Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę General Financing, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę General Financing

Atsiliepimai apie General Financing, UAB

Parašyk savo nuomonę apie General Financing, UAB

Paulius 2019-02-13 19:03:18
Sveiki, ar galima butu gauti lizinga be pabrangimo, imant issimoketinai telefona iki 10men?aciu
Sveiki, Pauliau,

dėkojame, kad domitės mūsų paslaugomis. Operatyviai suteikti informaciją apie paslaugas galime tel. 1851 arba el. paštu info@gf.lt.

Tadas 2018-10-16 01:58:09
Prieš 2 mėnesius pakeiciau darboviete, prieš tai dirbau kitur ir nedirbau tik savaitę laiko. Ar galiu pirkti issimoketinai prekę už 800 e? Iš tolo centro.

Dėkojame, kad domitės mūsų paslaugomis. Vertinant mokumo galimybes, vertiname daugelį rodiklių. Kviečiame kreiptis tel. 1851 arba tiesiai į mūsų partnerį „Topo centrą“.

Andrius 2018-09-29 20:24:04
Jus esat lupikautojai kol buvau komandiruotei jus įkišot mano sugyventiniai kuri yra berašte finansiškai. 4200€ kreditą su nesąžiningų įsipareigojimų 7metam, ji tures grąžin 7600€ suma tai yra lupikavimas noriu nutraukti sutarti panaikinti draudimą už 860€ ir gauti paaiškinimą del nenormalios sutarties kainos 360€. Tai yra atvyras sukčiavimas. Aš kreipsiuosi i visas įmanomas institucijas, kad jums butu iškelta baudžiamoji byla.

vartojimo kredito sandorio detales galime aptarti tik su savo klientais. Jiems visada suteikiama išsami informacija apie vartojimo kredito sąlygas, o mes laikomės atsakingo skolinimo principų.

Potencialus klientas 2018-10-27 13:56:45
Situacija tokia: užpildžiau anketą dėl paskolos gavimo internetu. Atsakymas buvo neigiamas. Viskas OK, tuom ir baikite gerbiamieji.
Sekančią dieną paskambina operatorė, patvirtina, kad matė užklausą ir kad atsakymas buvo neigiamas. O tada seka klausimas: Sakykite ar jūs vedęs? Jeigu būtumėt, tada matytūsi bendros pajamos ir galėtumėt bandyti dar kart ar kažkas panašaus. Tiksliai neįsiminiau, nes likau šokiruotas. Kas čia per pasityčiojimai? Tai dar galėjo paklausti ar turit vaiką, o jeigu neturėtumėt tada būtų dar palankiau mums suteikti paskolą. AMORALU.
Ir ką reiškia visi šie klausimai? Juk ši informacija buvo pateikta apklausoje internetu!!! Ar vieno karto pateikti asmeninę informacija mažai? VISIŠKAS PASITYČIOJIMAS ir nebagarba žmogui.

rūpinamės savo klientais, todėl klientų aptarnavimo specialistė perskambino jums, norėdama įsitikinti, kad paraiška buvo užpildyta teisingai. Be to, šiuo metu negalime vertinti sutuoktinio pajamų, jeigu vartojimo sutartis sudaroma internetu. Dėl šios priežasties klientų aptarnavimo specialistė uždavė papildomų klausimų, kad galėtų pasiūlyti geriausiai jums tinkantį sprendimą.

