Lankytojų nuomonė, pagyrimai, skundai apie įmonę Diginet LT, UAB

Atsiliepimai, skundai, komentarai apie įmonę Diginet LT

Atsiliepimai apie Diginet LT, UAB

Išregistruotas: Juridiniam asmeniui pasibaigus po reorganizavimo.
Amsterdam Plaza
Parašyk savo nuomonę apie Diginet LT, UAB

Skelbiu.lt turiu paskyrą jau daug metų. joje įdėti skelbimai, paskutiniu metu 12 skelbimų, asmeninių daiktų po kelis eurus, , neseniai gavau pranešimą, kad paskyra iš privačios pakeista į verslo kliento, dėl komercinės veiklos ir norėdama juos atnaujinti aš turiu mokėti pinigus nuo 0, 49 eur iki 0, 79 eur. Privatiems klientams skelbimai visada buvo nemokami, o verslo klientams visi mokami. Nebegaliu net senų nenešiotų batų parduoti, nei senų man nebereikalingų knygų ir t.t. ABSURDAS!!!
Sveiki, susidūriau su tokia problema. Skelbiu.lt paskyrą esu susikūrusi jau seniai tačiau taip pat seniai jos ir nenaudoju. Ir prieš diena pradėjo eiti žinutės, (greičiausiai tai nėra jų siunčiamos žinutės, bet kažkas pasinaudoja šios svetainės vardu), kad kažkokie vartotojai, el paštas buna užslapstytas domisi jūsų skelbimu (būna nurodyti kad psp, xbox prduodu) nors gyvenime nesu kėlusi tokių skelbimų. Užblokavau, kad nerodytų žinučių tačiau jos siunčiamos yra kas kokią valandą ir vis kitoks turinys. Norėčiau gauti pagalbos kaip tai galėčiau užbaigti, kad daugiau negaučiau tų žinučiu.
nesuprantu sito portalo, skelbimai nemoka, staiga tampa mokami ! parduodamo daikto verte sieke keleta euru, o skelbimas 8e, kosmaras.daiktai parduodami tukstanciai tai nemokamas skelbimas, o virve uz 5e jau mokama 8e !!!!.kaip suprasti?a*******i ar s*****i kaip suprasti? visiskai neatrinkineje katekoriju !, priima skelbima nemokamai, po to perkele i mokama!!, o kiti keli simtai skelbimu neatitinkanciu kategorijos lieka nepajudinti ir tu kurie uzsiima verslu ir tie nemoka, o zmogus parduodamas savo daikta naudota -uzmoka uz visus likusius, kurie daro bizni ir daiktu verte siekia ne viena tukstanti euru, ir jiems susimoketi nereikia !!!! kur logika ?kaip lietuvoj sumoka durniausi !! idomi situ sklebimu dejimo tvarka ! teks skustis vartotoju teisems uz tokius apgavinejimus !!!
Kreditą pasiūlymas tarp ypač
Greita finansuoti savo poreikius Molėtai Lietuva
būtinai susisiekite su manimi su jūsų finansavimo platų koordinavimą yra mano elektroninio pašto adresas: minutefinance19@gmail.com
Reikia skūsti Diginet LT vartotojų teisėm, nes reklama neatitinka realybės. Arba skelbimai privatiems yra nemokami arba mokami kaip dabar yra ir klaidingai nereklamuojama. Nes dabar apgaudinėjami žmonės ir gaištamas jų laikas.
Apgautas žmogus
2018-02-10 19:25:28 IP 2e913arq
Sveiki. Noriu įspėti visus studentus, kurie ieško korepetitorių ar bakalauro, magistro rašto darbų, susijusių su ekonomikos ar matematikos temomis. Nepasitikėkite moterimi, pasivadinusia Monika Valančiūte, kurios gmail adresas yra mokslas222@gmail.com. Šis žmogus apgaudinėja studentus ir vagia pinigus. Darbų neatsiunčia, o vėliau paprašo dvigubai didesnės pinigų sumos nei prieš tai. Pinigų negrąžina, o vėliau dingsta lyg niekur nieko. Studentai, atsargiai!! Nepasitikėkite šiuo žmogumi, nes pinigai bus išmesti į balą.
Sveiki, perziurejus atsiliepimus apie Jusu paslauga kyla tikrai daug klausimu, bet as apie savas. reklamuoju automobili pardavimui ir reikia daznai atnaujinti, arba ideti naujai, naudojuos banko Smart programele, arba atnaujinu zinute autoplius lape.sumoku smart programele is banko apie 4/5eur.bankas pasisima 0, 23cnt mokesciu o jus apie 4/5 eur.noriu paklausti kodel toks didelis mokestis uz paslauga uzrugseji ir Gruodi praeitu metu gavau sumoja 92eur.tai uz kelis skelbimus.gal as ko nesuprantu prasau paaiskinti apie toki dideli mokesti, koks tas tarifas mokesciu ir kas ji sugalvojo.tik prasau neaiskinti visa sita kaip is knigutes ismokia o paprastai, gal sunkiai fiziskai dirbate paslaugu sferoja.susitinku su ivairaus rango zmonemis ir susimastau, ateini pas gyditoja kuris uzdirba apie 500eur ir guli ant stalo operuotis tai suprantu rizika gyditojo, o jusu paslauga nieko nerizikuoja ir dar prastai dirba pagal atsiliepimus.Nejaugi nesusimastot, kad visi tie klientai kels ta klausima del jusu veiklos ir uzdarbio ir as taip pat.prasau paaiskinti smulkiau ir suprantamai, kodel uz viena skelbima suma gaunasi apie 10 eur.nors raso 5eur.mano duomenis yra autoplius lape.aciu lauksiu atsakymo.
