VZ.lt
Lietuvos įmonių katalogas: Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus.

Įmonė DOTTON

DOTTON, UAB

Stipriausi Lietuvoje 2020-2021
Įmonės kodas 302958392
PVM mokėtojo kodas LT100007879511
Vadovas Arūnas Valskis, direktorius
Adresas Klaipėdos g. 104-3, LT-37380 Panevėžys
Telefonas Dotton Telefonas
Mobilus telefonas Dotton Mobilus telefonas
Vadovo telefonas Dotton Vadovo telefonas
Buhalterijos telefonas Dotton Buhalterijos telefonas
El. pašto adresas Susisiekti el. paštu »
Tinklalapis http://www.dotton.lt
Darbuotojai 3 darbuotojai (apdraustieji)
Creditinfo CO Creditinfo CO sistemoje skolų neregistruota
Pardavimo pajamos 2020: 193 198 € Pajamų istorija »
Grynasis pelnas 2020: 10 821 € Plačiau »
Transportas 2021-07: 2 automobiliai (1 priklauso, 1 išperkamas arba nuomojamas)
Pranešimai
VMI: Įmonė įtraukta į VMI sąrašą, kuriai taikomos mokestinės pagalbos priemonės dėl COVID-19.
Įstatinis kapitalas 2 896,20 €
Įmonės amžius 8 metai 8 mėnesiai 5 dienos
Įvertinimas
3.8 / 10 (įvertino 29)
Ataskaita Profesionali ataskaita apie įmonę Plačiau »

Įmonės aprašymas:

Uždaroji akcinė bendrovė “Dotton” 2014 metais tapo Europos auksu už kokybe apdovanotos įmonės STORM atstovu Lietuvoje. Taip pat atstovaujama įmonė ir „Tauras – Fenix“. Įmonė, kuri beveik tris dešimtmečius gamina pakavimo ir maisto pramonės įrangą. Lietuvio Rusijoje įkurta maisto pramonės įrenginių įmonė, tiekia įrangą tūkstančiams maisto pramonės įmonių. Dar vienas įmonės „Dotton“ patikimas partneris yra „SIGITASPAK“, įsikūrusi Italijoje.

Dotton siūlo itin aukštos kokybės mėsos ir pieno pramonės įrenginius. Dotton parduoda, pristato ir integruoja maisto pramonės perdirbimo sistemas. Kadangi atstovaujamas didelis įmonių tinklas, maisto pramonės įmonėms siūlomas itin platus spektras paslaugų, technologinių sprendimų. Specialistai ne tik konsultuoja, bet padeda modernizuoti jau turimas sistemas, įdiegiant naujas technologijas. Ilgametė patirtis, leidžia ne tik pasiūlyti kvalifikuotą pagalbą ir konsultacijas.
Ne mažiau svarbu,kad įmonė gali pasiūlyti itin patrauklias, konkurencingas kainas. Kurios leidžia maisto pramonei mažinti investicines sąnaudas, neaukojant kokybės ar įrangos pasirinkimo laisvės. Tačiau maža kaina nereiškia menkesnės kokybės. Bulgarų įmonė Storm, 2010 metais Paryžiuje apdovanota auksu už aukštą įrenginių kokybę, bei sėkmingą verslo vystymą.

STORM įmonė intensyviai dirba, kad užtikrintų produkcijos plėtrą ir modernizavimą. Per keletą pastarųjų metų buvo padaryta keletas didelių investicijų modernizuojant įrenginių parką. Dabar įmonė turi vieną moderniausių gamybos bazių Plovdivo mieste (1800m2) ir biurą-sandėlį Gabrovo mieste (4000m2).

Ilgametė patirtis leidžia gaminti tiek standartinius, tiek nestandartinius gaminius, atsižvelgiant į klientų poreikius ir pageidavimus. Visa įranga yra pagaminta iš nerūdijančio plieno, pagal DIN 1.4301 (AISI 304). Kadangi mes sekame pasaulines tendencijas šioje srityje, tai mūsų tikslas yra Jums pasiūlyti sunkiųjų technologijų įrengimus su mažu energijos suvartojimu.

Įmonė taip pat atsakingai žiūri į energijos sąnaudas, todėl nemažai dėmesio skiria atsinaujinantiems energijos šaltiniams.
Įmonės „Tauras – Fenix“ pildymo, dozavimo ir pakavimo įranga ne tik aukštos kokybės, bet ir funkcionali ir atitinkanti visus Europos kokybės standartus. Įmonės koncepcija nuo pat jos sukūrimo, buvo kurti lengvai ir patogiai valdomas maisto pramonės mašinas. Puiki gamybos aplinka užtikrina, kad visi įmonės projektai vykdomi aukščiausiu lygiu. 25 000 kvadratinių metrų gamybinės patalpos (4 gamybiniai pastatai), 300 įrangos vienetai, tarp kurių ir metalo apdirbimo įranga. „Tauras – Fenix“ turi gamybinius kompleksus, kuriuose yra inžinerijos,viešųjų pirkimų, mechanikos, galvanizavimo, elektromechanikos, bandymų ir surinkimo departamentai. Gamybinių įrenginių kokybė ir patikimumas garantuoja, kad tai, kad dalys, naudojamos gaminant produkcija, bus tinkamos kokybės, nes gaminamos vietoje. Tai leidžia diagnozuoti defektus ir juos koreguoti dar gamybos procese ir garantuoti,kad pirkėja pasieks puikios kokybės įrenginiai. O jų per metus „Tauras – Fenix“ pagamina ne mažiau kaip 1500. O pilnas gamybos proceso kontroliavimas, leidžia ne tik pristatyti naujienas, bet ir tobulinti iki šiol sukurtus ir pagamintus įrenginius,bei juos adaptuoti kliento poreikiams.

SIGITASPAK gamina įrenginius maisto ir ne maisto sektoriams atsižvelgiant į visus klientų poreikius.

Įmonės istorija prasideda tik 2011 metais, tačiau komanda gali pasigirti daugiau nei 20 metų patirtimi pakavimo srityje. Bendrovės misija yra visiškai patenkinti klientų poreikius, stengiamės pasiūlyti konkurencingas kainas, atitikti kliento reikalavimus, susijusius su jo ekonominemis galimybemis.

Kiekviena mašina yra suprojektuota ir pritaikyta pagal produkto savybes, nesvarbu artai būtų šlapias ar sausas produktas, ar produktas su įdaru, pavyzdžiui, šokolado ir cukraus, ar ypač trapus ir lipnus.

MŪSŲ PRODUKCIJA

PIENO PERDIRBIMO ĮRANGA:

VIRIMO KATILAS 61.2410.08

Įrengimas yra skirta tokių produktų gamybai kaip: lydytas sūris; lydytas sūris su daržovėmis arba kumpiu; įvairūs pieniški kremai; pieniški paštetai; majonezas; kečupas; kūdikių maistas; sriuba; paruoštas maistas; troškintas maistas; šokolado įdarai; marcipanas; žuvies gaminiai; emulsija; įvarios sudėties ir skonio padažai; maisto pramonės įmonių produktai pagal jų patvirtintas receptūras. Komplektą sudaro izoliuotas katilas, motoreduktoriai, maišytuvai ir pjovikliai su peiliais. Indo dangtis atsidaro/užsidaro naudojant elektromechaninę linijinę pavarą, kuri užsifiksuoja darbo metu sraigtinių spaustuvų pagalba. Mašina gaminama ir įrengiama su vienu ar dviejų greičių varikliais, pagal kliento pageidavimus. Įrenginys yra pagamintas kaip suvirinta konstrukcija, visos įrenginio dalys, kurios liečiasi su produktu, pagamintos iš nerūdijančio rūgščiai atsparaus plieno AISI 316, likusi įrenginio dalis pagaminta iš nerūdijančio plieno AISI 304. Įrenginys atitinka GOST, Europos Tarybos derektyvas № 2006/42/ЕС ir 2006/95/EC ir USDA taisykles.

PJAUSTYMO ĮRENGIMAS 61.2736.11 IR 61.2736.12

Įrenginys skirtas apvalių ir stačiakampių sūrio blokų pjaustymui į lygias dalis. Pjaustymui skirta priemonė gali būti stygos (61.2736.11), ir peiliai (61.2736.12). Instrumentų forma gaminama pagal kliento užsakymą, jų keitimas užtrunka ne daugiau 5-10 min. Pjovimo įrankiui skirtas rankinis valdymas ir pneumatinė pavara. Įranga pagaminta iš nerūdijančio plieno, 1.4301 DIN (AISI 304), patvirtinta naudoti maisto gamybos pramonėje. Įrenginys atitinka GOST, Europos Tarybos derektyvas No 2006/42/ЕС ir 2006/95/EC ir USDA taisykles.

