Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Evispa, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Evispa

Atsiliepimai apie Evispa, UAB

verskis.lt

Elektroninių parduotuvių nuoma, kūrimas
Varlė
Parašyk savo nuomonę apie Evispa, UAB

Ilgą laiką neturėjome normaliai funkcionuojančios svetainės, nusprendėme atsinaujinti ir tuo pačiu įsirengti E-parduotuvę. Po ilgų paieškų ir paskatinti gerų atsiliepimų pasirinkome Verskis.lt platformą. Sukūrė dizainą, padėjo išsirinkti geriausius sprendimus, greitai ir profesionaliai atsakė į visus klausimus. Puikiai įgyvendintas projektas, esame labai patenkinti galutiniu rezultatu.
Didelis ačiū Neringai, Lukui ir visai Verskis.lt komandai!
2022-11-23 14:22:57 IP 2cfq7ecs
Sidabrinė Kamėja 2022-11-23 14:03:01
Operatyviai dirbanti kompanija. Vadybininkai atsako maksimaliai greitai ir iškarto išsprendžia arba pasiūlo iškilusias problemas. Nesuprantantys žmonės apie elektroninę prekybą pas juos ras visus būdus, kaip pradėti prekiauti internete su daug įvairių pamokų, o jeigu neras pamokų ar dėl laiko stokos negali visko peržiūrinėt, tai vadybininkai maksimaliai greitai, kada laisvesni iškarto išsamiai atrašys.
ačiū už įvertinimą! jau 12.5 metų dirbame kartu :)
Sidabrinė Kamėja
2022-11-23 14:03:01 IP 2e7r1pq0
UAB AIMYOUSTYL 2022-09-26 13:30:26
Geriausi atsiliepimai, visada padeda spręsti susidariusias problemas su puslapių, operatyvus ir aiškus atsakymai į klausimus. Rekomenduoju pasirinkti Veskis.lt komanda savo partneriu. Kreipiausi sukurti dizainą el. parduotuves, bendravau su Luku ir Neringa, Ačiū už kantrybė ir pagalba. Eigų reikėtų kurti dar viena el. parduotuve, net nedvejodama kreipčiausi i Verskis.lt komanda, UAB EVISPA. Dėkoju visam kolektyvui UAB EVISPA už puikiai atlikta darbą.
Nuoširdus ačiū už įvertinimą :)
2022-09-26 11:46:37 IP 2cfq7ecs
Soderus 2022-09-26 08:21:24
Užsakėme individualaus dizaino paslaugas.
Darbas atliktas profesionaliai ir sklandžiai.
Dizainas patrauklus, atitinka poreikius. Bendru rezultatu esame patenkinti.
dėkojame už įvertinimą!
Užsakėme individualaus dizaino paslaugas.
Darbas atliktas profesionaliai ir sklandžiai.
Dizainas patrauklus, atitinka poreikius. Bendru rezultatu esame patenkinti.
Esu be galo dėkinga už tokį operatvumą.
Sunku nupasakoti, kaipo lengvėja gyvenimas kai taip greitai atsakote !
Vitalijus Dubietis 2022-04-25 22:29:27
Marija, kuris esate Vitalij ir komentarus rašote vis iš kitokių el.pašto adresu (nors žinią apie "yra komentaras" gavote į pirmąjį), detalizuosiu viešai tada visą situaciją.

Užsakėte darbus, jiems padarėme sutartį, apibrėžėme kaip veiks, kas bus padaryta, kada bus padaryta, kiek kainuos.
Atlikome, pridavėme, pateikėme sąskaitą ir priėmimo perdavimo aktą. Gavome sąskaitos apmokėjimą, negavome pasirašyto akto. Raginome, nepateikėte, tada kaip numato įstatymai pateikėme vienašalį darbų pridavimo-perdavimo aktą. Per visą tą raginimą ir vienašalį aktą iš jūsų dėmesio savo užsakytiems darbams buvo 0.
2022 spalio 1 asmeniškai, kilometriniais laiškais atsakiau į visus jūsų klausimus/abejones ir papasakojau kur kas ir kaip. Suprantu, kad programavimas ir IT sritys yra ne jūsų, tačiau tam mus ir samdotės ir mokate pinigus. Mes pasakojame kaip bus, kaip veiks, ir tą tvirtinate raštu, ne žodžiu ir net ne "aj kaip jie padarys taip bus gerai".

