Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Furneka, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Furneka

Atsiliepimai apie Furneka, UAB

"Namų idilė"

Parašyk savo nuomonę apie Furneka, UAB

Kokybiškai atliktas darbas ir atsakingumas
Ačiū už komentarą, Linai, bet ši skiltis skirta ne diskusijoms, o atsiliepimams. Aš pastebiu, kad čia rašydamas Jūs daug ko "negirdėjote", o gal nenorėjote girdėti. Šiaip ar taip visada stengiamės elgtis teisingai ir jei klientas nepatenkintas, net ne dėl broko, iškarto grąžiname pinigus, nors pagal LR įstatymus neprivalome to daryti. Šiuo atveju vis dar nesuprantu kaltinimo pobūdžio ir motyvo. Buvau šalia kai kalbėjote su meistrų ir viską girdėjau, nes buvo įjungtas garsas. Pripažinome klaidą ir geranoriškai norėjome grąžinti pinigus ir atsiimti prekes. Ar tai blogai? Kokie jūsų nuostoliai? O dar įdomiau kokie motyvai, nes tai pradeda panašėti į persekiojimą. Mes jums pasiųlėme savo sprendimą, bet matau, kad jūs net nenorite spręsti ginčo, jums svarbiau prirašyti apie mus kuo bjauriau net ir jei tai reikštų melą ir ignoravimą mūsų noro spręsti ginčą. Nuoširdžiai tikiuosi jūsų geranoriškumo ir supratingumo sprendžiant susidariusią situaciją.
LINAS 2019-03-18 22:42:27
taip '' geros''modelis kedziu tas pats bet kedes pagamintos skirtingos pareiskus gamintojui prenzizas del gaminio broko man buvo atsakyta kad geresnes kokybes nebus ir pagaminus kita gamini Geriausia ka gali pasiulyti garzinti pinigus, bet geresnes kokybes NEBUS, vienu zodziu gaminiu kokybe likau nusivyles
Mielas kliente, jus buvote informuotas, kad tai kėdžių likutis. Mes jums geranoriškai pasiūlėme grąžinti pinigus be jokių priekaištų ar pykčių, bet jūs reikalavote šių kėdžių, o mes jums neturime ką duoti, nes tai kėdžių likutis. Dar kartą labai apgailestauju, bet, prašau supratingumo ir nereikalauti to ko mes neturime ar negalime pasiūlyti. Geros dienos.
Rekomenduoju. Tikrai puikus ir atsakingas kolektyvas. Po metù naudojimo kedems prireike garantinio. Susisiekus problema issprende greitai, ir operatyviai grazino kedes atgal. Net nesitikejom kad bus nemokamas garantinis aptarnavimas.Super
Opa... Paskaičius ir aš nutariau parašyti. Buvo kreiptasi i Mindauga, dėl medinės palangės gamybos. Vietoje Viską kaip ir sutarėm. Turėjo iki švenčiu būti pagaminta... Laikas bėgo ir nieko.. Jei pavykdavo prisiskambinti tai būdavo pažadai, o šventėm artėjant iš viso toks jausmas, kad buvau užbloluotas, nes tel vis išjungtas buvo. Skambinau kitu numeriu moteriškei, bet ji tik sakė, kad perduos info, bet niekas nepasikeitė. Tad likau laukti 3 mėnesius ir nieko nesulaukiau... Nerekomenduoju gaišti savo laiko... Įspūdis nekoks..
Noriu padėkoti už pagamintas dvi pusbario kėdes. Pagaminta labai greitai ir kokybiškai. AČIŪ LABAI.
Ši komanda paliko tik gerus įspūdžius. Maloni vadybininkė profesionaliai bendravo, išklausė visus mūsų pageidavimus bei patarė. Gaminiai (dvi ąžuolinės komodos) labai džiugina. Nuostabiai atrodo, labai gera kokybė (tvirti stalčiai, "bluminiai" bėgeliai). Žodžiu - puiki įmonė, kurios gaminių verta palaukti.
Mindaugas Žičkus
2018-12-19 17:48:14 IP 2g44bbdt
Stebėtoja 2018-12-19 15:37:50