aleksandr solodovnikov
2017-02-07 10:12:55 IP 2fc3m41m
Ka jus ten darot ?!kodel negaliu pakareguoti savo skelbima?anksciau buvo be problemu, kuo toliau tai tik viskas sunkiau!!! nors turetu buti atvirksciai
Piktas ant skelbiu jau kelinta karta
2017-01-12 20:42:18 IP 5f4so9ac
Jau taip sunervinot, kad negaliu seniau skelbimas kainuodavo 0, 29eur, o dabar 0, 99eur. Tai ko cia taip reikia tas kainas kelt ka? Jau visai sukasi galvoj barabanai jums. Viskas brangsta belekaip dabar tai... po velniu is kur as tiek pinigu gausiu dabar ka?
Diginet LT, UAB 2016-07-11 13:38:27
Sauliau, mišrūnų šunų kategorijoje skelbimai nemokami. Mes jūsų gyvūno veislės kilmės nenustatome, tai padarote jūs pats, kai skelbimą dedate į veislinių gyvūnų kategoriją. Veislinio gyvūno pardavimą traktuojame kaip komercinę veiklą. Jeigu nurodote, kad tai aviganis - jis traktuojamas kaip veislinis šuo ir jo pardavinėjimas yra komercinė veikla. Jeigu jūs šuniuką laikote neveisliniu, vadinasi jis - mišrūnu. Fizinis asmuo mišrūnui rasti naują šeiminką per Skelbiu.lt gali nemokamai mišrūnų kategorijoje. Sėkmės!
Viskas jau tvarkoje. Zmona idejo suniuka i aviganiu kategorija ir skelbimas buvo nemokamas. Pasitaisete. Del konkrecios veisles, tai netgi dedant prie misrunu ir parasant bet koki zodziu derini "vokieciu aviganis" (pvz panasus i vokieciu avigani ar tevai vokieciu aviganiai) skelbimas buvo traktuojamas kaip privalomai mokamas.
privatus asmuo 2016-07-11 11:39:33
kaip ir saulius rase, skelbiu apgaudineja klientus sakydami kad gali privatus asmuo ideti nemokamai savo asmeninius daiktus. cituoju ''Džiaugiamės galėdami pranešti, kad nuo šiol PRIVATŪS ASMENYS gali dėti savo asmeninių daiktų skelbimus NEMOKAMAI!''. gavau palikima keleta dviraciu (jie dabar mano asmeniniai). idejau skelbima kaip privatus asmuo, bet pagal ju nuomone as esu imone ir uzsiemu komercine veikla. susisiekus su jais ir viska paaiskinus, pasiulo susimoket nes jie taip mano. negana to, pries tai visi kiti buve mano skelbima paskyroje tapo apmokestinti, kiti net po 1, 5e ''Taip pat visi įmonių paskyrose esantys skelbimai yra mokami.'' taigi perskaicius jusu taisykles (kurias siulot paskaityt) niekur neraso is kokiu kavos tirsciu isburet jog as imone? ar as savo paskyroje esu nurodes Įmonės pavadinima,
Įmonės koda, PVM mokėtojo kodas, Įmonės adresa? sudarot salygas, nurodot ka nurodyt, bet kai nurodoma asminimis etikit, ir zaidziat jau pagal savo isgalvotas nerasytas taisykles. Greiciausiai irgi sulauksiu ''Skelbiu.lt nesiekia nieko suklaidinti, apgauti ar diskriminuoti. Visos skelbimų dėjimo sąlygos išdėstytos šiame puslapyje http://www.skelbiu.lt/nemokami-skelbimai.
Atsiprašome, jei nepateisinome Jūsų lūkesčių. Tikimės, kad ateityje dar galėsime būti Jums naudingi.'' man tokius blevyzgu nereikia, noreciau normalaus atsakymo jei sugebat taip atsakyti.
Skelbiu.lt vartotojo paskyrai suteikiamas verslo/įmonės statusas tuomet, kai joje yra bent vienas skelbimas, susijęs su komercine veikla t.y. pardavinėjami ne pavieniai asmeniniai daiktai, o vykdoma prekyba, supirkimas, priimami užsakymai, teikiamos paslaugos ir pan. Paskyros statusas nebūtinai susijęs su Jūsų realiu juridiniu statusu. Jūsų atveju, pardavinėjimas vienu metu didesnį kiekį dviračių yra laikomas komercine veikla.
Saulius 2016-06-15 18:18:08
Manau, kad siekia, nes is esmes reklama neatitinka turinio. Kitaip suprasti vienareiksmiskai pateikiamos reklamos ir priesingai, itin subjektyviu skelbimu rusiavimo/priskyrimo kriteriju netapatumo negalima. Veliau pasistengsiu skirti siek tiek laiko isigilinant i skelbimu dejimo salygas ir rasti ta paaiskinima priestaravimui, kad budamas fizinis asmuo ir bandydamas rasti nauja seimininka suniukui vykdau komercine veikla ir nebeatitinku fizinio asmens kriterijaus, kuriam, kaip reklamuojama, skelbimo idejimas yra nemokamas. Taipogi bandysiu suprasti, kokiais kriterijais remiantis nustatoma, kad mano gyvunelis yra veislinis. Kiek iki siol zinojau, veisliniu laikomas toks gyvunas, kuris turi tai patvirtinancius kilmes dokumentus. Visa kita yra laikoma tiesiog misrunais.
Diginet LT, UAB 2016-06-15 16:23:20
Sauliau, Skelbiu.lt nesiekia nieko suklaidinti, apgauti ar diskriminuoti. Visos skelbimų dėjimo sąlygos išdėstytos šiame puslapyje http://www.skelbiu.lt/nemokami-skelbimai.

