Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Guterna, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Guterna

Atsiliepimai apie Guterna, UAB

Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Guterna, UAB

Esu labai patenkinta šio serviso paslaugomis, bei žmonėmis kurie ten dirba. Darbus padaro kokybiškai ir greitai. Jokių nusiskundimų neturiu. Ačiū visai komandai!!! Ir sėkmės darbuose !
Ačiū komandai už malonų bendravimą, operatyviai ir atsakingai atliktą darbą, rekomenduoju ir tikrai kreipsiuos dar. Sėkmės Jūsų įmonei!
MAN PATIKO ATSAKINGAI SUTIKRINO AUTOMOBILI TELEFONU SUDERINO DARBU APIMTIS IR SAMATA, SUREMONTAVO GREITAI IR KOKYBISKAI 10BALU
ten meistru nera siandien pralaike masina visa diena ir nieko nesutvarke o pasiteiravus kodel pareiske kad jie sito nemoka
Atvažiuoji į servisą suvardini ką padaryti tu nori bet padaro tik ta ką jie nori nu kad kur lengva kur 2 varstus atsukti o kitų darbų nedaro nes arba nemoka arba nenori terliotis rankų. Išmanymo apie mašinų remontą neturi jokio. PAMIRŠTA KAD SU TOKIU BENDRAVIMU IR APTARNAVIMU PRARAS VISUS KLIENTUS
Daugiau niekad nevaziuosim ir kitiem patarsime aplenkti Guterna, prieš dvi savaites keitė pakaitinimo žvakes, vakar darė auto diagnostika o pasirodo pakeista dvi žvakes, o dvi senos neveikiančios paliktos, melagiai.Galvojo kad nematai tai galima apgaudinėti, bet va išaiškėjo labai greitai.
jaunas kolektyvas, meistrai ismanantys [ manau ] savo darba, malonus aptarnavimas, sutvarke generatoriu, stabdziu mazgus, darbus atliko sutartam laikui. likau patenkintas, atliktu darbu kokybe parodys laikas !!! aciu vyrams ! REKOMENDUOJU si servisa. [[[ patarciau aplenkti autoservisa ROKRA ! jei nenorite but ismaudyti tiek kainom tiek kokybe darbu.
Nezinau kur ta siauba matei, bent man pagelbėjo iš sudėtingos padėties. Nebuvo abejingi nelaimei (bet reikėjo lukterėti). sutvarkė pakankamai ilgam. o dėl bendravimo patenkintas.Supranta kad ne visi apie mašinas viską nutuoke, pakankamai aiškiai paaiškino kur problema (be nervu). ir kas svarbiausia nenulupo (kaip tokio situacijoi už normalia kaina).
S I A U B A S... niekam nerekomenduoju, nevažiuokit ir apvažiuokit šitą servisą. Pasipūtę arogantiški meistrai dirba.
Labai geras servisas geras kolektyvas greitai, kokybiškai, ir už gerą kainą suremontavo automobilį. Esu patenkintas ir rekomenduoju visiems
Keičiausi paskirstymo diržą, tepalus ir filtrus bei neveikė langų apiplovimas. Pirmieji OK ir kaina nebloga na bet dėl apiplovimo tai tinginiai ir melagiai. Sakė, kad rimta elektros problema ir reikia pas autoelektriką. Iš tikro tai tiesiog siurbliukas neveikiantis. Plius tingėjo fiksatorius plastmasinius sudėt ir varžtų prigrežė. Žodžiu gerų mašinų nevežkit tenais, o pats nekartočiau
Labai nekompetetingi ties kondicionieriaus pildymu. Paima pinigus ir jokios atsakomybes neprisiima uz klaidas ir dar tas nesamones aiskina. Taip iseina jei atlieka patikra ir pasako kad sistema sandari paima pinigus uz patikra ir pripildo freono i KIAURA sistema, kur zinoma po dienos to freono ne laso ir dar aiskina kad stebuklingai per diena prakiuro. VISISKAI nepatikimi ir dar didelius pinigus lupa, o pretenziju ir klaidu neprisiima. Nevesiu ir niekam niekada nerekomenduoju rinktis sio serviso. Tik pinigus paliksit ir vistiek reikes tvarkyti.
Labai maloniai priėmė. Greitai sutvarkė automobilį. Likau tikrai patenkintas.
Šaunus servisas...Sūnui studentui Kaune iškilo problemos su stabdžiais, o reikėjo skubiai važiuoti į Klaipėdą... Priėmė be prolemų, sutvarkė ir už labai gerą kainą...
Seip overall chebra dirba bet daznai patys nelabai supranta ka daro. Reikia pirstu rodyt kas ir kaip kad nesamoniu nepridarytu. Kompetencijos 0 o is remonto sales veja lauk... Finale rezume toks: bele saibas paimt. O ko jus norit kai vidutinis atlyginimas ~450 € - kiek moka taip ir dirbam. Nerekomenduoju !
nebrangiai išnomuoja priekabas, likau labai patenkintas..
UAB "GUTERNA"- Kuršių automobilių servisas
2017-01-18 10:14:21 IP 6a3jk3v4
Mieli klientai,

