Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Fortūna, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Fortūna

Atsiliepimai apie Fortūna, UAB

Parašyk savo nuomonę apie Fortūna, UAB

Rinaldas Ziborovas
2020-12-02 11:44:26 IP 2ju6fv4e
adekvatus 2020-12-02 11:35:05
Prašom atsakyti, kada tiksliai buvo sudaryta sutartis ir kokios tos sutarties sąlygos.Kas dėl pandemijos, tai žmonės kaip dirbo, taip ir toliau dirba.Jeigu yra baimė pasigauti tą užkratą, tai tokiais atvejais yra naudojamos visos apsisaugojimo priemonės.Iš jūsų atsakymo, galima daryti išvadą, kad tų priemonių jūs neturite.Ir tai jau yra nebe užsakovo problema.Supratingumo, ponai, galėsite prašyti gailestingų mergelių klube (jeigu toks kur nors yra)jei nesugebate laiku vykdyti savo įsipareigojimų, tai reikėtų rimtai pagalvoti apie tokio verslo pabaigą
Apsaugos priemonių naudojimas yra privalomas. Jus dominančiais klausimai galite kreiptis į namo administratorių arba įmonės nurodytu telefono numeriu.
Adekvatus 2020-12-01 22:32:39
Praėjusią vasarą šitos kontoros buvo prašoma (telefonu) pataisyti laiptinės domofoną.Po kelių skambučių, pagaliau atvykęs meistrelis, atsukęs ir vėl prisukęs kelis varžtelius nustatė, kad aparatas labai senas ir jo plokštė sugedusi.Prieš išvažiuodamas pasakė, kad bandys ieškoti tos detalės.Po jo apsilankymo, dėl tos detalės buvo skambinta 3 ar 4 kartus, bet atsakymas buvo vienas-"kitą savaitę atvyksim ir bandysim išspręsti šią problemą.Važiavo jie gerą mėnesį, bet taip ir neatvažiavo.Špalį nutarėme įstatyti naują domofoną, kažkoks bal...nas iš "Rasų valda" sudarė sutartį su šita š..do kontora, tai laukiam to aparato jau antrą mėnesį.Ir žinoma, su kažkokio ten achla...no sekama pasaka-"sutvarkysim, bet ne šią savaitę"Žmonės, būkit su jais labai atsargūs, nes kitu atveju turėsite daug vargo ir problemų
Adekvatus 2020-12-01 22:32:39
Norime priminti, kad Jūsų namo laiptinėje sumontuota telefonspynė, kuriai yra apie 20 metų. Dalys negaminamos. Gedimas ne jūsų bute, o bendrame bloke. Ieškojome kuo galime pakeisti, tačiau nesėkmingai. Tuo pačiu buvo pateiktas pasiūlymas telefonspynės keitimui nauja. Telefonspynės keitimą tvirtina namo gyventojų dauguma. Kiek tai užtrunka priklauso nuo gyventojų. Iš namo administratoriaus spalio 30 d. gavus pranešimą, kad galime planuoti darbus, sudarėme sutartį. Standartinis darbų įvykdymo terminas 30 kalendoriunių dienų nuo surtarties pasirašymo dienos. Taip ir planavome.
Dėl pablogėjusios pandeminės situacijos Lietuvoje, saugant visų mūsų sveikatą, imamės saugumo priemonių, šiuo metu esame priversti riboti darbuotojų lankymąsi butuose.
Vietoje nepagrįstų, grubiai išsakytų kaltinimų linkime geresnės nuotaikos ir supratimo šiuo visiems sunkiu laikotarpiu.
Prašau komentarus rašyti apie individualią situaciją, nes darbai senokai atlikti ir gyventojai naudojasi telefonspyne. Patikslinu dėl telefono numerio - mes gavome neteisingus pradinius duomenis ir tai nuo mūsų nepriklauso. Atsiprašau, jeigu įvyko nesusipratimas. Deja, šiuo metu negaliu susipažinti pilnai su situacija, nes kolega atostogauja.
Dar nesulaukėme Jūsų skambučio ar atsakymo. Nežinodami kas pateikia komentarą susisiekti su Jumis nėra galimybės.
Apgailestauju dėl Jūsų nepateisintų lūkesčių. Montavimo darbai vykdomi nuolat ir klientai mūsų darbu ir kokybe yra patenkinti. Jeigu išties įvyko tokia nemaloni situacija ir bet kuriuo atveju, prašau kuo skubiau su mumis susisiekti tel. 852121100. Pasitikslinsiu su kuriuo darbuotoju bendravote.
