Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Evispa, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Evispa

Atsiliepimai apie Evispa, UAB

verskis.lt

Elektroninių parduotuvių nuoma, kūrimas
Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Evispa, UAB

MB Italici Vini Gustus
2020-08-18 10:22:29 IP 5cc7f9a3
We had the opportunity to create from zero our e-commerce platform with Verskis! They are professional, answering almost all questions to solve different issues.
We can say that, following recommendations of other partners, we have choosen so far the right partner for our needs.
Žaibiškai problemas sprendžianti įmonė. Rekomenduojame !
Puiki sistema, net ir pradedančiajam vartotojui pakankamai aišku, visas reikalingas funkcionalumas vidutiniam plane "lyderis", bet šiaip galima startuoti ir su "start" paketu.
Super vertė už tokius pinigus, o Vitalijus tikrai paslaugus ir geranoriškas specas!
Puikus servisas! Darbas atliktas labai greitai ir kokybiskai!
Rekomenduoju!
Evaldas Matlauskas
2019-09-12 16:19:12 IP 2ju3l8p7
Noriu padėkoti Verskis.lt kolektyvui, kad padėjo susikurti internetine svetainę, tokia kokios norėjau visą laiką.
Pasirodo viskas įmanoma tik reikia laiko ir bendro darbo.
Ačiū už aiškų, sklandų ir informatyvų bendravimą.
Didžiausios sėkmės!
Evaldas Matlauskas
Www.brokeris-vilniuje.lt
Tik geriausi atsiliepimai 10 žvaigždučių, visada padeda spręsti susidariusias problemas su puslapių, operatyvus ir aiškus atsakymai į klausimus. Rekomenduojame pasirinkti Evispa komanda savo partneriu
Alvydas 2019-07-24 10:43:50
1 versija
"2017-11-29 09:01:04 IP 84.240.50.115
Dėkoju “EVISPOS” komandai, o ypač komandos vadovui, Vitalijui, asmeniškai už kantrybę, dirbant su ne visai “raštingais” klientais. O taip pat už ypatinga dėmesį ir operatyvumą, sprendžiant nesklandumus bei nuolant diegiant papildomą funkcionalumą e-shopo varikliui. Kas yra labai svarbu e-versle."

2 versija
2019-05-27 09:08:23 IP 84.240.50.115
Dėkoju “EVISPOS” komandai, o ypač komandos vadovui, Vitalijui, už kantrybę, dirbant su ne visai “raštingais” klientais. O taip pat už ypatinga dėmesį ir operatyvumą, sprendžiant nesklandumus bei nuolant diegiant papildomą funkcionalumą e-shopo varikliui, kas yra labai svarbu mūsų versle. Jūs tiesiog nepaliekate šansu konkurentams bent jau išklausyti jų pasiūlymų :)
....."

taip sakant, tradicijos išlieka tos pačios - rašomi komentarai apie save, net nesivarginant pakeisti teksto. tiesiog "copy-paste"
laba diena, Alvydai,

komentarų patys nerašome, juos rašo mums klientai, kurie yra patenkinti mūsų paslaugų teikimu.
Po komentaro parašymo - jį sukeliame į verskis.lt tinklalapį, kad būtų matoma pas mus mūsų esamiems ir potencialiems klientams
Į rekvizitai.lt dedame ne patys, o irgi deda klientai. Kas tame yra negero? Komentaras tikras, galite paskambinti atitinkamam klientui ir paklausti ar tikrai tai yra jo žodžiai ir ar jis tikrai savo iniciatyva tai parašė ir ar nieko neverčiamas įdėjo jį čia.
Šis klientas matyt norėjo dar kartą mums padėkoti ir savo atsiliepimą pradubliavo - mes tik laimingi, kad klientui patinka - vardan to tikrai dirbame, kadangi taikokme aukštus kokybės standartus įmonės viduje.
Su Dmitrijumi dirbame jau 6 metus ir tikrai tai yra patenkintas mūsų klientas.
1 versija
"2017-11-29 09:01:04 IP 84.240.50.115

