Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Holitor, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Holitor

Atsiliepimai apie Holitor, UAB

AutoEX

Išskirtinių komplektacijų automobilių nuoma - atrodyk solidžiai !!
Parašyk savo nuomonę apie Holitor, UAB

Arijus 2019-02-09 21:17:30
Vyksta ikiteisminis tyrimas kauno rajono policijos komisariate ir kai byla pasieks teisma visiems bus sugrazinti avansai. Svarbu visiems mums kreiptis ir nepatingeti parasyti pareiskimu, nes visi atvejai nagrinejami iskart vienoje byloje ir jei pvz paduodate pareiskima kitame mieste ar rajone parasykite, kad prijungtu prie kauno rajone vykdomo tyrimo. Teisingumas bus atstatytas, o s*****i nubausti bei is ju isieskotos sumos, nes pinigu jie tikrai turi.
O kur ce rasyt ta pareiskima?
Vaidas 2019-02-07 18:38:20
Kasnors atgavot saibas ar ne?
Kasnors atgavot saibas ar ne?
Net neprasidekit su sitais verslininkais. Liksit be masinos ir be pinigu. Paskaitykit atsiliepimus is 10 klientu 9 apgauti
Sveiki. Jei norite ateityje ir kitiems panašiems "verslams" užkirsti kelią pelnytis (gauti pajamas sukčiavimo būdu), nepatingėkite registruoti žalų per ES vartotojų apsaugos platformą: Elektroninis ginčų sprendimas. Tai greičiausiai nepadės greitai atgauti patirtus nuostolius, bet visų pirma bus neigiama statistika apie tokių įvykių dažnį Lietuvoje, bei pagelbėsite kitiems nepapulti į tokias sukčiavimo schemas. Tikėtina, kad vėliau ir "policija" bus priversta po spaudimo iš ES nagrinėti tokius atvejus, bei persekioti jų organizatorius. Tikėtina, kad tokie organizatoriai negalės kitose ES šalyse užsiimti panašia veikla. Aš priimu patirtus nuostolius, kaip labai gerą gyvenimišką pamoką, kad LT verslai nuo 1993 metų dar ne taip toli nutolo, bei iš naujo išjungti pasitikėjimą žmonėmis ir ypač tais, kurie užsiima verslu, kurių paslaugos rezultato negali iš karto apčiuopti. Atsargumo jutiklis įjungtas ir jokie marketinginiai viliojimai dabar jau nebeaktualūs. Apsipirkimas tik iš pasaulinių pardavėjų, kuriems reputacija yra ženkliai svarbesnė, nei negautas simbolinis pelnas. Po ilgo rašinėjimo ir skambinėjimo įvairioms instancijoms, įmonėms, kurios susijusios su autoex veikla pasiekta, tik tiek, kad išjungta svetainė ir per ją jau kiti vartotojai negali "rezervuoti" transporto priemonių. Labai norisi tikėti, kad visi dalinsimės šia patirtimi ir perspėsime vieni kitus, nors patiems labai nesmagu patirti, išgyventi ir pripažinti, kad buvome apgauti.

Skundą dėl bet kokios negautos paslaugos pateikite per ES vartotojų skundų platformą (taip pat ir lietuvių kalba): https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/?event=main.complaints.screeningphase

Ramių Jums artėjančių Švenčių!
Sveiki visi. Labai prasau man asmeniskai parasyti i gertas71@msn.com kas ir kur kreipesi i policija del sukciavimo. Reikia jusu Vardo, Pavardes ir komisariato pavadinimo. Jei dar nesikreipete i policija, rekuomenduoju tai padaryti kuo skubiau. Is uzsienio tai galite padaryti per epolicija.lt Kas neturite valdzios vartu tai galite atlikti ir paprasta tvarka pranesant apie iviki.
Aciu

