Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Gerduva, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Gerduva

Atsiliepimai apie Gerduva, UAB

Džiaugtis kasdiena
Valau Profesionalų komanda teikia visas
valymo paslaugas visoje Lietuvoje
Parašyk savo nuomonę apie Gerduva, UAB

Norėjau padėkoti UAB Gerduvos kolektyvui už puikų ir malonų aptarnavimą.Ačiū
O as noriu LABAI pagirti UAB GERDUVA. Kaledoms dovanu gavau langams plauti valytuva. Po antro perbraukimo luzo plastmasine detale. Susisiekus el pastu, iskart buvo atrasyta, kad yra garantija ir nemokamai atsius nauja kota. Sekancia diena kurjeris atveze nauja detale. Esu labai patenkinta. Naudojam su vyru ir stanley termosus jau ketvirti metai, jokiu problemu! Tikrai rekomenduoju. Sekmes Jums!
Juozas 2021-02-05 18:09:51
Laba diena, kas darosi su Jūsų termosais? Š.m sausio 28d "Akropolio" Maksimoje pirkau Stanley 0, 75l termosą. Namuose pagal instrukciją pakaitinau verdančiu vandeniu, po to vėl užpyliau verdančiu vandeniu ir palikau stovėti. Įtarimą kėlė tai, kad termosas šilo, o metalinė viršūnė buvo net įkaitusi. Po 12 val atidariau - ogi vanduo beveik kambario temperatūros. Grąžinau termosą, nusipirkau antrą. Namuose vėl užpildžiau verdančiu vandeniu. Termoso viršus šilo, bet nedaug. Po 20 val patikrinau vandens temperatūrą - buvo 44* (pagal instrukciją turėjo būti 60^). Palyginimui, senas kiniškas pigus termosas rodė 54*. Kame reikalas, kodėl pardavinėjat nekokybiškus termosus? Juozas
Laba diena Juozai, jeigu abejojate termoso kokybe, galite termosą atnešti į šiuo metu jau veikiančią parduoutuvę (Klaipėdoje, Gargžduose, Mažeikiuose arba Tauragėje) arba atsiųsti mums adresu Vasario 16-osios g. 21A, Gargždai su užpildyta brokuoto daikto keitimo formą kurią rasite mūsų puslapyje čia https://gerduva.lt/grazinimas-pakeitimas. Tikimės, kad tai padės išspręsti nemalonią situaciją.

Gerduva
Gintaras 2021-01-12 14:49:01
Nesusilaikiau ir aš neparašęs. Bardakas mano nuomone toje Gerduvoje ir tiek. Bandau nusipirkti maisto termosą už 49.90 eu, tai problemų krūva. Kas netikite, pabandykite paskambinti bet kuriuo paros metu tel. nr. +37046471520, kuris nurodytas internetinėje svetainėje, ir išgirsite, kad jis pastoviai užimtas. Prisiskambinti Jiems be šansų. Atrodo, kad pas juos turbūt tūkstančiai žmonių eilėje, kad į elektroninę užklausą jie atsako tik po 3-jų dienų, nors buvo prašoma susisiekti su manimi telefonu, ir tai atsakymas kažkoks bendro stiliaus, kaip roboto - informacija perduota užsakymo skyriui ir pasirašo - Laura Šikšnė E-komercijos vadybininkė. Nu blyn, juokinga, negali tris dienas iš eilės nei prisiskambinti, nei užsisakyti. Štai taip dirba Gerduva. Gal vadovas pasiskaitęs kaip dirba jo pavaldiniai, pats imsis taisyti savo firmos reputaciją?
Sveiki Gintarai, ačiū už Jūsų atsiliepimą ir ačiū, kad padedate mums tobulėti. Žinome, kad susisiekti jau pavyko ir viską aptarus radote bendrą sprendimą. Tikimės, kad asmeninis dėmesys bent truputėlį sumažino pirminę nemalonią patirtį ir ateityje galėsime džiaugtis matydami Jus tarp savo klientų.

