Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Interdalys, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Interdalys

Atsiliepimai apie Interdalys, MB

Laimėkite prizą atostogoms! DALYVAUTI ŽAIDIME
Parašyk savo nuomonę apie Interdalys, MB

Valdas 2017-09-05 20:43:04
Prieš kelis mėn pirkau xenon lemputes, deja komentarą palieku tik dabar, pasirodo bėda buvo pats blokas, kurį servisas taip pat pirko iš šios parduotuvės (turiu sąsk.) sekančią dieną po pirkimo, paskambinus ir geranoriškai paprašius priimti lemputes, buvo kategoriškai atsisakyta tai padaryti, kadangi elektros prekės negrąžinamos. Suprantu, jog įmonė turi teisę tai daryti, bet ar tokia įmonės politika priimtina pirkėjo atžvilgiu? spreskite patys :) tikiuosi daugiau reikalų su Jumis nebeturėti.
Gerb. Valdai,
Labai apmaudu, kad neigiamą atsiliepimą paliekate mūsų parduotuvei, o ne jūsų automobilį aptarnavusiam ir ne tinkamai gedimą nustačiusiam "AUTOSERVISUI X". Visada kaltas pardavėjas, o ne meistro kreivi pirštai.
Pirkdamas iš mūsų xenon tikėjotės gauti aukštos kokybės nenaudotas ir PVZ. šios vasaros liūtyse skendusiame automobilyje netestuotas lemputes, tokias ir gavote. Pirktas naujas lemputes testavote su sugedusiais xenon balastais ir norite lemputes grąžinti nes gedimas buvo ne lemputėse. Juk galėjote testuoti su sava lempute iš veikiančio žibinto.
Visų rūšių lemputės yra labai jautrios ir greitai sugadinamos jei ne tinkamai naudojamos, o sugadinimas gali pasirodyti ir ne iš karto, todėl ir įstatymai gina pardavėja, kad elektros prekių gražinti negalima, o tiksliau GINA PIRKĖJĄ, kad pardavėjas neparduotų naudotų, bandytų, sugadintų elektros prekių.
Jus pageidaujate, kad mes prekiautume grąžintomis, naudotomis lemputėmis, bet mes tai daryti atsisakome, nes visa atsakomybė dėl grąžintų prekių kokybės krenta ant pardavėjo pečių.
Valdai, jūs pirkdamas naujas lemputes nenorėtumėte įsigyti naudotas ir gal būt sugadintas. O jei dar tas lemputes parduotuvės eilėje prieš jus stovėjęs vyrukas grąžindamas iš rankų išmestų. Jei žinotumėte tokiu lempučių tikrai nepirktumėte. Bet jei nupirktumėte ir lemputės sugestų vėl kaltintumėte pardavėją, dėl ne tinkamos kokybės politikos.
Valdai, linkime jums surasti tikrai gera autoservisą kuris aklai nekeičia dalių ir niekada nenusipirkti naudotų sugadintų elektros prekių, kad netektų ilgai ginčytis įrodinėjant, kad prekę ne jūs sugadinote, o tokią pirkote.

MB Interdalys
Martin 2017-07-04 09:53:10
Nepatariu niekam pirkti nieko apskritai čia kiek buvo pirkta tiek viska baiginėjosi blogiausia baigtimi.
Paskutinis įvykis sukrėtė mane maksimaliai, nupirkau numeriu apšvietimo lemputes nekalta dalyką pirmu atžvilgių.
Nuoroda žemiau :

Maža to kad savo puslapi rašo kad tinka BMW X3 viskas kokybiška ir panašiai.
Prasidėjo nuo to kad su meistru nesugebėjom įstatyti kadangi jos pilnai nesulenda tad stikliukas lieka išsikišęs.
Paskambinau sako ko jus norit tai juk "aftermarket" negali viska tikti kartais reikia šiek tiek pasipjaustyti ir panašiai...
Galvoju okey whatever šviečia su laiku pasikeisiu. Tai laimė kad nuvariau plauti mašinos i savitarnos plovykla.
Ir plaudamas pastebėjau kad dega skirtingom spalvom, paliečiau galvojau pataisysiu, bet kai paliečiau apsideginau piršta nes jau degė diodai ir ėjo dūmai vos spėjau ištraukt viskas buvo išlydyta, jei nebūčiau to metu plovykloj o kely, jau būtų mašina užsidegus.