IŠTRAUKIMO SPINTA 62.5112.00

Pagaminta iš nerūdijančio plieno 1.4301 DIN (AISI 304), patvirtinta naudoti maisto gamybos pramonėje, pagal standartus. Aspiracijos sistema įrenginiui pajungiama pagal kliento užsakymą. Įrenginys atitinka GOST, Europos Tarybos derektyvas No 2006/42/ЕС ir 2006/95/EC ir USDA taisykles.

PADĖKLAS SŪRIUI 62.4002.33

Pagaminta iš nerūdijančio plieno, 1.4301 DIN (AISI 304), ), patvirtinta naudoti maisto gamybos pramonėje, pagal standartus. Padėklo talpa 415 L. Įrenginys atitinka GOST, Europos Tarybos derektyvas No 2006/42/ЕС ir 2006/95/EC ir USDA taisykles.

DOZATORIAI SKIRTI PASTOS PRODUKTAMS 61.2734.10

Įrengimas skirtas didelio klampumo produkcijai dozuoti: džemams, padažams, grietinėlei ir pan. Pritaikytas nedidelių įmonių naudojimui. Maksimalus dozuojamo produkto tūris iki 100 ml. Maksimalus dozuojamo produkto tūris pagal kliento pageidavimus gali būti pagamintas iki 1000 ml. Dozatorius lengvai išardomas, kas leidžia greitai ir kokybiškai jį išvalyti. Dozavimo tikslumas iki 2 g.

SPECIALIZUOTA GAMYBOS LINIJA FIKSUOTO SVORIO SŪRIO PJAUSTYMUI

Įrenginys pritaikytas stačiakampių sūrio ir brinzos blokų pjaustymui į tikslaus svorio gabalus. Linijos darbo procesą sudaro: Stačiakampio sūrio blokas yra dedamas į pradinę pad ėtį, fiksavimo įtaisas perstumia jį į skyrių išankstiniam supjaustymui į t ris maždaug vienodo dydžio dalis, kiekvienas gabalas yra tuomet paduodamas ant konvej erio, kuriame yra įmontuotos svarstyklės. Pasvertas gabalas yra tada perkeliamas prie pjaustymo peilio. Perkėlimo metu lazeriniai jutikliai išmatuoja sūrio gabalo fo rmą ir dydį. Remiantis nustatytais mikroprocesoriaus parametrų duomenimis apskaičiuoja mas kiekvienos riekės storis. Po nupjovimo, kiekviena riekelė yra perkeliama ant kontrolinių svarstyklių, riekelė su nuokrypiu nuo nustatyto svorio yra išstumiama .

MĖSOS PERDIRBIMO ĮRANGA:

ŠALDYTOS MĖSOS KAPOJIMO GILJOTINA – SK 400 80.0115.00

Įrenginys skirtas užšaldytos mėsos kapojimui, kurios temperatūra -3С -28С. Įrenga pagaminta iš nerūdijančio plieno 1.4301 (AISI 304), leista naudoti maisto pramonėje. Įrenginys atitinka GOST, Europos Tarybos derektyvas № 98/37/ЕЕС ir 73/23/ЕЕС ir USDA taisykles.

ROTACINĖ PJAUSTYKLĖ - GR 6000 80.1060.00

Įrenginys skirtas užšaldytos mėsos kapojimui, kurios temperatūra -3  С - 28  С. Įrenga pagaminta iš nerūdijančio plieno 1.4301 (AISI 304), leista naudoti maisto pramonėje. Papildomos galimybės: - pakrovimo galimybė iš 200 L arba 300 L vežimėlio - sumontavimo į liniją galimybė - keltuvas Įrenginys atitinka GOST, Europos Tarybos derektyvas No 98/37/ЕЕС ir 73/23/ЕЕС ir USDA taisykles.

VAKUUMINIS MASAŽUOKLIS 83.1310.00

Vakuuminis masažuoklis skirtas mėsos produktų masaž avimui. Po apdirbimo produktai lieka vakuume. Naudojama kumpio, skerdien os, file, šoninės gamybai. Įranga pagaminta iš nerūdijančio plieno 1.4301 (AIS I 304), leista naudoti maisto pramonėje. Teisingai parinkta būgno elemento forma ir platus v akuumo reguliavimo parinkimas, apsukos ir tikslingai parinktas proces o laikas leidžia pasiekti reikalingus mėsos apdirbimo kokybės parametrus. Įrenginį sudaro atraminis rėmas, būgnas, pavaros s istema, į kurios sudėtį įeina motoreduktorius ir grandininė pavara, vakuumi nę sistemą sudaro – vakuuminis siurblys, automatinis selonoidinis vožtu vas su elektromagnetiniu valdymu, vakuuminis kolektrius ir drėgmės atskyrimo filtras, kuris apsaugo nuo vandens ir purvo patekimo į siurblį. Įrenginys valdomas jutikliniu ekranu, kuriame įdieg ta daug programų, kuriomis galima valdyti ciklus, proceso trukmę ir p rogramų fazes. Funkcijos : - aušinimas ir atšildymas; - dvigubos išorinės sienelės su šildymo izoliacija. Pagal kliento pageidavimus įmanomas pagaminimas su darbiniu tūriu nuo 200 iki 10 000 dm³.

VYTINTOS MĖSOS PRESAS 82.1018.00

Įrenginys skirtas vytintos mėsos produktų presavimu i. Technologinio proceso optimizavimas pagerina kokybę ir sumažina g alutinio produkto kainą. Vytintos mėsos gamybai reikalingas presas. Tokiu bū du gaunamas aukščiausios klasės produktas, tuo pačiu sumažinama s ir vytinamo laiko sąnaudos. Proceso metu labai svarbu pasirinkti reikiamą spaud imo lygį ir presavimo laiką, o taip pat ir numatyti pastovų kompresijos i ntensyvumą viso proceso metu. Įrenga pagaminta iš nerūdijančio plieno 1.4301 (AIS I 304), leista naudoti maisto pramonėje. Mūsų techniniai privalumai:  programinis reguliuojamas suspaudimas presavimo met u  sutrumpina operacijų laiką ir dėl to nebereikalinga darbuotojo nenutrūkstama konrolė  kontrolės sitema suteikia galimybę technologui nepr traukiamai stebėti procesą  pašalinama netinkamų trikdžių rizika presavimo metu  nepadaromos klaidos nustatant proceso pabaigą  nekvalifikuotas darbas sumažinamas iki minimumo ir fiziniams krūviams  reikalingas vienintelis užprogramavimas visam presa vimo procesui.

VYTINTŲ PRODUKTŲ VALYMO ĮRANGA 61.1400.00

Įranga skirta pašalinti pelėsį nuo vytintų produktų. Įrangą sudaro korpusas su dviem šepečiais ir kilnojamu rėmu, ant kurio kabinami produktai su rūkymo lazdomis. Vienas iš šepečių yra pritvirtintas ant kilnojamo rėmo, kas suteikia galimybę reguliuoti atstumą neatsižvelgiant į produkto matmenis. Šepečių apsisukimo greitis reguliuojasi sklandžiai. Įrenginys yra suvirintas iš nerūdijančio plieno AISI 304. Rėmas su pakabintais produktais reguliuojamas pneumatinio cilindro pagalba. Rėmas su pakabintais produktais perstumiamas neocilindrų pagalba. Rėmas yra paslankus, todėl jį galima reguliuoti atsižvelgiant į produkto tipą.

ĮRENGINYS TERMINIAM APDOROJIMUI 84.0135.00

Įrenginys skirtas šerių pašalinimui nuo kiaulės kojų, ausų ir t.t. Įrenginys yra suvirintas iš nerūdijančio AISI 304. Veikimo principas: Kojos, ausys arba veršienos arba kiaulienos dalys, tada dedami į uždarą kamerą, tuomet kamera sukasi tam tikru greičiu ir nuolat pripildoma karštu vandeniu. Šeriai pašalinami peilių pagalba, kurie yra įmontuoti dugne ir ant sienelių. Geležtės profilis kinta priklausomai nuo sukimosi krypties; dėl to aparatas gali apdoroti įvarius produktus (kojas, ausis, ir t.t.). Konstrukcijos privalumai:  pagaminta iš nerūdijančio plieno 1.4301  OMRON dažnio kontrolė sklandžiam valdymui nepriklausomai nuo produkto tipo.  dviguba sukimosi kryptis – kojomas, ausims ir kitus  vandens kaitinimas aparate iki 64°С  apdorojimas per optimalų laiką Įrenginys atitinka GOST, Europos Tarybos derektyvas № 98/37/ЕЕС ir 73/23/ЕЕС ir USDA taisykles.