Saulius 2016-06-15 15:49:44
Kokių dar veislinių? Apie ką Jūs kalbate? Turime du vokiečių aviganių šunis. Be kažkokių kilmės dokumentų, tiesiog du stiprūs ištikimi šeimos draugai ir sargai. Taip jau atsitiko, kad atsirado šuniukas, jį norime parduoti.

Tam, kad skelbimas būtų talpinamas nemokamai, kaip kad teigia reklama, tereikia būti fiziniu asmeniu. Sąlyga įvykdyta, nes nesame nei kažkoks veislynas, nei verčiamės ūkine veikla, nei kažką perpardavinėjame. Tiesiog pirmą ir paskutinį kartą pabandėme įdėti skelbimą dėl parduodamo gyvūnėlio.

Kaip supratau, pakalbėjęs su kažkuo atsiliepusiu aptarnavimo telefonu, suformulavus bet kokį sakinį su žodžių deriniu "Vokiečių aviganis" esu akimirksniu traktuojamas kaip besiverčiantis komercine veikla, nes parduodu veislinį šuniuką.

Parašykite aiškiai ir konkrečiai, kad skelbimu talpinimas yra nemokamas fiziniams asmenims talpinant skelbimus i keletą kategorijų ir tik tada jei "palaikydami tvarką" patys nenuspręsime, jog jūs ne šiaip talpinate skelbimą, o verčiatės komercine veikla.

Meluoti, lupikauti ir vėliau išsisukinėti yra mažų mažiausiai gėda.

Diginet LT 2016-06-15 13:21:41

tam, kad būtų palaikoma tvarka portale, skelbimai, prieš juos aktyvuojant, yra patikrinami administracijos. Veislinių gyvūnų jauniklių pardavimas Skelbiu.lt portale laikomas komercine veikla. Komerciniai skelbimai yra mokami, todėl Jums ir buvo išsiųstas pranešimas, kad skelbimą reikia apmokėti (0, 29 €).

Skelbiu.lt administracija

Meluoti, lupikauti ir vėliau išsisukinėti yra mažų mažiausiai gėda.
Saulius 2016-06-15 10:49:03
Reklama "privatiems asmenims skelbimai nemokami Skelbiu.lt" yra melaginga. Turime suniuka, bandome ideti skelbima, gaistame laika, parasome, kad tevai vokieciu aviganiai. Ateina pranesimas, kad esi ne privatus (Privatus asmuo → Įmonė / verslas / komercinė veikla) ir liepia susimoketi.