2 versija
2019-05-27 09:08:23 IP 84.240.50.115
....."

www.vova-lingerie.eu | UAB "Mano paslaptis" | Dmitrij Medvedev
Su Verskis.lt komanda greitai ir profesionaliai atnaujinome el. parduotuvę. Pasiūlyti sprendimai mums padeda sukurti pridėtinės vertės vartotojui ir pirmauti rinkoje. Tikrai rekomenduosime Jus ir kitiems partneriams.
platus funkcionalumas, operatyvus bendravimas, išdirbtas e-parduotuvės sprendimas. jei rinkčiausi - vėl rinkčiausi verskis.lt
iki verskis.lt neturėjau jokios patirties eparduvių atidaryme, tačiau, su verskis ir jų puikia ir kantria komanda pavyko net man :)
www.linakontri.com
Noriu padėkoti "Evispa" komandai, bet ypač Ingridai už kantrybę, profesionalumą ir šiltumą. Drąsiai jai užduodu krūvas kvailiausių klausimų, nebijau klausti vėl ir vėl, jai atsakius pasidaro "šviesu akyse" :)
Teko dirbti su keletu elektroninės prekybos platformų ir daugelyje nusivylėm aptarnavimu. Čia viskas vyksta tiesiog "online" - super greita ir patogu :) Rekomenduoju net visai neturintiems jokios patirties - būsite nustebinti! Živilė | Odiodi.lt
Vitalijus 2017-12-13 18:22:36
ačiū ačiū, Agata :) dėkoti reikia ne tik man bet ir kitiems kurie dirba prie Jūsų projekto - Darius, Einius, Ingrida, Danas ir dar keli komandos nariai bei mūsų šaunioji Birutė dirbanti pagalbos tarnyboje :) mūsų visa komanda 9 žmonės kurie nuolat rūpinamės savo klientais ir jų projektais!
Vitalijau, žinoma, esame dėkingi visai Jūsų komandai - tiek Jūsų kolegoms su kuriais bendraujame tiesiogiai, tiek tiems, kurių nematome, bet kurie nuolatos rūpinasi, kad visi mūsų projektai veiktų sklandžiai :) Dar karta Jums didelis ačiū :)
Agata 2017-12-13 16:21:28
Bendradarbiauti su šia įmone - tikras malonumas. Vitalijus, visada įsiklauso į poreikį, užsakymai atliekami profesionaliai ir laiku, operatyviai reaguojama į bet kokį paklausimą. Ačiū Jums, kad esate!
UAB "Gurmano sapnas"
2017-11-29 15:59:21 IP 4ljipac
Puikus „Evispos“ sukurtas įrankis pradėti elektroninę prekybą - nesudėtingas elektroninės parduotuvės turinio valdymas, puikus instrumentas internetinės prekybos „pradžamoksliams“.
Eglė, wwww.sentiment.lt
2017-11-29 12:52:39 IP 2eehhei3
Rekomenduojame rinktis lietuvišką produktą - verskis.lt platformą. Kam vargti su užsienietiškais portalais, kai turime tokią puikią paslaugą namuose. Patogus ir aiškus valdymas, išsami mokomoji medžiaga, greita pagalba sprendžiant iškilusias problemas. Ačiū už jūsų kantrybę ir pagalbą.
Džiaugiamės pasirinkę būtent verskis.lt kaip mūsų el. parduotuvės valdymo sistemą. Norime padėkoti Evispa komandai už profesionaliai ir itin kokybiškai atliekamą darbą - už operatyvų, greitą reagavimą į visas iškilusias problemas ir klausimus bet kuriuo paros metu. Verskis.lt nuoširdžiai padeda mums įgyvendinti mūsų verslo idėją ir ją efektyviai plėtoti.
UAB "Mano paslaptis"
2017-11-29 09:01:04 IP 2eehi9u3
Ačiū, Edgarai už nuoširdų tokį gražų atsiliepimą! Mums rūpi ne tik klientų el. parduotuvės paleidimas, bet ir kaip jie dirba.
Jau virš 10 metų dirbame vardan geros el. komercijos ir neleisime jos teršti blogaja pirkėjų nuotaika :)
Pirkau prekę iš elektroninės parduotuvės, kuri naudojosi Evispa paslaugomis (jie nuomojosi elektroninę parduotuvę), bet savo veiklą nutraukė, kelios dienos po to kai pervedžiau pinigus už prekę.

