VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Glastika

Glastika, UAB

Stipriausi Lietuvoje 2016
Gazele 2014
Įmonės kodas 300042810
PVM mokėtojo kodas LT100001150911
Vadovas Jonas Jancevičius
Adresas Justiniškių g. 138, LT-06142 Vilnius
Telefonas Glastika Telefonas
Mobilus telefonas Glastika Mobilus telefonas
Faksas Glastika Faksas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.glastika.lt
Darbo laikas I-V 08.30-17.30
Darbuotojai 23 darbuotojai (apdraustieji)
SD draudėjo kodas 732923
Vidutinis atlyginimas 1072.83 € (2017 m. rugsėjis)
Atlyginimų istorija »
VSD įmokų suma 9705.58 € (2017 m. rugsėjis)
Apyvarta (be PVM) 2016: 2 000 001 - 3 000 000 € Apyvartos istorija »
Transportas 2017-11: 2 automobiliai (priklauso)
Pranešimai
Aplinkos apsaugos agentūra Skaityti visus »
Įvertinimas
5.0 / 10 (įvertino 23)
Įmonės aprašymas:

Apie įmonę
UAB "Glastika" yra Danijos sertifikavimo įstaigų atestuota gamintoja (įkurta 2004.07.22).
Pagrindinė įmonės veiklos sritis - stiklo paketų gamyba. Gamybinės patalpos, kurių plotas 2013 m. išsiplėtė iki 1800 m2, yra Vilniuje, Justiniškių g. 138.
Automatinis stiklo pjaustymo stalas, paketų surinkimo linijos su automatiniu dujų užpildymo presu ir sandarinimo robotu leidžia gaminti gaminius su CE ženklu, kurių charakteristikos atitinka Europos sąjungos šalyse priimtus griežtus kokybės reikalavimus.
2012 m. tapome DVC sertifikuotu partneriu bei Danijos langų ir durų asociacijos (org. Vindues Industrien) nariu.
2012-2013 m. didinome gamybinius pajėgumus, paleidome antrąją paketų surinkimo liniją, daug dėmesio skyrėme naujų darbuotojų atrankai, mokymams bei motyvacijai.

STIKLO PAKETAS

Stiklo paketai priklausomai nuo konstrukcijos tipo gali būti:

 • vienkameriniai (2 stiklų)
 • dvikameriniai (3 stiklų)

Šiuolaikinių pastatų stiklinimui keliami itin aukšti reikalavimai. Stiklo paketai turi atlikti eilę funkcijų: apsaugos nuo aplinkos poveikio, šilumos izoliacijos, saulės kontrolės, saugumo, dekoratyvumo ir kt. Be to, stiklas tapo svarbiu modernios architektūros elementu, jo dėka pastatai įgauna kitokias, iki šiol dar nematytas išraiškas.

Todėl siekiant optimalaus rezultato, kiekvienu atveju yra itin svarbu tinkamai pasirinkti, kur ir kokį stiklą naudoti.

ŠILUMĄ IZOLIUOJANTYS STIKLO PAKETAI

Geriausiai šilumą izoliuoja stiklo paketai, kuriuose naudojami selektyviniai stiklai. Stiklo paketo vidų pripildžius ne oru, o dujomis (argonu, kriptonu) šilumos izoliacinės savybės dar labiau pagerėja. Šilumos perdavimas yra išreiškiamas šilumos perdavimo koeficientu U – tai šilumos perdavimas per 1 m2 ploto paviršių, esant 1 laipsniui Kelvino ar Celcijaus temperatūrų skirtumui tarp skirtingų paviršiaus pusių. Itin gerą izoliaciją galima pasiekti naudojant trijų stiklų paketą. 3-čio stiklo įvedimas (dvikamerinis stiklo paketas) leidžia sumažinti U reikšmę iki 0,5 W/m2K, tačiau šiuo atveju žymiai padidėja stiklo paketo svoris ir storis.

Ypač neracionalu naudoti dvikamerinius stiklo paketus su 6 mm rėmeliais, nes ir taip nežymus jų šiluminis efektyvumas dar labiau sumažėja šalto periodo metu įlinkus išoriniam stiklui dėl sumažėjusio oro tūrio stiklo paketo ertmėje.

Stiklo paketų termoizoliacinių savybių gerinimo būdai:

 1. Didžiausią šiluminį efektą padeda pasiekti šios priemonės:
  • selektyvinių stiklų naudojimas;
  • atstumo tarp stiklų optimizavimas (16mm);
  • tarpo tarp stiklų užpildymas inertinėmis dujomis (argonu, kriptonu);
  • rėmelio medžiaga.
 2. Didžiausias šiluminis efektyvumas gali būti pasiekiamas dvikameriniuose stiklo paketuose su dviem selektyviniais stiklais ir dujų užpildu.
 3. Parenkant stiklo paketus energijos taupymo atžvilgiu, rekomenduojama nagrinėti ne tik šilumos perdavimo koeficientą U, bet ir bendrus saulės energijos ir šviesos pralaidumo koeficientus.
 4. Didelių plotų įstiklinimui geriausia naudoti naujos kartos „saulės kontrolės“ stiklus, kurie užtikrina aukštas šilumines savybes ir nepraleidžia tiesioginės saulės šilumos.