Saulius 2016-04-13 01:06:03
Sveiki Paskutiniu metu skelbiu.lt portale atsirado labai daug troliu. Klausimas butu toks, ar ne jus cia bandot zmones izdurynet vis naujais issisokimais ir taip prisideti prie komentaru isjungimo, kuris beja, kosmosa kainuoja. Tikrai pikta, nes puola pastoviai vienas ar du veikejai, bet kazkodel ju ip keiciasi kaip kojines. Kaip galima savarankiskai blokuot tokius maumus nemokant pinigu uz nesamone? Nes ateini preke parduot, o gauni zinuciu kalna is kazkokiu botu atsiprasant. Kad ir dabar pradejo rasyt kazkoks keistuolis ir istysai varo ta pati. Nenoriu as moket kiekvienam savo skelbime po 82 centus, taip ir nubiednet galima. Padarykit paprasciau, ip adresu blokavima savarankiskai, kad atejas antra karta, negaletu komentuot ir pamirstu kad tai gali daryt.

siekant išvengti netinkamo turinio komentarų, rekomenduojame palikti komentaruose svarų ir argumentuotą atsakymą, kad potencialūs pirkėjai būtų informuoti ir disksija nebūtų tesiama. Jeigu komentaruose pastebėjote necenzūrinių ar įžeidžiančių pasisakymų, reklamos, informuokite mus el. paštu info@skelbiu.lt ir komentatorius bus užblokuotas.

Skelbiu.lt administracija
Labai jau BRANGU..... Mašina parduoti skelbimas nuo 5 eur. kosmosas kažkoks...
piktas ant viso skelbiu meslo
2016-03-02 22:47:34 IP 5f4sot15
reik vienytis ir kovoti pries tuos naglus skelbiu.lt nes cia nesamones jie dirba jau visai nervas ima. kiek galima tas durnas taisykles ivedineti? seniau viskas buvo normaliai pinigus moki ir normaliai gauni o dabar visiskas bardakas. kas per durnizmai vyksta? paaiskinkit?
kiek galima as nei imone nei ka
2016-03-02 20:04:06 IP 5f4sot15
cia nesamone. paima skelbiu ir pakeicia imone/ imones paskyra ir tada jau reikia moketi pinigus uz skelbimus. nu total kosmar kazkoks. nei as imone nei ka. seniau tai moket reikejo, bet dabar kai nemokamai o pyst ir padaro kad reik moket tai net ranka nekyla moket sitiems naglumo isikunijimams. PADARYKIT ARBA NEMOKAMAI ARBA MOKAMAI nes dabar kazkoks bardakas......
I mone dirbanti silpnai (10-7),.Naudojames Ju paslaugomis kaip nemokama internetine svetaine, tik tiek.......
Prieš kelias dienas dėjau skelbimą i skelbiu.lt ir dar prieš pora mėnesių už tokį patį skelbimą 3 eurus imdavo, o dabar 6! jau visai žmogiškumas dingo, o monopolizmas atsirado. Svarbiausia tai, kad skelbimą dėjau ir net nepažiūrėjau nes net negalvojau, kad taip bjauriai pasielgta su žmogum gali būti ir DVIGUBĄ (100 procentų) didesnį mokėstį gali imt. Paskambinau, portale duotu numeriu, tai man moteris pasakė, kad kažkoks portalo išlaikymas ir kažkas pabrango.... na suprasčiau dar euru pabrangintu, bet ne 3... pradėjau rimčiau su ja aiškintis sakydamas, kad čia apsoliuti nesamonė nes pats puikiai žinau kaip tai daroma, bet kai ji vėl ta patį man pradėjo sakyt pasakiau viso gero ir padėjau. Neturėjau aplamai leistis su ja į kalbas, kadangi ji čia nieko dėta ir padaryta robotu ir kempine, kuri viską sugeria. Belieka tik į kokią instituciją ar žurnalistams skustis ir padaryti gerą antireklamą jums... matyt neužtenka pinigų jūsų apsiseilėjusiems, tik tai, bematantiems veidams. Būkit ramūs, senatvėje tie visi pinigai sveikatos nenupirks, viskas grįžta ratu. 20litų už statybų paslaugų skelbimą.....
CVbankas.lt kandidatavimas yra nemokamas, užsiregistravus ir susikūrus gyvenimo aprašymą CVbankas.lt portale. O tiems kas pageidauja kandidatuoti be prisijungimo yra sukurta papildoma paslauga, kuri kainuoja simbolinį mokestį - 49 ct. Abu pasirinkimai yra aiškiai pateikti ir kiekvienas vartotojas gali laisvai nuspręsti, kurį būdą jam rinktis.

