Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę GLANTZ, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę GLANTZ

Atsiliepimai apie GLANTZ, UAB

Parašyk savo nuomonę apie GLANTZ, UAB

Viskas cia gerai.
Dirbu sioje imoneje apie metus puikus kolektyvas, geros darbo salygos, atliginimas visada laiku.
Dirbu antrus metus, firma stabili, motyvuojanti. Esu patenkintas darbu ir salygomis. Personalas atsakingas ir draugiskas.
Imone atsakinga, atsizvelgia i darbuotoja, dirbu sioje imoneje. Esu patenkintas.
Jau du metus dirbu šioje įmonėje. Darbo sąlygomis esu patenkintas. Jei ir iškyla kokių klausimų, visi jie yra išsprendžiami. Esu dirbęs įmonėse, kurios taip ir neatsiskaitė. Su UAB Glantz tokių problemų nekyla. Ilgus metus stabiliai dirbanti įmonė. Pabandyti tikrai verta.
Evadas klaudijus Žalys
2020-07-22 21:48:31 IP 29ldp62f
Dirbau šitoi įmonei kaip šaltkalvis 1m laiko išėjus iš darbo nebuvo atsiskaita už neišnaudotus atostoginius. Gryžau į tapačia firmą jau kaip suvirintojas ir dirbau apie 5mėnesius sutata suma buvo 11e o mokėjo kaip už 10e į valanda visad turėjau skambintis ir prašyti savo pinigų gakiausiai pervedė už 3mėnesius nedamokėtus pinigus už 4 ne kai išėjau iš darbo vėl neišmokėjo neišnaudotų atostoginių dienų. Ofiso darbininkės visiskai nereguoja į jokias problemas ir beveik miekada nekelia ragelio. Ir neoatariu vykti su savo automobiliu.
Dėl pinigų tai nekilo problemų, bet už prastovos nemoka, po daugiau savaitę reikia darbo laukti, nusiunčia į kokia gamyklą pasirodo nereikia, sukiša į kambarius su visokiais alkoholikais, agresyviais prisigėrusiais, apsimyžusiais individais. Kaip normaliam žmogui gyventi tokiam bardakyne.
Dirbu šioje įmonėje jau tris metus ir nei karto nebuvo kad kažkas neatsiskaitytų ar nesumokėtų pinigų. Tiek darbo tiek gyvenimo sąlygomis esu patenkintas. Apgyvendinimas nekainuoja ir kelionės visada apmokamos.
Dirbu GLANTZe ilga laika (9 metai). Labai patenkintas. Per ta laika jokiu problemu ne turejau. Atlyginimas laiku. Komandiruotes laikas patogus. Del atostogu visada eina susikalbeti. Darbas skirtingas, nera nuobodus.Siuliciau dirbti tuoj imonej.
Asmeniskai as juokiu prekaistu tai imonej neturiu
Dirbu šioje įmonėje jau ilgą laiką. Visada laiku atsiskaitoma, išvykomis pasirūpina. Administracijos darbuotojos suteikia reikiama informacija. Rekomenduoju dirbti šioje įmoneje.
Dirbu šioje įmonėje nemažai laiko ir jokiu priekaištu jai neturiu...
Neikit niekas dirbt i sita aferisciu imone nemoka net cekius uz kura suskaiciot o del darbo valandu tai visai kosmosas viena sako kita daro o paskui ir nr uzsiblokoja kad nepriskambintum aferistes!!!!!
