Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Holitor, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Holitor

Atsiliepimai apie Holitor, UAB

AutoEX

Išskirtinių komplektacijų automobilių nuoma - atrodyk solidžiai !!
Parašyk savo nuomonę apie Holitor, UAB

Edvinas 2018-09-21 15:59:41
869043059
Aš irgi noriu prisidėti. Reikia tokius sodint. El. paštą gal galima?
Auto nebuvo pristatytas liepos 13 dieną, prasymas grazinti pinigus buvo parasytas tą patį mėnesį 17 dieną. Pinigų nera iki siol. Gavau pasiūlymą jog atmes dalimis - sutikau, bet nei centas neikrito.
. 2018-09-21 11:34:06
Nr duok savo susisieksiu
869043059
Edvinas 2018-09-21 11:20:03
Sveiki, aš taip pat nukentejau nuo jų.
Negrąžina avanso, kaip galėčiau prisidėti?
Nr duok savo susisieksiu
. 2018-09-18 19:28:31
Sveiki, kaip sekasi su sitais aferiugom? Bus greitu metu teismas tai jei kas nori prisidėti susisiekit
Sveiki, aš taip pat nukentejau nuo jų.
Negrąžina avanso, kaip galėčiau prisidėti?
. 2018-09-18 19:28:31
Sveikas kokie tavo kontaktai. Noriu prisideti.
Martynas 2018-09-08 14:04:28
Uzsakem auto, buvo pristatytas ne toks ir zemesnes klases ir negrazina jau 3 menesius depozito. Nerekomenduoju niekam
Parašykit kontaktus savo
O man vat pasisekė. Gal reiktų kabutėse rašyti. Kaip jau anksčiau rašiau kad avansą sumokėjau prieš du mėnesius iki atostogų, o pranešimą kad auto nebus gavau dvie dienas prieš atostogas. Pinigų aišku negražino, tik vis pranešimai kad po 30 dienų, po to kad po 7 dienų ir t.t. Tačiau man pasisekė dėl to kad avansą pervedžiau PayPal sistemoje. Ir apskundžiau ir vartotojų teisių tarnybai ir PayPal. Tai PayPal panagrinėjo mano skundą ir pinigus iš jų sąskaitos man pervedė. O vartotojų teisių tarnyba kai sužinojo kad pinigus atgavom pasakė kad mūsų skundo nagrinėjimą nutrauks ir nesvarbu kad jie toliau apgaudinėja žmones. Čia manau be policijos pagalbos jų veikla nebus sustabdyta. Nes jų įmonėje oficialiai niekas nedirba, o registruoti jie viename iš adresų kuriame ar ne tūkstantis įmonių registruota.....
Nukentėjęs 2018-08-23 12:09:57
Depozitas negrąžintas nuo birželio mėnesio. Gal jau galime kreiptis dėl grupinio ieškinio?
Prisijungciau ir as.
Taigi Taigi, skaitau cia visu nelaimes tai ir savo pasidalinsiu.
taigi su sita s*******o kontora susisiekiau del auto nuomos butinai automato, sako pervesk visa suma iskarto, bus 20% pigiau, tai kaina tikrai labai gera, tai ir pervedziau, 340 euro, susitikus sutarta diena, atvare man mechanine, sakau nereikia man jos, sako pakeisim, tai ka paemiau ir laukiau 3 dienas, dar daviau 300 euru uzstata. Po tu triju dienu, sako grazink, nebus to auto, tai kaip supratau nuvaziuosiu atiduosiu auto ir pinigus pasimsiu, bet tai ir buvo mano klaida, sako pailik aikstelei masina ir pinigus va pervesim, o gal net jau pervede.... tai va su kazkokiu lapskiu rasinejausi dar pradzioj bandziau gaideli pagasdint, tai pradejo pats gasdint, kad kreipsis i teisma ir pan. sakau sekmes

taiva dar vis parasydavo, kad perves pinigus taip temdamas guma... bet as jau cia seniai supratau, kad cia ragais kvepia, nes kai nuomavausi neivieno blogo komentaro, o tik po nuomos prasidejo isvien visi tokie patys nusiskundimai... bet ka galvojau, kad normali kontara tai perves tuos pinigus, bet deja :D
gaila, kad kaip ir daugelis as uzsieni, nes jau butu tam gaideliui keturnedelis, bet nieko rasim ji, kad ir Ukrainoj

sekmes visiems su situ balvonu
a*******i paskutiniai visiems ta pati istorija, cia jau sukciavimas stambiu mastu.Reikia tokius stabdyt.
Lavoneliai cia o ne kompanija, noreciau su tuo pilieciu gyvai pasimatyt kuris cia ikures toky versliuka. Uztatas tikriausiai jau nuplaukes senai, i emailus neatsako, zodziu veikejai konkretus cia pasiema pinigus, auto neduoda ir visiem mezga vienodas pasakeles kaip kad imone turi problemu ir negali laiku suteikt auto, o poto kaip paprasai atgaut savo pinigus atsitanda ir pinigines bedos, juokdariai. Neapsigaukit, ne vienas nukentejas nuo situ ereliu gaideliu. Pinigai tai nesvarbu bet jeigu kas turit laiko apsimt, sugaudykit tuos lavonelius kad tokie bairiai nesidarytu. Geros dienos publika.

