Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Eiginta, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Eiginta

Atsiliepimai apie Eiginta, UAB

ŠILAS, prekybos tinklas

Maistas kiekvienai dienai
Columbia SMAGIAM LAIKUI LAUKE Hiatus
Parašyk savo nuomonę apie Eiginta, UAB

Beje ta pati Edita pardaveja po visko net pinigu nuo korteles neleido nusiimt! slykstu!
Kaune Taikos pr.31. Edita pardaveja labai nemaloni gynciojasi su klijentais. pasakius eiline parduotuviu taisykle kad klientas visalaik teisus tik tada nusiramino.
Šiandien t.y 08.24, atėjus į parduotuvę Romainiuose 7:30val. dar nebuvo atidaryta, pardavėja sėdėjo kasoje ir kalbėjo su valytoja, pavaikščiojau aplink, apsidairiau, tuomet buvo 7:35 val. ir vėl durys neatsidaro i parduotuvę. Darbuotojų ignoravimas, nematau.Tai kam tada rasot kad dirbat nuo 7:30 val., kai negali užeiti.
Krėvė 106. Neturiu žodžių. Šiandien t.y. 08.15d. atėjus prie kasos pasitiko tikrai iš pradžių maloni pardavėja. Perskanavo prekes ir pradėjo su kažkuo tauškėti. Man paprašius mokėti kortele neišgirdo, tik kalbėjo apie įmonės reikalus ir kitas nesamones. Prašau sužiūrėti savo darbuotojus ir nesielgti viedmainiškai.
Sveiki pirmadieni einu I darbo pokalbi silo parduoruveje esanti jonavos gatvei euguliu mikro rajone noreciau suzinoti ar Silas tikrai kaip daugelis sako kad priema be patirties ar imanoma kad priims I sales darbuotojas lauksiu atsakymu
pirkėja arba nebe
2020-04-17 10:26:45 IP 28ma2ofu
Šilas Kaune Seniavos pl. Karantino metu čia dažnai lankausi, perku nemažai. Patogu, maža parduotuvė, bet prekių asortimentas neblogas. Patinka čia apsipirkti, gera alternatyva dideliems prekybos centrams, į kuriuos dabar mažiausiai norisi eiti. Šiandien įvykusi situacija, apie kurią noriu informuoti, jei čia kažkas iš Šilo valdžios skaito. Suprantu, kad rasti mandagių ir stabilios psichikos darbuotojų - sunku. Vis tik algos mažos, darbas sunkus. Tačiau gal galėtų Šile, Seniavos pl. dirbanti moteris, kuri dirba salėje ir sandėly (turbūt??) ir yra atsakinga už kiaušinių skyrių, elgtis mandagiau ir adekvačiau? Šiandien apsipirkinėjau, buvau apsikrovusi prekėmis, dalis buvo krepšelyje, kitos ant rankų. Prisiminiau, kad reikia kiaušinių, priėjus prie lentynos, NETYČIA su apkrauta ranka šiek tiek priliečiau ir viena dėžutė slystelėjo šalina, bet nesudužo niekas. Šalia kaip tik stovėjo minėta darbuotoja, iš karto pradėjo rėkti, kad nėmtyčiau. Jai pasakiau, kad netyčia, ji pataisė ir pradėjo vaipytis kartodama "netyčia", su didele panieka. Paprašiau kalbėti mandagiai, tai nubėgo į tarnybines patalpas kažką po nosimi burbuliuodama. Nežinau, ar čia normalu taip komunikuoti? Suprantu darbo sunkumą, nepasitenkinimą esamomis sąlygomis, bet gal tada neleiskite tokių į salę? Tegul taromatą valo arba kažkur prekes dėlioja, kur žmonės jos nemato, nes kažkokia viena didelė gėda parduotuvei. Ačiū, jei čia kas skaito ir kreipia dėmesį. Toks jausmas, kad žmones dirbti kai kada paimate nuo taromato, ten kur būriuojasi ir alų geria. Tiesa, noriu ačiū pasakyti kasininkėms, dirbančioms šiame centre, tikrai mandagios ir tvarkingos.
