Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Holitor, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Holitor

Atsiliepimai apie Holitor, UAB

AutoEX

Išskirtinių komplektacijų automobilių nuoma - atrodyk solidžiai !!
Parašyk savo nuomonę apie Holitor, UAB

Liepos men. Gavome automobili iš ju, naudojome 5 dienas (nors automobilis buvo ne tas, kuri uzsakem bet gavome tokio pat dydzio automobili) palikus automobili uzstata pervede per 10d. Nieko blogo pasakyti negalim.
Visiski a*******i, firmos direktorius ne lietuviu kilmes pilietis, ko pasekoje susidaro ispudis jog firma su visais musu pinigais greitu metu turetu bankrotuoti. Laikykites kuo toliau nuo sitos firmos.
Man panasiai ir nutiko, apsidziaugiau kad radau auto vasarai taip pigiai 2018m. Vw-Golf r-line facelift, sumokejau visa suma uz dvi savaites nes gavau 20% dar ir nuolaida.Pats nutraukiau nes pamaciau kad mala šūdą ir kad net aplamai ar jie turi koki auto išvis, labai neatsakinga kompanija kaip ir ju pasiteisinimai vaikiski.Atsiunte forma uzpildziau, bet juoka sukele kad pinigai bus grazinami per 30d.Kita savaite gryztu i lt tikrai taip nepaliksiu jau zinau i kokias institucijas krepsiuosi jau ir spejau su jomis susisiekti elekroniniu pastu ir informuoti.Sunkiai uzdirbti pinigai tikrai bus sugrazinti!!!
Kiek suprantu tai ne vieno pristatyto auto ne ir nebuvo, , nes matau tik kelis gerus atsiliepimus, , o ir tie gali buti parasyti mociutes jo pacio..nes dabar perdaviau i tris institucijas del pinigu grazinimo..palauksiu kiek, , ir toliau atiduosiu juos valstybes rykliams..lai doroja...svarbu buti vieningiems, , bus daugiau laimingu zmoniu
pinigai sumoketi, , masinos ne kvapo..net dvi..ir tik galvos skausmas..
sveiki..paprasta ir aisku kad nerimti veikejai dirba su rimtais auto..bet uzsoko ant rimtu zmoniu.ta pati istorija, , , auto nera.pinigus galite atsiimti, , uzsisakeme du ateonus..viena liepos 17 okita liepos 20..savaites laikotarpiuj..sendiena radome el laiska jog ju nera, , ir pildykite blankus del piningu grazinimo.nzn nuo ko pradet, , bet pirma vieta Milicija, , antra pas juos nurodytu adresu.trecia TV pagalba, , ir taip toliau, , na suprasciau jai pasiulytu na bent T roka, , o dabar nei to nei to, , na ne tas zodis kad nerimta firma..kitose nuomos punktuose pastebi bet koki minusa..na o cia visa plyta i veida.. as ne tik kad nerekomenduoju, , bet reikalauju sustabdyti jos veika, , nes 50/50 auto gausi, , ar ne. Autoex....susisiekite el pastu su manimi, , kuri Jus ponai virsinikai matote, , ir taisykite padeti su mano pasirinktu auto..laiko ne daug liko iki mano susiktu atostogu...dekuij
Labai man paciai netiketai ir as ant tu paciu grebliu uztaikiau. Automobili rezervavome geguzes menesi, liepos menesiui, pervedeme uzstata. Diena pries gavome zinote, jog norimo automobilio nera, yra kitas, bei keiciasi nuomos salygos (depozito dydis). Sutarti nutraukeme ir laukiame uzstato grazinimo. Savo teises zinau, CK puikiai apraso, ko siuo atveju galiu tiketis, vartotoju teises jau taip pat informuotos.
Visiskai nepatikima kompanija. Normaliai bendrauja tik tol, kol negauna pinigu. Pervedus sutarta suma nekele ragelio, neatsake i el. laiskus. Pasiskaiciau atsiliepimus apie sia imone ir supratau, kad ne man vienam kyla tokia problema. Tada nusprendziau savo rezervacija atsaukti. Teko gerokai pasistengti norint gauti atsakyma del nuomos atsaukimo. Pagaliau gaves, uzpildes ir issiuntes pinigu grazinimo forma galvojau, kad reikalai su sia kompanija baigsis, bet klydau... Forma uzpildziau ir issiunciau birzelio 28d., o pinigu iki siol neatgavau. Dar vis tikiuosi, kad pavyks atsakyma kas vyksta gauti bent cia ir nereikes kreiptis i teismus.
