Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Iris, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Iris

Atsiliepimai apie Iris, UAB

Ko gero geriausias sporto klubas Vilniuje! 💪 Ateik ir įsitikink!
Parašyk savo nuomonę apie Iris, UAB

Panevėžyje nepasisekė, plytelės labai trapios, kreivos, atvyko keliolika sudužusių, apkeisti pažadėjo viena data, po to kitą, išmatavom sienas, paskaičiavo, plytelių buvo per daug, priimti atsisako, teko kreiptis į vartotojų teises. Konsultantė stengiasi maloniai bendrauti, bet tik stengiasi, tas labai matosi, labai daug teisinasi ir pasakoja apie Iris vidaus tvarką, kaltina programą, kuri paskaičiavo per daug plytelių, apie logistiką ir panašiai... Buvau daug girdėjusi nekokių atsiliepimų, bet blogai, kad netikėjau ir pati papuoliau.
Labai neprofesionalūs konsultantai Švitrigailos gatvėje. Pirma, reikia prašyti, kad pakonsultuotų. Antra, vadybininkai nesilaiko susitarimų. Suderinom atvežimo laiką, bet atveža keliomis valandomis ankščiau, be galimybės atvežti sutartu laiku. Trečia, trečdalis plytelių buvo su defektais. Nesuprantamas dalykas, nejau prie vežant negalima patikrinti? Ketvirta, keičiant defektuotas plyteles į naujas, bandė įkalbėti pačiam pristatyti apgadintas plyteles ir pačiam pasiimti naujas. Žodžiu, jaučiuosi, lyg pats kaltas kad, man reikia plytelių :)
Labai šaunūs ir geranoriški darbuotojai! Tiesiog stebėtina šiais laikais. Taip ir toliau. Sėkmės!!!
Remontuodamas savo būstą Iris salone esančiame Verkių g, 44, Vilniuje, rinkausi sienų ir grindų plyteles. Rekomenduoju šią įmonę, nes:
- platus plytelių pasirinkimas;
- patrauklios kainos;
- užsakymas įvykdytas laiku ir
- profesionalus aptarnavimas. Vadybininkė Jūratė yra tikra profesionalė!
Užsisakėme PVC grindų dangą (linoleumą) ir truputi nerimavome, kadangi pirkome internetu ir pirmą kartą iš Jūsų įmonės. Tačiau likome labai nustebinti greitu prekės pristatymu ir dailiu jos įpakavimu.
Dėkoju ir linkiu Jums sėkmės darbuose.
Siaubas, ne parduotuvė...užsisakėme plyteles dviems vonios kambariams, iš skrtingų kolekcijų, buvo žadėtos po mėnesio, atidedant terminą apie penkis kartus, sulaukėme tik po 5 mėnesių, žinoma ir meistrą per tą laiką praradome ir įsikėlimas į namą atsidėjo kuriam tai laikui. Galų gale, sulaukus prekių ir pradėjus klijuoti, išlindo brokas po broko...plytelės deformuotos, nelygios, iš 5vnt. dekoro plytelių 2 brokuotos, pakeisti neturi kuo, vėl siūlo laukti '' 2 savaites :D, , juokas per ašaras... Darbuotojų požiūris i klijentus niekinis, vieni nuo kitų stumdo į šalį, kai pasakiau apie broką, su pašaipa atrėžė, reikėjo tikrintis iš karto. Žodžiu brangus busimi pirkėjai, aplenkite kuo didžiausiu ratu šitokią parduotuvę, jei nenorite vėliau galvos skausmo ir visiško š..už 3000eurų, butent mums jis kainavo tiek, labai gailimės ten papuole...
Labai neprofesionalus Panevėžio konsultantų darbas. Pirkome tapetus, pakišo pasirašyti sutartį, į sutartį surašė ne tuos kodus, kuriuos išsirinkome ir likome patys kalti, kad nepatikrinome konsultanto darbo. Direktorius, nors ir mato, kad jo darbuotojas suklydo, kuris ir pats neneigia, tačiau pirkėjo atžvilgiu nusistatęs agresyviai. Tiesiog patarimas perkant ką nors šioje parduotuvėje neškitės akinius ir gerai skaitykite ant ko pasirašote ir pasiskaitykite ką jums parduoda, kad nenupirkti "katės maiše". Tačiau siekiant išvengti būti apgautam geriau apeiti tokias parduotuves.
Itin neprofesionalus konsultantu darbas klaidina paprastus zmones, kurie nori isgyti prekes ir paslaugas is Iris. Vienas konsultantas suklaidino del prekiu kainu, kita konsultante pries uzsakant prekes pateike visai kitas prekiu kainas ir net nesiruosia leistis i jokias kalbas, kad jos kolegos pateike klientui klaidingas informacija. Visiskas neprofesionalumas ir zemas lygis, kai imone padaro klaidas ir neprisiima uz tai atsakomybes. Konsultantes zodziai ''as nezadu prisiimti atsakomybes uz tai, ka pasake ar padare mano kolegos ir labai abejoju, kad jie galejo pateikti klaidingas kainas, nes dirba vien profesionalai''. Tiesiog truksta zodziu, kaip Lietuvoje gaudomi paprasti zmones ir siekiama juos apkvailinti pirmai pasitaikiusiai progai.
Aciu uz greita, kokybiska siuntos pristatyma!Taip pat aciu uz mandagu, silta bendravima telefonu.Tokia ir turi buti el.parduotuve.Pagarbiai Zita Butkuviene. Mazeikiai
Kas per darbuotoja ten dirba, kaip ji sneka telefonu??!!! Tegul atsizvelgia direktorius i savo darbuotojus, pokalbius su klientais!! Tikiu, kad visiska betvarke ten vyksta!
didžiauso masto š*******o kontora. Jokios tvarkos, teko dirbti 15 laipsnių šalčio temperatūroje. Padirbau
, susirgau, nieko gero ten. Net tualetas bendras su parduotuvės lankytojais. Jokios Higienos, virtuvėje nėra kriauklės, nėra net kaip arbatos pasidaryti. jai savęs negerbi- eik dirbti į Irisą.
niekas ten nepadirba net neuikit ten tik palaiko tris menesius ir ismeta su metais bankrotas bus