Na aš bent gavau automobilį tokį kokį užsakinėjau ir laiku. Aišku sekanti istorijos dalis yra tokia, kaip ir daugumos: pasisavino užstatą. Tikiuosi, kad tokios kompanijos ir asmenys sulauks atitinkamo galo.
Andrius 2018-08-21 09:13:30
Sveiki aš taipat prisidėčiau dėl jieškinio, nes negavau nei automobilio nei pinigų.
sveiki as taipogi prisideciau, visa suma buvo sumoketa bet nei auto negavau, nei pinigus grazino
Karolis Londonas 2018-08-29 09:20:37
Visi nukenteja asmenys nuo UAB HOLITOR kreipkites sitomis institucijomis. Sums yra prisegta vartotojo prasymo forma.Tik tereikia uzpildyti ir isiusti ka ir as pats padariau.

Dekui, bandysim. Daug čia žiūriu iš emigrantu susirinko.
Вообщем я в Июле брат Vw Arteon.Заплатил 312 еврл сразу.За День до вылета написали машину не предоставят могут Audi A8 еще дороже дать..Я Сказал деньги обратно верните.И тут начелось.Заполните форму заполнет отослал.Ждите 30 дней.Прошло 30 дней ой мы о вас забыли.Ждите еще 7 Дней.япрошло 10 дней.Пишу им не отвечают.Щас буду делать идти в полицию.Все документы с банка что им отсылал все email что мне писали распечатани.А потом я в суд пойду.
Karolis Londonas 2018-08-29 09:20:37

Prasymas i VVTAT buvo parasytas pries menesi. Gavau atsakyma, kad UAB Holitor juos visiskai ignoruoja.
Lygiai tas pats su epolicija, jokios pagalbos is ju, negali isgaudyti kas viskam diriguoja ir pinigus pasisavina.
Vienintelis variantas - teismas. Jeigu kompanija vis dar vykdo veikla, arestuos saskaitas, jeigu ne-garantinis fondas.

Pomas Pabreza 2018-08-28 22:28:25
Ir as prisijungsiu kas per grupe?
tokius biznierius ant sakos!!!
Jų telefonas išjungtas kai kiti nukentėje bombarduoja visais kanalais!!!
Ir as prisijungsiu kas per grupe?
tokius biznierius ant sakos!!!
AutoEX 2018-08-03 15:27:50
Bendrasis Nr. visada yra veikiantis ir niekada nebuvo išjungtas ! Tel. Nr. +370 694 43733.
Tai kodel neatsakinejat i skambucius? Ir depozitu negrazinat? Kiek dar ilgai apgaudinesit zmones?? Taip ilgai jusu bizniukas nesites.
Nukentėjęs 2018-08-23 12:09:57
Mes su broliu taip pat prisijungtume.
As prisideciau.
Piktas zmogus 2018-08-22 18:04:58
As taip ir neatgavau depozito, mano klausimas toks. Ar buvote ju offise? situo adresu tikrai ten papulsiu?:)
Yra 410kabinetas, tik gali pūsti protą kad neprieko ten jie
Karolis 2018-08-22 13:40:51
Ofisas jų kaune 1000litu pastate ten ir mašinas laiko jei gauna iskur išsinuomoti
Deja bet nera. Kazkas pries tai buvo rase, jog ten, bet jau issiaiskinta, kad nera jokios firmos susijusios su masinu nuoma, ar holitor, ar autoex.
Svetimais pinigais jus pydera..stai laimingi nebusit.oi atsirugs jums... nemokat dirbt tai pyzdinkit duobiu kast gal bent ten pasiseks...
Paulius 2018-08-17 20:29:38
Sveikas,