nebukit d*****i neeikit cia dirbt nes apgaus pinigu nesumokes gyvensit su smirdanciais gerianciais kiekviena diena siukslinanciais kaimieciais, vazinesit po visa vokietija kiekciena savaitgali padirbt visokio plauko darbu. i skundus oksanka nereguoja arba nekelia ragelio. pats girdejau oksanos pokalbi kai atvaziave ale i viezbuti be saldytuvu be dujiniu ir tt turejom ismesti visa maista nes sugedo paskambine jai paklausem kur tu mum cia isnuomavai? nera nei vietos lovos dvigules ir turi su smirdanciu kaimu miegot kaip su zmona. tai aksanka kaip pripratusi prie tokiu salygu pareiske kad pigiau nerado o valgyt eikit kur norit leiskit savo babkes ant macdako va toks poziuris sitoj firmoj i darbuotojus
Nusivyliau šios agentūros darbu bei palankiais atsiliepimais. Agentūra žaidėjo, kad darbas bus paprastas, pagalbinis, dekonstrukcijos tipo. Realybėj išvežė kažkur į smėlio karjerus vidurį Vokietijos, darbas fiziškai sunkus ant pastovios +32 saulės. Gyvenom tokiose patalpose, kur nėra jokių sąlygų pasidaryti maisto. Nėra nei arbatinuko, nei mikrobanginės, jokios viryklės, puodų ar kitų dalykų. Turėjom valgyt tik duoną su vandeniu ir dirbt pastoviai ant tiesioginės saulės. Po pirmų dienų nuo prasto maisto jau atsisakinėjo skrandis, o valgyt per prievartą bulką ir duoną privesdavo iki vėmimo. Agentūra į skambučius neatsako, facebooke padaro "seen" ir viskas. Po kelių dienų prisiskambinus Oksanai ir pasakius, kad sąlygų pasidaryti maistui visiškai nėra, kad esam išsekę nuo nevalgymo ir sunkaus darbo, buvo pasakyta "Tai susiraskit kavinę" ir viskas. Per savaitę sugebėjau numest 4 kilogramus nuo prasto maisto, nudegti baisiai odą. Išėjus iš darbo pinigų vis dar negavau, turbūt pats kaltas, kad nesugebėjau prisitaikyt prie vergovės sąlygų.
Normali firma, atsiskaito normaliai, gyvenimo sąlygas dažniausiai suteikia geras, pagal galimybę, būna tiesa kai kada ilgokai reikia laukti sekančio darbo, bet čia jau labiau nuo užsakovų, ir turimos specialybės priklauso.
Glantze dirbu keletą metų ir niekad jokių problemų su šia įmone neturėjau. Atsiskaitymai laiku, geros gyvenimo komandiruotėse sąlygos, viskas apmokama kaip ir žadama. Labai rekomenduoju čia įsidarbinti.
Dirbau šioje darbovietėje ne vienerius metus, viskas puiku, puikus darbo organizavimas, padorus atlyginimas. Darbas nebuvo monotoniskas, kartais tekdavo keisti darbo vieta ir gyvenamaja vieta. Gyvenamaja vieta gaudavau tokia, kokioj net nevisi cia LT gyvena...Apmokedavo mums ir keliones islaidas i Vokietija ir atgal...net neturiu prieko prikibt
Dirbau šioje firmoje. Esu labai patenkintas vadovais, darbo organizavimu. Darbai vyksta sklandžiai, gyvenimo sąlygos puikios. Grįžus namo atsiskaitymas įvyksta labai greitai. Patikima firma, tik nereikia patiems pasivęsti.
Noreciau papriestarauti dirbau sioje firmoje gryzau ir nenusivyliau, gyvenimo ir darbo salygos geros, virsininkas normalus, asiskaitymai laiku vykdomi.Reikia buti normaliam paciam ir nekaltinti kitu, nebjaurokite firmos vardo.
Be to teks gyventi su smirdanciais kaimieciais 1x2m kambaryje.
Atsargiai, neužkibkite ant a******ų kabliuko. Deimantė gražiai įsikalbins dirbti Vokietijoje, bilietą nupirks į vergiją, bilietą namo taip pat nupirks, bet savo uždirbtu pinigų nesulauksite niekada. UAB "Glantz" direktorius Vokietijos turkas. Liksit apgauti.