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: Verkių g. 48, LT-44499 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Bauen
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos g. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
UAB „BAUEN“ – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine ir didmenine prekyba statybinėmis medžiagomis, sėkmingai dirbanti nuo 2009 metų. Mūsų klientai, tai stambios, vidutinės bei smulkios statybinės ir prekybinės įmonės bei organizacijos, taip pat darbų vykdytojai, privatūs asmenys, statantys –...
Medakus
Viskas Jūsų namo statybai!

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; įrankiai; mažmeninė prekyba; santechnika; sienos, lubos; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB “Medakus” veiklą vykdo nuo 2002 metų. Vykdome didmeninę ir mažmeninę statybinių medžiagų, santechnikos, elektros prekių, šiltinimo medžiagų prekybą, taipogi prekes parduodame internetu. Nuo įmonės įkūrimo esame sukaupę didžiulę patirtį, tad galime ne tik parduoti ir pristatyti Jūsų prekes, bet ir patarti Jus...
OGTRANSA
Transporto ir logistikos sprendimai

Adresas: Vandžiogalos pl. 83, Domeikava, LT-54358 Kaunas.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas; transporto paslaugos.
UAB „OGTRANSA“ veikla – pilnų ir dalinių krovinių pervežimas vietiniais ir tarptautiniais maršrutais, sandėliavimas ir kompleksinės logistikos paslaugos. Taip pat distribucija Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, bei krovinių surinkimas Lietuvoje. KOMPLEKSINĖ LOGISTIKA Nuo 2018 metų sausio mėnesio atidarėme naują...
Daisera
Didmeninė ir internetinė prekyba statybinėmis medžiagomis!

Adresas: Veiverių g. 153-3, LT-46417 Kaunas.
Veiklos sritys: dažai, lakai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; statybinės medžiagos.
MŪSŲ KONTAKTAI MB „Daisera“ Įmonės kodas: 304722476 PVM kodas: LT100011314910 Registracijos adresas: Vyturio g. 13, Domeikava, LT-54348 Kauno r. Įmonės adresas: Veiverių 153, Kaunas Mob. tel. +370 61652001; +370 67717833 El. paštas: info@daisera.lt www.daisera.lt ; www.latonitas.lt Pagrindinė MB „Daisera“ veikla –...

Ministras Virginijus Sinkevičius sveikina “Rekvizitai” nominuojamas TOP įmones 2019 09-18 16:24
Verslo portalas Rekvizitai.lt paskelbė 2019 metų TOP įmones. "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindamas įmonių skaidrumą, finansinę...
Verslo atstovai ragina G. Nausėdą efektyvinti viešąjį sektorių
Verslo atstovai ragina G. Nausėdą efektyvinti viešąjį sektorių 09-18 18:26
Verslo atstovai trečiadienį paragino prezidentą Gitaną Nausėdą imtis priemonių efektyvinti viešąjį sektorių – pasak jų, didelė dalis lėšų švietimui ir socialinei apsaugai išleidžiamos neefektyviai.
Kultūros ir meno leidiniams meta gelbėjimosi ratą
Kultūros ir meno leidiniams meta gelbėjimosi ratą 09-18 18:16
Vyriausybė pritarė Kultūros ministerijos siūlymui priskirti periodinių kultūros ir meno leidinių kultūrinių projektų įgyvendinimo paslaugas visuotinės ekonominės svarbos paslaugoms.

"Brexit" įvyks..

Nasdaq 102,73 +3,48%