Dabar praėjo 6 mėnesiai, grįžote prie projekto, užprašėte naujų darbų, sąmatos netiko (taip, jeigu reikia mums dirbti mes už tai prašome pinigų - natūralu, man atrodo). Kodėl tikitės, kad į visus laiškus gausite atsakymą per 10 minučių - nežinau, nes po valandos jau turime dar ir dar ir dar po vieną laišką "kada atsakysit". Tada matyt sprogote iš kažkokio vidinio pykčio ir nepagrįstų lūkesčių, na bet visko būna, ne apie tai dabar.

Mes Jūsų neverčiame dirbti su mumis, visų paslaugų užsakymas yra jūsų iniciatyva. Gaila, kad nepavyko susidirbti. Mūsų partnerystės ir bendradarbiavimo nematau. Siūliau Jums ir susitikimą, ir susiskambinti ir kitaip surasti kaip projektą išgelbėti ir papasakoti kaip viskas veikia internete ir kaip turi būti, o kaip neturi - tokius siūlymus ignoravote, reiškia nerūpėjo. Taip pat buvo siūlyti ir mokymai kaip naudotis sistema, jeigu neužtenka viešai prieinamos medžiagos - taip pat nemačiau nieko apart neatsakymo į tokius pasiūlymus.

Keista, kad tokius klausimus norite rašyti/spręsti per šį portalą, nebijau ir atrašysiu, nes manau kad sveika įmonė privalo atrašyti ir į nepasitenkinimus ir padėkoti tiems, kas išreiškė pasitenkinimą paslauga (ačiū, kad patenkintų yra >95%).
Tačiau nematau prasmės toliau šia tema diskutuoti - norite - rašykite oficialius skundus, gausite oficialius atsakymus. Nes susirašinėjimas čia bus tik dejonių lygis.

p.s. apie kirpėją netinkamas palyginimas - mes atlikome paslaugą iki galo ir turime tam priėmimo-perdavimo aktą, kad viskas tiko.
Sveiki, atsiprašau tačiau lyties ir vardo dar nepasikeičiau.
Jūs gal nesuprantate arba nežinote, bet įmonė susidaro ne vien iš akcicinko - bet ir iš kitų žmonių.
Nežinau kaip pas Jūs dabar įmonėje, bet esu tradiciškos santuokos sampratos ir kitų vertibių bei įstatymų šalininkė.
Jūsų teisė aišku rinktis kitą vėliavą, bet esminiai Lietuvos verslo įstatymai ir nuotatos dėl to nelabai pasikeičia.
Nežinau ar Jūs suprantate apie ką eina kalba, bet Lietuvoje yra įstatymai ir visi Jūsų pasireiškimai vertinami atitinkamai.
Jeigu Jūsų įmonė nesupranta arba negirdi ko nori arba pageidauja Jūsų klientai - tai tik Jūsų įmonės problema.
2022-04-25 22:29:27 IP 28m83h1l

Marija 2022-04-25 15:20:58
Šiap esu vardu Marija. Malonu susipažint p.Vitalijus.
Gerbiamas p. Vitalijau - atsakykite: jei Jūsų kirpėjas apkirpo tik pusę Jūsų galvos - Jūs taip ir išeisite laimingas be jokių priekaištų? Ar Jūsų manymu klientas neturi teisių pareikšti savo pretenzijų jokiais atvėjais? Tipiškas Jūsų įmonės ėlgesio modelis...Jūs tik pats patvirtinate visus čia esančius komentarus.
Vitalijus Dubietis 2022-04-25 14:08:03
Vitalij Jeg****, visos jūsų užsakytos ir apmokėtos paslaugos yra įvykdytos. Priemimo perdavimo aktus taip pat minėtiems darbams turime. Dabar grįžę, po 6 mėnesių tylos, užklausėte kiek kainuoja dar kartą atlikti duomenų papildomą importą - gavote sąmatą už papildomai atliekamus darbus (darbų nepatvirtinot, darbai neatliekami). Nežinau kur čia klientas visada neteisus, tačiau žinau, kad papildomi darbai privalo būti apmokestinti, o ne vykdomi nemokamai. Norėčiau apsilankyti pas kirpėją ir pasakyti "kirpai mane prieš mėnesį, bet žiūrėk ataugo, apkirpk dabar dar kartą nemokamai". Kažkaip taip neveikia pasaulis. Yra poreikis darbams, yra pasiūlymas pinigais ir terminu tuos darbus atlikti. Jeigu kaina netinka - reiškia pageidaujamas darbas nevertas tokios investicijos.
Šiap esu vardu Marija. Malonu susipažint p.Vitalijus.
2022-04-25 14:08:03 IP 28m83h1l
KLIENTAS VISADA NETEISUS 2022-04-25 13:49:57
KLIENTAS VISADA NETEISUS - tai jau tikrai šioje įmonėje! Jokios pagarbos klientui !
KLIENTAS VISADA NETEISUS
2022-04-25 13:49:57 IP 2detnfv2
ugnius kondrotas 2022-02-11 20:48:03
net nemaniau, kad dar vis rasineji Vitalijau, tai naudodamasis proga pacituosiu teksta is laisko, o ne istraukas kaip tau patogiau
"
tai jus ir patvirtinot savo imones ideologoja-KLIENTAS VISADA NETEISUS, bet jei nesugebat sukurt platformu aiskiu eiliniams vartotojams tai gal ir nenuomokit platformu programeriams apsimesdami, kad tai paprastiem zmonem."tai tiesiog metodinės pagalbos poreikis" -LAVONAI JUS
sekmes durninant zmones ir fiksuojant savo klaidu nebuvima