Jei turite pastabų ar nusiskundimų, "GUTERNA"- Kuršių automobilių serviso paslaugomis, paskambinkite man 865515909 (Edgaras Simonavičius), arba parašykite info@guterna.lt ir visus nesklandumus išspręsime. Teikdami automobilių remonto paslaugas stengiamės padėti ir spręsti klientų problemas. Jūsų pastabos padės geriau patenkinti Jūsų poreikius, bei tobulėti. Nuoširdžiai dėkoju, kad naudojatės, "GUTERNA"- Kuršių automobilių serviso paslaugomis.
Labai geras servisas, prieš tai naudojausi Tanagros serviso paslaugomis, bet užsidrė.., ačiū jiems kad paskatino ieškoti alternatyvos, dabar negaliu atsidžiaugti. Didžiausia padėka Kuršių auto serviso darbuotojams už greitai ir kokybiškai atliekamus darbus. AČIŪ.
Patenkinta kliente
2017-01-05 22:13:59 IP 28mdufg3
Noriu padėkoti už labai greitą ir kokybišką darbą, ir konsultacijas :)
Nuvarem masina pasake kaina gerai tvarkom...pasibaigus remontui kaina padvigubeja mat sunkus priejimas ir panasiai...niekada nevarysiu daugiau ir niekam nerekomenduoju..Specelistai irgi nekokie atsukti du varztus isimti detale ir kita ideti kvietesi net pardaveja kad paaiskintu kaip tai atlinkti..Silpnai...
Puikus aptarnavimas ir konsultacija.Ačiū už operatyviai ir nebrangiai išsprestą problemą.Gintaras T.
Nieko neismanantys apie savo darba. Pakeicia dalis kuriu keist nereik, ir drasko akis kad mes kalte buvo tame nors pakeitus dali taspats masinai yra kaip anksciau. Zodziu dirba kad pinigus paimt is zmoniu ir tiek.

Autofortas
Pilnas automobilio atstatymas po autoįvykio

Adresas: 9-ojo Forto g. 63, LT-48101 Kaunas.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių prekyba; automobilių stiklai; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
AUTOFORTAS - viena didžiausių transporto priemonių remonto įmonių Lietuvoje. Trumpai apie mus Jau daugiau nei 25 metus automobilių remonto srityje dirbanti įmonė teikia visas autoserviso paslaugas. Šiai dienai AUTOFORTAS remontui turi virš 3900 kv.m. plotą ir surinkusi profesionalią virš 40 kvalifikuotų darbuotojų...
ARX, Lietuvos-Čekijos BĮ
ŠKODA Vilnius

Adresas: Geležinio Vilko g. 53, LT-08217 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių prekyba; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; padangos, ratlankiai; tepalai, alyvos.
ARV SERVICE
Sunkvežimių servisas Panevėžyje

Adresas: Ūkininkų g. 12, Stanaičiai, LT-53285 Kauno r.
Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; autokosmetika; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; tepalai, alyvos.
UAB ARV SERVICE - sunkvežimių servisas Panevėžyje Atliekame visų markių sunkvežimių, autobusų, priekabų , puspriekabių, mikroautobusų, šaldytuvų, techninį aptarnavimą ir remonto darbus. Atliekami šie remonto darbai: Pilnas, dalinis techninis aptarnavimas Variklių diagnostika, remontas Kuro sistemos diagnostika...
AKSTĖ-servisas
AUTO AKSTĖ Bosch servisas Kaune

Veiklos sritys: autoservisai; akumuliatoriai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; avarinės tarnybos; padangos, ratlankiai; pagalba kelyje.
Autocentras AUTO AKSTĖ – autoservisų tinklo BOSCH CAR SERVICE narys. Autoserviso paslaugos einamasis remontas Kaune, smulkus ir kapitalinis variklių remontas bei visų variklio sistemų diagnostika, pakabos, važiuoklės, vairo sistemos patikra ir remontas bei stabdžių sistemos patikra ir remontas, ratų montavimas ir...
Šasi
VAŽIUOKLĖS REMONTO DIRBTUVĖS

Adresas: Paliūniškio g. 13, LT-35114 Panevėžys.
Veiklos sritys: autoservisai; automobilių dalys; automobilių techninė apžiūra; pagalba kelyje; tepalai, alyvos.
„ŠASI“ savo veiklą pradėjo vykdyti 1996 m. Vienas iš pirmųjų autoservisų Panevėžyje. Individualioje įmonėje „Šasi“ atliekami lengvųjų automobilių, visureigių ir mikroautobusų važiuoklės remonto darbai. Restauruojamos automobilių pakabos detalės: šarnyrai, traukės, guminės įvorės. Taip pat restauruojame kliento...

Lenkijoje atidaromas "Google" debesijos centras, investicijos vertinamos 2 mlrd. USD 04-14 18:40
JAV technologijų milžinė "Google" trečiadienį Varšuvoje atidarė naują regioninį debesijos centrą "Google Cloud". Tai pirmasis tokio tipo "Google" padalinys Vidurio ir Rytų Europoje.
A. Dulkys: "AstraZeneca" galima skiepyti sparčiau
A. Dulkys: "AstraZeneca" galima skiepyti sparčiau 04-14 18:40
Antrąja "AstraZeneca" vakcinos doze žmones galima skiepyti ir anksčiau nei po 12 savaičių, sako sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.
Turgaus prekiautojai ir vėl nusivylę: dirbti dar neleidžia
Turgaus prekiautojai ir vėl nusivylę: dirbti dar neleidžia 04-14 18:05
Vyriausybei planuojant jau kitą savaitę leisti veikti prekybos centrų parduotuvėms, o uždarų turgaviečių paviljonų veiklą atverti tik gegužės pradžioje, turgaus prekiautojai jaučiasi toliau...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Wells Fargo 39,79 -2,40%
IBM 131,18 -2,53%