Vandziogalos plente esantis Šilas,
Nu nebegaliu jau baigia uzpypinti,
Amžiais Perlo terminalo kasoi pietus, o jeigu pasikvieti is pietu, tai dar lieki apšauktas, Šiandien net senyvo amžiaus močiute liko apšaukta, už tai kad atsistojo i kasa nors kitas žmogus dar prekes krovėsi i maišiuka,
Kaipkurios pardavejos nesugeba dirbti su žmonėm, amžiais susiraukusios, net nemalonu eit i parduotuve per tokias pardavejas,
Ir dar lieki apšauktas kad ateini nusipirkt būtiniausiu prekiu,
Kur valdžia žiūri, pačios kasininkės savo tvarka įvedinėja, Direktorės labai dideles, Nemokat dirbt su žmonėm eikit lauk, ir nereikes šukauti ant kekvieno kliento, arba pasiskaitykit dar syki darbo sutarti, ir kaip reikia elgtis kasoi.
2020 kovo 22 diena 12:15 šilo parduotuvėje esančioje Laisvės al. (Kanklės) buvau labai nustebintas blogąją prasme, parduotuvės darbuotoja Jolanta pradejo kabinėtis prie parduotuvėje esančių žmonių, koliotis, atsikalbinėti. Žmonės atejo apsipirkti būtiniausiu prekių, esu dažnas parduotuvės klientas, bet tokios nepagarbos nesitikėjau iš mylimiausios parduotuvės. Daugiau niekada nesilankysiu šilo parduotuvėse ir visiems rekomenduoju neikit į šilo parduotuvę.
Vandziogalos plente, Šilo parduotuveje, dirbanti kasininke vardu Tatjana, niekada nesisveikina su klientais, net nepasako sveiki ar laba diena, kaip ir priklauso kiekvienai pardavejai be isimciu. Nepasako ir viso gero. Niekada!! Ir netgi kaip reikia atiduoti graza pora centu klientui, ji pasako, kad jos kasoje centu nera. Kaip suprasti? Ar bandoma papildoma alga susirinkti? Labai nemalonus Tatjanos bendravimas su parduotuves klientais. Po tokiu ivykiu i sia parduotuve nebesinori grizti, ir papulti pas Tatjana. Prasau issiaiskinti.
Krėvės 106, Kaunas...pardavejos ne tik nemalonios, bet atejus tiek diena, tiek ypac vakare puses prekiu nera...pardavejos neskuba pildyti prekiu...slankioja kaip, , laisves alejoj, ,.kiek zinau turi but, , uzkamsomos skyles, , na bet sito silo vadovei bambaleja, pati stovinedama ruko su darbuotojom, fui koks parduotuves ivaizdis
Kelintą kartą norime priduoti plastikinius butelius į taromatą, bet vis tenka su tais pačiais pilnais maišais butelių grįžti į namus, kadangi darbo laikas ant durų yra užrašytas 7:30- 23 val, tačiau atvykus 20:00 val. durys būna užrakintos. Paklausus kasininkės ar gali atrakinti, vis sulaukiam atsakymo jog ji dirba viena ir tikrai nespės sužiūrėti. Iškyla klausimai, tai kam yra nurodytas tas darbo laikas, jeigu taromatas taip ar taip nedirba, ar darbuotojai tingi vakarais sužiūrėti taromatus, ar Jūsų parduotuvė nenori priiminėti taros. Nei savaitgalį, nei vakarais neįmanoma priduoti. Prašau atsižvelkite į šias pastabas. Šis pastebėjimas yra apie Domeikavos km. Šilo parduotuvę.