Darbo skelbimus įmonės deda pačios. Nėra priežasčių, kodėl darbdaviai turėtų publikuoti neaktualius skelbimus. Žinoma, gali pasitaikyti pavieniai atvejai, kaį įmonė darbuotoją jau susiradusi, bet skelbimą pamiršo pasyvuoti. Tokiais atvejais galite kreiptis bendruoju paštu info@cvbankas.lt ir mes išsiaiškinsime situaciją.

Turint daugiau klausimų ar pastebėjimų, rašykite info@skelbiu.lt
Piktas ant skelbiu 2016-02-07 16:46:33
bet kai naglumas to skelbiu.lt jau jei ne to modelio telefona idedi tai is karto blokuoja skelbima. visai jau v***s esat, seniau tokiu nesamoniu nebuvo. dziaukites kad is vis pas jus zmones lankosi ir deda skelbimus, o cia dar ir prisikabinet sugebat. uzknisa tai nerealiai, pvz. alio.lt plius.lt tikrai geresni portalai ten nemokamai gali det ir proto neknisa, o jus tai visai jau...
Skelbimai nėra blokuojami be priežasties. Turint konkrečių klausimų, dėl konkretaus skelbimo blokavimo, rašykite info@skelbiu.lt
Aruodas.lt 2016-02-11 13:50:53
Stengiamės, kad portalo paslaugos būtų kuo efektyvesnės ir būstą galėtumėte parduoti arba išnuomoti kuo greičiau. Dėl to šiuo metu siūlome skelbimo aktyvavimo planus su papildomomis paslaugomis. Perskirstėme, kokios paslaugos į planus įskaičiuojamos - skelbimas ne tik aktyvuojamas, bet ir iškeliamas į sąrašo viršų.
Sakykite, koks tikslas būti iškeltam į sąrašo viršų, kai į viršų yra keliami visi skelbimai? Pabrėžiu, absoliučiai visi. Bet kokiu atveju, kol Jūs atrašėte, perėjau pas konkurantus, t.y. pas alio.lt ir 24skelbimai.lt. Manau, kad pastaruoju metu Jūsų politika yra vienakryptė- pasipelnyti. Lauksime šios krypties šalutinių rezultatų.
To Diginet 2016-01-31 11:53:07
Klausykit, ar ne per didelis apetitas atsirado už teikiamas paslaugas? Prieš eurą parduodamo būsto skelbimas kainavo 20 Lt. Dabar 15 eurų! Patiems nekeista? Nejaučiate konkurencijos, tad imatės monopolijos..? Tikiuosi greitu metu pasikeis jūsų patogi situacija.
Piktas ant skelbiu
2016-02-07 16:46:33 IP 5f4sotqv
Paulius 2016-01-13 09:29:11
2016-01-13 pinigai buvo gražinti. Gaila tik, kad reikėjo imtis tokių priemonių, juk galima buvo ir paprasčiau.
Dar kartą atsiprašome, kad nepavyko problemos išspręsti operatyviau.
Paulius 2016-01-12 14:08:14
versliukai.lt portale patalpinta skelbimą ištrina be jokio perspėjimo, o pinigus, sumokėtus už skelbimo iškėlimą negražina. Jei skelbimas netinka pagal portalo politika, pirmiausia turėtu neleisti jo iškelti tol, kol patvirtina arba nepatvirtina administratorius. Pinigus gražinti iš mokėjimai.lt galima per 10 minučių, tačiau tik ne šiai įmonei. Tiesa žadėjo gražinti per 48 valandas. Pinigai sumokėti 2016-01-07, šiandien 2016-01-12 ir pinigų nėra. 48 val? Tai gal bent jau meluoti nereikia? Ar čia diginet laiko matavimo vienetai kitokie? Kitaip sakant jokios pagarbos klientui ir dar meluojama.
Laba diena, Pauliau, ačiū už pastabas. Pastebėjimą perdavėme projekto vadovui, kad skubos tvarka problema būtų išspręsta. Atsiprašome už kilusius nepatogumus.
Antanas 2015-05-30 01:34:38