Kai kita kartą meluosit Airi ir Aurelijau, bent jau darykit tai iš skirtingų IP adresų :D
Laba diena, p. Stebėtoja. Pirmiausia noriu paminėti, kad čia turi būti paliekami atsiliepimai. Diskutuoti, pateikti pastabas ir komentuoti galima forumuose. Šiaip ar taip labai džiaugiuosi, kad atėjo tokia žinutė. Abu atsiliepimai buvo palikti atvykusiu pas mane klientų. Nenoriu teisintis ar gilintis į smulkmenas. Buvo paprašyta nuolaida, o aš už tai paprašiau atsiliepimų. Visi buvo patenkinti. Ar tai blogai? Nemanau.
Nesu IT specialistas, bet, manau, neturėtų būti sunku keisti IP adresą su tam tikrom programom. IP adresai neparodo tiesos. Geros dienos.
Mindaugas Žičkus
2018-12-19 17:38:16 IP 2g44bbdt
Labas vakaras. Labai malonu, kad esame stebimi. Pirmiausia norėčiau atsiprašyti p. Rimos už mūsų neatsakingumą. Tikrai užtrukome ir tai yra mano kaltė. Dėl to labai apgailestauju ir atsiprašau. Teisingumo dėlei reikėtų paminėti, jog ta dieną kai Jūs rašėte, virtuvė stovėjo. Nepabaigta, bet stovėjo (truko rankenėlių ir dar keliu detalių), taip pat buvo atlikta nemažai elektros, vandentiekio, darbų buvo demontuota ir išvešta dalis baldų ir pan.) už kuriuos mokesčio neėmiau. Dar viena iš vėlavimo priežasčių yra labai nelygios sienos ir grindys; jų lyginti jūs nenorėjote, taip pat nenorėjote nuimti vos besilaikančios medienos lentučių. Tokie nelygumai turėtų buti lyginami specialiomis statybinėmis medžiagomis, o ne baldų pagalba. To pasekoje vien spintelių pakabinimas užtruko beveik dieną, tas pats nutiko su pastatomis spintelemės ant grindų. Norint dirbti ir "nepradirbti" turiu skaičiuoti savo laiką, todėl ir negaliu atvažiuoti ir gaišti laiką prie nelygum, ieškojau tokio laiko kada būnų laisvesnis. Suprantu savo klaidas, padariau išvadas ir ateityje stengsiuosi jų išvengti. Dar karta labai atsiprašau už sukeltus nepatogumus.
Bendravau su Mindaugu del palangiu. Ačiū uz pasitikejima ir greita mano problemos sprendima. Palanges gavau tiesiai i namus, kai įsidėsiu butinai atsiusiu foto. Rekomenduoju, nenusivilsite.
Laba diena. Paprašė palikti atsiliepimą, tad noriu pasidalinti savo įspūdžiais. Gavau baldus, truputi vėlavo, bet laukimas atpirko viską. Nežinau, kodėl gautas vienas neigiamas atsiliepimas, bet žmonės visada man atsiliepdavo ir bendraudavo maloniai nuo pradžios iki pabaigos. Puikūs vadybininkai atlaikė mano 37 laiškus ir nė karto nejutau nepasitenkinimo. Didelis ačiū. Linkėjimai iš Kauno. Prisegiau kelias baldų nuotraukas, jei ką domina.
Labai nusivyliau, pradzioje buvo labai malonus bendravimas ir grazus pazadai. Uzsakiau virtuves baldus, rugsejo 20 sumokejau avansa, turejo pagaminti per menesi. Dabar jau gruodzio 6, virtuve nebaigta, prisiskambinti nera galimybiu, nes skambucius atmeta, o i zinutes nereguoja.
Gerai ir kokybiškai dirba žmonės. Buvau užsisakiusi pusbario kėdes. Pristatė greitai. Labai maloni ir nuoširdi vadybininkė Kristina
Malonus aptarnavimas, kokybiškos ir tvirtos kėdės. Labai džiaugiuosi pasirinkusi šią įmonę. Tik geriausi atsiliepimai ir didžiausios rekomendacijos!
Ačiū už kėdes. Rekomenduoju ir rekomenduosiu :) Viskas nuostabu ir atsiprasau už mūsų šuniuko nemalonias išdaugas.
Bendrauja maloniai, aptarnauja grwitai. Viskas super!P7C