Baikit juokauti su cezario salotomis.. uz 190g mokama yra 1, 79eu, atrodo normalu, tiesa? Tik labai nenormalu tas, kad žmonėm plaunat smegenis su melagingomis etiketėmis, ant etiketės rašoma “cezario salotos su rukyta vištiena”. Kokiam gale ta vištiena kažin? 2 iš 3 kartų kai pirkau nebuvo nei gabaliuko vištienos, trečią kartą radau vieną super mini gabaliuką. Ar čia yra normalu? Mokėti beveik 2eur už salotas su padažu? Taip, suprantu, pasitaiko brokų ir klaidų, bet gal ne kiekvieną dieną?? Visada einant prametu akimis dabar į salotas ir vis dar nematau ten atsiradusios vištienos. DARYKIT IŠVADAS! Labai negražu! Fuj!
K.M. 2019-09-27 21:31:51
Pradirbau šioje firmoje 8menesius.PIrmoj parduotuvej Seniavos pl.Kaune buvo katastrofa, daug darbų buvau apkrauta uz maža atlyginima, neturejau net 2valandų pertraukos, kuri man priklausė.O ir su darbo kolektyvu buvo baisu, apkalbos ištisinės.Paskui perėjau i K.Patrausko g.dirbti. Kolektyvas buvo lb fainas.Bet dėl tos parduotuvės vadovės turėjau išeiti ir palikti ta darbą.Pasak tos vadovės, aš buvau nenusipelnusi didesnio atlyginimo.Nors klijentai mane labai mylejo ir gerbė, buvau visada mandagi su klijentais, niekada vadovė nesulaukė nusiskundimų apie mane.Bet pasak vadovės, aš neužsidirbau didesnio atlyginimo.Del to buvau priversta parašyti pareiškima dėl išėjimo iš darbo ir palikti nuostabu kolektyva. Tiesiog noriu palinkėti savo darbo kolektyvui ačiu už nuostabų bendradarbiavima visus kartu pradirbtus menesius.ir sėkmės jums
P.S.Klaida pati radau.Noriu padekoti savo kolektyvui
Noriu pasakyti, kad rugsėjo 16 dieną apie 17:00 apsilankiau Šilo parduotuvėj Panerių gatvėje 58 (jei neklystu su skaičiumi), Kaune. Kasininkė šviesi, gan vyresnė, visiškai nemaloni, nesisveikino, visa pikta iš savęs. Grąžą tiesiog padrėbė, ir man pasirodė, kad netiksliai atmetė, tai paklausiau ir paprašiau pažiūrėt tai ji tiesiog griebė iš rankų šiurkščiai kvitą ir sako: Nu viskas gerai. sakau, atleiskit, apsirikau. Ir drėbė kvitą atgal. Viso gero kaip ir laba diena nepasakė.
Taip pat ir kitos pardavėjos nesisveikina, murma po nosim. Trūksta oraus aptarnavimo, elgias kaip su degradais klientais.Liūdna.
Viskas super perkuosi visada, tik viena problemėlė, atsiliekate nuo technologiju. Telefonu ir laikrodziu praktiskai neimanoma atsiskaityti, ar tai aparatai pasene, ar versijos neatnaujintos. Tikiu susitvarkysite, linkiu kuo greiciau:)
Dirbau šioje imoneje 3metus, jokių nusiskundimų neturiu, nei dėl vadovu, nei dėl algos ar kolektyvo, jei ne sveikatos problemos nebūčiau išėjusi, kolektyvas fantastinis, kaip ir administracija.
Sveiki. Turiu dideli prasyma Jusu seimininkems, kurios gamina "Silo" produktus. Siuo atveju butu "silke su pievagrybiais" - na skonis tikrai puikus, BET pjaustykit svogunus smulkiau, nes paemus sakute ar saukstu, kai nutysta tie ilgi svogunai, patikekit, apetitas dingsata. Su visa pagarba, bet tikiuosi, kad isgirsite.
Pagarbiai, Jysu kliente Birute.
Nusiperki vynuogių. Atsidarai. O ten apipuvę, apipeliję ir aplikę kažkokios žemėm.
Dar įdomiau: Etiketėje nurodytas platintojas MB Fructus Bonus, o ją nuplėšus matosi UAB Palink. Čekyje dar visai kitas pavadinimas negu ant abiejų etikečių... :)