DRUSKOS TIRPALO MAIŠYTUVAS 61.1201.00

Įrenginys yra skirtas paruošti homogenizuotą druskos tirpalą , naudojamą mėsos apdirbimo procesuose. Įrenginys pagamintas iš nerūdijančio plieno 1.4301 (AISI 304), leista naudoti maisto pramonėje. Rezervuaras užpildomas reikalingu kiekiu vandens. Tuomet į bunkerį įpilama druska ir po mygtuko „Maišymas“ paspaudimo prasideda ingridientų maišymas. Maišymo laiką galima reguliuoti. Maišytuvo talpa gaminama pagal kliento pageidavimus. Įrenginys atitinka GOST, Europos Tarybos derektyvas No 98/37/ЕЕС ir 73/23/ЕЕС ir USDA taisykles.

PLOVIMO ĮRANGA:

DĖŽIŲ PLOVIMO MAŠINA

Mašina tunelio tipo, skirta plastmasinių dėžių, padėklų, kibirų ir panašios taros plovimui. Pagaminta iš nerūdijančio plieno1.4301 DIN (AISI 30 4), leista naudoti maisto pramonėje, atitnka standartus. Plovimas vykdomas, naudojant išcentrinį siurblį ir reguliuojamus purkštukus. Prieš įjungiant įrenginį, rankiniu būd u į rezervuarą įpilamas plovimo skystis. Pagal kliento pageidavimus, įmontuojama au tomatinė dozavimo sistema. Vežimėlių plovimui naudojamas recirkuliacinis vandu o iš rezervuaro, o skalavimui naudojamas vanduo iš vandentiekio sistemos. Plovimo rezervuare įmontuotas filtras su rankiniu v alymu (pasirinktinai – būgninis filtras ) kietųjų dalelų sugavimui. Vanduo (valymo tirpalas) šildomas elektriniais šildytuvais arba garo purkštuvu. Termoreguliatoriaus pagalba temperatūrą galima išla ikyti 30-60°С. Skalavimo vanduo naudojamas iš vandentiekio sistemo s, vėliau naudojamas plovimo tirpalo papildymui pagrindianiam e rezervuare. Dėžės transportuojamos reguliojamu greičiu grandini nio konvejerio. Siekiant užtikrinti darbuotojų saugumą, konvejerio pavara sumontuota su apsaugine mova. Valdymo blokas gali būti montuojamas arba dešinėje, arba kairėje pusėje.

ĮRENGINYS DĖŽIŲ PLOVIMUI SU APIPŪTIMU

Įrenginys tunelio tipo, skirtas plastmasinių dėžių, padėklų, kibirų ir panašios taros plovimui. Pagaminta iš nerūdijančio plieno, 1.4301 DIN (AISI 304) leista naudoti maisto pramonėje, atitinka standartus. Įrenginyje įmontuotas pūtimo ir ventiliavimo (pasir inktinai) modulis. Pūtimas atliekamas išcentrinio ventiliatoriaus pagalba. Plovimas atliekamas išcentriniu siurbliu ir reguliu ojamų purkštukų pagalba. Prieš įjungiant įrenginį, rankiniu būdu į rezervuar ą įpilamas plovimo skystis. Pagal kliento pageidavimus, įmontuojama automatinė dozavimo sistema. Vežimėlių plovimui naudojamas recirkuliacinis vandu o iš rezervuaro, o skalavimui naudojamas vanduo iš vandens sistemos. Plovimo rezervuare įmontuotas filtras su rankiniu v alymu (pasirinktinai – būgninis filtras ) kietųjų dalelių sugavimui. Vanduo (valymo tirpalas) šildomas elektriniais šildytuvais arba garo purkštuvu. Termoreguliatoriaus pagalba temperatūrą galima išla ikyti 30-60°С. Skalavimo vanduo naudojamas iš vandens sistemos, vė liau naudojamas plovimo tirpalo papildymui pagrindianiame rezervuar e. Dėžės transportuojamos reguliojamu greičiu grandini nio konvejerio. Siekiant užtikrinti darbuotojų saugumą, konvejerio pavara sumontuota su apsaugine mova. Valdymo blokas gali būti montuojamas arba dešinėje, arba kairėje pusėje.

ĮRENGINYS DĖŽIŲ PLOVIMUI SU PERVERTIMO МECHANIZMU

Įrenginys tunelio tipo, skirtas plastmasinių dėžių plovimui, kurių minimalus aukštis 150 mm ir maksimalus aukštis 400 mm. Pagamintas iš nerūdijančio plieno 1.4301 DIN (AISI 304) leista naudoti maisto pramonėje, atitnka standartus. Plovimas atliekamas išcentrinio siurblio ir reguliuojamu purkštukų pagalba. Prieš įjungiant įrenginį, rankiniu būdu į rezervuarą įpilamas plovimo skystis. Pagal kliento pageidavimus, įmontuojama automatinė dozavimo sistema. Dėžių plovimui naudojamas recirkuliacinis vanduo iš rezervuaro, o skalavimui naudojamas vanduo iš vandens sistemos. Plovimo rezervuare įmontuotas filtras su rankiniu valymu (pasirinktinai – būgninis filtras) kietųjų dalelų sugavimui. Vanduo (valymo tirpalas) šildomas elektriniais šildytuvais arba garo purkštuvu. Termoreguliatoriaus pagalba temperatūrą galima išlaikyti 30-60°С. Skalavimo vanduo naudojamas iš vandens sistemos, vėliau naudojamas plovimo tirpalo papildymui pagrindianiame rezervuare. Įrenginio valdymui reikalingas vienas operatorius. Dėžės dedamos ant transportavimo ratukų ir išstūmimo būdu transportuojamos iki pervertėjo. Dėžės transportuojamos į plovimo zoną grandininio konvejerio pagalba, kurias paduoda į skirtingas zonas. Siekiant užtikrinti darbuotojų saugumą, konvejerio pavara sumontuota su apsaugine mova. Valdymo blokas gali būti montuojamas arba dešinėje, arba kairėje pusėje.

DVIEILIS PLOVIMO ĮRENGINYS

Įrenginys tunelio tipo, dvieilis, skirtas plastmasi nių dėžių, padėklų, kibirų ir panašios taros plovimui. Pagaminta iš nerūdijančio plieno 1.4301 DIN (AISI 3 04) leista naudoti maisto pramonėje, atitnka standartus. Plovimas atliekamas išcentrinio siurblio ir reguliu ojamu purkštukų pagalba. Prieš įjungiant įrenginį, rankiniu būdu į rezervuar ą įpilamas plovimo skystis. Pagal kliento pageidavimus, įmontuojama automatinė dozavimo sistema. Dėžių plovimui naudojamas recirkuliacinis vanduo iš rezer vuaro, o skalavimui naudojamas vanduo iš vandens sistemos. Plovimo rezervuare įmontuotas filtras su rankiniu v alymu (pasirinktinai – būgninis filtras ) kietųjų dalelų sugavimui. Vanduo (valymo tirpalas) šildomas elektriniais šildytuvais arba garo purkštuvu. Termoreguliatoriaus pagalba temperatūrą galima išla ikyti 30-60°С. Skalavimo vanduo naudojamas iš vandens sistemos, vė liau naudojamas plovimo tirpalo papildymui pagrindianiame rezervuar e. Dėžės transportuojamus dviem lygiagriačias tuneliai s grandininiu konvejeriu. Dėžės transportuojamos reguliojamu grei čiu grandininio konvejerio. Siekiant užtikrinti darbuotojų saugumą, konvejerio pavara sumontuota su apsaugine mova. Valdymo blokas gali būti montuojamas arba dešinėje, arba kairėje pusėje.