Pastebėjau aruodas.lt suklatotus skelbimus. Keliuose skelbimuose yra įdėtos to pačio parduodamo buto nuotraukos bet jau su kitais duomenimis. Be to niekas neatsakinėja į email, gali rašyt nerašęs. Va tie adresai suklastotų skelbimų: http://www.aruodas.lt/butai-kaune-vilijampoleje-raudondvario-pl-pietine-puse-25a-18kvm-murinis-1-1778145/?paieska=78ef582f27df906aadcf137cc3450b20&Page=1 SKELBIMO NR 1-1778145. Toliau http://www.aruodas.lt/butai-kaune-dainavoje-a-ir-j-gravrogku-g-ivestas-vanduo-padarytas-pilnas-remontas-1-1781018/?paieska=78ef582f27df906aadcf137cc3450b20&Page=1 SKELBIMO NR 1-1781018.Šitie du skelbimai įdėti neseniai. O kai kurie skelbimai jau gal metus laiko klastojami. Vienas skelbimas įdėtas parduodamuose butuose Vilniuje kitas Kaune. Ir su to pačio buto nuotraukom, bet skirtingais duomenimis. Šie skelbimai yra adresais: http://www.aruodas.lt/butai-kaune-dainavoje-v-kreves-pr-parduodamas-1-k-butas-vkreves-prkaunas-1-1797767/?paieska=78ef582f27df906aadcf137cc3450b20&Page=3 SKELBIMO NR 1-1797767 kAUNE IR TAS PATS BUTAS JAU VILNIUJE: http://www.aruodas.lt/butai-vilniuje-naujininkuose-saltkalviu-g-parduodamas-1k-bendrabutinio-tipo-butas-1-1781737/?paieska=682b252e28859295d010a0ea43fea199&Page=3 SKELBIMO NR: 1-1781737. KODĖL VYKSTA TOKIE AFERIZMAI IR KĄ VEIKIA ARUODAS.LT ADMINISTRACIJA ?
Dėkojame, kad atkreipėte dėmesį į skelbimų turinį ir pateikėte skelbimų nuorodas. Gavus vartotojų pranešimų apie galimai neteisingus skelbimus, informacija peržiūrima, prireikus skelbimai gali būti blokuojami ar susisiekiama su skelbimų autoriais, kad būtų patikslinti skelbimų duomenys. Susisiekėme su skelbimus įdėjusiais asmenimis, kad patikslintų duomenis. Jei turite pastabų ar klausimų, kurie liko neatsakyti, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@aruodas.lt.
Atsargiai sukciai 2015-04-09 12:32:10
Administracija skelbiu.lt ir aruodas.lt atsisake ne tik blokuoti skelbime, kurjame pateikta meleginga informacija, bet ir ne paprase vartotojo sio skelbimo 1-1795418 20995996 pateiki teisinga informacija pirkejams Nusprendeme kreiptis i policija, del ivertinimo veiksmus ir teisetus dokumentus, kure patvirtina, kad portale parduodamas kambarys su klozeto, kriaukle, duso kabina, bet be irengtos vandentekio ir nuotekio kanalizacijos pre juos. Manome, kad administracija portalo privalo atsakyti uz tai, kad visai neko ne padare, kad apsauguoti pirkejus nuo galimo sukciavimo ir dabar, ir ateitija.Administracija skelbiu.lt parase, kad viskas tvarkuoi....Aruodas.lt pasake, kad eigu parasytas kad kambarys pilnei irengtas, tai reiske kad klozetas gali buti ir be vamzdziu...kadangi <tokiu smulkenu ne reike pateikti...> Idomu suzinuoti ar kiekvienas darbuotojas atsako asmeniskai uz savo veikla, arba imone ?Aciu uz atsakyma!
Jūsų minimoje situacijoje nėra pagrindo pašalinti tam tikrą skelbimą: jeigu skelbime nėra nurodyti tam tikri su turtu susiję dalykai, potencialus pirkėjas turi galimybę sužinoti juos, apžiūrėjęs turtą. Probleminė situacija kyla dėl galimų kaimynų tarpusavio nesutarimų ir prieštaravimų. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad šiuose skelbimuose tiesiog yra informacija apie parduodamą nekilnojamąjį turtą, nėra prašoma atlikti avansinių mokėjimų ir pan. Potencialus pirkėjas visada turi galimybę turtą prieš įsigydamas apžiūrėti ir savo valia priimti sprendimą dėl jo pirkimo.
Skelbiu.lt / Aruodas.lt administracija
Atsargiai sukciai
2015-04-09 12:32:10 IP 12em5p1o
Zydrunas 2015-03-07 18:38:39
Labai nusivyliau Skelbiu.lt., kai uz skelbimo atnaujinima nuskaiciavo 4eurus, kita karta busiu atsargesnis. Ir tikrai netu keliu euru gaila. Tikriausiai sunkus laikai ateina skelbiu.lt

