Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Echo Stamp, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Echo Stamp

Atsiliepimai apie Echo Stamp, UAB

STAMPLINE | Verslo Dovanos

Verslo Dovanos Jūsų Sėkmei!
SENSACINGI IŠRADIMAI SENSACINGI IŠRADIMAI
Parašyk savo nuomonę apie Echo Stamp, UAB

Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnyba
2021-10-18 20:23:31 IP 2h85aiq3
Esame labai dėkingi visai Stampline komandai, o ypač projektų vadovei Ingridai Šebelskienei už ypač greitą operatyvumą, puikų bendradarbiavimą, įdomius ir svarbiausia visada laiku pateiktus pasiūlymus.
Nuostabu turėti tokius kompanionus kaip jūs!
Tikimės ir toliau su jumis taip nuostabiai bendradarbiauti!
Norime nuoširdžiai padėkoti projektų vadovei Austei už puikų ir operatyvų darbą bei suteiktą pagalbą! Tiek aptarnavimo, tiek pačių produktų kokybė puiki! Dėkojame.
Dirbau šioje įmoneje, patys geriausi prisiminimai, nors visko buvo, bet visvien šaunus kolektyvas su Vladislovu priešakyje ir manau klijentai patenkinti.Visiems linkejimai ir SĖKMĖS.
Lietuvos medicinos studentų asociacija (LiMSA)
2019-03-08 21:21:37 IP 2kuunjje
Esame dėkingi Stampline už bendradarbiavimą. Labai lankstūs santykiai, beveik visada pavyksta prisiderinti prie mūsų poreikių ir galimybių, kas labai padeda, kai esame studentiška organizacija.
Dirba tikri profesionalai - neturiu daug patirties su reklamine spauda - viską detaliai paaiškino, pasiūlė galimus variantus. Turiu dailiai pagamintus džemperius. Ačiū!!!
Patikima įmonė. Turėjom visokios patirties su mažom įmonėlėm, kurios parduoda nekokybiškas prekes ir kratosi atsakomybės. Šią įmonę vertinu už savo srities profesionalumą ir norą išlaikyt lojalų klientą.
Laura Misiukevičiūtė
2018-06-26 16:52:15 IP 2i51fmkq
Esame labai dėkingi Stampline verslo dovanos, suvenyrai. UAB "Echo Stamp", prisidėjusiems prie dienos kūrybiškumo stovyklos nepakeičiamomis dovanėlėmis - užrašų knygutėmis, pasiruošusiomis sugerti kiekvieną vaizduotės šuolį ir kūrybinį pliūpsnį.
Nuostabi įmonė. Be galo džiaugiuosi didelę kantrybę turinčiais darbuotuojais, nes kuriant modelius megztiniams ar maikėms kyla daug klausimų, o jie pakreipia tinkama linkme, greitas darbas net užsakant didelius kiekius bei puikus atsakingumas, nes kiekviena smulkmena yra atsiklausiama.
Sveikatingumo ir sporto klubas
2018-05-21 13:01:59 IP 2ju3ktv5
Tai puiki ir viena geriausių įmonių kiek teko susidurti su panašia ekipa vykdančiomis įmonėmis. Malonus aptarnavimas, puikus darbuotojai kurie patars kaip kokybiškai, greitai įgyvendinti bet kurį pateikta norą ar turimą sprendimą!
Visų 100% rekomenduoju!
Esu patenkintas šios įmonės paslaugų kokybe. Ypač norėčiau pagirti pardavimų vadovų operatyvų bendravimą. Visada patars ir pasiūlys geriausią variantą ir pačiam nereikės sukti galvos. Rekomenduosiu kolegoms bei tęsiu bendradarbiavimą.
Esu labai patenkinta šios įmonės darbu. Malonus aptarnavimas, užsakymai įvykdomi itin greitai ir kokybiškai, dar tikrai neteko nusivilti. Rekomenduoju visiems, kuriems svarbus įmonės patikimumas ir profesionalumas.
Isgelbejot :) Kai staiga prireike tusinuku, ne tik gavau juos per pora dienu jau su uzrasu, bet dar ir galejau pasirinkti is keletos variantu. Tikrai nuosirdziai dekui, seminaras praejo sklandziai!
Puiki kompanija
Patikima įmonė, visada viskas greita, sklandu ir patikima. Rekomenduoju!
Aptarnavimas nerealus! Aptarnauja greitai, patogiai ir profesionaliai. Puikus verslo partneris!
Be proto greitas atsakymas, maketą paruošia per dieną, komunikacija profesionali. Nežinau kaip kiti projektų vadovai dirba, bet esu labai patenkitna Reginos S. aptarnavimu. Rekomenduoju!
Patenkintas klientas
2013-03-26 12:15:53 IP 2fbapcsl
Aptarnavimas nepriekaištingas, viskas organizuota ir greita. Visais klausimais tik pas jus:)

"Ignitis grupės" Pomeranijos vėjo elektrinių parkas pradėjo komercinę veiklą
"Ignitis grupės" Pomeranijos vėjo elektrinių parkas pradėjo komercinę veiklą 12-07 09:55
Lenkijos energetikos reguliuotojas šių metų gruodžio 6 d. "Ignitis grupės" bendrovei "Pomerania Wind Farm" išdavė gamybos licenciją. Ji leis vėjo parkui pradėti vykdyti komercinę veiklą.
Nepaprastoji padėtis pasienyje su Lenkija skelbiama nebus
Nepaprastoji padėtis pasienyje su Lenkija skelbiama nebus 12-07 09:42
Seime antradienį registruotas naujas projektas dėl nepaprastosios padėties pasienyje su Baltarusija pratęsimo daugiau kaip mėnesiui – jame nebeliko siūlymo tokią padėtį įvesti pasienyje su...
Pirmadienį – 1.837 nauji COVID-19 atvejai, mirė 10 nepaskiepytų arba paskiepytų nepilnai žmonių 12-07 09:42
Lietuvoje pirmadienį nustatyti 1.837 nauji COVID-19 atvejai, mirė 14 žmonių, rodo antradienį paskelbti Statistikos departamento duomenys.

Ar pritariate darbo rinkos atvėrimui migrantams?

Western Union 17,85 +3,54%
eBay 66,07 -1,46%