VAGIE (deivi) KEPURE DEGA !!!)))
ČIA TUREJAU GAUTI ŠI AUTO IS AUTOEX.LT.
KADA MAN PINIGUS GRAZINSITE AAA???JUS ESATE PRISISIKE TIEK KAD KIAULE NEBUVUS TIEK PRISISIKUS PER SAVO GYVENIMA...
deividai ringe ir tomai orentai, beje dar zilvinu prisistate. Jus tikrai esate mazarascia ir bukaprociai. As jusu vardus ne del klaidos taip rasau, o del to kad jus neverti rasyti is didziosios. Ziuriu ir nezinau, kaip reaguoti i jusu komentarus, juoktis ar visai nereguoti. Jus kuo toliau tuo labiau save klampinate, bet visiems nukentejusiems tik i nauda. Zinoma galiu pagirti uz pastangas, kol as buvau uzsiemes turejote laiko padirbeti. Bet as to ir siekiu, kad jusu makaules pajudetu. Beje jei norite parasyti komentara angliskai tai reiktu bent kazkiek pramokti tos kalbos. Bet pastebejau kad jums ir su lietuviu kalba sunkiai sekasi. Dabar jau zaisime pagal mano taisykles. Sendien palieku komentara tik cia, nera reikalo del jusu asilu vargintis. Bet nuo ryt pradedu "smeizto kompanija" pries jusu legaliai, lygegreciai, veikiancia kompanija autorent24. Bus smagu ziureti kaip jus prakaituosite. Ir zinoma lauksiu jusu skundo del smeizto!!!! Bus smagu!!!!
Saulius 2018-11-22 14:00:52
Deivydas Ringe yra zmogus, kuris valdo imones nuomojancias automobilius www.autoex.lt, www.autorent24.lt ir panasias itraukdamas i sukciavimo schemas kitus pazeidziamus asmenis. MB Reservus programuoja jam svetaines.
Visai cia yra ne taip. Viską aš išsiaiskinau, čia be reikalo yra šmeižiamas žmogus, kuris be to jau ir pats kreipėsi į teisinikus, dėl šio melagingo eskalavimo.
Viskas išaiškinta !
2018-11-28 20:48:09 IP 80.255.2.70
Viskas išsiaiškinta. Visus reikalus čia daro toks veikėjas Gertas Cmieliauskas !!! Visi dalinkites !!! Išrišau jo ir kitus darbelius, jis ikūres svetaine Airijoj ir ten luoikauja iš nekaltų žmonių. Jo svetaine yra www.acmore.ie, jei atkreipsite demesi ten jis net neikeles jokios imones. Kai nori uzsirezervuoti laika darbams, atsiuncia saskaita kazkokia TANGO i kuria reikia padaryti pavedima. Taip pat nufotkinau ir komentarus jo svetaineje, kuriuos prisegu i sita komentara. Komentaruose rasoma anglu k. tad isverciant ten rasoma, kad susirenka pinigus ir dingsta, neatlieka darbu. Zodziu sitas debiliukas ten Airijoj gerai zinomas kaip sukcius.
Sveikas,

Atmesk man jo foto BrookfieldProperties@yahoo.com
Cia sito Zilvino komentaras labai netikras atrodo.