Potencialus klientas
2018-10-27 13:56:45 IP 88.119.121.92
Ne kliente 2018-07-19 09:40:23
Vakar apie 20 val vaikstant klaipėdos akropolyje su 3 metu dukrele, ji staiga tokia karsta diena užsimanė atsigerti vandens pamačius general financing prie duru stova su vandenuku, kadangi priesais esancioje maximoje kasose buvo begalo daug žmoniu pamanėme kad galime pasinaudoti puses stikline vandens is mineto general financing stovo,. Ipylus dukrai puse stiklines vandens, general financing darbuotoja labai pasipiktinusi išreiškė jog vanduo tik klientams, likome abstulbę, suprasčiau jai šiaip būtume eję gurkšnoti vandens, darbuotoja matė visą situaciją jog vaikas prie stovo prašė atsigerti. Būtume net ir sumokėję už vandenį nes šalia parduotuvėje buvo begalo daug žmoniu,
Šiai darbuotojai norime palinkėti šiai, , maloniai darbuotojai" su tokiu požiūriu neturėti vaiku, jie tokie yra, užsinori atsigerti ar i tuoleta ir jiems nesvarbu nei kur tu esi, nei kad teks laukyi eilėje vandens.

apgailestaujame dėl nesusipratimo, būtinai pakalbėsime su darbuotojais, kad panaši situacija nepasikartotų.

Rasa 2018-06-15 11:56:46
Jei XXI a. norint gauti lizingą prekei reikia vykti į parduotuvę (beje mano atveju į e. parduotuvę, kuri neturi būstinės), tai yra visiškas absurdas, reikėtų susitvarkyti savo sistemas, kurios mano atlyginimą padalina iš dviejų (nes turiu sutuoktinį), bet neturi jokios galimybės internetu ar telefonu įvertinti ir pridėti jo atlyginimo. Be to šį faktą turėjau išsiaiškinti pati, kadangi niekas iš ten nesugeba paskambinti ir pranešti priežasčių, prastas požiūris į klientus.

atsiprašome, kad mūsų partneris, el. parduotuvė, nenurodė jums, kad šiuo metu perkant išsimokėtinai internetu, neturime galimybės vertinti abiejų sutuoktinių. Išsamią konsultaciją apie mūsų paslaugas galite gauti tel. 1851 arba el. paštu info@gf.lt.

Eglė 2018-05-21 16:49:09
Absoliutus absurdas norint prisijungti prie savo duomenų sistemoje. Bandyk 22 kartus - ir vieną kartą pavyks, tvarkykite savo savitarnos sistemą.
galėtume jums padėti, jeigu susisiektumėte tel. 1851 arba el. paštu. info@gf.lt. Tuomet galėtume nustatyti, kodėl jums nepavyksta prisijungti.

re 2018-04-19 11:52:10
prieš du menesius bandžiau internetu užsisakyti prekę išsimokėtinai, nebuvo įmanoma nes visokias klaidas metė, šiandien situacija tokia pati.
pirmas ir paskutinis kartas. žemas įmonės lygis nesusitvarkyti savo prieigos sistemos ir gaišinti žmonių laiką;
mūsų darbuotojai yra pasirengę padėti, jeigu nepavyksta sėkmingai atlikti pirkimo išsimokėtinai internetu. Operatyviai suteikiame konsultaciją tel. 1851 arba el. paštu info@gf.lt.

Nerijus 2018-04-12 13:09:29
Paprastai ir konkreciai naudojaus sios ystaigos paslaugomis jokiu problemu, kas iesko sliekiuku visada randa.Sekmes ir laimingai:)

dėkojame, kad naudojatės mūsų paslaugomis ir pasidalinote atsiliepimu. Sėkmės!

