Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Donauto, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Donauto

Atsiliepimai apie Donauto, UAB

DonAuto - mums svarbu ką Jūs vairuosite!
Varle.lt 10€ NUOLAIDOS KODAS ČIA
Parašyk savo nuomonę apie Donauto, UAB

Ačių už gera darbu kokybe, rekomenduoju
Likom tikrai, labai patenkinti aptarnavimu (Vaidu) rekomenduoju tikrai Siauliuose numeris vienas!!!
Šioje įmonėje taisau automoblį, nes tik DonAuto servisas surado problemą, kurios negalejo surasti kiti 2 autoservisai. Todėl visiems rekomenduoju šį servisą, nes žmonės išmano savo darbą.
Donauto tikrai nenuvyle, koki automobili gavau toki atidaviau nekilo jokiu problemu, puikus personalas, malonus ir zmoniskas aptarnavimas. Nuomojaus masina pirma karta bet tikrai ne paskutini. Dekui!!
Teko ir vis tenka pasinaudoti automobiliu nuomos paslaugomis, todel zinau kaip yra pas DonAuto ir kaip yra pas kitus. O visur viskas vyksta labai panasiai. Tiesiog kitur niekas nesismulkina, jei reikia daugiau tesi visai parai ir pristatai darbo laiku, tada nereikia primoketi nei uz pridavima ne darbo metu, nei skaiciuoti kiek valandu naudojais papildomai. Visur masina turi grazinti pilnu baku ir tai tikrina dalyvaujant nuomininkui, visur automobili reikia grazinti isvalyta, jei nera kitaip susitarta. Tad is tos puses su DonAuto viskas yra gerai. Del sugedusio automobilio, tai nei Jus jo specialiai nelauzet, DonAuto taip pat nesulauze tos masinos Jums bevaziuojant. Tiesiog atsitiko nenumatyta problema ir cia jau nieko nepadarysi.
Del Jusu komentaro, tai susidaro toks vaizdas: atvare kita masina pakeitimui- blogai, leido prasitest laika- blogai, sutiko priimti automobili ne darbo metu uz papildoma mokesti- blogai, patikrino degalus- blogai, apziurejo Jums patiketa automobili- blogai, paskaiciavo uz papildomai pravaziuota laika- blogai. Imone atliko visus veiksmus Jusu patogumui, prisitaike prie Jusu. O jei langas ar bagazine sukele Jums nepatogumu, tiesiog buvo galima paprasyti nuolaidos.
Donauto nuomos paslaugomis naudojausi du kartus, pirma karta likau kaip ir viskuom patenkinta, jokiu nusiskundimu neturejau, nors masina kuria pasiule Peugeot varomas benzinu sidabrines spalvos mazyte nedidele jau sugedo antra nuomos diena vaziuojant mieste masina tiesiog uzgesdavo, ir taip uzgesus pavojingoje sankryzoje astunta karta paskambinau Donatui, paaiskinusi problema jam, jis tuoj pat susiskambino su savo darbuotoja, panele blondine, kuri mums ir atvare kita masina i salia esancia degaline, masina buvo tai pat Peugeot tik naujesniu metu ir raudonos spalvos, islipusi ji man naglai teske o kas atsitiko? kodel ji segedo? as ir atsakiau palaukit tai cia jus turetumet zinoti kas jei yra o ne as.....ir po 8dienu nuvariusi masina atgal i pietini, man tik nespejus islipti is jos ji jau reke iseidama is garazo kad lipk vaziuojam benzino piltis, jus nepatikesite tokia nemaloni kad sugadino visa nuotaika visai dienai.....o mandagumo isvis nerasta.Ir dabar vel gryzusi neperseniausiai nuomavausi is Donauto, kaip ir viskas normaliai, Bet ponia Rita atvaziavo manes pasiimti net i namus, kalbejo labai graziai, sakiau kad noriu mazos ir su dyzeliu, kadangi masina turejau grazinti antradieni 12 val, paklausiau o jei reiketu truputi ilgeliau ta diena prasitesti ar iseitu? ji pasake zinoma nepergyvenkite, del kainytes susitarsime kelis eurus paimciau tiktai.Ir ka jus manote? masina atvariau i degaline kur Rita pasake, buvo 10val vakare, kol as mokejau uz benzina ji ziurinejo masina nuo stogo iki padangu, ir pareiske jog ar gerai kad va uz tas 10val paimsiu 20 euru plius 6eurus uz tai kad atejau pasiimti masinos nedarbo valandu metu, nors ji gyvena kitoje gatves puseje, ir dar plius 6eurai uz masinos nuplovima....tai ji man paskaiciavo uz 10 valandu kaip uz para, nors paros kaina yra 26eurai per para....o masinos langas vairuotojo puseje nei uzsidaro nei atsidaro, bagazine dariau puse valandos o seimos nariai juokesi koki cia graba issinuomavau, nors cia ir pacios klaida kad neapziurejau pries pasirasydama ant ko pasirasau.Zodziu apgaudineja kaip tik gali.Buvo antras ir paskutinis kartas kai naudojuosi ju teikiamomis paslaugomis
Praėjusiais metais naudojomės šios įmonės auto nuomos paslaugomis, tai likome patenkinti. Jokių nesąmonių. Atvykom, gavom švarų automobilį, grąžinom taip pat švarų automobilį. Tikriausiai blogus komentarus palieka tie, kurie kaip kiaulės gyvena ir nori automobilį palikti bet kokios būklės ir dar įšplūsti nuomininką. Jei turėtume kultūros taip nenutiktų. Ateityje taip pat nuomosimės pas Donauto.
Tvarkau šiame servise savo 2 automobilius apie 5 metus ir remontuosius toliau... Nieko blogo pasakyti negaliu, vien tik geri atsiliepimai (nes kitaip nebūčiau tiek laiko naudojesis DonAuto auto serviso paslaugomis) Malonus darbuotojai, IŠMANANTYS SAVO DARBA, o tai ir svarbiausia... Kas liečia autoserviso paslaugų kainas, tai tikrai nėra didelės, kartais "garažiukuose" kainuoja brangiau nei čia...

