Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Frestus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Frestus

Atsiliepimai apie Frestus, UAB

SIGIO UOGOS

SIGIO UOGOS -SKANU IR SVEIKA
Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Frestus, UAB

Noriu padėkoti, kad ne tik geras uogas ir grybus gavau (užsisakinėju ne pirmą kartą), bet ir aptarnavimas/pristatymas puikus. Kurjeris - jaunas vaikinas, mandagus ir paslaugus, visad skambina, suderina laiką. Vieną kart atsiprašė, kad negalės pristatyti, nes dėl lietaus uogų negalėjo skinti ir paruošti, tad sutarėm kitą dieną...Nežinau, ar čia kitiems parašiusiems taip nepasisekė, bet man - viskas sklandžiai. Apmoku grynaisiais, pristatymo metu. Veiksmas Kaune.
Pritariu Vilmai, kažkoks košmaras, prekių nepristatė, nei į skambučius, nei į email, nei į fb žinutes nereguoja, jau išsiunčiau pretenzija, kad grąžintų pinigus, jei per 14 d nesulauksiu pinigų, tada jau kreipsiuosi į vartotojų teises. Sigitai ir nebandykit rašyti, kad tai neteisybė ar kad manęs nebuvo namie.
Sigitas 2020-08-25 13:37:57
Sveiki Vilma ačiū už tokį šlykštų komentarą, ka jau bepridursi aišku jums yra lengviau taip įkasti mums.Turėtumėte gėdos taip rašyti pinigai seniausiai yra grąžinti. O kad pristatymo patys nepriemėte viena kartą jūsų nebuvo kita karta vėl negalėjote, paskui pretenzijos mums keliate.Bet tokių žmonių buvo ir bus nieko čia nebepridursi.
Nustokite meluoti. Pinigus atgavau tik šiandien po laiškų su pažadu kreiptis į vartotojų teises. Nu nežinau ką vadinate seniai, mėnesis laiko nuo užsakymo? Pirmą kartą girdžiu, kad kas nors bandė man prekes pristatyti, nei kas skambino, nei informavo apie pristatymą. Abi dienas buvau visą dieną namie. Prašau nemeluoti ir prisiimti savo veiksmų pasekmes.
Vilma 2020-08-22 16:52:53
Siaubinga įmonė. š*******o kontora. Užsakymas padarytas 07.25d. už 28eur. Po kelių dienų parašiau į facebook ir elektroniniu paštu, bet jokios reakcijos. 07.30 d parašiau dar kartą į facebook ir tuomet man teikėsi atskambinti. Pradėjo aiškinti, kad stringa stringa, o kai pasakiau, kad rašiau tiek į facebook, tiek į paštą, man atšovė, kad jų niekas neskaito. Po tokių žodžių nebeturėjau ką pasakyti. Pažadėjo tą pačią dieną pristatyti. Aišku nieko nesulaukiau. 08.07 dieną parašiau į facebook, kad reikalauju grąžinti pinigus. Kitą dieną gavau atsakymą, kad pinigai bus grąžinti. Po to dar rašiau laišką su reikalavimu patikslinti kada bus grąžinti pinigai, bet iki šiol taip nieko ir nesulaukiu. Panašu, kad vartotojų teisės gaus darbo, nes šities vagims neketinu palikti savo pinigų, tegu išmoksta sąžiningai užsidirbti, o ne vogti.
Sandra 2020-08-15 09:30:16
Situacija kartojasi, uzsakeme prekes, turejo pristatyt 08.11, lyg siol laukiame, i skambucius neatsako, numeta, i laiskus t. p., jokio feedbacko klientui, l. neetiska ir nekorektiska! Todel prasau grazinti pinigus, uzsakymo nebenorime. I visus kontaktus jusu issiunciau zinutes su pretenzijomis. Ir neivykdzius grazinimo, bus kreiptasi i atitinkamas inst.
Sveiki Sandra keista, kad čia jums atrašome o i skambučius ir i laiškus neatsakome. Gal yra kitur problema pavyzdžiui jumise kai pristatėme jums užsakymą o jūs nekėlte ragelio.Tada užsakymas yra perkeliamas automatiškai kitai dienai, bet žmonės nenori laukt paskui ieško patys priekabių panaši situacia ir šita. Supraskite mielieji mums nėra dėl ko nekelti ragelio ar nepristatyti užsakymo.Taip pripažystame būna, kad vėluojame ir tikrai jaučiame kaltę ir atsakomybę, tad stengiamės nekartoti klaidų.Norėtusi abipusio supratingumo.