Daugumą skelbimų Skelbiu.lt portale galite paskelbti už nedidelį 0.29€ mokestį arba nemokamai (pvz. apie parduodamus drabužius, avalynę). Kai kuriose kategorijose (pvz. Nekilnojamasis turtas, Paslaugos) skelbimai kainuoja brangiau. Skelbimo kainą visada galite matyti prieš įdėdami skelbimą. Mokesčiai už skelbimus ne tik padeda mums populiarinti portalą, kad Jūs greičiau rastumėte pirkėjus, bet ir užtikrinti jo plėtrą, kad naudotis juo taptų paogiau. Ačiū, kad naudojatės paslaugomis.
Evaldas 2014-09-04 13:45:03
Kiek teko ko pirkti is kartu.lt, tiek kartu nusivyliau. Ir vis nepasimokau. Bet galutinai nusprendziau daugiau jokiu daiktu is ten nebepirkti, nebent labai gerai pagalvojes paslaugas. Nes pardavineja labai daug prastos kokybes kinietisku daiktu, kuriuos pristato kaip koki stebukla. Pirkau lazda masinos langams valyti, suluzo po menesio. Pirkau elektrini peiliu galastuva - variklis toks negalingas, kad pridejus peili sustoja. Pirkau bilietus i teatra, bet visi buvo prasti, nes ten parduota i tuos spektaklius, i kuriuos niekas neina. Ir dar perkant reikia pasitikrinti ebay kainas. Dabar pardavineja led lemputes dviracio ratams. Uzdeje kaina 49 lt, kai ebay tokios pat - 2 svarai. Sakyciau didoka 500 proc. marza.

Zodziu, negaiskit laiko ir pirkit kokybiskus daiktus kai ju reikia is normaliu parduotuviu.

Atsiprašome, kad turėjote susidurti su nepatogumais. Norime atkreipti dėmesį, kad Kartu.lt įsigytų ir nepatinkančių ar lūkesčių neatitikusių prekių galite atsisakyti per 14 dienų nuo jų gavimo, nepatirdami papildomų išlaidų. Taip pat, prekėms yra taikoma 2 metų garantija, todėl defektuotas prekes galime pakeisti ar sugrąžinti sumokėtus pinigus. Procedūra daug paprastesnė, nei užsakant prekes užsienyje (pvz. ebay.com). Tiesiog informuokite mūsų pagalbos tarnybą.

Sėkmės,
Kartu.lt
info@kartu.lt
Diana 2014-11-19 16:11:00
Užsisakiau patalynės komplektą (109 lt)spalio 22 d, padariau pravedimą, laukiu prekės be poros dienų mėnuo.Paskambinau pasitikslinti, pasakė, kad šiandien išsiuntė.Nesulaukus už savaitės parašau laišką į el paštą, atsakymo nėra.Skambinu į Kartu.lt, ir ką gi pasirodo niekas neišsiųsta ir nebus siunčiama.Pasiūlė grąžinti pinigus.Nesuprantu ar mano pinigai naudojami kaip "bobutės paskola"?kodėl aš juos mėnesiui laiko turiu investuoti Kartu lt biznį? jei prekės nėra, kam priėmė užsakymą ir atsiuntė kuponą? be to šis pasiūlymas galiojo dar keletą dienų...Antras kartas kai lieku be prekės.Manau apie tai turi sužinoti vartotojų teisės.
Labai atsiprašome, kad susidūrėte su nepatogumais ir prekės negavote greičiau. Dalį parduodamų prekių pirkėjams tiesiogiai siunčia pačios tas prekes parduodančios įmonės, todėl nevisada laiku sužinome apie vėlavimus. Jei taip atsitiktų, kad prekės negaunate nurodytu laiku, nedelsdami mus informuokite ir visada padėsime.
Kai tik kreipėtės į mūsų pagalbos tarnybą (lapkričio 19 d.), jau po dviejų dienų (paskutinę kupono galiojimo dieną) prekė buvo Jums pristatyta.

Sėkmės,
Kartu.lt
info@kartu.lt
Geras, operatyvus ir dalykiškas požiūris į kliento pastabas palankiai nuteikė tolimesniam bendradarbiavimui su sklebiu.lt.

Nijolė Elena Grinevičienė 2014-08-10 18:08:37
Laba diena.2014m.06.19d. Kartu.lt užsisakiau (ir užmokėjau per" SWED"banką) viskoelastinę pagalvę su vėsinančiu geliu "PIERE CARDIN" už 69lt. ir belaidę įkraunamą valymo šluotą "AQUA LASER" už 69lt. Kuponų numerių nežinau, nes man jie nębuvo atsiųsti. Tebelaukiu iki šios dienos. Kaip įrodymas, kad buvo prekės užsakytos ir už jas sumokėta-išrašas iš banko sąskaitos. Tikiuosi, kad įrodymų neprireiks, jeigu padėsite išspręsti šią problemą. Ačiū. Pagarbiai-Nijolė

Atsiprašome už kilusius nepatogumus. Panašu, kad pirkimo metu nurodėte klaidingą el.pašto adresą ir dėl to negavote pirkimo patvirtinimo, kupono prekių atsiėmimui. Jeigu visdar nepavyko išspręsti problemos, būtinai skubiau susisiekite su mūsų pagalbos tarnyba el.paštu info@kartu.lt ir nedelsdami pagelbėsime.

