Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Interactus, MB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Interactus

Atsiliepimai apie Interactus, MB

lektro.lt

Lektro.lt - Sensacingi išradimai internetu
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Interactus, MB

Man patinka ši parduotuve, įdomios prekes, malonus aptarnavimas.žinau, kad prekes eina ilgiau, bet visada gaunu viska, Rekomendacijos +++
Labai sauni lektro parduotuve ir geras aptarnavims tik prekes gaila ilgokai eina, bet va paskutini karta uzsakiau kazkaip greiciau atejo
Giedrius 2021-11-24 12:37:06
Šitas žmogus seniau pardavinėjo kinietiškus telefonus kol jie dar nebuvo populiarūs.
Aš tuo metu pats dirbau su telefonu pardavimais, remontu.
Tai šitas žmogelis bandė man iškišt tuos kinietiškus telefonus už kosminias kainas ir aiškino, kad labai pigiai man atidavinėja.
Žmonės kurie pirko pas jį tuos telefonus, skundėsi, kad laukia begale laiko kol gaus, o sugedus garantinis dažniausiai netvarko, o keliems žmonėms išvis negražino telefonų ir pinigų.
Esmė yra tokia, kad siunčiasi iš Aliexpress ir kažkokias garantijas galiti pamiršti.
Pagal tai kaip šitas žmogus bendravo atėjęs pas manę į parduotuvę iškart sudarė įvaizdį, kad tikras s*****s.
Sveiki, gal kažką maišote, telefonu fiziškai niekam nebandėme parduoti, o garantinis servisas buvo pas mus V.I.P klasės, patys turėjome servisą ir sutvarkydavome telefonus per kelias dienas, jeigu nepavykdavo sutvarkyti telefonų, tai pakeisdavome į naujus, Jūsų prielaidos visiškai nelogiškos.
Aš tuo metu pats dirbau su telefonu pardavimais, remontu.
pirkau ne viena karta preke ir ne viena, visada gaunu prekes, netinkamas pakeičia, visada perskambina, jei iš karto neatsako, malonus bendravimas, visada pataria, pajuokauja, aš patenkinta ir prekem ir aptarnavimų, visada malonu kreiptis
pirkau batus, buvo per mazi tad pakeite, gavau laiku, malonus bendravimas, atsako i laiskus, dar karta dekoju darbuotojams kurie myli savo darba ir gerbia pirkejus.A C I U
Esu pirkes lektro pora kartu prekes visas gavau laiku ACIU LEKTRO
Pirkau suniukui guoli, tai esu labai patenkinta, pristatymas uztruko, bet i skambucius atsake ir preke gavau
Klientas, negavęs laiku prekės 2021-11-11 14:14:37
Martynai, matau naudojete atsakymų/pasiteisinimų į klientų skundus šabloną:
1. Visų pirma - nevadinau Jūsų įmonės žodžiu iš "a" raidės.
2. Bandžiau susisiekti telefonu, bet jis išjungtas, į el.laišką gavau atsakymą po poros savaičių tik.
3. Neteigiau, kad ankstesnės įmonės veikla teisiškai uždrausta.
4. Įmonės registre nematau antro darbuotojo.
5. Keičiant įmonės vidinius įstatus/nuostatus nebūtina kurti naujos įmonės. Užtenka juos pakeisti esamoje įmonėje.
6. FB vartotojus galima nusipirkti ir juodojoje rinkoje. Šaunu, Jeigu surinkote savo nuopelnais be juodosios rinkos (drįstu abejoti, nes blogi atsiliepimai dygsta po kiekvienu Jūsų post'u FaceBook, o Jūs juos skubiai trinate).
Visi šie punktai veda prie išvados, jog nesate atviras su savo klientais ir norite apeiti savo blogą istoriją....
Sveiki, siūlyčiau pažiūrėti kokie žmonės mėgsta mūsų puslapį 99% jų yra Lietuviai, juodojoje rinkoje galima nusipirkti ne Lietuviškus folowerius, jeigu skambinote ne darbo metu, tuomet telefonas išjungtas ir beja iš to ką parašėte, kad gavote atsakymą po dviejų Savaičių, panašu, kad pirkote ne iš mūsų, nes mes laiškus atrašome tą pačią dieną, o darbo metu telefonas yra ijungtas, gal galite parašyti man martynas@lektro.lt galėčiau lažintis, kad pirkote iš kitos įmonės ir rašote po mūsų įmone atsiliepimus, žinau asmeniškai vieną panašią parduotuvę, kuri atsako į laiškus per dvi Savaites ir telefonas išjungtas, jie leidžia Facebook platformoje tas pačias reklamas ir daug kas sumaišo su jais, gauname po 4-5 skambučius per dieną dėl kitų panašių parduotuvių klientų, kurie pirkę ne iš mūsų. labai prašau Jūsų pasitikrinti kam pervedėte pinigus, nes mes nei vieno laiško nesame atrašę per dvi Savaites, visus atrašome tą pačią arba kitą darbo dieną, o telefonas darbo metu visada būna įjungtas, o jeigu negalime atsiliepti perskambiname, kaip ir minėjau klientų aptarnavimas yra ne darbuotojai, o partneriai, labai Jūsų paprašysiu parašyti man el. paštu martynas@lektro.lt ir atsiųsti mokėjimo išrašą, būčiau be galo dėkingas jei tai mūsų kaltė, tai ne tik grąžinsime pinigus, bet dar ir padovanosime dovanų kuponą. Geriausi linkėjimai, Martynas.
Klientas, negavęs laiku prekės
2021-11-11 14:14:37 IP 2e7r3v9k
Martynai, matau naudojete atsakymų/pasiteisinimų į klientų skundus šabloną:
1. Visų pirma - nevadinau Jūsų įmonės žodžiu iš "a" raidės.
3. Neteigiau, kad ankstesnės įmonės veikla teisiškai uždrausta.
4. Įmonės registre nematau antro darbuotojo.
Klientas, negavęs laiku prekės 2021-11-07 12:06:55
Kiekvieną kartą įmonės direktorius Martynas Gulbinas prisirinkęs krūvą neigiamų atsiliepimų vis keičia įmonės pavadinimą? Neatsibodo dar bėgti nuo atsakomybės?
Radau bent 2 anksčiau jo įkurtas įmones, kurios buvo susietos su www.lektro.lt (tikėtina buvo ir daugiau):
MB Ateities Vartai
Imperium Aeternum, MB
Pats esu užsisakęs prekių iš jų ir negavau per jų nurodytą terminą (40+ darbo dienų). Vėliau Lietuvoje (taip, Lietuvoje, net ne AliExpress) radau prekes 3 kartus pigiau ir įsigyjau.
Jeigu norite daugiau atsiliepimų - galite juos rasti čia:
Sveiki, prašome su mumis susisiekti jeigu negavote prekės, taip jau nutinka, kad labai maža dalis prekių pasimeta, mielai Jums grąžinsime pinigus, kadangi mūsų parduotuvė turi didelį klientų srautą taip jau nutinka, kad klientai praleidžia pašto pranešimus ar mūsų pranešimus ir neatsiima siuntų, taip pat būna ir siuntos pasimeta kelyje dėl vežėjo kaltės, kadangi turime tūkstančius užsakymų, taip jau yra, kad keli jų gali pasimesti, tuomet visi nesusisiekę su mumis rašo atsiliepimus į skundžiu.lt ir rekvizitus, net nepabandę susisiekti, mūsų el. parduotuvėje dirba du partneriai prie klientų aptarnavimo ir visas problemas esame linkę spręsti ir beja jeigu būtume a*******i kaip Jūs rašote, tuomet mūsų veikla būtų teisiškai uždrausta, MB Imperium Aeternum dirba nuo 2015 metų ir taip įmonės buvo pakeistos, bet ne dėl atsiliepimų, o dėl tam tikrų vidinių parduotuvės nuostatų, kurios susijusios su parduotuvės vidine politika. Dar kartą paprašysime susisiekti su mumis telefonu 866375730 arba el. paštu mūsų darbo valandomis nuo 09 iki 16 nuo Pirmadienio iki Ketvirtadienio, dar siūlyčiau pažiūrėti mūsų Facebook puslapį, kuris turi 40 tūkst. sekėjų, tai yra įrodymas, kad dirbame sėkmingai ir vertiname klientus.
Klientas, negavęs laiku prekės
2021-11-07 12:06:55 IP 2e7r3v9k
MB Ateities Vartai
Imperium Aeternum, MB
Jeigu norite daugiau atsiliepimų - galite juos rasti čia:
Pirkau www.lektro.lt ne vieną kartą, tikrai gera parduotuvė, prekių reikia luktelti, bet jos tikrai geros :)

