Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Ecoservice, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Ecoservice

Atsiliepimai apie Ecoservice, UAB

Aplinką tausojanti kompanija
Melga
Parašyk savo nuomonę apie Ecoservice, UAB

MINDAUGAS 2020-10-08 13:35:02
laba diena sendiena joniskis parko gatve spalio 8 diena 13, 15 atvaziavo jusu siuksiu masina pasistate masina prie gatves atejio darbuotojas paziurejio pazeminius konteinerius zaliu atlieku ir misriu ir isvaziavo darau isvada kad zaliu atlieku pilnas konteineris neber kur bekratuti nes pac sende dejiau zalias atliekas bet isvesti niekas neisveze tai kodel mums reikia moketi uz isvezimus bet nesugeba net isvesti darbuotojam ira nusispjiauti kad prie konteineriu nus kraunama zalios atliekos taip gamta saugome
Joniškyje atliekos renkamos antradieniais ir ketvirtadieniais. Atvažiavus jūsų nurodytu adresu vairuotojas įvertino, ar atliekos dar tilptų į automobilį, nes jis buvo beveik užpildytas. Konteineris buvo per pilnas, todėl nuspręsta jį ištuštinti atvažiuojant antruoju reisu.
Sandra 2020-10-03 07:38:02
Kiekviena miela savaitgali triukšmas didžiausias nuo puse 8 ryto... Norisi po darbų pailsėti, bet deja... Eitminų gatvė.
Apgailestaujame už sukeltus nepatogumus. Siekdami suteikti kokybišką paslaugą ir visus konteinerius ištuštinti laiku, darbus pradedame anksti ryte. Dėsime visas pastangas, kad būtų atsižvelgta į jūsų prašymą perdėlioti maršrutą taip, kad jūsų kieme darbus atliktume vėliau.
Justinas 2020-09-26 09:35:31
2020-09-26 d. be pagrindo neišvežti du atliekų konteineriai (objektas - Portugalų g. 42, Vilnius). Ecoservice šiukšlių išvežimo mašina, valst. Nr. KFH 096, atvažiavo ~2.30 val. ankščiau nei įprasta (visus metus atvažiuodavo apie 11.30 val.). Atvežus konteinerius apie 10-15 metrų iki Ecoservice mašinos ir paprašius juos priimti, Ecoservice darbuotojai, aptarnaudami kaimyno konteinerius, pasakė, kad negali to padaryti. Paklausus - kodėl, atsakymas nebuvo pateiktas ir darbuotojai visiškai ignoruodami pakartotinius mano prašymus nuvažiavo kvartalu toliau. Visiškas kliento ignoravimas ir tyčinis vengimas suteikti paslaugas. Pateiktas skundas SIVASA'i ir taip bus kiekvieną kartą tol, kol pradėsite tinkamai vykdyti savo sutartinius įsipareigojimus.
Dėkojame už pateiktą informaciją. Norime įspėti ir paprašyti, kad vežimo dieną konteineriai būtų išstatyti nuo 7 val. ryto. Mūsų vairuotojai konteinerius aptarnauja pagal tos dienos maršrutą, tačiau laikas gali būti skirtingas. Jei atvažiavus konteineriai būna neišstatyti, pagal nustatytą tvarką daroma fotofiksacija ir duomenys siunčiami į VASA sistemą, kurių koreguoti neturime galimybės. Pagal tą pačią tvarką, du kartus per dieną tie patys konteineriai negali būti aptarnaujami, todėl užfiksavus neišstatymo faktą, tą pačią dieną jų ištuštinti negalime.
Jūsų konteineriai pagal grafiką bus aptarnaujami spalio 3 d. Prašome juos išstatyti nuo 7 val.
Gražios dienos.
Ecoservice, UAB 2020-08-24 11:03:24
Jūsų nurodytu adresu konteinerius aptarnauja kita įmonė - „Ekonovus“. Kreipkitės į juos ant lipdukų (esančių ant konteinerių) nurodytais kontaktais.
Atsiprašau.
Stasys 2020-08-24 10:25:26
