VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė Ekofiltras

Ekofiltras, UAB

Oro filtrai ir filtravimo įranga

Ekofiltras - žmogui, pramonei, aplinkai...
Įmonės kodas 135314289
PVM mokėtojo kodas LT353142811
Vadovas Saulius Dabužinskas, direktorius
Adresas Neries krant. 16B, LT-48402 Kaunas
Telefonas Ekofiltras Telefonas
Faksas Ekofiltras Faksas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.ekofiltras.lt
Darbo laikas I-V 08.00-17.00
Darbuotojai 41 darbuotojas (apdraustasis)
SD draudėjo kodas 431809
Vidutinis atlyginimas 1 148,48 € (2020 m. birželis)
Atlyginimų istorija »
Atlyginimų mediana 1 190,50 € (2020 m. birželis)
Plačiau »
VSD įmokų suma 10 405,94 € (2020 m. birželis)
SODRA (VSDFV) Dėl karantino informacija apie skolas SoDrai nuo 04-16 laikinai neskelbiama.
Creditinfo CO Creditinfo CO sistemoje skolų neregistruota
Pardavimo pajamos 2019: 3 000 001 - 5 000 000 € be PVM Pajamų istorija »
Transportas 2020-07: 6 automobiliai (priklauso)
Įmonės amžius 21 metai 4 mėnesiai 25 dienos
Įvertinimas
6.3 / 10 (įvertino 113)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę Plačiau » 50% NUOLAIDA

Įmonės aprašymas:

EKOFILTRAS UAB

Oro filtrų vėdinimo sistemoms, pramoninių dulkių filtrų, bei įvairios filtravimo įrangos gamyba ir prekyba.

FILTRAI VĖDINIMUI - kišeniniai filtrai, kasetiniai MPL, PLT ir PLT XL, GFK, PF filtrai. vieliniai filtrai VL, riebaliniai filtrai RBF, HEPA filtrai, kompaktiniai filtrai CMPF. filtrų tvirtinimo rėmeliai gamyba ir prekyba Kaune

FILTRAI PRAMONEI - rankoviniai filtrai, maišai dulkėms ir drožlėms, maišiniai filtrai, filtrai skysčiams, kartridžiai, tekstiliniai ortakiai, multikišeniniai filtrai gamyba ir prekyba Kaune

AKTYVUOTOS ANGLIES FILTRAI - aktyvuotos anglies granulės, anglies kartridžiai ir patronai, CARBO filtrai, filtravimo kasetės su anglimi, filtrai su anglies medžiaga gamyba ir prekyba Kaune

FILTRAVIMO KASETĖS - Filtravimo kasetės vėdinimui, Kasetės pramoninėms dulkėms gamyba ir prekyba Kaune

DAŽYMO SIENELĖS

FILTRAI DAŽYMUI - stiklo pluošto filtras Z65, alyvuotas stiklo pluoštas G65, gofruotas kartoninis filtras, lubinis filtras dažymo kameroms, popierinis tinklo formos filtras EXP, priešfiltriai, priešfiltriai rulonuose prekyba

DULKIŲ NUSIURBIMO ĮRENGIMAI - dulkių ir drožlių nusiurbimo įrengimai, dūmų nutraukimo įrengimai

CIKLONAI

ŠLIFAVIMO STALAI

PU LANKSČIOS ŽARNOS

ORO VALYMO ĮRENGIMAI

FILTRAVIMO SISTEMŲ KOMPONENTAI

ALIUMINIO PROFILIAI

VENTILIATORIAI - pramoniniai ventiliatoriai


Gaminamos ir siūlomos produkcijos asortimentas platus ir pritaikytas įvairių oro filtravimo problemų sprendimui. Pagrindinis mūsų įmonės išskirtinumas rinkoje – galime įvykdyti nestandartinius užsakymus ir pasiūlyti individualius, geriausiai kliento poreikius atitinkančius sprendimus. Platus ir gausus sandėliuojamų žaliavų bei produktų asortimentas garantuoja užsakymo įvykdymo operatyvumą.
Patyrę ir profesionalūs UAB Ekofiltras specialistai atsakingai išspręs kiekvieną oro filtravimo problemą.

