Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę HELP, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę HELP

Atsiliepimai apie HELP, UAB

Hiatus ŠILTOS STRIUKĖS Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie HELP, UAB

Geriau naudosiu pusiau veikiantį kavos aparatą, negu kreipsiuosi į šią įmonę. Pagal garantiniame lape nurodytus kontaktus užragistravau gedimą. Norėdama pasitikslinti dėl siuntos perdavimo kurjeriui, malonus vyriškas balsas pareiškė, kad tokiu numeriu gedimas neregistruotas. Norint pasitikslinti, kodėl kotaktuose nurodytas telefonas, kuriuo skambinu, taip pat maloniai pareikšta: vietoj to, kad kalbėtumėte su manimi, jau gedimą galėjote registruoti. Paprašius prisistatyti, padėjo ragelį. Jei neįmanoma susikalbėti telefonu, tai kaip turėtų būti taisoma?
Esu labai nepatenkinta šiuo servisu. Teko kreiptis dėl garantinio remonto "Kärcher grindų valytuva FC 5 Premium".
Noriu visus perspėti, kad paliekant remontui bet kokį daiktą ar prietaisą BŪTINAI nusifilmuokite savo įrenginį ir pareikalaukite priėmimo-perdavimo akto iki smulkmenų, net jei tuo metu tai atrodo neesminiai dalykai.
Įrenginys buvo gražintas ne pilnos komplektacijos, be volelių, kurie plauna grindis. Įrodymu neturiu, nes pati nenusifotografavau įrenginio ir jo komplektacijos, kadangi tai padarė jų vadybininkė priėmimo metu. Aišku dabar nuotraukų nepateikia.
Supratau, kad trūkstamų volelių neatsiimsiu, kažkam jų labai prireikė. Labai esu, nusivylusi tokiu aptarnavimu.
Turėjau pamoką, kad kitą kartą reikia ne tik nusifotografuoti, bet ir nufilmuoti priduodamą įrenginį ir dar pareikalauti priėmimo perdavimo akto.
Esant galimybei atlikite garantini kitose servisuose. Šis yra nepatikimas, niekada nepavyksta prisiskambinti, perskambina po darbo valandų (apie 20 val.). Pastoviai negali iškarto atsakyti į klausimus, pažada susisiekti vėliau.
O dar geriau prieš pirkdami prekę, įsitikinkit, kad ne Help lt. atlieka garantinį aptarnavimą.
Patariu vengti jei yra galimybė šios kontoros ir nieko nevešti jiems, nes kaip ir kitiems, konkrečiai kavos aparatui akivaizdžiai sugedusiam nesugeba nustatyti gedimo, tvirtina jog 'techniškai tvarkingas', be to neatsiklausę atliko "valymą", už kurį teko susimokėti tačiau valymo žymių nepastebėjome, o po kelių dienų "meistrai" nustatė jog aparatas vėl užterštas nors nebuvo naudotas..
Tikrai nemaniau, kad įmonėje dirba tokios prastos kompetencijos meistrai, jog negali nustatyti gedimo arba broko kavos aparate. Aparatui tik trys mėnesiai jau nebeplaka putų, tačiau meistrų išvada, , techniškai tvarkingas, ,. Liepia siųsti filmuotą medžiagą, tačiau neturi galimybės atidaryti failo.Niekur Europoje nėra tokios betvarkės su garantinėm prekėm kaip Lietuvoje.
Tai ne imone - tai tragedija.
Algis 2021-06-16 10:00:37
Sveiki, as aptarnavimo negaleciau pavadinti prastu, negaleciau pavadinti net ir tragisku, jo isvis nera!!!!!! Prisiskambinti tiesiog neimanoma, atsakymai joki nepateikiami. Garantinis nevykdomas.
Gal kreipetes kazkur.? Kaip atgauti pinigus uz preke. Nes kalbimo masina taiso 4 men. Sutaise vustiek neveikia. Ziauru.
Trijų mėnesių kavos aparatas grįžo po garantinio nubrozdintu sonu ir visas purvinas, del purvo tai baikis, o del nubrozdinimo parasiau skundą.Paraše atsakymą, mes nežinome gal toks jau iš namų atvažiavo, kuo toliau nuo tokiu garantijų...
Sveiki zmones būkite atidūs su sio servisu zirmunu 70 vilniu, jie isema nauja detale ir istato sena nors as tik kreipiaus del kavos aparato nukalkinimo, uzvakar tvarkiau valiau visa kavos aparato ir ziuriu kad ten nemano istatyta detale kuri visiskai sena istatyta isdazyta varstai matos buvo atsukinejimi nors as kreipiaus tik del nukalkinimo kavos aparato,
Kreipiaus i dvi instancijas kurios pažadėjo man pdeti atlik ju imoneje vidaus patikrinima tik artimiausiu metu..