Ka aš galiu pasakyti apie šita subnuomos kompaniją.... ogi vaikas sugalvojo atsidaryti įmone ir pernuomoti automobilius iš iš rimtų kompanijų, kadangi rimtos kompanijos jam automobilių neduoda jam belieka tik teisintis... O mano istorija tokia, kad aš ir mano brolis uzsirezervavavom auto prieš kokius 3 mėnesius dziaugdamiesi kad geras kainas gavom, tačiau po to pradėjom stebėti atsiliepimus apie įmone. Kadangi atsiliepimai praktiškai vien neigiami pradėjau skambinėti įmones vadovui klausdamas ar tikrai viskas bus kaip turi būti, nes paskutine dieną ieškoti auto yra labai sunku. Skambinau 3 kartus ir visus kartus man patikino kad viskas gerai ir net kazkoki patvirtinimą atsiuntė. Tai va šiandien aš ir mano brolis gavom el. kad automobilius gali suteikti tik 3 dienom vėliau, kai paklausiau ar automobiliai bus tie kuriuos užsirezervavom nieko neatsake, o kai paprašiau kad normaliai paaiškintu kokia ištikrūju situacija, man tik atsiuntė anketa pinigam gražintis. Manau kad tokia įmonė ilgai negyvuos, o iš mano pusės darysiu viską, kad tokia įmonė daugiau neapgaudinėtu žmonių ir žinoma kad kompensuotu tiek moralinę tiek materealinę žalą:)
Deja ir man teko susidurti su siais A********S.. Uzsirezervavau Golfa ir sumokejau 100euru uzstata, bet skrydzio diena gavau emaila, kad automobilis bus tik po 2 dienu, bet siaip bei taip susitarem ir jie pristate kita automobili Skoda Superb. Kadangi atskridau nakti uzstatas ir nuoma "tik grynais".Apsidziaugem nes masina tikrai gera, bet galvojau vos tik jie gaus golfa atgal, iskart sukeis masinas, bet cirkas gavos daug idomesnis. 2 dienas pasivazinejom ir staiga atsikelus ryte masina jau nebeeuzsivedinejo (kompiuterio klaidos). Paskambinau jiems ir ten pradejo maitinti pazadais, kad kazkas atvaziuos pataisyt arba tiesiog atvez kita masina. Atvaziavo 2 vyrai ir ale "ijungus avarini rezima, kad galetu uzsivest ir nuvezt iki serviso" uzvede masina ir ramiai sau nuvaziavo. Nuo to momento jau antra diena vien pazadai, tai sako kad ta pati automobili pataisys, tai kita automobili pristatys. Ragelio nekelia nei vienu numeriu, is kito numerio paskambini, pakelia, bet vel sako kad tuoj bus kita masina ir toliau tyla. Nepatariu turet su jais reikalu. Mes patys rytoj eisim i policija rasyt pareiskima.
o kaip tas veikejas atrode kuris auto pristatydavo, ar ne skiautere kirptas paskutiniu metu ir kas sutarti sudares buvo sudares?
Na galiu ir aš pasidalinti nemaloniais įspūdžiais dėl šitos kompanijos. (Autoex) Buvom užsisakė vw aerton tai automobilio negavome, buvo pristatytas pakaitinis automobilis peugeot 208, kurio taipat negalejome pasiimti nes nedažiurejo elektroninio laiško ir neatsivežė kortelių skaitytuvą, nors buvo nurodyta jog mokesim depozita kortelę. Taip kad nesiulau niekam nuomuotis iš šitos kompanijos
Laukiu pinigu nuo birzelio 1d., dabar is komentaru suprantu, kad jau sugalvojo kazkokia tai forma, kurios jau laukiu nuo liepos 2d.!!! Is kur cia gali buti patikima kompanija?autoex
AutoEX 2018-06-30 11:11:17
Prašome neskleisti melo viešoje erdvėje !! Prašome pirma prisistatyti "Dei" kuris rašo iš email: karoola@inbox.lt. Kas toks būsi ? Prisistatykite žinovas. O tik rašote iš to pačio email tik kiti vardai. Nepamirškite, kad visi email yra fiksuojami (paskyros savininkui). Atsirado komentatorius, kuris žino kiek pristatom, kiek nepristatom automobilių. Matau šis email, kad šis komentartorius figuruoja ir kituose portaluose, ne tik pas mus. Šiuo atveju mes pareiškiame, kad pirmadienį kreipsimės į policiją, dėl kompanijos šmeižimo, kad nebuvo pristatytą nei vieno automobilio ir esame sukčių kontora. Viskam yra kantrybė, o jūs ją jau tikrai išsekinot !!
O tai kada man grazinsit pinigus ka? Kad jau visi smeizis tai pasakykit ka nors?as jau nuo 21 birzelio laukiu. 3 kartus uzpildziau prasyma/pareiskyma, ir kur mano pinigai?
Džiugas Pauliukonis
2018-07-08 17:02:37 IP 31.3.152.195
Norime padėkoti šiai kompanijai, dėl išties stipraus nutebinimo. Buvome užsake automobili Toyota AURIS, tačiau gavome VW TROC. Šis mini visureigis tiesiog mus apakino, kaip gali gerai vaziuoti automobilis. Kas dar neišbandėt, butinai pabandykite, tikrai nenuvils jūsų.