FILTRAI VĖDINIMUI

Kišeniniai filtrai

Kišeniniai filtrai naudojami vėdinimo sistemų agregatuose atmosferinių dulkių sugaudymui.
Įvairių išmatavimų kišeniniai filtrai su sintetinio pluošto medžiagomis gamyba Kaune. Filtrai atitinka EN779 standartą. Bet kokių išmatavimų filtrų gamyba, filtrų efektyvumo klasė G3, G4, M5, M6, F7, F8, F9 pagal EN779 standartą. Taip pat tiekiame kišeninius filtrus su stiklo pluošto medžiaga.

Kasetiniai MPL filtrai

Kasetiniai filtrai naudojami ten, kur nėra užtektinai vietos kišeniniams filtrams.
MPL filtrų su miniplisuota sintetine, integruoto NANO pluošto medžiaga gamyba, kuri dėl specialios savo struktūros ir labai tankaus plisuotuma sudaro ypač didelį filtruojantį paviršių. MPL įvairių išmatavimų filtrų pagal EN779 standartą gamyba Kaune, MPL filtrų filtravimo efektyvumo klasės: M5, F7, F9.

Kasetiniai PLT ir PLT XL filtrai

PLT tipo filtrai skirti pirminiam grubiam filtravimui. Siūlome PLT ir PLT XL kasetinius filtrus, pastarieji turi 2 kartus didesnį filtruojantį paviršių. PLT ir PLT XL tipo filtrų su termoplisuota filtruojančia medžiaga gamyba ir prekyba o taip pat ir bet kokių išmatavimų filtrai jų gamyba ir prekyba. Filtravimo efektyvumas pagal EN779 - G3, G4, M5.

Kasetiniai GFK filtrai

GFK tipo kasetiniai filtrai yra alternatyva PLT tipo filtrams.
Priešingai nei PLT tipo kasetiniai filtrai, GFK kasetiniai daugkartiniai filtrai, daugkartiniam naudojimui.
Užsiteršusią filtruojančią medžiagą galima lengvai pakeisti eksploatacijos vietoje. GFK kasetiniai filtrai gaminami bet kokių išmatavimų filtravimo efektyvumas pagal EN779 - G3, G4, M5.

Kasetiniai PF filtrai

PF tipo filtrai – pirmos pakopos filtrai, skirti grubiausiam oro filtravimui. Jie gali būti eksploatuojami kaip pirminiai filtrai prieš aukštesnės klasės filtravimo elementus arba kaip pagrindiniai filtrai žemo filtravimo efektyvumo reikalaujančiose patalpose.
Šie filtrai gerai sugaudys stambiausias atmosferinio oro frakcijas – vabzdžius, žiedadulkes, pūkus, tekstilinius pluoštus. Filtrai žiedadulkių, vabzdžių, pūkų bei tekstilinių pluoštų filtravimui

Vieliniai filtrai VL

Tai paprasčiausios konstrukcijos vieliniai kasetiniai filtrai.
VL tipo filtrai gaminami su grubaus filtravimo sintetine poliesterio medžiaga ir 4 mm storio vieliniu rėmeliu

Riebaliniai filtrai RBF

Riebaliniai filtrai RBF skirti virtuvės oro ištraukimo sistemoms ir instaliuojami tiesiai virš garų zonos kaip pirminiai filtrai.
Riebalų sugaudymo filtrai RBF skirti daugkartiniam naudojimui. Juos lengva plauti bei prižiūrėti, jeigu tai daroma dažnai ir nuolatos. Tinkamai prižiūrimas RBF filtras gali tarnauti daugelį metų.

HEPA filtrai

Tai absoliutaus valymo filtrai, sugaudantys ypač smulkias ore esančias daleles: bakterijas, sporas, žiedadulkes, virusus, dūmus, radioaktyvias daleles. HEPA filtras iš per jį filtruojamo oro sugaudo 99.97% dulkių dalelių (kurių dydis 0.3 µm³). HEPA filtrai naudojami ten, kur reikalingas ypatingai švarus oras: maisto, ypač pieno perdirbimo įmonėse; atominėse elektrinėse; ligoninėse; laboratorijose; vaistų gamybos įmonėse ir kt. Tiekiame standartinių ir nestandartinių išmatavimų HEPA filtrus H10, H11, H12, H13, H14 klasės. HEPA filtrai gali būti su MDF, aliuminio skardos, aliuminio profilio bei cinkuotos skardos rėmeliais.