Pasakykite mums, kaip atidaryti geltonąjį konteinerio dangtį/ Visi konteineriai jau užpildyti liko tik du tušti. Vieno juo dangtis užblokuotas. Tai vyksta pastoviai. Nežinome iš kur jus renkate savo darbuotojus, bet didesnio cinizmo me nesame mate. Juk darbuotojai puikiai supranta, kad dangčio atidaryti nesugebės niekas, nei vyras, nei moteris. Tas pats liečia ir pirmą kontenerį! Begėdžiai, renkatės pelną iš mūsų sumokėtų mokesčių ir rodote spektakuliarią nepagarbą. Gėda solidžiai įmonei.
Vilnius, Rodūnios kelias g. 26, rugpjūčio 24 d. 9.35 val.
Gražios dienos
Vilnius, Rodūnios kelias g. 26, rugpjūčio 24 d. 9.35 val.
Stasys 2020-08-20 17:57:49
Š.m rugpjūčio 20 d. apie 10.30 val. Jūsų tarnybos sunkvežimis iš vieno Rodūnios kelias g. 26 namo buto rinko senus baldus. Sumesdavo juos prie pat laiptinės, taip trukdydami gyventojams įeiti ir išeiti iš laiptinės. Bet svarbiausia, kad Jūsų įmonės darbuotojų elgesys buvo įžūlūs ir įžeidžiantys visus namo gyventojus. Baldus jie tiesiog mesdavo, taip sudarydami didžiulį triukšmą. Mūsų 3 mėnesių vaikas miegodamas buvo išgazdintas tuo triukšmo ir ilgai negalėjo nusiraminti. Kai mandagiai atkreipiau dėmesį jūsų darbuotojui, kad jis ne miške yra ir kad reikia gerbti aplinkinius, jisai įžūliai man atšovė - jei jus kažkuo nepatenkintas, galite rašyti skundą.
Siaubas. Iš kur jus tokius žmones renkate? Ar jam negėda? Mes paprašėme, kad žmogus elgtųsi ramiai ir dėtų baldus ant žemės o ne mėtytų, o atgal gavome laviną chamizmų. Ar taip gali elgtis darbuotojas? Gėda solidžiai įmonei.
Sveiki, Stasy,
Atsiprašome už netinkamą mūsų darbuotojų elgesį. Dėsime visas pastangas, kad toks elgesys nepasikartotų ateityje.
Gražios dienos
Apgailestaujame ir atsiprašome jei skambučių centro darbuotojai bendravo su jumis nepagarbiai. Dėsime visas pastangas, kad toks elgesys nepasikartotų ateityje.
Jūsų adresu pagal suderintą grafiką buitinės atliekos surenkamos kas antrą šeštadienį. Liepos 4 dieną mūsų darbuotojai negalėjo pasiekti konteinerio, nes jis nebuvo išstumtas už vartų.
Siekiame, teikti aukščiausios kokybės paslaugas ir pagal galimybes lanksčiai reaguojame į gyventojų prašymus, todėl nelaukdami numatyto aptarnavimo pagal grafiką, jūsų konteinerį ištuštinome šiandien.
Gražios dienos
Vilnius, Zaliakalnio 10 jau trecia savaite neisveztos buitines atliekos. Smarve eina mums ir kaimynams. Ilgai skambinus I klientu aptarnavimo centra vos pavyko prisiskambinti - konsultante klaidingai informavo apie siuksliu isvezimo grafika, pasake, kad registruos musu uzklausa tik jeigu neisvez dar karta, bendravo nemandagiai, galu gale mete rageli. Kita diena vel prisiskambinau, kita konsultante nurode jau kitus isvezimo grafikus, uzregistravo musu pranesima, bei informavo, kad siuksles nebuvo isveztos nes atvykus nerado konteinerio - alio!!! mes konteinerius jau n metu laikome toje pacioje vietoje, nei perkeliam, nei stumiam juos is/I kiema, Kiekviena vasara kartojasi ta pati situacija, eina vieni vairuotoja atostogauti, vazuoja kiti - privaziuoja, tingi, nemato konteineriu - isvaziuoja ir registruoja, kad nerado konteineriu. Pagal konsultante, kadangi siukles vezamos kas dvi savaites, tai isvez pagal grafika, po dvieju savaiciu - tai reiskia, del vairuotoju zioplumo, tingumo ar dar ko nors, dar dvi savaites pilni konteineriai ir i juos jau netelpantys maisai stoves, smirdes, ir ne faktas kad uz dvieju savaiciu nepasikartos ta pati situacija, ir vel neisvez….Skundas taip pat uzregistruotas atlieku tvarkymo centre, cia kaip suprantu savivaldybeje. Paslauga yra mokama, bei jos kokybe yra apgailetina
