausiai po paros neveikia savaites internetas nes pasirodo pirmiausiai naudojasi internetas savaites o paros dingsta i ora pinigai.Zmogui gal net nereikia i interneto beg jeigu pasipildo saskaita iskart nuskaiciuoja net nespejamt issiust zinutes kad atsisakyti ! Nusivyliau!!!
ESU LABAI NEPATENKINTA, NES PRATĘSINĖJAT AUTOMATIŠKAI PASLAUGAS IR TAIP PADAROTE MEŠKOS PASLAUGĄ ŽMOGUI!!!
Justas 2016-11-29 16:43:03
Man irgi labas skiedzia nesamones sako jog nuolatos naudoju interneta nors nenaudoju ir kai buvo isjungta labas korta (dual sim) jiem sistema rode kad kortele veikia ir naudoja interneta.Kas per nesamone?Ir uz toki operatoriaus ziopluma turim moketi minimaliai po 58 ct per para?Na neveltui zmones sako neprasidet su bite (labas yra bites is ankstinio mokejimo kortele).Jau PILDYK ir tai geriau nes yra nustatytos interneto lubos jei isnaudojai rinkis nauja plana arba buk be interneto ir nejungia jokiu planu is oro.
Taip vyksta del to jog prioritetinis tinklas yra nustatytas 4G, tai reiskia jog telefonas visada renkasi pirma 4G rysi, tad reikia nustatyti kaip 3G, zinoma nukentes mobiliojo interneto kokybe, bet bent jau neuzsisakines internetas, zinoma operatoriai naudojasi tokia spraga, nesazininga, uzsienyje niekas taip nedaro, jei nori pasitikrinti e-pasta tai nereisia jog nori uzsisakyti internet. Taip pat jei telefone yra nustatytymuose yra pazymeta, reikalauti patvirtinimo jog gautas pranesimas, tada mielasis tinklas dar papildomai nusiskaiciuoja po 1 euro centa, nezinau ar uz kiekviena sms, bet suma susikaupia, tai vat taip ir kvailina tinklai visus vartotojus. As asmeniskai nebesinaudoju LT tinklais, jau geriau kitu saliu operatorius remsiu, bet bent jau zinau uz ka moku ir teisingai.
Marius 2016-09-16 20:28:55
Labas tinklo interneto planas uzsisako automatiskai net nepasinaudojus internetu. Nesinaudojau internetu jau kelias dienas, jokio plano uzsisakes neturejau. Staiga ateina zinute jog uzsakytas interneto planas uz 58 euro centus. Kas svarbiausia mobilieji duomenys isjungti. Jokie programu atnaujinimai nevyksta, nes pirma apie juos pranesa android sistema, antra mobilusis internetas buvo isjungtas !!! Paskambinus info telefonu operatorius isaiskino jog atnaujinimai galimi net kai nobilieji duomenys neijungti, kas yra totali nesamone! Tai taip gaunasi jog tinklas tiesiog siaip uzsako interneto plana, nuskaiciuoja tavo pinigus, ir ne kelis centus uz pora kilobaitu, bet puse euro uz kazkoki plana kurio man nereikia. Su siuo telefonu ismaisiau visa europa, su jokiais kitais operatoriais nekilo jokiu problemu, jokiu stebuklingai uzsakomu planu... pasinaudoji keliais negabaitais interneto ir sumoki kelis centus, o cia taip gaunasi jog kelis buvusius lietuviskus litus uz nieka ! Aciu...
Standartinis tarifas, kas per nesamone??!Prisijungi prie nemokamo facebook ir visalaika nuskaiciuoja, ta standartini tarifa.. nors nesinaudoji jokiom kitom programom tik facebook, buna ir taip, kad nesilankai internete, bet vistiek ta nesamone uzsako!!!
Jusu interneto greitis nuo 1Mb i 100 kb/s sokinej akas 1 minute
Interneto planas pats isijungia neprasomas, nors ir mob.rysiai isjungti, o paskambinus jokio tikslaus paaiskinimo apart to jog telefonas kaltas ir pats ijungia interneta. O nuostolis 0, 58 euro centu i diena
Pasipildžiau sąskaitą už 6eu ir užsisakiau internetą MENUO. Sąskaitoj liko 0, 42eu ir interneto nėra.
Planas Europa uz 2.6 Eur pats jungiasi dienai vien nusiuncian sms Vokietijoje, nors parasyta jeigu atsisakisiu plano rankiniu budu man skambuciai kainuos 0.23 Eur, padariau taip... tai isvis rysys nutruko ir 5 val negalejau prisiskambinti darbdaviui, ir tik ijungiant telefona pastebeju kad juokio rysio negaudau. Vel per manolabas.lt ijungiau plano ir sugrizo rysys
Kodel man taip yra pasipildziau saskaita pries 1 h o dabar ji vel baigesi ir taip yra jau ne pirma karta gal kas zinote kodel?
Planai interneto patys įsijungia ir jie dar aiškina, kad telefonas pats įjungia mobiliuosius duomenis, gerai, kad dar niekam "pats" nepaskambina.
Viskas kaip ir gerai tik labai erzina interneto įjungimas kai jo net nenaudoji ir už tai dar ir suskaičiuoja pinigus iš sąskaitos (aš interneto net neprasau kad man ijungtu, patys įjungia ir dar pinigus vogia už tokias nesąmones).
nusipirkau talabas korta su nemokamu feisbuku... narsau viskas gerai bet uzpiso kaip atsijungineja kas kelios minutes ir niekaip nesuprantu kodel
Manau LABAS reklamos supykdė daug žmonių, bet padarė gerą reklamą Tele2 taip pat LABAS kopijuoja Tele2 reklamas, vadinasi Tele2 yra labai kūrybiški.
Gal jau laikas labas dešrinio goblino reklamai apleisti mūsų žemės orbita ir televizijos eterį. Labas niekad neperspjaut TELE 2, su savo menkaverčiais gobliniškais tarifais. Nes UAB Labas savininkui teks paskutinius apatinius nusimaut ir užsimaut drambliuko straubliuka iš seks šopo, kad pridengtu savo menka " TARIFĄ "! Sekmės.
zmones neapsigaukit eidami i labas. nes jei jus skambinsit is labas i kita tinkla ir atsilieps auto atsakiklis zinokit jums bus nuskaiciuotos minutes arba pinigeliai nuo saskaitos. ka tik skambinausi i labas ir konsultante paaiskino kad nereikia laukt kol atsilieps autoatsakiklis. tai reiskia kad tas zmogus kuriam skambinu turi laikyti telefona rankose, net juokas ima is tokio paaiskinimo. cia mano pirmas ir paskutinis menuo su labas. domejausi kituose tinkluose tokiu nesamoniu nera
Mieli parapijiečiai,