Dėl ieškinio mielai prisidėsiu, jei yra daugiau norinčių, laikas kooperuotis.
Kontakai: pakarsabutas@stud.mruni.eu
Mes irgi negavom automobilio už kurį sumokėjom avansą. džiaugiuosi tik kad informavo prieš dvi dienas iki kelionės..... O atgauti pinigų nežinau ar pavyks. Telefonu neatsiliepia, į laiškus irgi jau neatsakinėja. Tiesa, oficialiai pas juos nėra kam to padaryti, nes pas juos darbuotojų - apskritas nulis (nuo 07.28)
“Finansų ekspertai” 2018-03-28 15:00:03
Super kompanija !! Matosi kad nesenai pradejusi veikla, viskas nepriekaistingai, tiek is puntualumo, bendravimo, tiek iš paslaugų kainos puses. Kaip sakoma dar nesugadinti !! :) Sėkmės versle !
firmos isvis nera sedi studentas barake, , nomuoja naujas masinas kuriu net neturi..175 komentarai kitame skundu tinklapyje ir is ju 170 negavo auto ir neatgauna piningu, , kurius sumokejo uz paslaugas..atrasineja is vis is skirtingu IP adresu, , meto pedas.firmos direktorius ar kas jis ne lietuvio kilmes kaskoks ciucmekas.
pats nuomavau du arteon auto..piningu nera nekelia ragelio..el lausku nieko neraso.monetu negavau jau menesi, , tad jau laikas kreiptis i instancijas..ziniasklaida..policija..vvtat ir visur kitur kur tik reikes, , kad tokius isrukyt is to barako i cype..simtai komentaru, , kuriose ta pati rasi, , negavau auto, , negrazina piningu..bet jau laikas tam liautis, , kalbejome su keliais advokatais, , rado neblogu spragu..zinomas atstovas vardas pavarde adresas, , nuotrauka net ir ta iskapste i viesuma, , reikia uzsiimti, , jai graziuoju nenori, , teks bloguoju. va todel ir pigus auto, , nes ju nera..
Karolis 2018-08-16 19:20:56
Negavau ka tikėjausi, jau mėnesis kaip negrąžina užstato. Parašytas pareiškimas į policiją + perduota į prokuratūra. Nesuprantu kaip taip įmanoma vogti iš žmonių. Nepagailesiu pinigu advokatui, bet jie tikrai bus nuskausminti!
Sveikas,