Dainius 2020-06-28 10:39:11
Siuksles neisveztos nuo penktadienio. Pinigus moki paslaugos laiku nevykdomos. Yra buve daugiau kartu. Gal laikas butu isigyti daugiau masinu jei genda.
Sveiki, Dainiau,
Atsiprašome už sukeltus nepatogumus. Norime kuo greičiau išsiaiškinti ir išspręsti susidariusią situaciją. Kad galėtume tai padaryti prašome susisiekti su mumis tiesiogiai ecoservice@ecoservice.lt arba registruoti pretenziją telefonu 8 687 44444 nurodant miestą ir adresą. Ačiū
Sveiki, jūsų automobiliai Ecoservice važiuoja kas 2 antradienį į kremplių gatvė pasiimti stiklo bei plastikas/metalas. Bet pastaruoju metu laikų nepasiema. Operatorė sakė kad automobilis sugedo. Kad iki šeštadienio paims stikla bet nepaimė. Turėjo paimti gegužės 12 diena bet šiandien yra gegužės 19diena ir nieko. Operatorė eilinį kartą pamelavo. Nei jokios informacijos nei žinutės. Kitą kartą informuokit kad sugedo mašina. Kad kada paims šiukšlės. Kremplių gatvė yra gyvenvietė, nuosavi namai. Gyventojai jums moka už paslaugas laikų tai todėl ir iš jūsų norėtusį kažkokių sprendimų. Stiklas nepaimtas iš kremplių g. 8, 20, 22, 24, 29, 37, 37A
Agneta 2020-05-18 20:37:25
Sveiki, jūsų automobiliai Ecoservice važiuoja kas 2 antradienį į kremplių gatvė pasiimti stiklo bei plastikas/metalas. Kremplių gatvė yra gyvenvietė, nuosavi namai.Gyventojai iš kremplių gatvės 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 12A, 14, 15, 17, 21, 23-1, 23-2, 30, 31, 32, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 50A, 52 norėtų užsisakyti Privačių namų gyventojams „Ecoservice“ aptarnavimo zonose dalinami antrinių žaliavų - popieriaus-plastiko konteineriai bei maišai stiklui. Dėkojamė. Geros dienos.
Sveiki, Agneta,
Norėdami užsakyti antrinių žaliavų konteinerius, prašome užpildyti užsakymo formą mūsų puslapyje https://ecoservice.lt/vilnius/antriniu-zaliavu-tvarkymas/
Užsakiusius konteinerius apie jų pristatymo terminą informuosime SMS žinute.
Gražios dienos
Sveiki, jūsų automobiliai Ecoservice važiuoja kas 2 antradienį į kremplių gatvė pasiimti stiklo bei plastikas/metalas. Bet pastaruoju metu laikų nepasiema. Operatorė sakė kad automobilis sugedo. Kad iki šeštadienio paims stikla bet nepaimė. Turėjo paimti gegužės 12 diena bet šiandien yra gegužės 18diena ir nieko. Operatorė eilinį kartą pamelavo. Nei jokios informacijos nei žinutės. Kitą kartą informuokit kad sugedo mašina. Kad kada paims šiukšlės. Kremplių gatvė yra gyvenvietė, nuosavi namai. Gyventojai jums moka už paslaugas laikų tai todėl ir iš jūsų norėtusį kažkokių sprendimų. Stiklas nepaimtas iš kremplių g. 8, 20, 22, 24, 29, 37A
Gyventoja 2020-04-26 12:23:55
Sveiki, jūsų automobiliai kiekvieną savaitvalį važiuoja juodvarnių sodų 9tąja gatve, vilnius, baigiat išdaužyti kelią, vaikšto gatvele vaikai, naminiai gyvūnai. Baisu žiūrėti kaip jūsų vairuotojai laksto, vieną dieną tikrai baigsis nelaime. Jeigu taip toliau tikrai kviesime piciją už greičio viršiimą.