Taip pat galite man parasity skundus i emaila dekkeuropa@gmail.com
Kure bus pavesinti per soc tinklus bei žiniasklaidoi
Norėjau užsisakyti dvi detalės indaplovės BLOMBERG apatinio indų krepšio, lėkščių laikiklius.
Gavau atsakymą, kad kaina vieno laikiklio (ne viso apatinio krepšio o būtent vieno laikiklio) 120, 00 eurų. Man reikia pakeisti abu, kaina 240, 00 eurų. Kitą įmonė siūlo vieną laikiklį už 7, 50 eur.
Ieško kvailių ar nusispjauti į klientus. Suprantu, kad užsakymas mažas, tai galėtu parašyti, kad pvz. - neturime :)
Vežkite visur, tik ne čia. prieš pirkdami prekę įsitikinkite, kad garantinis aptarnavimas vykdomas ne pas juos. Maniau, kad tokios kontoros nebeegzistuoja, deja. Baisiau nei baisu.
Prieš pirkdami prekę, įsitikinkit, ka ne Help lt.atlieka garantinį...nepatikima imonė.Mikrobanginę "remontavo" 2 mėnesius.Gražino per didelius triukšmus.
Taiso mikrobanginę nuo spalio 20d.
Tai vienis detalės reikia, užsako, laukia mėnesį, dabar antros detalės reikia, nėra, vėl laukiam...toks vaizdas, kad detales siunčiasi iš aly...arba mikrobanginės detalės, kaip kosminio laivo....
Nepatikima ir labai neatsakinga įmonė.
Prisiskambint iš vis nulinė tikimybė...
Laukiu nuo spalio pradzios kad suremontuos indaplove, baisesnio aptarnavimo nesu maciusi dar vis nesutaise!!!O kai skambini nurodytu telefonu ten bet kuriuo laiku konsultantai uzimti ir siulo registruoti gedima help.lt.Kiti kontaktinia duomenys nenurodyti, kazkokia valkatu kontora!!!!!!Mieli zmones pries pirkdami prekia ipac indaploves skalbykles ir panasiai pasiteiraukit kas aptarnaus garantini.Man dar geras pusmetis liko bet matyt tiek ir lauks kol pasibaigs garantinis galiojimas.Na bandysiu skusti vartotoju teisem gal tada suraguos.
Edmundas Ledauskas
2020-10-21 18:09:18 IP 2g44ct54
Remontuoju Philips prietaisą 3 kartą ir visad prašau pateiktį pažymą, kad prietaisas sugedęs ir pardavėjas sutinka grąžinti pinigus, bet jie 1 kartą suremontavo, kitą kartą pakeitė, 3 kartą aš atsisakau remonto ir infotrmuoju juos kad neimsiu prietaiso, tai jie žada perskambinti, išspresti problemą, bet niekas nieko nedaro ir sistemoje parašyta, kad užskyta detalė.Bendravimas blogas, sprendimų nėra.Labai blogas servisas.
š*******o kontora, parasius elektronini laiska del detales kainos, tai atsakymo laukiau 2 savaites, nors rasiau trys laiskus, paskui vel parasius del tinkamos kainos ir apmokejimo, dar laukiau dvi dienas, kol atsakyma gavau. Kai preke uzsakiau, dar dvi savaites laukiau. Paskambinus telefonu, taipogi niekas nesuteike info del prekes kainos.

Elis Textile Service
Adresas: Jankiškių g. 52, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo apranga; darbo sauga; higienos reikmenys; kita veikla; konsultacijų paslaugos; švaros, valymo paslaugos.
Elis Textile Service, UAB priklauso Elis įmonių grupei, kuri yra pirmaujanti Europoje tekstilės nuomos paslaugų teikėja. Elis veiklą vysto nuo 1883 m. ir šiuo metu siūlo tekstilės, higienos bei saugumo sprendimus 28 pasaulio šalyse. Elis Textile Service, UAB specializuojasi teikti kilimėlių, darbo drabužių nuomos...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
Work by team inhouse logistics
Adresas: Karaliaus Mindaugo pr. 38, LT-44307 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; personalo atranka; sandėliavimas.
Mes, work by team inhouse logistics, UAB, vykdome darbuotojų paiešką ir atranką vokiško kapitalo įmonėms. Ieškome vadovų, kvalifikuotų ir nekvalifikuotų darbuotojų darbui logistikos sektoriaus sandėliuose Vokietijoje. Galime pasiūlyti konkurencingus darbo pasiūlymus tiek vyrams, tiek moterims, tiek poroms, kurios...
EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
ACG Nystrom
Pramoniniai įrengimai siuvimo pramonei

Veiklos sritys: siuvimas, medžiagos; automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; kita veikla; mažmeninė prekyba; pramonės įrengimai; technologinė įranga.
ACG NYSTROM, UAB -pramoninių siuvimo mašinų, sukirpimo mašinų, klojimo įrangos, lyginimo įrangos ir atsarginių dalių prekyba, bei įrengimų priežiūra ir aptarnavimas UAB „ACG NYSTROM“ - techninių sprendimų įgyvendinimo partneris. PRODUKTAI Pramoninės siuvimo mašinos PFAFF, Pegasus, Typical, Brother, Global Siuvimo...

Prezidentas Gitanas Nausėda apie Rekvizitai.lt tvaraus ir atsakingo verslo įvertinimą "TOP Įmonės" 2021 10-08 13:42
Nors šiuo pandemijos laikotarpiu ne viena įmonė patyrė įvairiausių iššūkių, nemažai jų sugebėjo augti, kartais netgi rekordiškai. Rekvizitai.lt kiekvienais metais...
JT reikalauja imtis veiksmų, kad ES ir Baltarusijos pasienyje būtų išvengta mirčių 10-22 20:42
Jungtinės Tautos penktadienį pareikalavo imtis skubių veiksmų gelbstint gyvybes ir išvengiant žmonių kančių Europos Sąjungos ir Baltarusijos pasienyje po kelių prieglobsčio prašytojų mirties.
Lietuva ir Lenkija svarsto galimybę mažinti GIPL tarifus
Lietuva ir Lenkija svarsto galimybę mažinti GIPL tarifus 10-22 20:29
Lietuvai ir Lenkijai baigiant tiesti 500 mln. Eur vertės 508 km ilgio magistralinį dujotiekį (GIPL) – jis turėtų pradėti veikti kitų metų viduryje – šalys svarsto galimybę mažinti jo naudotojų...

Ar reiktų taikyti PVM lengvatą energijai?

Nike 162,18 +2,35%
IBM 128,33 -9,56%