Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Florinus, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Florinus

Atsiliepimai apie Florinus, UAB

Investicinis auksas - Sidabras - Valiuta!
E-zoo.lt Sutaupyk 3 Eur su kodu 3-MINUS
Sutaupyk 5 Eur su kodu 5-MINUS
Parašyk savo nuomonę apie Florinus, UAB

Gintautas 2020-12-01 20:25:10
Įmonė skelbiasi, kad Lietuvos banko kolekcines monetas iš tauriųjų metalų (sidabro, aukso) pardavinės už banko kainą. Ir ką mes matome šiandien? Auksinė moneta žemės ūkio mokslams išstatyta už ~190€. "Tempė gumą" atidėliodami išankstinių užsakymų priėmimą visaip vizgindami uodegą kol galiausiai sugalvojo išlysti į paviršių su kosmine pardavimo kaina antrą dieną po išleidimo. :)
Sėkmės jums ieškant kvailelių, kurie nupirktų "balastą", o "grynuolius" pardavinėtumėte už savo nusistatytą aukštą kainą. Manau, kuo toliau, tuo mažiau tokių nesusipratusių liks....Tokiais poelgiais jūsų "bizniukas" tikrai prieis liepto galą. Bent du klientus jau praradote....
Gerbiamas, Gintautai, tikrai nenorime prarasti nei vieno kliento, mes tikrai labai vertiname visus. Kalbant apie monetas, kaip tikriausiai žinote, mes iš Lietuvos banko gauname limituotą kiekį numizmatinių vertybių. Nežinau apie kurias konkrečiai monetas kalbate, bet mes tikrai jas pradžioje pardavinėjame už banko kainą, dažniausiai viską parduodame dar iki išleidimo. Kuomet monetų nebeturime, mes jas perkame iš kitų pardavėjų už nusistovėjusią rinkos kainą - tai yra brangiau nei banko išleidimo kaina. Tikriausiai suprantate, kad mes esame verso organizacija ir tikrai negalime pirkti brangiau ir parduoti pigiau. Turime daugybė klientų ir daugybė jų tikrai patvirtins, kad visada kas spėja monetas įsigija už Banko kainą, taip buvo su visomis monetomis, net ir su sidabrine Gaono ar auksine Žemės ūkio moneta. Atsiprašome, jeigu nespėjote įsigyti ir kiti klientai tai padarė greičiau negu Jūs. Ačiū už supratingumą :)
Aurelija 2020-09-02 21:39:33
Pirkau albumą pašto ženklams, tačiau jokio atsakymo, patvirtinimo, o tuo labiau prekes negavau... Albumas kainavo virš 7e.siuntimas 6e...galvoju uz tokia kaina kurjeris i namus pristato
Gerb. Aurelija,

Galvoti nieko nereikia, viskas labai aiškiai parašyta: kokios albumo kainos ir kiek kainuoja pristatymas. Per kurjerį šiuo metu pristatymas kainuoja 3.95€, jeigu pasirenkate atsiskaitymą už prekes per kurjerį, tuomet kurjeriams reikia sumokėti papildomai jų tarpininkavimo mokęstį. Mes nei nuo pristatymo, nei nuo kurjerių tarpininkavimo mokesčių papildomai neuždirbame. Čia yra grynai Jūsų pasirinkimas. Taip pat jeigu kyla kokių nors klausimų dėl prekės, užsakymo būsenos ar bet ko kito, visada galite mums paskambinti, tikrai mielai atsakysime į visus klausimus :)

Atsiprašome, bet dėl pasaulyje susiklosčiusios situacijos dėl Covid-19 viruso pandemijos, negalėjome įvykdyti karantino metu pateiktų sidabrinių monetų užsakymų (Force Majeure). Visi mūsų sidabrinių monetų užsakymai daryti karantino metu, taip pat dėl Force Majeure buvo atšaukti tiekėjų. Apgailestaujame dėl to, bet atliekant užsakymus apie tai visi buvo informuoti el. paštu arba telefonu ir mūsų svetainėje apie tai taip pat buvo pranešimai visą karantino laikotarpį ryškiai raudonuose fonuose, ko pastebėti nebuvo neįmanoma, visi puikiai žinojo ir suprato, kad užsakymai GALI būti atšaukti. Deja mūsų liūdesiui mūsų darytus užsakymus tiekėjai dėl Force Majeure atšaukė ir tai padarė ne tik mums, bet ir kitoms Europos įmonėms. Tikrai suprantame nusivylimą, mes irgi esame labai nusivylę, bet deja susiklostė tokia situacija pasaulyje ir niekas dėl to nekaltas. Mes tikrai nesinaudojame situacija ir prašome supratimo iš savo klientų, kaip pavyzdys aukso užsakymus visada sakėme, kad juos 100% visus įvykdysime ir juos įvykdėme, nes mūsų tiekėjai mus patikino, kad jie tikrai, tikrai bus pristatyti ir tai gali paliūdyti daugybė mūsų klientų.