Kompaktiniai filtrai CMPF

Kompaktiniai oro filtrai naudojami vietoje kišeninių filtrų, ten kur reikalingas didelis filtravimo efektyvumas dideliam oro kiekiui.
Palyginant su kišeniniu, kompaktinis filtras turi iki 3 kartų daugiau filtravimo ploto.
Standartinis CMPF filtro gylis – 292 mm.
Efektyvumas – nuo M5 iki H11 klasės.

Filtrų tvirtinimo rėmeliai

Šie rėmeliai skirti filtrų tvirtinimui ventiliacinėse kamerose, patalpų sienose, lubose ir kt. Angose.
Rėmeliai pagaminti iš cinkuotos skardos. Juose galima tvirtinti kišeninį arba kasetinį filtrą. Rėmelius lengvai sumontuosite tam skirtose angose, o filtrus nesudėtingai galėsite įdėti ir išimti rėmeliuose esančių rankenėlių pagalba. Rėmeliai skirti kasetinių bei kišeninių filtrų tvirtinimui, kai filtro rėmelis 25-50 mm pločio.


FILTRAI PRAMONEI

Rankoviniai filtrai

Gaminame rankovinius ir maišinius filtrus visų tipų dulkių ištraukimo sistemoms. Rankoviniai ir maišiniai filtrai gamyba.
Filtrai gaminami pagal kliento išmatavimus, iš plataus asortimento neaustinių ir austinių filtravimo medžiagų, kurios parenkamos pagal dulkių savybes ir darbo aplinkos veiksnius.
Paprastai rankoviniai filtrai naudojami šiose pramonės šakose: medžio apdirbimo, cemento, chemijos, trąšų, stiklo, tekstilės, maisto ir pašarų perdirbimo, grūdų, miltų, asfaltbetonio, birių produktų fasavimo, metalų apdirbimo. Gaminame rankovinius maišinius filtrus įvairių pramoninių dulkių ištraukimo sistemoms. Platus spektras filtruojančių medžiagų, greiti užsakymų įvykdymo terminai leidžia įvykdyti individualius užsakymus. Gaminame rankovinius filtrus asfalto maišymo įrenginiams
BENNINGHOFEN, LUEHR, АMMANN.

Gaminame rankovinius maišinius filtrus įvairių pramoninių dulkių ištraukimo sistemoms. Platus spektras filtruojančių medžiagų, greiti užsakymų įvykdymo terminai leidžia įvykdyti individualius užsakymus.

Maišai dulkėms ir drožlėms

Iš tvirto polipropileno audinio maišai dulkėms ir drožlėms surinkti. Šie daugkartinio naudojimo maišai turi fiksuojančius užveržimo diržus ir rankenas.
Maišus patogu kilnoti ir ištuštinti.

Maišiniai filtrai

Maišiniai filtrai gaminami iš filtruojančio poliesterio veltinio. Maišiniai filtrai dėl mažo filtruojančio paviršiaus yra mažiau efektyvūs nei rankoviniai filtrai. Kai kuriuose filtravimo įrengimuose filtruojantys maišai naudojami ir dulkių, drožlių sugaudymui. Tokiu atveju šiuos maišus gaminame su užveržimo diržais bei patogiomis rankenomis. Maišinių filtrų gamyba pagal kliento pageidavimus, bet kokių išmatavimų ir išpildymų.

Filtrai skysčiams

Skysčių filtravimui siūlome rankovinius filtrus iš filtruojančių medžiagų, kurios tiksliai parenkamos, pagal reikiamas filtracines sąvybes. Rankoviniai filtrai pieno pramonei, pieno košimo maišeliai.
Filtruojanti medžiaga gali būti iš monofilamentinio pluošto (neilono, polipropileno ar poliesterio) arba iš neaustinės filtruojančios medžiagos (polipropileno ar poliesterio).