ĮRENGINIAI DĖŽIŲ IR PADĖKLŲ VALYMUI

Tunelio tipo įrenginys, skirtas plastmasinių dėžių Е1-Е3 ir Н1 padėklų plovimui. Pagaminta iš nerūdijančio plieno 1.4301 DIN (AISI 3 04) leista naudoti maisto pramonėje, atitnka standartus. Sudaryta iš įėjimo transporterio, plovimo ir skalav imo skyriaus, nupūtimo ir pasyvaus išėjimo transporterio. Plovimas atliekamas išcentrinio siurblio ir reguliu ojamu purkštukų pagalba. Prieš įjungiant įrenginį, rankiniu būdu į rezervuar ą įpilamas plovimo skystis. Pagal kliento pageidavimus, įmontuojama automatinė dozavimo sistema. Dėžių plovimui naudojamas recirkuliacinis vanduo iš rezer vuaro, o skalavimui naudojamas vanduo iš vandens sistemos. Plovimo rezervuare įmontuotas filtras su rankiniu v alymu (pasirinktinai – būgninis filtras ) kietųjų dalelų sugavimui. Vanduo (valymo tirpalas) šildomas elektriniais šildytuvais arba garo purkštuvu. Termoreguliatoriaus pagalba temperatūrą galima išla ikyti 30-60°С. Skalavimo vanduo naudojamas iš vandens sistemos, vė liau naudojamas plovimo tirpalo papildymui pagrindianiame rezervuar e. Apipūtimas vykdomas per purkštukus. Dėžės transportuojamos skersiniu būdu, dugnu į virš ų. Padėklai – išilginiu būdu (esant būtinybei prie padėklų pritvirtinami sp ecialūs mechanizmai), platforma į apačią. Siekiant užtikrinti darbuotojų saugumą, konvejerio pavara sumontuota su apsaugine mova. Valdymo blokas gali būti montuojamas arba dešinėje, arba kairėje pusėje.

ĮRENGINYS 200 L VEŽIMĖLIŲ PLOVIMUI PIRMAS MODELIS 21.0330.00 IR 21.1330.00

Įrenginys skirtas 200 L vežimėlių plovimui. Pagamin ta iš nerūdijančio plieno 1.4301 (AISI 304), leista naudoti maisto pra monėje, atitinka standartus. Rezervuare įrengtas garų arba elektrinis valymo sky stis. Vežimėlių plovimui naudojamas recirkuliacinis vand uo iš rezervuaro, o skalavimui naudojamas vanduo iš vandens sistemos. Pridėtos fiksavimo detalės papildomam vežimėlių ir ratų plovimui. Ploviklio koncentratas į rezervuarą patenka automa tinės sistemos ir dozavimo pagalba. Priedai: - Automatinė padavimo sistema ir plovimo skysčio do zavimas (su pamatuota koncentracija); - Juostinis filtras; - Automatinė ventiliacijos sistema; - Pilnai kompiuterizuotas valdymas – SIEMENS SIMATI C; - Apsauginis atitvaras. Įrenginys atitinka GOST, Europos Tarybos derektyvas No 2006/42/ЕС ir 2006/95/EC ir USDA taisykles.

ĮRENGINYS 200 L VEŽIMĖLIŲ PLOVIMUI NAUJAS MODELIS - 21.0120.00, 21.1120.00, 21.8120.00

Įrenginys skirtas 200 L vežimėlių plovimui. Pagamin ta iš nerūdijančio plieno 1.4301 (AISI 304), leista naudoti maisto pra monėje, atitnka standartus. Juostinis filtras su nepertraukiamu režimu ir dozav imo sistema (pamatuotai koncentracijai) plovimo koncentratas – pasirinktinai! Operatorius rankiniu būdu reguliuoja padavimą ir nu vedimą. Plovimo procesas prasideda, kai vežimėlis yra pakrautas, du rys uždarytos ir paspaustas mygtukas „Start“. Dėka besisukančio rėmo su purkštu kais vežimėlis yra plaunamas iš vidaus, o fiksuotos dalys plauna vežim ėlį iš išorės. Plovimo skystis perduodamas siurblio pagalba, kuris pagamintas iš n erūdijančio plieno. Naudojant elektrinį šildytuvą plovimo koncentratas yra pašildomas, garų purkštukų pagalba arba kombinuotu būdu. Plovimas vykdomas naudojant recirkuliacinį vandenį iš rezervuaro, o skalavimui naudojamas vanduo iš vandentiekio. Skala vimui naudojami purkštukai ir fiksuotos dalys, įrengti kartu su pur kštukais. Ploviklio koncentratas į rezervuarą patenka automa tinės sistemos ir dozavimo pagalba.

ĮRENGINYS 200 L VEŽIMĖLIŲ IR DIDELIŲ DĖŽIŲ PLOVIMUI 21.6120.00 IR 21.7120.00

Įrenginys skirtas 200 L vežimėlių plovimui. Pagamin ta iš nerūdijančio plieno 1.4301 (AISI 304), leista naudoti maisto pra monėje, atitnka standartus. 21.6120.00 – elektrinis šildymas, automatinė ventil iacijos sistema. 21.7120.00 – garinis šildymas , automatinė ventili acijos sistema. Juostinis filtras su nepertraukiamu režimu ir dozav imo sistema (pamatuotai koncentracijai) plovimo koncentratas – pasirinktinai! Operatorius rankiniu būdu reguliuoja pakrovimą ir i škrovimą. Plovimo procesas prasideda, kai vežimėlis yra pakrautas, du rys uždarytos ir paspaustas mygtukas „Start“. Dėka besisukančio rėmo su purkštu kais vežimėlis yra plaunamas iš vidaus, o fiksuotos dalys plauna vežim ėlį iš išorės. Plovimo skystis perduodamas siurblio pagalba, kuris pagamintas iš n erūdijančio plieno. Pašildytas plovimo koncentratas gaunamas naudojant elektrinį š ildytuvą, garų purkštukus arba kombinuotu būdu. Plovimas vykdomas naudojant recirkuliacinį vandenį iš rezervuaro, o skalavimui naudojamas vanduo iš vandens sistemos. S kalavimui naudojami purkštukai ir fiksuotos dalys, įrengti kartu su pur kštukais. Valdymo pultas pakrovimo/iškrovimo procesui ir sky das gali būti montuojami iš įrenginio kairės arba dešinės (atsižv elgiant į kliento pageidavimą), bet abu privalo būti toje pačioje pusėje. Pridėtos fiksavimo detalės papildomam vežimėlių ir ratų plovimui. Ploviklio koncentratas į rezervuarą patenka automa tinės sistemos ir dozavimo pagalba.

RĖMŲ PLOVIMO ĮRENGINYS 21.4120.00 IR 21.5120.00

Įrenginys skirtas dešrų remų plovimui. Pagaminta iš nerūdijančio plieno 1.4301 (AISI 304), leista naudoti maisto pramonėje, atitnka standartus. Juostinis filtras su nepertraukiamu režimu ir dozav imo sistema. Operatorius rankiniu būdu reguliuoja pakrovimą ir i škrovimą. Plovimo proceso metu duris apsaugo elektromagnetinis užrakt as. Prieš plovimo procesą lentynos yra apdorojamos garais (esant gariniam šil dymui). Plovimas vykdomas naudojant recirkuliacinį vandenį iš rezervuaro, o skalavimui naudojamas vanduo iš vandens sistemos. P lovimo programos laiką nustato operatorius atsižvelgiant į nešvarumo lygį. Valdymas kompiuterizuotas – SIEMENS SIMATIC. Standartiškai įmontuota automatinės ventiliacijos s istema. Įrenginio rezervuaras įkastas į žemę. Įrenginys gali taip pat turėti šias funkcijas: - padvigubintas produktyvumas – galimybė plauti du rėmus vienu metu; - pereinamas (su antromis durimis galinėje dalyje). Funkcijos: - Automatinė padavimo sistema ir plovimo skysčio do zavimas (su pamatuota koncentracija); Įrenginys atitinka GOST, Europos Tarybos derektyvas No 2006/42/ЕС ir 2006.

ĮRENGINYS NESTANDARTINIŲ PAKUOČIŲ PLOVIMUI 22.1010.00 IR 22.2010.00

Įrenginys skirtas nestandartinių (skirtingų dydžių ir formų) pakuočių plovimui, tokių kaip formos sūriui, brinzai ir pan. Tirpalo šildymas rezervuare gali būti elektrinis ar ba garinis. Plovimas vykdomas naudojant recirkuliacinį vandenį iš rezervuaro, o skalavimui naudojamas vanduo iš vandens sistemos. Plovimo programos laiką nustato operatorius atsižve lgiant į nevarumo lygį. Plovimo koncentratas patenka į rezervuarą naudojant automatinę dozavimo sistemą. Valdymas kompiuterizuotas – SIEMENS SIMATIC. Klientui pageidaujant galimas automatinės ventiliac ijos įmontavimas. Įrenginys atitinka GOST, Europos Tarybos derektyvas No 2006/42/ЕС ir 2006.