On Sunday, January 31, 2021, 01:42:32 PM GMT+2, Vitalijus - verskis.lt <[email protected]> wrote:

Ugniau, sistema, kuria naudojatės naudojasi dar > 800 kitų el. parduotuvių.
Tikime, kad kas nors gali neveikti, todėl tikriname, kad rasti priežastį, tačiau iš to apie ką susirašinėjame pastarąją savaitę - tai tiesiog metodinės pagalbos poreikis, kad padėtumėme suprasti kaip veikia sistema ir kaip veikia paieškos sistemos, tačiau nebuvo užfiksuota nei vienos sisteminės klaidos, t.y. iš pačios el.parduotuvės.

———————————————
Vitalijus
ugnius kondrotas
2022-02-11 20:48:03 IP 2g44d469
Vitalijus Dubietis 2021-02-15 08:49:57
Ugniau, sekmės jums prekyboje kitur. Detaliai jums atrašiau žinutėje žemiau. Į bet kurią teikiamą pagalbą atrašinėjote "negi galvojate tai kam nors įdomu", arba "LAVONAI JUS" - tikiuosi nauji paslaugų tiekėjai jums patiks labiau. Mums nebuvo malonu dirbti su tokiu klientu. Geros kloties.
"
sekmes durninant zmones ir fiksuojant savo klaidu nebuvima

Ugniau, sistema, kuria naudojatės naudojasi dar > 800 kitų el. parduotuvių.

———————————————
Vitalijus
Rrrr! 2021-10-23 14:59:05
https://www.verskis.lt/pagalba - galėtu bent žmogu paimti be kalbos sutrikimų video pamokas įrašyti.
Po pusdienio žiūrėjimo jaučiuosi kaip logopedas...
Dėkojame už Jūsų pastabas! Turime beveik visą mokomąją medžiagą ir tekstiniame pavidale, jeigu Jums yra sunku klausytis video mokomosios medžiagos. Kolkas per ~3-4 metus kiek ši medžiaga yra patalpinta turime pirmąjį tokį komentarą apie ją. Būtinai atsižvelgsime.

