Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Holitor, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Holitor

Atsiliepimai apie Holitor, UAB

AutoEX

Išskirtinių komplektacijų automobilių nuoma - atrodyk solidžiai !!
Parašyk savo nuomonę apie Holitor, UAB

dede 2018-10-17 23:35:14
siaip nelabai ka ir atgausit is jo..sansu nera...kiek jis prisukes varkiu, tai ta auto nuoma tai tik vanduo ant kisieliaus...;)kalnas imoniu specialiai subankrotintu ir begales apgautu zmoniu...jis pats pripazysta kad jo toks darbas, , gaudyt zioplius, a*******s jo specialybe:)
Gal galite patikslinti kas jis toks, varda pavarde. Aciu mano email gertas71@msn.com
Paziurekite UAB Davas atsiliepimus, cia tie patys. Rasite idomios ir gal but reikalingos informacijos.
Kreipiaus į policiją, gavau atsakymą, kad jokia nusikalstama veikla nenustatyta :D Galim visi pradėti sukti tokias varkes!
KUR PER PAYPAL SIUNCIAU ATGAVAU €100 EURU ATGAL, NES PAYPALAS SUGRAZINO, O KUR PER BANKA PERVEDZIAU LIKUSIUS PERDAVIAU VARTOTOJU TEISEMS.JEI PINUGU NEISEIS ATGAUT TIKIUOSI TA MAKLERI TIKRAI KAZKAS GERAI PAMOKYS GYVENIME!!!
Kjp ir man prisidet? negrazina pinigu.
Taigi cia tomelis juda
Mes žadėjome nuomotis auto is https://autoplius.lt/skelbimai/volkswagen-tiguan-visureigis-7611713.html ten tel numeris nurodytas silver.autorent@gmail.com, arba skambinti bendruoju Nr. +37063982922
paprasius atsiusti kam reikai moketi tai atsiunte sutarties kopija kurioje nurodytas let numeris, pasitikrinau ir radau kad tel yra sios imones apie kuria cia visi rasotes. Pasiziurejus ir automobiliai yra tiepatys nuomojami. Tad manau kad cia yra tie patys ir bukite atidus.
Sveiki, mes su vyru irgi iš jų nuomavomes automobilį atvežė į oro uostą kita nei buvo rezervuotas sumokejom užstatą, bet dar nei dalies negrąžino, ir net neatsako į mūsų emeila biuro jiem nusiuntem. Norėtume gauti daugiau informacijos kaip atgauti pinigus ir kur kreiptis. Vis dėl to suma nėra maža.
Sveiki, prasau atsiuskit ir man foto. Buvau taip pat apgautas. email: edvinasgin (eta) gmail. com
Atsiusk sa email
Deimantai, su kuo tu snekejai ir kaip su jeis įmanoma susisiekti, nes numeris jau nenaudojamas.
Prisidėčiau.
lrasimas[at]gmail.com