AUTOMATINIS ĮRENGINYS IEŠMŲ PLOVIMUI

Įrenginys skirtas greitam ir efektyviam kepimo iešm ų, naudojamų maisto pramonėje, valymui. Sudarytas iš plovimo ir skalavimo būgno ir valdymo skydo. Iešmų pakrovimas taip pat vykdomas rankiniu būdu; kameros talpos užkrovimas turi būti maksimaliai iki 2/3 visos kameros talpos, taip užtikrinant geresnį iešmų išvalymą. Vandens šildymas vykdomas naudojant elektrinius ši ldytuvus, garinius purkštukus arba tiesioginiu būdu paduodant karštą v andenį. Pakrovimo procesai, plovimo skysčio dozavimas, plovimas, skalavimas ir panaudoto vandens nutekėjimas vykdomas automatiniu būdu. Proceso laik as ir plovimo temperatūra yra reguliuojama.

PEREINAMAS ĮRENGINYS KREPŠIŲ VALYMUI 120 VNT/VAL 23

Įrenginys skirtas greitam ir efektyviam krepšių su peiliais valymui, naudojamiems maisto pramonėje. Įrenginys dvieilis; transportuojami krepšiai abiejuose tuneliuose priešpriešomis. Kiekvienas tunelis sudarytas iš plovimo ir skalvimo skyrių. Plovimo procesas prasideda tada, kai krepšiai patenka į plovimo skyrių. Plovimo rezervuare įmontuotas filtras su rankiniu valymu sugauti kietasias daleles. Vanduo (valymo tirpalas) šildomas elektriniais šildytuvais. Termoreguliatoriaus pagalba temperatūrą galima išlaikyti 30-60°С. Skalavimo vanduo naudojamas iš vandens sistemos, be i naudojamas plovimo tirpalo papildymui pagrindianiame rezervuare. Krepšiai sukabinami ant transportuojamosios sistemos, kuri transportuoja juos per skirtingas zonas. Ant transporterio pavaro s veleno sumontuota apsaugine mova. Priedai: - Automatinė padavimo sistema ir plovimo skysčio dozavimas (su pamatuota koncentracija); - Ventiliacija - flanšas, ventiliatorius, valdymas; - Apsauginiai jungikliai ant šoninių dangtelių.

NEPERTRAUKIAMAS ĮRENGINYS KREPŠIŲ PLOVIMUI 23.2111.00

Įrenginys skirtas greitam ir efektyviam krepšių su peiliais valymui, naudojamiems maisto pramonėje. Įrenginys sudarytas iš plovimo spintos, skalavimo/ sterilizacijos, rezervuarų, kurie yra po spinta ir valdymo. Vežimėliai su krepšiais ir peiliais pakraunami ant įrenginio atidarius duris. Vežimėliai grąžinami į plovimo kamerą, ir durys uždaromos. Peilių plovimas ir skalavimas/ sterilizacija vykdoma kolektorių pagalba, kurie skirti tirpalo purškimui. Plovimas vykdomas kitu skysčiu, kuris įpilamas rankiniu būdu. Vanduo po skalavimo/sterilizacijos proceso grįžta į plovimo rezervuarą. Yra įrengta konstrukcija mechaninių netirpstančių nešvarumų sugaudymui. Filtro konstrukcija yra išardoma ir ją galima lengvai išimti ir išplauti. Yra įrengti du rezervuarai; vienas plovimui, kitas skalavimui. Vanduo (valymo tirpalas) šildomas elektriniais šildytuvai s. Termoreguliatoriaus pagalba temperatūrą galima išlaikyti 30-60°С.

HIGIENOS ĮRANGA:

SANITARINĖ PATIKRA SU DEZINFEKCINIU MODULIU RANKŲ IR PADŲ VALYMUI 10.4011.00

Sanitarinė patikra skirta asmeninės higienos kontrolei įeinant ir išeinant iš darbo zonos. Susideda iš dezinfekcinio aparato rankoms su besisukančiu sukučiu ir pereinamos mašinos padų valymui, sujungtų viename korpuse su bendru valdymu. Prieš įeinant į darbo zoną fotoelemntas aktyvuoja šepečius (sukimosi laikas reguliuojamas). Teisingas abiejų rankų padėjimas aparate atblokuoja sukutį, kad šis pasisuktų ⅓ . Išeinant iš darbinės zonos antras fotoelemntas atblokuoja sukutį ⅓ apsisukimo ir aktyvuoja šepečius. Valdymui naudojamas programuojamas pultas SIEMENS, kuris leidžia nusistatyti plataus diapazono darbinį režimą. Punktas naudojimui gali būti sumontuotas tiek iš kairės pusės, tiek iš dešinės. Sukutis sukasi tik į vieną pusę (tik įėjimas). Įrenginys atitinka GOST, Europos tarybos derektyvas № 2006/42/ЕС ir 2006/95/EC USDA nuostatas.

DVIPUSĖ SANITARINĖ PATIKRA 10.0210.00

Sanitarinė patikra reikalinga asmeninės higienos kontrolei įeinant ir išeinant iš darbo vietos, didelėse įmonėse, kurios pamainą sudaro daugiau nei 50 žmonių. Sanitarinė patikra yra dvipusė – įeinant ir išeinant. Skyrius „įėjimas“ sudarytas iš dezinfekcinio aparato rankoms su mechaniškai besisukančiu suktuku ir vonia padų dezinfekcijai su automatiniu valdymu ir drenažine sistema. Skyrius „išėjimas“ sudarytas iš praėjimo mašinos padų nuvalymui su besisukančiu sukučiu. Įėjimo kontrolė vykdoma naudojant dezinfekcinį aparatą rankoms, kontrolė išeinant – naudojant fotoelementą. Abu besisukantys sukučiai veikia viena kryptimi.

SANITARINĖ PATIKRA PERĖJIMUI SU AULINIAIS BATAIS 10.4021.00

Sanitarinė patikra reikalingas asmeninei higienai įeinant ir išeinant iš darbo zonos ir sudaryta iš dezinfekuojamo aparato rankoms su bebsisukančiu sukučiu ir aulinių batų plovimui. Įrengimas auliniams batams plauti sudaryta iš penkių šepečių su atskiru motoreduktoriumi kiekvienam šepečiui, laiptelių ir atitvaru, sistemos plovikliui papurkšti, automatinio ploviklio koncentrato dozatoriaus ir valdymo bloko. Išeinant šepečiai įsijungia fotoelementų pagalba (valymo laikas yra reguliuojamas). Valymo punktas gali būti sumontuotas tiek iš kairės, tiek iš dešinės pusės. Besisukantis sukutis gali būti vienpusis. Valdymui naudojamas programuojamas pultas SIEMENS, kuris leidžia nusistatyti plataus diapazono darbinį režimą. Įrenginys atitinka GOST, Europos tarybos derektyvas № 2006/42/ЕС ir 2006/95/EC USDA nuostatas.

KOMPAKTINĖ HIGIENINĖ STOTIS SU VONIA PADAMS DEZINFEKUOTI 10.4200.00

Stotelė skirta asmeninei higienai įeinant ir išeinant iš darbo zonos. Sudaryta iš dezinfekuojamo aparato rankoms su besisukančiu sukučiu ir vonelės padų dezinfekcijai su automatiniu dezinfekuojančio koncentrato lygio palaikymu, integruotu bendram korpuse su bendru valdymu. Prieš įeinant į darbo zoną fotoelemntas aktyvuoja šepečius (sukimosi laikas reguliuojamas). Teisingas abiejų rankų padėjimas aparate atblokuoja sukutį, kad šis pasisuktų ⅓ . Išeinant iš darbinės zonos antras fotoelemntas atblokuoja sukutį ⅓ apsisukimo ir aktyvuoja šepečius. Punktas naudojimui gali būti sumontuotas tiek iš kairės pusės, tiek iš dešinės. Sukutis sukasi tik į vieną pusę (tik įėjimas). Įrenginys atitinka GOST, Europos tarybos derektyvas № 2006/42/ЕС ir 2006/95/EC USDA nuostatas.