Labai dekingas.
Žilvinas 2018-11-20 18:42:08
Labas Chebryte ! Viska pavyko isiaiskinti, per pazystama mentuka. Zodziu reikaliukus dare toks veikejas Arnas Mazuronis, kuris buvo pas ji apklausoje. Daliai klientu pinigus grazino, daliai tiu tiu. Turiu jo nr. tik klausimas ar pakels 867662992. Jo Facebook anketa MAZ ARNAS, gyvena jis Kaune adresu lygtais Valančiaus 30, veliau galeciau adresa patikslinti. Jis taip pat yra UAB Abitio direktorius. Kai gausiu daugiau naujienu pasidalinsiu, laukite tesinio.
Sveikas, imesk tel. Numeri savo auris@btinternet.com
Dzikis 2018-11-14 11:44:36
Paskutine diena gavau laiska kad auto sugedo, atvare nupista BMW kur nuomos laikotarpiu uzlinko, uzstato negrazina, ant sutarties UAB Abitio partizanu 61-806 kaunas, reikalinga bet kokia info nes rimtai uzsiimsiu paieskom tu debiliuku
dede 2018-10-17 23:35:14
siaip nelabai ka ir atgausit is jo..sansu nera...kiek jis prisukes varkiu, tai ta auto nuoma tai tik vanduo ant kisieliaus...;)kalnas imoniu specialiai subankrotintu ir begales apgautu zmoniu...jis pats pripazysta kad jo toks darbas, , gaudyt zioplius, a*******s jo specialybe:)
Gal galite patikslinti kas jis toks, varda pavarde. Aciu mano email gertas71@msn.com
Paziurekite UAB Davas atsiliepimus, cia tie patys. Rasite idomios ir gal but reikalingos informacijos.
Kreipiaus į policiją, gavau atsakymą, kad jokia nusikalstama veikla nenustatyta :D Galim visi pradėti sukti tokias varkes!
KUR PER PAYPAL SIUNCIAU ATGAVAU €100 EURU ATGAL, NES PAYPALAS SUGRAZINO, O KUR PER BANKA PERVEDZIAU LIKUSIUS PERDAVIAU VARTOTOJU TEISEMS.JEI PINUGU NEISEIS ATGAUT TIKIUOSI TA MAKLERI TIKRAI KAZKAS GERAI PAMOKYS GYVENIME!!!
Kjp ir man prisidet? negrazina pinigu.
Taigi cia tomelis juda
Mes žadėjome nuomotis auto is https://autoplius.lt/skelbimai/volkswagen-tiguan-visureigis-7611713.html ten tel numeris nurodytas silver.autorent@gmail.com, arba skambinti bendruoju Nr. +37063982922
paprasius atsiusti kam reikai moketi tai atsiunte sutarties kopija kurioje nurodytas let numeris, pasitikrinau ir radau kad tel yra sios imones apie kuria cia visi rasotes. Pasiziurejus ir automobiliai yra tiepatys nuomojami. Tad manau kad cia yra tie patys ir bukite atidus.
Sveiki, mes su vyru irgi iš jų nuomavomes automobilį atvežė į oro uostą kita nei buvo rezervuotas sumokejom užstatą, bet dar nei dalies negrąžino, ir net neatsako į mūsų emeila biuro jiem nusiuntem. Norėtume gauti daugiau informacijos kaip atgauti pinigus ir kur kreiptis. Vis dėl to suma nėra maža.
Sveiki, prasau atsiuskit ir man foto. Buvau taip pat apgautas. email: edvinasgin (eta) gmail. com
Atsiusk sa email
Deimantai, su kuo tu snekejai ir kaip su jeis įmanoma susisiekti, nes numeris jau nenaudojamas.
Prisidėčiau.
lrasimas[at]gmail.com

