Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Exuo, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Exuo

Atsiliepimai apie Exuo, UAB

Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Exuo, UAB

Noramliai viską atvežė, pirkom du kartus, nebuvo jokių nesamonių. Tik paskutini karta ilgiau užtruko.
Tik Blyn su jais problemos su transportu!!! Atvežė ant grindų sukrautą metalą nei paleičių, nei pagalių.
Žodžių viskas gerai, tik vyrai pasitemkit su transportu.
BŪKITE ATSARGŪS, NEPATIKIMA ĮMONĖ.
Vygantas Kurmis yra šios įmonės direktorius. Šis asmuo yra melagis, sukčiauja prisiimdamas užsakymus, kurių negali padaryti, nes neturi tam pinigų, paima avansus pagal pasirašytą sutartį, tačiau jokių žaliavų neperka, vėluoja su terminais, meluoja, kad žaliavos/metalai nupirkti, tačiau pareikalavus, kad pradėtų darbus arba parodytų metalus/žaliavas negalėdavo jų parodyti. Metus laiko nesugebėjo pradėti darbų, todėl šis asmuo buvo paduotas į teismą, kadangi neįvykdė darbų pagal sutartį ir numatytus terminus. Buvo pareikalautas gražiuoju grąžinti avansą, žadėjo kiekvieną dieną nuo šių metų balandžio mėnesio grąžinti avansą ir kiekvieną dieną skambindavo, meluodavo, kad jau ŠIANDIEN bus pervestas avansas, tačiau iki šios dienos joks avansas nėra grąžintas.

Kitas dalykas, būkite atsargūs, nes šis asmuo nori, kad avanso dalis ir likusius pinigus pervestumėme kitiems asmenims, ne į įmonės arba jo sąskaitas, o tai reiškia, kad šis asmuo nenori gauti pajamų ir slepia mokesčius.

PATS DIDŽIAUSIAS s*****s, MELAGIS, NEPASITIKĖKITE ŠIA ĮMONE!!!!!

Jeigu domina, galėsiu papasakoti plačiau, mano telefono numeris: 869908751
Marius Jakubauskas
2022-04-04 10:57:06 IP 2e7r430h
Atsiliepimai apie šią įmonę blogi. Pagal sutartį pastatas turėjo būti pastatytas 2021 spalio 28 dieną. Avansas sumokėtas pilnai ir nemażas, o jokie statybų darbai nėra pradėti... įmonės vadovas Vygantas Kurmis vengia bendrauti telefonu vis żada perskambinti... nuolatos żada pradėti darbus, taćiau pażadų nesilaiko, esu nusivylęs...prieš sudarydami sutartį su šia įmone gerai pagalvokit!
Nerasau as komentaru niekada nerasau, nes daznai nieko nesinori apie js rasyti, taciau siuo atveju esu nustebes ka rasoma… pirkom tris angarus ir visus atveze. Tik paskutinis velava 3 dienas.
Linkejimai is Plungis
Sveiki, mums statė angarą, viską pastatė su pavėjavimu bet priekaištu kokybei neturiu. Patarimas visiems, kas statysis prašykit, kad darbų vadovas būtu ne Simas (geriau tas šnekus žemaitis) ir spauskit dėl datų nes vėluoja, o Direktorius pats atvažaves renka metalus kartu su visais, jokio pasipūtimo.

Rekomenduoju tik vėluoja.
Ačiū už bendradarbiavimą projektuojant ir statant sandėlius.

Pagarbiai Andrius.
Pavėlava, bet viską atliko iki galo. Noriu padekuoti Vygantu. Rekomenduosim visiems :)
Nors ir vėlavo, bet visos fermos konstrukcijos pristatytos ir dar nuolaidą padarė.

