Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę GOTAS, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę GOTAS

Atsiliepimai apie GOTAS, UAB

Statybos technikos nuoma | Higienos reikmenys

Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie GOTAS, UAB

Nerekomenduoju šios įmonės, nuomavomes grąžtą su nivelyru, grąžtas buvo priduotas prieš 9val., bet prastovejus eilėje, vadybininkas priskaičiavo laiką kaip už dvi dienas, jo argumentas toks, kad buvo pavėluotą 10min priduoti. Į klientą žiūri kaip tik išlulpti kuo daugiau pinigų. Taip pat įranga gote yra pasenusi, rekomenduoju apeiti šią įmonę.
Nuomoja "pavargusia" įrangą, po 20 min darbo sugedo. Darbuotojas pareikalavo pilno apmokėjimo už para ir tik paklause ar nuomosite dar. Jokio supratimo ir dėmesio klientui, ne rekomenduoju !
Rekomenduoju. Malonus ir supratingas Kauno filialo aptarnaujantis personalas. Išsinuomotas žolės barstytuvas viršijo lūkesčius.
Nuomavausi gręžimo įrangos komponentą - gręžta, davė netvarkinga, nuvežiau atiduot, pasakiau, kad blogas ir sugadino man prailgintoja pareiškė, kad galiu naudoti savo gręžta... Tai mielieji įmonės atstovai pasakykit man, kam tada nuomotis daigtus jai gali naudoti savo?
Gotas Linkmenų.g išduoda netvarkinga įranga.ne vieną kartą iš kitų girdėjau prastos reputacijos kontorą.
UAB “Specparkas”
2020-11-20 10:09:15 IP 2ju3kr37
UAB “GOTAS” geriausias iš geresniu.
Vyrai, kurie nešėt šiandien (2020-11-12) Varpo g. 22 stelažus, tai esat arba žabali, arba ne toj vietoj rankos auga. Nesuprantu, kaip taip sudaužyt išdažytas laiptinės sienas bei sugadint pakabinamas lubas. Įmonė apie šią žalą bus informuota.
Aš ne apie kompanija bet apie darbuotoja konkrečiai apie vadyba.
Man pasitaikė labai neišprusęs asmuo kuris kaip naujam klientui sudarė labai neigiama pozicija apie kompanija. Po pokalbio pasigilinus supratau kad jiems nauju klientu nebereikia, turi tiek kad gali siuntinėti juos į visas ketures puses.
Informuoju, kad jus ne bankas ir ne pasaulio ašis, konkurencija savo padarys o kai patys kreipsitės priminsiu ir argumentuotai pareikšiu, kol nepasikeis pozicija į klientus vartai bus uzdaryti.
Rekomenduoju. Malonus aptarnavimas. Telefonu greitai galima susisiekti. Technika atveža laiku, paklausia kur jums patogiau palikti. Vairuotojas su kauke.

Baltarusijos prokurorai prašo 15 metų laisvės atėmimo bausmės V. Babarykai
Baltarusijos prokurorai prašo 15 metų laisvės atėmimo bausmės V. Babarykai 06-22 18:00
Baltarusijos prokurorai antradienį paprašė skirti 15 metų laisvės atėmimo bausmę buvusiam pretendentui į prezidentus Viktorui Babarykai, kuris buvo suimtas pernai prieš valstybės vadovo rinkimus...
Nuostolingai pernai dirbo 71% turizmo įmonių
Nuostolingai pernai dirbo 71% turizmo įmonių 06-22 17:47
2020 metais kilus pasaulinei koronaviruso pandemijai ir iš esmės sustojus turizmo verslui, nuostolingai dirbo 71% turizmo įmonių, beveik visos šio verslo įmonės gavo ir mažiau pajamų, o dalies jų...
Vyrai Lietuvoje daugiau uždirba 72 srityse, moterys – tik devyniose
Vyrai Lietuvoje daugiau uždirba 72 srityse, moterys – tik devyniose 06-22 17:14
Daugumoje Lietuvos įmonių, ypač mokančių aukščiausius atlyginimus, vidutiniškai daugiau uždirba vyrai nei moterys, rodo kredito biuro "Creditinfo Lietuva" atliktas tyrimas.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

American Express 164,90 +4,25%