SAUGŪS STIKLO PAKETAI

Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą, prie čionykščių saugumo reikalavimų buvo pradėti derinti reikalavimai, keliami įstiklinimui (Statybos techninis reglamentas STR 2.05.20:2006). Todėl verta susipažinti su saugiais stiklo paketais, atitinkančiais ES reikalavimus.

Tai stiklo paketai kuriuose naudojami grūdinti, laminuoti arba viela armuoti stiklai.

Grūdintas stiklas yra 4-5 kartus stipresnis už įprastinį, o duždamas jis subyra į mažas daleles bukais kraštais. Jį reikia naudoti patalpose, kur stiklas gali būti pažeistas dėl pastatuose esančių žmonių veiklos (pvz., įėjimo durys), taip pat tam tikrose kritinėse zonose. Kur ir kokį saugų stiklą naudoti, reikėtų pasitarti su projektuotojais.
Laminuotas stiklas – tai stiklas, padegtas specialia plėvele. Po smūgio stiklas įtrūksta, įlūžta. Stiklo šukės išlieka prilipusios prie plėvelės.
Armuotas stiklas – tokio stiklo atsparumas didinamas panaudojant vielinį tinklą, kuris sulaiko stiklo šukes savo vietoje.
Projektuojant langų ir išorinių durų įstiklinimą, turėtų būti įvertinta:

pastato patalpų paskirtis ir jų naudotojų veiklos intensyvumas t. y. galinčių prieiti prie kritinėse padėtyse esančio įstiklinimo žmonių kiekis ir jų veikla;
stiklo atsparumas smūgiui ir dužimo būdas;
kritinėse padėtyse esančio stiklo matmenys.
Stiklo saugumas apibūdinamas stiklo atsparumo smūgiui ir stiklo dužimo būdo klasėms.

SAULĘ KONTROLIUOJANTYS STIKLO PAKETAI

Apsisaugojimo nuo karščio problema iškyla patalpose su dideliais langais į pietinę ir vakarinę pusę. Infraraudonieji spinduliai kartu su kitais spinduliais beveik netrukdomi praeina pro abu stiklo paketo stiklus ir įšildo patalpoje esančius baldus, sienas, grindis. Nuo įšilusių daiktų šyla visa patalpa. Norint išlaikyti optimalią patalpų oro temperatūrą, tenka kondicionuoti (vėsinti) patalpų orą. Oro atvėsinimas 1 C° kainuoja maždaug tris kartus daugiau, nei tiek pat jį pašildyti.

Apsisaugojimo nuo nepageidaujamo saulės poveikio būdai:

Stiklinimui naudoti stiklo paketą, kurio išorinis stiklas yra tamsintas, refleksinis arba saulės kontrolės stiklas.

Tonuoti arba dažytos masės. Tai stiklo paketai, kurių išorinis funkcinis stiklas yra tonuotas masėje stiklas, suteikiantis galimybę pasirinkti norimą stiklo atspalvį ir dėl absorbcijos mažinantis saulės energijos patekimą į patalpos vidų. Trūkumai – apriboja šviesos patekimą į patalpos vidų, saulėtą dieną stiklas nuo saulės įkaista ir pats pradeda spinduliuoti šilumą ir nuo karščio gali trūkti, todėl juos reikia grūdinti.
Su atspindinčia danga. Tai stiklo paketai, kurių išorinis funkcinis stiklas yra skaidrus arba tonuotas ir turi specialias tiek šviesos, tiek saulės energiją atspindinčias dangas. Deja, refleksinis stiklas taip pat atspindi ir saulės šviesą, vadinasi, vėl sumažėja patalpų apšvietimas.
Patys naujausi stiklai, šiuo metu sparčiai populiarėjantys Europoje, vizualiai beveik nesiskiriantys nuo skaidraus stiklo, tačiau efektyviai atspindintys saulės spindulius, o žiemą padedantys išsaugoti šilumą – saulę kontroliuojantys stiklai. Šis stiklas praleidžia tik tam tikrą dalį saulės spindulių, užtikrinančių pakankamą apšvietimą, bet neleidžiančių patalpai perkaisti.
Pagrindiniai rodikliai, nusakantys lango šviesos charakteristikas, yra šie:

Šviesos pralaidumo koeficientas (LT) – tai perduotas į patalpą šviesos santykis su konkrečiu srautu.
Saulės faktorius (g) arba bendras saulės energijos pralaidumas – tai bendra saulės energijos dalis, patenkanti į patalpos vidų. Tai yra tiesiogiai perduota ir absorbuota bei atspindėta į patalpos vidų saulės energijos suma.
Saulės šilumos kontrolė – visuminis saulės energijos laidumo laipsnis, išreikštas procentais. Kuo jis mažesnis, tuo efektyvesnė apsauga nuo saulės. O kuo didesnis lango šviesos pralaidumas (%), tuo daugiau šviesos patenka į patalpos vidų.