Sonats 2017-10-31 11:40:16
Kaip suprantu cia a******u biuras. Per feisbook gavau zinute kad esu skolinga, nesuprantu uz ka. Kazkokia Lina GF iesko manes feidbuke per pasalinius zmones Parasiau savo tel. nr bet si dama neskambina kad paaiskintu kanors susisiekti suja taippat neimanoma. Gal kasnors teiksis paaiskinti kas cia vyksta!!!
mes turime teisę vykdyti skolų išieškojimo veiksmus, ypač tais atvejais, kai klientai, kurių skola priteista ir išieškoma, piktybiškai stengiasi išvengti įsipareigojimų vykdymo. „Facebook“ paskyrą naudojame ieškodami mums skolingų, kredito negrąžinančių asmenų, kurių jokios kontaktinės informacijos neturime ir niekaip negalime tiesiogiai su jais susisiekti. „Facebook‘ą“ naudojame tik susisiekti ir tik tais atvejais, kai skolininko kontaktinės informacijos kitais kanalais gauti nepavyksta. Ir tai atliekame nepažeisdami Lietuvos Respublikos įstatymų ar kitų reguliacinių aktų. Per „Facebook‘ą“ neskleidžiame jokios jautrios informacijos ar informacijos, kurios pagal įstatymus negalima perduoti tretiems asmenis, asmeninėse žinutėse neminimas įsiskolinimo įmonei faktas.
Dziuljeta 2017-10-25 19:40:52
Neina susikalbet, prie telefonu dundukes pacios nesuprantancios kq sako. Pinigelius pervedem y vilniu, nes buvo skoloj, tai paeme ir atsiskaite dar karta nuo saskaitos. Taip nepaliksim
kviečiame su mumis susisiekti asmeniškai tel. 1851 arba el. paštu info@gf.lt ir padėsime išspręsti jums kilusius neaiškumus dėl atsiskaitymo.
GENERAL FINANCING
Kas menesi lankausi megos skyriuje. Ir kuo toliau, tyo labiau nelaukiu tos dienos kai vel teks ten eiti. Nezinau ar del rotacijos principo ar del personalo kaitos, bet vis prasteja. 03.22 lankiausi ir labai nepatiko nemalonus aptarnavimas. Arogantiska ir isakmi darbuotoja. Laukiu lizingo pabaigos, kad nebesilankyt tokiose vietose.
Watinka 2017-10-18 13:22:23
General Financing neteisėtai renka duomenis apie asmenis, neturint tam sutikimo.
Jau kelintą kartą skambina vadybininkė ir klausinėja apie kitus asmenis. Suprantu, kad jie gal skolingi, bet tai privačiai įmonei nesuteikia teisės rinkti duomenų apie asmenis, kurių sutikimo jie neturi. Juolab, kad klausimai įdomūs: "ar pažįsti, kur gyvena, ar nuomojasi ir pan." Būtų įdomu išgirsti įmonės komentarą,
Sveiki. Noreju ir as issakyti savo nuomone. Nezinau kaip sita firma, bet darbuotojai tai 90 % nemalonus. Pabendravus norisi begti kuo toliau nuo sitos ymones.
Sveiki, manau kad GF darosi sau reklama parduotuviu internetiniuose puslapiuose. Paskaicius komentarus tai darosi dar aiskiau. Isigyti ka nors su ju skambia akcija "lizingas per 10men nieko nekainuoja" tai tik reklama. Internetiniame puslapyje net nera galimybes pateikti sutuoktinio duomenu ar pajamu