Pagarbiai, "Gerduva"
Mieli Geduvos vadovai, labai gaila, kad praradote savo nuolatini klientą.Labai mégau Jūsų tinklą ir su malonumu prekindavausi pas Jus...Déja tai tikrai buvo paskutinis kartas, šitokiokio akibrokšto aš nesitikêjau....netgi turédama kliento kortelę.Keletą dieną dienų Klaipêdoje, Liepų gatvéje išsirinkau žvakìų.Išsirinkus ne mažą kiekį...pardavêja pranešé, kad nuolaidos baigési vakar ir jų negali man parduoti....Prašiau, kad susisiektų su vadovybeir praneštų man.Kainos su nuolaida vis dar kabéjo ant žvakių, Jūs privaléjote man parduoti, taip pažeidét mano kaip vartotojo teises....Gaila...aišku Jums spręsti kokiu būdu Jums vystyti verslą, tačiau nei aš nei mano artimas ratas apeisim Jūsų tinklą...ir kitiems pasakysim, kad Gerduva nevertina savo klientų...situacija viešinsiu, nes noriu sąžiningo verslo, o ne vagystés mano ir mano šeimos atžvilgiu...Manau ateitį reiktų kreiptis į vartotojų teises, kad jie įvertintų kaip Jūs vystot savo versĺą....
Sveiki, labai apgailestaujame dėl susidariusios situacijos ir pablogėjusios Jūsų šeimos sveikatos. Iki šiol jokių panšių nusiskundimų nesulaukėme, tad kyla labai daug klausimų, kuriuos norėtume aptarti asmeninio pokalbio metu. Prašome Jūsų susisiekti su mumis asmeniškai ir pateikti daugiau informacijos, kada ir kur produkcija buvo pirkta. Informaciją galite atsiųsti el.paštu kavine@ievosskanestai.lt arba išdėstyti tel. +370 656 89 626. Būsime dėkingi už bendradarbiavimą.
Norejome atsakingai informuoti zmones, kad per karantina-geriau nepirkti isvis nieko is IEVOS SKANESTAI, nes musu visa seima apsinuodijo, nuo kibinu, bandeliu ir pyragaiciu. Visi siuo metu vemiame, raizo pilvus, bloga, esame ant vaistu ir nesinori per karantina patekti i ligonine : (Laikomes is paskutiniuju. Todel prasome buti atsakingiems ir gerai pagalvoti ar jus noretumet siuo metu atsidurti infeksineje ligonineje??? VISIEMS SVEIKATOS!!! Apeikit is tolo sias parduotuves!!!
Tiesa sakant nesupratau, kodel zmones taip nemegstantys savo darbo ji dirba ir save prievartauja, ir dar tuo paciu sugadina nuotaika potencialiam klientui (potencialiam, kadangi norejau tokia tapti, bet pardavejos savo elgesiu ta nora nuzude).
Apsilankiusi 2019 12 03d Vilniaus Cup'o Gerduvos parduotuveje pasijutau kaip nepageidaujamas asmuo ar potenciali vandale, Ieskojau krikstoliniu tauriu dovanai. Pardaveja tiesiog slitinejo po parduotuve, iejus nei pasisveikino, nei teikesi prieiti, turejau lakstyti po parduotuve ir ja gaudyti, kad pasiklausti ar prekiauja mazesniais kiekiais tauriu nei 6 vnt komplektas, sulaukiau tik nepatenkinto murmesio po nosim, kad "zinokit ne". Nutariau isigyti gertuviu, kurioms tuo metu buvo pazymeta akcija, kad susizinoti ar su lojalumo kortele ji taikoma vel turejau ieskoti ir sauktis konsultantes, kuri sedejo prie kompiuterio net