verskis.lt vadovas
Po pusdienio žiūrėjimo jaučiuosi kaip logopedas...
ugnius 2021-02-06 11:21:17
visiems norintiems turet eparda recomended APEIT SIA IMONE KILOMETRO RATU, tai savim patenkintu narcizu guzta nesugebenti net normaliai organizuoti darbo viduje, nes teiraujantis pagalbos bet kuriuo klausimu visada atsiliepia vadybininkas parinktas "karuseles" principu ir nieko nesuvokiantis nei su kuo sneka nei apie ka, taip jus iskart prarandate diena, nes esate isklausomi ir laukite atsakymo per 24 val, po to kai gaunate NESAMONINGA atsakyma vel skambinate ir vel jums atsiliepia KITAS VADYBININKAS, kuris nieko nezino apie jusu problema -ir vel laukite, taip sukasi karusele ir deginami jusu pinigai, kuriuos sumokate, bet naudotis uz ka sumokejote NEGALITE, nes-ju platformos skirtos ne paprastiems useriams, o programeriams, bet jei esi programeris-NAFIK TAU TADA VERSKIS.LT PLATFORMA? pats gali susikurt.. Uzuojauta dirbantiems su ta oligefr..u komanda, ir kas smagiausia, kad susimoki babkes i prieki, o po to tave konkreciai laiko uz idijota ir tempia laika savo neveiksmingomis pagalbomis (priminimus apie saskaitos apmokejima pradeda siuntinet iki termino likus 14 dienu-gal vistik jauciamas apyvartiniu trukumas?), kad dirbant su oligofr....s normalu, nes gaunas toks toki pazino, bet babkes prarado vistik idijotas, nes jis zinoma kvailesnis uz oligofr..a, kadangi uz savo kvailuma susimokejo. Zodziu, kas norite pirkti ar nuomoti eparda ir kreipsites i VERSKIS.LT tai tas pats kas viena diena nubudes nusprestum but MARIYIN MONROE, nors esi MARILYN MANSON
visiškai pritariu! dirbatys ten "vadybininkai" visiškai nenusimano savo darbe! komunikacijos su klientu yra nulis. arogancija peržengia visas ribas ir moralinius prncipus! laikykites toliau nuo tos įmonėlės !!!
Jau beveik vieneri metai kaip sėkmingai dirbame kartu su verskis.lt komanda. Buvome įnoringi ir norėjome „daug“, tačiau Laura su verskis komanda iššūkį priėmė ir puikiai susitvarkė. Galutinis rezultatas džiugina tiek mus, tiek klientus. Buvo daug laiškų, skambučių, daug komentarų, tačiau į viską buvo atsakyta ir atsižvelgta. Džiaugiuosi atliktais darbais. Nuoširdus ačiū už kantrybę ir linkiu tolimesnės Jums plėtros!
Nuo pat pirmo susitikimo su verskis.lt komandą supratome vieną, kad tai viena iš nedaugelio šios sryties įmonių kuriems SVARBUS klientas ir jo poreikiai. Mūsų atveju buvo viskas atlikta profesionaliai, išpildyta mūsų idėja ir tuo pačiu pasiūlyta daug inovatyvių įdėjų. Toli gražu mes nesame tie žmonės kurie šioje srityje pasikauste, tad verskis.lt darbuotojus “kankinom” dažnai…Tačiau, neliko nei vieno neatsakyto klausimo, nepadarytų užduočių ar blogų emocijų. Tik verskis.lt dėka turime funkcionalią elektroninę parduotuvę, kuri bus nuolat prižiūrima, atnaujinama o gal ir diegiamos naujos verskis.lt įdėjos! Visada smagu atrasti profesionalus… ir pagaliau Juos radome. Jei svarstai ar verta “prasidėti” su VERSKIS.LT, mes atsakome - TAIP !
Dar kartą norime atskirai padėkoti Laurai, Neringai, Ernestui, Lukui, Vladimirui, Vitalijui, AČIŪ ! RESS.LT komanda
Visi Šiltnamiai
2021-03-25 00:36:17 IP 2e7r3rbc
Kiekvienas mūsų klausimas visada sulaukdavo atsakymo, kiekvienas mūsų noras buvo išpildytas. Dabar turime svajonių svetainę, kuria džiaugiamės ne tik mes, bet ir mūsų klientai!
Nuoširdžiai dėkojame Vitalijui, Ernestui, Danui ir visai verskis.lt komandai už profesionalų darbą! Ačiū už visas konsultacijas, tinkamus atsakymus ir sprendimus, operatyvumą, kantrybę ir geranoriškumą.
REKOMENDUOJAME! Sėkmės visuose naujuose projektuose.
Fashion Zone papuošalai
2021-03-05 13:41:17 IP 28mdnhoa
Dėkojame Verskis.lt kolektyvui už pagalbą, palaikymą, dėmesį įdiegiant el. parduotuvę.
Šauni ir motyvuota komanda. Ačiū!
Jau kelis mėnesius esame verskis.lt klientai ir sėkmingai bendradarbiaujame su jų komanda. Visada greitai ir efektyviai atsako į rūpimus klausimus, iš karto patvarko, ką įmanoma. Ypač norisi pažymėti vadybininko Vladimiro profesionalumą ir padėkoti už pagalbą problemų sprendime.
Sėkmės!
www.smartfun.lt
www.divergente.lt
2021-02-17 10:15:34 IP 28men3h8
Tik geriausi atsiliepimai, bet kokioje situacijoje ieškomas kompromisas (ir randamas).
Naudojantis šia profesionalų komanda, atkrenta begalė rūpesčių ir lieka laiko rūpintis reikalais, kuriuos supranti.
Ačiū dar kartą komandai už pagalbą, greitus sprendimus ir draugiškus patarimus.
SĖKMĖS
2021-02-15 08:49:57 IP 28m83h1l
ugnius kondrotas 2021-02-14 00:21:49
kad nesamones kalbi Vitakla, pats supranti, beje jau pasileidau kitu vardu ka norejom per jus TRIS MENESIUS, sekmes ieskant durniu-cia jau ATVIRU TEKSTU
ugnius kondrotas
2021-02-14 00:21:49 IP 2g44d469
2021-02-08 08:54:58 IP 28m83h1l
ugnius 2021-02-06 11:21:17
Gerb., Ugniau Kondrotai,

