Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Dodo LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Dodo LT

Atsiliepimai apie Dodo LT, UAB

DODO PIZZA

60 minučių arba kita pica nemokamai. Nemokamas pristatymas.
Parašyk savo nuomonę apie Dodo LT, UAB

Pizzerija irengta geroje strategiskoje vietoje.
Bet tai nereiskia kad turi mokėti 13e uz duonos gabaliuka
Padengta saldziu padazu.labai nuvylė-neskanu, saldu
Truksta ingridientu. vietoi 13e turėtų kainuoti 5e.
Expres pizza žymiai geriau.
Paskutiniai 2 užsakymai labai nuvylė. Visada užsisakinedavome iš čia picas, visada būdavo be priekaištų. Tad labai gaila kad taip suprastėjote :) Prieš kelias sav užsisakėme ‘fiesta’, kuri atkeliavo su visai kitokia mėsa ir be padažo. Šiandien užsisakėme taip pat viena iš mėgiamų ‘ carbonara’, kuri buvo su daaaug daug kažkokio riebalų mišinio panašaus i margariną, keista nes niekada nesame tokios gavę, sudėtyje taip pat apie tai neminima, pica tikrai buvo neskani nes kasdamas jauti ne ingredientus ar picos padą, bet margariną ????. Be to, mėsos gabaliukus buvo galima ant dviejų rankų suskaičiuoti. Daugiau nerizikuosime
Buvau užsisakęs picą, ir kelis padažus namo. Atvežus mano užsakymą, kurjere pastebėjo kad neatveže padažų. Paprašė palaukti, nes juos pamiršo mašinoje. Ok, laukiam. Pralaukiau apie 15min, laukdamas padažų prie mano picos, kuri jau atvėso. Kai pradėjau valgyti jau atvesusią picą, sulaukiau skambučio iš pačio restorano, turbūt pamainos vadybininkės. Ji paaiškino kad kurjere pamiršo padažus picerijoje. Pasiūlė du variantus - atveža padažus, (bet kam man padažai prie jau neskanios, nešviežios picos), arba grąžina pinigus už nesuteiktą paslaugą. Geranoriškai sutikau su antru variantu, net nežiūrint formaliai į restorano pažadus apie pristatymą per valandą, kuri jau senai buvo praėjusį, o savo pilno užsakymo negavau. Taigi sutikau, kad man grąžintų pinigus už padažus. Praėjo mėnuo nuo tų įvykių, pinigų negavau. Ko gero, teks ieškotis alternatyvos skaniesiems penktadienių vakarams. Visiems, kas nenori sugadinti sau šventinio vakaro, šio tinklo picerijas rekomenduoju apeiti šonų. P.S., no offence, tikiuosi jokių kažkieno jausmų neužgavau.
2021-12-30 10:17:23 IP 2ivrrif7
Aura 2021-12-14 00:03:53
Bufalo sparnelius atkeliavo prašvinkę, pries tai buvusia užsakymas buvo atšauktas taciau iki šiol dar nesu gavusi savo pinigu atgal apsurdas …
Sveiki, Aura,

Parašykite mums el. paštu [email protected] ir išsiaiškinsime situaciją.

2021-12-30 10:16:15 IP 2ivrrif7
Ugne 2021-12-18 21:31:39
Niekada neturėjom jokiu nusiskundimu Dodo pizza, bet šį karta gavome naujaja pica sudegusia
Sveiki, Ugne,

Apgailestaujame, kad taip nutiko. Parašykite mums el. paštu [email protected] ir mes tikrai išspręsime šią situaciją.

Dodo Pizza komanda
Po 14 valandos neįmanoma NIEKAD (nebuvo dar tokios dienos laimingos) užsisakyti picos į namus Vilniuje, nes visada rašo ”laikinai nepriimami užsakymai”. Su tokiu konceptu galite visiškai atsisakyti standartinio meniu ir siūlyti tik pusryčius.........arba susiimkit ir pagaliau įdarbinkit papildomų kurjerių po galais!
2021-11-08 13:22:37 IP 2ivrrif7
Justas 2021-11-08 00:01:51

Buvo uzsakyta pica 22:24, jau 00:00, o picos nera.
Sveiki, Justai,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Atsakėme Jums el. paštu.