Dėkojame už pateiktą informaciją. Būtinai įspėsime vairuotojus, kad kelyje vairuotų atsargiau. Atsiprašome už nepatogumus. Dėsime visas pastangas, kad situacija nesikartotų ateityje.
Sigita 2020-04-14 11:40:18
Balandžio 13d bandužiu g 8 Klaipėda. Sulaužė visiškai šiukšlyne. Ar jie kada nors atliks savo darba tinkamai.
Sveiki, Sigita,
Dėkojame už suteiktą informaciją. Deja pasitaiko, kad aptarnaujant konteinerius, jie sulaužomi. Sulūžusį konteinerį pakeisime nauju kaip įmanoma greičiau.
Inga 2020-03-27 07:46:31
Tai man įdomu kaip jie dirba, kad konteinerius be dangčių palieka. Įdomu kada sutvarkis?????
Sveiki, Inga,
Registruojame pranešimus apie sugedusius konteinerius ir remonto darbus atliekame pastoviai. Suderinta, kad jūsų konteineris bus sutvarkytas iki kovo 31d.
Liucija 2020-03-13 11:25:16
Vakar ketvirtadienį 12 kovo, ne buvo pas mus išviežtis šiukšlės. Čia pirma karta, bet ne pirma kartą, kad papildomai kur stovi 1 - 2 maišai ne paima. Mūsų gatvė taip anksti ne buvo niekada šiukšlių mašinos. Paprastai ne tuoj pusėj kur pažymėta stovėjo, todel ir ne išvežė. Prašau išvežti šiukšlės, kitų atvejų reikės kreiptis į kitų instanciju. Pagarbiai L. Zinkevic.
Sveiki, Liucija,
Kad galėtume išspręsti susidariusią situaciją prašome susisiekti tiesiogiai ecoservice@ecoservice.lt ir patikslinti miestą bei adresą.
Dale Mazeikiene 2020-03-12 12:39:37
Sveiki, jusu imones masinos isveza siuksles Vilniuje, Architektu gatve 2.4.6.8.10.12 namuose.Kieme stovi seni plastikiniai konteineriai ir juodi pozeminiai koneineriai.Atvaziave masinos iskrato siuksles is vos keliu siuksliu deziu ir sekanti masina is pozeminio maiso vos ketvirtadali.Tai tesiasi nuo rudens.Uzimta dalis kiemo, benamiai sekmingai verciasi po siuksliu dezes.Kada baigsis si betvarke?
Apgailestaujame, kad nesate pilnai patenkinti atliekų surinkimo sistema.
Norime informuoti, kad konteinerių kiekį ir jų vietą parenka ir nustato Vilniaus miesto savivaldybė. Mūsų darbas - tuos konteinerius aptarnauti pagal nustatytą grafiką, kurio mes laikomės.
Dėl technologinių skirtumų skirtingų rūšių konteinerius aptarnaujame skirtingais automobiliais.
Šiandien buvo aptarnautas pusiau požeminis konteineris. Jokių nesklandumų jį tuštinant nebuvo nei šiandien, nei ankstesniais kartais. Maišas ištuštinamas pilnai.
Sigita 2020-02-28 11:01:29
Jūrininkų pr 10 Klaipėda kaip visada paliko 3 šiukšlynes pilnas. Niekada nesurinks visu šiukšlių paema porą konteinerių ir išvažiuoja jokio atsakingumo ties savo darbo. Gal reikėtų jau atidžiau žiūrėti į darbuotojus ir į jų darbą nes jis labai prastas...
Sveiki, Sigita,
Atsiprašome, jei taip įvyko. Imsimės visų priemonių, kad situaciją nesikartotų ateityje.
Sveiki, Danute,
Parašykite mums tiesiogiai ecoservice@ecoservice.lt nurodydami adresą, kuriuo gyvenate.
Žinodami, ar vietovė patenka į mūsų aptarnaujamą teritoriją, galėsime išsamiai atsakysime į Jūsų pateiktus klausimus.
Deimante 2020-01-07 13:37:46
Neįmanoma privažiuoti prie sandėlio. Skambinu nurodytu nr niekas neatsiliepia. Šilutės pl 51 iš kiemo pusės. Ar normalu taip palikti konteinerius
Sveiki, Deimante,