jeigu jau kritika pasipylė į mūsų pusę viešai, tad irgi noriu į ją atsakyti viešai:
1) įmonėje pagalbos tarnyboje (klientų konsultavime) dirba 8 žmonės - kuris iš jų atsakys į Jūsų laišką ir kuris atsilieps telefonu - taip, tai bus tas žmogus, kuris tuo metu yra laisvas. Nuomuojant pigiausią planą tikrai nėra priskiriamas dedikuotas vadybininkas.
2) į Jūsų klausimą "kodėl rašo, kad mano puslapis neegzistuoja" atrašė bent 3 žmonės 6 laiškais, nes parašėte su tuo susijusiu begalę laiškų - el.parduotuvė veikė visada ir rodė tą pranešimą kurį matėte yra todėl, kad puslapį aplankydavote į neegzistuojantį puslapį kurio jau nėra, tai matėsi ir iš nuotraukų kurias siuntėte. Tai yra pranešimas kurį generuodavo el. parduotuvė, o ne kažkuri kita sistema. Jeigu vestumėte savo adresą ne į google, o į adresų juostą - kuo puikiausiai matytumėte ir rezultatą, kurį Jums taip pat siuntėme paveiksliuko pavidalu. Tą patį pasakojome bei rodėme ir su kitais pavyzdžiais, pvz https://pigu.lt/lt/shetraerhaerh atidarius Jums irgi rodo 404 klaidą, kuri reiškia "užprašomo puslapio nėra". Sutinku, kad nesate IT žinovas, tam ir klausiate, bet būtų labai puiku, jeigu girdėtumėte atsakymą, o ne tik svaidytumėtės kaltinimais.
3) rašote "apmokėti užsakymo žmonės negali" - testuojame, skiriame laiko, iki banko mokėjimo puslapio per Paysera tarpininką puikiausiai nueiname, klausiame - kaip atkartoti kad pamatyti tai apie ką kalbate - nieko negalite pateikti, o vėl gi tik kaltinimai.
4) mokomosios medžiagos nenagrinėjate, natūralu, kad neturint kompiuterinio raštingumo sunkiau bus administruoti el.parduotuvę, kai nesate pažengęs ties kompiuteriniu raštingumu. Stengėmės padėti tiek telefonu tiek el. paštu - dėja, matyt el. prekybos kūravimą reikkia tiesiog pavesti kitam kolegai, o pačiam užsiimti tuo ką išmanote geriausiai.
5) Jūsų nepagarbūs laiškai nėra tolieruotini ir yra/buvo įžeidžiantis - kaip gali vadybininkui kilti noras dar ir dar jums pasakoti kai laiške tiek daug neapykantos, nepagarbos ir apsižodžiavimo "lavonai jūs" ir pan.? Nesate pagarbus, nors į tai stengėmės užmerkti akis ir vistiek Jums, kaip mūsų klientui, teikti kokybišką pagalbą, kurios nesiklausėt.
6) jeigu skaitytumėte sutartį žinotumėte, kad už paslaugos pratęsimą siunčiame sąskaitą prieš 2 savaites ir priminimas keliauja kas savaitę, kad nepamirštų mūsų klientai planuotis savo išlaidų ir prasitęstų paslaugą laiku. Tai yra standartinė praktika, kad sąskaita siunčiama ne paskutinę galiojimo dieną.
7) į išsamų laišką atrašote "kodėl jūs galvojate, kad tai dar kažkam įdomu" - matome tik nenorą susipažinti su pateikiama informacija. Prisegu jį čia kaip priminimą.