A. Armonaitė tikisi, kad ES kovos su prievarta priemonė bus priimta greičiau nei per pusmetį 01-19 21:55
Tęsiantis Lietuvos ir Kinijos ginčams, ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė trečiadienį paragino greičiau nei per pusmetį priimti Europos Sąjungos (ES) kovos su prievartos veiksmais...
Latvijoje startuoja parama stambiems investiciniams projektams
Latvijoje startuoja parama stambiems investiciniams projektams 01-19 21:01
Trečiadienį, sausio 19 d., Latvijos investicijų ir plėtros agentūra (LIAA) pradėjo stambių investicinių gamybos projektų atranką. Šiais metais verslininkams bus pasiūlyta apie 20 naujų priemonių...
Nerimas dėl 5G dažnių avialinijas verčia atidėti kai kuriuos skrydžius į JAV
Nerimas dėl 5G dažnių avialinijas verčia atidėti kai kuriuos skrydžius į JAV 01-19 20:30
Dalis didžiųjų pasaulio avialinijų suskubo nukėlinėti skrydžius į JAV, baiminantis galimos naujos kartos 5G ryšio reikmėms atiduotų dažnių interferencijos su aviacijoje naudojama kritine įranga.

Ar buvo šiemet Jūsų įmonės kalėdinis vakarėlis?

AT&T 27,31 +0,48%
Visa 215,71 +0,48%