PC Šilas, Liucinavos g. 155, Kaunas
Ilgai ir as vaiksciojau su mintim rasyt ar ne. Bet nutariau netyleti. Dazniausiai lankausi Seniavos pl. 36 pc Silas.
Viskas lyg ir dar dar. Bet depozito surinkimo punktas - baisu! Visu pirma nevedinama! Uzejus max 10 min., galva skauda nuo to alkoholio tvaiko! Su apsvietimu vakare, liudna taip pat. Ranku dezinfekavimo skyscio dozatoriuje nera jau ilgiau nei pusmetis! Bandziau kasininkei pakomentuoti, pasiteisino kad darbo dienos pabaiga..”pagalvojau, nors nemeluotu!”
Pats geriausias tinklas didziausias aciu Kristinai Ir Rasai direktorem
Supratimas palaikymas padeda visad.su sveikata blogai pasidare skambino klause kas kaip greitaja kviete nors atsisakiau. Kolektyvas super ypac skirpos ir kalvarijos.jai ko nespeji direktores ateina padet. Skirpos kelektyvas gaila visas issidraske kas kitur kas i motinystes atostogas
Perki moki pinigus po to pasigaili, kad ejai į šilą..
Gal sutvarkykite Aleksoto Julijanavos šilą, ir savo šilo kulinarijos ekspertus.. O darbuotojai padebesiais skraidzioja ir jokio mandagumo nesulauksi iš jų.
PATYRĘS ANONIMAS
2018-03-22 13:05:17 IP 28mbu4pj
, , Eiginta" įmonė yra visiškas NESUSIPRATIMAS!!! Joje dirbti ilgiau nei metus gali tik visiški nupušę, atsilikę žmonės..Pradedant vadovais ir baigiant visiškai nevertinamais jų darbuotojais. Beabejo užjaučiu tuos darbuotojus, kurie per klaidą pasirinko būtent šią įmonę, nežinodami, kas jų laukia..O jei jau įkliuvote, tuomet nuoširdžiai skatinu bėgti iš ten neatigrežinėjat atgal. Taip pat negailėti psichos ligomis sergančių vadovų. Net ir tuo atveju, jei pasiūlys daugiau. Kalbant apie atlyginimą. Nes jei jau sutiksitę dirbti už didesnį atlygį, tai neabejotinai užlips ant galvos. Tiksliau užšoks ir vadelios pagal savo nustatytas, neracionalias taisykles, neatsižvelgdami į JŪSŲ fizinę ištvermę, ar (pablogėjusią) sveikatos būklę. Žodžių išnaudos JUS tiek kiek gali. Tiksliau iki paskutinės JŪSŲ darbo dienos toje įmonėje. Tačiau jei PAGALIAU, nuspręsite išeiti, nesistebėkite ir tuom, jog būsite dar labiau nekenčiamas ir negiarbiamas nei kad būvote prieš ateidami. Kalbu tiek apie VADOVĄ, tiek apie PERSONALO SKYRIŲ. Jau neškenu apie patį šios įmonės DIREKTORIŲ, kuris sergą abejingumo liga, ir nereaguoja į ypač asmeninius žmonių nusiskundimus. Taigi, grįžtu prie pagrindinio savo tikslo: dar kartą rekomenduoju laikytis nuo šios įmonės kuo atokiau. Nesirinkti jos nei praktikos laikotarpiu, nei kad ir ilgai ieškomo darbo metu. Na, o ten jau vergaujantiems darbuotojams linkiu ištvermės ;)
P.S. AČIŪ UŽ DĖMESĮ!
Žygimantas. Kauno raj. Jonavos g. Šilas.
2018-02-11 17:54:01 IP 2e7r3oac
Dirbau Lubinų g. "Šile" Jokių priekaištų neturiu. Šiuo metu esu perkeltas ir dirbu Jonavos g. "Šile" ir neturiu jokiu priekaištų. Jei žmogus tvarkingai dirba, netinginiauja ir bendrauja draugiškai tai ir kolektyvas atsiliepia tuo pačiu. Aš esu labai patenkintas šia darbo vieta. Atlyginimas mokamas tvarkingai ir laiku. Darbas gal ir nėra lengvas, bet reikia suprasti, kad lengvai uždirbami pinigai lengvai ir išeina.
Esu labai nusivylęs darbuotoju kompetingumu, tikiuosi daugiau neteks susidurti su pardavejomis šioje parduotuvėje, nuo šiol rinksiuosi kito tinklo parduotuves.