Kai suvokiau, kad elektroninė parduotuvė uždaryta, o su savininku neįmanoma susisiekti maniau, kad praradau pinigus. Tačiau paskambinus į Evispa atsiliepė malonus konsultantas, kuris susisiekė su uždarytos parduotuvės savininku. Viskas buvo išspresta per keletą valandų.

Ačiū, su Jumis malonu dirbti.

Su šia įmone dirbame jau beveik metus. Iš senos e. - parduotuvės persikėlėme į verskis.lt :) Šį sistema veikia patogiai, jeigu iškyla klausimų visada gauname atsakymą. Yra labai daug video medžiagos, kaip naudotis elektronine parduotuve, tad norint būtent čia kurti svetainę tereikia peržiūrėti video medžiagą ir klausimų tikrai sumažės. Šiaip viskas gerai!
Vitalijus (Evispa vadovas)
2016-08-18 18:35:50 IP 28m867v9
Džiaugiamės, jog turime daugybė teigiamų komentarų, kuriuos galite perskaityti mūsų puslapyje adresu

keletas iš jų:

Džiugu, kad internetinės parduotuvės valdymas nesudėtingas ir lengvai suprantamas net niekada nedirbusiems su tokiomis valdymo programomis žmonėms. Taip pat labai malonu, kad kreipiantis pagalbos visuomet gauname greitą, nuoširdų ir išsamų atsakymą!
sviesos-idejos.lt UAB “Energy Green” kolektyvas
2016-06-12

Mūsų poreikių išsiaiškinimas, nuoširdus bendravimas ir patarimai, techninis palaikymas, greitai sprendžiamos problemos, dizaino parinkimas. Esame patenkinti sukurtu produktu.
kosmeda.eu kolektyvas
2016-05-10

Perėjome į "Verskis.lt" platformą iš jų konkurento ir esame tuo labai patenkinti. "Verskis" sistema daug našesnė ir patogesnė, yra pastebimai daugiau ištobulinta už anksčiau naudotą. Būtent patogumas ir kai kurių funkcijų nebuvimas anksčiau naudotoje sistemoje leido surizikuoti ir pereiti į "Verskis" - nesigailime, didesnis funkcionalumas ir galimybės pritaikyti parduotuvę pagal individualius poreikius nustebino jau pirmomis minutėmis. Ši sistema paprasčiausiai gerokai lankstesnė, kiek klausimų uždavėme "Verskis" komandai - tiek gavome atsakymų su paaiškinimais, kaip padaryti mums reikiamus dalykus. Nebuvo atsakymo "atsiprašome, šios funkcijos nėra". Kiekviena el. parduotuvė yra savaip specifinė, turi savitą koncepciją ir veikia pagal skirtingus verslo modelius - būtent todėl "Verskis" sistema yra geriausias pasirinkimas, kadangi neturėjome problemų pritaikant savo parduotuvę pagal mūsų bei klientų norus, taip išgaunant optimaliausią ir patogiausią variantą. Ačiū "Verskis" komandai ir tikimės, kad nusivilti ateityje tikrai neteks.
4x4parts.lt komanda
2015-12-10

Internetinės parduotuvės nuoma optimalus sprendimas smulkiam verslui. Galima išbandyti savo verslo idėją be didelių investicijų į programos pirkimą. Be to, nusipirkus programą ir susidūrus su poreikiu ją koreguoti, tektų nemažai pakloti už kiekvieną darbelį. Verskis.lt atveju tenka mokėti už pakeitimus, bet sumos tikrai įkandamos :) Ačiū verskis.lt kolektyvui ir sėkmės jums.
www.trauzai.lt kolektyvas
2015-12-08