SANITARINĖ PATIKRA SU KRIAUKLE 10.4212.00

Sanitarinė patikra skirta asmeninės higienos kontrolei įeinant ir išeinant iš darbo zonos. Sistema sudaryta iš kriauklės rankoms, padų valymo skyriaus su besisukančiais šepečiais ir padų dezinfekcijos skyriumi, bei rankų dezinfekavimo skyriumi su besisukančiu sukučiu. Kriauklė turi įmontuotą muilo dozatorių ir yra valdoma fotoelemto pagalba. Padų valymo skyrius sudarytas iš dviejų besisukančių šepečių, kurių ilgis 500 mm ir automatinio plovimo skysčio purškiklio. Skyrius padų dezinfekcijai yra su automatiniu dezinfekuojančio koncentrato lygio palaikymu, integruotu bendram korpuse su bendru valdymu. Rankų dezinfekcijos skyrius apjungtas su besisukančiu sukutį. Teisingas abiejų rankų padėjimas aparate atblokuoja sukutš, kad šis pasisuktų ⅓ . Dezinfekcijos ciklo laikas reguliuojamas. Išeinant iš darbinės zonos antras fotoelemntas atblokuoja sukutį ⅓. Sukutis gali suktis į abi puses.

RANKŲ DEZINFEKATORIUS SU SUKUČIU 11.1102.00

Sudaryta iš dezinfekcinio aparato rankomas su besisukančiu sukučiu, integruojamu bendram korpuse su bendru valdymu. Teisingas abiejų rankų padėjimas aparate atblokuoja sukutį, kad šis pasisuktų ⅓ . Dezinfekcijos ciklo laikas reguliuojamas. Valdymui naudojamas programuojamas pultas SIEMENS, kuris leidžia nusistatyti plataus diapazono darbinį režimą. Išeinant iš darbinės zonos antras fotoelemntas atblokuoja sukutį ⅓. Turniketas gali suktis į abi puses. Punktas naudojimui gali būti sumontuotas tiek iš kairės pusės, tiek iš dešinės. Sukutis sukasi tik į vieną pusę (tik įėjimas). Įrenginys atitinka GOST, Europos tarybos derektyvas № 2006/42/ЕС ir 2006/95/EC USDA nuostatas.

SUKUTIS SU ŠARNYRINE KONSTRUKCIJA 15.2111.00

Įrenginys skirtas įėjimo į darbines patalpas kontrolei. Sukutis gali būti naudojamas ir avarinėse situacijose, dėka savo šarnyrinės konstrukcijos. Įrenginys atitinka GOST, Europos tarybos derektyvas № 2006/42/ЕС ir 2006/95/EC USDA nuostatas.

PADŲ VALYMO MAŠINA 12.0050.00 IR 12.0070.00

Mašina skirta padų valymui įeinant ir išeinant iš darbinės zonos. Sudaryta iš dviejų šepečių (500 arba 700 mm) su autonominiu motoreduktoriumi ir automatiniu plaunamosios priemonės purškikliu, integruotu bendram korpuse ir bendru valdymu. Fotoelementų pagalba aktyvuojami šepečiai. Šepečių sukimosi laiką galima reguliuoti nustatant laiką arba prie išejimo fotoelimento. Prie išėjimo yra galimybė įmontuoti vartelius arba sukutį. Įrenginys atitinka GOST, Europos tarybos derektyvas № 2006/42/ЕС ir 2006/95/EC USDA nuostatas.

AULINIŲ BATŲ PLOVIMO MAŠINA 12.1000.00

Mašina skirta aulinių batų plovimui įeinant ir išeinant iš darbo zonos. Sudaryta iš penkių šepečių su atskiru motoreduktoriumi, korpuso su laipteliais ir atrama, plaunamojo skysčio purškimo sistemos, automatinio plaunamosios priemonės dozatoriaus ir valdymo bloko. Mašina įjungiama sensorinių klavišų pagalba. Valymo trukmė reguliuojama nustatant laiką arba naudojant sensorinius klavišus. Prie išėjimo galima įmontuoti vartelius arba besisukantį barjerą. Įrenginys atitinka GOST, Europos tarybos derektyvas № 2006/42/ЕС ir 2006/95/EC USDA nuostatas.

PRIJUOSČIŲ PLOVIMO MAŠINA 12.4000.00

Mašina skirta prijuosčių plovimui. Įrenginys pagamintas iš nerūdijančio plieno AISI 304 ir įmontuoti visi apsauginiai elementai. Plaunamosios priemonės purškiklis, du šepečiai, įtaisyti vienas priešais kitą. Aparatas įjungiamas fotoelementų pagalba. Prijuostė dedama į mašiną iš viršaus. Įrenginys atitinka GOST, Europos tarybos derektyvas № 2006/42/ЕС ir 2006/95/EC USDA nuostatas.

BEKONTAKTĖ KRIAUKLĖ 13.1010.00

Bekontaktė kriauklė – ekscentriniu vožtuvu arba fotoelementu. Konstrukcijos montavimas ant sienos ar ant grindų (ant pjedestalo). Kompaktiška, labai patvari konstrukcija – kriauklė pagaminta iš dviejų detalių su dviem siūlėm. Naudojama prancūziška, vokiška ir itališka armatūra ir platus priedų asortimentas. Mes siūlome unikalų prancūziškos armatūros kompanijos DELABIE gamybos kriauklę, kurios garantija 10 metų. Kriauklė atitinka GOST, Europos tarybos derektyvas № 2006/42/ЕС ir 2006/95/EC USDA nuostatas.

PEILIŲ STERILIZATORIUS 17.1120.10

Įrenginys skirtas greitam ir efektyviam peilių sterilizavimui , kurio ilgis iki 300 mm sterilizacijai karštame vandenyje. Įrenginys atitinka GOST, Europos tarybos derektyvas № 2006/42/ЕС ir 2006/95/EC USDA nuostatas.

AULINIŲ BATŲ IR AVALYNĖS DŽIOVYKLA 16.3211.24

Įrenginys skirtas aulinių batų ir avalynės džiovinimui. Džiovinimo ciklo talpa iki 24 porų. Pagaminta iš nerūdijančio plieno 1.4301 DIN. Pagal kliento pageidavimą, galima pagaminti spintą, kuri talpintų iki 48 parų džiovinimo ciklo metu (16.3211.48). Įrenginys atitinka GOST, Europos tarybos derektyvas № 2006/42/ЕС ir 2006/95/EC USDA nuostatas.

KELTUVAI:

KELIAMOJI PLATFORMA 30.1103.00

Keltuvas užtikrina lengvą ir patogų pakėlimą ir išvertimą 200 L talpos vežimėliui. Įrenginys pagamintas iš nerūdijančio plieno 1.4301 (AISI 304), išskyrus slankiklį, grandines ir ratus. Pajungimas gali būti tiek hidraulinis, tiek pneumatinis. Įrenginiai gali būti stacionarūs arba mobilūs, dešiniarankiams arba kairiarankiams. Įrenginys atitinka GOST, Europos tarybos derektyvas № 2006/42/ЕС ir 2006/95/EC USDA nuostatas.

KĖLIMO IR IŠVERTIMO ĮRENGINIAI 31.0325.00 IR 31.5325.00

Keltuvas užtikrina lengvą ir patogų pakėlimą ir išvertimą 200 L vežimėliui. Sudaryta iš kolonos, variklio, stabdžių su pavarų sistema (2 grandinės) ir šakutės tipo vežimėlio paėmimui (tiesi arba 90°). Įrenginys pagamintas iš nerūdijančio plieno 1.4301 (AISI 304), išskyrus šlaiužiklį, grandines ir ratus. Apsaugos sistema – standartinė (dvi grandinės). Galimi variantai: stacionarus arba mobilus (maksimalus iškrovimo aukštis 2550 mm). Iškraunant aukščiau nei 3050 mm konstrukcija turi būti tvirtinama papildomai prie sienos arba lubų. Įrenginys atitinka GOST, Europos tarybos derektyvas № 2006/42/ЕС ir 2006/95/EC USDA nuostatas.

PAKAVIMO ĮRANGA:

HORIZONTALIOJI PAKAVIMO MAŠINA SR 500 SU JUOSTINE TRANSPORTAVIMO SISTEMA

Naujoji horizantalioji pakavimo mašina SR 500 yra puikus spendimas automatinėms pakavimo linijoms. Pagaminta iš nerūdijančio plieno ir aliuminio, sudarytas iš detalių, kurias lengva pakeisti ir išvalyti, su nepriklausomu varikliu. Mašina sukurta ir suderinta taip, kad galėtumėte suderinti ir supakuoti tokius produktus kaip sausainiai, šokoladukai ir pan, išvystant greitį iki 400 vnt. per minutę. Sistema sudaryta iš 4 suderintų modulių, kurie sudaryti iš 10 ašių, 7 iš jų yra be šepetėlių, o tai užtikrina geriausią produkcijos pozicionavimą ir sklandų mašinos darbą. Programinė įranga buvo specialiai sukurta taip, kad būtų kuo labiau sumažintas operatoriaus įsikišimas gamybos metu. Vienas valdymo pultas valdo visas 10 ašių ir yra sujungtas su 10' spalvotu jutiminiu ekranu. Sistema taip pat gali būti valdoma nuotoliniu būdu ir gali būti sujungta su įmonės tinklu.