Įsitikinkit, kad rašot komentarus ten kur priklauso, nes matau drabstotės, net nepasižiūrėję įmonės veiklos krypčių, tuo labiau, aiškiai parašyta, kad subjektas veiklos nebevykdo.
Žemas lygis. Jau nusibodo Labas skambučiai, reklamos internete, gatvėse ir televizijoje! O tas S.Poška su savo naglu veidu jau įsikyrėjo. Kaip išvis galima tokią reklamą į televiziją leisti? Kritikuoja, nes Tele2 yra daug geresnis ir stipresnis telekomunikacijų tinklas. Geresni pasiūlymai ir kainos, o jie to nesiūlo tai ir drabsto purvais. Tokios reklamos pasitikėjimo nekelia ir vos ne visi mano pažįstami pamatę Labas reklamas perėjo į Tele2!
Eilinį kartą teko nusivilti LABAS paslaugom, jau kantrybė trūko, tokios durnos sąlygos sudarytos, pradedu svarstyt ar gali tokia kompanija teikti paslaugas... Situacija tokia, turiu labas kortelę, ją dažniausiai naudoju internetui užsisakyti išmaniąjame telefone. Kaip žinoma išmanieji prigrūsti įvairių programų, kurios iškart įsijungia jei yra galimybė jungtis prie interneto. LABAS šiuo metu siūlo planą NORMA, kurio realiai net neįmanoma spėti užsisakyti, kadangi vos tik papildžius sąskaitą yra užsakomas kažkoks neaiškus planas DIENA (internetas), kuris aiškinama, kad užsakomas automatiškai jei žmogus jungiasi prie interneto neturėdamas jokio tam skirto plano, neesmė kad net nesijungi. Šio plano neįmanoma išjungti, tad galima sakyti vyksta tam tikras, labai "švarus" pinigų nusukimas. Labas savitarnoje galima atsisakyti arba kitaip sakant išjungti įvairius planus, tačiau šis planas sąraše net neegzistuoja. Visiška nesamonė, nes šiuo atveju kiekvieną mėnesį reikia po lita atiduoti planui, kurio tau net nereikia...