Grąžino tik dalį pinigų. Likusios negrąžina nuo birželio pabaigos.
Justas 2018-09-23 21:24:26
Aš irgi noriu prisidėti. Reikia tokius sodint. El. paštą gal galima?
svedas88@gmail.com
. 2018-09-19 11:31:02
Parašykit kontaktus savo
birbius@gmail.com
Edvinas 2018-09-21 15:59:41
869043059
Aš irgi noriu prisidėti. Reikia tokius sodint. El. paštą gal galima?
. 2018-09-21 11:34:06
Nr duok savo susisieksiu
869043059
Edvinas 2018-09-21 11:20:03
Sveiki, aš taip pat nukentejau nuo jų.
Negrąžina avanso, kaip galėčiau prisidėti?
Nr duok savo susisieksiu
. 2018-09-18 19:28:31
Sveiki, kaip sekasi su sitais aferiugom? Bus greitu metu teismas tai jei kas nori prisidėti susisiekit
Sveiki, aš taip pat nukentejau nuo jų.
Negrąžina avanso, kaip galėčiau prisidėti?
. 2018-09-18 19:28:31
Sveikas kokie tavo kontaktai. Noriu prisideti.
Martynas 2018-09-08 14:04:28
Uzsakem auto, buvo pristatytas ne toks ir zemesnes klases ir negrazina jau 3 menesius depozito. Nerekomenduoju niekam
Parašykit kontaktus savo
O man vat pasisekė. Gal reiktų kabutėse rašyti. Kaip jau anksčiau rašiau kad avansą sumokėjau prieš du mėnesius iki atostogų, o pranešimą kad auto nebus gavau dvie dienas prieš atostogas. Pinigų aišku negražino, tik vis pranešimai kad po 30 dienų, po to kad po 7 dienų ir t.t. Tačiau man pasisekė dėl to kad avansą pervedžiau PayPal sistemoje. Ir apskundžiau ir vartotojų teisių tarnybai ir PayPal. Tai PayPal panagrinėjo mano skundą ir pinigus iš jų sąskaitos man pervedė. O vartotojų teisių tarnyba kai sužinojo kad pinigus atgavom pasakė kad mūsų skundo nagrinėjimą nutrauks ir nesvarbu kad jie toliau apgaudinėja žmones. Čia manau be policijos pagalbos jų veikla nebus sustabdyta. Nes jų įmonėje oficialiai niekas nedirba, o registruoti jie viename iš adresų kuriame ar ne tūkstantis įmonių registruota.....
Nukentėjęs 2018-08-23 12:09:57
Depozitas negrąžintas nuo birželio mėnesio. Gal jau galime kreiptis dėl grupinio ieškinio?
Prisijungciau ir as.
Taigi Taigi, skaitau cia visu nelaimes tai ir savo pasidalinsiu.
taigi su sita s*******o kontora susisiekiau del auto nuomos butinai automato, sako pervesk visa suma iskarto, bus 20% pigiau, tai kaina tikrai labai gera, tai ir pervedziau, 340 euro, susitikus sutarta diena, atvare man mechanine, sakau nereikia man jos, sako pakeisim, tai ka paemiau ir laukiau 3 dienas, dar daviau 300 euru uzstata. Po tu triju dienu, sako grazink, nebus to auto, tai kaip supratau nuvaziuosiu atiduosiu auto ir pinigus pasimsiu, bet tai ir buvo mano klaida, sako pailik aikstelei masina ir pinigus va pervesim, o gal net jau pervede.... tai va su kazkokiu lapskiu rasinejausi dar pradzioj bandziau gaideli pagasdint, tai pradejo pats gasdint, kad kreipsis i teisma ir pan. sakau sekmes

taiva dar vis parasydavo, kad perves pinigus taip temdamas guma... bet as jau cia seniai supratau, kad cia ragais kvepia, nes kai nuomavausi neivieno blogo komentaro, o tik po nuomos prasidejo isvien visi tokie patys nusiskundimai... bet ka galvojau, kad normali kontara tai perves tuos pinigus, bet deja :D
gaila, kad kaip ir daugelis as uzsieni, nes jau butu tam gaideliui keturnedelis, bet nieko rasim ji, kad ir Ukrainoj

sekmes visiems su situ balvonu
a*******i paskutiniai visiems ta pati istorija, cia jau sukciavimas stambiu mastu.Reikia tokius stabdyt.
Lavoneliai cia o ne kompanija, noreciau su tuo pilieciu gyvai pasimatyt kuris cia ikures toky versliuka. Uztatas tikriausiai jau nuplaukes senai, i emailus neatsako, zodziu veikejai konkretus cia pasiema pinigus, auto neduoda ir visiem mezga vienodas pasakeles kaip kad imone turi problemu ir negali laiku suteikt auto, o poto kaip paprasai atgaut savo pinigus atsitanda ir pinigines bedos, juokdariai. Neapsigaukit, ne vienas nukentejas nuo situ ereliu gaideliu. Pinigai tai nesvarbu bet jeigu kas turit laiko apsimt, sugaudykit tuos lavonelius kad tokie bairiai nesidarytu. Geros dienos publika.