Sėkmės Jiems darbuose!!!
Rimta ir atsakinga kompanija.
Esu ne vietinis ir dar nuomavausi automobilį pirmą kartą, todėl ilgai rinkausi automobilio nuomotoją. Man iš esmės reikėjo paprasto ir kuo pigesnio mašiniuko darbo dienai. Donauto tokį turėjo (ir ne vieną).
Pradėjau dėstyti savo pagrindinį rūpestį, būstinės ieškojimą. Atsakė paprastai - "privažiuosim, kur Jums reikia, paimsim, nuvešim". Nuvežė į vietą, buvau įspėtas apie viską - švarą, pilną baką, kainas, nepatingėjau ir pasiskaityti sutartį, jokių kabliukų nemačiau. Susizgribau, kad telefone neparsisiunčiau Lietuvos žemėlapio. Sako, "tai galim savo navigaciją duoti", atsisakiau, maža kas. Sako "mes turim wi-fi, užmeskit siųstis ir einam apžiūrėti automobilio". Prisijungiau, parsisiunčiau, dar buvau pasiūlytas kavos, bet skubėjau. Po to pasiėmiau automobilį ir išvažiavau. Grįžau sutartu laiku ir valytu automobiliu, nuvažiavome, pripylėme baką. Grįžome, atgavau depozitą ir dar mane pametėjo iki pageidautos vietos.
Nežinau, kaip kitur, bet, turint omeny, kad rinkausi tikrai ekonomišką variantą, tikėjausi į daugumą savo didesnių ir mažesnių problemėlių išgirsti atsakymą "ne mūsų bėdos". O čia sulaukiau tiesiog puikaus aptarnavimo. Kitąkart net neieškosiu kitų nuomotojų. Ačiū už puikius pirmus įspūdžius
Laba diena, Gerbiamasis, labai gaila, kad Jums pavyko prisiminti viso labo tik blogus dalykus. Turbut, reiketu pradeti nuo to, kad visu pirma vietoj sutarto automobilio atidavimo laiko, kuris buvo 23h, Jums veluojant as Jusu laukiau ir automobili pasiemete tik 00:30h butu buve malonu, jei atkreiptumete demesi i tai, kad nepalikome Jusu be automobilio ir stengemes del Jusu geroves. Vargu, ar butumet rades dar viena nuoma, kuri Jums vidury nakties i Jums patogia vieta automobili pristatytu..Antras gan svarbus dalykas, kuri priestaringai minite savo komentare, tai automobilio svara ir pilnas degalu bakas. Nuomodama automobili Jus perspejau, kad degalus turesite pilti kartu su vienu is darbuotoju ir kad automobili privalesite grazinti toki koki ir gavote, o jis buvo svarus tiek isore tiek vidumi (aprodziau Jums tai ir su tuo sutikote) negana to, kad perspejau, visa tai yra pamineta sutartyje, kurios kopija gavote. Du kartus i degaline nevykome, nes jei pamenate mes susitikome degalineje, tiesiog paprasiau dar karta pripilti prie manes, kad 100% jis butu pilnas, aciu uz Jusu sugaistas 2-3 min. ir visus keiksmazodzius, kuriuos man ir degalineje esantiems zmonems teko isklausyti. Kadangi automobili grazinote ne darbo metu, buvo taikomas papildomas 20Lt mokestis, o del svaros mes Jus perspejome, kad grazintumete toki pat svaru (tiek isore, tiek vidumi), sios sutarties salygos Jus nesilaikete, todel teko dar primoketi 20Lt (ne 30Lt, kaip Jus sakote.) Nezinau apie kokius esminius dalykus kalbate, bet zinau sutarties salygas, jei ju nesilaikote mokate papildomai. Ir sitoks darbo principas egzistuoja visose autonuomos kompanijose. Jokiu uzsleptu mokesciu, jokiu papildomu salygu, kurios nebutu aptartos ar nurodytos vos vieno lapo sutartyje..O ir atsiprasyta buvo ne del mano kaltes, o todel, kad visi imones darbuotojai stengiasi, jog viskas butu atlikta nepriekaistingai ir visi liktu patenkinti, ir nori kilusius konfliktus isspresti laiku, vietoje. Nebekalbant apie tai, kad i nuomos kaina nebuvo apmokestintos papildomos valandos, nes grazinote vakare, o sutarties terminas baigesi is ryto. Tad manau ne man truksta ziniu apie "eilinius dalykus", o Jums truksta laiko sutarciai pasiskaityti, atkreipti demesi kuo buvote perspeti ir truputi kulturos sitokiais zodziais viesumoje isplusti mergina.