Vertiname ir džiaugiamės turėdami tokį profesionalų el. svetainės valdytoją! Draugiškos konsultacijos, vertingi patarimai, inovatoriškiausi sprendimai ir operatyvūs klausimų sprendimai - tai JĖGA!
pirktiSmagu.lt administracija
2015-10-23

Dėkojame visai verskis.lt komandai už tobulai atliktą savo darbą.
Norime ypatingai išskirti keletą dalykų, kurie šiais laikais yra retai sutinkami:
1. Įsiklausė į mūsų specifinius pageidavimus.
2. Pasiūlė būtent mums adaptuotą e-parduotuvės versiją.
3. Suderino ir įgyvendino mūsų įmonės pageidavimus (nuo atsiskaitymo būdų iki dizaino spalvų)
4. Ir svarbiausia aukso vertės bendradarbiavimas - visada atsiliepia į skambučius, atsako į e-laiškus, ir pataria klausimais, kurie tiesiogiai net nesusiję su e-parduotuvės veikla.
Džiaugiamės galimybe bendradarbiauti ir rekomenduojame visiems, kas dar svarsto apie e-sprendimus savo verslui!
Komandos vardu, UAB "GUSTO NAMAI" generalinė direktorė Rima Brinienė parduotuve.gusto.lt
2015-10-21
Anonimas 2015-09-22 22:20:35
Nežinau, gera įmonė ar ne, bet teigiamus atsiliepimus savo interneto svetainėje rašosi patys. :) Negražu :)

Pvz., radausa.lt komentaras prie Evispa produkto Verskis: http://www.verskis.lt/lt/atsiliepimai-apie-verskis-lt-el-parduotuve

Spėkit kam priklauso radausa.lt domenas? Ogi tai pačiai Evispa (http://www.domreg.lt/whois duomenimis). :)
sveiki, Anonime,

komentarų patys nesirašome (nėra nė vieno kur patys pasirašytumėm!)
Kai yra daug klientų jie patys rašo mums padekas, o mes jas talpiname pas save puslapyje.

Mes parduodame domenus - tai yra viena iš mūsų paslaugų ir jeigu tikrinsite per domreg.lt - matysite mūsų rekvizitus, tačiau pagal sutartį su klientu ir faktūras - jiems priklauso domenų nuosavybė, tad radausa.lt yra tiesiog mūsų klientas ir niekaip kitaip Evispa neturi nieko bendro su ta įmone :)

Nuo 2015-06 mėnesio stipriai pagerimone mūsų aptarnavimo kokybę, todėl seniau čia esantys komentarai jau irgi yra nebetikslūs. Tobulėjame ir rūpinamės savo klientais.
pagarbiai,
Vitalijus Dubietis, UAB Evispa direktorius

2014-07-23 16:12:24 IP 66hok4em
Erika 2014-06-26 16:08:37
Nemalonu čia aiškintis, bet kaip kitaip... PVM neveikia jau metus laiko, pinigai už modulį sumokėti, klaidų nerandama ar nenorima rasti...
Erika, būtų gerai kad susisiektumėte su manimi ir sužiūrėkime kas ten pas Jus blogai ir spręskime. Kolegos sako jog per paskutinių porą mėnesių niekas nesiskundė dėl šio modulio veikimo, todėl keista matyti Jūsų komentarą čia.