Kartridžiai

Filtrai kartridžai dažniausiai naudojami gamybos procesuose, kurių metu kaupiasi labai daug sausų, birių, nelipnių dulkių frakcijų arba dūmų. Cilindriniai, patroniniai filtrai tiekiami įvairių išpildymų ir išmatavimų.

Tekstiliniai ortakiai

Tekstiliniai orui laidūs ortakiai naudojami gamybinėse patalpose grąžinamo oro srauto paskirstymui ir papildomam filtravimui. Tekstiliniai ortakiai gaminami iš įvairių kliento poreikius labiausiai atitinkančių filtruojančių medžiagų.
Taip pat gaminame įvairius ortakių sujungimus iš orui nelaidžių tekstilinių medžiagų.

Multikišeniniai filtrai

Šių filtrų išskirtinumas – ypatingai didelis filtravimo paviršius.
Filtrai gaminame pagal kliento išmatavimus, iš labiausiai kliento poreikius atitinkančių filtruojančių medžiagų.AKTYVUOTOS ANGLIES FILTRAI

Aktyvuotos anglies granulės

Aktyvuotos anglies granulės gaminamos tik iš organinių medžiagų, – kokoso riešutų žievės, durpių ir įvairių rūšių anglies. Gamybos procese sukuriamos labai smulkios aktyvuotos anglies poros, kurios suteikia šiai medžiagai išskirtinę savybę, didelį filtruojantį paviršių. 1 g aktyvuotos anglies turi iki 1250 m² filtruojančio paviršiaus. Tiekiame aktyvuotą anglis 3-4 mm granulėmis.
Aktyvuotos anglies filtrai skirti nemalonių, pašalinių kvapų šalinimui. Įvairių tipų aktyvuotos anglies filtrai ir filtravimo kasetės su aktyvuota anglimi. Tiekiame paprastą aktyvuotą anglį, impregnuotą aktyvuotą anglį, anglies patronus, kartridžus, taip pat anglies patronus CARBOBIG montuojamus ant ortakių. Tiekiame aktyvuotos anglies kartridžus su paprasta aktyvuota anglimi arba su specialiai impregnuota anglimi. Aktyvuotos anglies filtrai ir filtravimo kasetės pašalins nemalonius kvapus. Pagal kliento poreikius projektuojame individualias filtravimo sistemas su aktyvuota anglimi.

Anglies kartridžiai ir patronai

Aktyvuotos anglies filtrai skirti orui filtruoti nuo kenksmingų dujų, napageidaujamų kvapų, cheminių junginių, tirpiklių ir kt. teršalų. Aktyvuotos anglies patronai tiekiami su plastiko, cinkuotos skardos ar nerūdyjančio plieno rėmeliais. Aktyvuotos anglies patronai tiekiami skirtingo dydžio, priklausomai nuo to skiriasi ir granulių kiekis patrone.

CARBO filtrai

Šie aktyvuotos anglies gali būti montuojami tiesiai ant ortakio ar vėdinimo kameroje.
CARBO filtrus paprasta naudoti, jie gali filtruoti paduodamą orą į patalpą arba išmetamą orą iš patalpos. Užsiteršus aktyvuotai angliai, ji nesudėtingai gali būti pakeista nauja aktyvuota anglimi.

Filtravimo kasetės su anglimi

Pagal kliento poreikius projektuojame individualias filtravimo kasetes ir sistemas su aktyvuota anglimi pagal poreikį su ar be ventiliatoriaus. Filtravimo kasetės ir sistemos su aktyvuota anglimi komplektuojamos su priešfiltrais, kurie yra labai svarbūs aktyvuotos anglies eksploatacijoje. Aktyvuota anglis yra labai jautri dulkėms ir geriausiai filtruoja kvapus tik iš labai švaraus oro.