Grąžino tik dalį pinigų. Likusios negrąžina nuo birželio pabaigos.
Justas 2018-09-23 21:24:26
Aš irgi noriu prisidėti. Reikia tokius sodint. El. paštą gal galima?
svedas88@gmail.com
. 2018-09-19 11:31:02
Parašykit kontaktus savo
birbius@gmail.com
Edvinas 2018-09-21 15:59:41
869043059
Aš irgi noriu prisidėti. Reikia tokius sodint. El. paštą gal galima?
. 2018-09-21 11:34:06
Nr duok savo susisieksiu
869043059
Edvinas 2018-09-21 11:20:03
Sveiki, aš taip pat nukentejau nuo jų.
Negrąžina avanso, kaip galėčiau prisidėti?
Nr duok savo susisieksiu
. 2018-09-18 19:28:31
Sveiki, kaip sekasi su sitais aferiugom? Bus greitu metu teismas tai jei kas nori prisidėti susisiekit
Sveiki, aš taip pat nukentejau nuo jų.
Negrąžina avanso, kaip galėčiau prisidėti?
. 2018-09-18 19:28:31
Sveikas kokie tavo kontaktai. Noriu prisideti.
Martynas 2018-09-08 14:04:28
Uzsakem auto, buvo pristatytas ne toks ir zemesnes klases ir negrazina jau 3 menesius depozito. Nerekomenduoju niekam
Parašykit kontaktus savo
O man vat pasisekė. Gal reiktų kabutėse rašyti. Kaip jau anksčiau rašiau kad avansą sumokėjau prieš du mėnesius iki atostogų, o pranešimą kad auto nebus gavau dvie dienas prieš atostogas. Pinigų aišku negražino, tik vis pranešimai kad po 30 dienų, po to kad po 7 dienų ir t.t. Tačiau man pasisekė dėl to kad avansą pervedžiau PayPal sistemoje. Ir apskundžiau ir vartotojų teisių tarnybai ir PayPal. Tai PayPal panagrinėjo mano skundą ir pinigus iš jų sąskaitos man pervedė. O vartotojų teisių tarnyba kai sužinojo kad pinigus atgavom pasakė kad mūsų skundo nagrinėjimą nutrauks ir nesvarbu kad jie toliau apgaudinėja žmones. Čia manau be policijos pagalbos jų veikla nebus sustabdyta. Nes jų įmonėje oficialiai niekas nedirba, o registruoti jie viename iš adresų kuriame ar ne tūkstantis įmonių registruota.....
Nukentėjęs 2018-08-23 12:09:57
Depozitas negrąžintas nuo birželio mėnesio. Gal jau galime kreiptis dėl grupinio ieškinio?
Prisijungciau ir as.
Taigi Taigi, skaitau cia visu nelaimes tai ir savo pasidalinsiu.
taigi su sita s*******o kontora susisiekiau del auto nuomos butinai automato, sako pervesk visa suma iskarto, bus 20% pigiau, tai kaina tikrai labai gera, tai ir pervedziau, 340 euro, susitikus sutarta diena, atvare man mechanine, sakau nereikia man jos, sako pakeisim, tai ka paemiau ir laukiau 3 dienas, dar daviau 300 euru uzstata. Po tu triju dienu, sako grazink, nebus to auto, tai kaip supratau nuvaziuosiu atiduosiu auto ir pinigus pasimsiu, bet tai ir buvo mano klaida, sako pailik aikstelei masina ir pinigus va pervesim, o gal net jau pervede.... tai va su kazkokiu lapskiu rasinejausi dar pradzioj bandziau gaideli pagasdint, tai pradejo pats gasdint, kad kreipsis i teisma ir pan. sakau sekmes

taiva dar vis parasydavo, kad perves pinigus taip temdamas guma... bet as jau cia seniai supratau, kad cia ragais kvepia, nes kai nuomavausi neivieno blogo komentaro, o tik po nuomos prasidejo isvien visi tokie patys nusiskundimai... bet ka galvojau, kad normali kontara tai perves tuos pinigus, bet deja :D
gaila, kad kaip ir daugelis as uzsieni, nes jau butu tam gaideliui keturnedelis, bet nieko rasim ji, kad ir Ukrainoj

sekmes visiems su situ balvonu
a*******i paskutiniai visiems ta pati istorija, cia jau sukciavimas stambiu mastu.Reikia tokius stabdyt.
Lavoneliai cia o ne kompanija, noreciau su tuo pilieciu gyvai pasimatyt kuris cia ikures toky versliuka. Uztatas tikriausiai jau nuplaukes senai, i emailus neatsako, zodziu veikejai konkretus cia pasiema pinigus, auto neduoda ir visiem mezga vienodas pasakeles kaip kad imone turi problemu ir negali laiku suteikt auto, o poto kaip paprasai atgaut savo pinigus atsitanda ir pinigines bedos, juokdariai. Neapsigaukit, ne vienas nukentejas nuo situ ereliu gaideliu. Pinigai tai nesvarbu bet jeigu kas turit laiko apsimt, sugaudykit tuos lavonelius kad tokie bairiai nesidarytu. Geros dienos publika.

Na aš bent gavau automobilį tokį kokį užsakinėjau ir laiku. Aišku sekanti istorijos dalis yra tokia, kaip ir daugumos: pasisavino užstatą. Tikiuosi, kad tokios kompanijos ir asmenys sulauks atitinkamo galo.
Andrius 2018-08-21 09:13:30
Sveiki aš taipat prisidėčiau dėl jieškinio, nes negavau nei automobilio nei pinigų.
sveiki as taipogi prisideciau, visa suma buvo sumoketa bet nei auto negavau, nei pinigus grazino
Karolis Londonas 2018-08-29 09:20:37
Visi nukenteja asmenys nuo UAB HOLITOR kreipkites sitomis institucijomis. Sums yra prisegta vartotojo prasymo forma.Tik tereikia uzpildyti ir isiusti ka ir as pats padariau.