Apsipirkinėjau būtent A. Baranausko g. 26, Kaunas 51308
2018-01-22 Baltų pr.18, Kaunas PC Šilas - nusipirkus Naminės mišrainės - visai šeimai sustojo skrandžiai, o mažiausias vaikas (4m.) jau 2 para vemia.
Įdomu Jūs bent ragaujate ką gaminate?
Paskutinis Kartas kai ragauju "Jūsų kulinarijos 'Šedevrus".
NEREKOMENDUOJU DIRBTI, nežinau ar visur, bet kolektyvas žiaurus, įsidarbinsite ir pirmus 3 mėnesius arsite kaip arklys tiek kasoje tiek terminale, kolektyvas nesveikas, senos tarkos susirinkusios kurios vadovauja parduotuvej, skaitosi "vyr kąsininkės" ir įsivaizduoja save kaip direktores, nesiskaito visiškai su darbuotojais, už tokį atlyginimą ir kai įdedi tiek savo darbo ir laiko, turėtų tikrai geresnes sąlygas sudaryti.
Sveiki, norejau paklausti. Pasiule darba petrasiunuose esanciame Sile. Kaip ten darbo salygos? Algos? Galbut yra ten dirbusiu?
Buvusi Darbuotoja
2017-03-12 20:55:20 IP 2f5mhlic
Kas domisi darbu, esančiu Jonavos g. Šile, tai žinokit, kad turėsit tokią parduotuvės vadovę, kuri nebijos Tavęs pažemint, aprėkt ir apskritai elgtis kaip su brudu. Vadovės bendravimas su darbuotojais ir parduotuvės vadovybe skiriasi kaip diena ir naktis, atrodo jai net vazelino nereikia...
Minimalus valandinis 2.32
Įstatymas nurodo: 40val/savaitė (galima kreiptis į valstybinė darbo incpekcija) pažeidimas Per diena išdirbama 9; 13
Įstatymas nurodo 5 darbo dienas (galima kreiptis į valstybinė darbo incpekcija), nes privaloma dviejų dienų pertrauka. Dirbama ir po 6 ir daugiau: pažeidimas...
Viršvalandinis tarifas LR įstatyme nurodo 1, 5 tarifo (3, 48)
Šventinės dienos tarifas LR įstatyme nurodo 2-gubas tarifas (4, 64) arba nurašymas į atostogų 1 d. sąskaita, ne darbdavio, o darbuotojo pasirinktinai.!!!!

