Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę HR GUIDE, MB

Atsiliepimai apie HR GUIDE, MB

Kauno GRŪDA
Parašyk savo nuomonę apie HR GUIDE, MB

Andrius 2017-05-08 17:29:57
Bendradarbiaujame su HR Guide jau kelis metus ir esame patenkinti dėl kelių priežasčių. Pirmiausia esame tikrai patenkiti atrinktų kandidatų kokybe. Iš 5-6 įdarbintų kandidatų vos vienas dirbant nepateisino lūkesčių. Kaip darbdavys esu labai patenkintas, kad skirtingoms pozicijoms p. Renata pasiūlo individulų atrankos procesą, leidžiantį įvertinti svarbiausias būsimo kandidato kompetencijas ir vertybes. Kiek yra tekę bendrauti su kitomis įdarbinmo agentūromis, tai neretai tiesiog gaudavau CV bei suderintą susitikimo laiką, tuo tarpu HR Guide įsitraukimas jaučiamas viso įdarbinimo proceso metu. Visą darbą nuo poreikių išsiaiškinimo ir skelbimo parengimo iki kandidatų testavimo HR Guide atlieka kruopščiai ir atsakingai. Man kaip darbdaviui užtenka susikoncentruoti į geriausio sprendimo priėmimą, o ne technines detales ir užduotis. Tikrai rekomenduoju.
Ačiū, Andriau už ilgametį bendradarbiavimą. Džiaugiamės, kad galime būti naudingi Jūsų įmonės augimui.
Asta 2017-07-12 11:40:39
Su p. Renata konsultavausi dėl darbo paieškos ir karjeros koučingo. Jau pirmo susitikimo metu gavau profesionalių patarimų ir įžvalgų - ką turėčiau pakeisti, patobulinti ir kaip toliau planuoti savo karjerą. Visada malonu bendrauti su žmonėmis, išmanančiais savo sritį. Dar kartą ačiū, ir rekomenduoju.
Ačiū, Asta. Jūsų motyvacija ir dedamos pastangos rasti tinakntį ir patinkantį darbą yra sėkmingos karjeros pagrindas!
Stela Donica 2017-06-05 13:13:28
Professional, extremely intuitive, well organized and result oriented.
I had a great experience with these guys and would recommend them to everyone who cares about a fast, well matched and competitive outcome!

Best regards to the team.
Thanks, Stela!
Dovydas 2017-05-16 20:18:47
Mūsų kompanija su HR Guide vadovė yra susidūrę ne kartą. Teko bendrauti atrenkant ganėtinai skirtingų pozicijų darbuotojus. Renata asmeniškai pagirčiau už tai, kad greitai perpranta ir supranta darbdavio lūkesčius. Ne kartą susitikdavome ir dėl laiko stokos keliais bruožais aptardavau norimos pozicijos/darbuotojo būsimus darbus, gal net ne visada konkrečiai suformuodavau užduotį dėl laiko stokos, tačiau HR Guide vadovė puikiai perprasdavo mūsų kompanijos lūkesčius ir pateikdavo atrinktus kandidatus labai taikliai. Kol kas nei vienas atrinktas kandidatas mūsų kompanijos nepaliko, kas mane kaip vadovą džiugina. HR Guide rekomenduočiau kaip stiprią personalo atrankos įmonę, kuri supranta ir greitai perpranta užsakovo poreikius, pasiūlydama puikius kandidatus ieškomoms pozicijoms.
Dėkoju, Dovydai už atsiliepimą. Ir mes džiaugiamės produktyviu mūsų bendradarbiavimu!
Professional, extremely intuitive, well organized and result oriented.