Filtrai su anglies medžiaga

Šie filtrai skirti montuoti į vėdinimo sistemų rekuperatorius, kaip papildomi filtrai nepageidaujamų kvapų šalinimui.
Filtrą sudaro F7 klasės miniplisuota medžiaga, H11-H13 klasės HEPA filtro medžiaga bei anglies prisotintas porolonas.
Filtrai gaminami pagal kliento rekuperatoriaus išmatavimus.
Šiuos filtrus rekomenduojame gyvenamiesiems namams, kuriuose veikianti rekuperacijos sistema nefiltruoja nemalonių aplinkos kvapų, pvz. miesto smogo.


FILTRAVIMO KASETĖS


Filtravimo kasetės vėdinimui

Pagal kliento poreikius gaminame individualias filtravimo kasetes vėdinimo sistemoms.
Filtravimo efektyvumas kietųjų dalelių sugaudymui nuo G2 – H14 klasės.
Kvapų šalinimui ar dujinių medžiagų adsorbcijai kasetes komplektuojame su altyvuotos anglies filtrais.
Filtravimo kasetės su ventiliatoriais, filtravimo kasetės be ventiliatorių.

Kasetės pramoninėms dulkėms

Pagal kliento poreikius projektuojame ir gaminame filtravimo kasetes įvairioms pramoninėms dulkėms filtruoti, pvz. filtravimo sistemos lazerinių spausdintuvų kasečių pildymo cechams.


DAŽYMO SIENELĖS

Siūlome standartinių ir nestandartinių išmatavimų dažymo sieneles, skirtas įvairių gabaritų detalių dažymui. Dažymo sienelės montuojamos su Ex arba paprastais oro ištraukimo ventiliatoriais.
Dažymo sienelės gali būti montuojamos su reflektoriais - oro srauto nukreipėjais, pagerinančiais oro srauto bei dažų dalelių judėjimą filtrų kryptimi. Nukreipėjai prie sienelės tvirtinami lankstais, kuriuos atvėrus galima dažyti didesnių gabaritų detales.
Dažymo sieneles gaminame iš cinkuotos skardos arba aliuminio konstrukcijos. Dažymo sienelė prie vamzdyno jungiama pereigos pagalba, kuri pagerina oro srauto pasiskirstymą pačioje sienelėje.
Dažymo sienelės komplektuojamos su diejų pakopų filtrais, stambesnių ir smulkesnių dažų pertekliaus dulkių sugaudymui. Dėl patogios dažymo sienelės konstrukcijos, filtrų pakeitimas yra greitas ir paprastas.


FILTRAI DAŽYMUI

Stiklo pluošto filtras Z65

Tai populiariausias dažų pertekliaus sugaudymo filtras.
Speciali, tolygiai tankėjanti filtro struktūrą užtikrina maksimalų oro srauto pratekėjimą ir palyginti didelį dažų pertekliaus sulaikymą. Šis filtras taip pat apsaugos filtravimo įrangą bei aplinką nuo dažų apnašų. Stiklo pluošto filtras (glass green) Z65 tiekiamas įvairių pločių rulonais. Stiklo pluošto filtro Z65 storis apie 65 mm. Tai grubaus filtravimo medžiaga, kurią galima naudoti įvairioms stambioms, lipnioms dulkių frakcijoms sugaudyti.

Alyvuotas stiklo pluoštas G65

Stiklo pluošto filtras G65 yra impregnuotas alyva ir labiau pritaikytas sausoms dulkėms gaudyti, o taip pat dažų pertekliaus dalelėms, kurios dėl dažų cheminių sąvybių turi sąvybę virsti sausomis dulkėmis (skiedikliniai, poliuretaniniai dažai). Filtre esanti alyva „suriša“ sausas dulkes ir neleidžia joms išeiti ar išbyrėti iš filtro ekploatacijos eigoje.
Alyvuoto-impregnuoto stiklo pluošto filtro G65 storis 60- 65 mm. Tai grubaus filtravimo medžiaga, kurią galima naudoti įvairioms stambioms, dulkių frakcijoms sugaudyti.