Isdirbama po 250 val į mėn ir daugiau: faktas, atlyginimas po VVM ir PSD 440.
Ar yra tokių daugiau?
gal kas gali pasakyti kaip valdžia šile Panerių gatvės?Ieškau darbo panašiose parduotuvėse, o ši man būtų patogi dėl važinėjimo
Zukausko silas. Siandien pirkau alaus ir paprasiau cigareciu malboro advance blue tai pardaveja imuse parlament cigareciu.. visa tai pastebejau tik gryzusi namo, aiskintis nejau. Bet noreciau, kad kita karta atidziau ziuretu ka parduoda..
Lina 2014-11-04 19:40:19
Labutis, Petrašiunu "Šilas", su drauge apsipirkinėjome parduotuvėje, draugė pastebėjo, kad jaunuolis pro kasas praeina prisikišęs kur tik begalima alkoholinių gėrimu, draugė paklausė kasininkės ar matai kada vagia, o ponia panelė kasininkė pasakė abejinga veido išraiška, tik o ką man dabar daryti, gal vytis ir daugiau jokiu veiksmų, nei apsaugos kviesti, nei dar.... Įspūdinga, vadinasi Petrašiunu "Šile" galima apsipirkti nemokamai. 19:08 val., kasininkė panelė ar ponia Ringailė M.,
Gerb. Lina, aš sėdėčiau jos vietoje, tai dar ir skatinčiau tokius dalykus. Vien dėl to, kad alga nesąmoningai maža. Realiai, mano svajonė įsidarbinti kasoje ir piko metu užsikelti kojas ant svarstyklių ir užsirūkyti cigarą. Man nepatinka tokios patyčios (alga 400€>) iš darbuotojų
Magyla 2014-02-25 02:22:13
Gal kam teko dirbti Kaune, Žukausko gatvės parduotuvėje? Niekaip nesuprantu kas ten negerai, nes darbuotojų kaita tiesiog tragiškai didelė. Apie ieškomus darbuotojus jau vos ne pusmetis kas mėnesį skelbia.
Na man iš vis nesuvokiama, kaip žmonės gali už taip pigiai dirbti, tad į jūsų klausimą neatsakysiu. O dar kažkokias pastangas įdėti.. nesuvokiama.
Laibai mėgstu Cezario salotas, bet nusipirkus Jūsų gamybos-apakau-dar tokios parodijos niekur nesutikau.Tik duonos plutelės ir rūkytos vištienos skurelės.
nusipirkus cezario salotas iskyla klausimas del duonos skrebuciu... ar turi buti ten duonos plutos skrebuciu, pati dirbu bare tad nesityciokit bet apipjaustykit ta duona (nors net ne is jos daromi skrebuciai) nors manau tokias salotas kai kam nuvezus labiau sureguotu nei jus!
Dirbusi, patariu aplenkti Šila esanti Mildos 5 Domeikava.Jei norite pagyventi košmare, tai jus cia laukiami.
Sveiki, gal kas galėtumėt papasakot ar patart ar apsimoka darbintis ten pardavėja? Visokių atsiliepimų prisiskaičiau net baisu dabar eit į pokalbį dėl darbo.. Kokia alga?
"Ponios" ar "Paneles" Lina ir Simona, kodel gi jums paciom nepadirbus tokio darbo? Tada galesit parodyti visoms akiplesiskoms ir abejingoms kasininkems kaip reikia dirbt ir v***s gaudyt.
Sekmes gyvenime barbes devyndarbes.
sveiki, kas ten sargenuose per atsilikele pas jus kasoje sedi, net slykstu eiti i jusu parduotuve, o ten palieku didziaja dali savo pajamu. kaip pardaveja drysta sitaip kalbeti su klientais. situacija: -kodel pas jus negalima dali sumoketi kortele o kita dali grynais, kituose prekybos centruose galima. pardaveja:- tai i kita parduotuve ir eikit..
neturiu zodziu...
