Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę UAB Enprova

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Enprova

Atsiliepimai apie UAB "Enprova"

Parašyk savo nuomonę apie UAB "Enprova"

UAB "Geras dizainas" 2022-05-19 10:35:10

susidurėmė su analogiška situacija. Buvo patikrintas gamintojas, todėl nekilo jokių abejonių dėl galimo užsakymo nevykdymo ir pinigų pasisavinimo. Mano du klientai užsakė rudenį gaminius, padarė avansinius pavedimus. Kai atėjo gamybos termino pabaiga, direktorius Tadas Vindžegalskis pradėjo slėptis, pasakoti įvairias pasakas, po kurio laiko pažadėjo, kad vis dėlto pagamins, nes visos medžiagos jau yra supirktos, atsiuntė durų nuotraukas. Patikėjome. Tačiau suėjus visiems protingiems terminams, supratome, kad jis neįvykdys nė vieno užsakymo.
Pavyko sužinoti, kad jis lygiagrečiai užsiima namų statyba ir, matyt, visus surinktus iš Mūsų pinigus investuota į savo versla, vietoj to, kad vykdyti savo įsipareigojimus.

Kuo skubiau reikia uždaryti šią sukčiavimo kontorą!!!!
Atsiųskite savo kontaktinius duomenis: [email protected]
Renkami nukentėję fiziniai ir juridiniai asmenys
2022-05-26 12:49:52 IP 2e7r404m
Visi nukentėję fiziniai ir juridiniai asmenys susisiekite su manimi el. paštu: [email protected]
Juris LT - skolų išieškojimo įmonė
2022-05-24 09:05:25 IP 2e7r4272
Įmonė nevykdo savo finansinių įsipareigojimų!
UAB "Geras dizainas"
2022-05-19 10:35:10 IP 66gk9ssq

Kuo skubiau reikia uždaryti šią sukčiavimo kontorą!!!!
Juris LT - skolų išieškojimo įmonė
2022-05-12 08:29:49 IP 2e7r3ta9
Įmonė nevykdo savo finansinių įsipareigojimų!
Paulius 2022-03-22 15:21:01
Kaip ir visi paliekantys šiame tinklapyje atsiliepimus buvau apgautas tos pačios įmonės vadovo, sumokėjau avansą ir suėjus terminui prasidėjo analogiškos situacijos.

Konsultavausi ir yra būdas kaip galima atgauti sumokėtus pinigus, bet tam reikalingas kuo didesnis nukentėjusiųjų įsitraukimas.

Kadangi nežinau kiek tokių atvejų jau yra ir kaip matau iš įrašų jų vis daugiau atsiranda per paskutinius mėnesius, todėl norėčiau susirinkti visų Jūsų kontaktus. Tuomet galėsime detaliau aptarti eigą.
Parašykite man paštu: [email protected] arba skambinkite 863892481

Situacija lygiai tokia pati kaip ir visi aprašė - sumokėjus avansą - pradingo... Nei laiškais, nei telefonu susisiekti neįmanoma. Tikrai reikia kartu vienytis.
Mantas 2022-04-19 13:39:06

Situacija tokia pati kaip visų čia rašiusių. Kai atlikau užsakymą ir sumokėjau avansą lapkričio mėn., nebuvo nei vieno komentaro, ar neigiamo atsiliepimo. Ramiai laukiau durų.
Tačiau terminui atėjus ir praėjus, susidūriau su situaciją kai ponas Tadas, nustojo atsakyti į telefoninius skambučius. Pagal, tai kiek yra nukentėjusių suprantu, kad susiduriame su tikru a******u, už ką greičiausiai gresia ir baudžiamoji atsakomybė. Nes jei įmonės vadovas, neketindamas vykdyti savo įsipareigojimų, sąmoningai paima avansus iš klientų tai jau rimti reikalai.
Ir kaip Paulius minėjo kuo mūsų, t.y. nukentėjusiųjų bus daugiau, tuo ponui Tadui pasekmės bus rimtesnės.
Taigi, rašykime ar skambinkime Pauliui ir bandykime, kaip sako pateikti sutelktinį ieškinį, kad šitas ponas Tadas, daugiau nebegalėtų apgaudinėti žmonių.
Mantas
Sveiki, parasiau Pauliui, tokia pati situacija. I skambucius neatsiliepia, durys uzsakytos 2021m. spalio gale, veluoja jau virs 2 menesiu.
Paulius 2022-03-22 15:21:01