negirdedama, kad jos saukiamasi. Tuo metu priejo kita (vyresne pardaveja), kuri suteike informacija apie nuolaidas ir pasiule isigyti lojalumo kortele, tikrai buvau pasiruosusi isigyti ne tik kortele, bet isigyti gertuviu pora bei pasiimti prabangiu tauriu komplekta. Bet.... tuo momentu ta pati pardaveja (vyresne) man tiesiai isreze i veida tokius zodzius "ziurekit i savo tase, nes is jos kyso islindes dovanu popierius, dar nugriausit mums prekes", beje popieriaus vamzdelis tebuvo per sprindi islindes is krepsio ir tas buvo tiesiog po mano pazastimi pasleptas, kad nieko neuzkabinciau. Po tokio elgesio ir kalbos praejo bet koks noras ne tik isigyti prekes, bet ir tapti lojalia kliente, isejau su absoliuciai sugadinta nuotaika ir didziausiu nusivylimu, kad siais laikais zmones dirbdami aptarnavime net nesuvokia aptarnavimo kulturos esmes. Pati turiu nuosava versla Airijoje, prekyboje bei aptarnavimo sferoje sukuosi jau daugiau nei 15m, bet tokiu pardaveju nei uz ka nelaikyciau, nes tokie darbuotojai nuvaiko esamus bei potencialius klientus ir mazina pelna. Praveskite gal joms kokius mokymus (seminarus) apie aptarnavimo bei bendravimo kultura, nes moteriskiu elgesys man primine gudzius sovietinius laikus, kai nebuvo jokios aptarnavimo kulturos, o su klientais buvo elgiamasi kaip su sunimis.
Didelis ačiū Mažeikių Gerduvos kolektyvui ypatingai Danutei už pakeistą termosą!!!
UAB GERDUVA 2019-04-16 14:19:35
Laba diena, Valdai. Kad Jus nustebinti, turėtume žinoti detalesnę informaciją. Kuri būtent džiovyklės detalė sulūžo?
Parašykite mums į info@gerduva.lt
Gražios dienos!
Siunčiu failus sulūžusios detalės
Parašykite mums į info@gerduva.lt
Gražios dienos!
Gal galima užsisakyti sulūžusią detalę, nuo džiovyklės pegasus 200.Būčiau nustebintas.
Sveiki, daugelį metų naudojuosi jūsų įmonės parduodama grindų plovimo įranga.Buvau labai patenkinta.Tačiau dėl nusidėvėjimo, nusipirkus tokią pat produkciją labai nusivyliau.Po vieno plovimo genda padas...Jį pakeisti man kainuoja nepigiai, nes gyvenu tolokai.Tai įvertinus kuro sąnaudas ir sugaištą laiką darosi apmaudu.Šiauliuose pardavėjos labai malonios, aptarnauja kvalifikuotai, prekę pakeičia be problemų.Norėčiau sužinoti kas taip pakeitė produkto kokybę?Ir ką jūs man siūlote?Nes praktiškai kiek valau grindis, tiek reikia pasikeisti vos vieną kartą panaudojus.Tikrai niekam neberekomenduočiau...
Melagiu a******u kontora, parduoda kibirus suluzta nenori nei pakeisti nei sutvarkyti kaltina klientus, kad nevalomas kibiras, kaip ji valyti dantu krapstuku sveisti? kbiirai po 70 euru metus atlaiko ir suluzta ir nenori pakeisti NIEKADA NEPRASIDEKIT SU SITA IMONE! a******u KONTORA NUMERIS VIENAS!
Na kaip matom GERDUVAI klientu poreikiai ne motais... Keista, paklausa yra, langu valymo sezonas, bet ne, prekes neuzsako.
Pirkeja 2018-05-21 19:25:54