Na aš bent gavau automobilį tokį kokį užsakinėjau ir laiku. Aišku sekanti istorijos dalis yra tokia, kaip ir daugumos: pasisavino užstatą. Tikiuosi, kad tokios kompanijos ir asmenys sulauks atitinkamo galo.
Andrius 2018-08-21 09:13:30
Sveiki aš taipat prisidėčiau dėl jieškinio, nes negavau nei automobilio nei pinigų.
sveiki as taipogi prisideciau, visa suma buvo sumoketa bet nei auto negavau, nei pinigus grazino
Karolis Londonas 2018-08-29 09:20:37
Visi nukenteja asmenys nuo UAB HOLITOR kreipkites sitomis institucijomis. Sums yra prisegta vartotojo prasymo forma.Tik tereikia uzpildyti ir isiusti ka ir as pats padariau.

Dekui, bandysim. Daug čia žiūriu iš emigrantu susirinko.

JUNOMA, H. Krusniausko individuali veikla
Automobilių nuoma visą parą

Adresas: Miškininkų g. 11, LT-62200 Alytus.
Veiklos sritys: akmens gaminiai; automobilių nuoma; automobilių prekyba; draudimas; individuali veikla; keleivių pervežimas; kelionės; transporto paslaugos.
Mūsų siūlomos paslaugos: Automobilių nuoma. Ilgalaikė automobilio nuoma - tai automobilio nuoma ilgesniam nei 2 mėnesiai nuomos terminui, trumpalaikės nuomos sąlygomis, mokant fiksuotą mėnesinį mokestį. Nereikalaujanti jokio pradinio įnašo, suteikianti galimybę iš anksto planuoti savo biudžetą automobilio...
DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma

Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Admita
AUTOMOBILIŲ NUOMA

Adresas: Oslo g. 5, LT-05129 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių nuoma; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "ADMITA" automobilių nuoma – tai nauji ir patikimi automobiliai Jūsų kelionei. Suprasdami jūsų lūkesčius ir kelionės svarbą, siūlome naujus ir patikimus automobilius – užtikriname geriausią kainą ir malonų aptarnavimą. Paprastas dokumentų pildymas, greitas automobilio paėmimas – grąžinimas oro uoste. UAB...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Veiklos sritys: autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; kelionės; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02244 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių šaldymo įranga; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...

Vilnius už 30 mln. Eur rengiasi statyti dviejų lygių sankryžą
Vilnius už 30 mln. Eur rengiasi statyti dviejų lygių sankryžą 02-21 11:31
Vilniaus Liepkalnio, Žirnių gatvių ir Minsko plento sankryža, kurią kasdien kerta daugiau kaip 60.000 transporto priemonių, ruošiamasi padaryti dviejų lygių.
"Facebook" seka žmones, kurie kelia grėsmę jo darbuotojams
"Facebook" seka žmones, kurie kelia grėsmę jo darbuotojams 02-21 11:26
Socialinis tinklas "Facebook" siekdamas apsaugoti savo darbuotojus taiko kontroversiškas priemones. Tinklas turi sąrašą žmonių, kurie esą kelia grėsmę "Facebook" kolektyvui, ir naudoja...
Teismų korupcijos byloje prašoma suimti 18 įtariamųjų, trys iš jų – advokatai
Teismų korupcijos byloje prašoma suimti 18 įtariamųjų, trys iš jų – advokatai 02-21 11:09
Teismų korupcijos byloje prokurorai prašo suimti 18 įtariamųjų, sulaikytas ir Vilius Karalius.

Ar pritariate PVM lengvatos taikymui moterų perkamoms prekėms?

Caterpillar 140,31 +3,32%
Symantec 22,47 -2,26%