Kitas keistas man dalykas yra kai paspaudžiau ant Jūsų naudoto IP adreso - http://rekvizitai.vz.lt/skundai/?ip=88.119.11.65 - vienuose komentaruose esate Erika, kitur Jonas, dar kitur Tadas ir pan. Sukelia abejonių ar tikrai esate mūsų klientas.
Vitalijus Dubietis 2014-03-03 11:26:24
Michailai, dėkoju už tokį konstruktyvų atsiliepimą.
Gerb. Dubieti,
Jus puikiai suvokiate, kad kalbama apie el.parduotuvės administravimo sistemą (vidine) ir iki šiol neveikiančius kai kuriuos jos modulius, nors už juos jums buvo sumokėti pinigai, o ne jos talpinimą serveryje ar rodyma internete. www.verskis.lt, www.evispa.lt yra nurodyta, kad jusu siulomos sistemos puikiai funkcionuoja ir begale jusu reklamuojamu funkciju puikiai veikia. Tuo remiantis musu imone isigyjo (issipirko) is jusu licencija tam tikrai programinei irangai, kuria sudaro atitinkami el.parduotuves moduliai. Kadangi jus nesutikote sutarties priede nurodyti moduliu saraso, el.parduotuves moduliai, prisijungus prie administravimo sistemos, musu iniciatyva buvo uzfiksuoti antstolio pagalba. Kaip jau rasiau anksciau - jus esate prasomas elementaraus dalyko - kad isigyti el.parduotuves valdymo moduliai visi pilnai funkcionuotu ir nemanau, kad mes uz jusu produkto defektu salinimo darbus turime dar kelis kartus sumoketi, tuo labiau, kad patiriame nepatogumus del to jau kelis metus.
Nesuprantu kodel rasote apie prekiu SEO nuorodas, kai puikiai zinote is musu susirasinejimo, kad kalbu apie meniu punkte "Rinkodara" - "Seo nuorodos" esancio modulio funkcionavima, kuriame pakeitus bet kokias SEO frazes ir bandant jas isaugoti jos neissisaugo, o be to dar ir "luzta" sistemos medis. Toki pranesima, kad sistemos medis yra sugadintas, matome ir siuo metu. Taip pat nors el.parduotuvei priklauso, nuo pat jos isigijimo pradzios neveikia "Naujienu" modulis, jame negalime patalpinti informacijos, taigi dar viena el.paruoduves sistemos funkcija neveikia. Kai kuriuose atributuose neveikia "issaugojimo" funkcija, negalima pakeisti ar ivesti nauju duomenu. Prasyciau negasdinti, o prisiimti atsakomybe ir spresti problemas - pasalinti esamus kai kuriu moduliu funkcionalumo trukumus.
2014-03-04 09:04:46 IP 66hok4em
Rimante, su visa pagarba Jums, dar kartą priminsiu Jums, jog Jūsų sistemoje SEO moduliai veikia, bei raštiškai, oficialiame rašte, esame Jums atsakė kaip valdyti SEO nustatymus (prekės redagavime ir meniu šakos redagavime), tad tai, ko Jūs "negalite" redaguoti - yra redaguojama ir veikia. Atributai (minimi matmenų įrašymai) taip pat buvo rekomenduota tai valdyti teisingai, kadangi tuo metu juos valdėte ne taip, kaip yra suprojektuota tokiems duomenims valdyti. Pabrėšiu, jog tai taip pat buvo atsakyta Jums raštu oficialiame atsakyme.

Prašyčiau neklaidinti kitų asmenų dėl nekokybiškos sistemos, kadangi ji funkcionuoja internete adresu http://www.artavenue.lt/