Dodo Pizza komanda

Buvo uzsakyta pica 22:24, jau 00:00, o picos nera.
Sveiki! APLENKITE šia Pizza DODO lanku!!!Aš norėčiau parašyti skunda, apie šia picerija!!! Nieko negaliu pasakyti apie maista mums paprašciausia jo nepardavė!!!
Mes užsukom Rugsėjo 15d.vakare po vakarieniave kitam retorane sūnus užsimanė deserto! Mūsu paprašė kad parodytume galimybiu pasus mes juos turėjome niekur Kur lankėmės nekilo problemu tik šioje užeigoje Muckdonalo tipo netiko mergina už prekystalio patašė kad mes visa šeima parodytume pasus kadangi ju aparatas neskanuoja užsienietišku barkodu!!! Abi darbuotojos ir menedžerė jaunos mergaitės kurios man tinka I Dukras, buvo labai nemalonios grubios joms ne Su žmonems dirbti o pirma praeiti kursus aptarnavimo ir mandagumo!!! Mums nieko nepardavė mes išėjome ir iš mūsu buvo garsiai pasisijuokta Su pašaipa ir apkalbinėjo tarp kitu klijentu! Mes nenusiminėm ten pat Laisvės alėjoj kavinukėje nusipirkom yvairiausiu desertu ir maloniai nejokiu pasu rodymu!!!
???? šitos picerijos bosams Jūs pratandat klijentus…Dėl labai prasto elgesio ir aptarnavimo!!! Jūsu apyvarta žiaurei sumsažėti turėjo! Ir tarp kitko Kauno laisvēs alėjoje dauguma užsieniečiai!!!
Niekam nerekomenduoju kad to patirti Ka mums teko!!!
Sėkmės….
2021-09-10 08:34:17 IP 2ivrrif7
smilte 2021-09-09 20:47:26
ne ta pica gavom
Sveiki, Smilte,

Dėkojame, kad kreipėtės ir apgailestaujame dėl šio nesusipratimo. Maloniai prašome parašyti mums el. paštu [email protected] su detalėmis apie užsakymą ir mes išspręsime šią situaciją.

ne ta pica gavom
Draugas Tomas liko nepatenkintas. Pavizdžiui man ir draugui Ignui visai patiko. Draugui Ričardui nelabai patiko. Sako trūksta padažo. Apibendrinus likau patenkintas maistu. Futbolas taip pat suteikia šilumos viduje. Ačiū už maistą
Palyginus kainos, skonio, ir pavalgymo santykį tikrai maistas nėra vertas tokios kainos. Picos labai paprastos, be prieskonių, padažo mažai, o už jį dar ir papildomai reikia mokėti. Vienintelis pliusas, kad tešla kokybišką ir visai skani. Tikrai (Vilniuje) už 13 euru galima daug skaniau ir sočiau pavalgyti bet kokiame kitame restorane. Vertinu restoraną 6/10. O stalo futbolas viduje tikrai gera idėja laukiant maisto !
2021-05-20 08:14:49 IP 2ivrrif7
Ana 2021-05-19 23:16:06
Nemanau kad taip turėjo būti
Sveiki, Ana,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Atsiprašome už susiklosčiusią situaciją. Gal galėtumėte parašyti mums el.paštu [email protected], kad galėtumėme ją išspręsti?

Nemanau kad taip turėjo būti
M 2021-04-13 18:04:29

kreipiuosi dar papildomai per rekvizitus, atsakymas palikau per programeles "atsiliepimu skilti" Nesupraskite neteisingai, bet maistas kuris buvo pristatytas siandiena 13-04-2021 uzsakymo numeris 119 skambutis apie 17:30- Maistas tikrai pas Jus geras, bet si karta maistas buvo choloro skonio (baseino) susisiekus su Jusu skambuciu centru is manes mergina juokesi, atsisake sujungti su vadovu arba ieskoti, bet kokio sprendimo, skambuti numete, nes nebenori bendrauti (tesiog nezinojo, ka daryti) Man Jusu generic atsakymas, netinkina, siuo klausimu parasiau Jums laiska ir tikiuosi greito bei issamaus atsakymo, arba mano prentenzija bus perduoda i vartotoju teises.

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir apgailestaujame dėl nemalonios patirties. Atsakysime Jums el.paštu.

Dodo administracija

Martynas x 2021-01-25 13:09:28
Neperseniausiai draugas ten keliavo darbintis, viską susitarė, jau “aceit priemė dirbti” ir staiga gavo smsą kad nebėra vietų. Taippat buvo atsitikę ir man. Viską susitariau, teliko pasirašyti, net mano aprangos dydį jau turėjo, buvo sutartas grafikas ir vieta. Rezultatas liūdnas, atėjus į darbovietę gavau tokią pačią žinią - vietų nebėra. Pranešti iš anksto net nesugebėjo, per skambutį pasakė kad man atsiuntė emailą, ir jis “kažkaip dingo”. Chebra, čia elektronika o ne koks Lietuvos paštas kad emailai pasimestų ir dingtų, visą emailą savo išieškojau o emailo taip ir neradau. Įmonė apgailėtina, galvojau gal per pusmetį bent žalingą įprotį palikti naujokus ant ledo pakeis ir sutvarkys. Pasirodo ši istorija tęsiasi su nevienu ir ne dviem žmonėm. Taip, maistas skanus, bet aptarnavimas ir administracija liūdna. Nesiūlau darbintis nes nusivilsite.
Sveiki, Martynai,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir apgailestaujame dėl tokios patirties. Norėtumėme išnagrinėti šią situaciją, todėl maloniai prašome parašyti daugiau informacijos (kokia picerija, data ir kt.) el.paštu [email protected] Būsime dėkingi už bet kokią informaciją!