noreciau Kaune Savam Gerduvos parduotuveje nusipirkti stai sia preke (paveiksleli pridedu). Su pardavejom neina susikalbeti. Tai lauksiu, aciu.
Tiksliau sakant reikia tik valytuvo sluostes pakeitimui, ta pati valytuviuka nusipirkus pries kelis metus.

Lankiausi Kaune PC Savas esancioje Gerduva parduotuveje. Nuo pirmos dienos tokia pardaveja atleisciau. Aptarnavimas siaubingas, baisu paklausti ko, nes gali sutrugdyti pokalbi mobiliu telefonu, kuriuo taip ir snekejosi lyg nebutu darbo vietoje. Nieko nezino apie savo internetine svetaine, maza to, kainos skiriasi kas ju puslapyje, ir kas parduotuveje. Zodziu, patarciau savininkams daryti isvadas, nes apyvarta tikrai nedides su tokiom "darbininkem".
UAB "Gerduva" atstovas
2017-04-20 10:36:58 IP 2i24uipc
Gerb. Virginija, atsiprašome dėl patirtų nepatogumų ir neadekvačios personalo reakcijos. Nors komentare šito nepaminėjote, Jūs gavote išsamesnį atsakymą raštu nei minėjote. Dar kartą dalinamės patikros išvadomis: "Kai indai yra perkaitinami, taip pat dėl staigios temperatūrų kaitos ant puodų sienelių ar dangčio gali atsirasti tamsių mėlynų, violetinių dėmių. Šios dėmelės neturi įtakos gaminimui ar metalo savybėms. Tinkamai naudojant indus, jų neperkaitinant, įkaitusių indų staigiai neatšaldant šaltu vandeniu, dėmės neatsiranda. Pastebima, kad labiausiai šios dėmės išryškėja verdant bulves ir makaronus. Visas šias dėmes galima lengvai pašalinti acto ar citrinos rūgšties skiediniu. Tinkamai naudojant indus ilgainiui išryškėjusios dėmės išnyksta savaime. Tai nėra plieno defektas. Gamintojas metalo spalvos pokyčio nepripažįsta kaip gamyklinio defekto ir teigia, kad šis požymis yra sąlygotas maisto produktų, vandens bei temperatūros naudojimo maisto gaminimo metu. Šiuo atveju garantija nėra taikoma, todėl greitpuodis yra grąžinamas klientui." Klientų teises gerbiame ir bendradarbiaujame su Valstybine vartotojų teisių apsaugos tarnyba šiuo klausimu, tačiau kaip gamintojų atstovas neturime galimybės pratęsti garantiją ar ją pritaikyti atvejams, kuriems produkto gamintojas nesuteikia garantijos teisės.
Galima sakyti, kad buvau Mažeikių Gerdvos klijentė. Nemažai prekių esu nusipirkusi. Atrodė kolektyvas normalus. Visas mandagumas pasirodė, kai reikėjo grąžinti brokinį greitpuodį.Po vandens virimo ant dugno pasirodė mėlynos dėmės.
Vedėja pradėjo šaukti, kad aš atvežiau ne tą puodą.Sukeičiau ir atvežiau brokinį. Kad to puodo man visai nereikėjo, pirkau vien dėl to, kad sukeisčiau. Paistalai...Pradėjo žegnotis (pilna ta žodžio prasme) prisiekinėti dievu, kad pardavė gerą.Liepė man prisiekti, kad aš viriau ne vandenį, bet maistą. Leiskit paklausti, ką reikia virti puode ? Buvau išvadinta melage. Puodas buvo paimtas patikrai. Tikrino daugiau kaip dvi savaites ir reziume - vadybininkai pasižiūrėjo (taip buvo pasakyta direktorės)jis naudojimui tinkamas. Jeigu eisite Mažeikiuose į Gerduvą pasiimkite bibliją, nes reikės prisiekinėti, kad tikrai jums to daikto reikia.
Parašiau teisybę apie Mažeikių Gerduvos parduotuvės vedėjos poelgį, skundo neįkėlėte. Pasirodo čia talpinamos tik pagyros. Labai gaila...
apie darbuotojas
2017-03-03 11:28:53 IP 2cfq5gt5
Kaune PC Savas esančioje parduotuvėje pardavėjos siaubingos. Kompetencijos ir manierų nerasta. Vietoj to, kad papasakotų apie parduotuvėje esančias prekes ir padėtų išsirinkti tinkamiausią variantą, užsiputojo, kai puodelį nufotografuoti norėjau. SIAUBAS. Tokio akiplėšiškumo seniai nemačiau. KUO TOLIAU BĖGTI NORĖJOSI IŠ PARDUOTUVĖS. AČIŪ už sugadintą nuotaiką ir neigiamas emocijas. Fuj fuj fuj
Kaune PC Savas esancioje Gerduva parduotuveje dirba labai nemalonios pardavejos, prekes ten laiko priristas, i pirkejus matomai ziuri kaip i v***s. Tikrai nemalonu ten lankytis.
Noriu padekoti Kaune PC SAVE esancioms pardavejoms, puikiai dirba ir ismano savo darba. Be problemu pakeicia brokuota preke. Visada mandagiai sutiks. Labai siltas kolektyvas.
Laba diena, noriu padėkoti už greitą ir operatyvų termoso pakeitimą. Gyvenu Mažeikiuose, termosą pirkau gana seniai Klaipėdoje. Paskambinus Gerduvos vadovybei, viskas buvo akimirksniu išspręsta. Nereikėjo net į Klaipėdą važiuoti, buvo pasiūlyta tame pačiame mieste pasikeisti į naują. Už poros valandų jau turėjau naują termosą.
Ačiū labai.