Taip pat norėčiau pabrėžti, jog jeigu tokie šmeižimai tęsis - privalėsime Jus paruodi į teismą tiek už įmonės, tiek už asmens šmeižimą ir klaidingos informacijos skleidimą viešose erdvėse.
2014-03-03 11:26:24 IP 66hok4em
Michailas 2014-02-20 08:07:20
Sveiki Esu Michails su imone Evispa pradejome dirbti dar 2007 metais kai Gerbiamas Evispa Direktorius padejo mums igivendinti superini projekta padejo mums sukruti interneto puslapi kuri sukure pagal musu norus o ne sablonus kaip daro visi kiti interneto sprednimo teikiancios imones. Viskas buvo supragruomota ir paruosta darbui greitai ir kokybiskai. Nuo tuos dienos visiems rekomenduojame EVISPA. O atsizvelgus i komentara kad nerealius pinigus praso tai uzsukit i kitas imones paprasis dar daugiau ir lauksit metus kol pagamins Jums tinkama produkta
Michailai, dėkoju už tokį konstruktyvų atsiliepimą.
Evispa direktorius 2012-12-02 15:15:08
Rimantė, galėjote prisistatyti viešai, nurodyti įmonę bei Jūsų projekto adresą internete.
Papildomos paslaugos kainuoja, taip, Jūs teisi, tačiau svarbu yra paminėti, jog penktadienio vakare, apie 19:30 buvome nemokamai Jums ištaisę situaciją dėl domeno pervadinimo, sutvarkėme viską iki galo ir įsitikinome, jog parduotuvė naujuoju adresu veikia. Po šių veiksmų Jūs nusprendėte staigiai grąžinti parduotuvę į senąjį adresą bei iki galo nesužiūrėjote visų smulkmenų, ko pasekoje parduotuvė nebuvo rodoma pusė dienos, kol mes, vėl nemokamai, ištaisėme šią situaciją šeštadienį.
Kodėl manote, jog mes šioje situacijoje esame kalti - sunku spręsti.
Patikrinau sąskaitas, kurias esate apmokėjusi - prie www.verskis.lt sprendimo esate užsisakę patį pigiausią dizaino variantą, kuriame yra tik 2 dizainerio valandos už dizaino adaptavimą sistemai, o ne unikalaus dizaino kūrimą. Taip pat noriu priminti, jog jau virš 6 mėnesių negalite atsiskaityti už savo užsakytas paslaugas.

UAB "Evispa", direktorius
UAB "Evispa" direktorius viešai meluoja. Tai, kad buvo keistas el.parduotuvės domenas, tai tik viena smulkmena, kurią jūs dar sutvarkėte, tačiau yra labai daug dalykų, kurių nesutvarkėte, nors turite įsipareigojimą palaikyti tinkamą el.parduotuvės funkcionavimą. Kaip jau minėjau, įsigyta el.parduotuvė yra pateikiama beveik nefunkcionuojanti ir "kliento problema" yra išsiaiškinti, kodėl ji neveikia. Prie sutarties UAB "Evispa" vengia aiškiai išvardinti modulius, kurie yra įsigyjami, kad paskui, kilus problemoms ir jei nesutiksite mokėti tokios kainos už pataisymą, kokios jie noręs galėtų sakyti, kad tokio modulio jie iš vis "nepardavė". Dėl dizaino, tai užsisakėme paprasčiausią, nes sudėtingo nereikėjo. UAB "Evispa" pagal sutartį buvo įsipareigojusi dizaina sukurti per kelias savaites nuo apmokėjimo pradžios, tačiau sukurto dizaino sulaukėme tik po pusės metų ir tai paaiškėjo, kad jis nėra pritaikytas esamiems funkcijų moduliams - jei kažką pakeiti - įjungi kitą šoninį meniu - dizainas iš vis "subyra". Dėl nekokybiško dizaino ir pradelsto atlikto darbo, atsisakėme apmokėti visą sumą už dizaino darbus. Tada ir pasibaigė Vitalijaus Dubiečio, kaip malonaus įmonės vadovo vaidmuo šioje istorijoje. UAB "Evispa" pradėjo nesilaikyti jokių įsipareigojimų pagal sutartį ir nesilaiko iki šiol. Įsigytoje el.parduotuvėje iki šiol neveikia keletas modulių - 2 metus negalima prisiprašyti, kad būtų pataisytas neveikiantis SEO nuorodų modulis, nors už jį buo sumokėti pinigai, nėra įmanoma įrašyti naujų atributų (matmenų) įrašant naujas prekes. UAB "Evispa" nurodytas asmuo mūsų įmonės aptarnavimui, arogantiškai pareiškia, kad mūsų įmonė yra neaptarnaujama, kad direktorius "nutraukė sutartį", nors apie tai nieko nežinome ir pinigų už netinkamą produktą ir el.parduotuvės tinkamo funkcionavimo palaikymą mums niekas negrąžino. Nežinau ar kliento lūkestis, kad už sutartą sumą įsigytas produktas turi funkcionuoti yra per didelis ir nepagrįstas lūkestis? O nekokybiškas ir pradelstas darbas turi būti apmokamas kaip buvo sutarta, tikintis, kad jis bus kokybiškas ir padarytas laiku? Suprantu, kad užsisakant naujas paslaugas ar produktus mokama iš naujo, mes ir mokėjom papildomai už prekių kortelių suprogramavimą. Labai sunku yra bendrauti su tokiais žmonėmis, kurie yra pilni arogancijos ir kuriems rūpi tik "pasiimti pinigus", o į tai, kokios kokybės produktą pateikia - nusispjaut. Kadangi el.parduotuvė yra priklausoma nuo jų sistemos, jei kyla tokio pobūdžio situacijų, kaip nurodžiau - jie tyčiojasi ir daro su jumis kas į galą šauna. Negalioja jiems jokie įstatymai. Neturi nei sąžinės nei gėdos. Visiems linkiu gerai pagalvoti prieš "pasikabinant" ant UAB "Evispos" kabliuko ir prarandant pinigus, nervus ir sveikatą. Kadangi mūsų įmonės jie piktybiškai neaptarnauja, o del to mes negalima išnaudoti kai kurių parduotuvės funkcijų, jau nekalbu apie tai, kad labai lėtai veikia ir administravimo sistema, svarstysim galimybę šią situaciją aiškintis ir spręsti teisiniu keliu, remiantis LR įstatymais, siekdami gauti kompensaciją už padarytą žalą. Kviečiu kitus UAB "Evispa" klientus, kurie buvo taip pat apgauti, prisidėti ir kreiptis šiuo klausimu el.paštu: evispaklientai@info.lt, mes esame iš Kauno.
Sveiki Gerb. Vitalijau