Atsiprašome už už sukeltus nepatogumus. Būtinai priminsime darbuotojams, kad ištuštintus konteinerius paliktų toje vietoje, kurioje jie ir buvo.
Mirka 2019-12-26 19:50:27
Sveiki, ar ira cia darbuotoju kroveju gal kas dirbo?domintu darbas, bet nesuprasi ar 5 dienos dirbi ar 4 dirbi 2 laisvos nekonkretai parasita skelbime, kek val dirbti irgi, nerimtai cia kaskaip.gal kas galit placiau papasokot?

jei turite klausimų, drąsiai kreipkitės skelbime nurodytais kontaktais. Mielai papasakosime apie siūlomą darbą ir atsakysime į visus klausimus.
Klausimas, kur dėti maišus su lapais ? Vežė konteinerius visus antradienį o maišai didžiausi su medžio lapais visoje gatvėje palikti, čia jeigu į viena konteinerį nesutalpini tai mūsų problemos ar kaip ? Anksčiau maišus išplėšydavo ir vistiek lapus išpildavo, jau nekalbu apie tai kad suplėšytus maišus sumesdavo ant gatves, o dabar išvis nieko stovi ir šlampa lauke, tai kur jos dėti jeigu jau čia tokia betvarke ? Čia kelmes g šiauliai. Tai galbūt ir visur taip yra su tais maišais.
Inga 2019-08-16 18:27:31
taip ir nesulaukiu kad sutvarkytu mano konteinerį, kurį sulaužė prieš mėnesį, tai šiandien vėl dangtis numestas už kelių metrų. Tai rimtai kyla klausimas kiek svarbūs šiai įmonei klientas???!!! Ir kokie žvėrys ten dirba?
i*****i dirba, ziauriai isnaudoja siuksliavezius - apgaudineja. Px jiems tie vargsai nuo gatviu isidarbine ir px jiems tie klientai.
Laba diena, gyvenu Baltupio 49-28.Pries pora savaiciu jusu aptarnaujancia musu nama imone sulauze siuksliu konteineri, tiesiog imete i sachta ir isvaziavo.Dabar tu siuksliu niekas netvarko-jau prisikaupe pilna sachta, smirta, antisanitarija, jau pradejo veistis tarakonai.Kas atsakingas uz tokia betvarka.Kada bus isvalyta ir dezenfikuota sachta.Skambinom, niekas nereaguoja.Reikes kreiptis i televizija kad visi pamatytu uz ka mokam pinigus.Baisu tiesiog darosi.
Laukiam sprendimo, kuo greiciau isvalyti ir sutvarkyti musu sachta.
Andrius Kalpokas
2019-08-30 08:43:48 IP 28mc00e7
sveiki,
prieš savaitę išsinuomavom statybinio laužo konteinerį. Pirmadienį informavom el. paštu ir telefonu apie poreikį konteinerį ištuštinti ar pakeisti. Deja savaitę laiko niekas to nedaro nors klientui per penkias dienas neužpildžius konteinerio sutartyje numato delspinigius. Telefonu arba nekelia arba mandagiai atsiprašo esa serga žmogus ir nera kam. Keista girdeti tokios kompanijos pažadus ir pasiteisinimus. Iš Amerikos greičiau siuntos pasiekia
Ramunas Budrevicius 2019-08-25 10:54:33
Jau antra savaite nesutvarkyta vilnius pergales 15 naujoji vilnia.us ka mes mokam pinigus.