Džiugas P.
Buvau uzsakes BMW 5, taciau pristate VW Tiguan ne ta automobili kuri buvau uzsakes, bet as ne tas kuris pasema ta ka duoda, o ne ta ka uzskakai. Atsisakiau automobilio paciam oro uoste, nors ir dare dideles nuolaidas kad tik paimciau. BUVAU PERVEDES VISA SUMA 770 EURU, PO DVIEJU SAVAICIU PERVEDE 570 EURU, LIKUSIUS ZADEJO PERVESTI DAR PO DVIEJU SAVAICIU. KADANGI TIPO PATYRE NUOSTOLIU PERNUOMODAMI VW TIGUAN IR GALVOJO KAD AS JI PAIMSIU.
Mano atsiliepimas apie šia kompanija yra teigimas. Neturejome jokiu nesusipratimu.
Sveiki visi, bukit atsargus! Keista, kad tiek patenkintu zmoniu, su gerais atsiliepimais, gal todel, kad nepatenkintus uzbluokoja o atsiliepimus istrina, kaip manau ir su manim pasielgs.Deja as sia kompanija esu nusivyles! Issinuomavau VW Arteon su automatine pavaru deze Isskirtines komplektacijos 2018metu su panoraminiu stogu, o gavau pernuomota automobili VW T Rog is kitos imones, kuris buvo zemesnes klases ir su mechanine pavaru deze
Aš atgavau pinigus po 20 dienu. Pagaliau !!!
Labai idomu kuri dar kompanija pernuomoja automobilius?Siaip visos nuomos kompanijos atsako uz savo automobilius ir rupinasi savo klientais! (duoda pakaitini automobili).Ar atgavot pinigus uz nesuteikta automobili?Man jie kiekviena diena zada pervesti, bet niekaip nesulaukiu!!!
Rokas 2018-07-03 14:01:02
Visi kas nukentėjo, nedelskit ir kuo greičiau kreipkitės į teisėsaugą. Nes šita apsišaukelių kontora, pastoviai prasiskolinus sodrai, vadovai keisti ne vieną kartą ir sian galiausiai užregistruotas užsienio pilietis kaip įmonės vadovas. Tik kartu mes galim sustabdyti šitą vieną didelę apgavystę. Kas randasi ne Lietuvoje, labai paprasta tai padaryti www.epolicija.lt, kas Lietuvoje nepagailėkit savo laiko nuvykti į artimiausią komisariatą. Padarykime Lietuva tokia, kuria būtu galima didziuotis!
Taip ir padarysim.
AutoEX 2018-07-03 10:34:41
Norime visus informuoti, kad išties turime pasitaikančių vienokių ar kt. netikėtumų, dėl automobilių pristatymų. Kadangi mūsų visi automobiliai yra pernuomojami iš kt. kompanijų, ko pasekoje esame labai priklausomi nuo kt. Didžioji dalis automobilių yra sėkmingai pristatomi ir tik labai mažoji dalis šiuo atveju negauna automobilio, bet taip yra daugelyje nuomos kompanijų, ypatingai sezono metu.