Nermeka
HireLabas Group

Adresas: Vasaros g. 24, LT-68110 Marijampolė.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas.
HireLabas Grupė – tai tarptautinė įmonių grupė, turinti padalinius Lietuvoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Švedijoje, Norvegijoje ir Ukrainoje. Šiuolaikiškai žiūrime į darbo rinką ir siūlome patogiausius žmogiškųjų išteklių valdymo sprendimus, atitinkančius naujausias darbo rinkos tendencijas. Visi sutinka, jog...
Headex
HEADEX Group

Adresas: Švitrigailos g. 11B, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; personalo atranka.
Viena didžiausių Lietuvoje sėkmingai veikianti tarptautinė įmonių grupė teikianti darbuotojų nuomos, kitaip vadinamos personalo nuoma ar laikinu įdarbinimu, paslaugas.
Work by team inhouse logistics
Adresas: Taikos pr. 52C-708, LT-91184 Klaipėda.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; logistikos paslaugos; personalo atranka; sandėliavimas.
Work by team inhouse logistics, UAB pagrindinė veikla – laisvų darbo vietų skelbimas, personalo paieška, atranka ir konsultavimas, vertinimas ir perdavimas į HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH Vokietijoje. Darbo sutartys sudaromos darbo vietoje Vokietijoje. HAM-LOG-GRUPPE Holding GmbH – įmonė, kuri teikia paslaugas...
TS GROUP [BUSINESS-LINK]
BUSINESS LINK - DARBAS VAIRUOTOJAMS, VEŽĖJAMS

Adresas: Radvilėnų pl. 1B, LT-50264 Kaunas.
Veiklos sritys: darbo paieška, įdarbinimas; konsultacijų paslaugos; personalo atranka; tarpininkavimas.
Business-Link - transporto verslo praktikai iš Lietuvos ir Belgijos, sukaupę per 10 metų patirtį šioje srityje. Mes padedame kurti patikimus ir ilgalaikius ryšius tarp skirtingų šalių ir kultūrų įmonių. Business-Link teikia tokias paslaugas kaip: Vežėjų paieška (darbas su Vakarų Europos transporto įmonėmis, darbo...
Soprana Personnel International, UAB
Personalo paieška ir atranka Jūsų verslui!

Adresas: H. Manto g. 22-416 (Herkaus galerija 4 a.), LT-92445 Klaipėda.
Veiklos sritys: personalo atranka; darbo paieška, įdarbinimas; kita veikla; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai.
Didžiausią vertę įmonėms sukuria žmonės. Šiandien kompanijų vadovai susiduria su iššūkiais: kaip laimėti kovą dėl talentų? Jau 12 metų Lietuvoje veikianti skandinaviško kapitalo įmonė, tarptautinė personalo valdymo ir atrankų kompanija „Soprana Personnel International“ žino patikimus metodus, kaip rasti ir...

Tarp Rusijos pareigūnų, kuriems JAV paskelbė sankcijas, – FSB vadovas
Tarp Rusijos pareigūnų, kuriems JAV paskelbė sankcijas, – FSB vadovas 03-03 07:23
Jungtinės Valstijos antradienį paskelbė sankcijas Rusijos federalinės saugumo tarnybos (FSB) direktoriui ir dar šešiems asmenims, siejamiems su Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno beveik mirtinu...
"Neodenta" atvėrė duris Vilniuje – visos odontologijos paslaugos po vienu stogu
"Neodenta" atvėrė duris Vilniuje – visos odontologijos paslaugos po vienu stogu 03-03 03:50
Jau daugiau nei 20 metų implantologijos ir estetinės odontologijos klinika "Neodenta" sėkmingai teikia kompleksines odontologijos paslaugas ir yra vertinama pacientų visoje Lietuvoje. Vienas...
"MV GROUP" prioritetų sąraše – kova su koronavirusu ir dėmesys komandai
"MV GROUP" prioritetų sąraše – kova su koronavirusu ir dėmesys komandai 03-03 03:44
Solidarizacija su valstybe ir visuomene teikiant paramą pandemijos akivaizdoje ir padidintas dėmesys bemaž tūkstančio darbuotojų komandai – taip viena didžiausių įmonių grupių Baltijos šalyse "MV...

Ar karantino laikotarpiu perkate internetu dažniau?

Starbucks 106,87 -1,07%