Ačiū už Jūsų supratimą.
sidabrinis kardas
2020-08-07 18:43:48 IP 65hih6tp
galiu tik patvirtinti, kad pinigai buvo paimti keturis menesius ir kol pats nesikreipiau, kad atiduotu preke nieko neivyko. Pinigai buvo grazinti tik po to kol kreipiausi pats. Zinoma jiems buvo aisku zymiai anksciau, kad sidabro uzsakymu neapsimokes atiduoti pirkejams. Galima daryt tik spejima, kad visa ta laika visu zmoniu uzsisakiusiu sidabra pinigais buvo uzdirbinejama.
Didziulis kritimas klientu akyse tokiai imonei, kuri vaikosi trumpalaikio pelno ir visiskai spjauna ant savo reputacijos.
Galiu paantrinti Evaldui. Pakilus sidabro kainai, buvau beveik tikras, kad niekas man jo neparduos už nupirktą kainą. Visgi nusprendžiau palaukti. Įmonė laikė mano pinigus daugiau nei 3-4 mėnesius ir tik užklausus pasakė, kad pinigus grąžins, neva, pavedė kalyklos. Pažadėjo grąžinti tik per 5 d.d., bet ir to nesugebėjo padaryti laiku, pinigų vis dar neatgavau.

Įprastomis sąlygomis, galbūt ir nebūtų problemų, bet būtent tokios situacijos ir parodo, ko įmonė verta. Liūdna su lietuviškais verslais, tenka remti kaimynus estus.
Įmonė manipuliuoja imdama pinigus ir neatlikdama, jai neapsimokančių užsakymų. Labai kviečiu atsiliepti nukentėjusius šioje situacijoje. 17 kovo 2020 jūsų įmonėje atliktas, bei apmokėtas. Gautas Florinus patvirtinimas apie gautus pinigus ir fiksuotą kainą už prekes. Pristatymo terminas buvo nežinomas, nes dėl Covid situacijos buvo ribotas prekių tiekimas.
Nuo kovo 17 dienos porą kartų kalbėjau su Florinus konsultantu ir buvau informuotas, kad prekėms atvykus, jas gausiu.
Nuo 21 Liepos matau, kad mano užsakytomis prekėmis prekiaujama - tik gerokai aukštesnėmis kainomis
Paprašius pateikti prekes pagal Kovo 17 užs. 42920, buvau informuotas kas šis užsąkymas bus atšauktas, nes įmonei jis nebėra pelningas, t.y. patirsiu 300-400 eur nuostolį, norėdamas pirkti tas pačias prekes.
Jei įmonė būtų grąžinusi pinigus pirkimo momentu, be problemų galėjau užsisakyti prekes tokiomis pačiomis sąlygomis kitur. Deja tokio veiksmo Florinus neatliko, nes tikėjosi pasipelnyti prekės kainai išliekant artimai užsakymo metu esančiai.
Geranoriškai prašau įvykdyti savo įsipareigojimą, arba kompensuoti patirtą žalą, ne mažiau nei 300 eur, pervedant kartu su grąžinamais už pirkinį pinigais. Deja Florinus nerodo jokio noro bendradarbiauti, toks verslo modelis labai panašus į sukčiavimą.
buvęs klientas 2020-03-17 11:54:29
Neprofesionalus požiūris ir atsainus klientų aptarnavimas. Nesiteikia informuoti apie pasikeitimus, į faktūras neįrašo aukso dirbinių sertifikatų numerių (!!!!!), paklausus apie tai, kaip tikrina superkamų aukso ir sidabro objektų autentiškumą- nebeatrašo.