Taip pat norime pranešti, jei automobilis nebuvo pristatytas, visi sumokėti pinigai yra grąžinami. Taip pat Jums į el. p. turejo būti persiųsti prašymai, pinigams grązinti. Uzpildžius prašymo formą, gausite prasymo patvirtinimą į el. paštą, bei grąžinami pinigai.
Čia ne pasiteisinimas. Tam yra draudimo kompanijos. Kai verslas rimtas žinoma. Jau pakeliui į policiją.

Deividas 2018-07-03 09:01:01
Sveiki, katik mes tai pat nukentejome nuo ju aferu, mes automobili uzsirezervavom liepos men vestuvems, rezervacija buvo atlikta ir pinigai visa suma uz automobili pervesta balandzio men, ir tik likus kelioms dienoms iki automobilio atsiemimo, gauname i el pasta is sios firmos, kad automobilio isnuomoti nebegales, kreipemes i juos del pinigu grazinimo, tai jie mus nukreipineja i kitas firmas kad kreiptis del pinigu atgavimo, as tai pat kreipsiuos i policija rasysiu pareiskima del tokiu aferu, NESINOMUOKIT is ju automobiliu ir perduokite kitiems!!!
Sveiki Deividai,

Tikrai nenukreipinėjame Jūsų į kitas kompanijas dėl pinigų grąžinimo, o tiesiog pranešėme kad gausite iš kito el.p. exofisas@gmail.com prasymą, kurį užpildysite ir atsiųsite atgal, bei bus patvirtintas pinigų grąžinimas.
Rašau atsiliepimus retai, galiu perspėti visus ir patvirtinti kitų skundus savuoju. Rezervuotos mašinos taip ir nesulaukiau, po ilgų ir sunkių derybų. Grižau tvarkytis reikalus ir vestuves. Esu priklausomas nuo transporto priemonės, bet deja dėkui šios kompanijos organizuotumų, manosios atostogos visiškai sujauktos. Matau, tik vieną išeitį. Kreiptis į kitas instancijas, dėl galimo BK 182str. pažeidimo. Tokia įmonė neturėtų vykdyti juridės veiklos, jei negali laikytis savųjų įsipareigojimų.
Papuoleme i tokia pacia situacija-katik gavome emaila kad automobilio nesuteikia subnuomos kompanija todel mums jo isnuomoti negales, jokiu alternatyvu nepasiule. Kita sav. gryztame i lietuva, pirmas dalykas ka padarysime-rasysime pareiskima policijoje, tegu atitinkamos institucijos tvarkosi.
AutoEX 2018-06-30 11:11:17
Jus mus nuskriaudet, t.y.mane Kristina, sese D.vyra A. Mes esam nuskriaustieji. Bet kadangi nenuleidom ranku ir ejom iki teisesaugos, viska suzinojom apie tave... tai mes nieko blogo dabar nedarom. Tik zmonems sakom tiesa, kad nepasimautu ant sito tavo kabliuko. Ir galit nemeluoti, mano el adreso niekur daugiu nera, nes jus vienintelis tik taip apgavot mus
Kristina 2018-06-28 17:48:48
Kas ka meluoja!! Tuoj idesiu dokus visus ir visa info gauta is pareigunu apie tave.Dar cia pavadinkit mane melage
Kristina gal būtų įmanoma su jumis kaip nors suaisiekti?