Mantas

Atsakymas 2022-03-14 20:57:05
Ką darom? Ar galvojate imtis kokių teisinių veiksmų?
Mes užsakėme duris liepos 30d. iki šiol jų neturime. Pagal sutartį vėluoja 4 mėnesius. Istorija tokia pati kaip visų. Tik mūsų dar drįso paprašyti 100proc. apmokėjimo, atseit jau planuos atvežimą, bet paprašius atsiųsti baigtų gaminių nuotraukas, pradingo. Vadinasi gaminių nėra. Susiekti vėl nepavyksta. Kreiptis manau reikia į Vartotojų teises, bei policiją dėl sukčiavimo.
Klausimas 2022-03-04 10:45:00
Ar yra klientų kurie užsakymą padarė ~ rudenį ir gavo prekes? Ar apskritai yra gavusių prekes?
Ką darom? Ar galvojate imtis kokių teisinių veiksmų?
Klausimas 2022-03-04 10:45:00
užsakiau prekes spalį, dabar nekelia ragelio į laiškus neatsako
Apgautas klientas
2022-02-11 19:26:31 IP 2juce70k
Nerekomenduoju... Liksite be avanso, prekiu. Labai nepatikimi.
Nerekomenduoju. Pinigus paims greitai, bet popardaviminio aptarnavimo kaip nėra.

Vokė-III
Adresas: Piliakalnio g. 70, Nemenčinė, LT-15175 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); gamyba.
Jau 30 metų kuriame nestandartinius virtuvės, vonios, drabužinės ir kitus svajonių namų baldus. Juos projektuojame ir gaminame, kiekvieną kartą atsižvelgiame į individualius kliento poreikius. Todėl mūsų specialistai pasiūlo klientui geriausiai tinkantį variantą. Per metus pagaminame daugiau nei 4000 virtuvių ir...
ZBIGA
Magrės baldai

Adresas: Beržų g. 2B, Riešės k., LT-14266 Vilniaus r.
Veiklos sritys: baldai (prekyba); baldai (gamyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės.
Eigida
Korpusinių ir metalinių baldų gamyba

Adresas: Ringuvos g. 51A, LT-45230 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba; interjero apdailos medžiagos; interneto parduotuvės; metalas, apdirbimas, gaminiai.
UAB „EIGIDA“ – esame vienas didžiausių standartinių ir nestandartinių įvairios paskirties korpusinių baldų ir metalinių konstrukcijų gamintojų Lietuvoje, savo veiklą sėkmingai vykdančių jau daugiau nei 13 metų. Mūsų tikslas – užtikrinti itin aukštą gaminių kokybę ir pasiūlyti sprendimą, kuris 100% išpildytų klientų...
Top sofa
Minkštų baldų gamyba verslui

Adresas: Jonavos g. 254, LT-44132 Kaunas.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); gamyba; restoranų, kavinių, barų įranga.
TOP SOFA – nestandartinių minkštų baldų projektuotoja ir gamintoja, savo produkciją pagal individualius užsakymus tiekianti verslams ir individualiems klientams. Siekdami užtikrinti produkcijos kokybę ir maksimaliai patenkinti pirkėjo poreikius, išskirtinį dėmesį skiriame medžiagų atrankai ir ilgaamžiškumui. Nuolat...
Dzūkijos baldų fabrikas
Minkštų bei kietų baldų gamyba

Adresas: Nemuno g. 29, Radžiūnų k., LT-62181 Alytaus r.
Veiklos sritys: baldai (gamyba); baldai (prekyba); baldų gamybos medžiagos, furnitūra; eksportas; gamyba.
Mūsų kompanija turi ilgametę patirtį baldų gamybos srityje. Dirbame su dizaineriais bei architektais iš visos Europos. Gaminame nestandartinius ir klasikinius, minkštus ir kietus baldus restoranui, viešbučiui, biurui bei namams. Naudojame tik kokybiškas medžiagas. KLASIKINIŲ BALDŲ GAMYBA IR PARDAVIMAS Klasikinių...

"Aston Martin" žymi naują galios erą ir Gudvudo greičio festivalyje pristato galingiausius savo kūrinius 06-23 15:05
• Garsiosiose Gudvudo "hill climb" lenktynėse "Aston Martin" pristatys ribotos ir galutinės serijos "V12 Vantage" modelį. • Viešai bus pristatytas greičiausias ir galingiausias prabangus pasaulio...
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį
APVA primena apie Lietuvos renovacijos žemėlapį 06-23 11:00
Interaktyvus Lietuvos renovacijos žemėlapis – puikus įrankis šalies gyventojams, besidomintiems daugiabučių atnaujinimu. Šioje platformoje galima rasti aktualiausią informaciją apie baigtus ar...
Naujasis "Flying Spur S" – sportinio stiliaus premjera "Goodwood Festival of Speed" renginyje 06-22 10:43
"Bentley" užbaigia savo naują į vairuotoją orientuotą S seriją, pristatydama naująjį "Flying Spur S", pasižyminti aštresne dinamika, įspūdinga išvaizda ir dramatišku variklio tonu, taip pabrėžiant...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

FedEx 243,24 +6,62%
AIG 52,77 +6,39%