Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Finansų bitė, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Finansų bitė

Atsiliepimai apie Finansų bitė, UAB

FinBee

Skolinkis pigiau!
Varle.lt Prisijunk prie Varle.lt Marketplace ir gauk net 10 000 €*
Parašyk savo nuomonę apie Finansų bitė, UAB

Sveiki, nerekomenduoju šitos kompanijos, kaip tarpusavio skolinimosi platformos, nes:

1.Žemiau jų vertinamo B skolinimosi reitingo, neverta visiškai skolinti, nes pinigai tiesiog negrįžta. Įmonė turi labai "lanksčius" skolinimo standartus ir iš esmės žmogui, kuris negali paskolos gauti kažkur kitur atėjęs į Finbee be problemų gali pasiskolinti ir prasiskolinti.. Tokiu būdu tapdamas nemokiu ir atnešdamas nuostolius skolintojams.

2. Turiu pas juos dvi paskyras viena skolintojo, kita pasiskolinusiojo. Abiejose skirtingai emailai. Išmokėjus iš jų pasiskolintus pinigus ir paprašius uždaryti pasiskolinusiojo paskyrą, nes ji apsaugota tik slaptažodžiu nors ten yra mano asmeninių duomenų. Atsakymas buvo gautas, kad to padaryti negali, nes jie turi saugoti duomenis įstatymų nustatyta tvarka. Viskas šioje vietoje kaip ir būtų gerai, bet paprašius mano duomenis su finansų istorija pasilikti savo serveryje, bet uždaryti paskyrą dėl mano asmens duomenų saugumo jie atsako< kad to padaryti techniškai negali. Tai liudija apie įmonės silpną IT infrastruktūrą ir vengimą investuoti į klientų duomenų apsaugą. Paskyros apsaugai prašoma paprasto slaptažodžio, kurį nulaužti nėra sunku, paskyroje galima surasti mano adresą, du sąskaitos numerius, vardą pavardę, darbovietę. Matant tendencijas su duomenų nutekinimu per CItyBee skandalą galima daryti išvadas, kad artimu laiku kvepia panašūs dalykai su šia įmone.
Sveiki. Gal kas gali paaiškinti, kokia prasme investuoti i paskolas, kur skolinimo reitingas yra, sakykim, C, o skolininkas nė negauna minimalaus darbo uzmokescio?
Prieš 3 metus surizikavau investuoti į A ir B mažos rizikos privačias paskolas 5000 išskaidžiau skirtingiems gavėjams po 100, tai dabar 8, 5 proc yra nemokūs, greičiausiai nesugrįš, sprendžiant, kad didelė dalis jų nuo pat pradžių nemokėjo, tai tie kas investavo į didesnės C ir D rizikos grupes su didesnėm palūkanom, rezultatai turėtų būti dar prastesni. VNŽ galima tikėtis ilgalaikėje perspektyvoje, jei pasiseks 5 proc gauti, bet po 3 metų infliacija juos bus suvalgiusi :)
Absurdiški įmonės vertinimai - rizika mato ten, kur jos nera.
O atsiliepimai apie nemokumą klientų.. Matyt reiketų priimti geresnius rizikos vertintojus, o ne nieko nepatyrusius jaunus zmones, kurie ten kur nera rizikos ja mato, o kur yra - ne kazka pamato.
Esu nusivylęs šia bandrove. Jie nesugeba susitvarkyti įmonės viduje.
Atlikau mokėjimą už paskolą jie ją įskaitą kaip investavimą. Kodėl? Nes aš nenurodžiau savo vartotojo vardo. O iš kur man jį žinoti jai atsidarius paskyrą nematau jokio vartotojo vardo.viso labao savo vardą kuris abejose paskyrose tas pats.
Tada jie man grasina sutarties punkatai, nor ir investavimo ir paskolos sutartyje abui vienodi punkati. (paslaugų sutaries 8.8. punktu, Klientas, atliekantis mokėjimo pervedimą, privalo mokėjimo nurodymą suformuluoti aiškiai ir nedviprasmiškai.) Kokia dviprasmybė jei visai nenurodai?
Investuoti šioje platfomoje nerekomenduoju investuoju ben keliose platformose šią rinkčiausi kaip paskutinę saraše.
naudojuosi platforma 2020-07-03 16:55:50
Siai dienai apie 25 proc paskolos gaveju veluoja vykdyti savo finansinius isipareigojimus. Pagal sumas - netoli 30 proc. veluoja. Finbee sunkiai ir labai retai reaguoja i tokius klientus. Del tam tikru verslo klientu bandziau atkreipti demesi, nes aisku buvo kad nieko gero nebus, taciau kazkodel delse finbee atstovai imtis grieztu priemoniu, sulaukem iki tol, kol isieskoti jau nebera is ko ir ka. Kalba eina apie asmenini portfeli, nebendra statistika.
Del rizikos vertinimo - irgi neaiski logika. Matomai kazkas negerai, jei didzioji dalis nemokiu klientu is B rizikos grupes.
Naudojuosi platforma jau beveik 3 metai, ir tikrai nemokiu paskolu yra labai daug
Nemokumas virsija palukanas.
Nerekomenduoju sios platformos tai laiko ir jusu pinigu saldymas jokio pelno is to nebus
naudojuosi platforma
2020-07-03 16:55:50 IP 2i25252j
Jūsų transliuojamų reklamų bukumas verčia mane pastoviai perjungti radijo stotį.