Ačiū už gerą kainą!!!
Noriu padėkoti Vygantui, už gerus patarimus ir gerą darbą projektuojant Ferma. Sutaupė mums laiko ir pinigų. Rekomenduojame.
Thank you for cooperation :)

Adeso
Statyba | Plieno pastatai ASTRON

Adresas: Metalistų g. 10, LT-78151 Šiauliai.
Veiklos sritys: statyba; apželdinimas ir aplinkos tvarkymas; elektros dalys ir įranga; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; kelių tiesimas, remontas, tiltai; metalo konstrukcijos, angarai; projektavimas; santechnika; statybinės medžiagos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
„Adeso" - Inovatyvus požiūris į visus naujos statybos, pastatų renovacijos ir statybos valdymo darbus. Ypatinga mūsų veiklos sritis – plieninių pastatų statyba iš ASTRON konstrukcijų. Nuo pat veiklos pradžios laikome aukštai iškeltą reikalavimų sau, sąžiningumo klientams ir profesionalios kokybės kartelę. Kurkime...
Tinkasas
Adresas: Paukščių Tako g. 59, LT-12189 Vilnius.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
UAB “TINKASAS” įkurta 2003 metų gegužės 19 d. dirbti statybos ir renovacijos darbų srityje. Įmonės veiklos pradžioje buvo pasirinkta tinkavimo darbų specializacija, dėl to ir kilo įmonės pavadinimas - TINKASAS. 2006 metais įmonė buvo reorganizuota. Reorganizacijos tikslas - išplėsti vykdomų darbų specializaciją...
DESORTA
PVC stogų dengimas

Adresas: Ventos g. 8, Ušnėnai, LT-86356 Kelmės r.
Veiklos sritys: statyba; fasadas, fasado apdaila; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos.
UAB “DESORTA”-tai 10-ies metų patirtį turinti statybos įmonė, kuri pagrinde specializuojasi PVC stogų dengime. PVC stogo danga - tai puikus sprendimas esant nelygiam stogo paviršiui, nes būtent ši danga lengvai prisitaiko prie bet kokio dengiamo paviršiaus ir atlieka hidroizoliacijos funkciją, todėl patalpa išlieka...
VERSLO
STATYBA, REKONSTRAVIMAS, MODERNIZAVIMAS

Adresas: Kalvarijos g. 9, LT-46349 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; elektros instaliacijos darbai; fasadas, fasado apdaila; griovimas, gręžimas; inžineriniai tinklai ir sistemos; santechnika; sienos, lubos; statybos technika, įranga, nuoma; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija; vamzdynai, vandentiekis, nuotekų valymas.
UAB VERSLO – tai statybos įmonė, įkurta 2012 metais ir pasižyminti solidžia statybų sektoriuje sukaupta darbo patirtimi, apimančia projektus ne tik Kauno regione, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas – laiku, kokybiškai ir inovatyviai vykdomi klientui duoti įsipareigojimai bei buvimas patikimu partneriu nuo...
Dinlasta
Stogų šiltinimas, dengimas bitumine danga

Adresas: Verkių g. 48, LT-44491 Kaunas.
Veiklos sritys: statyba; griovimas, gręžimas; sienos, lubos; stogų dangos, paslaugos; šiltinimas, renovacija.
Dinlasta, UAB - atliekami stogų šiltinimo darbai, stogų dengimas prilydoma bitumine danga Kaune ir visoje Lietuvoje STOGO DARBAI Stogų dangos paslaugos Stogo šiltinimas, stogų šiltinimo darbai Stogų dengimas bitumine danga Stogo remontas, stogų remonto darbai Kaune Horizontalių stogų dengimas prilydoma danga...

Mokesčių simuliacijos įrankis – Statistikos departamento rankose
Mokesčių simuliacijos įrankis – Statistikos departamento rankose
Pasaulio banko ekspertai perdavė Lietuvos statistikos departamentui mikrosimuliacijos įrankius, kurie padės kuriant teisingesnę ir į verslo augimą orientuotą mokesčių sistemą.
Vadovo akistata su savimi: ko nenori pamatyti lyderis?
Vadovo akistata su savimi: ko nenori pamatyti lyderis?
Vadovams kalbėti apie organizacijos sveikatą ir jos rodiklius atrodo įprastas ir savaime suprantamas dalykas. Tačiau apie poreikį rūpintis savimi ir savo lyderyste sau ir kitiems garsiai...
Inovacijos keičia požiūrį į pakuotes: sukurtas atsparus drėgmei popierius, iki 25 kartų perdirbamas kartonas
Jau ne pirmus metus kalbama apie būtinybę įgyvendinti žiedinės ekonomikos principus šalyje bei Europos Sąjungoje. Lietuvos ekonomika pagal šį rodiklį vis dar gerokai atsilieka nuo ES vidurkio, kur...

Ar ketinate pradėti investuoti?

3M 126,35 +1,42%
Kraft Heinz Co 39,89 +1,19%