Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę GOTAS, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę GOTAS

Atsiliepimai apie GOTAS, UAB

Statybos technikos nuoma | Higienos reikmenys

Parašyk savo nuomonę apie GOTAS, UAB

Labai nusivyliau Gotas (Draugystes15) personalu!
isnuomavo smarkiai deveta iranga, (darbo metu suluzo) instruktazas netikslus, ko pasekoje prastai sekesi dirbti, du kartus atvaziavo i vieta ir tik antro atvykimo metu pavyko issiaiskinti priezasti, Klijentas aisku liko kaltas (ir durnas) nes nesupranta irangos darbo niuansu, Suskaiciavo pilnu tarifu visas prastovas ir apmokestino abu atvykimus. Supratimas apie siuolaikini Klijento aptarnavima = 0
Virgilijus Bareišis
2022-04-28 23:26:52 IP 2i51bg20
Deja nusivyliau GOTU, išsinuomavau malkų skaldyklos, ji man malkų nesuskalde nes neveikė, paaiškino tuo kad buvo per ilgas prailginimo laidas apie 30 metrų, o tai reiškia pagal juos kad krenta skaldyklos galingumas, pinigus turėjau sumokėti, ir dar paaiškino man kad aš nesuprantu fizikos dėsnių.prieš nuomojant neperspėje kad taip gali būti.NESAŽININGI.
Išsinuomavome pjūklą iš įmonės Gotas Linkmenų g. fl. Vilnius : (35 cm) Grandininis medžio pjūklas "STIHL MS 200T" (Benzininis). Įranga tragiškos būkles, darbo atlikti nepavyko, Nerekomenduoju niekam.
Sveiki, atmestinai dirba Gotas Linkmenų fil. Nesvarbu, kad perskaitėt sutartį nuo A iki Z. Ji atrodo trumpa ir nepavojinga. Vadybininkas apie papildomas sąlygas ir nenormalius mokesčius, be abejo, neinformuos. Grąžinus įrankį anksčiau termino ir pasibaisėjus padidėjusia kaina, atsiunčiama nuoroda į Gotas svetainę (ale ten buvo nurodytas minimalus nuomos mokestis). Klientas visada neteisus. Melo ekonomika. Atsargiai !!!!
Tik geriausi atsiliepimai apie Kauno filialą. Kaip kiti minėjo - kantrūs, mandagūs. Sugedusį vandens siurblį pakeitė kitu ir sumažino nuomos kainą. Ačiū!
Nežinau, kas prieš tai rašiusiems nepatiko. Nuomojausi įrankį, jis nelabai susidorojo su darbu, bet tai ne įrankio kaltė. Darbuotojai suteikė galimybę išbandyti kitą, ir padėjo tai padaryti, bei geranoriškai patarė ir padėjo. Mandagiai bendrauja, kantrūs - veikiau jau aš kėliau ermyderį, todėl ačiū jiems, ir tik sėkmės.
Siūlau aplenkti Linkmenų Gotą - vadybininkai CHAMAI. Paskaičiavo mokestį kaip už dvi paras, nors įrankis paimtas 20 min anksčiau ir NIEKAS NEĮSPĖJO !!! Be viso to, reikia nufilmuoti kaip yra gražinamas įrankis - pasakė, kad aš atvežiau numečiau įrankį ir išvažiavau!!! Tai kaip aš tada gavau sutartį iš JŲ DARBUOTOJO atgal????
Nerekomenduoju šios įmonės, nuomavomes grąžtą su nivelyru, grąžtas buvo priduotas prieš 9val., bet prastovejus eilėje, vadybininkas priskaičiavo laiką kaip už dvi dienas, jo argumentas toks, kad buvo pavėluotą 10min priduoti. Į klientą žiūri kaip tik išlulpti kuo daugiau pinigų. Taip pat įranga gote yra pasenusi, rekomenduoju apeiti šią įmonę.
Nuomoja "pavargusia" įrangą, po 20 min darbo sugedo. Darbuotojas pareikalavo pilno apmokėjimo už para ir tik paklause ar nuomosite dar. Jokio supratimo ir dėmesio klientui, ne rekomenduoju !
Rekomenduoju. Malonus ir supratingas Kauno filialo aptarnaujantis personalas. Išsinuomotas žolės barstytuvas viršijo lūkesčius.
Nuomavausi gręžimo įrangos komponentą - gręžta, davė netvarkinga, nuvežiau atiduot, pasakiau, kad blogas ir sugadino man prailgintoja pareiškė, kad galiu naudoti savo gręžta... Tai mielieji įmonės atstovai pasakykit man, kam tada nuomotis daigtus jai gali naudoti savo?
Gotas Linkmenų.g išduoda netvarkinga įranga.ne vieną kartą iš kitų girdėjau prastos reputacijos kontorą.
UAB “Specparkas”
2020-11-20 10:09:15 IP 2ju3kr37
UAB “GOTAS” geriausias iš geresniu.
Vyrai, kurie nešėt šiandien (2020-11-12) Varpo g. 22 stelažus, tai esat arba žabali, arba ne toj vietoj rankos auga. Nesuprantu, kaip taip sudaužyt išdažytas laiptinės sienas bei sugadint pakabinamas lubas. Įmonė apie šią žalą bus informuota.
Aš ne apie kompanija bet apie darbuotoja konkrečiai apie vadyba.
Man pasitaikė labai neišprusęs asmuo kuris kaip naujam klientui sudarė labai neigiama pozicija apie kompanija. Po pokalbio pasigilinus supratau kad jiems nauju klientu nebereikia, turi tiek kad gali siuntinėti juos į visas ketures puses.
Informuoju, kad jus ne bankas ir ne pasaulio ašis, konkurencija savo padarys o kai patys kreipsitės priminsiu ir argumentuotai pareikšiu, kol nepasikeis pozicija į klientus vartai bus uzdaryti.
Rekomenduoju. Malonus aptarnavimas. Telefonu greitai galima susisiekti. Technika atveža laiku, paklausia kur jums patogiau palikti. Vairuotojas su kauke.

Darbuotojų medžioklės sezonas atidarytas: kaip pasinaudoti krize
Darbuotojų medžioklės sezonas atidarytas: kaip pasinaudoti krize 09-29 11:06
Šiandien darbdavys nebėra darbo jėgos pirkėjas, jis tapo darbo vietos pardavėju. Pardavinėti darbo vietą turi ne personalo vadovas, o rinkodaros specialistas, ir pradėti tai daryti reikia ne...
Aludariai apie energetikos krizę: užteks skųstis, turime susitelkti ir patys ieškoti sprendimų 09-28 20:09
Didėjant spaudimui dėl subsidijų verslui už elektrą ir dujas, Lietuvos aludariai atkreipia dėmesį, kad buvo galimybių pasirengti smūgiui, kurį šiandien patiria verslas, ir investuoti į...
Statybas iškeitė į programavimą ir atgal nebesidairo
Statybas iškeitė į programavimą ir atgal nebesidairo 09-28 20:01
Statybų inžineriją baigęs Mantvydas Buzas pagal specialybę dirbo vos kelerius metus, bet paauglystės norai ir svajonės ėmė blankti paragavus tikro gyvenimo bei pradėjus kurti šeimą. Darbas iš kur...

Ar per šiuos metus dalyvavote mokymuose/konferencijose?

Meta 141,61 +5,36%