Artūras
Kartu.lt portalo vadovas
Nijolė Elena Grinevičienė
2014-08-10 18:08:37 IP 2g5vfi6f
Laba diena. ūžsisakiau prekes pagal kupona kodas 732433-5472PH71 GC ben tuo metu nebuvo atsiūsta anketa vfn kilo klausimas kaip galima gauti užsakyta ptėke Pirkimas buvo pafarytas per kartu.lt dovanų kuponas ir apmoketas nr 52 2014-06-09

IDEO LT
Sparti Reklama

Adresas: Laisvės pr. 125, LT-06118 Vilnius.
Veiklos sritys: dovanos; gamyba; grafika, dizainas; reklamos paslaugos; spaustuvės, leidyba.
Mes esame darbšti, profesionali ir aktyvi reklamos kūrybos ir gamybos komanda! Kas gi yra toji reklama? Daugelis autorių šį lotynų kalbos žodį (reclamo - rėkiu) aiškina kaip informacijos apie prekes, jų vartojamąsias savybes, apie teikiamas paslaugas priemonių sistemą. Kiti reklamą supranta kaip visumą, kuriomis...
White Line Styling
ADGO Reklama

Adresas: Pramonės pr. 4K, LT-51329 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; baldai (gamyba); grafika, dizainas; interneto svetainių kūrimas, talpinimas; plastikas, guma, jų gaminiai; spaustuvės, leidyba.
ADGO Reklama - reklamos gamyba tai mūsų aistra. Būdami jauni ir ambicingi dirbame Jums su energija ir atsidavimu. Jūsų reklamos sprendimams reikia geriausio rezultato, todėl garantuojame greitį ir kokybę, o mūsų techninės galimybės leidžia įgyvendinti inovatyvias ir nestandartines idėjas. Tikime, kad įsiklausymas...
Takareklama
TAKA reklama

Adresas: Svajonės g. 33, LT-94101 Klaipėda.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; interjero apdailos medžiagos; spaustuvės, leidyba.
Įmonės aprašymas: "TAKA reklama“ reklamos agentūra įkūrta 2006 metais. Per šį laikotarpį įmonė nuolat tobulėjo ir tobulėja toliau siekdama, kad kliento vizijos ir norai taptų realiais darbais. Šis požiūris garantavo sėkmę, pelnė klientų pasitikėjimą , kurie nuolat kreipiasi į mus siekiant rasti geriausius...
LT Advert
Lauko reklamos sprendimai

Adresas: Panerių g. 51, LT-03160 Vilnius.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; grafika, dizainas; projektavimas; spaustuvės, leidyba.
Impleta
Galinga reklama

Adresas: Sandraugos g. 18, LT-52100 Kaunas.
Veiklos sritys: reklamos paslaugos; dovanos; grafika, dizainas; plastikas, guma, jų gaminiai.
Reklamos studija „GALINGA REKLAMA“ – tai beveik 15 patirties metų įgyvendinant įvairius reklamos projektus. Šiandien mes siekiame būti geriausiais vizualinės reklamos gamyboje, todėl siūlome platų šios srities paslaugų spektrą: Automobilių apklijavimas Vitrinų apipavidalinimas Tūrinių raidžių, šviesdėžių...

Tarptautinės kompanijos vadovas atskleidžia 7 dažniausiai daromas klaidas, siekiant pritraukti kvalifikuotus specialistus regionuose 09-14 15:23
Konkurencingas atlyginimas kvalifikuotų specialistų darbo rinkoje - savaime suprantamas. Tad norint pritraukti specialistus svarbu jiems pasiūlyti, ne tik gerą atlygį. Bet ar pasiūlyta patogi...
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos
Rumunijoje atrastos 2017-aisias Londone pagrobtos itin vertingos knygos 09-19 18:21
Rumunijoje policija atrado apie 200 retų ir vertingų knygų, pavogtų per sudėtingą sandėlio apiplėšimą Londone 2017-aisias, pranešė Europos teisinio bendradarbiavimo institucija "Eurojust".
Turto bankas aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje
Turto bankas aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje 09-19 16:56
Valstybės valdomas Turto bankas spalį aukcione už 1,97 mln. Eur pradinę kainą aukcione pardavinės Belmonto žirgyną sostinėje.

Ar esate gavę pašalpą iš valstybės per paskutinius 6 mėn.?