Plungės baldai
Minkštų baldų gamyba

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 38, LT-90118 Plungė.
Veiklos sritys: architektai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „Plungės baldai“ pagrindinė veikla minkštų baldų gamyba, mažmeninė ir didmeninė prekyba visoje Lietuvoje, minkštų baldų eksportas, importas. Įmonė turi nuosavas 3500 m2 gamybines patalpas, kur investavo į naujus įrenginius, renovavo gamybines ir sandėliavimo patalpas. Šiais metais planuojamas naujas gamybos...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešė, LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
PROTINGI BALDAI
Adresas: Šaltkalvių g. 20-45, LT-02178 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; mažmeninė prekyba; projektavimas.
Mes specializuojamės nestandartinių baldų gamyboje, nedirbame pagal šabloną, neužsiimame serijine gamyba, nes suprantame, jog kiekvienas žmogus yra individuali asmenybė, turinti savo skonį, poreikius ir vizijas. Todėl baldų gamybos procese itin svarbus Jūsų dalyvavimas. Jūsų baldas – tai pirmiausiai jūsų idėja...
Top sofa
Minkštų baldų gamyba verslui

Adresas: Jonavos g. 254, LT-44132 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); gamyba; restoranų, kavinių, barų įranga.
Sveiki atvykę į minkštų baldų rojų! Kas mes? TOP sofa – tai įmonė, gaminanti naujus nestandartinius minkštus baldus namams ir verslui. Tik Jums sukurti baldai, visiškai atitinkantys Jūsų poreikius ir atspindintys Jūsų asmenybę – kas gali būti geriau? Mūsų gaminamų baldų spektras labai platus – sofos, lovos...
Azetas
BALDŲ GAMYBA

Adresas: Kuršių g. 2, LT-03204 Vilnius.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; mediena, jos gaminiai; projektavimas.
UAB "AZETAS" pagrindinė veikla - nestandartinių korpusinių baldų projektavimas ir gamyba. Tiek privatiems savo užsakovams, tiek įmonėms galime sukurti unikalų ir išskirtinį dizainą Jūsų namams ar ofisui ire pagaminti individualaus projekto baldus. AZETAS tikslas - padėti Jums susikurti stilingą, šiuolaikišką...

Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu
Nauja „Solemlux“ elektroninė parduotuvė siūlo žaliuzes įsigyti internetu 08-19 11:50
Greitas gyvenimo tempas, laiko branginimas ir noras apsipirkti patogiai lemia tai, kad vis daugiau parduotuvių kraustosi į virtualią erdvę. Siekdama patenkinti šiuos vartotojų poreikius...
Į ką atkreipti dėmesį perkant oro kondicionierių? BALTIC MASTER ekspertai padės Jums išsirinkti geriausią variantą! 08-13 11:10
Vasaros metu Jūs dažniausiai esate nualintas nepaprastai didelių karščių, o šaltą žiemą radiatoriai nesuteikia pakankamai šilumos? Geriausias sprendimas šioms...
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai
Dantų implantai – saugūs, inovatyvūs ir ilgaamžiai 08-09 14:44
Dantų netekimas turi įtakos ne tik burnos sveikatai, bet ir bendrai organizmo būklei bei psichologinei gerovei - sunkiau sukramtyti maistą, padaugėja odontologinių problemų, ima silpti visas...

Ar Lietuva turėtų mažinti akcizus alkoholiui?

Western Union 21,39 0,00%
Red Hat 187,71 0,00%