Renata 2017-08-24 11:30:36
Niekada daugiau nesirinkčiau šios bendrovės !!! Už jokius pinigus. Turiu paskolą iš jų. Buvo sunkus laikotarpis, atidėjau mokėjimus kelis. Bandžiau pasivyti su mokėjimais, bet tikrai sunkiai sekėsi. Bendrovei mokėjau mažiau, nei nustatyta mėnesio įmoka, bet vistiek mokėjau pagal išgales. Iš bendrovės paskambinusi vadybininkė (ar kas ten tokia), jau ir pakeltu tonu ir visaip kaip nekaip kalbėjo. Aš jiems sakau, kad situacija tokia, kad šiuo metu negaliu mokėti nustatytos sumos, bet aš gi niekur nedingstu, nevengiu atsakomybės, ir moku kaip galiu - mažiau, bet moku.Žinoma, jie, kaip "užvesti" vis kartoja - kai pasirašėte sutartį, jūs žadėjot....Nu bet maža kas gali nutikti gyvenime kiekvienam, kai viskas pasikeičia.... Bandė dar man jie ir vekselį visai sumai įsiūlyti, ir iš naujo sutartį perdaryti (įsivaizduokit, sutartį, kuri jau su palūkanom, dar perdaryti, ir vėl palūkanas visokias priskaičiuoti ir t.t., ko aš atsisakiau, nes jie mane būtų įklampinę į dar ilgesnį išsimokėjimo terminą ir dar didesnę skolą). O baigėsi viskas taip: gaunu laišką, kad vienašališkai nutraukta sutartis dėl nemokėjimo, paduota į teismą. Aš skambinu, klausiu kas ir kaip, juk moku palengva, o jie - jūs nemokat, mes nutraukiam sutartį, teismo dokumentai pas mus. Sakau ok, ką galim daryti toliau (aš tariuosi su jais, nebėgu, nesislapstau ir t.t.). sako, tariam, kokią sumą jūs galit mokėti stabiliai kas mėnesį. Na ok, sutarėm, padariau pavedimą, kitą mėnesį vėl pasiruošusi padaryti..ir oplia...gaunu teismo dokumentus, kad taip ir taip, nutraukta sutartis, priteista visa suma ir bla bla bla (nes nemoku ir t.t.). ir teismo sprendimu turi būti išieškota suma. Nu absurdas...O teismui aš nieko negaliu įrodyti, kad yra sutarimas su bendrove, kad aš mokėsiu kas mėnesį sutartą sumą (nors, pasak bendrovės, pokalbiai įrašomi..tai kaži kaip čia būtų, jei reikėtų tai įrodyti). Žodžiu, nieko gero su šita bendrove. DAUGIAU NEI PATI EIČIAU, NEI KITIEMS REKOMENDUOČIAU. Jokio žmogiškumo, jokio normalaus bendravimo...fui....
mums svarbi kiekvieno kliento nuomonė, kad galėtume tobulinti savo paslaugas. Džiaugiamės, kad mūsų darbuotojams pavyko atsakyti į Jūsų klausimus ir šiuo metu situacija išspręsta abipusiai naudingu susitarimu.
GENERAL FINANCING
Laba diena. Manau ši įmonė yra super. Viskas aišku, sudarytos asmeniškos diagramos, galima netgi gauti nuolaidą, jeigu norima iš karto už visą paskolą sumokėti, visada greitai išsprendė man iškilusias problemas, malonus bendravimas. Taip pat kiekvieną mėnesį atsiunčia priminimus. Tikrai gera ir patikima įmonė.