irena ablingiene 2017-06-09 13:39:27
Labai neatsakingas darbuotojas kuris pradėjo darbą montuodamas ragelius butuose.Susisiekė su žmonėmis paskyrė laiką kada būti namuose ir dingo nieko nepranešęs. Paskambinus telefonu į biurą 2121100 su darbuotoju nieko negalima išsiaiškinti...jis nieko nežino arba dažniausiai po pietų jo nebūna ar nekelia ragelio. prašau iš neatsakingo darbuotojo kuris montavo ragelius š.m. birželio 6 d. Vilniuje Gelvonų g 58 pirma laiptinė gražinti paimtus rūsio ir sandėliuko raktus (įrankiams pasidėti). Ši firma matyt labai nepatikima...darbuotojai neatsakingi ????
Laba diena, ponia Irena,
Informavome Jus apie situaciją, kuri mūsų ilgametėje praktikoje nebuvo pasitaikiusi. Dalis Jūsų pateiktos informacijos yra klaidinanti. Atsiprašome už laikinus nepatogumus. Suprantama, už tai suteiksime kompensaciją.
irena ablingiene
2017-06-09 13:39:27 IP 2g44eomv
Ši įmonė yra labai neprofesionali turiu pasakyti. Skambinau užsakyti ragelį savo bute, kadangi jo nebuvo, mane informavo, jog mano užklausa yra užfiksuota ir meistras su manimi susisieks. Laukiau mėnesį laiko, jokio skambučio negavau, paskambinusi į įmonę sužinojau, kad mano nurodytas adresas ir telefono numeris užfiksuoti neteisingai, teko dar kartą tikslinti informaciją, tai dariau tris kartus. Šią problemą žadėjęs išsiaiškinti darbuotojas sakė paskambins man kitą dieną ir informuos apie susidariusią situaciją, žinoma skambučio nesulaukiau vėl. Paskambinusi į įmonę buvau apšaukta. Adresas nurodytas vėl neteisingai, telefono numeris taip pat. Likau kalta, jog šios įmonės darbuotojai nesugeba teisingai suvesti informacijos ir normaliai bendrauti, elementariausio mandagumo su klientu šioje įmonėje nėra. Nerekomenduoju niekam šios įmonės.
vytas 2014-11-19 12:50:45
O man patiko, greit ir operatyviai
Ačiū už įvertunimą.
O man patiko, greit ir operatyviai
eva 2014-08-29 12:57:09
tai jau tikrai, net prisiskambint neimanoma. ka jau kalbeti telefonspyne irenget o domofonai neveikia, reikia ileidineti svecius, tai nusileidi zemyn i atidarai duris...
Tiksliai nežinome Jūsų namo adreso, bet panašu, kad pakeistas iš Pylimo 8 į Palangos 2. Telefonspynė buvo įrengta 2007 metais. Apie kokį garantinį laikotarpį kalbate? Ir jos darbas sutriko dėl tuo metu šalia vykdomų statybos darbų. Atsakinga asmenį informuojame, jeigu remonto darbai užtrunka. Tad neskubėkime klaidingai vertinti. Dauguma mūsų klientų yra patenkinti aptarnavimu ir kokybe. Tai patvirtina nuolatinis darbas su daugiabučius administruojančiomis įmonėmis.
klientas 2014-10-17 10:13:13
Prieš savaitę susitarėm, kad atvažiuos sutvarkyti domofoną, taip ir nesulaukėm, o dabar prisiskambinti neįmanoma - niekas neatsiliepia.
Mums svarbi Jūsų nuomonė, todėl prašytume konkretizuoti kuriuo telefono numeriu skambinote ir kokiu adresu užtruko meistro atvykimas. Dauguma klientų yra patenkinti mūsų aptarnavimu. Skelbiami net trys telefono numeriai, kuriais galima skambinti. Jeigu darbuotojas negali atsiliepti, skambutis peradresuojamas kitam. Žinoma, jeigu skambinate darbo valandomis.
na va jau prisiskambinau, aciu Jumns uz operatyvuma :)
Palangos 2 2013-08-09 01:12:18
Prireikus sutvarkyti duris per garantinį laikotarpį, didelio entuziazmo nerodo.
Prireikus sutvarkyti duris per garantinį laikotarpį, didelio entuziazmo nerodo.