GF bankas
Vartojimo paskolos iki 25 000 €, indėliai

Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos.
2005 m. pradėjome veiklą kaip lietuviškas finansinis startuolis. 2008 m. tapome Prancūzijos banko „Societe Generale“ grupės dalimi, o nuo 2013 m. priklausome Švedijos finansų grupės bendrovei „Marginalen AB“. 2020 m. gegužės 18 d. tapome GENERAL FINANCING BANKU. Ir toliau teiksime aukštos kokybės paslaugas, tik jau...
Noviti
Su valstybės parama paskola verslui 0,35-7% metams

Adresas: Konstitucijos pr. 26, Forum Palace, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; konsultacijų paslaugos.
Su valstybės parama dabar verslo paskola tik nuo 0,35 % palūkanų per metus. Ką svarbu žinoti apie lengvatinę verslo paskolą? Paskolos suma iki 200 000 EUR, terminas iki 5 metų. Metinės palūkanos - 7 %. Pasinaudoję INVEGOS palūkanų kompensavimo priemone, metines palūkanas susimažinsite nuo 7 % iki 0,35 %. Sutarties...
SME Finance
Naujos kartos verslo finansavimas. Internetu.

Adresas: Antano Tumėno g. 4-15, LT-01109 Vilnius.
Veiklos sritys: finansai; bankai, bankinės operacijos; greitieji kreditai, paskolos; tarpininkavimas.
SME Finance – 10 metų patirtį finansų sektoriuje turinčių profesionalų komanda, kurios tikslas padėti verslui augti. Per pirmus įmonės veiklos metus tapome lyderiais Baltijos šalyse, galinčiais pasiūlyti platų spektrą paslaugų – paskolą, faktoringą, lizingą, paskolą su NT įkeitimu – bei suteikti finansavimą iki 5...
NORDSTREET
Adresas: Konstitucijos pr. 26, LT-08106 Vilnius.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai; investicinė veikla; konsultacijų paslaugos; nekilnojamasis turtas; statyba; tarpininkavimas.
NORDSTREET – tai sutelktinio finansavimo platforma. Sutelktinis finansavimas (angl. crowdfunding) – tai pinigų investavimo ir lėšų rinkimo modelis, kuomet investicijas skiria daug pavienių žmonių. Pasyvios pajamos investuojant į apsaugotas paskolas Įdarbinkite savo pinigus - investuokite į verslo paskolas su...
Kredito garantas
Adresas: Naujojo Sodo g. 1A, 18 aukštas, LT-92118 Klaipėda.
Veiklos sritys: greitieji kreditai, paskolos; bankai, bankinės operacijos; finansai.
KREDITO GARANTAS Vilniaus biuras: Vito Gerulaičio gatvė 1, Vilnius (I aukštas) Mob +370 612 66333 KREDITO GARANTAS Kauno biuras: Mickevičiaus g. 40, 44240 Kaunas. Mob. +370 682 91222 KREDITO GARANTAS Šiaulių biuras: mob. +370 618 61111 "Kredito garantas" teikia paskolas su nekilnojamojo turto įkeitimu. Siūlome...

Karantino varžtai atleidžiami Norvegijoje ir Ispanijoje, italai grąžina kelionių ribojumus 06-18 21:51
Įvertindamos koronaviruso pandemijos situaciją, vienos valstybės skelbia apie karantino atlaisvinimus, o kitos – ribojimus keliaujantiems.
Austrijos užsienio reikalų ministras skelbia apie ES sutartas sankcijas Baltarusijai 06-18 20:44
Europos Sąjungai pavyko susitarti dėl naujų, "tvirtų ir tikslinių" sankcijų Baltarusijai.
Europoje mažėja šalių, iš kurių atvykus taikomi ribojimai
Europoje mažėja šalių, iš kurių atvykus taikomi ribojimai 06-18 20:28
Reikšmingai pagerėjus epidemiologinei situacijai, dešimt Europos šalių ir trys salos yra išbraukiamos iš paveiktų šalių sąrašo.

Ar investuojate į įmonių akcijas?

Adobe Systems 565,59 +2,58%
Goldman Sachs 348,83 -3,50%