Ir kažkas atsitiko jūsų puslapiui, manau, norėjau susimokėti, bet dvi dienas niekaip neišeina jo pasiekti. Gal problema su mano naršykle / internetu, o gal pas jus. Štai ką rašo:

"Nepavyksta pasiekti šios svetainės

Per ilgai laukta www.gf.lt atsako.
Pabandykite atlikti toliau nurodytus veiksmus.
Patikrinti ryšį
Patikrinti tarpinį serverį ir užkardą
Paleistas įrankis „Windows Network Diagnostics“.
ERR_CONNECTION_TIMED_OUT"
Laba diena.Turiu sumoketi imoka 17d.iskaiciuos is saskaitos, bet pinigai saskaitoj bus20/21d..ar gresia kokie nemalonumai?
Sveiki, užsiblokuoti galėjote dėl to, kad neteisingai suvedėte laikiną slaptažodį. Paskambinkite mums tel. 1851 ir jūsų prisijungimą atblokuosime.

„General Financing“
Foto demesiui atkreipti. Neblogai chebra gyvena is musu, ir po spa centrus ilsisi. Veiksmo vieta Vilnius. O kodel gi ne uz tokius % :) P.S foto daryta 17.03.24 11:00 zirmunai
kažkas ne taip 2017-04-03 10:44:31
pasirinkau nedidelę vartojimo kredito sumą, kurią pageidavau susimokėti per tris mėnesius. pildžiau internetu. perdaviau visus savo duomenis, jie patvirtino mano mokumą, visuomet šone rodė pageidautiną sumą ir išsismokėjimo laikotarpį (3mėn) su mygtuku „tęsti“. galiausiai liepė patvirtinti sumą ir laikotarpį - 18 mėnesių - tai mažiausias laikotarpis. ŽIAURU. duomenys pas juos, visą sutartį internete dariau pagal numanomus tris mėn, o pabaigus visą etapą mažiausias duodamas laikotarpis 18 mėn, t.y. 4 eur per mėnesį.. Kvailystės kažkokios
Sveiki, tiksliau jūsų atvejį galėtume pakomentuoti, jeigu susisiektumėte su mumis tel. 870033123. Mums reikalingi jūsų asmens duomenys, kad galėtume dar kartą atlikti mokumo vertinimą ir patikrinti, kodėl sistema pateikė tokį laikotarpį. Lauktume jūsų skambučio.
Visada vadovaujamės atsakingo skolinimo principu. Kalbant apie mokumo vertinimą bendrai, vertinimo metu sistema įvertina gaunamas pajamas bei turimus įsipareigojimus ir pateikia atitinkamą pasiūlymą. Maloniai primename, jog yra galimybė už kreditą atsiskaityti anksčiau nei numatytas oficialus sutarties laikotarpis. Tai yra labai palanku, nes leidžia sutaupyti - palūkanos yra perskaičiuojamos kliento naudai, sumažėja galutinė grąžinta suma.
General Financing 2017-02-13 16:23:20
Laba diena, Rolandai,
Jeigu sutuoktinio (-ės) sutikimas nėra pateikiamas, tuomet žmogaus, kuris kreipėsi dėl kredito arba pirkimo išsimokėtinai paslaugų, pajamos yra dalinamos per pusę.
Jeigu dėl lizingo kreipėtės be sutuoktinės, jums buvo pritaikytas pastaroji procedūra. Patariame kreiptis drauge su sutuoktine, kad ji galėtų pasirašyti sutikimą tvarkyti asmens duomenis. Tuomet vertinimo metu jūsų pajamos nebus dalinamos per pusę.
Apgailestaujame dėl nesklandumų.

General Financing
Bet kzkodel SB Lizingas to nereikalauja!
Reiskia ten patogiau ir lengviau!!!
rolandas 2017-02-01 23:29:18
sveiki! 3 kartus buvo imtos prekes isimoketinai per GF, jokiu problem nebuvo, mokejau visa laika nustatyta data, sio mometu turiu pasiemes tel. per GF moku 23 eur. per menesi liko moketi 8 men. Vakar sugalvojau dar paimti televizoriu TOPOCENTRE kuris kainavo 700 euru. labais norejau paimti per GF bet staiga GF kazkodel nedave man paimti issimoketinai! mano ir zmonos pajamos pilnai pakankamos tam! paskambinau I GF labai maloni darbuotoja snekejo su manim bet ji nesugebejo man paiskinti kodel neduoda isimoketina! :):):):) simta kartu pakartojo kad nuo siu metu GF sugreztino salygas JUOKINGA!!! :)))))) kaip "SB LIZINGAS " duoda issimoketinai be jokiu problemu!!! Galite grieztinti salygas tiems su kuriais turite problemu, kurie nemoka jums pinigeliu!!!!!! Darau isvada!!! susimoku uz tel. ir BYE BYE GENERAL FINANSING (TOPOCENTRE sake kad nuo 2017 GF kas antras negauna isimoketinai) ::: (((((
Laba diena, Rolandai,
Apgailestaujame dėl nesklandumų.