Linkiu, kad kitur susikurtumėte el. parduotuvę ir ten rastumėte sau ramybės ir laimės. O mes ir toliau išliksime didžiausiu ir patikimiausiu el.parduotuvės nuomos tiekėju kurie turi jau virš 900 aktyvių el.parduotuvių, neturime tokių problemų apie kurias pasakojate, ir toliau sėkmingai aptarnausime norinčius ir galinčius prekiauti internete bei skiriančius tam laiko ir dėmesio.

pagarbiai ir viso ko geriausio linkintis
UAB EVISPA direktorius
MB Italici Vini Gustus
2020-08-18 10:22:29 IP 5cc7f9a3
We had the opportunity to create from zero our e-commerce platform with Verskis! They are professional, answering almost all questions to solve different issues.
We can say that, following recommendations of other partners, we have choosen so far the right partner for our needs.
Žaibiškai problemas sprendžianti įmonė. Rekomenduojame !
Puiki sistema, net ir pradedančiajam vartotojui pakankamai aišku, visas reikalingas funkcionalumas vidutiniam plane "lyderis", bet šiaip galima startuoti ir su "start" paketu.
Super vertė už tokius pinigus, o Vitalijus tikrai paslaugus ir geranoriškas specas!
Puikus servisas! Darbas atliktas labai greitai ir kokybiskai!
Rekomenduoju!
Evaldas Matlauskas
2019-09-12 16:19:12 IP 2ju3l8p7
Noriu padėkoti Verskis.lt kolektyvui, kad padėjo susikurti internetine svetainę, tokia kokios norėjau visą laiką.
Pasirodo viskas įmanoma tik reikia laiko ir bendro darbo.
Ačiū už aiškų, sklandų ir informatyvų bendravimą.
Didžiausios sėkmės!
Evaldas Matlauskas
Www.brokeris-vilniuje.lt
Tik geriausi atsiliepimai 10 žvaigždučių, visada padeda spręsti susidariusias problemas su puslapių, operatyvus ir aiškus atsakymai į klausimus. Rekomenduojame pasirinkti Evispa komanda savo partneriu
Alvydas 2019-07-24 10:43:50
1 versija
"2017-11-29 09:01:04 IP 84.240.50.115
Dėkoju “EVISPOS” komandai, o ypač komandos vadovui, Vitalijui, asmeniškai už kantrybę, dirbant su ne visai “raštingais” klientais. O taip pat už ypatinga dėmesį ir operatyvumą, sprendžiant nesklandumus bei nuolant diegiant papildomą funkcionalumą e-shopo varikliui. Kas yra labai svarbu e-versle."

2 versija
2019-05-27 09:08:23 IP 84.240.50.115
Dėkoju “EVISPOS” komandai, o ypač komandos vadovui, Vitalijui, už kantrybę, dirbant su ne visai “raštingais” klientais. O taip pat už ypatinga dėmesį ir operatyvumą, sprendžiant nesklandumus bei nuolant diegiant papildomą funkcionalumą e-shopo varikliui, kas yra labai svarbu mūsų versle. Jūs tiesiog nepaliekate šansu konkurentams bent jau išklausyti jų pasiūlymų :)
....."

taip sakant, tradicijos išlieka tos pačios - rašomi komentarai apie save, net nesivarginant pakeisti teksto. tiesiog "copy-paste"
laba diena, Alvydai,

komentarų patys nerašome, juos rašo mums klientai, kurie yra patenkinti mūsų paslaugų teikimu.
Po komentaro parašymo - jį sukeliame į verskis.lt tinklalapį, kad būtų matoma pas mus mūsų esamiems ir potencialiems klientams
Į rekvizitai.lt dedame ne patys, o irgi deda klientai. Kas tame yra negero? Komentaras tikras, galite paskambinti atitinkamam klientui ir paklausti ar tikrai tai yra jo žodžiai ir ar jis tikrai savo iniciatyva tai parašė ir ar nieko neverčiamas įdėjo jį čia.
Šis klientas matyt norėjo dar kartą mums padėkoti ir savo atsiliepimą pradubliavo - mes tik laimingi, kad klientui patinka - vardan to tikrai dirbame, kadangi taikokme aukštus kokybės standartus įmonės viduje.
Su Dmitrijumi dirbame jau 6 metus ir tikrai tai yra patenkintas mūsų klientas.
1 versija
"2017-11-29 09:01:04 IP 84.240.50.115