Gofruotas kartoninis filtras

Gofruotas kartoninis filtras dažniausiai naudojamas dažymo, lakavimo sienelėse, įvairių dažų ir lakų pertekliui sugaudyti. Unikalios filtro struktūros dėka, oro srautas nestabdomai juda per filtrą, o dažų ir lakų perteklius sodinamas tam skirtose filtro ertmėse. Kartoninis gofuotas filtras sugaudo didelį kiekį dažų pertekliaus, tačiau pageidaujant didesnio filtravimo efektyvumo, rekomenduojama papildomai naudoti filtrus smulkesnėms dulkėms filtruoti: stiklo pluošto filtrą ir poliesterio filtrą.
Gofruotas kartoninis filtras tiekiamas pakuotėse po 10 m². Yra skirtingo aukščio kartoninio filtro; 0,75, 0,90 ir 1,0m.

Lubinis filtras dažymo kameroms

Lubiniai filtrai dažymo kameroms atitinka M5/F5 filtravimo efektyvumo klasę pagal EN779 standartą. Siūlome SC650 lubinį filtrą, kuriam būdinga tolygiai tankėjanti filtro struktūra, filtro pluoštas per visą savo storį yra impregnuotas ir lipnus, taip padidinamas filtravimo efektyvumas. Lubinis filtras SC650 turi atraminį tinklelį, kuris filtrui suteikia stabilumo. Lubinio filtro SC650 medžiagos gramatūra yra 650 g/m². Filtras SC650 tiekiamas skirtingo pločio rulonais ir kirpiniais.

Popierinis tinklo formos filtras EXP

Popierinis tinklo formos filtras EXP skirtas dažų pertekliaus sugaudymui vertikaliose ištraukimo sistemose, pvz. dažymo lakavimo sienelėse. Šį filtrą sudaro 6 skirtingo perforacijos tankumo tinkleliai, laipsniškai tankėjantys oro išėjimo kryptimi.

Priešfiltriai

Priešfiltriai dažymo kamerose gali būti naudojami kaip pirminiai filtrai oro įėjimo kanaluose arba kaip papildomi filtrai oro išėjimo kanaluose. Gaminame įvairių tipų ir išmatavimų priešfiltrius, juos parenkame pagal kliento poreikius.

Priešfiltriai rulonuose

Tiekiame įvairias oro filtravimo medžiagas rulonuose. Skirtingų tankių, gramatūrų pasirinkimas, medžiagų kirpimas pagal kliento pageidaujamus išmatavimus.DULKIŲ NUSIURBIMO ĮRENGIMAI

Dulkių ir drožlių nusiurbimo įrengimai

Gaminame nedidelio pajėgumo mobilius ir stacionarius filtravimo įrengimus, skirtus įvairioms pramoninėms dulkėms sugaudyti.

Filtravimo įrengimų pritaikymo sritys:
• Medžio apdirbimas
• Baldų pramonė
• Birių produktų fasavimas
• Tekstilės pramonė
• Metalo apdirbimas
• Maisto pramonė
• Plastiko apdirbimas ir kt.

Dūmų nutraukimo įrengimaiCIKLONAI

Siūlome ciklonus, skirtus stambių dulkių frakcijų atskyrimui dulkių ištraukimo sistemose.
Ciklonų pagrindinė funkcija – transportuojamą medžiagą atskirti iš oro srauto. Jie tinkami medžio, popieriaus, grūdų ir kt. pramonėms.
Ciklonai gali būti naudojami ir kaip pirminis dalelių atskirtuvas prieš smulkaus valymo filtrus.

ŠLIFAVIMO STALAI

Šlifavimo stalai naudojami šlifuojant gaminius rankiniu būdu arba su elektriniais šlifavimo įrankiais. Dulkėtas oras į filtravimo skyrių įtraukiamas pro perforuotą stalviršį. Oras filtruojamas filtravimo elemento pagalba, kuris dėl specialios savo formos turi ypatingai dideli filtruojantį paviršių. Filtras valomas suspausto oro impulsų pagalba.
Ventiliatorius montuojamas švaraus oro pusėje. Išfiltruotas oras yra išleidžiamas per stalo gale esančius filtrus. Dulkės surenkamos stalo apačioje esančiuose stalčiuose.