Dėl ieškinio mielai prisidėsiu, jei yra daugiau norinčių, laikas kooperuotis.
Kontakai: pakarsabutas@stud.mruni.eu
Sveiki!Pas mane situacija tokia pat.
Pervedziau avansini 200€ pries menesi, paskambinau ir paklausiau ar bus automobilis Golf Rline sake bus kaip sutarta.Lipant i lektuva paskambino ir pasake, kad pora dienu teks pasivazineti su Avensiu.Sutikau!
Po dvieju dienu paskambine paske kad atvaro Golf.
Atvare kita masina, pasake kad Golf Rline bus uz dvieju dienu.
Po dvieju dienu grazinau automobili, o avansa 300€ ir 256€ likuti perves kita diena.Ir iki dabar pinigu nera ir net neatsiliepia.
Sita kompanija tikri a*******i ir s*****i...
Patariu apeiti šitą pinigų nusisavintojių firmą nes nei auto pristatė nei pinigus gražina !!!!
Uzsakinejau automobili sitoje imoneje.
Paskutini vakara el. pastu parase (net nepaskambino) kad tokio automobilio neturi (neva klientas negrazino laiku) ir gali pasiulyti toki pati, tik metais naujesni su 30 % antkainiu. Kadangi ryte skrydis ir viskas suplanuota - sutikau.
Grazinimo diena sutartu laiku niekas neatvyko atsiimti automobilio ir i skambucius neatsiliepinejo (automobili teko palikti oro uoste). Vakare el. pastu parase kad sumaise datas o telefona pamirso ofise.
Jau antra menesi negrazina uzstato uz automobili.
Irmantas 2018-08-02 20:43:04
Gražinami? Kiek galima laukt, kažkaip vis laukiu ir nesulaukiu, gal užteks durninti žmones?
Pildziau formas del pinigu grazinimo, ta visa nesamone jau tesiasi nuo geguzes menesio. Tikrai rimta kompanija. Pelna daro ne is nuomos, bet is surinktu pinigu ir paslaugu nesuteikimo.
Dainius 2018-08-09 12:26:29
Vargau su jais kokias dvi savaites kol buvau uztikrintas, kad isnuomos automobili, nes kaina pasirode gan nebloga, dabar turbut teks daug ilgiau vargti del 300 euru uzstato, kurio turbut negrazins, zodziu tragedija o ne kompanija, issinuomavau Passat b8, (kaina buvo pateikta 460euru uz visa laikotarpi, deja kazkodel pasirasant dokumenta suma isaugo ant 30 euru) atvare Tiguan`a, kaip pakaitini automobili ir pasake jog po trieju dienu atvarys uzsakytaji, kaip jus galvojat, po trieju dienu gaunu ne Passat o Avensis, atsakymu jokiu nes zmogus atvares automobili nieko nezino, nes jo darbas tik pristatyt ir paimt automobilius, pasibaigus atostogoms kaip sutarta automobilis buvo pristatytas i Vilniaus oro uosta, teko vos ne puse valandos praleisti automobilije su mazais vaikais kol prisiskambinau del auto grazinimo, deja vadybinkas ar kuom jis save ten laiko net nezinojo, kad auto grazinamas tuo laiku, tai jo nurodymu auto teko palikti mokamoje aikstele ir dabar jau savaite laiko bandau susisiekti su jais ir suzinoti kokia situacija del auto ir del uzstato tai niekas neatsako i telefonu skambucius ar e-pasta, dar keleta dienu bandysiu susisiekti ir palaukti atsakymo, jei nesigaus turbut reikes kreiptis i tam tikras instancijas, taip kad mieli skaitytojai kurie dar tik galvoja nuomuotis is sitos "ale" kompanijos tai vienintelis patarimas, net negalvokite!!!
Galiu patarti, kreipkis į vartotojų teise ir parašyk prašimą į policija. Tai tik pradžiai, gali nelaukti. Nieko jie negrąžiną.
Paulius 2018-08-07 19:23:39
Laukiu skolos jau virš mėnesio, pasiemė užstatą už mašina 200eur. Mašiną atšaukė prieš man pasirodant, pakaitinės mašinos nedavė. Dar sakote kad visi pinigai grąžinami ?? Nesinaudojau jūsų paslaugomis, bet pinigų gražinti nesugebate...
Man lygiai tas pats..avansas sumoketas..auto negavau, ir laukiu jau nuo birzelio 18! Na bet priduotas jau teisinems instancijoms, taip kad geruoju jau nesibaigs siai imonei.
Aleksandr 2018-08-07 16:34:00
Ne visi. Jau virs menesio laukiu. Ir pinigai nera grazinti. Avansas buvo pravestas, automobilio net nemaciau ir avanso nematau.
AutoEX 2018-08-02 15:43:54
Atsiprašome už sukeltus nepatogumus ! Norime dar kartelį informuoti visus, kad pinigėliai yra visiems grąžinami, už neįvykdytus įsipareigojimus. Kas gavote dalinius mokėjimus, netrukus gausite ir likusią dalį skolos.
š*******o kontora o ne auto nuomos punktas.Prisišike iki ausų...

JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Autobanga
Adresas: Arklių g. 24, LT-01305 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; transporto paslaugos.
UAB „Autobanga“ - per ilgą penkiolikos metų laikotarpį didelę patirtį sukaupusi įmonė, savo klientams siūlanti pačių įvairiausių kategorijų ir modelių automobilių nuomą. UAB „Autobanga“ trumpalaikė auto nuoma. Automobilis — dienai, savaitei, savaitgaliui ar mėnesiui — mūsų įmonėje galima lengvai bei už prieinamą...
Admita
Adresas: Oslo g. 5, LT-05129 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių nuoma; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "ADMITA" car rental Lengvųjų automobilių su ir be vairuotojo nuoma. Automobilių apsaugos sistemos www.admita.lt (mechaninės, elektroninės, centriniai užraktai) - prekyba, montavimas, remontas. Garso, audio aparatūros automobiliams - prekyba, montavimas, garantinis remontas.
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...

Pasitarimą dėl darbo švenčių dienomis nukėlė
Pasitarimą dėl darbo švenčių dienomis nukėlė 09-24 12:23
Vyriausybės, prekybininkų ir profsąjungų atstovų susitikimas dėl darbo ribojimo švenčių dienomis antradienį neįvyks.
Elektromobiliams siūloma pelno mokesčio lengvata
Elektromobiliams siūloma pelno mokesčio lengvata 09-24 12:19
Šalies įmonėms, įsigysiančioms elektromobilius, nuo kitų metų gali būti taikoma pelno mokesčio lengvata.
"Perdanga" Klaipėdoje suplanavo verslo centrą ir sandėlį
"Perdanga" Klaipėdoje suplanavo verslo centrą ir sandėlį 09-24 12:08
Klaipėdos betono ir gelžbetonio gamybos UAB "Perdanga" uostamiestyje, netoli prekybos centro "Akropolis", suplanavo biurų pastatą, o prie jo – ir sandėlių.

Kai susergate, Jūs..

Skoda