HORIZANTALIOJI PAKAVIMO MAŠINA EURO FLOW PACK

Horizantalioji pakavimo mašina EURO leidžia pagaminti trigubo sandarumo maišus pradedant nuo paprasto termo-sandarinimo ritės. Sudaryta iš modulių, lengvai išimamos dalys. Nedideli matmenys ir platus opcijų spektras paverčia šį įrenginį labai puikiu įrankiu pakuojant maisto ir ne maisto gaminius. Du platūs stalčiai su raktu, valymui palengvinti.

HORIZANTOLIOJI PAKAVIMO MAŠINA SBB 800 FLOW PACK

Horizontalus pakavimo įrenginys SBB 800 yra puikus sprendimas vykdant produktų pakavimą naudojant MAP technologiją. Didžiausias šio įrenginio privalumas yra puikus hermentinis užsandarinimas net esant maksimaliam greičiui. Įrenginyje SB 800 yra įrengtas mažas plėvelės rulonas, kuris leidžia pakuoti po vieną ar daug produktų, taip pat esant dideliam trinties koeficientui su tiesioginiu padavimu į pakrovimo konvejerį. SBB 800 taip pat įpatingas tuo, kad atsižvelgiant į produktą, galima reguliuoti detalių plotį ir aukštį. Mašina yra varoma 5 servo-variklių ir 4 asinchroninių variklių.

HORIZONTALIOJI PAKAVIMO MAŠINA MINI FLOW PACK

Horizantalus pakavimo įrenginys MINI leidžia pagaminti trigubo sandarumo maišus pradedant nuo paprasto termo-sandarinimo ritės. Lengvai išimamos dalys. Nedideli matmenys ir platus opcijų spektras paverčia šį įrenginį labai puikiu įrankiu pakuojant maisto ir ne maisto gaminius. Naudojant 4,3' jutiminį ekraną galima pasirinkti prieš tai įrašytus receptus, taip pat pasirinkti maišiuko ilgį ir kt. Varoma dviem varikliais (asinchroninis+be šepetėlių), kas užtikrina puikų įrenginio funkcionavimą, taip pat yra galimybė sulėtinti gamybą net proceso metu.

VERTIKALIOJI PAKAVIMO MAŠINA ECOSPEEDY INCLINABILE

Pristatome ECOSPEEDY INCLINABLE versiją, kuri skirta dūžtančiai ir trapiai produkcijai pakuoti. Reguliuojamas nuolydis pagal skirtingą produkciją, suteikia galimybę optimizuoti produktyvumą ir sumažinti dūžių skaičių. Tokiu būdu bus išgaunamas maksimalus greitis, kuomet įrenginys vertikalioje padėtyje ir sumažinamos pertraukos, kai įrenginys yra nustaytas į nuožulnią poziciją. Nuožulnumas gali būti reguliuojamas operatoriaus rankiniu būdu, arba pagal užsakymą, gali būti įrašytas į PLC ir automatiškai parenkamas kiekvienam formato pokyčiui. Atsižvelgiant į parinktą nuožulnumą, motorinis konvejeris, įrengtas tarp dozatoriaus/svarstyklių ir formavimo vamzdžio, sudarytas taip, kad iškrovimo vieta nebūtų pakeista ir nesusidarytų " kamščių " dėl besileidžiančios produkcijos.

VERTIKALIOJI PAKAVIMO MAŠINA INCLINED MAYA

Pristatome MAYA INCLINED, pakavimo įrenginį su reguliuojamu nuožulnumu iki 45°, tai leidžia ženkliai sumažinti žalą dūžtantiems ir trapiems produktams. Kompaktiškumas, tvirtumas ir naudojamų medžiagų kokybė leidžia įrenginiui patenkinti Jūsų poreikius. MAYA INCLINED yra tinkamas sprendimas tiems klientams, kurie nori pasiekti gerą produktyvumą pakuodami trapią produkciją. Įrenginys pagamintas iš nerūdijančio plieno AISI 304 norint užtikrinti geresnę hiegieną ir kokybę. Po atliktų ekperimentų, galime pasiūlyti geriausią sprendimą Jūsų produkcijos pakavimui.

VERTIKALIOJI PAKAVIMO MAŠINA MAYA

Šis įrenginys yra pagamintas iš tų pačių kokybiškų medžiagų, todėl pakavimo įrenginys MAYA yra tinkamas sprendimas tiems klientams, kurie reikalauja kokybės, patikimumo ir nenori išleisti didelės sumos įrenginio įsigijimui. MAYA pagaminta iš nerūdijančio plieno AISI304, įrenginys valdomas PLC sistema, naudojant jutiminio ekrano technologiją. Įrenginys siūlo apibrėžtas charekteristikas pakavimo greičiui, maišo maksimaliems matmenims. MAYA yra tinkamas sprendimas tiems, kurie nori pradėti naują produkciją arba tiems, kurie turi specifinius pakavimo poreikius, bet nori bet kokiu atveju nusipirkti tvirtą ir patikimą įrenginį, kurį lengva naudoti ir kuris yra aprūpintas aukštosiomis technologijomis.

VERTIKALIOJI PAKAVIMO MAŠINA ECOSPEEDY

ECOSPEEDY yra vertikalios formos pripildymo ir sandarinimo mašina, kuri pasižymi naujomis technologijomis, patikimumu, tvirtumu už prieinamą kainą. Pagaminta iš nerūdijančio plieno AISI 304, todėl galima naudoti kiekvienoje gamybos patalpoje; galima tiek servo tiek pneumatinė versija, lengvas naudojimas ir priežiūra. Naudojama PLC sistema leidžia operatoriui lengvai ir greitai valdyti įrenginį, išvengiant sudėtingų operacijų ir brangių prastovų.

VERTIKALIOJI PAKAVIMO MAŠINA STARK

STARK yra naujas vertikalusis pakavimo įrenginys, kuris leidžia pakuoti, naudojant platų įvairių medžiagų asortimentą: ekstruzinio politilenas, aliuminatas, popierius, mažiems, vidutiniams dideliems sandariems maišeliams, taip pat trigubo sandarumo maišeliams su užtrauktuko aplikatoriumi ar be jo. Sumanus dizainas leidžia lengvai pakeisti formatą ir priedus užtikrinant greitą produkciją su puikiais maišiukais ir puikiu sandarumu. Įrenginys pagamintas iš nerūdijančio plieno AISI 304, o visos grupės yra pagamintos iš anoduoto aliuminio lydinio, suderinamo su FDA standartais. Vidinės pavaros yra varomos servo variklių, reguliuojamų elektroninėm kamerom; tai garantuoja puikią sinchronizaciją. Visi komerciniai komponentai (guoliai, cilindrai, pavara, pavarų dėžės) yra puikios kokybės. Įrenginys kontroliuojamas naudojant PLC sistemą, naudojant jutiminį spalvotą ekraną.

VERTIKALIOJI PAKAVIMO MAŠINA TWIN

TWIN yra sprendimas tiems, kuriems tenka dirbti mažose patalpose. TWIN gali pakuoti dvigubai greičiau nei ECOSPEEDY. TWIN sudarytas iš dviejų dalių, kurios yra reguliuojamas atskirai, pasitarnaus pakuojant nedidelius ar vidutinius maišiukus įvairių formų. Kaip ir kiti siūlomi įrenginiai, TWIN gali pasiūlyti konfigūruojamus greičius, pakuotės dydžius ir pan. Įrenginys pagamintas iš nerūdijančio plieno AISI 304, kas leidžia naudoti TWIN bet kokioje gamybos patalpoje. Elektronika ir pneumatika yra kontroliuojama dviejų skirtingų komercinių PLC naudojant jutiminį spalvotą ekraną.