Na Jo... pasiskaiciau ir suprantu dabar jau...kur papuoliau. Mes ir su šeima užsisakėme automobilį porą mėnesių prieš ir susimokėjom. O likus 4 dienoms iki atostogų pranešė kad iškylo jiems nesklandumų ir nebėra automobilio, pabrėžti noriu, kad bendrauja jie tik elektroniniais laiškais...ir atsakyti jiems reikia net dienos ar daugiau. Pareiškia, kad telefonu jie netvarko reikalų, bet email sistema ir neveikia taip išeina. Žodžiu mums pasiūlė kitą automobilį, mes sutikom, tada už dienos jau parašė kad ir jo negali duoti...arba nuo kitos dienos tik ir dar mokėti papildomai reiktų. Tada mano žmona neiskentus susirado kontaktus ir paskambino įmonės vadovui...kuris myke myke ir nieko jis nežinojo, bet gale liepė parašyti email kad prašom grąžinti pinigus, ir pinigėliai bus pervesti atgalios, ką ir padariau už 15 minučių, ir tada tyla. Direktorius atmetineja skambučius...jokio atsiprašymo, net nesusivokia apie padarinius ir kiek nervų žmonėms kainuoja, juk tam iš anksto ir užsisakai automobilį, kad nereikėtų rūpintis ir galėtum atsipalaiduoti prieš atostogas. Jau 8 dienos kaip pinigų negavom, pirmadienį į
Marius Indriliūnas 2018-06-29 18:33:07
As gavau automobili kuri ir buvau uzsakes. Isties labai patiko paslaugu kokybe ir sitas Car Rentalas yra jėga ! Ir tikrai nelabai tikiu kad taip jau viskas blogai kaip kiti klientai nusviecia. Tikriausiai per savo pykciu lavinas, per daug cia visi pliurpe, gerokai perdedami. Gaila labai pacios kompanijos, kad apturejo tokiu klientu kurie taip juodina tokiais savo komentarais.

Linkejimai nuo Mariaus, pasimatysime per kaledas !!!!!!!
Kaip noreciau atgauti savo pinigus.Laukiu jau nuo birzelio 1d. Kiekviena diena sako, kad jau grazina, bet niekaip nesulaukiu. TIKRAI LABAI PATIKIMA KOMPANIJA!!!

Linkejimai nuo Mariaus, pasimatysime per kaledas !!!!!!!
O tai kas nors yra gaves automobili ta kuri uzsirezervavo? Ar cia geriausiu atveju gali gauti pakaitini?
Taip pat norime pataisyti Roko pareiškimą, kad nebuvo pasiūlytas kitas automobilis, kaip klaidingas. Jums buvo pasiūlytas Toyota Avensis automobilis tą pacią minutę. Tačiau Jūs atsakėte (pašaipiai), kad nejuokautume, nes Jūs tokios automobilio markės net neesate girdėjas ir Jums Toyota Avensis automobilis nėra tinkamas. O vėliau t.y. po kelių dienų vis dėl to pareiškėte, kad Jums automobilis vis dėl to tinka. Tačiau pažymint, kad yra sezonas, beabejonės automobilis buvo pernuomotas kitiems klientams.
Cool kompanija, man patiko ! Rekomenduoju !
AutoEX 2018-06-28 16:06:59
Kristina, Jums pinigai yra grąžinti ir pabaikite savo melagystes apie studentus vadovus iš bendrabučio. Taip įmonė automobilių neturi, tačiau visi automobiliai yra pernuomojami iš kitų nuomos kompanijų. Toks nuomos veiklos principas yra dažnas Lietuvos automobilių nuomos rinkoje.

Rokai, Jūs jau turėjote gauti prašymą užpildyti buhalterijai, dėl pinigų grąžinimo. Tik užpildžius prašymą pinigai Jums bus pervesti atgal į Jūsų sąsk.