Marius 2017-02-03 15:58:05
Sveiki. Siomis dienomis bandziau is RDE.lt paimti televizoriui su stebuklinga 10 menesiu issimokejima be jokio pabrangimo, ir ka jus sau manote lizingas nesuteiktas. Mano algele 900 eu o daiktas kainuoja 630 eu per desimt men. po 63 eur, kaip jums patinka. Zinoma skambinu i GF ten aiskina mano algele dalina per puse nes turiu zmona, kuri dirba ir uzdirba 600eu. Klausiu kodel dalinate per puse juk zmona nera bedarbė, zodiu jie paapgailestavo ir paaiskinti nieko taip nesugebejo, Na gerai sakau galiu padaryti pirmine imoka nors puse to daikto sumos, sako vistiek negali suteikti.
Zodziu esu labai piktas del savo sugaisto laiko, nervu, neaiskumo. Brangus zmones negaiskite savo laiko ir branginkite savo nervus. Persasi ispudis jog jie nesuinteruoti dalinti lizingus uz aciu, tad kam reikia apgaudineti zmones, ir kodel e parduotuves prasideda su tokiomis kontoromis. Aciu uz demesi
Sveiki, Mariau, kadangi esate susituokęs, dėl 2016 m. įsigaliojusių naujų Lietuvos banko reikalavimų, prieš sudarant sutartį turi būti vertinami ir jūsų šeimos, t.y. bendri turimi finansiniai įsipareigojimai. Jeigu pateikiamas sutikimas dėl asmens duomenų tvarkymo, atsižvelgiama ir į sutuoktinio pajamas.
Kadangi dėl lizingo kreipėtės be sutuoktinės, jums buvo pritaikytas pastaroji procedūra. Apgailestaujame, kad nei rde.lt darbuotojas, nei telefonu atsiliepęs mūsų konsultantas nesuteikė jums tikslios informacijos. Patariame dėl lizingo kreiptis drauge su sutuoktine, kad ji galėtų pasirašyti sutikimą tvarkyti asmens duomenis. Tuomet vertinimo metu jūsų pajamos nebus dalinamos per pusę.

SIAUBAS 2017-01-27 15:17:45
Sveiki, kodel siuntineja Lina GF zinutes, klausdama apie zmones, kokia teise ji turi rinkti duomenis per socialinius tinklus, kreipsiuosi i policija del tokiu jusu imones darbuotoju neteisetu veiksmu, iki.
Sveiki, per socialinius tinklus su klientais stengiamės susisiekti tik išskirtiniais atvejais, kai kitais būdais to padaryti neįmanoma. Rašydami žinutės įsiskolinimo fakto neminime ir jokios asmeninės informacijos neatskleidžiame.

Erik 2017-01-16 12:43:44
uzknisat jau su savo spamo zinutemis jeigu dar viena zinute gausiu su jusu pasiulimais preipsiu iskart i teisma arba policija
Sveiki, žinutes siunčiame tik tiems klientams, kurių sutikimą turime, tačiau jūs visuomet galite tokios komunikacijos atsisakyti. Parašykite mums el. paštu info@gf.lt savo telefono numerį ir žinučių daugiau nebesiųsime.
Atsisakyti tiesioginės rinkodaros jūs taip pat galite paskambinę tel. 8 700 33123.

Simona 2017-01-09 17:51:52
Sveiki. Jei veluoju atlikti imoka. Susikloste tokia situacija, kad neisgaliu sumoket si menesi. Tai skaiciuojasi palukanos ar kaip ?
Simona, susisiekite su mumis tel. 8 700 33123 ir patikslinsime dėl jūsų įmokos mokėjimo.