Dodo administracija
Darius 2020-08-15 22:57:57
Labai gera picerija, skanios picos, kompetentingas bei malonus personalas. Jei atsiranda nesklandumu - visada maksimaliai greitai visus juos issprendzia. 10/10
Sveiki, Dariau,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą. Malonu, kad renkatės mus. Lauksime sugrįžtant. ;)

Valdas 2020-09-25 14:40:05
Sveiki, šiandien su kolegomis užsisakėme 4 picas išsirinkome laiką- 12- 12.30 val. Visi laukėm laukėm picų, tačiau jas atvežė tik po 13 val. kuomet jau buvo pasibaigusi pietų pertrauka, o mūsų darbovieteje labai griežta tvarka, valgyti laikas yra nustatytas ir negalima valgyti bet kada... pasakėm apie tai įmonės telefonu, gavom kuponą kitai picai kitam užsakymui....
Na picos buvo nuostabiai skanios, tačiau su pristatymu reikia patobulėti...
Sveiki, Vaidai,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą ir apgailestaujame, kad picų nepavyko pristatyti laiku. Imamės visų įmanomų veiksmų, kad užsakymai būtų pristatyti laiku. Džiaugiamės, kad picų skonis nenuvilia, tad lauksime Jūsų užsakymų ateityje vėl ir vėl. ;)

Egle 2020-11-05 17:29:40
Šiandien iš Klaipėdos Dodo picos (11-05) ~16:37 užsisakėme havajų pica, pica atvežė po 17h atrodo lyg ir viskas puiku, bet atidarius picos dėžutę vaizdas nesužavejo, pica buvo prikibusi prie dėžutės viršaus (grandėme su peiliu picą, kad atliptu nuo viršaus). Džiaugiuosi, kad skonis nebuvo toks baisus kaip išvaizda pristačiusios kurjerio picos. Tikiuosi, kad kitą kart (jei toks bus) tai nepasikartos. Neskubėkit ir busit pirmi!
Sveiki, Egle,

Dėkojame už Jūsų atsiliepimą bei apgailestaujame dėl šios nemalonios situacijos. Maloniai prašome parašyti mums el.paštu [email protected] ir mes būtinai išspręsime šią situaciją.

Dodo Pizza komanda
Na picos buvo nuostabiai skanios, tačiau su pristatymu reikia patobulėti...
Pristatymas labai greitas, picos visada karštos ir skanios. Ačiū!
Ačiū už nuostabiausią patirtį DODO. Atlikus užsakymą apie 13 val., nustačius picų atsiėmimo laiką 15:15, atvykus į piceriją laiku ir paprašius picų, sužinai, kad jie neturi interneto, todėl nemato mano užsakymo. Ok. Pasiūlė palaukti. Palaukiau. Atsibodo laukti, todėl paklausiau, kiek maždaug dar užtruks (tuo metu picerijoje Antakalnio g. buvo dar kokie 10 nepatenkintų klientų). Gavau atsakymą, kad nežino. Kadangi valgyt norisi ir jau rungtynės prasidėjusios, pasiūliau atšaukti mano tą užsakymą, jeigu jie kada nors jį pamatys, ir užsisakyti vietoje. Pardavėjas sutiko, bet informavo, kad galima bus atsiskaityti tik grynais. Kadangi grynų neturėjau, teko pėdinti link IKI ir nusiimti pinigų. Grįždama link picerijos, jau dėliojau savo užsakymą, tačiau ir VĖL buvau nustebinta, kadangi jie UŽSAKYMŲ NEBEPRIIMA. Tai ačiū DODO, kad siuntinėjote mane be reikalo. Stengsiuosi aplenkti Jus iš toli.
Picos neblogos, sakyciau tikrai i geraja puse., kolektvas irgi lyg ir stengias, bet yra niuansu. Esme kad nebuvo suteikta paslauga uz kuria buvo sumoketa, ir itariu kad tai sistemines bedos. Taigi noreciau ispeti kitus, atsimant uzsakymus issinesimui - ziurekit ka duoda, nes paskui paaiskins kad nauja kasininke dirbo, supainiojo, atsiprasom. Toliau seke geranoriskas vadybininkes atsiprasymas telefonu ir sutarta del problemos sprendimo., bet deja - pasikeitus pamainom - apie tai buvo pamirsta. Taigi deklaruojama kokybe (aptarnavimo) - prasilenkia su realybe (bent jau mano atveju). As asmeniskai ten kojos daugiau nekelsiu. Labai bloga patirtis.