GARSĄ IZOLIUOJANTYS STIKLO PAKETAI

Tai stiklo paketai, kuriuos gaminant naudojamos priemonės, pagerinančios garso izoliavimo funkciją.

Kiekvienas langas turi savo rezonavimo dažnį. Tai yra dažnis, kuriame langas turi natūralų polinkį vibruoti. Rezonavimo dažnis priklauso nuo lango stiklų masės ir stiklo paketo oro kamerų dydžio.
Stiklo pakete pasireiškia rezonansas, kurį sukelia uždaroje kameroje esantis oras, veikiantis kaip spyruoklės, perduodantis vibracijas. Kuo didesnis tarpas tarp stiklų, tuo žemesnis rezonavimo dažnis.

Languose su dvikameriniais stiklo paketais gali pasireikšti dar didesni negu vienkameriniuose stiklo paketuose garso izoliavimo trūkumai žemo dažnio triukšmo atžvilgiu, kadangi juose yra du rezonavimo dažniai. Dvikameriniai stiklo paketai gali būti efektyvūs žemo dažnio garso izoliavimo atžvilgiu tik jeigu tarpai tarp stiklų yra pakankamai dideli.

Stiklo paketų garso izoliacinių savybių gerinimo būdai:

Pagrindiniai veiksniai, lemiantys stiklo paketo garso izoliaciją:

stiklo masė (kuo didesnis stiklas, tuo garso laidumas mažesnis);
stiklų konfigūracija turi būti asimetrinė (naudojami skirtingų storių stiklai);
specialūs stiklai (garso izoliuojančia plėvele laminuoti stiklai);
specialių dujų stiklo pakete naudojimas;
atstumas tarp stiklų (kuo didesnis).
Taigi ten, kur reikia itin geros garso izoliacijos, reikėtų rinktis stiklo paketus su kuo storesniais stiklais (6, 8 ar 10 mm). Dar geriau, kad bent vienas iš jų būtų su garsą izoliuojančia plėvele, o atstumas tarp stiklų 16-20 mm. DEKORATYVINIAI STIKLO PAKETAI

Dekoratyviniai stiklo paketai – tai paketai, kuriuose naudojami įvairių rūšių dekoratyviniai stiklai bei elementai. Tokių stiklų pasirinkimo galimybės:

 1. raštuoti;
 2. skaidrūs matiniai;
 3. tonuoti.
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: stiklo paketai, stiklo paketai kaina, langu paketai, stiklo paketai kainos, naudoti stiklo paketai, stiklo paketai naudoti, stiklo paketai kaunas, stiklo paketai klaipeda, stiklo paketai kaune, stiklo paketai vilnius, stiklas, selektyvinis stiklas, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 300042810
Papildykite įmonės Glastika, UAB (įmonės kodas 300042810) informaciją, patikslinkite rekvizitus, įkelkite logotipą ir nuotraukas, įveskite Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą
„Kalėdinės žaidynės” suvienys visą Lietuvą 11-21 15:56
Jau septintus metus vyksianti itin laukiama sporto ir džiaugsmingų emocijų kupina šventė "Kalėdinės Žaidynės 2017", šiemet gruodžio 5 dieną visus sukvies į Jonavos sporto areną. Į...
Pripažintos Izraelio kompanijos “SANO” oficialus atstovas Lietuvoje - Viduržemio perlas
Pripažintos Izraelio kompanijos “SANO” oficialus atstovas Lietuvoje - Viduržemio perlas 11-21 14:12
Viduržemio perlas - tai oficialus „Sano", „Careline", „Natural Formula" ir „Crema" prekės ženklų atstovas bei produkcijos platintojas Lietuvoje. Kompanijos Viduržemio...
"Tele2" naujas biuras: centrinę būstinę perkėlė į "Green Hall 2"
"Tele2" naujas biuras: centrinę būstinę perkėlė į "Green Hall 2" 11-23 08:52
Trečiadienį oficialiai atidarytame, geotermine energija šildomame naujame sostinės verslo centre "Green Hall 2", tarp kitų įmonių, įsikūrė ir telekomunikacijų bendrovė "Tele2". Kviečiame...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar jau laikas mažinti PVM?

Partneriai

SANO
Veiksmingesnė buitine chemija. Kokybė iš Izraelio.

Akcijų kainos

Avon 2,10 +6,06%
Manchester United 21,15 +2,17%
Harley-Davidson 47,68 +2,14%
General Electric 18,15 +1,79%
3M 231,58 -1,07%
Texas Instruments 98,08 -1,12%
Red Hat 126,59 -1,49%
Hewlett-Packard 21,34 -4,99%

Žaliavų kainos pasaulyje

Kiauliena 82,05 +20,22%
Dujos (Rusijos) 6,08 +10,34%
Jautiena 4,17 +0,24%
Benzinas 1,71 -8,56%
Auksas 1279,51 -2,63%
Vištiena 148,38 +5,51%
Mediena 697,44 -1,00%
Apelsinai 0,82 +3,80%