Išsinuomojome pas jus el.parduotuvės plana Rinkos Lyderiams pagal aprašomus Sistemos privalumus.

Noriu jūsų paklausti, ar jums gal būtų patogiau problemas spręsti viešosiose erdvėse? Priėjome prie išvados, kad toks būdas jums kaip ir yra tinkamas. Nuo užsakymo yra praėję nemažai laiko, o pasikeitimu 0.

1. Norėjau sužinoti kokie yra padaryti sistemos pakeitimai šiame plane ir kodėl sistemos planas visiskai neatitinka išvardytu privalumų aprašymų?

Zygimantas
Evispa direktorius
2012-12-02 15:15:08 IP 28mc0nna
Kodėl manote, jog mes šioje situacijoje esame kalti - sunku spręsti.

UAB "Evispa", direktorius
Evispos klientai
2012-12-01 13:38:13 IP 2i5727ir
Žmonės, tikrai nepatariu prasidėti su šia įmone, jie malonūs kol sutartį pasirašo, po to, palieka su pusiau neveikiančia el.parduotuvės sistema ir milijonu funkcijų gedimu klientus vienus ir už bet kokį pasijudinimą prašo pinigų, nors jau už el.parduotuvės sistemą esi kaip ir susimokėjęs. Visiškai nesugeba spręsti konfliktinių situacijų, už papildomas paslaugas nori nerealių kainų, visiškai nesubrendęs direktorius ir kolektyvas atitinkamas. Paslaugos labai prastos kokybės. "Dizaina" kuria labai primityvų, o kaina nusipaišę kaip už normalų dizainą. Žodžiu - prasti popieriai.