Dekui, bandysim. Daug čia žiūriu iš emigrantu susirinko.
Вообщем я в Июле брат Vw Arteon.Заплатил 312 еврл сразу.За День до вылета написали машину не предоставят могут Audi A8 еще дороже дать..Я Сказал деньги обратно верните.И тут начелось.Заполните форму заполнет отослал.Ждите 30 дней.Прошло 30 дней ой мы о вас забыли.Ждите еще 7 Дней.япрошло 10 дней.Пишу им не отвечают.Щас буду делать идти в полицию.Все документы с банка что им отсылал все email что мне писали распечатани.А потом я в суд пойду.
Karolis Londonas 2018-08-29 09:20:37

Prasymas i VVTAT buvo parasytas pries menesi. Gavau atsakyma, kad UAB Holitor juos visiskai ignoruoja.
Lygiai tas pats su epolicija, jokios pagalbos is ju, negali isgaudyti kas viskam diriguoja ir pinigus pasisavina.
Vienintelis variantas - teismas. Jeigu kompanija vis dar vykdo veikla, arestuos saskaitas, jeigu ne-garantinis fondas.

Pomas Pabreza 2018-08-28 22:28:25
Ir as prisijungsiu kas per grupe?
tokius biznierius ant sakos!!!
Jų telefonas išjungtas kai kiti nukentėje bombarduoja visais kanalais!!!
Ir as prisijungsiu kas per grupe?
tokius biznierius ant sakos!!!
AutoEX 2018-08-03 15:27:50
Bendrasis Nr. visada yra veikiantis ir niekada nebuvo išjungtas ! Tel. Nr. +370 694 43733.
Tai kodel neatsakinejat i skambucius? Ir depozitu negrazinat? Kiek dar ilgai apgaudinesit zmones?? Taip ilgai jusu bizniukas nesites.
Nukentėjęs 2018-08-23 12:09:57
Mes su broliu taip pat prisijungtume.
As prisideciau.
Piktas zmogus 2018-08-22 18:04:58
As taip ir neatgavau depozito, mano klausimas toks. Ar buvote ju offise? situo adresu tikrai ten papulsiu?:)
Yra 410kabinetas, tik gali pūsti protą kad neprieko ten jie
Karolis 2018-08-22 13:40:51
Ofisas jų kaune 1000litu pastate ten ir mašinas laiko jei gauna iskur išsinuomoti
Deja bet nera. Kazkas pries tai buvo rase, jog ten, bet jau issiaiskinta, kad nera jokios firmos susijusios su masinu nuoma, ar holitor, ar autoex.
Svetimais pinigais jus pydera..stai laimingi nebusit.oi atsirugs jums... nemokat dirbt tai pyzdinkit duobiu kast gal bent ten pasiseks...
Paulius 2018-08-17 20:29:38
Sveikas,

Dėl ieškinio mielai prisidėsiu, jei yra daugiau norinčių, laikas kooperuotis.
Kontakai: pakarsabutas@stud.mruni.eu
Mes irgi negavom automobilio už kurį sumokėjom avansą. džiaugiuosi tik kad informavo prieš dvi dienas iki kelionės..... O atgauti pinigų nežinau ar pavyks. Telefonu neatsiliepia, į laiškus irgi jau neatsakinėja. Tiesa, oficialiai pas juos nėra kam to padaryti, nes pas juos darbuotojų - apskritas nulis (nuo 07.28)

JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Admita
AUTOMOBILIŲ NUOMA

Adresas: Oslo g. 5, LT-05129 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių nuoma; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "ADMITA" automobilių nuoma – tai nauji ir patikimi automobiliai Jūsų kelionei. Suprasdami jūsų lūkesčius ir kelionės svarbą, siūlome naujus ir patikimus automobilius – užtikriname geriausią kainą ir malonų aptarnavimą. Paprastas dokumentų pildymas, greitas automobilio paėmimas – grąžinimas oro uoste. UAB...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių šaldymo įranga; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...

Kinijos valdžios galvos skausmas: kas penktas butas šalyje – tuščias
Kinijos valdžios galvos skausmas: kas penktas butas šalyje – tuščias 11-13 07:22
Kinijos valdžiai ir toliau nesiseka stabdyti būsto rinką kaitinančių privačių investicijų į butus – naujausi duomenys rodo, kad 50 mln. arba maždaug kas penktas butas šalyje stovi tuščias.
L. Linkevičius kritikuoja Ispaniją dėl planų dirbti su Maskva kibersaugumo srityje 11-12 21:55
Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius sukritikavo Ispaniją dėl jos planų bendradarbiauti su Rusija kibernetinio saugumo srityje.
Distancijos vidurys: atsipūsti nėra laiko
Distancijos vidurys: atsipūsti nėra laiko 11-12 20:24
Valdžia nuėjo pusę jai skirto kelio – rytoj sukanka dveji metai, kai pradėjo dirbti dabartinis Seimas, po mėnesio pusiaukelę matuos ir Sauliaus Skvernelio Vyriausybė. Ekspertai valdančiųjų...

Ką manote apie ekonominę krizę?

Coca-Cola 49,87 +0,38%
Procter & Gamble 92,70 +0,31%