Mes parduodame tūkstančius šių gaminių, pardavinėjame tiek didmena tiek mažmena, PVMĮ 80 str. ir jo komentaras nusako, kad sertifikatų numeriai sąskaitose faktūrose yra perteklinė informacija ir ji nėra būtina, nes gaminius Jūs jau gaunate su autentiškais, originaliais sertifikatais, tikrai nėra jokio skirtumo ar tie numeriai bus sąskaitoje faktūroje ar ne, vis tiek supirktdamos įmonės visus gaminius pasitikrina atskirai, mes luitų numerius žinoma galime įrašyti sąskaitose bet tik klientui pageidaujant.

Atsiprašome jeigu užtrukome atsakyti el. paštu, tiesiog sulaukiame tūkstančius žinučių ir fiziškai nespėjame į visas atsakyti, visada galite mums paskambinti, taip informaciją gausite daug greičiau. Apie superkamų produktų patikrinimą mes rašome pas save svetainėje. Smagu, kad domitės mūsų įmonės vidiniais procesais, kiekvieną superkamą gaminį pasitikriname laboratorijoje su kuria turime pasirašę sutartį, luitai yra "prašaunami" labai brangiais lazeriais ir mes matome pilnai metalo sudėtį.
Adomas 2019-04-02 19:32:59
Nupirktas pašto ženklų albumas brokuotas: sugadinti du viršelio kampai. Daugiau čia nepirksiu.
Laba diena, Adomai. Labai atsiprašome jeigu transportavimo būdų buvo pažeisti ar pasitaikė gamykliškai brokuoti kokie nors albumų kampeliai. Taip kartais gali nutikti ir pas mus, kaip ir gali nutikti bet kam kitam. Mes visada, visada be jokių išimčių tokius dalykus ištaisome, todėl mielai prašome su mumis susisiekti ir tikrai Jums šiuos albumus pakeisime į naujus arba gražinsime už juos pinigėlius, o taip pat kompensuosime visas patirtas siuntimo išlaidas jeigu tokių buvo ar bus :)
Ypač puikus, malonus ir kokybiškas aptarnavimas, norisi sugrįžti kiekvieną kartą.
Labai prastai atrodote iš marketinginės pusės.

Lini namai
Adresas: Mėnulio g. 11-101, LT-04326 Vilnius.
Veiklos sritys: nekilnojamasis turtas; investicinė veikla; statyba.
„Kalnėnų slėnis“ – namai šalia gamtos. Gyvenvietėje kuriamos laisvalaikio zonos, kuriose aktyviai leisti laiką galės tiek mažieji „Kalnėnų slėnis“ gyventojai, tiek jų tėveliai. Mažiesiems numatytos laisvalaikio erdvės: žiemą „Kalnėnų slėnis“ gyventojai galės mėgautis žiemos malonumais – slidinėti su rogėmis nuo...
NOD Baltic
ESET Lietuva

Adresas: Laisvės pr. 3, LT-04215 Vilnius.
Veiklos sritys: kompiuteriai ir programinė įranga; didmeninė prekyba; kompiuterių programinės įrangos kūrimas.
„NOD Baltic“ - ilgametę patirtį turinti profesionalų komanda, sprendžianti kibernetinio saugumo, verslo efektyvinimo ir duomenų analitikos problemas. Savo veiklą pradėjome 2005 m., pasaulinės saugumo sprendimų kūrėjos ESET siūlomų produktų atstovavimu ir platinimu Lietuvoje. Intensyviai plėsdami bendraminčių ir...

Roko grupė "Genesis" savo istoriją užbaigia paskutiniu turu
Roko grupė "Genesis" savo istoriją užbaigia paskutiniu turu 09-20 20:44
Rugsėjo 20-ąją koncertu Birmingeme, Jungtinėje Karalystėje (JK), viena iš populiariausių visų laikų roko grupių "Genesis" pradeda savo trijų mėnesių koncertų turą po Jungtinę Karalystę, JAV ir...
EK pirmininkė: elgesys su Prancūzija "nepriimtinas"
EK pirmininkė: elgesys su Prancūzija "nepriimtinas" 09-20 20:39
Su Prancūzija pasielgta "nepriimtinai", kai Australija, Jungtinė Karalystė ir JAV slapta susiderėjo dėl gynybos aljanso, atšaukiančio jos sutartį tiekti povandeninius laivus Kanberai, pirmadienį...
JAV atveria sienas keliautojams iš užsienio
JAV atveria sienas keliautojams iš užsienio 09-20 19:15
Jungtinės Valstijos atšauks pusantrų metų galiojusį kelionių draudimą ir į šalį įsileis visus nuo COVID-19 pasiskiepijusius, testuotus asmenis.

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Moody's 370,00 -2,72%