Jordano Kenstavičiaus IV
Kaimo turizmo sodyba “Karpynė”

Adresas: Karpynės g. 2, Gabšių k., LT-60192 Raseinių r.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; kaimo turizmas; pramogos ir poilsis; renginių organizavimas; spa centrai; viešbučiai, moteliai; žūklės ir medžioklės reikmenys, paslaugos; žuvininkystė, žuvies produktai.
Vidury Lietuvos įsikūrusi kaimo turizmo sodyba "KARPYNĖ" leis atsipalaiduoti įvairų poilsį mėgstantiems žmonėms. Norintys pramogų čia galės žaisti boulingą, pūlą. Žvajams čia taip pat rojus, kadangi aplink esančiuose tvenkiniuose galima pagauti karpių, lydekų ir kitų žuvų. Išalkę apsilankykite restoranuose...
Vidginta
Restoranas PILIALAUKIS, Aludė ALAUS NAMAI

Adresas: A. Goštauto g. 8, LT-01108 Vilnius.
Veiklos sritys: kavinės, klubai, barai, restoranai; gėrimai (alkoholiniai); pramogos ir poilsis; renginių organizavimas.
Erdvus ir vis dar augantis RESTORANAS PILIALAUKIS kviečia organizuoti asmenines šventes, įmonių vakarus, konferencijas, mokymus, sąskrydžius, pramoginius, kultūrinius bei kitus renginius, suburiančius iki 1000 Jūsų svečių ! Restoranas PILIALAUKIS įsikūręs tarp Vilniaus ir Trakų. Vos 20 minučių kelio nuo sostinės...
Atostogų parkas
SPA, BASEINAI, APGYVENDINIMAS, GINTARO PIRTIS

Adresas: Venecijos aklg. 2, Žibininkai, LT-97231 Kretingos r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kaimo turizmas; kavinės, klubai, barai, restoranai; poilsio namai, sanatorijos; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Bijola
Tortų, pyragų, pyragaičių gamyba

Adresas: Vytauto g. 134A, Garliava, LT-53250 Kauno r.
Veiklos sritys: konditerija, saldumynai; didmeninė prekyba; eksportas; gamyba; interneto parduotuvės; kavinės, klubai, barai, restoranai; maisto gamyba; maisto produktai; mažmeninė prekyba.
UAB „BIJOLA“ – jau du dešimtmečius konditerijos gaminius gaminanti įmonė. Kepame apie 100 rūšių tortų, pyragų, pyragaičių, sausainių, gaminame vyniotinius, saldainius, šokolado figūrėles, florentinus ir keksus, kepame duoną. Naujiena: tortų, pyragų, pyragaičių, desertų, sausainių internetinė parduotuvė. Laukiame...
Villon
Vilnius Grand Resort

Adresas: Ežeraičių g. 2, Ežeraičiai, LT-14200 Vilniaus r.
Veiklos sritys: viešbučiai, moteliai; kavinės, klubai, barai, restoranai; nekilnojamasis turtas; pramogos ir poilsis; spa centrai.
Vilnius Grand Resort“ kambario raktas atrakina daugiau nei duris. Jis atveria mintis naujiems potyriams, įspūdžiams ir emocijoms, subtiliems pojūčiams į supančią aplinką ir kulinarijos meną. „Vilnius Grand Resort“ – laisvalaikio, SPA poilsio, pramogų ir renginių kompleksas, džiuginantis svečius išskirtine...

Efektyvus žemės ūkio sektoriaus rizikų valdymas – kokybiško maisto tiekimo užtikrinimui 05-20 00:45
Siekiant užtikrinti pakankamą kokybiško maisto tiekimą ir tai galintį garantuoti žemės ūkio sektoriaus finansinį stabilumą, vis daugiau dėmesio skiriama racionalių sprendimų paieškai, kad sausra...
Naujasis "Bentley" flagmanas "Bentayga EWB" kelionėms pirmąją klase suteikė kitą prasmę 05-20 00:38
"Bentley Bentayga" nuo pat pirmųjų dienų buvo populiariausias gamintojo modelis. Nuo šiol jam tenka dar vienas svarbus titulas – flagmanas. "Bentley" pristato jau penktąjį modelį savo gamoje –...
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien
Personalizuotos ūkininkavimo technologijos – ateitis, kuri prasideda šiandien 05-20 00:09
Šiandien mes stovime ant slenksčio, kai atsiranda inovatyvios biotechnologijos ir tuo pačiu alternatyvos iki šiol gaminamoms mineralinėms trąšoms, o taip pat erdvė tvarioms individualioms...

Ar kainų augimas koreguoja Jūsų planus?

Cisco 41,72 -13,73%