norime informuoti, kad pagal atliekų tvarkymo taisykles didžiosios atliekos (sofos, kilimai, kiti baldai ir pan) negali būti paliekamos prie bendro naudojimo konteinerių. Labai skatiname tokias atliekas pašalinti atsakingai ir pristatyti jas į didžiųjų atliekų aikšteles, o pamatę nedrausmingus kitus gyventojus - pasidalinti šia informacija.

Inga 2019-08-16 18:27:31
Sveiki p. Inga,

Mūsų darbuotojai su Jumis susieks. Norime detaliai išsiaiškinti situaciją ir jums atsakyti.

Aurelija 2019-08-13 15:15:22
Stikla veža 4 kartus per metus bent jau Šiauliuose, o kai ateina diena išvežimui, aplinkui esančius stiklo konteinerius išpila o tavo praleidžia, tai laba diena kur man tą stiklą dėti neišpilta? Dabar lapkričio mėn laukti ? Po tokių bairių pradėsiu neberušiuoti šiukšlių ir stiklą mesiu į buitinių atliekų konteinerį jeigu jau šitaip. P.s stiklo konteineryje be stiklo jokių kitų netinkamų atliekų nebuvo, tai likau nesupratusi dėlko jo neišpylė.
Laba diena p. Aurelija,

atsiprašome dėl nesklandumų. Parašykite laišką el.paštu projektai@ecoservice.lt ir nurodykite adresą. Patikrinę sistemoje galėsime detaliai paaiškinti kodėl konteineris nebuvo ištuštintas.

Ramunas Budrevicius
2019-08-25 10:54:33 IP 2ju3kq0q
Inga 2019-07-19 08:32:58
Mes mokam už šiukšlių išvežimą, o ne konteinerių laužymą išvežant šiukles. Įdomu kas tvarkis???
Sveiki p. Inga,

labai atsiprašome už nepatogumus. Prašome parašykite mums laišką į ecoservice@ecoservice.lt nurodant adresą ir būtinai sutvarkysime jūsų konteinerį.

Aleksandr 2019-06-28 10:18:24
Suda ten moka, niekas neeikite dirbt ten. Dirbsite nuo 6 ritu iki 6 vakaro, arsit kaip mulai, o tatliginimas bus 600 eur.
O sako kad 1000e gausi i rankas
Mano masinos raktai nukryto i popieriaus atlieku konteineri. Skambinau jums kelis kartus. Call centro operatore pasake kad su manim susisieks darbuotojas. Sedejau masinoje puse dienos, niekas taip ir neskambino. Teko sumoketi 180euru uz naujus raktelius. Deja jusu call centras neefiktivus. Organizacija neveikia, arba jums tiesiog nusispjauti ant jusu klientu.

Plasteda
Plastikinės pakuotės gamyba

Adresas: Raudondvario pl. 242G, LT-47159 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; didmeninė prekyba; plastikas, guma, jų gaminiai; reklamos paslaugos; tara, pakuotės.
UAB „Plasteda“ gamina ir parduoda maišelius ir plėveles iš polietileno (LDPE, HDPE, MDPE), polipropileno (CPP, OPP), bei antrinių žaliavų pagal individualius užsakymus: Maišai ir maišeliai: -Paprasti maišeliai -Maišeliai su spauda -Užklijuojami maišeliai -maišeliai su rankenėlėmis -pakabinami (su euro pakabėle)...
Tekasta
Farmaciniu atlieku tvarkymas