Zenonas 2016-09-09 10:59:34
Sv, esu skolingas uab general financing atstovyvmbiai, esu siuo metu anglijoj, ar butu galimybe, kad kitas zmogus padengtu mano skola?
P. Zenonai, sumokėti už Jus gali ir kitas žmogus. Atkreipiame dėmesį, kad mokant už kitą asmenį būtina nurodyti to asmens, kuris sudarė sutartį, vartojimo kredito sutarties numerį. Tą galite padaryti „Mokėjimo paskirties“ laukelyje.
Prieš darant mokėjimą, rekomenduojame susisiekti su mumis tel. 870033123 arba el. paštu info@gf.lt ir pasitikslinti, kokia suma turi būti mokama.
Apie mokėjimo būdus daugiau informacijos Jūs taip pat galite rasti čia: https://www.gf.lt/imoku-mokejimas/grynaisiais-arba-pavedimu
Aivaras 2016-05-12 13:34:52
Laba diena, norėčiau pasiklausti. Esu pasiėmęs Samsung Galaxy Edge 6 išsimokėtinai per General Financing. Jei norėčiau įnešti visą sumą ar man sumažėtų palūkanos ? Na, jos būtų perskaičiuotos?
Sveiki, Aivarai, grąžinant anksčiau laiko palūkanos yra perskaičiuojamos kliento naudai.
Jeigu pageidaujate pasiskolintą sumą grąžinti anksčiau laiko, paskambinkite mums telefonu 8 700 33123 arba kreipkitės el. paštu info@gf.lt. Jums bus perskaičiuotos palūkanos ir galutinė suma, kurią turite grąžinti.
Vida 2016-04-15 20:17:51
Teko suabejoti šios įmonės profesionalumu..Užsisakiau akinukus iš Fielmann optikos. Konsultantai informavo, kad galima juos pirkti išsimokėtinai. Pamaniau, kad tai gera mintis ir tai padėjo padaryti sprendimą dėl kainos pasirinkimo. Deja, konsultantė po kurio laiko sugrįžo su atsakymu, kad man negali suteikti General Financing lizingo. Priežaščių nenurodė. Nors prieš tai esu pirkusi keletą daiktų išsimokėtinai su kitomis kompanijomis ir jau senei viskas išmokėta. Niekada nevėlavau. Sekančią dieną šios kompanijos tinklalapyje virtualioje erdvėje konsultavausi su konsultante Jelena. Ji patikrinusi mano duomenis (asmens kodas), pranešė, kad problemų neturėtų kilti. Sistema duoda man lizingą. Tik parašė, kad lizingo laikotarpis turėtų būti ilgesnis nei 3 mėn. Po kelių dienų vėl grįžau į optiką. Situacija ta pati - lizingo nesuteikia. Sistemoje rašo per maža suma prašoma. Aš vėl puoliau rašytis su konsultantėmis: tai kokia gi ta minimali suma turėtų būti? Pasirodo, 50 eurų, o aš prašau dvigubai didesnės. Po to kalbėjomės telefonu, iš pradžių buvo tvirtinama, kad per maža mano suma. Bet gi ne per maža, sakau! Tada konsultantė Irma dar pasiųlė palaukti, dar pasiaiškins mano situaciją ir perskambins. Perskambino ir sako, JUMS NEGALI SUTEIKTI. Klausiu priežaščių, o dabar jau NEŽINO priežaščių. Tada siūlo, tai gal imkite vartojimo kreditą? Bet palūkanos didesnės aš jai sakau, na taip, 14 procentų..Na, žinote, tai ar ne SPECIALIAI čia jūs mane mulkinate ar jūsų sistema užlūžo?
Gerb. Vida, dėkojame už komentarą. Jūsų aprašyta situacija susiklostė dėl to, kad vertimo metu buvo įvykęs laikinas sistemos sutrikimas. Deja, bet pokalbio metu konsultantai to negalėjo žinoti ir todėl nepateikė tikslaus atsakymo.
Matome, kad sandorį sudarėte - džiugu, kad pavyko tą padaryti. Atsiprašome už nesklandumus ir stengsimės, kad tolimesnis bendradarbiavimas vyktų sklandžiai.

