Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Iris, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Iris

Atsiliepimai apie Iris, UAB

Melga
Parašyk savo nuomonę apie Iris, UAB

patenkinta, greitas pristatymas.
Bardakas įmonėje
2020-08-13 14:43:51 IP 28m9u31k
Esame labai nusivylę Vilniaus Verkių gatvėje esančioje IRIS salonų, parduoda vonios kambariui plyteles, pralaukus pristatymo terminą, atsiėmimo dieną paskambina ir pasako, jog nebeturi plytelių ir kviečia atvykti pinigų grąžinimui, lyg niekur nieko (nors mums reikia plytelių).
Žodžiu tiek mes tiek meistrai klijuojantys plyteles sugaišome laiko laukdami plytelių, pasivažinėjome iki Vilniaus du kartus, o rezultate iš parduotuvės vadovo neišgirdome nė atsiprašimo
Prasčiausias klientų aptarnavimas, komunikacija, keista kad tokia imone dar gyvuoja.
Bene prasčiausias servisas, klientų aptarnavimas, internetinė prekyba.
Internetu išvis neaišku ką reikia nurodyti darant užsakymą, kiekis plytelių, kvadraų ar ko, ir kas ten suapvalinama, nes nurodant bet kurį, suma gaunasi per didelė.
Kad išvengti nesusipratimo nusprendėm pirkti kad ir brangiau, bet parduotuvėj kas buvo ne ką menkesnis nesusipratimas. Nekalbant, kad konsultantei darydami užsakyma akivaizdžiai "trugdėm dirbti", tai dar ir turėjau už ją sužiūrėti ar tikrai tos plytelės ir koks jų pavadinimas. Tik vėliau sužinojau, kad likutį turėsiu mokėti ne atsiimdamas prekes, o kai prekės atkeliaus į Alytų ir tada dar laukti kol atsiimsiu.