Adresas: A. Juozapavičiaus pr. 7F-1, LT-45251 Kaunas.
Veiklos sritys: antrinės žaliavos; atliekų tvarkymas; patalpų nuoma; vaistai, medicininės medžiagos.
FARMACINIŲ ATLIEKŲ TVARKYMAS Teikiame farmacinių atliekų bei pavojingų atliekų tvarkymo paslaugas visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje. Mūsų specialistai atvyksta į bet kurią Jūsų nurodytą vietą - vaistinę, ligoninę ar kitą gydymo įstaigą, atlieka pakavimo, ženklinimo ir išvežimo paslaugas, surenka ir paruošia...
Rokvesta
MAISTO ATLIEKŲ TVARKYMAS

Adresas: Taikos g. 3A, Juodupė, LT-42465 Rokiškio r.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; gamtos apsauga; komunalinės paslaugos.
KRUOPŠTUMAS IR ATSAKINGUMAS Mūsų įmonės svarbiausia vertybė – profesionalumas. Kiekvienoje srityje mes dirbame atsakingai bei profesionaliai tam, kad rezultatai būtų nepriekaištingi. UAB „Rokvesta“ tvarko maisto atliekas surinktas iš maitinimo įstaigų (valgyklų, kavinių, restoranų ir kt.), parduotuvių, logistikos...
Antrinio perdirbimo grupė
Padangų atliekų surinkimas ir perdirbimas

Adresas: Draugystės g. 13A, LT-51225 Kaunas.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; komunalinės paslaugos; padangos, ratlankiai; tara, pakuotės.
Antrinio perdirbimo grupė, UAB pagrindinė veikla yra naudotų padangų surinkimas ir perdavimas perdirbimui Naudotų padangų surinkimas ir naudotų padangų perdirbimas visoje Lietuvoje Naudotų padangų utilizavimas Apmokestinamųjų gaminių, atliekų sutvarkymą įrodančių dokumentų išdavimas Naudotų padangų atliekų...
Ekovalda
Medienos atliekų tvarkymas

Adresas: Liepų g. 85A, LT-92195 Klaipėda.
Veiklos sritys: atliekų tvarkymas; antrinės žaliavos; eksportas; gamyba; gamtos apsauga; importas; mediena, jos gaminiai; tara, pakuotės.
UAB „Ekovalda” – socialiai atsakinga įmonė, prisidedanti prie pasaulinio neigiamo poveikio miškams bei klimato kaitos keliamų problemų mažinimo. Mūsų sertifikuota produkcija naudojama tolimesniam produktų gaminimui, taip kartu su Jumis, prisidedame prie miškų išsaugojimo, kuriant naujus produktus iš medinės...

Pagal Europos koronaviruso "šviesoforą" Lietuva yra geltonojoje zonoje
Pagal Europos koronaviruso "šviesoforą" Lietuva yra geltonojoje zonoje 10-23 21:42
Nuo pirmadienio įsigalioja naujas, pagal šviesoforo principą sudarytas koronaviruso paveiktų ES ir kai kurių kitų Europos šalių sąrašas – Lietuva yra geltonojoje zonoje.
Vilnius, Kaunas ir Klaipėda įtraukti į raudonąją COVID-19 zoną
Vilnius, Kaunas ir Klaipėda įtraukti į raudonąją COVID-19 zoną 10-23 21:00
Nuo pirmadienio visi didieji Lietuvos miestai ir dar 5 savivaldybės priskiriamos vadinamajai raudonajai zonai. Tai – Vilniaus, Kauno, Klaipėdos miestai ir Vilniaus, Širvintų, Šilalės, Trakų ir...
R. Kurlianskis: J. Basanavičiaus paminklu rūpinausi ne aš, o R. Raulynaitis
R. Kurlianskis: J. Basanavičiaus paminklu rūpinausi ne aš, o R. Raulynaitis 10-23 18:49
Buvęs "MG Baltic" viceprezidentas Raimundas Kurlianskis neigia siekęs paveikti tuometinius Liberalų sąjūdžio politikus, kad paminklas Jonui Basanavičiui būtų pastatytas sostinės Konstantino...

Ar Jums kelia nerimą Covid-19 skaičiaus didėjimas?

AT&T 28,28 +5,84%
Nasdaq 130,09 -1,72%