EASTCON AG LT, UAB
Virtuvės indai | Vilnos patalynė | Garų lygintuvas

Veiklos sritys: indai, valgymo įrankiai; audiniai, patalynė; buitinė technika; kita veikla; mažmeninė prekyba; medicininė įranga.
EASTCON - tai 1989 metais Vokietijos Rochlitz mieste pradėjusi veiklą įmonė. Pagrindinė EASTCON veikla - tiesioginis pardavimas. Tiesiogiai bendraujant su klientais, parduodami miego sistemos gaminiai, virtuvės reikmenys, lyginimo ir valymo garais sistemos, oro gryninimo sistemos, kelionės ir kt. EASTCON virtuvės...
R-centras
Big Green Egg ir Arctic Spas Lietuvoje

Adresas: P.Lukšio g. 32, LT-08222 Vilnius.
Veiklos sritys: maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; baldai (prekyba); indai, valgymo įrankiai; keramikos gaminiai; maisto gamyba; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; restoranų, kavinių, barų įranga.
Oficialus Big Green Egg® atstovas. Kviečiame tapti mūsų prekybos atstovais įvairiuose Lietuvos regionuose. Plačiai pripažintos originalios amerikiečių sukurtos keraminės kepsninės Big Green Egg pirmtakas – senovinis molinis kepimo indas, vadinamas kamado. Kadaise buvęs tik molinis indas su dangčiu, šiandien Big...
Starpakas
Pakavimo medžiagos

Adresas: Kalvarijos g. 38, LT-46346 Kaunas.
Veiklos sritys: tara, pakuotės; didmeninė prekyba; indai, valgymo įrankiai; plastikas, guma, jų gaminiai.
PRODUKTAI: Vienkartiniai indai: Dėžutės maisto išsinešimui, Puodeliai, Lėkštės ir dubenėliai, Įrankiai, PP indeliai, OPS indeliai, Aliuminio indeliai, Hermetiški indeliai ir kibirėliai, Putoplastiniai padėkliukai; Pakavimo plėvelės: Plėvelė šienainiui, Rankinė pakavimo plėvelė, Eko - stretch, Automatinė pakavimo...
Ambertonas
Didmeninė prekyba, tiekimas

Adresas: Taikos pr. 98, LT-51176 Kaunas.
Veiklos sritys: higienos reikmenys; chemijos pramonė, gaminiai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; indai, valgymo įrankiai; interjero apdailos medžiagos; kava, arbata; konditerija, saldumynai; kosmetika, parfumerija; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; maisto produktai; popierius, jo gaminiai; trąšos; ūkio prekės.
"AMBERTONAS" - didmeninės prekybos įmonė savo veiklą pradėjo 1995 metais. Nuosekliai augant įmonei, bendradarbiaujant su vis platesniu partnerių ratu, didėjo prekių asortimentas, prekybos apimtys ir pardavimai, susiformavo efektyvi pristatymo ir logistikos sistema: didmeninė prekyba higienos prekėmis ir reikmenimis...
PARTY INBOX
Adresas: Vytenio g. 20-404, LT-03229 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; didmeninė prekyba; indai, valgymo įrankiai; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; popierius, jo gaminiai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; tara, pakuotės; vaikų prekės.
PARTY INBOX- didžiausias šventinės atributikos ir dekoracijų pasirinkimas UAB ,,PARTY INBOX" yra jauna, dinamiška ir inovatyvi įmonė, vykdanti prekybą šventine atributika ir dekoracijomis. Įmonės veiklos kryptys apima mažmeninę, didmeninę bei internetinę prekybą. Įmonės būstinė – Vilniuje, tačiau veikla vykdoma...

Rusija išsiunčia 20 Čekijos diplomatų
Rusija išsiunčia 20 Čekijos diplomatų 04-18 22:31
Reaguodama į 18 Rusijos diplomatų išsiuntimą iš Prahos, Rusija paskelbė 20 Čekijos ambasados Maskvoje darbuotojų nepageidaujamais Rusijoje. Jiems nurodyta iš Rusijos išvykti per kiek daugiau nei...
PSO: naujų COVID-19 atvejų ir mirčių skaičiaus augimas šią savaitę sulėtėjo
PSO: naujų COVID-19 atvejų ir mirčių skaičiaus augimas šią savaitę sulėtėjo 04-18 21:56
Naujų COVID-19 atvejų pasaulyje augimas šią savaitę sumenko iki 4% nuo 11,6% ankstesnę savaitę, o mirčių dėl šios ligos prieaugis – nuo 5,5% iki 2,9%, rodo Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO)...
Čekijoje protestuotojai susirinko prie Rusijos ambasados
Čekijoje protestuotojai susirinko prie Rusijos ambasados 04-18 20:11
Čekijoje protestuotojai aplaistė Rusijos ambasados sieną kraują primenančiu kečupu, tuo tarpu politikai sekmadienį įspėjo apie laukiančius padarinius reaguodami į Čekijos vyriausybės pranešimą...

Kur planuojate atostogauti šiais metais?

Cisco 52,80 +2,25%