ĮMONĖI IKI 20 amžiaus dar TOBULĖTI ir TOBULĖTI, gal kada ir 21 pavyktu prisivyti...
Noriu nuoširdžiai palinkėti, kad Iriso savininkai atkreiptų dėmesį į "ponios" Kristinos darbo metodika, po jos pokalbio, aš 200% neturėsiu reikalų su Irisu ir bandysiu atkalbėti visus savo pažystamus...
Paskambinus gausi tokį negatyvią, kad net pasijusti kaltas, kad nori kažką nusipirkti. Jei Kristinut skaitai šitą komentarą būk miela eik šluot gatvių, ten nereikės bendrauti su žmonėmis!
Sveiki, šiandien buvo pristatyta dušo kabina. Aš dar nežinau, ar viskas gerai-bet noriu labai pasidžiaugti Vilniuje Verkių g. esančios parduotuvės darbuotojų aptarnavimo kultūra ir profesionalumu. Ypač noriu padėkoti p. Rokui Grincevičiui už toleranciją, kantrybę ir supratimą klientų klausimams ir pageidavimams. Sėkmės visam kolektyvui.
Regina Giliasevičienė
Panevėžyje nepasisekė, plytelės labai trapios, kreivos, atvyko keliolika sudužusių, apkeisti pažadėjo viena data, po to kitą, išmatavom sienas, paskaičiavo, plytelių buvo per daug, priimti atsisako, teko kreiptis į vartotojų teises. Konsultantė stengiasi maloniai bendrauti, bet tik stengiasi, tas labai matosi, labai daug teisinasi ir pasakoja apie Iris vidaus tvarką, kaltina programą, kuri paskaičiavo per daug plytelių, apie logistiką ir panašiai... Buvau daug girdėjusi nekokių atsiliepimų, bet blogai, kad netikėjau ir pati papuoliau.
Labai neprofesionalūs konsultantai Švitrigailos gatvėje. Pirma, reikia prašyti, kad pakonsultuotų. Antra, vadybininkai nesilaiko susitarimų. Suderinom atvežimo laiką, bet atveža keliomis valandomis ankščiau, be galimybės atvežti sutartu laiku. Trečia, trečdalis plytelių buvo su defektais. Nesuprantamas dalykas, nejau prie vežant negalima patikrinti? Ketvirta, keičiant defektuotas plyteles į naujas, bandė įkalbėti pačiam pristatyti apgadintas plyteles ir pačiam pasiimti naujas. Žodžiu, jaučiuosi, lyg pats kaltas kad, man reikia plytelių :)
Labai šaunūs ir geranoriški darbuotojai! Tiesiog stebėtina šiais laikais. Taip ir toliau. Sėkmės!!!
Remontuodamas savo būstą Iris salone esančiame Verkių g, 44, Vilniuje, rinkausi sienų ir grindų plyteles. Rekomenduoju šią įmonę, nes:
- platus plytelių pasirinkimas;
- patrauklios kainos;
- užsakymas įvykdytas laiku ir
- profesionalus aptarnavimas. Vadybininkė Jūratė yra tikra profesionalė!
Užsisakėme PVC grindų dangą (linoleumą) ir truputi nerimavome, kadangi pirkome internetu ir pirmą kartą iš Jūsų įmonės. Tačiau likome labai nustebinti greitu prekės pristatymu ir dailiu jos įpakavimu.
Dėkoju ir linkiu Jums sėkmės darbuose.
Siaubas, ne parduotuvė...užsisakėme plyteles dviems vonios kambariams, iš skrtingų kolekcijų, buvo žadėtos po mėnesio, atidedant terminą apie penkis kartus, sulaukėme tik po 5 mėnesių, žinoma ir meistrą per tą laiką praradome ir įsikėlimas į namą atsidėjo kuriam tai laikui. Galų gale, sulaukus prekių ir pradėjus klijuoti, išlindo brokas po broko...plytelės deformuotos, nelygios, iš 5vnt. dekoro plytelių 2 brokuotos, pakeisti neturi kuo, vėl siūlo laukti '' 2 savaites :D, , juokas per ašaras... Darbuotojų požiūris i klijentus niekinis, vieni nuo kitų stumdo į šalį, kai pasakiau apie broką, su pašaipa atrėžė, reikėjo tikrintis iš karto. Žodžiu brangus busimi pirkėjai, aplenkite kuo didžiausiu ratu šitokią parduotuvę, jei nenorite vėliau galvos skausmo ir visiško š..už 3000eurų, butent mums jis kainavo tiek, labai gailimės ten papuole...
Labai neprofesionalus Panevėžio konsultantų darbas. Pirkome tapetus, pakišo pasirašyti sutartį, į sutartį surašė ne tuos kodus, kuriuos išsirinkome ir likome patys kalti, kad nepatikrinome konsultanto darbo. Direktorius, nors ir mato, kad jo darbuotojas suklydo, kuris ir pats neneigia, tačiau pirkėjo atžvilgiu nusistatęs agresyviai. Tiesiog patarimas perkant ką nors šioje parduotuvėje neškitės akinius ir gerai skaitykite ant ko pasirašote ir pasiskaitykite ką jums parduoda, kad nenupirkti "katės maiše". Tačiau siekiant išvengti būti apgautam geriau apeiti tokias parduotuves.
Itin neprofesionalus konsultantu darbas klaidina paprastus zmones, kurie nori isgyti prekes ir paslaugas is Iris. Vienas konsultantas suklaidino del prekiu kainu, kita konsultante pries uzsakant prekes pateike visai kitas prekiu kainas ir net nesiruosia leistis i jokias kalbas, kad jos kolegos pateike klientui klaidingas informacija. Visiskas neprofesionalumas ir zemas lygis, kai imone padaro klaidas ir neprisiima uz tai atsakomybes. Konsultantes zodziai ''as nezadu prisiimti atsakomybes uz tai, ka pasake ar padare mano kolegos ir labai abejoju, kad jie galejo pateikti klaidingas kainas, nes dirba vien profesionalai''. Tiesiog truksta zodziu, kaip Lietuvoje gaudomi paprasti zmones ir siekiama juos apkvailinti pirmai pasitaikiusiai progai.
Aciu uz greita, kokybiska siuntos pristatyma!Taip pat aciu uz mandagu, silta bendravima telefonu.Tokia ir turi buti el.parduotuve.Pagarbiai Zita Butkuviene. Mazeikiai
Kas per darbuotoja ten dirba, kaip ji sneka telefonu??!!! Tegul atsizvelgia direktorius i savo darbuotojus, pokalbius su klientais!! Tikiu, kad visiska betvarke ten vyksta!
didžiauso masto š*******o kontora. Jokios tvarkos, teko dirbti 15 laipsnių šalčio temperatūroje. Padirbau
, susirgau, nieko gero ten. Net tualetas bendras su parduotuvės lankytojais. Jokios Higienos, virtuvėje nėra kriauklės, nėra net kaip arbatos pasidaryti. jai savęs negerbi- eik dirbti į Irisą.
niekas ten nepadirba net neuikit ten tik palaiko tris menesius ir ismeta su metais bankrotas bus