Ne kada ne pirkit nieko pas juos, apie kalba kompensuoti išlaidas kai paskambinau net kalbos nėra nes juk tai "aftermarketas" :))))
Pirkėjui Martin telefonu suteikėme visas galimybes grąžinti netikusią prekę ir atgauti sumokėtus pinigus per 14 dienų. Pirkėjas prekių negrąžino.
Prie prekės aprašymo yra konkrečiai nurodyta ir net raudonu šriftu, kad "Prieš įsigydami šią prekę būtinai pasitikrinkite koks numerio apšvietimo korpusas stovi jūsų automobilyje!" Pirkėjas atėjo išsirinkęs prekę kokios jam reikia, o ar pasitikrino prieš perkant - neaišku.
Visiem klientams rekomenduojame perkant ne gamyklines dalis atsinešti į parduotuvę ar atsiųsti el. paštu pavyzdžius ir pasitikrinti ar dalių forma ir kita charakteristika atitinka gamyklines dalis. Pirkėjui pageidaujant visada patariame ir maloniai konsultuojame.
Nuoroda žemiau :

Maža to kad savo puslapi rašo kad tinka BMW X3 viskas kokybiška ir panašiai.

Nepatariu pirkti šios įmonės parduotuvėje. Užsakiau OEM mitshubishi xenon bloką BMW automobiliui internetinėje (http://xenonaihid.lt) parduotuvėje. Gavau prekę. Automobilį ir naują detalę nuvežiau į servisą keitimui (reikėjo nuimti m buferį, apiplovimo mechanizmus, žibintus). Ardom mašiną, išpakuojam prekę - detalė kiniška, neoriginali, visiškai neatitinkanti aprašymo, nuotraukų bei išrašytos sąskaitos faktūros. Trumpai tariant, dengiantis kokybiškos prekės pavadinimu, parduota pigi detalė iš ebay, kinų gamintojo.

Beliko neorginalią prekę sumontuoti, nes automobilis išardytas, o kitos detalės Lietuvoje nėra artimiausius du mėnesius. Pardavėjai dievagojasi, jog suklydo ir gali grąžinti pinigus, pažadėjo klaidą ištaisyti. Įdomu kas turėtų apmokėti patirtas automobilio ardymo ir laiko išlaidas?
Komentarą rašau po dviejų mėnesių - prekė ir toliau apgaulingai pardavinėjama dengiantis originaliu pavadinimu, kas parodo, jog pirkėjų pastabos niekam neįdomios.

Tikiuosi, kad daugiau žmonių neapgausite.

Sėkmės.

Autoaibė
Automobilių dalys internetu

Adresas: Minijos g. 169D, LT-94287 Klaipėda.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; importas; interneto parduotuvės; įrankiai; mažmeninė prekyba; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Autoaibė, UAB prekiauja automobilių dalimis, akumuliatoriais, alyvom ir tepalais, autochemija, automobilių priežiūros priemonėmis, aksesuarais ir t.t. Šiuo metu mūsų asortimente per 25'000 prekių iš daugiau nei 100 užsienio bei Lietuvos tiekėjų. Didžiąją siūlomo asortimento dalį importuojame tiesiogiai iš gamintojų...
Martonas
Adresas: Kalvarijų g. 53, LT-09317 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
UAB “Martonas” remontuoja automobilius po autoįvykių bei atlieka su draudimu nesusijusius važiuoklės ir/ar agregatų remonto darbus, techninį aptarnavimą, kompiuterinę automobilio valdymo sistemų diagnostiką. UAB “Martonas” teikiamos paslaugos Vilniuje: Automobilių kompiuterinė diagnostika: Variklio diagnostika;...
EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių šaldymo įranga; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių prekyba; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
Valdorama
Mobilus ratų remontas, autoservisas

Adresas: Ateities pl. 30F, LT-52163 Kaunas.
Veiklos sritys: akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas.
„VALDORAMA“ – PAGALBA TEN, KUR PATOGIAUSIA JUMS! LENGVŲJŲ AUTOMOBILIŲ IR MIKROAUTOBUSŲ SERVISAS KAUNE ATEITIES PLENTE: Lengvųjų automobilių remontas Kaune Mikroautobusų remontas Kaune Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų variklių remontas Kaune Lengvųjų automobilių ir mikroautobusų važiuoklės remontas Kaune...

Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį
Asociacija: privaloma statybininko kortelė sumažintų šešėlį 04-23 20:17
Lietuvos statybininkų asociacija nuo 2020 metų siūlo įteisinti privalomą statybininko kortelę – pasak jos, tai padėtų kovoti su šešėliu statybų sektoriuje. Aplinkos ministerijos atstovas sako, kad...
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų
Vairuotojų ir vežėjų atstovai sutarė derėtis dėl atlyginimų 04-23 18:10
Šiandien vykusiame Trišalės tarybos posėdyje nuspręsta pradėti derybas dėl vairuotojų atlyginimų.

Ar pritariate privalomų skiepų įvedimui?

Chevron 121,90 +1,70%
CBS 51,11 -2,44%