Geros dienos
Kokius Jūs, žmonės, vėjus rašot... "Trečiadienį nuploviau, šeštadienį grąžinau..ir kodėl turėjau ją plauti" :):) Kaži ar tau būtų įdomu dėl kokių priežasčių gauni murziną mašiną? Juk kniauktum dar labiau, kad va nešvarią mašiną davė...:):) Jei prašo įpilti kuro - blogai, jei duotu su nepilnu - tikrai neapsidžiaugtum :):) Jei kažkas paskambina ir atsiprašo, tai turbūt suvokia, kad nė neverta aiškint, jog labai logiška, kad mašina reikia nuplaut prieš grąžinant, o ne tris dienas iki to... ir kuro pripilti privalu... Atsiprašė - blogai, būtų niekas nesuregavęs - irgi būtų blogai:) Ir turbūt, dabar šita automobilių nuoma pasidarė bloga, nes darbuotoja bloga (dėl to kad papraštė to paties, ko paprašytų bet kur:)). Suprasčiau, kad sakytum, jog mašina sugedo, paliko tave kely, liepė susimokėt ar sumokėjai brangiai, o gavai ne tą ko tikėjais.. Kam apskritai tokias nesamones rašyti?:):) p.s. jau žinau, kad sekantis komentaras bus, kad pati įmonė komentuoja:):) Turiu nuvilti -neturiu nieko bendro:) jau tas lietuviškas bruožas...:):)
Donautai nu ir darbuotoja turi kuriai atvarai masina su pilnu baku o ji ziuri ir sako as nematau, kad jis pilnas.Ir ji vistiek gaisino mano laika vaziavom I degaline o ipilti kuro neina sauna atgal o ji vistiek sako as nematau kad bakas pinas tada kai perpyliau kuro per virus ir apipyliau masinos sona tada sako va dabar matau.Ir dar sako masina nenuplauta 30lt bauda kai nomuoji is Kauno ar Vilniau jiems tas pats kokia atvarai, o cia treciadieni nuploviau sestadieni atvarau I man bauda deda kada kelyje Siauliai - Kuresenai remontas, ka as ja ant ranku turejau atnesti ????Uz tai kad grynais pinigais bizni darai gali ir pats nusiplauti, o be to is taves paemus masina net vandens langam plauti joje nebuna.Ir kai tokia grazuole gadina nuotaika pries skrydi ir gaisina laika tai verta susimastyti.O parvaziavusi pasiskundzia kazkam kitam tada kita moteriske skambina atsiprasineja.Kaip sakoma susirink I darba darbuotojus kurie turi bent kiek tai ziniu apie eilinius dalykus kas liecia masina tada nereikes zemintis kitiem ir atsiprasineti.
Labai profesionalus ir draugiskas kolektyvas.
Nuomavomes is Donauto automobili, bet tikrai paskutini karta. Nuomininkai nesilaiko sutarties. Kazkodel automobili gavom grazinti anskciau nei buvom uzsisake. Kiek turim patirties nuomojantis automobili, tokiu dalyku nera buve. Likom nusivyle sita imone.
Ne kartą naudojausi serviso paslaugomis. Bendravimą su klientu, paslaugų kokybę ir kainą vertinu tik labai gerai. Kai vėl reikės, važiuosiu tik pas juos.
Atvirai pasakius nieko gero. Atejau, net nesileido i kalbas. Tik pasake kad "nieko as nezinau". Dar nera buve niekur tokio priemimo.. Baisu.
Esu labai patenkinta atliktu automobilio remontu, rekomenduoju pasinaudoti įmonės paslaugomis.
Ačiū!
Rekomenduoju. Atsakingas požiūris į klientus.