Best regards to the team.
Tas pats 2017-04-28 05:25:19
Patarimas visiems, kurie bendrausite su p. Renata jau dirbant priimntoje įmonėje. Jei nenorite prarasti darbo vietos p. Renatai jokiais būdais negalima sakyti nieko blogo apie įmonę, nesvarbu, kad tai smulkmenos ir objektyvi informacija neparemta jokiomis emocijomis. Mano atvėju aš pasielgiau priešingaibir dėka šitos neetiškos ir neprofesionalios ponios atleido. Ar Jūs p. Renata tai laikote profesionaliu darbu???
P.S. Nepatingėjau ir pasidairiau po kitu tikrú personalo atrankos specialistú puslapius, nors tose įmonėse dirba daugiau nei 1 žmogus kaip Jūsú įmonēje, tokios atsiliepimú gausos nei viena įmonė neturi.
Manau tai geriausias atspindys, kas kaip dirba. Užuojauta Jum už Jūsú visiškai žlugusę moralę ir linkiu sėkmės, nedarant tokiú klaidú.
Sveiki, Valdai, ačiū už atsiliepimą. Sprendimą apie neišlaikiusius bandomojo laikotarpio darbuotojus priima klientas. Apgailestauju, kad nesėkmingai pasibaigę darbo santykiai Jums sukėlė neigiamų emocijų. Sėkmės. Renata, HR Guide.
P. Renata, labai drystu abejoti, kad daugumai žmoniú yra priimtini pokalbiai apie asmeninius testus šeštadienį 19 valandà. Na o mano atvėju Jūs taikėtės ne prie manęs, o taip kaip patogiausia Jums. Iš Vilniaus į Klaipėdà važiavote kitais reikalais...
Tas pats 2017-04-24 21:22:00
Sakykit, ar profesionalu jau ivykdžius darbuotojo atrankà ir darbdaviui jį atsirinkus, kviesti jį personalo specialistei šeštadienio vakare į pokalbį aptariant būsimà darbà? :)
Sveiki, Ačiū, už klausimą. Taip, siekiant atlikti darbą iki pabaigos, t.y. asmenybinių savybių testavimo rezultatų aptarimui kandidatus kviečiame susitikimui ir ne darbo dienomis. Daugelis kandidatų vertina tai, jog prisitaikome prie jiems tinkamo susitikimui laiko jų ne darbo metu. Atsiprašome, jeigu tuo sukėlėme Jums nepatogumų.
Jurgita 2016-07-05 15:04:17
Įmonės, patikinčios darbuotojų paiešką agentūroms, pirmiausia turėtų pasidomėti jų pačių reputacija ir profesionalumu. Pirmas įspūdis lemia labai daug ir personalo paieškos agentūros nėra išimtis. Mano atveju, įmonės darbuotoja vykdydama darbo pokalbį buvo itin nemandagi, negana to, kad pokalbį nukėlė į kitą dieną, dar ir pavėlavo, o viso pokalbio metu nuolat pertraukinėjo ir visiškai nesistengė reprezentuoti atstovaujamos įmonės, anaiptol. Jei personalo specialistas nesugeba pats susitvarkyti su savo dienotvarke bei parodyti elementarų mandagumą kandidatui, ar tikrai tai teisingas žmogus atrinkti tinkamiausius darbuotojus įmonei?

P.S. Jei ieškot pardavimų agentų, tai skelbime taip ir nurodykit.
Sveiki, Jurgita, ačiū už komentarus. Apgailestauju, kad dėl ypač didelio darbo krūvio šiuo sezonu buvo atvejų, kai teko keisti sutartą su kandidatais susitikimo laiką. Taip pat norėčiau atkreipti Jūsų dėmesį, jog atrankos specialisto tikslas nėra patikti kandidatui, o visų pirma suprasti ar kandidatas yra tinkamas pozicijai ir ar siūloma pozicija yra geriausias pasirinkimas kandidatui. Pagarbiai, Renata, HR Guide.
Diana 2016-07-04 12:12:44
Įmonės darbuotoja pasirodė neprofesionali, arogantiška ir labai nemaloni.
Laba diena, Diana, ačiū už Jūsų pastabas. Tokios situacijos daugiau nepasikartos. Renata, HR Guide.

P.S. Jei ieškot pardavimų agentų, tai skelbime taip ir nurodykit.
Įmonės darbuotoja pasirodė neprofesionali, arogantiška ir labai nemaloni.
Dalyvavau įmonės VEIKA rinkodaros vadybininko atrankoje. Man buvo liepta sukurti įmonės pristatymą, produktų aprašymus bei sumaketuoti brošiūrą. Šią užduotį atlikau visiškai nemokamai. Brošiūra turėjo apie 16 psl. ir buvo skirta rašalų pristatymui. Prieš teikiant šią užduotį paaiškinote man, kad nieko daryti nesugebu ir meluoju, tad jums belieka tik užsakyti tikrą darbą. Manau tokiam patikrinimui visiškai pakaktų teksto, teksto pavyzdžių bei jums pateiktų maketų pavyzdžių.

Tai buvo prieš 2 metus. Taip pat galiu patvirtinti, kad Jūsų klausimai apie elektroninę komerciją buvo labai neprofesionalūs. Tuo tarpu Jums buvo pateikti google egzaminų sertifikatai, kurių jums taip pat turėjo pakakti.