„General Financing“

Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: bankai, bankinės operacijos; finansai; greitieji kreditai, paskolos; nekilnojamasis turtas.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Kalvarijų g. 14, Vilnius Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome finansavimo...
Gelvora
Skolų išieškojimas

Adresas: A. Juozapavičiaus g. 7, LT-09311 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; skolų išieškojimas; teisinės paslaugos.
UAB GELVORA Viena didžiausių Lietuvoje skolų administravimo ir prevencijos įmonių, priklausanti Švedijos kreditų valdymo ir inkaso kompanijai AB MARGINALEN. Įmonė, kuri nuo 1999 m. profesionaliai teikia skolų prevencijos, išieškojimo ir reikalavimo teisių pirkimo paslaugas Lietuvoje ir Latvijoje. Tarptautinės...
Added Value
Aukštosios apskaitos technologijos

Adresas: Šeškinės g. 6, LT-07152 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos; turto vertinimas.
Filialai: Jurbarko g. 2A, Kaunas, Vytauto 88-3, Tauragė Finansinių ataskaitų ir konsoliduotų finansinių ataskaitų auditas; ES struktūrinių fondų lėšų panaudojimo auditas; vidaus auditas; finansinių ataskaitų peržvalga; buhalterinės apskaitos tvarkymas pagal VAS ir TAS apskaitos standartus; darbo užmokesčio...
Accounting experts LT
Buhalterinės paslaugos | Įmonių steigimas

Adresas: Trimitų g. 6, LT-09318 Vilnius.
Veiklos sritys: apskaita; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
BUHALTERINĖ APSKAITA Mokėsite tik už atliktą darbą; Nereikės mokėti socialinio draudimo ir kitų įmokų, kurias tenka mokėti samdant darbuotoją; Neteks rūpinti darbuotojo atostogų ar ligos metu – mes neatostogaujame ir nesergame; Nereikės įsigyti brangios apskaitos programos; Neteks rūpinti darbuotojo darbo vieta...
Thezis
Auditas, apleista buhalterinė apskaita

Adresas: S. Žukausko g. 2D, LT-49346 Kaunas.
Veiklos sritys: apskaita; auditas; finansai; įmonių steigimas; konsultacijų paslaugos; teisinės paslaugos.
UAB THEZIS specializuojasi audito ir buhalterinės apskaitos, įmonių steigimo srityse. Atlieka Europos Sąjungos finansuojamų projektų auditą, įvairių fondų projektų lėšų panaudojimo patikrinimą. Garantuoja klientų pateiktų duomenų ir dokumentų konfidencialumą. Finansinių ataskaitų rinkinio auditas. Auditas (...

"Gintarinė" vaistinė dividendams skyrė visą pelną – 4 mln. Eur
"Gintarinė" vaistinė dividendams skyrė visą pelną – 4 mln. Eur 06-17 14:30
Lenkijos farmacijos grupės "Pelion" valdomas vienas didžiausių Lietuvoje vaistinių tinklų "Gintarinė vaistinė" pernai uždirbo 4,189 mln. Eur grynojo pelno – 30% daugiau nei 2017 metais (3,225 mln...
Vilniaus valdžia po kritikos dėl medžių kirtimo stabdo Sapiegų parko projektą
Vilniaus valdžia po kritikos dėl medžių kirtimo stabdo Sapiegų parko projektą 06-17 14:18
Vilniaus miesto valdžia po kritikos dėl planuojamų iškirsti medžių sustabdė Sapiegų parko projektą.
"Telia" šiąnakt vykdys mobiliojo tinklo atsparumo pratybas
"Telia" šiąnakt vykdys mobiliojo tinklo atsparumo pratybas 06-17 14:00
"Telia" tinklo tarnybos specialistai ruošiasi tikrinti bendrovės mobiliojo ryšio tinklo atsparumą. Naktį iš pirmadienio į antradienį jie atliks pratybas, kuriomis imituos avarinę situaciją dėl...

Kur atostogausite šią vasarą?

Cisco 54,75 -2,53%