patariu aplenkti sita darboviete keliu km atstumu... isidarbinau virtuveje, pamaniau mazas tinklas, mazai nesamoniu bus klydau... vadove, nepaisant smulkmenu, papuole faina kaip zmogus, taciau ten kur dirbau buvo betvarke... sake 4 (po 12h) d dirbu, 4 laisva, atidirbus 4 neatejau...paskambino, apkaltino savivaliavimu, atseit yra tvarkarasciai. kagi, nuejau kita diena i darba, pasirodo i joki tvarkarasti as neitraukta, nors zinojo senai kad nuo menesio pradzios ateis zmogus.liepe dar pora dienu dirbt. virtuves vadove nusistebejo, kaip as 4d atidirbus penktaja diena neateisiu, juk nemoku dirbt, reik mokintis. nuostabi logika: nemoki dirbt- varyk be iseiginiu, kam jos? zodziu si darboviete su darbo kodeksu susipykus, darbo laiko atzvilgiu. o dar ant kolektyvo nuostabaus pataikiau- klimaksiniu bobu.
dar kas nepatiko, kad prieme be patirties mane, jau jau antra diena (neperdedu) is manes reikalavo greicio ir darbo kokybes kaip is dirbancios jau senai. is kur antra diena pas zmogu be patirties gali but greitis ir kokybe, m?
dirbt nesenai pradejau sioje firmoje, del valdzios tikrai nesiskundziu papuoliau i tikra gera ir draugiska kolektyva, jai normaliai bendrauji tai ir su tavim kai su zmogumi elgiasi valdzia. teko pasiimti priverstinas atostogas del ligos, net pati vadovybe sako jai tau reik ilsekis kiek prireiks kad vel normaliai galetum gristi i darbo ritma. jai net vadove skambina kiekviena diena ir teiraujasi kaip laikausi tai manau tikrai gera valdzia. jai reikia pagalbos visada darbe padeda, jai uz kazka padirbi nenusuka atlygio plius dar gauni premija... tiesiog reikia moketi zmoniskai bendraut ir su tavim skaitysis, taip sakant nereik draskyti akiu, bet ir nereik leist kad liptu ant galvos ir viskas bus gerai.... taip pasitaiko ir ganetinai bjauriu vadovu kurie nesiskaito su darbuotojais, bet ir buna geru vadovu.dziaugiuos kad papuoliau ten kur vadove labai gera :) skirpos sile pati geriausia vadove Kristina. bet cia kiekvieno nuomone yra skirtinga apie valdzia ir plius nuo pacio darbuotojo dar priklauso kaip su juo valdzia juk elgsis.
galite kas pasakyt kokia alga krovėjo, dėkui...
jei leidžia išnaudoti tai patys ir kalti, kam tada dievas jiems liežuvį davė.....
Na, jeigu toki beraščiai Šile dirba, kaip pastarasis komentatorius, tai nenuostabu, kad po to ir nesusikalba vadovai su darbuotojais.
PAVIZDYS.:Dirbant keliata metu, Eiginta firmoje to dar nebuvo-ziurint i kitas moteris dirbancias labai sunku darba net norisi pagalba pasiuliti, bet kaip priesais makaluoji ir su rankom kaska... Valdzia jau priprato vadovauti ir jau grazai be kalbant, izulei net lenda i zmogaus kantrybe, kad sutiktu taip padaryti.. Paprasant zmogaus padirbti tolimesnias dienas o zmogus sutikes, pagalvoja, pirmiausiai apie seima. Nusprendus - Jai reik toliau papildomu dienu.: ar cia toliau dirbti? Iskila klausimas!Taciau zinoma seima svarbausiai ir poilsis, kadangi neatsizvelgus SILO paskirta vadovybe toliau taip elgesi ir darbuotojai kencia.. SILO darbuotojai kvakteleje jau nuo to darbo ir jie prispausti i kampa, kad tik dirbtu ir dirbtu darba.Isnaudotoja zmones, dirbant papildomai,. Bijo pasakyti zodi, nepasako taip vadovai ir naudojasi proga, nusileidzia ir dirba toliau SILO darbuotojos. Nesakau, kad nesumoka, bet zmogus ne gyvulys, gad tiek galetu ilgai dirbti, pavargsta per ketures darbo paras. Kaip sako.: SILO CEHAS tai durnynas tikras..