VERTIKALIOJI PAKAVIMO MAŠINA SCREAM

SCREAM buvo speacialiai sukurta, kad pasiekti labai didelį gamybinį greitį. Nenuilstantis "Aukštyn ir Žemyn" veiksmas sandarumo skersinio veiksmas leidžia pasiekti didelį pakavimo greitį, iki 200 vienetų per minutę su tuščiais ir mažo dydžio maišiukais. SCREAM yra tinkamas įrenginys itin reikliems klientams, kuriems reikalinga nenutrūkstama produkcija ir reikalinga gauti skirtingų formų pakuotes. SCREAM privalumai taip pat yra lengvas valdymas ir pakavimo kaštų sumažinimas. Vidinės pavaros yra varomos servo variklių, reguliuojamų elektroninėm kamerom; tai garantuoja puikią sinchronizaciją. Visi komerciniai komponentai (guoliai, cilindrai, pavara, pavarų dėžės) yra puikios kokybės. Įrenginys kontroliuojamas naudojant PLC sistemą, naudojant jutiminį spalvotą ekraną.

MARKIRAVIMO APARATAI:

LAIKIKLIAI MARKIRAVIMO APARATAMS

Ženklinimo žiedas polipropileno etiketėms PET buteliams, nepertraukiams režimas (mineralinis vanduo); Horizontalus pakavimas, nenutrūkstamas režimas; Etikečių užklijavimui; Horizontalus ir vertikalus pakavimas, nenutrūkstamas režimas; Vertikalus pakavimas, režimas start-stop;

MARKIRAVIMO APARATAS TREI P

Markiravimo aparatas TREI P skirtas 1,2,3-jų eilučių skaitmenų ar raidžių informacijos pernešimui ant markiravimo paviršiaus, suderinamas su gamybinių linijų darbu. Nedideli matmenys ir specialus tvirtinimas leidžia apratą tvirtinti bet kurioje pakavimo linijos vietoje arba tiesiogiai ant pakavimo-fasavimo aparatų.

MARKIRAVIMO APARATAS

Specialios konstrukcijos apratas skirtas datos spausdinimui ant markiravimo paviršiaus, suderinamas su sviesto, varškės, mielių ir ledų pakavimo įrenginiais.

Įmonės nuotraukos:
DOTTONDOTTON nuotraukaFoto DOTTON (302958392)Įmonės DOTTON nuotraukos
Žemėlapis (apytikslė vieta):
Rodyti žemėlapį »
Raktažodžiai: Maisto gamybos įrengimai, maisto perdirbimo įrengimai, maisto gamybos iranga, maisto pramones iranga, maisto gaminimo iranga, mesos perdirbimo iranga, dezinfekavimo įrenginiai kavinėms
kontaktinės informacijos QR kodas 302958392
Papildykite, pakeiskite, panaikinkite įmonės DOTTON, UAB (įmonės kodas 302958392) informaciją, rekvizitus, logotipą, nuotraukas, Jūsų veiklą apibūdinančius raktažodžius. Primename, kad bendrovės, apie kurias įvesta daugiau naudingos informacijos, rodomos aukščiau įmonių katalogo paieškos rezultatuose. Spauskite čia.

Taip pat rekomenduojame

Audores
Restoranų, kavinių ir barų įranga

Adresas: J. Kazlausko g. 21, LT-08314 Vilnius.
Veiklos sritys: restoranų, kavinių, barų įranga; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; šaldymo įrenginiai.
AUDORES – tai tarptautinė kompanija, kurios specializacija – kokybiškos restoranų įrangos tiekimas bei priežiūra. Savo veiklą įmonė vykdo Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Londone. Kiekviename regione dirba profesionalų komandos, užtikrinančios operatyvų užsakymų priėmimą ir atlikimą bei visapusišką pagalbą ir...
Milviteka
ŠIUOLAIKIŠKIAUSI TECHNOLOGINIAI SPRENDIMAI

Adresas: Maciuičiai, LT-96159 Klaipėdos r.
Veiklos sritys: pramonės įrengimai; gamyba; grūdininkystė; krautuvai, keltuvai, liftai; maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pašarai, gyvulinis maistas; projektavimas; sandėliavimas; technologinė įranga; žemės ūkio technika; žemės ūkis, paslaugos; židiniai, krosnys.
Pagrindinės veiklos: Technologinių linijų kūrimas, gamyba ir montavimas; Uosto krovos įrangos projektavimas, gamyba ir montavimas; Grūdų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Grūdų valymo, perdirbimo bei sandėliavimo įrenginių gamyba ir montavimas; Trąšų transportavimo sistemų gamyba ir montavimas; Trąšų...
Linchema
NOVADAN

Adresas: Saulėtekio al. 15-1, LT-10224 Vilnius.
Veiklos sritys: maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; chemijos pramonė, gaminiai; higienos reikmenys; pramonės įrengimai.
Specializuota įmonė, tiekianti pirmaujančių Europos mašinų gamintojų įrangą pieno ir maisto pramonei. Aukščiausios kokybės higienos priemonės maisto pramonei ir įmonių aptarnavimas. Įranga iš Prancūzijos mažosioms ar ūkių sūrinėms. Patirtis rinkoje, didelė instaliuotų įrengimų bazė bei patikimi partneriai – mūsų...
R-centras
Big Green Egg ir Arctic Spas Lietuvoje

Adresas: P.Lukšio g. 32, LT-08222 Vilnius.
Veiklos sritys: maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; indai, valgymo įrankiai; keramikos gaminiai; maisto gamyba; pirtys ir baseinai; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; restoranų, kavinių, barų įranga.
Oficialus Big Green Egg® atstovas. Kviečiame tapti mūsų prekybos atstovais įvairiuose Lietuvos regionuose. Plačiai pripažintos originalios amerikiečių sukurtos keraminės kepsninės Big Green Egg pirmtakas – senovinis molinis kepimo indas, vadinamas kamado. Kadaise buvęs tik molinis indas su dangčiu, šiandien Big...
Baltic Master
Šaldymo, kondicionavimo, restoranų įranga, baldai

Adresas: Dariaus ir Girėno g. 175, LT-02189 Vilnius.
Veiklos sritys: šaldymo įrenginiai; baldai (gamyba); baldai (prekyba); maisto gamybos ir perdirbimo įrengimai; metalas, apdirbimas, gaminiai; pardavimo automatai; pramonės įrengimai; prekybos įranga; projektavimas; restoranų, kavinių, barų įranga; statyba; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB „Baltic Master“ veiklą pradėjo 1993 metais. Solidus kompanijos specialistų žinių bagažas, išplėtota logistikos sistema, platus tiekėjų ratas, 27 metų darbo patirtis, leido kompanijai tapti pripažintu Partneriu daugeliui Lietuvos ir užsienio įmonių, dirbančių prekybos, gamybos, pramonės, restoranų verslo...

Verslo naujienos, ekonomikos aktualijos, straipsniai

KTG padidino valdomų krovos terminalų įstatinį kapitalą 6,3 mln. Eur
KTG padidino valdomų krovos terminalų įstatinį kapitalą 6,3 mln. Eur 09-20 13:27
Du krovos terminalus uoste valdanti Klaipėdos terminalo grupė (KTG) perskirsto pelną, didindama plėtrą vykdančių įmonių įstatinį kapitalą.
Vokietijos oro milžinė "Lufthansa" rengiasi didinti kapitalą
Vokietijos oro milžinė "Lufthansa" rengiasi didinti kapitalą 09-20 13:18
Nuo koronaviruso pandemijos smarkiai nukentėjusi didžiausia Europos oro linijų grupė "Lufthansa" pareiškė sieksianti pritraukti daugiau kaip 2 mlrd. Eur, padidindama kapitalą.
Vyriausybė beveik 8 metams pasiskolino už 0,031%
Vyriausybė beveik 8 metams pasiskolino už 0,031% 09-20 12:55
Lietuvos Vyriausybė vidaus rinkoje 7 metams ir 11 mėnesių pasiskolino 20 mln. Eur už vidutines 0,031% palūkanas.
Kitos naujienos »

Prisijungti prie katalogo

Apklausa

Ar esate pasiskiepijęs nuo gripo?

Akcijų kainos

Humana 407,79 +2,16%
Manchester United 17,99 +2,10%
Ford 13,55 +1,12%
Goodyear 16,98 +1,01%
Nokia 5,50 -2,14%
Facebook 364,72 -2,24%
Western Union 20,80 -2,30%
Moody's 370,00 -2,72%

Žaliavų kainos pasaulyje

Cukrus 0,76 -5,00%
Vištiena 2,38 0,00%
Benzinas 2,24 -0,88%
Anglis 168,75 +11,04%
Sidabras 23,99 -6,58%
Jautiena 5,61 +0,36%
Ryžiai 403,00 -2,66%
Dyzelis 2,07 -2,82%