Rokas 2018-06-28 07:54:20
Zmones, melagiu kontora !!! Negaiskit savo laiko ir patausokit savo nervus !!! Man ta pati istorija, uz automobili pinigus buvau pervedes menesis pries, 1 diena pries informuoja, kad nera auto, vaidina, kad pakeis kitu, bet galiausiai nusprendzia patys grazinti pinigus, , BET PINIGU DAR NEMATYTI o vadovas nebeatsako i skambucius. kaip kazkas rase anksciau, negaiskit laiko ir tieisiai i Policija (ka ir pats turejau anksciau padaryti)
Nu va, butumet paklauses patarimo... Policija issiaiskino, kad nera jokios imones, jokiu automobiliu, direktoriaus, yra tik berniukas-studentukas, kuris sedi bendrabuty (adresa, varda zinom) ir visus isdurineja
Buvau užsakes automobili birzelio 10 -25 dienomis, gavau tos pačios klasės naują automobilį.
Teigiamai vertinu paslaugas
Migle 2018-06-25 11:53:58
Buvau issinuomavusi automobili birzelio 14 -24 dienomis (vw golf 7). Taciau diena pries parasote, jog klientai negrazina automobilio laiku, ir neturite kitokiu man tinkanciu automobiliu. Rezervacija atsaukiau, saket pinigai bus grazinti i mano saskaita, taciau antra karta paklausus buvo nukreipta pas vadova, su kuriuo nelabai imanoma susisiekti. Praejo daugiau nei dvi savaites, kiek dar laukti reikes?
Migle, tik parasius pareiskima policijoje atgausit pinigus savo, nes ponas direktorius labai bijo teisesaugos. Kita diena pinigai jau bud jusu saskaitoje bus.
Marius 2018-06-22 15:44:25
Preitam savaitgaliui 06-16 06-18 aš taip pat buvau rezervaves bmw x5. Tai taip išeina kad jie turėdami viena automobili jį rezervuoja keliems žmonėms.?
Mariau, mano savaitgalis buvo šiek tiek anksčiau, nuo birželio 8 d. Šiaip jie turi 2 bmw x5, nes mano kolega nuomavosi 2 vnt. bernvakariui Lietuvoje švęsti. Automobiliai sakė buvo tobuli, bet tik ne mums :) Nu nieko gal kitą kartą išsinuomuosime, tik jau reikės ant kito vardo, nes nenuomuos iš principo, kad komentarų prirašėme :D
Italia 2018-06-22 11:42:22
Na o man pagaliau pinigai yra grąžinti.... Tai dabar galima palikti ir komentarą ;) Draugas (kolega) iš Italijos buvo sėkmingai išsinuomojas visureigį BMW X5, viskas buvo tvarkoje, nes apie AUTOEX ir sužinojau iš kolegos rekomendacijų, bet taip gerai jam susiklostė turbūt, nes buvo tikriausiai buvo ne sezono metas. Kad ir kaip būtų gaila man taip nepasisekė. Buvau užsisakes BMW X5 savaitgalį nuo penktadienio iki pirmadienio ryto. vestuvės buvo penktadienį po pietų, mums pasiūlė automobilį pristatyti šeštadeinį ryte. Tai kam man tas automobilis reikalingas po vestuvių ???
Perskaicius komentarus tureciau pasijaust laimes kudikiu :))) Priesingai nei kiti komentatoriai as esu labai patenkintas autoex'u. Automobili gavau kuri uzsakiau, sumokejus uz paslaugas is anksto gavau 20 proc. nuolaida, grazinau automobili be problemyciu atgavau ir depozita. Taip pat dar noreciau padekoti vadybininkui Giedriui, kad iki namu atveze vaiku kedute, kuria buvau pamirses uzsakyti :D
AutoEX 2018-06-20 23:41:21
Mariau, Jums pinigai yra grąžinti.
Pinigai gražinti, o kad žmogus išlipes iš lėktuvo per jusu "gera nuomos firma" turi laukti 3 valandas prie oro uosto kol bus koks nors reisas namo, tai čia jau nebe jūsų reikalas svarbu parašėt niekam nereikšminga žodi "atsiprašome" Nepatariu niekam nuomotis iš šios firmos, nebent norite buti nuvilti ir jus gryžę atostogu ir likti stoveti orouostuose.
Marius 2018-06-19 12:50:06
Buvau rezervaves automobili, likus 2 valandoms iki skrydžio parašė, kad automobilis užsienyje ir niekas man jo nepristatys ir gražins pinigus p.s kuriu dar šiai dienai negražino niekas. Skambinau kelis kartus niekas ragelio nekelė, po 4 dienu pavyko prisiskambinti atsiliepe pavaduotojas pasakė jog pats savaininkas važinėja tuo automobiliu užsienyje ar kur tai pats nežino. Paklausus kodėl niekas nepristatė jokio kito automobilio tas žmogus tylėjo. Patiems spresti ar norite atsidurti mano situacijoje. Kad nesakytu ponai a*******i jog meluoju pridedu savo email (marele.navickas@gmail.com) turiu visus email susirasinejimus skambučio irašus, galėsiu su jumis pasidalinti kad nebutumet ir jus apgauti.
Mariau, Jums pinigai yra grąžinti.
Man aciu Dievui automobili pristate ir po nuomos laikotarpio uzstata grazino :) Nuomavausi is sios imones pirma karta, tad ir norisi pailikti paslaugu ivertinimo komentara. Mano vertinimas siai imonei yra 8 balai. Bendruomene vertinciau 10, o automobili 7 balai. Vadybinin ku darbas labai geras, bet automobilis buvo pristatytas ne tas kuri uzsisakiau. Bet viskas prie automobilio nuomos laiku pripratau, tai ai viskas cia buvo gerai :))

JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Autobanga
Adresas: Arklių g. 24, LT-01305 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; transporto paslaugos.
UAB „Autobanga“ - per ilgą penkiolikos metų laikotarpį didelę patirtį sukaupusi įmonė, savo klientams siūlanti pačių įvairiausių kategorijų ir modelių automobilių nuomą. UAB „Autobanga“ trumpalaikė auto nuoma. Automobilis — dienai, savaitei, savaitgaliui ar mėnesiui — mūsų įmonėje galima lengvai bei už prieinamą...
Admita
Adresas: Oslo g. 5, LT-05129 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių nuoma; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "ADMITA" car rental Lengvųjų automobilių su ir be vairuotojo nuoma. Automobilių apsaugos sistemos www.admita.lt (mechaninės, elektroninės, centriniai užraktai) - prekyba, montavimas, remontas. Garso, audio aparatūros automobiliams - prekyba, montavimas, garantinis remontas.
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...

Naujieji Hyster XT serijos šakiniai krautuvai – technika, keičianti požiūrį į darbą! 06-18 17:25
Naujieji HYSTER® XT serijos šakiniai krautuvai - tai išskirtinis galios, greičio, komforto, mažų sąnaudų ir efektyvumo derinys. Esminis XT serijos bruožas - galimybė pritaikyti...
Darbo laiko organizavimas: darbuotojai vidutiniškai išsiblaško kas 6 minutes
Darbo laiko organizavimas: darbuotojai vidutiniškai išsiblaško kas 6 minutes 07-21 02:53
Daugiau nei pusė darbuotojų negali išbūti nepertraukiamai susikaupę ilgiau nei 6 minutes, rodo tyrimas, kuriame dalyvavo 50.000 žmonių.
Iš "Stigmos" vadovo antikvarinių automobilių kolekcijos gimsta muziejus
Iš "Stigmos" vadovo antikvarinių automobilių kolekcijos gimsta muziejus 07-20 20:32
Panevėžio plastiko ir gumos UAB "Stigma" vadovo Alfredo Zigmanto planas miesto pakraštyje atidaryti antikvarinės technikos muziejų pildosi – Registrų centre įregistruota VšĮ "Panevėžio senovinių...

Ar pritariate progresiniams gyventojų pajamų mokesčiams?

Skoda

Microsoft 106,27 +1,79%