PU LANKSČIOS ŽARNOS

PU serijos lanksčios žarnos (ortakiai) tinka oro, dujų bei pramoninių dulkių (medžio, plastiko, chemijos) transportavimui, jos taip pat pritaikytos naudoti maisto pramonėje. PU serijos lanksčios žarnos pagamintos iš abrazyvams atsparaus poliuretano, su integruota plienine, variu dengta spirale. Šių lanksčių žarnų sudėtyje nėra minkštiklių, halogenų ar kadmio. PU lanksčias žarnas siūlome 3 skirtingų storių sienelėmis.

ORO VALYMO ĮRENGIMAI


FILTRAVIMO SISTEMŲ KOMPONENTAI


ALIUMINIO PROFILIAI

Siūlome aukštos kokybės stačiakampio jungimo aliuminio profilius ir jų jungiamuosius elementus.
Mūsų siūlomų profilių montavimas yra paprastas ir nesudėtingas, o pritaikymo galimybės neribotos.

VENTILIATORIAI

Pramoniniai ventiliatoriai

Visa informacija apie pramoninius ventiliatorius rasite www.ventiliatorius.lt
Visų tipų pramoniniai ventiliatoriai, plačiausias pasirinkimas, daugelis ventiliatorių modelių tiesiai iš sandėlio Kaune.

Įmonės nuotraukos:
EkofiltrasEkofiltras nuotraukaFoto Ekofiltras (135314289)Įmonės Ekofiltras nuotraukosEKOFILTRAS UAB Oro filtrų vėdinimoEkofiltras, UAB nuotraukaFoto Ekofiltras, UAB (135314289)Įmonės Ekofiltras, UAB nuotraukosfiltrai filtravimo oroEkofiltrasEkofiltrasEkofiltrasEkofiltrasEkofiltrasEkofiltras
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: filtrai, filtrų gamyba, oro filtrai, oro filtrų gamyba, filrai oro, oro filtrų gaminimas, nestandartiniai oro filtrai, nestandartinių filtrų gamyba, nestandartinių oro filtrų gamyba, oro filtravimas, filtrai vėdinimo sistemoms, oro filtrai vėdinimo sistemoms, rodyti visus...
kontaktinės informacijos QR kodas 135314289
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės Ekofiltras, UAB (įmonės kodas 135314289) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

Dingusia laikyta S. Tichanovskaja atsirado
Dingusia laikyta S. Tichanovskaja atsirado 08-10 22:23
Dingusia laikyta Baltarusijos opozicijos lyderė Svetlana Tichanovskaja susisiekė su savo štabu — ji sveika.
Diktatoriai patys nesikeičia
Diktatoriai patys nesikeičia 08-10 21:35
Prezidento rinkimai Baltarusijoje demokratijos pergale netapo – tiesa, vargu ar kas iš tiesų to tikėjosi. Paskutiniuoju Europos diktatoriumi vadinamas Aliaksandras Lukašenka pasiryžęs bet kokia...
Istorijos mėgėjas aptiko bronzos amžiaus lobį
Istorijos mėgėjas aptiko bronzos amžiaus lobį 08-10 20:43
Britas istorijos mėgėjas Mariuszas Stepienas metalo detektoriumi aptiko bronzos amžiaus lobį. "The Guardian" ironizuoja, jog vadinamiesiems lobių medžiotojams karantinas buvo sėkmingas. Uždaryti...
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar pritariate Sausio 13-ąją skelbti nedarbo diena?

Partneriai

Didneriai

Akcijų kainos

FedEx 183,53 +6,55%
Macy's 6,62 +6,09%
AIG 30,66 +4,57%
CBS 40,77 +3,63%
Amazon.com 3167,46 -1,78%
Microsoft 212,48 -1,79%
Apple 444,45 -2,45%
Adobe Systems 449,57 -3,13%

Žaliavų kainos pasaulyje

Anglis 51,56 -1,24%
Dujos (JAV) 1,74 +7,41%
Benzinas 1,22 +8,93%
Ryžiai 480,00 -7,69%
Kava 3,24 +3,85%
Nafta 41,22 -1,74%
Auksas 1846,51 +6,60%
Sidabras 20,65 +16,60%