Didneriai [DITRA | Automobilių, mikroautobusų nuoma]
Adresas: V. A. Graičiūno g. 38, LT-02241 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių nuoma; autobusų, mikroautobusų nuoma; keleivių pervežimas.
Automobilių nuoma Tai modernūs, visiškai nauji, techniškai nepriekaištingai prižiūrimi lengvieji automobiliai, kurie suteiks galimybę kiekvienam keleiviui mėgautis komfortiška kelione. Viskas ką reikia padaryti, kad be jokių rūpesčių pasiektumėte numatytą kelionės tikslą – pasinaudoti UAB „Didneriai“ teikiamomis...
Admita
AUTOMOBILIŲ NUOMA

Adresas: Oslo g. 5, LT-04123 Vilnius.
Veiklos sritys: apsaugos sistemos patalpoms; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių garso ir apsaugos sistemos; automobilių nuoma; video ir audio aparatūra, paslaugos, remontas.
UAB "ADMITA" automobilių nuoma – tai nauji ir patikimi automobiliai Jūsų kelionei. Suprasdami jūsų lūkesčius ir kelionės svarbą, siūlome naujus ir patikimus automobilius – užtikriname geriausią kainą ir malonų aptarnavimą. Paprastas dokumentų pildymas, greitas automobilio paėmimas – grąžinimas oro uoste. UAB...
Guliverio kelionės
Kelionių organizatorius

Adresas: Savanorių pr. 128-1, LT-44148 Kaunas.
Veiklos sritys: kelionės; autobusų, mikroautobusų nuoma; automobilių nuoma; oro transportas, aviacija; pramogos ir poilsis.
UAB „Guliverio kelionės“ - sėkmingai dirbantis nuo 1997 m. ir vienas didžiausių Lietuvoje kelionių organizatorius. Pagrindinė UAB „Guliverio kelionės“ veikla – pažintinių, pažintinių-poilsinių kelionių organizavimas autobusu ir lėktuvu. Siūlome edukacines keliones pedagogams, keliones po Lietuvą, dalykines ir...
EVA King
Oficialus Thermo King atstovas Lietuvoje

Adresas: Kirtimų g. 2, LT-02300 Vilnius.
Veiklos sritys: automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių šaldymo įranga; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; didmeninė prekyba; mažmeninė prekyba; sertifikavimo paslaugos; sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; šaldymo įrenginiai; šildymas, įrenginiai; ventiliacija, kondicionavimas.
UAB EVA King jau 20 metų! UAB EVA King nuo 1997m. vieninteli­s oficialus šaldymo įrangos “Thermo King” gamintojo atstovas ir autorizuotas servisas Lietuvoje. Įmonė specializuojasi komercinio transporto, sunkvežimių ir puspriekabių šaldymo įrengimų bei izotermų gamybos ir remonto srityje. Turi padalinius Vilniuje...
Eglaidija
Sunkvežimių remontas, mobilus servisas

Adresas: Ateities pl. 30B, LT-52163 Kaunas.
Veiklos sritys: sunkvežimių pardavimas, dalys, servisas; automobilių dalys; automobilių nuoma; automobilių techninė apžiūra; autoservisai; pagalba kelyje.
"EGLAIDIJA" - SUNKIASVORIO TRANSPORTO IR LENKTYNIŲ PROFESIONALAI Specializuojamės sunkaus transporto remonto ir aptarnavimo srityje. Patirtį kaupiame dalyvaudami tarptautinėse sportinių automobilių lenktynėse. Esame iškovoję ne vieną aukso medalį kelis metus iš eilės lenktynių čempionatuose. Varžybose, kaip ir...

"Auga group" pajamos ūgtelėjo trečdaliu
"Auga group" pajamos ūgtelėjo trečdaliu 12-01 07:11
AB "Auga group" 9 mėn. pardavimo pajamos šiemet sudarė 62,38 mln. Eur ir buvo 33% didesnės nei per tą laikotarpį pernai, kai pajamos siekė 47,05 mln. Eur.
Geras derlius prisidėjo prie sėkmingos "Linas Agro Group” finansinių metų pradžios 12-01 06:38
AB "Linas Agro Group” per tris 2020-2021 finansinių metų mėnesius gavo 239 mln. Eur pajamų – 60% daugiau nei per tą patį ankstesnių finansinių mėn. laikotarpį, o bendrovės grynasis pelnas padidėjo...
Klaipėdos uostas ne laukia, o kviečia: vartai atviri, bangos – taikios, jei reikia – locmanai "nuotoliniai" 11-30 23:49
Gali susidaryti įspūdis, kad bet kuris uostas – vieta, savaime atsidūrusi ties krovinių srautu ir jame viskas vyksta darniai, dėsningai be jokio žmogiškos rankos pareguliavimo. "Iš tikrųjų uosto...

Karantino metu Jūs:

Intel 48,35 +1,90%