Sigitas 2020-08-14 12:20:16
Taip patikrinau buvote užsisakę, bet kad i Jonava mes nebepristatome ir apie tai buvo pranešta.Svarbu parašyti ir stengtis mums įkasti tokia jau lietuvių kultūra.
Jokio laisko negavau, gavau tik kad patvirtintas uzsakymas.. o kad nepristatote i Jonava niekur nebuvo parasyta! Su tokia vendravimo kurltura jusu imone tikrai daugiau puses metu negyvuos.
Mar 2020-08-14 10:33:04
Siaubas kazkoks, uzsisakem internetu uogas, ir niekas neatveze nei paskambino, gerai, kad nemokejau is anksto! BEKIT nuo Sigio ir juo uogu!
Sigitas 2020-08-13 21:26:42
Sveiki Janina šiandien gavote užsakymą, aišku turėjome jums pristatyti vakar ir tai mūsų darbuotoju aplaidumas, kad jums nepranešė kad bus perkeltas į rytojų. Bet juk galima pakentėt bent viena dieną be grasinimų, ir t.t. Kad darome klaidu taip sutinkame, bet niekada tikrai neapgaudinejame, o kad žmonės teisia ankščiau laiko tai faktas. Stengsimės daugiau nedaryti klaidų.
Dėkojame ir viskas yra supranta, tačiau reikia apie tai klientui pranešti. Prekes pristatėte, tačiau ne pilnai visas. Na reaguoti būtų galima kitaip, jeigu būtų bent koks trumpas atsakas į pirmąjį pasiklausimą, kuris buvo paprastas pasiteiravimas dėl situacijos. Jums nereaguojant, tikrai kyla pagrįstos abejonės dėl paslaugos įvykdymo, todėl atitinkamai keičiasi ir tonas ir reikalavimai. Patarimas Jums pirmiausiai apgalvoti ir išspręsti komunikacijos problemas su klientas, tada ir nebūtų tokių komentarų, kurie keltų tam tikrą nepasitikėjimą ir/ ar paniką. Linkiu Jums sėkmės!
Janina 2020-08-13 15:38:59
„Pasimovėme“ su tais Jūsų atsiliepimais Facebook paskyroje, tikrai ką čia perskaičiau tiesa. Nekomunikuojate, neinformuojate apie užsakymo vykdymo pasikeitimus, neatsiliepiate telefonu, neatsakote į laiškus. Pinigus gavote, o prekių nepristatote.
Imsimės priemonių. Jeigu prekes dar per 3 darbo dienas nebus pristatytos tikrai paduosime pretenziją, tada skundą į Vartotojų teisių tarnybą, nepatingėsime ir teismui pareiškimą dėl teismo įsakymo išdavimo bei antstoliui už sumokėtų pinigų išieškojimą.
Tikrai Jums bus nebejuokinga!
Ilona 2020-08-12 08:24:09
Aptarnavimas baisus nes tiesiog ignoruoja. Gavau uogas supelyjusias, uzsakinejau 4 kg.
Nuotraukos darytos ta pacia diena gavus preke.
Sveiki Ilona taip pripažinome, kad dėl mūsų darbuotojų neatidumą jums tokias uogas pristatė, tikrai gailimės. Ir tikrai pakeisime
be kalbų niekada mes nepaliekame savo klientų.
Sigitas 2020-07-31 16:24:21
Juokas ima is tokiu komentaru. Kazkodel tukstanciai patenkintu klientu !!! galite visi tuom isitikinti musu FACEBOOK paskyroje SIGIOUOGOS, ir atsiranda keliu apgailetinu zmoniu gupele kuriems niekas gyvenime neiitnka, ka daugiau galima bepridurti gaila, LIGONIAI ir tiek !!!!!!
Tikrai Jums bus nebejuokinga!
Marina 2020-08-06 07:33:17
Perskaičius čia nelabai gerus atsiliepimus nutariau užsakyti uogas su apmokėjimu kurjeriui tiesiogiai. Viską gavau be problemų. Uogos skanios. Tik vienintelis pastebėjimas - šiek tiek trūksta komunikacijos.
Apmokėkit iš anksto.... ir nieko negausit....
Nuotraukos darytos ta pacia diena gavus preke.
Beata 2020-08-11 10:27:23
Nerekomenduoju, nes nesilaiko įsipareigojimų - užsakymą priima, pinigus gauna, o po to dingsta kaip skradžiai žemę!!! Po to nereaguoja į laiškus, skambučius. Žmogus jaučiasi tiesiog apgautas...