2 versija
2019-05-27 09:08:23 IP 84.240.50.115
....."

www.vova-lingerie.eu | UAB "Mano paslaptis" | Dmitrij Medvedev
Su Verskis.lt komanda greitai ir profesionaliai atnaujinome el. parduotuvę. Pasiūlyti sprendimai mums padeda sukurti pridėtinės vertės vartotojui ir pirmauti rinkoje. Tikrai rekomenduosime Jus ir kitiems partneriams.
platus funkcionalumas, operatyvus bendravimas, išdirbtas e-parduotuvės sprendimas. jei rinkčiausi - vėl rinkčiausi verskis.lt
iki verskis.lt neturėjau jokios patirties eparduvių atidaryme, tačiau, su verskis ir jų puikia ir kantria komanda pavyko net man :)
www.linakontri.com
Noriu padėkoti "Evispa" komandai, bet ypač Ingridai už kantrybę, profesionalumą ir šiltumą. Drąsiai jai užduodu krūvas kvailiausių klausimų, nebijau klausti vėl ir vėl, jai atsakius pasidaro "šviesu akyse" :)
Teko dirbti su keletu elektroninės prekybos platformų ir daugelyje nusivylėm aptarnavimu. Čia viskas vyksta tiesiog "online" - super greita ir patogu :) Rekomenduoju net visai neturintiems jokios patirties - būsite nustebinti! Živilė | Odiodi.lt
Vitalijus 2017-12-13 18:22:36
ačiū ačiū, Agata :) dėkoti reikia ne tik man bet ir kitiems kurie dirba prie Jūsų projekto - Darius, Einius, Ingrida, Danas ir dar keli komandos nariai bei mūsų šaunioji Birutė dirbanti pagalbos tarnyboje :) mūsų visa komanda 9 žmonės kurie nuolat rūpinamės savo klientais ir jų projektais!
Vitalijau, žinoma, esame dėkingi visai Jūsų komandai - tiek Jūsų kolegoms su kuriais bendraujame tiesiogiai, tiek tiems, kurių nematome, bet kurie nuolatos rūpinasi, kad visi mūsų projektai veiktų sklandžiai :) Dar karta Jums didelis ačiū :)
Agata 2017-12-13 16:21:28
Bendradarbiauti su šia įmone - tikras malonumas. Vitalijus, visada įsiklauso į poreikį, užsakymai atliekami profesionaliai ir laiku, operatyviai reaguojama į bet kokį paklausimą. Ačiū Jums, kad esate!
UAB "Gurmano sapnas"
2017-11-29 15:59:21 IP 4ljipac
Puikus „Evispos“ sukurtas įrankis pradėti elektroninę prekybą - nesudėtingas elektroninės parduotuvės turinio valdymas, puikus instrumentas internetinės prekybos „pradžamoksliams“.
Eglė, wwww.sentiment.lt
2017-11-29 12:52:39 IP 2eehhei3
Rekomenduojame rinktis lietuvišką produktą - verskis.lt platformą. Kam vargti su užsienietiškais portalais, kai turime tokią puikią paslaugą namuose. Patogus ir aiškus valdymas, išsami mokomoji medžiaga, greita pagalba sprendžiant iškilusias problemas. Ačiū už jūsų kantrybę ir pagalbą.
Džiaugiamės pasirinkę būtent verskis.lt kaip mūsų el. parduotuvės valdymo sistemą. Norime padėkoti Evispa komandai už profesionaliai ir itin kokybiškai atliekamą darbą - už operatyvų, greitą reagavimą į visas iškilusias problemas ir klausimus bet kuriuo paros metu. Verskis.lt nuoširdžiai padeda mums įgyvendinti mūsų verslo idėją ir ją efektyviai plėtoti.
UAB "Mano paslaptis"
2017-11-29 09:01:04 IP 2eehi9u3
Ačiū, Edgarai už nuoširdų tokį gražų atsiliepimą! Mums rūpi ne tik klientų el. parduotuvės paleidimas, bet ir kaip jie dirba.
Jau virš 10 metų dirbame vardan geros el. komercijos ir neleisime jos teršti blogaja pirkėjų nuotaika :)
Pirkau prekę iš elektroninės parduotuvės, kuri naudojosi Evispa paslaugomis (jie nuomojosi elektroninę parduotuvę), bet savo veiklą nutraukė, kelios dienos po to kai pervedžiau pinigus už prekę.