CZAR Intelligence
Caesar7 - unikalios el. parduotuvės, programėlės

Adresas: Vinco Kudirkos g. 5A, LT-03105 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; kompiuterių remontas, it paslaugos; konsultacijų paslaugos.
CZAR Intelligence paslaugos Unikalių elektroninių parduotuvių kūrimas Unikalių programėlių kūrimas (Android, iOS) Unikalių programų kūrimas (Windows, macOS, Linux) Bendros programavimo paslaugos (Python, PHP, Front-end) Sudėtingesnių, unikalių internetinių svetainių kūrimas Unikalaus dizaino kūrimas el...
Misija - verslas
Meevly.com | Kokybiški internetiniai sprendimai

Adresas: Vytauto g. 55-16, LT-59123 Prienai.
Veiklos sritys: informacijos teikimas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuteriai ir programinė įranga; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; konsultacijų paslaugos.
Misija - verslas komanda puikiai išmano savo darbą ir specializuojasi Reprezentacinės svetainės. Kokybiškų, išskirtinių, unikalaus dizaino ir didelės greitaveikos interneto tinklalapių kūrimas, talpinimas, priežiūra Elektroninės parduotuvės Programavimo paslaugos Nestandartiniai sprendimai - sistemų integracijos...
Starflix Vilnius
Getspace

Adresas: Jogailos g. 11-4a, LT-01116 Vilnius.
Veiklos sritys: grafika, dizainas; interneto parduotuvės; interneto paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos; seo paslaugos.
Apie getspace Nematantys ribų. Mes žvelgiame toliau nei kiti. Ir tam įrodyti mums nereikėjo išrasti raketos – užteko sukurti Getspace – platformą, kuri akimirksniu pakeičia vartotojo patirtį. Į pažangesnę, patogesnę, priimtinesnę. Kaip? Leidžiant derinti skirtingas paslaugas ir gauti būtent tai, ko jau seniai...
Seohelis
"Reklamos agentūra Whatabout"

Adresas: Laisvės al. 59, LT-44305 Kaunas.
Veiklos sritys: seo paslaugos; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; kompiuterių programinės įrangos kūrimas; reklamos paslaugos.
Sertifikuota Google partnerė Lietuvoje UAB “SEOHelis” turi vieną tikslą – užtikrinti profesionalių internetinės reklamos paslaugų teikimą savo klientams Lietuvoje ir už jos ribų (pvz. Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Lenkijoje, Jungtinėje Karalystėje, JAV ir kitose). Aukšti įmonės standartai lemia, kad ypatingas...
Impress up
Adresas: Veiverių g. 9B-62, LT-11346 Vilnius.
Veiklos sritys: interneto svetainių kūrimas, talpinimas; konsultacijų paslaugos; reklamos paslaugos.
Impress Up – sparčiai besiplėčianti „branding‘o“ ir rinkodaros agentūra, padedanti prekiniams ženklams augti! Teikiame rinkodaros paslaugas nuo A iki Z. Dirbame vedini didelio užsidegimo, tad mūsų klientai gali jaustis ramiai ir užtikrintai. Kodėl mes? Impress Up pagrindinis tikslas – pasiūlyti efektyviausius...

Vartotojų pasitikėjimas Vokietijos ekonomika rugsėjį ūgtelėjo
Vartotojų pasitikėjimas Vokietijos ekonomika rugsėjį ūgtelėjo 09-23 12:39
Vokietijos vartotojų nuotaikos rugsėjį šiek tiek pagerėjo, o jas sustiprino stabili darbo rinka, nepaisant COVID-19 atvejų skaičiaus augimo, rodo trečiadienį paskelbti atidžiai stebimo tyrimo...
Turto banko aukcione – buvusio VRM autoūkio teritorija
Turto banko aukcione – buvusio VRM autoūkio teritorija 09-23 12:31
Turto bankas lapkritį aukcione bandys parduoti buvusio Vidaus reikalų ministerijos autoūkio teritoriją Vilniuje, Liepkalnio gatvėje. Tai bus pirmasis jos aukcionas.
A. Lukašenka inauguravo save šeštai prezidento kadencijai
A. Lukašenka inauguravo save šeštai prezidento kadencijai 09-23 12:18
Aliaksandras Lukašenka trečiadienį inauguravo save Baltarusijos prezidentu šeštai kadencijai, praneša vietos žiniasklaida.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?

Nike 116,87 +3,09%
Humana 386,76 -1,96%