BK grupė
HIKVISION | DSC | ELDES

Adresas: Pramonės pr. 4D, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; priešgaisrinė sauga, sistemos; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
NAUJIENA! Jau galite atsiimti prekes BK grupės paštomatuose prie mūsų ofisų Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose! Patogiai atsiimkite pirkinius bet kuriuo paros metu (24/7). Sutaupykite laiko. “BK grupė” - didmeninė ir mažmeninė prekyba apsaugos, vaizdo stebėjimo bei priešgaisrinėmis sistemomis: Video...
DIGITALAS
Adresas: Ukmergės g. 234A, LT-07160 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; didmeninė prekyba; durys, raktai, spynos; eksportas; elektros instaliacijos darbai; hidraulika, pneumatika; interneto parduotuvės; inžineriniai tinklai ir sistemos; matavimo prietaisai; mažmeninė prekyba; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas; video ir audio įrašai.
DIGITALas - vienintelė Lietuvoje telefonspynių gamintoja Gaminame: telefonspynes daugiabučiams, ofisams ir nuosaviems namams, metalines duris, GSM įrangą. Prekiaujame: Vykdome didmeninę, mažmeninę ir elektroninę prekybą - elektroninės įeigos kontrolės sistemos, vaizdo stebėjimo sistemos, GSM valdymo įrenginiai...
ENERGUS
Adresas: Savanorių pr. 176C, LT-03154 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros montavimo medžiagos; energetika; inžineriniai tinklai ir sistemos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; vaizdo stebėjimo sistemos; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Energus" yra viena didžiausių inžinerinių sistemų (elektrotechnikos, silpnų srovių, procesų valdymo ir automatizavimo) rangos įmonių Lietuvoje kurią vienija bendra vizija - kurti inovatyvesnį, tvaresnį ir patikimesnį rytojų, todėl siekiame tapti lyderiaujančia įmone Lietuvos energetikos ir statybos srityse...
Automatizavimo sprendimai
Tecflam

Adresas: J. Basanavičiaus g. 51-1, LT-76179 Šiauliai.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; elektros dalys ir įranga; elektros instaliacijos darbai; elektros montavimo medžiagos; gamyba; priešgaisrinė sauga, sistemos; vaizdo stebėjimo sistemos.
UAB ,,Automatizavimo sprendimai“, – bendrovė dirbanti technologinių procesų automatizavimo, kontrolės ir valdymo sistemų kūrimo, diegimo srityse. Nuolatinis augimas, atsinaujinimas ir verslo dinamiškumas lėmė mūsų bendrovės pripažinimą. Portalas rekvizitai.lt paskelbė UAB “Automatizavimo sprendimai“ "TOP ĮMONĖ...
Elconsa
Adresas: Ozo g. 4-311, LT-08200 Vilnius.
Veiklos sritys: elektros instaliacijos darbai; apsaugos sistemos patalpoms; automatizavimas, automatika; priešgaisrinė sauga, sistemos; projektavimas; šviesos sistemos, šviestuvai.
Mes - dinamiška kompanija, ieškanti geriausių sprendimų savo klientams. UAB „Elconsa” pagrindinė veikla – įvairūs elektrotechnikos darbai: elektros tinklų, apsauginės, gaisrinės signalizacijos, vaizdo stebėjimo, praėjimo kontrolės sistemos ir kompiuterinių tinklų projektavimas, montavimas ir techninė priežiūra...

Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu
Teleodontologija – rūpinkitės sveikata nuotoliniu būdu 01-13 11:15
Didžiausias Lietuvoje odontologijos klinikų tinklas siūlo pacientams konsultuotis virtualiai. CLINIC|DPC marketingo vadovė Paulina Šlėvė sako, jog nuotolinis konsultavimo būdas leidžia...
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas
Labiausiai augusių 2020 metais įmonių sąrašas 01-11 09:32
Rekvizitai.lt skelbia labiausiai augusių įmonių (AB, UAB, MB, IĮ) sąrašą. Skaičiuojamas 2020.01.01 - 2020.12.31 darbuotojų skaičiaus prieaugis. 1. UAB "Barbora" +795 2. UAB "Biuro" +487 3...
Tyrimas: imuninė sistema koronavirusą "prisimena" mažiausiai 6 mėnesius
Tyrimas: imuninė sistema koronavirusą "prisimena" mažiausiai 6 mėnesius 01-18 20:49
COVID-19 persirgę žmonės gali būti atsparūs pakartotiniam užsikrėtimui koronavirusu mažiausiai šešis mėnesius – tai užtikrina ląstelės, galinčios "atsiminti" virusą, rodo pirmadienį paskelbtos...

Ar norėtumėte pasiskiepyti nuo COVID-19?

Western Union 21,93 +1,25%
Keurig Dr Pepper 31,86 +1,01%