Kai suvokiau, kad elektroninė parduotuvė uždaryta, o su savininku neįmanoma susisiekti maniau, kad praradau pinigus. Tačiau paskambinus į Evispa atsiliepė malonus konsultantas, kuris susisiekė su uždarytos parduotuvės savininku. Viskas buvo išspresta per keletą valandų.

Ačiū, su Jumis malonu dirbti.

Starflix Vilnius
Getspace | Wacademy | Samurai's Tea

Adresas: Trinapolio g. 11D-53, LT-08338 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Berklis
SEO mokymai (SEO akademija)

Adresas: Pušų g. 4, Pamaišupys, LT-53301 Kauno r.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos; mokymo kursai; seo paslaugos.
UAB Berklis veiklos sritys: SEO mokymai, įvairių komercinių tekstų rašymo mokymai, savirealizacijos mokymai, saviugdos mokymai, SEO (SEO angl. Search Engine Optimization, liet.k. paieškos sistemų optimizavimas) paslaugos, tradicinio marketingo paslaugos, interneto rinkodaros strategija, interneto svetainių kūrimas...
CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios elektroninės parduotuvės

Adresas: Švitrigailos g. 11K-109, LT-03228 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Pagrindinės CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS, Windows, macOS, Linux) Užsakymų valdymo, gamybos valdymo, sandėlio valdymo sprendimų kūrimas Informacija potencialiems verslo partneriams Reprezentacinių...
Consilium optimum
Fastlink | Internetas, televizija

Adresas: L. Giros g. 50, LT-06325 Vilnius.
Veiklos sritys: televizija ir radijas; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; telekomunikacijos, ryšio priemonės; vaizdo stebėjimo sistemos.
Fastlink – sparčiai besiplečianti interneto, išmaniosios televizijos, vaizdo stebėjimo ir kitas inovatyvias IT paslaugas, PRIVATIEMS ir VERSLO klientams, teikianti bendrovė, kuri Lietuvos rinkoje veikia virš 20 metų. Fastlink yra pirmasis paslaugų tiekėjas Lietuvoje, siūlantis savo klientams 4K (ULTRA HD) išmaniąją...
VERSLO IDĖJŲ PARTNERIAI
Google

Adresas: Kareivių g. 6-402, LT-09117 Vilnius.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; reklamos paslaugos.
GOOGLE ADS REKLAMA Sertifikuota reklama visame Google reklamos tinkle. Reklama paieškoje ir turinyje, Gmail, YouTube, remarketingas. SEO PASLAUGOS IR OPTIMIZAVIMAS Profesionalus interneto svetainių SEO optimizavimas. SEO analizė, vidinis bei išorinis optimizavimas, priežiūra. GOOGLE ANALYTICS IR TAG MANAGER Google...

Lietuvoje pristatytas naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB"
Lietuvoje pristatytas naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB"
"Mulsanne" limuzino prabanga ir absoliučiai nauji horizontai. Tokiais epitetais "Bentley" prieš keletą mėnesių pristatė naująjį savo flagmaną – "Bentayga EWB" su 18 centimetrų ilgesne baze. Gruodį...
Ignalinos atominė elektrinė: elektros negamina, bet darbuotojams iššūkių nestinga
Šių metų pabaigoje sukanka 13 m., kai VĮ Ignalinos atominė elektrinė (IAE) nustojo gaminti elektros energiją. Tačiau ir šiandien įmonėje dirba per 1.600 žmonių. Kas vyksta elektrinėje, kokius...
"Švyturio" naujovė skatins tvaresnį pakuočių naudojimą
"Švyturio" naujovė skatins tvaresnį pakuočių naudojimą
Augančios energetikos kainos, pakuočių žaliavų trūkumas ir Europos Sąjungos tikslai tvarumo srityje duoda postūmį šalies gamintojams ieškoti pakuočių alternatyvų. Didžiausias Lietuvos aludaris...

Ar ketinate pradėti investuoti?

Walt Disney 93,38 +0,90%
Western Union 13,98 +0,50%