Naresta
Patikimas partneris Jūsų idėjai!

Adresas: Kareivių g. 11B, Verslo centras "Eleven", LT-09109 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; šiltinimas, renovacija.
UAB "Naresta" – per 25-erius metus statybos srityje sukaupta viskas, kas geriausia. UAB „Naresta“ – pradėjo veiklą, kaip bendraminčių statybos inžinierių bendras kūrinys ir jau 25-erius metus sėkmingai tęsia savo veiklą. Įmonė yra stiprus ir patikimas generalinis rangovas, besispecializuojantis monolitinių...
LAISKA
„Nuo pamatų iki raktų“

Adresas: Laukininkų g. 1-50, LT-95189 Klaipėda.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; statyba; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB LAISKA - statybos įmonė žiūrinti į ateitį. Suburta jaunų ir talentingų žmonių kompanija, nuolat siekiančių eiti pirmyn ir tobulėti čia mūsų sekmės paslaptis ir jūsų produkto garantas. Įmonės vadovai nuo 2003 metų dirbo ir prisidėjo prie Klaipėdos mieste puoselėjamų įvairių statybos projektų, tuo gilindami savo...
Fortesta LT
Adresas: Sakalų g. 6-34, LT-08124 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba.
“Fortesta LT”, UAB teikia kokybiškas monolitinio ir surenkamo gelžbetonio įrengimo, metalo konstrukcijų montavimo paslaugas. Patenkinti reikliausių klientų lūkesčius mums leidžia: - aukštos kvalifikacijos, ilgametę darbo patirtį turintys darbuotojai; - betarpiškas bendravimas su klientu; - mūsų darbuotojų...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; statyba; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
Para
Adresas: Ūdrijos g. 38, LT-62175 Alytus.
Veiklos sritys: dujos, dujų įranga; projektavimas; santechnika; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai.
UAB „PARA“ – tai specializuota vidaus ir lauko dujotiekio, vandentiekio, nuotekų, šildymo sistemų montavimo bei projektavimo įmonė. Įrengiame bei prižiūrime suskystintų dujų sistemas ir rezervuarus. Veiklą vykdome nuo 1991 m. ir iki šiol sėkmingai dirbdami įgyvendiname naujus veiklos projektus net tik Alytuje, bet...

Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose?
Kalbos mokymasis užsienyje: 2-3 kartus greičiau nei namuose? 05-10 12:32
Pirmosios kalbų mokyklos Lietuvoje „American English School" vadovė Eglė Kesylienė įsitikinusi, kad prieš pradedant mokytis užsienio kalbų labai svarbu aiškiai atsakyti į...
Baltarusija Briuselyje skundžiasi, kad Lietuva blokuoja Minsko ir ES susitarimą
Baltarusija Briuselyje skundžiasi, kad Lietuva blokuoja Minsko ir ES susitarimą 05-19 16:07
Baltarusijos atstovai šią savaitę Briuselyje skundėsi, kad Lietuva blokuoja Europos Sąjungos (ES) ir Minsko susitarimą dėl partnerystės prioritetų.
Valdžia – verslo baudėja: ar grįšime į policininkų krūmuose laikus?
Valdžia – verslo baudėja: ar grįšime į policininkų krūmuose laikus? 05-19 15:00
Koks turėtų būti verslo ir valdžios santykis? Ilgą laiką buvo dirbama, kad valstybė taptų partneriu ir pagalbininku verslui plėtoti, buvo diegiama geroji verslo kontrolės praktika. Tačiau...

Už ką balsuosite artėjančiuose prezidento rinkimuose?

Keurig Dr Pepper 29,26 +2,31%