UAB "Aruodas"
HOUSING.LT

Adresas: V. Krėvės pr. 13A, LT-49488 Kaunas.
Veiklos sritys: fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; mažmeninė prekyba; sienos, lubos; statyba; statybinės medžiagos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Mes jau 8 metai dirbame šiltinimo medžiagų pardavimo srityje ir esame sukaupę nemažą patirtį, užsitarnavę pagarbą ir pasitikėjimą tarp klientų ir partnerių. Todėl galime tapti patikimais partneriais. Remdamiesi savo patirtimi, pakonsultuosime, patarsime, atliksime detalius medžiagų ir kainų paskaičiavimus...
Serfas
Adresas: Technikos g. 7C, LT-51209 Kaunas.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; mažmeninė prekyba; metalas, apdirbimas, gaminiai; metalų pardavimas, supirkimas; plastikas, guma, jų gaminiai; statybinės medžiagos.
UAB"Serfas" veikia jau daugiau nei 25 metus ir teikia profesionalias konsultacijas, pirminio metalo produkcijos paruošimo, komplektavimo bei pristatymo paslaugas statybos ir gamybos profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba: Statybinės medžiagos pastato konstruktyvui. Plieno gaminiai – sijos, vamzdžiai...
Bauen
Statybinės medžiagos

Adresas: Vandžiogalos pl. 90, LT-47468 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; eksportas; fasadas, fasado apdaila; importas; interjero apdailos medžiagos; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; šviesos sistemos, šviestuvai.
Filialai: Kauno padalinys (Vandžiogalos pl. 90, LT-47468, Kaunas) Vilniaus padalinys (Šaltupio g. 7B, LT-02300, Vilnius) Šiaulių padalinys (Metalistų g. 3, LT-78109, Šiauliai) Dažų centras parduotuvė (Kauno g. 33, LT-54361, Domeikava, Kauno raj.) UAB BAUEN – viena didžiausių įmonių Lietuvoje, užsiimanti mažmenine...
Medakus
Viskas Jūsų namo statybai!

Adresas: Kalvarijos g. 7, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statybinės medžiagos; didmeninė prekyba; elektros montavimo medžiagos; fasadas, fasado apdaila; interjero apdailos medžiagos; įrankiai; mažmeninė prekyba; santechnika; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; tvirtinimo detalės, elementai.
UAB “Medakus” veiklą vykdo nuo 2002 metų. Vykdome didmeninę ir mažmeninę statybinių medžiagų, santechnikos, elektros prekių, šiltinimo medžiagų prekybą, taipogi prekes parduodame internetu. Nuo įmonės įkūrimo esame sukaupę didžiulę patirtį, tad galime ne tik parduoti ir pristatyti Jūsų prekes, bet ir patarti Jus...
OGTRANSA
Transporto ir logistikos sprendimai

Adresas: Vandžiogalos pl. 83, Domeikava, LT-54358 Kauno r.
Veiklos sritys: transporto paslaugos; automobilių prekyba; ekspedijavimas; logistikos paslaugos; sandėliavimas.
UAB „OGTRANSA“ veikla – pilnų ir dalinių krovinių pervežimas vietiniais ir tarptautiniais maršrutais, sandėliavimas ir kompleksinės logistikos paslaugos. Taip pat distribucija Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, bei krovinių surinkimas Lietuvoje. KOMPLEKSINĖ LOGISTIKA Nuo 2018 metų sausio mėnesio atidarėme naują...

Karantinas nestabdė apsukų: portalo Rekvizitai.lt TOP įmonės 2020 išlieka pelningos 09-28 12:35
Verslo portalas Rekvizitai.lt skelbia 2020 metų TOP įmones. UAB "Rekvizitai" kiekvienais metais atrenka stipriausias ir perspektyviausias Lietuvos TOP įmones, įvertindama įmonių skaidrumą...
"Tele2" teisėtai laimėjo CPO LT konkursą, nusprendė teismas
"Tele2" teisėtai laimėjo CPO LT konkursą, nusprendė teismas 09-30 22:03
Teismas, išnagrinėjęs ieškinį dėl CPO LT organizuoto centralizuoto mobiliojo ryšio paslaugų pirkimo "Lietuvos paštui" skaidrumo, nusprendė, kad neigiamą kainą pasiūliusi "Tele2" konkursą laimėjo...
Armėnija ir Azerbaidžanas žada tęsti kautynes Karabache, nepaisydami gausėjančių aukų 09-30 21:22
Armėnija ir Azerbaidžanas trečiadienį pažadėjo tęsti kautynes ir atmetė tarptautinės bendruomenės raginimus sėsti prie derybų stalo, jau ketvirtą dieną tęsiantis susirėmimams dėl ginčijamo Kalnų...

Už ką balsuosite ateinančiuose Seimo rinkimuose spalio 11 dieną?

Hasbro 81,24 +3,82%
Nasdaq 121,38 -3,18%