Žmones, neapsigaukit!
Beata mes laikomes visų įsipaireigojimų, ir niekur nedingstame kaip jūs rašote apie mus, tikrai reguojame i skambučius ir į laiškus, gaila gal, kad nespėjame visiems taip greit atsakyti kaip jūs norėtumete.

Žmones, neapsigaukit!
Malonus aptarnavimas.uogos geros -kokybės.rekomenduoju.užsisakau jau ne pirma karta.šaunuoliai kad esate.
Man tai juokas neima, grąžinkite pinigus už nepristatytas prekes! Apgailėtinas jūs ir jūsų elgesys su klientais, toliau nuo tokių "šaunuolių"!
Kaip tik praėjo 14 d. nuo el.laiško, į kurį jūs taip ir nesiteikėte atsakyti, dabar galima kreiptis į vartotojų teises.
Asta 2020-07-18 13:10:11
Labai įdomus požiūris į verslą. Užsakai uogas, pažada atvežti, lauki visą dieną, nes nepasako laiko, kada atveš. Tačiau neatveža ir nepraneša nieko.
Ramune 2020-07-18 13:29:17
s*****i! Pinnigus sumoki, nei prekių nei pinigų! Į laiškus neatsako, telefonu neatsiliepia!!!
Indre 2020-07-18 13:42:48
Susimokėjus už užsakymą nežinau kada jį gausi. Paskambinus užsakyme nurodytu numeriu ir paprašius patikslinti pristatymo laiką supyko, išvadino kiaule, nepista boba ir padėjo ragelį. Į prašymą atšaukti užsakymą ir grąžinti pinigus nereaguoja.
Indre 2020-07-18 13:42:48
Vida 2020-07-18 21:18:22
Melagiai. Niekas nepristatė užsakytų uogų, niekas neskambino. Gerai, kad pinigai iš anksto nebuvo sumokėti. Neprasidėkit su tokiais, visiškai nepatikima.
Vida 2020-07-18 21:18:22
Puiki kokybė, malonus aptarnavimas. Rekomenduoju.

ELMO technologijos
LED apšvietimas

Adresas: Konstitucijos pr. 21A, LT-08130 Vilnius.
Veiklos sritys: šviesos sistemos, šviestuvai; didmeninė prekyba; eksportas; importas; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba; projektavimas.
UAB „ELMO technologijos“ – tai atsakinga, moderni ir kūrybinga LED apšvietimo sprendimus projektuojanti, gaminanti, parduodanti ir diegianti įmonė, savo produkciją platinanti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse. UAB “ELMO technologijos” gamina šviestuvus su savo prekiniu ženklu „ELMO light“, šiuos bei...

Saurida
SAURIDA Group

Adresas: Montuotojų g. 8, LT-89101 Mažeikiai.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; dujos, dujų įranga; kuras, naftos produktai, degalinės; malkos, kuras šildymui; mažmeninė prekyba; nekilnojamasis turtas; šildymas, įrenginiai; transporto paslaugos.
SAURIDA GROUP – pažangios gamybos technologijos, inovacijos, malonus aptarnavimas ir lankstumas, nedarant kompromisų dėl aukščiausios kokybės. Kasdien tobulėdami, siekiame patenkinti savo klientų poreikius ir lūkesčius, kaskart siūlome inovatyvius ir praktiškus sprendimus. Įmonė daugiau nei 20 metų dirba ir...

Feel Group
TOP SECRET

Adresas: Molėtų pl. 47F, LT-08409 Vilnius.
Veiklos sritys: apranga, drabužiai; didmeninė prekyba; interneto parduotuvės; mažmeninė prekyba.
Feel.lt – apsipirkimo erdvė, kurioje susivienija kokybė, gera kaina ir pasirinkimo laisvė. Siekiame, kad mūsų internetinėje parduotuvėje visuomet rastumėte tai, ko ieškote, ir džiaugtumėtės maloniais pirkiniais. Feel.lt internetinėje parduotuvėje rasite visame pasaulyje gerai žinomų ir populiarių prekės ženklų...

Jungtinėse Tautose perspėjimai dėl naujo "šaltojo karo" grėsmės
Jungtinėse Tautose perspėjimai dėl naujo "šaltojo karo" grėsmės 09-22 20:08
Jungtinių Tautų generalinis sekretorius Antonio Guterresas antradienį paragino pasaulį neleisti, kad tarp JAV ir Kinijos kiltų "Šaltasis karas", ir nutraukti konfliktus, kad pagrindinį dėmesį...
Nobelio premijų teikimo ceremoniją pakeis televizinis renginys
Nobelio premijų teikimo ceremoniją pakeis televizinis renginys 09-22 19:43
Pirmą kartą nuo 1944 metų dėl COVID-19 pandemijos atšauktą tradicinę Nobelio premijų teikimo ceremoniją pakeis televizinis renginys, antradienį pranešė organizatoriai.
Dėl COVID-19 pavojaus atidedamas ES viršūnių susitikimas
Dėl COVID-19 pavojaus atidedamas ES viršūnių susitikimas 09-22 19:34
Europos Sąjungos lyderių susitikimas, turėjęs prasidėti ketvirtadienį, atidedamas, nes Europos Vadovų Tarybos pirmininko Charles'io Michelio apsauginiui buvo nustatytas koronavirusas.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

American Express 98,17 -5,09%