Per tiek laiko mačiau tikrai nemažai jūsų rinkodaros bei elektroninės komercijos atrankų skelbimų. Savo CV daugiau nesiunčiau.
stefa 2015-12-14 12:02:06
darė ši ponia rinkodaros atranką. užduotis buvo tokia - padaryti įmonės prekių katalogą ir parašyti pristatymo tekstus. per savaitę kartu su maketu. maketavimas dabar rinkoje apie 1000 eur, na ir tekstai panašiai... Be to dar ir viršeliai...... už nuotraukas nemokėjo, vogti reikalavo - sako "pilnas internetas nuotraukų". Dirbau dykai :)) išdūrė ši ponia. dabar tiesiog užkliuvo jos skelbimai - atkreipiau dėmesį į maketą - 3 pozicijos (labai panašios!!!!!!, vienas (!!!) maketas kokybės per pusvalandį! Matyt ponia vėl ieško ką išdurti ir darbdaviui vietoje vienos pozicijos 3 darbuotojus parduoda.
Sveiki, Stefa, ačiū už atsiliepimą. Su rinkodaros pozicijomis dirbome vienąkart per įmonės istoriją. Šioje atrankoje kandidatams prekių katalogo ruošti nereikėjo. Panašu, kad kažką sumaišėte.

Nermeka
PERSONALO PAIEŠKA IR ATRANKA

Adresas: Vasaros g. 24, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas Grupė – tai tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Ukrainoje ir Lenkijoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog darbuotojas yra didžiausia...
Atrankos
Atranka360

Adresas: Lvovo g. 105A, Park Town verslo centras, II aukštas, LT-08104 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai.
Daugiau apie mus kviečiame skaityti: http://www.atranka360.lt Atranka360 – personalo paieškos ir atrankos kompanija, taikliai ir betarpiškai padedanti verslui pritraukti tinkamiausius specialistus ir vadovus visoje Lietuvoje. Visos mūsų atrankų specialistės pasižymi giliomis psichologijos ir verslo žiniomis bei...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: H. Manto 22-416 (Herkaus galerija), LT-92131 Klaipėda.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka.
Soprana Personnel International - skandinaviško kapitalo įmonė, užsiimanti personalo atranka ir paieška bei valdymo sprendimais. PAGRINDINĖS MŪSŲ VEIKLOS KRYPTYS: Specialistų atranka, Vadovų atranka, Skubi pagalba personalo atrankai Kandidatų srauto užtikrinimas įmonėms Didžiausią patirtį esame sukaupę...
Galimybių Arsenalas
Adresas: Laisvės pr. 60-600, LT-05120 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; personalo atranka; psichologai, psichoterapeutai; tyrimai, ekspertizės.
UAB „Galimybių Arsenalas“ sėkmingai dirba nuo 2006 m. Įmonėje dirba trykštantys energija, entuziazmu, idėjomis, turintys didelę darbo patirtį profesionalūs psichologai. Savo klientams suteikiame ne tik žinias, galimybę jas panaudoti praktiškai, bet ir geros nuotaikos dozę. Tai ir yra mūsų sėkmės paslaptis. Mūsų...

V. Zelenskis nepriėmė premjero O. Hončaruko atsistatydinimo
V. Zelenskis nepriėmė premjero O. Hončaruko atsistatydinimo 01-17 20:23
Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis penktadienį nesutiko patenkinti savo premjero atsistatydinimo prašymo ir teigė norintis suteikti Oleksijui Hončarukui "antrą šansą".
D. Trumpą per teismą Senate gins garsenybių advokatas A. Dershowitzas
D. Trumpą per teismą Senate gins garsenybių advokatas A. Dershowitzas 01-17 19:23
Garsiausias JAV įžymybių advokatas Alanas Dershowitzas penktadienį pareiškė, kad dirbs prezidentą Donaldą Trumpą ginsiančioje teisininkų komandoje per apkaltos teismą Senate.
"Fiat Chrysler" ir "Foxconn" derasi dėl bendros elektromobilių gamybos įmonės įkūrimo 01-17 18:57
Italijos ir JAV automobilių koncernas "Fiat Chrysler Automobiles" (FCA) bei didžiausia pasaulyje elektronikos gamintoja, Taivano grupė "Foxconn Technology Group", derasi dėl bendros įmonės...

Ar šilta žiema naudinga Jūsų verslui?

Citigroup 81,00 -0,30%