Hilla
Riešutai Jums

Adresas: Plento g. 92, LT-19126 Širvintos.
Veiklos sritys: maisto produktai; interneto parduotuvės; maisto parduotuvės; sveiki produktai.
www.riesutaijums.lt – elektroninė maisto produktų parduotuvė, kurioje rasite platų kokybiškų ir kruopščiai atrinktų maisto produktų pasirinkimą. Prekės pristatomos visoje Lietuvoje per 2 darbo dienas. Produktai: Riešutai Riešutų sviestas ir kremai Džiovinti vaisiai ir uogos Valgomosios sėklos Batonėliai Chalva...
Delikana
Didmeninė prekyba maisto produktais

Adresas: Taikos pr. 94, LT-51178 Kaunas.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; mažmeninė prekyba; sveiki produktai.
UAB Delikana – didmeninės prekybos maisto produktais įmonė, veiklą pradėjusi 2007 metais. Asortimentą sudaro: ATVĖSINTA MĖSA Atvėsinta paukštiena Atvėsinta kalakutiena Atvėsinta kiauliena UŽŠALDYTA MĖSA ŠALDYTI PUSGAMINIAI SVEIKI BEI EKOLOGIŠKI MAISTO PRODUKTAI BAKALĖJA UAB Delikana klientus aptarnauja visoje...
Žiežmarių mėsa
Senolių tradicijų kraitis

Adresas: Pakertų k., LT-56262 Kaišiadorių r.
Veiklos sritys: mėsa, mėsos produktai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB “Žiežmarių mėsa” pagrindinė veikla yra mėsos perdirbimas. Per palyginus neilgą egzistavimo Lietuvos rinkoje laiką „Žiežmarių mėsos“ produktai sparčiai tapo pamėgti naujų ir nuolatinių klientų tarpe, savo puikios kokybės ir naminio skonio dėka. Įmonė dirba higienos normas atitinkančiose mėsos gaminių gamybos...
Daivida
Rokiškio mėsinė

Adresas: Ąžuolų g. 21, LT-42135 Rokiškis.
Veiklos sritys: didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; maisto gamyba; maisto parduotuvės; maisto produktai; mažmeninė prekyba; mėsa, mėsos produktai.
UAB „Daivida" šiuo metu valdo "ROKIŠKIO MĖSINĖ" prekės ženklą. Pagrindinės veiklos kryptys: · Mėsos gaminių perdirbimas (dešros, mėsos gaminiai, kulinariniai gaminiai) · Šviežios mėsos išpjaustymas (šviežia kiauliena, jautiena ir vištiena) · Mažmeninė prekyba (8 parduotuvės Rokiškio ir Biržų rajonuose) * Pardavimų...

JK ir ES atnaujino tiesiogines derybas dėl prekybos
JK ir ES atnaujino tiesiogines derybas dėl prekybos 11-28 17:05
Jungtinės Karalystės (JK) ir Europos Sąjungos (ES) derybininkai šeštadienį atnaujino tiesiogines derybas dėl prekybos po "Brexit", tačiau abiejų šalių pareiškimai nesuteikia daug vilčių, kad per...
Biurams planuoti - nemokami įrankiai
Biurams planuoti - nemokami įrankiai 11-28 16:58
Nekilnojamojo turto (NT) paslaugų bendrovės ieškantiems naujo biuro, jį atnaujinantiems ar plečiantiems pasiūlė nemokamų įrankių, kurie gali palengvinti paprasčiausius skaičiavimus arba pamatyti...
Prancūzai protestuoja prieš saugumo įstatymą ir policijos smurtą
Prancūzai protestuoja prieš saugumo įstatymą ir policijos smurtą 11-28 16:14
Prancūzijoje šeštadienį rengiamos dešimtis eitynių protestuojant prieš naują saugumo įstatymą, suvaržantį nuotraukų ir vaizdo įrašų, kuriuose matomi policijos pareigūnai, viešinimą.

Karantino metu Jūs:

Adobe Systems 477,03 +1,48%